ternationaal dotoernooi Sportnieuws -info lekkeloos verlopen 10 jaar ISBV /enray e.o. Bridge Jeugdbowlers komen uit in Nederlands team Atletiekgoud voor Erik Stevens Tennistoernooi in Wanssum Venrayse jeugdbowlers landskampioen SVV veteranen vieren 50-jarig jubileum Bowlen voor ius Geurts eestprogramma in juni e Peelrunners PC Jumpers EN MAAS Donderdag 6 juni 2002.- Pagina 19 BC Venray Op de laatste vrije speelavond waren 72 leden aanwezig om te strijden voor de asperges en de laat ste punten voor het individuele klassement. Ook dit keer was het gelijk weer aan de kant van de aan wezigen. Zij scoorden punten en konden een stukje omhoog klim- men op de ladder. Net als vorig jaar is de heer Van Gaal winnaar gewor den met 106 punten. Op de voet gevolgd door mevrouw Verheijen met 102 punten. De heren Collin en de Vos en het echtpaar Van Hooft met 95 punten waren goede derde tot en met vijfde. De eerste drie plaatsen in de lijnen waren: Geel heren Verschuyten-Jaegers. dames Jungslager- Verheijen en echtpaar Peetjens waren gedeeld tweede en derde. Rood: 1. echtpaar Willem- sen, 2. dames Delsing Jeurissen, 3- dames Blok- vd. Brink. Groen: heren Collin- de. Vos, 2. mevrouw Stock en partner 3- echtpaar Boekholt. Aan het begin van de avond waren er nog onderscheidingen voor mevrouw Delsing en de heer Van Gaal wegens het bereiken van een nieuwe mijlpaal op de Meesterpun- tenladder. De komende weken gaan ze afsluiten met de strijd om de zomertrofee; tot en met donderdag 27 juni. BC De Maasdorpen Op bridgeclub De Maasdorpen zijn na dertig wedstrijden Mw. Wijnho ven en Hr. Pingen (Meerlo-Tienray) clubkampioen geworden. Na het spelen van zes series bleken zij de sterkste van de club. Tweede werd het echtpaar Keulards (Meerlo). Met een geringe afstand volgde op de derde plaats de heren Peters - Wijnhoven uit Meerlo. Hier mee zit het seizoen 2001/2002 er weer op en begint de zomeravond competitie. Gedurende de zomer- pauze van bridgeclub De Maasdor pen wordt elke dinsdagavond de zomeravond competitie gespeeld. Van 11 juni t/m 20 augustus bent u van harte welkom in zaal Wilhelmi- na in Swolgen. Aanvang 20.00 uur. Iedere zijn er prijzen in natura, de zogenaamde thema prijzen. Deze avonden staan open voor bridgers van elk niveau. Bridgeclub De Maasdorpen is een vereniging die gezelligheid hoog in het vaandel heeft staan, oor het komende seizoen is er nog voldoen de ruimte om een kaartje bij ons te komen leggen, dus kom eens een kijkje nemen tijdens de vrije avon den en proef de sfeer van bridge met een glimlach. Voor nadere inlichtingen kan men bellen naar Ger Wijnhoven 0478-692098. Bridge NR Er speelden 39 paren in de eindlad- der. De ladder bestaat uit zes avon den waarvan de vier beste meetel len voor de eindstand. In de gele lijn wonnen Annie Boekholt en Mia Lommen met 64,06%, tweede wer den Tiny en Jac Meeusen met 61,63% en derde Toon den Brok en Hay Houwen met 61,11%. In de rode lij scoorden Jopie en Jan Emmen het best met 63,54%, gevolgd door Frans van Lieshout en André Poels met 63,13% en Tilly en Jan van der Heijen met 61,98%. In de groene lijn wonnen Truuse Bol len en Piet Vos met 67,01, tweede werden Henny Alkemade en Trudy Jeurissen met 55,56% en derde Leon Bollen en Rob Keijzer met 54,86%. Volgende week wordt de ladder onderbroken voor een aspergedri ve. Klavertje Vier Nu de competitie is afgelopen werd er afgelopen donderdag zomer- bridge gespeeld met kleine prijsjes. Er waren twee lijnen waarvan in de gele lijn de ds. Morree-Spekhorst eerste werden met 64.24%; tweede waren