Sportnieuws -infii HVC/Alustema te sterk voor Jong Oranje Zes teams strijdei om Oostrum Cup Bowlen Bridge Marleen Custers Limburgs tenniskampioen Bowlen itr Korfbal De Peelkorf PC Jumpers SVOC '01 Oranje Wit Oostrum Frank Brands: "Ik had niet verwacht dat we konden winnen" Peelrunners Biljarten TV Ysselsteyi *«4 PEEL EN MAAS Donderdag 23 mei 2002 - Pagii EL Elke dag geopend van 12.00 uur tot 20.00 uur Ook op Zondag HVC/Alustema-Jong Oranje 5-2 (2-0). Doelpunten: 14. Frank Beer- kens 1-0; 15- Frank van Kempen 2-0; 31. Ali Houri 2-1; 31. Frank van Kempen 3-1; 38. Frank van Kempen 4-1; 40. Ruben van Veen 4-2; 20. Frank Beerkens 5-2. Scheidsrechters: Van den Beker- om en Wefels (Venray). Toe schouwers: 125. HVC/Alustema: Janssen (Reijn- ders); Beerkens, F. Brands, R. Brands, Jeuken, Van Kempen, Peters en Sanders. (Door Henk Willemssen) "Ik zou best een keertje met ze mee willen doen", lachte Frank Brands na afloop terwijl de zweet druppels over zijn gezicht liepen. HVC/Alustema moest dinsdag avond in een warme sporthal De Wetteling tot het uiterste gaan der en ook geniepiger. Maar het liep heel lekker", vond Frank Brands (20) die als enige Venrayse speler qua leef tijd in aanmerking zou komen voor Jong Oranje. Bondscoach Gerrit Lief- fering was met een selectie van twaalf spelers, waaronder twee keepers, in Venray neergestreken. Bij het Neder lands team tot 22 jaar zat eén Limbur ger: Ali Houri van de Roermondse eredivisionist Fermonia Boys. Onge veer de helft van zijn ploeggenoten speelt bij hun club op het allerhoog ste zaalvoetbal niveau. Bij dit oefenduel gold niet de gebruikelijke speelduur van twee keer 25 minuten. Per helft werd exact 20 minuten zuivere speeltijd geteld. Iedere keer als de bal even buiten de lijnen was werd de klok al stilgezet- De eerste helft duurde daardoor ruim 30 minuten terwijl de tweede helft zelfs tegen de ?0 minuten liep. In hel begin leek HVC/Alustema. onder toeziend oog van bondscoach tegen de jonge honden van Jong~-.»yic- Hermans, overlopen tc worden Oranje. De 5-2 overw inning w as .door de razendsnelle Oranjeklanten een knap maar ook verdiend eindresultaat. "Nee, ik had niet verwacht dat we konden winnen. We hebben het goed gedaan alhoewel het even wennen was aan de andere spelregels. Ook was er meer toegestaan dan we nor maal gewend zijn. Het ging wat har- Maar gaandeweg stelde de gerouti neerde Venrayse ploeg zich steeds beter in op de tegenstander Frank Brands: "We moesten vooral niet met ze meelopen. De wedstrijd duurde inderdaad wat lang maar als je voor staat dan maakt dat niets uit. Dan voel je de vermoeid heid niet meer." Jong Oranje wist het hoge tempo niet te koppelen aan effectiviteit. Want HVC/Alustema wist veel beter raad met de kansen. Nadat Ruud Brands uit een vrije trap de paal trof was het in de veertiende minuut raak. Uil een vrije trap legde Ruud Brands de bal breed naar Frank Beerkens die doeltreffend uithaalde- 1-0. Een minuut later stond het zelfs 2-0 door een treffer van Frank van Kempen. De Venrayse thuisploeg