mw. Visser en hr. Stiphout met 59.03%, derde ds. Faas-Tiggelo- ven met 56 94%. In de groene lijn: 1. Mw. Rooijakkers-hr. Tiggeloven 6319%; 2. Mw. Korsmit-hr. Verhev en 61.46% en 3- Myv. V.d. Heuvel- hr. v. Glabbeek 58.38%. Vanavond is er weer vrij spelen met kleine prijsjes. Common Sense Met nog drie vrije speelavonden in het vooruitzicht gaat Common Sense de vakantie in. Nieuwe leden voor het volgende seizoen zijn van harte welkom. De uitslagen van de vrije bridgeavond.: Geel: 1. Mw. Schaminee-hr. Oudenhoven 66.6"; 2. Ds. Vermeulen-Korsmit 65.83%: 3- Ds. Bistervels-Lagarde 55%. Rood: 1Ds. Cremers-Peters 68.23%; 2. Ds. Aarts-Linders 64.58%; 3. Mw. Rooy- akkers-hr. Verheven 55.73%. Harten Drie Na een pauze van twee weken hebben ze afgelopen maandag de derde ronde van de ladder gespeeld. De hoogste zaalscore behaalden de ds Hooge- veen/Peeters en de hr. Nollen/Vercau- teren met 60.07%. De uitslag: Geel: 1. de dames v. Goinga-Tiggeloven 58.33%; 3- mw. Baak-dhr. Merckx 55.42%; 4. ep Wientjens 54.58%. Rood: I ds Hoogeveen-Peeters 60.07%; 1. Hr. Nollen-Vercauteren 60.07%; 2. hr Simons-mw. Valckx 55.21%; 3. Hr. Oomen-Vierhout 54.51%: 3. Hr. Hae- gens-Steeghs 54.51%. Volgende week de vierde ronde. Lars Lenssen, Martijn Magermans en Nicky Claessens waren uitgenodigd door de Bondscoach(Ton Plummen) van het Nederlandse Senioren-team om deel te nemen aan een Interland tussen België en Nederland, die werd gespeeld afgelopen zaterdag 1 juni te Maastricht Zij speelden onder de naam "Jeugdteam Limburg' en omdat elk team bestond uit 5 spelers waren Nick Plummen (Heerlen) en Kim Kor te nray (Maastricht) toegevoegd, dus 4 aspiranten en 1 pupil. Zij behaalden in dit toernooitje, dat voor de senio ren en junioren(België) als voorberei ding diende op het EK, een heel ver dienstelijke 4de plaats van de 8 deelnemende ploegen. Deze ploegen waren: Nederland Heren(lste), Nederland Dames(2de), België Heren(3de), Limburg Jeugd(4de), Nederland Jong Oranje Jongens(5de), België Junioren Jongens(óde), Neder land Jong Oranje dames(7de) (met o.a. Inge Lenssen), België Junioren Meisjes(8ste). Er werd gespeeld vol gens het Baker-format systeem, dus met 5 spelers werd 1 game gespeeld. In totaal werden er door elk team 21 games gebowld. Met 18 punten en een gemiddelde van 185.43 scratch hebben de Limburgse Jeugdspelers zich van hun goede zijde laten zien en mochten complimentjes van bijna alle aanwezigen daar in Maastricht in ont vangst nemen. Dit team werd door Hay Lenssen gecoacht. De uitnodi ging kwam pas afgelopen donderdag avond rond. Het was een schitterende ervaring voor onze leden(Lars. Mar tijn, Nicky, Inge en de coach) en natuurlijk ook voor Twan Claessens en Wil Lenssen, die hiervan met volle teugen hebben genoten. Venray staat heel duidelijk op de Bowlingkaart en laten we dat ook zo houden. AV Venray-Regio heeft tijdens de Limburgse Atletiekkampioenschap- pen voor pupillen, het afgelopen weekend in Kerkrade, uitstekend gepresteerd. Bij de jongens pupillen C wist de Venrayse outsider Erik Ste vens. in een zéér spannende strijd, de meerkamp op zijn naam te brengen. Met een duidelijk aantal punten ver schil kon Erik de concurrentie van zich af schudden nadat hij op de 60 meter sprint eerste was geworden (9.51 sec.), het hoogspringen (1.30 cm.) met een gedeelde eerste plaats afsloot, de kogel met 8.11 meter het verst wist te stoten en een derde plek wist te veroveren bij het verspringen (3.86 cm.). De jeugdige atleet uit Ven ray zorgde hiermee voor een verras sing in het deelnemersveld van onge veer 