kwam nu goed los en Fred Jeuken was dicht bij de derde treffer maar hij strandde op doelman Peter Rozen- beek. Dat was het sein voor coach Lieffering 0111 een time-out aan te vra gen. Die stelde daarin orde op zaken waarna de Oranje-brigade weer snel het initiatief overnam. Maar de Ven rayse doelman Raymond Janssen ver keerde in een bloedvorm en was onpasseerbaar. Op slag van rust mocht Jong Oranje op tien meter afstand van het doel een strafschop nemen. Deze tien-meter-trap wordt toege kend als de tegenpartij zes overtredin gen heeft begaan. Maar ook nu reageerde goalie Janssen met een knappe reflex waardoor HVC/Aluste ma ongeschonden de rust haalde. "Hij is een wereldkeeper", zo complimen teerde Frank Brands zijn doelman. Na rust zette Ruud Brands na een knappe actie Frank van Kempen vrij voor het doel maar de Sevenummer schoot in riante positie naast. Jong Oranje liet enkele fraaie staaltjes voet bal zien maar HVC/Alustema had dui delijk meer in zijn mars. Ali Houri slaagde er halverwege de tweede helft toch in 2-1 te scoren. Maar nog in dezelfde minuut verruimde het Venrayse team de voorsprong weer Opnieuw stond een vrije trap van Ruud Brands aan de basis. De HVC- aanvoerder vond de vrijstaande Frank van Kempen die koeltjes uithaalde: 3- 1. Jong Oranje mocht nog twee tien meter-trappen nemen maar ook deze bleven zonder resultaat Bij de eerste redde opnieuw Raymond Janssen en de tweede vloog hoog over het Ven rayse doel. Frank van Kempen veroverde bij een tegenstander de bal waardoor hij zichzelf vrije doortocht verschafte: 4- 1. Met nog een kleine twee minuten op de klok vroeg Jong Oranje opnieuw een time-out aan. Bij HVC/Alustema loste Ron Reijnders. normaal keepend in een lager team. doelman Janssen af. Bij Jong Oranje ging veldspeler Ruben van Veen in het doel staan en die scoorde in de laatste minuut 4-2. Enkele seconden voor het eindsignaal mocht de Ven rayse ploeg ook een tien-meter-trap nemen. Frank Beerkens liet de Oran je-talenten zien hoe het wel moest en kogelde 5-2 binnen. Uitslagen Huisleagues: le Klasse: B.T. Hoeijmakers - Red Arrows 16-12 Karklingel/Magic Line Sigma's/Rest.Bowl.Venray 18-10 Plus Van Dijck - Drankenhandel Win ters 0-28 Trefil Bouwstaal - Pinhunters 16-12 Terefil Bouwstaal weert zich stevig aan de kop van de ranglijst. Nadat inde vorige wedstrijd de Sigma's op afstand werden gehouden, moest nu het Pinhuntersteam het hoofd bui gen. Beste man bij Trefil was Chris Koreman. die de hoogste herenserie scoorde met 656 pins. De Sigma's raakten nog verder achterop door de nederlaag tegen Karklingel/Magic Line. Het Wintersteam doet nog ver woede pogingen om in de buurt te komen en dat ondervond Plus Van Dijck aan den lijve. Zij moesten punt loos het strijdtoneel verlaten. Bij Win ters was C\ riel Winters de beste van de avond met een game van 235. Het degradatieduel tussen Hoeijmakers en de Red Arrows werd in het voordeel beslist van het eerstgenoemd team, maar of er nog redding is voor Hoe ijmakers...? Marlies Thijssen van Red Arrows was debeste bij de dames met een 234-game en 546-serie. 