40 C-pupillen. Ook zijn zus Suzan Stevens deed van zich spreken in dit sterk bezette kampioenschap voor pupillen. Suzan werd tweede bij de meerkamp voor meisjes pupillen C. Slechts 30 punten was zij verwij derd van de gouden plak. Met balwer- pen werd zij goede tweede (14.81 meter), verspringen (2.54 meter) zesde, 40 meter sprint won zij glans rijk in 7.53 sec. en met hoogspringen behaalde zij een gedeelde eerste plaats en sprong precies over een meter. Tot slot nam Suzan Stevens nog deel aan de 600 meter en eindig de, zeer verdienstelijk, op de derde plaats. Naast de zilveren medaille op de meerkamp kreeg zij ook nog de bronzen medaille omgehangen voor dit zware loopnummer. Voor AV Venray-Regio wist Brigitte Witvliet (M-Pup.B) als zevende te ein digen. Gregorie v.d. Ven behaalde de tiende plaats. Laurens Stam de der tiende en Jolan Knol de 34e plaats bij de J-Pup.A. Bij de meisjes pupillen A werd Carmen Linssen 34e en Jasmie- ne Bombala 4le. De 1000 meter voor de jongens pupillen A werd afgeslo ten door Erik Stevens twaalfde, Lau rens Stam veertiende, Gregory v.d. Ven achttiende en Jolan Knol negen tiende. Bij de meisjes pupillen A werd Jasmiene Bombala achtste en Carmen Linssen 31e op de 1000 meter. Zeven leden van AV Venray-Regio namen deel aan de Steinakkerloop in Stramproy, een avondcriterium. Gerda Top liep de 5 km. en behaalde, binnen een Sterk deelnemersveld, een tijd van 20.56 minuten en daarmee goed voor een schitterende tweede plaats. John Weys, John Coppus en Paul Coppus liepen eveneens deze 5 km. voor mannen maar konden het erepodium niet bereiken. Bij de 10 km. voor mannen wist Ger Litjens voor het eerst binnen de 40 minuten- grens te blijven in 39.45 min. Guus van Enckevort liep deze 10 km. in 44.33 min. en Hay van Enckevort in 45.58 min. Programma: 18 juni Ven ray NSG-sportavond en zomerlopen 3 en 5 km; 29/30 juni Venrayse meer kampen alle categorieën. Tennisvereniging De Gagel in Wanssum houdt in de eerste week van juli het Jenniskens Installatie Dubbel- toernooi. Een toernooi dat ieder jaar weer een groot aantal deelnemers uit de regio trekt, ze komen uit de regio's Venlo, Venray, Horst tot Oost-B ra- bant. Er kan in verschillende sterkte en leeftijdscategorieën gespeeld wor den. In prestatie!" opzicht springt de heren open categorie 4 (voorheen B2) er boven uit. Aantrekkelijk voor de sterkere heren, junioren of senioren, uit de regio om eikaars krachten te meten en attractief voor het publiek. De vraag is of in deze categorie Peter Francken en Elroy Janssen, twee man nen uit Broekhuizenvorst en toevallig beiden nu wonend in Venray, hun titel kunnen prolongeren. In de overi ge categorieën kan door de verdeling naar leeftijd in 25+ en 45+ op ieder niveau gespeeld worden. Ook hier zijn enthousiaste en fanatieke deelne mers aan het werk, die naast hét spel letje op de baan ook de gezelligheid naast de baan niet willen missen. Toerriooileider Maarten Gommers, die dit toernooi al sedert mensenheugenis organiseert, ziet de laatste jaren een stijgende lijn in het aantal deelnemers. Dit jaar hoopt hij de limiet van 180 deelnemers te halen. Ondanks de ver nieuwde en verbeterde lichtinstallatie wil hij de deelnemers echter niet tot in de late uren de baan opsturen. "Er moet ook tijd overblijven voor gezel ligheid". aldus Maarten. Dankzij hoofdsponsor Jenniskens Installatie en de nodige co-sponsors kunnen de fina listen op een aardig prijzenpakket rekenen. Bovendien is er voor alle deelnemers een grote loterij na afloop van de prijsuitreiking. Het Venrayse