2e Klasse: The Nitwits - Strikers/Groeipunt 8-20 Scores -V.v.G.I Aan Rensch 9-19 Altijd Raak/Old Dutch - La Mousse4- 24 Hit Miss-Club Up 15-13 La Mousse heeft het pad der overwin ningen weer gevonden en daar werd Altijd Raak het "slachtoffer" van. V.v.G.I./Van Rensch blijkt de belang rijkste kandidaat voor de tweede plaats te zijn, zeker nu de Scores wer den teruggewezen Hit Miss is ook nog n de race voor de tweede plaats, maar de overwinning op Club Up was wat magertjes. Twee dames van de Strikers kenden een prima avond:Wilma Gielen scoorde de hoogste game met 211 en Caroline van Rijt de hoogste serie met 572. Score-man Serge d'Amore nam de hoogste herengame met 225 voor zijn rekening en Dave Tijssen (H&M) scoorde met 591 de beste serie. Trioleague: Strikezone - Plus Van Dijck 2-19 B.T. Kuijten Ass. - Nutrivisie 7-14 Crash - Taxi-Touring Gecrets 14-7 B.T. Mallnitz - B.T. A.W.L Isol. 10-11 Bokual/Mijling - Sigma's/R.B.V. 14-7 BokualAlijling verdedigde de koppo sitie met verve met Peter Cleven in de hoofdrol met een 254-game en 646- serie. B.T. Mallnitz liep tegen een ver rassende nederlaag op tegen A.W.L en zag daardoor de achterstand groei en tot 12.5 punten. Crash won, met Fien Jenniskens als beste bij de dames (game 214, serie 552), van Taxi-Tou- ring; Plus avn Dijck won overtuigend van Strikezone en Kuijten. lang niet zo goed op dreef als vorig seizoen, kreeg klop van Nutrivisie. Dubbelleague: Sigma's 1-Start BV 10-4 D'n Terp - Strikezone 3-11 The Sharpshooters - Karklingel 4.5-9.5 The Demons - Pinhunters 12-2 Aquastep - Sigma's2 1-13 Eindelijk een nieuwe koploper in deze league. Maanden lang voerde Hoeijmakers. dat deze speelavond vrij was, de ranglijst aan, maar nu zijn ze voorbijgestreefd door Sigma's-1. dat Start BV de baas bleef. Karklingel hield de kleine kans op de titel in eigen hand door de Sharpshooters te verslaan. Bij de dames scoorde Inge Lenssen het best (game 236, serie 585) en bij de heren Frank Peters (game 245, serie 620). Bedrijfsbowling promotie/degrada tieronde; Ford van Haren 1 is de nieuwe eerste klasser in het volgende seizoen door een 4 - 0 overwinning op Vinc.v.Gogh 2, dat naar de tweede klasse zakt. Geelen Beton 1nummer twee van de derde klasse, had een makkie om te promoveren, omdat Franke R.V.S. niet kwam opdagen. Vierdeklasse Raedts/Knops 1 is volgend seizoen derdeklasser door de royale winst op Spiral Horst, dat zijn heil in de 4e klas se moet gaan zoeken. Hoeijmakers had veel moeite met Geelen Beton 2, maar boekte toch een 3 - 1 zege en promotie naar de 4e klasse. Keijs- crs/Manders (5e Klasse) wist via een barrage Manders Automation in de klasse te blijven. Ook Kersten Europe 2 (6e KI), tegen Raedts/Knops2. en Nestle-4 (7e kl) .tegen Jenniskens Installatie wisten klassenbehoud te bewerkstelligen. Willen de leden die zich afgemeld hebben de tassen, trainingspakken, rokjes en shirts na de laatste wedstrij den inleveren bij Annet Wismans, Timmermannsweg 64. Programma zondag 22 mei: Sen. I-Corridor a. 13.00 spp de Vlies Sen. 2-SVSH a. 11.00 spp de Vlies Donderdag 29 mei: Bijeenkomst voor midweek 1+2 en recreanten in de kantine om 20.00 Uitslagen: Swift-midw. 1 15-4 Recr.-Lottum 1-5 BC Venray De komende weken wordt beslist wie de zomertrofee gaat winnen. Op de eerste avond scoorden in de gele groep Hr. Corzilius-Seuren 66.25% net boven Hr. Keizers- Tennissen en Ep. v. Hooft. In de rode lijn behaalden Hr. Corver met partner ruim 60% gevolgd door Ds. Schrooten- de Weert en Hr. Collin- de Vos. In de groene groep die nauwelijks groen was hadden Hr. Bender- van Gaal de hoogste score van de avond met 66.6~%. gevolgd door Hr. v. Toor- Verheijen en Ep. Boekholt. Vanavond de tweede avond en volgende week de aspergedrive Hiervoor graag tijdig afmelden wan neer men niet kan komen. BC Doublet Er zitten blijkbaar veel politiekbewus- te bridgers op Doublet want slechts twintig paren vonden de afsluiting van de clubcompetitie en een ingelas te korte ledenvergadering belangrij ker dan de verkiezingsuitslagen. Deze avond zijn ze begonnen met een korte maar krachtige ledenvergade ring met één punt op de agenda: de verkiezing van een nieuwe oorzitter en vice-voorzitter. Bij acclamatie wer den de heer de Vocht en mevrouw Hartong in deze functies aangesteld. In de gele lijn (twaalf paren) hebben mevrouw Hilhorst-de heer Jan Simons, de heren Gilissen-Penninx en mevrouw van het Reve-de heer Vaes- sen laten zien w-ie de beste bridgers waren door de laatste keer bovenaan te eindigen met 57.08, 56.6"" en 55-83 Het was helaas niet voldoende om deze ronde als overwinnaars af te slui ten. Hel zijn dames die als overwin naars van deze en laatste ronde van dit jaar eindigen: de dames Cler- monts-Koopman, van Hooft-Jeurissen en Biessels-Hendriks met gemiddeld 55-04, 53.56 en 52.~4 In de rode lijn (acht paren) hebben de heren den Brok-de Groot, de heer en mevrouw van de Beele, de dames Huys-Karagozian en de dames Orosz- Schrooten de overwinning van de- avond behaald met 70.14, 60.42, 60. 42 en 45.14%. Het eindklassement moet nog wor den opgemaakt. Tot aan het einde van het seizoen (tot 19 juni) is het vrij bridgen. Op alle volgende avon den kan iedereen, ook wie nog nooit lid is geweest, zonder kosten bij Dou blet een kaartje komen leggen. Is dit misschien een idee om de sfeer (weer) eens te komen proeven? Iedereen is dan van harte welkom. BC Tijdens een concours afgelopen maandag in Horst werden de volgen de resultaten behaald. In de cat. springen: Iris met Mon Amie cat. DB le; Iris met DarkoJ, cat. CM le; Esther met Kimula cat. DL le en Esther met Why cat. DM 2e Met dressuur: viertal cat. CDE-L le; Peraly Stalk cat. BL12 met Blacky le; Chrlc- ne Camps met Flash cat. ÉB le; Jalee- sa v.d. Hof cat. DL1 met Neon le. Denise Camps cat. EMI met Yosha 3e. Robin Stolk cat. DL1 met Barinda 3e; Justine Camps cat DB met Eros 6e. PEEL EN MAAS een abonnement waard Korfbal Uitslagen: SVOC-C1-ZSV-C1 4-3 Swift-C 1-SVOC-E1 2+0 Leunen-SVOC-2 5-6 S VOC-E1 -DOT-E1 5-1 Welpen 2-Oostrum 2 0-0 Des 5-Welpen 