jeugdbowlingteam, bestaande uit Nickv Claessens, Ray mond Klaassens, Lars Lenssen. Mar tijn Magermans en Bart van Rens is er in het Nationale Bowling Centrum in Schiedam verrassend in geslaagd het Nederlands kampioenschap van de Nationale Jeugd Trioleague in de wacht te slepen. Achtereenvolgens werden Zoetermeer, Goes, Hoofd dorp, Den Bosch. Espel. Duivend- recht en Nieuwegein met 2-0 aan de zegekar gebonden. Ondanks dat alle wedstrijden in winst werden omge zet, heeft de ploeg vooral op karakter wedstrijden gewonnen, die in liet ver leden wel eens onnodig werden weg gegeven. Bovendien had coach Peter Cleven een gelukkige hand met zijn wissels. Niet Nicky Claessens. maar Bart van Rens moest in de eerste wed strijd de kar trekken en hoe. Met een game van 247 (de hoogste game van de dag) trok hij zijn ploeggenoten in het spoor der overwinningen. Vooral in de vierde wedstrijd tegen Den Bosch (in de halve finale in Tilburg wonnen de Brabanders alle wedstrij den) moesten alle zeilen bijgezet wor den om de overwinning uit liet vuur te slepen (2 pins). Daarmee kweekte men het zelfvertrouwen, dat nodig is om wedstrijden te winnen. De laatste wedstrijd tegen Nieuwegein was een bloedstollende finale op zich. Venray als koploper (12 punten) tegen de Utrechters (11 punten) had het aan vankelijk zwaar te verduren en lag constant op achterstand, maar bleef zicht houden op winst. De laatste twee frames hadden een hoog Hitch- cockgehalte. Terwijl de Venrayse spe lers steeds beter in hun spel kwamen (weer karakter) stagneerde de sco- ringsmachine bij de tegenstander en was de laatste bal opnieuw beslissend en wel in Venrays voordeel, waarmee het kampioenschap definitief in Ven rays bezit kwam. Na karakter was de sterkte in de breedte in dit team de basis voor succes. Hel teamgemiddel de bedroeg 180.14 en dan te beden ken. dat zij allen nog aspirant zijn. Na 1995 was dit de tweede nationale titel, die de Venrayse jeugdbowlers op hun conto konden bijschrijven. Het podium werd bevolkt door Ven- ra)1 14 punten 3783 pins en lands kampioen. gevolgd door Nieuwegein (11/3803) en Hoofddorp (8/3533). De SW-veteranen vieren op zater dag 15 juni en in het weekend van 21. 22 en 23 juni hun 50-jarig bestaans- feest. In 1952 werd deze veteranen- club opgericht. Nu, anno 2002, 50 jaar later is het nog altijd een bloeien de en gezonde voetbalclub. Zaterdag 15 juni vieren de SVV- Veteranen hun jubileum met een gróót opgezet Rabobank veteranen- toernooi. Rond dit toernooi vinden diverse activiteiten plaats zoals het bekijken van Venray. vanuit een torenkraan, een springkussen voor de jeugd, penalty schieten en een loterij. Dit alles vindt plaats op het voetbalter rein van het Vincent van Gogh Insti tuut, de thuisbasis van de SW vetera nen. 's Avonds is er een groot besloten feest voor de toemooigasten en alle leden in zaal en café De Eve naar. met medewerking van de regio naal zeer bekende en populaire Geert Pelzer. Een week later vertrekken de SW veteranen een paar dagen naar Duitsland voor onder andere een bootreis op de Rijn en de Moezel. Tevens vinden in de loop van dit jaar nog enige festiviteiten plaats De grote wedstrijd van deze speel avond was die tussen koploper La Mousse en nummer drie van de rang lijst, V.v.G.I./Van Rensch. La Mousse kon het net niet bolwerken, maar veroverde net genoeg punten om aan de leiding te blijven en dat was mede te danken aan Theo Cox, die met 585 de hoogste serie bij de heren neerzet te. V.v.G.I. moet nu hopen, dat de Scores nog eens zo'n misstap zullen begaan als op