2 1-1 SVOC 1-Wit tenhorst 5-9 Leunen-SVOC2 5-6 Zaterdag 25 mei spelen de F- en wel pen-teams een toernooi met bepaalde korfbalvormen hierin verwerkt Dit gebeuren zal in Ysselsteyn plaatsvin den van 14.00 tot 16.00 Het vertrek is gepland om 13-15 vanaf sportpark De Heesakkcr Programma donderdag 23 mei: DOT-A 1-SVOC-A2 19.00 SVOC-B2-01ympia-B 1 19.00 Programma zaterdag 25 mei: DDW-A1-S VOC-A1 10.30 SVOC-B 1-D.Merels-B 1 10.30 Recreanten: SVOC-2-Lottum Korfbalclub Uitslagen: Swift-Pupillen El 2-0 pup D1-MKVD1 11-1 Programma donderdag 25 mei: Klimop B1 -asp B2 14.00 asp. C2-Treffers C2 12.30 pup. F1welpen 1 en 2: seizoenaf sluiting van 14.00-16.00 Zondag 26 mei: KCHB 1-sen. 1 1100 roka 1-sen. 2 Korfbalvereniging Pupillen D ODOS-Oostrum 3-4 Welpen 2 is kampioen geworden. Uitslagen: SCOC-Oostrum 2 0-0 Oostnim 2-Peelkorf 4 1-3 Programma 25 en 26 mei: Pupiilen D Oostrum-De Korf Senioren 1 Roka-Oostnim a. 13.00 Senioren 2 Vonckel Girls-Oostrum a. 10.30 Welpen 1 en 2 op 25 mei gezamenlij ke afsluiting van 14.00 tot 16.00 uur. Marleen Custers van TC Venray is afgelopen zondag op het tennispark van haar eigen club Limburgse jeugd kampioen tennis geworden. In de finale versloeg Marleen Renee Killaars overtuigend in twee sets. Laurine Pal men, eveneens van TC Venray. moest in-een marathonpartij het hoofd bui gen voor Anoek Zuylen en werd tweede. Het was voor het derde jaar dat de finaledag van de Limburgse jeugd ten niskampioenschappen op het tenni spark van Tennisclub Venray werden gehouden Bij gunstige weersomstan digheden gingen de beste jeugdten- nissers/sters van Limburg met elkaar de strijd aan om de Limburgse titel in de wacht te slepen. Meisjes en jon gens speelden in de leeftijdscategorie- Laurine Palmen van TC Venray werd tweede op de LK tennis in Ven ray. en t/m 10 -12 - 14 en 16 jaar. Resulta ten van de Limburgse kampioen schappen: t/m 10 jaar meisjes le Sanne Lemmers 2e-Esther Zanting; t/m 10 jaar jongens le Chiel Kok 2e Thomas Boesten: t/m 12 jaar meisjes le Anoek Zuylen 2e Laurine Pal- men(TCV); t/m 12 jaar jongens le Anil Yuksel 2e Roelof v.d. Westen: t/m 14 jaar meisjes le Marleen Cus- ters(TCV) 2e Renee Killaars; t/m 14 jaar jongens le Philippe Brand 2e Jean-Paul Gerards; t/m 16 jaar meisjes Yvonne Coppers 2e Merel Beelen; t/m 16 jaar jongens Tim America 2e Kevin v. Buggenum. Doublet heeft een website waar. naast de uitslagen en standen van de club. ook heel interessante andere zaken voor de bridgcliefhebbers zijn te vinden. Het adres is: www.bcdou- blet-venray.nl Klavertje Vier Vorige week donderdag speelden ze de vijfde en laatste ronde van de club kampioenschappen. 'waarin de vol gende resultaten werden behaald. In geel eindigden op de eerste plaats met 65,10% ds Dik - v.Goinga als tweede met 57,81% ds. Lindens - Spek- horst en als derde met 53,65% hr Canli en Cornelisscn. In groen eindig den als eerste met 60,00% ep van Son; tweede werden met 56,88% ep Claes- sens en als derde eindigden met 56,25% ds. Janssen - Smits; tenslotte kwamen in blauw op de eerste plaats met 65,10% ds Tummers - Frederix; op de tweede plaats met 56,77% ep Kalkman en op de derde plaats met 55.73% mw.v.d.Heuvel en Hr.v.Glab- beek Vanavond worden de clubkampioen van het seizoen 2001/2002 gehul digd. waarna vrij bridgen. Niet rokers bridge club 39 paren speelden de tweede avond van de eindladder. In de gele lijn wonnen Tiny en Jac Meeusen met 60,00%. tweede werden Mia Koop man en Paul Corver met 57,71% en derde Piet Hanen en Huub Thuyls en Frans van Lieshout en André Poels, die allen 57,01% scoorden. In de rode lijn werden Hay Houwen en Joop van Hooft eerste met 62,83%, gevolgd door Nel Camps en Sraar van Meijel met 54.58% enjopie en Jan Emmen met 53,25%. In de groene lijn behaal den Mariet Deenen en Ine van de Lint 59. P%. Ger Janssen en Mien Pijpers 58,08";. en Antoinette Coppus en Lenie Jansen 55.17% Van de zijde van het hestuur werd nog medegedeeld dat besloten is de club uit te breiden met diegenen die op de wachtlijst slaan, zodat er maxi maal 140 leden kunnen zijn (in plaats van het tot nu geldende maximum van 128) en er in vijf lijnen van veer tien paren gespeeld zal gaan worden. Op de ledenvergadering volgend sei zoen zal bovendien een bestuurswis seling worden voorgesteld, waarbij de huidige voorzitter secretaris wordt, de vice-voorzitter hem opvolgt en Paul Corver zal worden voorgedra gen als vice-voorzitter. Trainingen: Dinsdag: loopscholing en intervaltraining, aanvang 19:00 uur. Kas- tiëlsc Baan. Donderdag: duurloop, Sevenum, aanvang 18.30 uur, picknick- plaats Helenaveenseweg, Meierik, aan vang 19.00 uur, parkeerplaats Schadij- ker Bossen. Zaterdag: bosiraining, aanvang 16:00 uur. parkeerplaats Scha- dijker Bossen Mcterik. Wedstrijdkalender 31 mei Slramproy Steinakkerloop 5-10 km; 2 juni Weert IJzeren Man Volksloop; 11 juni Club kamp Peelrunners 3000-5000m; 22 juni Weert Stratenloop 5-10 km Wedstrijduitslagen: 17/5 Dwars door Beegden. de bekende stratenloop te Beegden. 5 km. Ria van den Goor - 21:43: Janny Wctjens - 31:48: Jan-Hend rik Koene - 19:10: John Weijs - 19:54; Peter Coenen - 23 20: 10 km: Tjeerd Hiddema - 40:58: Jochem Oversteeg - 41.18; Piet Jacobs - 46:16; Truss Hidde ma - 51i t. Wcdstrijduitslagen doorge ven via E-mail. rpvdgoor@plex.nl of tele fonisch via 077-4678240. Uitslagen Huisleagues: le Klasse: B.T. Hoeijmakers - Red Arrows 16-12 Karklingel/Magic Line Sigma's/Rest .Bowl.'Venray 18-10 Plus Van Dijck - Drankenhandel Win ters 0-28 Trefil Bouwstaal - Pinhunters 16-12 Terefil Bouwstaal weert zich stevig aan de kop van de ranglijst. Nadat inde vorige wedstrijd de Sigma's op afstand werden gehouden, moest nu het Pinhuntersteam het hoofd bui gen. Beste man bij Trefil was Chris Koreman, die de hoogste herenserie scoorde met 656 pins. De Sigma's raakten nog verder achterop door de nederlaag tegen Karklingel/Magic Line. Het Wintersteam doet nog ver woede pogingen om in de buurt te komen en dat ondervond Plus Van Dijck aan den lijve. Zij moesten punt loos hei strijdtoneel verlaten. Bij Win ters was Cyriel Winters de beste van de avond met een game van 235. Het degradatieduel t ussen Hoeijmakers en de Red Arrows werd in het voordeel beslist van het eerstgenoemd team, maar of er nog redding is voor Hoe ijmakers...? Marlies Thijssen van Red Arrows was debeste bij de dames met een 234-game en 546-serie. 