deze speelavond tegen de nummer voorlaatst, Club Up, dat de titelaspiraties danig verstoorde. V.v.G.I. mocht als troost wel de vier de periodetitel op zijn naam schrij ven. De hoogste herengame kwam met 239op naam van Striker Wim Minten, terwijl bij de dames de eer van de hoogste game was weggelegd voor Wilma Hendriks met precies 200. De beste damesserie kwam met 463 op naam van Jeanna Swinkels van V.v.G.I. Trioleague: Taxi-Touring Geerets - Sigma's/R.B.V. 5.5 -15.5 Plus Van Dijck - B.T. Mallnitz 15-6 Nutrivisie - Strikezone 14-7 B.T, A.W.I. Isol. - Hit Miss 11.5 - 9.5 Crash - B.T. Kuijten Ass. 20 -1 Het Mallnitz trio wist de gelegenheid om verder op koploper Bokual/Mij- ling, die vrij was, in te lopen niet aan te grijpen en verloor van Plus Van Dijck, de hoogste game en serie van Patrick Smits ten spijt 240 en 642). Crash is de laatste weken weer in goeden doen en nu werd Kuijten resoluut aan de zegekar gebonden. Toos Janssen was voor Crash de best- scorende dame met een 208-game en 557-serie. Dubbelleague: D'n Terp - Aquastep uitgest. Karklingel - Pinhunters 4-10 'Sigma's-2 - Start BV 5 - 9 Strikezone - Sigma's-1 3-11 Hoeijmakers - Sharpshooters 9 - 5 Sigma's-1 Kampioen. Op de laatste speeldag is de beslissing gevallen. Door een 11-3 overwin ning op Strikezone is het Sigma's-1 dubbel kampioen van het seizoen 2001/2002 geworden. Inge Lenssen bleek met haar 225-game en 537-serie de beste dame van deze avond. Hoe ijmakers besloot de competitie met een 9 - 5 zege op de Sharpshooters en eindigt op de tweede plaats. Start BV, waarin Peter Cleven de hoogste herengame en -serie met resp. 236 en 602 scoorde, werd derde. Nationale league: In Tilburg werd met de 2e playoffronde in de Nationale (Fivemen) League het seizoen geslo ten. De Sigma's, die nog kansen op de titel hadden, verloren alle drie wedstrij den tegen resp. De Burcht uit Den Bosch (de kampioen), Proshop Mr, C uit Veghel en De Bowlingwinkel.nl uit Dordrecht met 0 - 3 en eindigden in de kampioenspoule op de 4e plaats. Bokual/Mijling, dat in de degradatiepoule uitkwam, won met 2 -1 van de Hill Billy's uit Den Bosch en met 3 - 0 van Centrum Matrix uit Schiedam. Van de Kruitmolen uit Mid delburg werd met 3 - 0 verloren. Door dit resultaat blijven zowel de Sigma's als Bokual/Mijling in de le Klasse. 28e Internationaal Judotoer- Judo Vereniging Venray is in afgelopen weekend vlekkeloos klasse mannen tot 66 kg. won Cena uit Kosovo in de finale Guerassimenko uit Rus- e mannenfinale tot 73 kg. winst op voor Labinor Syla uit die Peter Verschure van Middelkamp uit Hengelo versloeg, finale tot 81 kg. Nederlandse Danny Rust uit Den Haag verl- finale van Jon te Riele uit Spij- De finale tot 90 kg. werd een onderonsje met winst voor Ismaim Aschabov. terwijl de finale +100 kg. werd gewonnen door Egrim Vuysters van Brabant OIvm;ic Judo Bij de dames waren er volop Neder landse podiumplaatsen. De categorie -52 kg. leverde nog winst op voor de Russische Natalia Dorou, terwijl Deborah Gravensteyn in de klasse tot 57 kg. dé Zweedse Maria Lindberg versloeg. In de klasse lot 70 kg. een Nederlands onderonsje dat in liet voordeel van Natasja Meijer ten koste van Jessica de Vries werd beslist. De klasse tot 78 kg. werd zoals verwacht gewonnen door de Nederlandse favoriete Claudia Zwiers. Zij won in de finale van de Duitse Colie. In het jcugdtoernooi waren er diverse successen voor de plaatselijke judoka's. Er waren eerste plaatsen voor Dion Dreesens (jaargang 93-94 - 37 kg), Bas Philipsen (jaargang 95-96 - 20 kg), Rick Philipsen (jaargang 