2e Klasse. The Nitwits - Strikers/Groeipunt 8-20 Scores - V.v.G.I./Van Rensch 9-19 Altijd Raak/Old Dutch - La Mousse4- 24 Hit Miss - Club Up 15-13 La Mousse heeft het pad der overwin ningen weer gevonden en daar werd Altijd Raak het "slachtoffer" van. V.v.G.I./Van Rensch blijkt de belang rijkste kandidaat voor de tweede plaats tc zijn. zeker nu de Scores wer den teruggewezen. Hit Miss is ook nog n de race voor de tweede plaats, maar de overwinning op Club Up was wat magertjes. Twee dames van de Strikers kenden een prima avond:Wiima Gielen scoorde de hoogste game met 211 en Caroline van Rijt de hoogste serie met 572. Score-man Serge d'Amore nam de hoogste herengame met 225 voor zijn rekening en Dave Tijssen (H&M) scoorde met 591 de beste serie. Trioleague: Strikezone - Plus Van Dijck 2-19 B.T. Kuijten Ass. - Nutrivisie 7-14 tont; Crash - Taxi-Touring Geerets terse B.T. Mallnitz - B.T. A.W.L Isol. ergt Bokual/Mijling - Sigma's/R.B.V Bokual/Mijling verdedigde de I nnir sitic met verve met Peter Geve ikt hoofdrol met een 254-game e serie. B.T. Mallnitz liep tegen et rassende nederlaag op tegen 1 en zag daardoor de achterstandhrcr en tot 12.5 punten. Crash wo uw Fien Jenniskens als beste bij de Dl ci (game 214. serie 552). van Taj 1 ring; Plus avn Dijck won ovetti den van Strikezone en Kuijten. Ian n zo goed op dreef als vorig sci len kreeg klop van Nutrivisie. Dubbelleague: Sigma's 1 - Start BV D'n Terp - Strikezone The Sharpshooters - Karklingel! ^en The Demons - Pinhunters Aquastep - Sigma's2 Eindelijk een nieuwe koploj kur deze league. Maanden lang iker Hoeijmakers, dat deze speelavo m! was, de ranglijst aan, maar nu voorbijgestreefd door Sigma's jd 1 Start BV de baas bleef. Karl n hield de kleine kans op de eigen hand door de Sharpshoa n verslaan Bij de dames scoordi en Lenssen het best (game 236, 585) en bij de heren Frank (game 245, serie 620). Bedrijfsbowling promotie/dq gev tieronde Ford van Haren 1 is de nieuwe 1 ni klasser in het volgende seizoen ioti; een 4 - 0 overwinning op Vine.1 dat naar de tweede klasse Geelen Beton 1. nummer tweei derde klasse, had een makkie clic promoveren, omdat Franke niet kwam opdagen. Vierde! bra Raedts/Knops 1 is volgend s< nnj derdeklasser door de royale wii Spiral Horst, dat zijn heil in dek ukl se moet gaan zoeken. Hoeij had veel moeite met Geelen D maar boekte toch een 3 - 1 2 promotic naar de 4e klasse. crs/Manders (5e Klasse) wistv barrage Manders Automation klasse te blijven. Ook Kersten 6 2 (6e KI), tegen Raedts/Knops Jn"v Nestle-4 (7c kl) tegen Jennj Installatie wisten klasscnbehc bewerkstelligen. j PK's VBB: Theo Kronenberg wist in de finale llbre 3e klas de 3e plaats te beha len met zes punten, terwijl Jan Barents op de 5e plaats eindigde. Uitslagen bandstootcompetitic: DOS B3 - Pru uvers 4-3 John Renkens won zijn partij evenals Theo Mertens. IX- laatste behaalde 0.83 gemiddeld. Kiotske - DOS C2 7-0 Programma bandstootcompetitie: Dins dag 2805 BC Vors-DOS A2 Treffers-DOS BI Donderdag 3005 DOS B3 - Maasbree DTOS-DOSC2 VBB Persoonlijke kampioenschappen 3e klasse libre: de wedstrijden werden afgelopen weekend gespeeld. Kam pioen met 10 matchpunten werd G. Steeght van OOO met een algemeen moyenne van 3.754 en een hoogste serie van 24. Tweede werd W. Denis- sen van SNA et 8 matchpunten en een algemeen moyenne van 3-373 en hoog ste serie van 28 (hoogste serie van het toernooi). Derde werd Th. Kronenberg van DOS met 6 matchpunten en een algemeen moyenne van 3.475 en een hoogste serie van 25. lied rod' 1854 riet icn Maandag 3 juni gaat de collect) van start. Leden van Tennisvere Ysselsteyn zullen deze collecte 1 gen. De opbrengst van de bestemd voor onderzoek en individuele Uitslagen Dames 18+ 2e klasse Venlo 2 2-4. Vrijdag: HD 35+ Brab. Arcen 1-Ysselsteyn 14-0; H \j( 5e klasse Brab. Ysselsteyn 5 4-0, ML\ 35+ hfdklassc Lb 1 TVK Heerlen 1 1-3. Mix 35+ se Lb Helden 1 Ysselsteyn 2 Programma dag: HD 35+ te klasse Ysselsteyn 1 De Heikant 2 35+ 5e klasse Brab. 24-mei Ysselsteyn 2 19.00. Mix Limburg 24-mei Horst 19.<H). Mix 35+ le klasse mei- Ysselsteyn 2 Lottum Zaterdag: Heren 18+ 3e klass Apollo 2 Ysselsteyn 1 1.3.00: 2e klasse 25-mei Ysselsteyn 1 1 13 00: Mix35+ 3e klasse Ysselsteyn 1 Blerick 2 12. Mix 6e Klasse 26-mei Ysselstt denl 10.00. Her 7e Klasse scvoort 3 Ysselsteyn 1 10.00. 2e Klasse 26-mei Ysselsteyn 1 1 12.00. Meisjes 2e Klasse 26 hertoord 1 Ysselsteyn 1 9.30 In het weekend van 25 en 26 mei wordt er een Al - toernooi op sportpark De Spar in Oostrum gespeeld waaraan in totaal zes teams deelnemen. Deelnemende teams zijn Warns- veldse Boys - WSJC uit Noordwijk - Keijenborgse Boys - W Woudrichem - SV Leunen en VV Oostnim. Lange tijd zag het er naar uit dat het toer nooi een internationaal karakter zou krijgen maar in april kwamen helaas uit Duitsland en Engeland twee afzeg gingen i.v.m examens en vervoer. Doelstelling van hei toernooi is om de jeugdleden een afscheid aan te bic den vanuit de jeugdafdeling voordat zij overgaan naar de seniorenafdeling. Het toernooi wordt geopend op zater dag om 10.15 uur en om 10.30 begin nen de eerste wedstrijden. Er wordt in totaal een halve competitie afge werkt en de wedstrijden duren 2 x 25 minuten. Op de zaterdagavond nemen alle deelnemers deel aan een grote barbe cue bij het Allemans Cafe waar aan sluitend een feestavond gehouden wordt, waarhij alle leden van W Oos tnim van harte welkom zijn. Op zondag gaan na een ontbij wedstrijden weer verder en 's dags rond de klok van 15.30 uu de beker (met grote oren!) uitga worden Beide dagen is er voor alle die dat wil de mogelijkheid om tc nemen aan diverse activite penalty schieten wie heeft het b ste schot en eén loterij met veld zondere prijzen. Het A-team van de organism vereniging (Foto: Ambu Media)

Peel en Maas | 2002 | | pagina 18