95-96 - 22 kg) - allen lid van Judo Vereniging Venray - en Maüd Berden (jaargang 93-94 -31 kg) van Erised Venray. Een derde plaats was er voor Mees Vul- lings (jaargang 93-94 -24 kg) van Judo Vereniging Venray. Met zo'n 1300 deelnemers behoort het judotoernooi tot de grootste eve nementen in Venray. Om het toer nooi nog meer cachet te geven was er Claudia Zwiers werd zoals ver wacht winnares in de damescatego- tie tot 78 kg. op zaterdagavond een omlijstend pro gramma op het Schouwburgplein met muziek en demonstraties judo en taekwondo. Het werd een schot in de roos. "Het is een goede aanvulling van het toernooi", zegt organisator Adrie van Stokkem, "Met best veel volk en een goede sfeer. Het is beslist voor herhaling vatbaar en we gaan dan ook kijken hoe we dit programma kunnen uitbreiden. Belangrijk is daarbij hoe de gemeente Venray daarin met ons wil meedenken." Op donderdag 20 juni bestaat Invaliden Sport- en Belangen- tniging Venray e.o. 40 jaar. Dit bileum wil de vereniging niet 'gemerkt voorbij laten gaan. ■arom zijn er verschillende acti- teiten in deze feestmaand geor- 'niseerd. Bijna iedere zaterdag n deze maand is er iets bijzon- re te beleven voor de ruim 60 len. Op deze eerste zaterdag, 8 juni, is zwcniafdeling actief. Leden van ^vereniging Manta uit Blerick gaan C'lf 16.00 uur samen met enkele tills onder de leden naar de bodem de Sprank. Dit moet: een bijzonde- fvaring zijn. ok wordt er een speciaal spellen- uit opgezet in het recreatiebad, 'zaterdag 15 juni is de volgende 'iviteit. Onder de deskundige lei- '8 van Huub Thijssen van tafelten- 'i'ereniging Red Stars zullen op ze dag in sporthal de We"lteling de derlandse kampioenschappen dtennis voor gehandicapten wor- n gespeeld, De ISBV is daartoe mede in staat gesteld dankzij de finan ciële ondersteuning van NcbasNsg, Provincie Limburg, Gemeente Venray en diverse andere sponsoren. De beste tafeltennissers van Nederland zullen op deze dag, zowel in het enkelspel als in het dubbelspel, strij den om de nationale titels in de ver schillende klassen. De meeste deelnemers zijn al vaker in Venray geweest tijdens ons jaarlijk se Paastoernooi en daarom staat vast dat er van prachtige sport te genieten zal zijn. Natuurlijk hebben ook de leden van de ISBV zich voor dit kam pioenschap ingeschreven en wie weet met welk resultaat. Inwoners vitn Venray die de gehandicapten sport een warm hart toedragen wor den daarom van harte uitgenodigd om de actieve sporters aan te komen moedigen. De opening door voorzit ter Mat Klaassens zal zijn om 09.00 uur en de prijsuitreiking door wet houder Emonts is. voorzien tussen 17.00 uur en 18.00 uur. Op zaterdag 22 juni zijn de sjoelers van de Schuivers, de sjoelafdeling, aan de beurt om tijdens een groot een sjoeltoernooi in café-zaal 't Veule in Veulen actief bezig te zijn. Dit alles onder de enthousiaste lei ding van Henk Colaris van de Algeme ne Nederlandse Sjoelbond (ANS). De leden zullen kunnen aantonen dat zij niet voor niets regelmatig als besten van Limburg worden afgevaardigd naar de Nederlandse kampioenschap pen. Alle verenigingen van de ANS uit Limburg zijn aangeschreven en daar om belooft het een spannende strijd te worden, De wedstrijden beginnen om 10.30 uur. Op zaterdag 29 juni is tenslotte een grootse receptie in Hotel Astéria. Daarbij zijn niet alleen de eigen leden van harte welkom, maar ook alle oud-leden van de ISBV Venray e.o. hebben een uitnodiging ontvangen, evenals allerlei verenigin gen, speciale genodigden, bedrijven en adverteerders. Met andere woor den iedereen is welkom. Van 19.00 uur tot 20.30 uur zal onder het genot van een kop koffie met een lekker stukje Limburgse vlaai de maand, waarin de ISBV Venray e.o. 40 jaar geleden is opgericht, feestelijk wor den afgesloten. Uitslagen Huisleagues, le Klasse: Karklingel/Magic Line - Pinhunters 13.5-14.5 Red Arrows - Plus Van Dijck 8 - 20 Drankenhandel Winters Sigma's/Rest.Bowl.Venray 4 - 24 B.T. Hoeijmakers - Taxi-Touring Gee rets 9-19 Trefil/Bouwstaal, dal een vrije avond had, stevent recht op de titel af, ook al omdat de Pinhunters maar een minimale overwinning konden boe ken op Karklingel/Magic Line. De Sig ma's, die ruimschoots wonnen van Drankenhandel Winters, zijn uitge schakeld. omdat die de laatste speel ronde vrij zijn en dus geen punten meer kunnen halen. Sigma Hay Lens sen scoorde met 614 de hoogste serie bij de heren en zijn dochter zette zowel de hoogste game als serie bij de dames neer met resp, 257 en 684. Deze serie is de hoogste van dit sei zoen bij de dames. Zowel de Red Arrows, die het niet konden klaren met Plus Van Dijck, als Hoeijmakers, dat zijn meerdere moest erkennen in Taxi-Touring Geerets, waarin Henk Janssen de hoogste herengame met 236 voor zijn rekening nam, zijn tot degradatie naar de tweede gedoemd. 2e Klasse: Scores - Club Up 3-25 Strikers/Groeipunt - Altijd Raak/Old Dutch 18-10 La Mousse - V.v.G.I./Van Rensch 13 - 15 The Nitwits - BLS/Close Ene. 19 - 9 JV iningen: dinsdag: loopscholing en nl/ trvaltraining, aanvang 19:00 uur. tiëlse Baan; donderdag: dutirloop, enum, aanvang 18.30 uur, pick- kplaats Helenaveenseweg Meterik, ivang 19.00 uur, parkeerplaats iadijker Bossen, zaterdag: bostrai- ig, aanvang 16:00 uur, parkeer- tis Sclvadijker Bossen Meterik ibkampioenschappen baan, dins- 11 juni: op deze avond worden de Kastiëlse Baan de clubkam- «nschappen gehouden. Alle leden nnen (gratis) deelnemen. Het pro- imma. 3000 m vrouwen, start 30; 5000 m mannen >20 minuten, it 19:30 (tegelijk met de vrouwen). Tijdens de eerste selectiewedstrijden in Well werden de navolgende resulta ten behaald door leden van PC Jum pers. Springen: Esther Jeurissen twee maal eerste met Kimula cat. DL en met Nadanna cat. EL en ook nog een derde plaats met Why in de cat. DM. Iris werd eertse met Presley in cat, CL tweede met Finnesse cat. BL en even eens tweede met Neon Star cat. DL. Katja won met Kdanz het BL. Charle- ne Camps werd met Flash eerste in de cat. EB. Dressuur: Pearly Stolk werd derde met Blacky in de cat. BL-1; Jalee- sa eerste met Bonito en vijfde met Neon Star in de cat. Dl-1. Het viertaL werd tweede in de cat. L-CDE, de Limburgse zwemkam- in Kerkrade heeft van Spio Venray goud 400 meter vrije slag. afstand af in een tijd De 400 meter vrije slag is >e afstand die zwemmers van ig 1991 en jonger kunnen emmen op de LK. De race verliep irspoedig lot de laatste 50 meter, ie waren erg lang om de snelheid te houden. Job v. Duijnhoven le óp zes afstanden. Zijn progres- is opmerkelijk. Vorig jaar behaalde niet een limiet. Hij viel niet in de medailles helaas. Wel zwom hij zijn 200 meter wisselslag in een nieuw persoonlijk record. Volledige uitslagen zijn: 100m rug slag: Yvonne Swinkels 1.24,36. Liezl Zietsman 1.28.33- Job v Duijnhoven 1.18.46. 100m schoolslag: Job v. Duijnhoven 1.25.57 100m vlinder slag: Job v. Duijnhoven 1.24.44. 100m vrije slag: Liezl Zietsman 1.10.19. Job v. Duijnhoven 1.06..30. 200m vrije slag: Job v. Duijnhoven 2.40.21. -iOOm vrije slag: Guus Geurts 5.54 28 1ste pi. 200m wisselslag: Job v. Duijnho ven 2.43.81.

Peel en Maas | 2002 | | pagina 19