i Sport- Verenigingsinfc Haroll LENSSE Geen vrachtverkeer op Twistweg Stockcartoppers in Venray aan de start Jeugdbowlen KVW zoekt nog leiding Omroep Venray Bekendmakingen gemeente Venray Woningwet Wet ruimtelijke ordening n Succulenta r TAXATIES jÊk. ülööi^ Jeugd natuurwacht Rode Kruis Zij-Actief Aostrumse Zangkompeneej Chrisko KBO Schutterij 't Zandakker Ars Musica Harmonie orkest Confetti Euterpe Venray's Mannenkoor St. Petrus Banden Venrode Symfonie orkest Het Zonnelied Den Hoender Zangers van St. Frans De Springplai f Op 't Nipperkg Gregoriaans koor Synthese Bijenwacht Venray (0478)539020 Stayerhofweg 2b Wanssum PEEL EN MAAS Donderdag 16 mei 2002 - Pagini^ Ingekomen bouwaanvragen Ter voldoening aan het de in artikel 41 van de Woning wet treft u onderstaand aan een overzicht van de in de afgelopen week bij burgemeester en wet houders van Venray ingekomen bouwaanvragen. - het wijzigen van verleende bouwvergunning nr. 200113309 (bouw bedrijfs ruimte) aan de Energieweg 24 te Venray tnv Boom Transport B.V., Vennoot- straat 5; - het bouwen van een varkens stal aan de Molenhoek 16 te Oirlo tnv A.J.M. Geurts, Oude Heerweg 45 te Blit- terswijck; - het vergroten van het sport complex aan de Heesakker 4/4a te Oirio tnv Sportstich ting Oirlo- Castenray, Cas- telostraat 4; - het bouwen van een berging aan de Pinksterbloem 35 te Venray tnv R. Palmen, Pink sterbloem 35; - het vergroten van de woning met een dakopbouw aan de Kruisdistel 8 te Venray tnv M. Noordam, Kruisdistel 8; Ingekomen sloopaan vragen Onderstaand treft u aan een overzicht van de in de afgelopen week bij burgemeester en wet houders van Venray ingekomen sloopaanvragen. - het slopen van een woning met bijgebouwen aan de Langstraat 30 te Venray tnv Gemeente Venray, Postbus 500; Bouwvergunning verleend Burgemeester en wethouders hebben in de afgelopen week voor onderstaande bouwplan nen bouwvergunning verleend. - het vergroten van de woning aan de. Vicarieweg 16 te Leu nen tnv A.K.M. Smits, Vica rieweg 16; - het bouwen van een woning aan de Mandenmakerstraat 4 te Venray tnv J.J.M. van Kem pen, Hubenhof I Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze ver gunningen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daartegen bij het college van burgemeester en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaarschrift indienen en wel binnen 6 weken na de dag, waarop de beschik king is toegezonden of uitge reikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaarschrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publicatie wordt ingediend. Bekendmaking bouwplannen en gebruiksverzoeken (in procedure) Burgemeester en wethouders zijn in beginsel voornemens aan de volgende ingekomen bouw- meldingen, bouwaanvragen en gebruiksverzoeken. voor zover nodig met toepassing van art. 15, 17, 19.1, 19.5 of 19.3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 50, lid 4, 5 of 6 van de Woningwet, medewerking te verlenen. - het bouwen van een autobedrijf op B.P. Agrarisch Bedrijven terrein te Ysselsteyn tnv Autobedrijf P. Peters, Kie- vitsweg 3; - het bouwen van bedrijfsruimte aan de Energieweg 24 te Venray tnv Boom Transport B.V., Vennootstraat 5; - het vergroten van de woning aan de Reingersbek I te Ven ray tnv L.L.M.J. Thijssen, Rei- gersbek I - het vernieuwen van de winkel aan de Grote Markt 12 te Venray tnv Berden Meube len, Pontianusstraat 30 te Venlo; De op de verzoeken betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 17 mei 2002 gedurende 4 weken voor eenie der ter inzage bij afdeling Publieksdiensten. Gedurende deze termijn kun nen eventuele bedenkingen bij burgemeester en wethouders worden ingediend. Inspraakverordening gemeente Venray verzoek om vrijstelling bestemmingsplanvoorschriften ex artikel 19, lid I van de Wet op de Ruimtelijke Ordening Het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maakt bekend, dat een verzoek is ontvangen van de Stichting Katholiek Primair Onderwijs Venray, Eindstraat 42 in Venray voor het uitbreiden met een'speellokaal van de basis school De Meent op het perceel Kapelweg 3 in Leunen. Aan dit verzoek kan alleen medewerking worden verleend indien vrijstelling wordt gegeven van de voorschriften van het gel dend bestemmingsplan. De op het verzoek betrekking hebbende stukken, waaronder de ruimtelijke onderbouwing, liggen vanaf 17 mei 2002 gedurende 14 dagen voor een ieder ter inzage op de afdeling publieksdiensten. Gedurende die termijn kan een ieder zijn zienswijze met betrek king tot het verzoek aan de gemeente kenbaar maken. Op grond van de verordening bestaat tevens het klachtenrecht. Tot (6 weken na de terinzage leg ging) bestaat de mogelijkheid om schriftelijk een klacht in te dienen over de wijze van uitvoering van deze inspraakprocedure. Burgemeester en wethouders van Venray, Postbus 500, 5800 AM te Venray. Openingstijden gemeehtehuis: maandag 12.00 - 20.00 uur; dins- dag tot en met vrijdag 9.00-13.00 uur. Publicatie Wet Geluidhinder Burgemeester en wethouders maken bekend, dat Gedeputeer de Staten van Limburg bij besluit van 26 april 2002 een hogere grenswaarde in het kader van de Wet geluidhinder hebben vastge steld ten behoeve van de bouw van een tweede bedrijfswoning aan de Kleindorp in Merselo. De vastgestelde hogere grens waarde bedraagt maximaal 55 dB(A), inclusief correctie ex arti kel 103 Wet geluidhinder ten gevolge van de weg Kleindorp. Belanghebbenden kunnen door het indienen van een gemoti veerd bezwaarschrift binnen zes weken na de dag, waarop deze beschikking bekend is gemaakt, bezwaar maken bij Gedeputeer de Staten van Limburg, t.a.v. Awb-secretariaat, Afdeling AJZ, Postbus 5700, 6202 MA Maast richt. De stukken kunnen worden ingezien bij de gemeente tijdens de gebruikelijke openstellingstij den. Venray, 16 mei 2002 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, het hoofa van afdeling Bouwen en Milieu, C.Th. van Velzen Publicatie kennisgeving ontheffing individuele dagen horeca Kennisgeving ontheffing individuele dagen Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat er op basis van artikel 4.1.2 van de Algemene Plaatselijke Verorde ning ontheffing van de voorschrif ten 11111.5, 11.7 en 11.8 uit de bijlage onder B van het Besluit horeca-, sport- en recreatie inrichtingen milieubeheer is ver leend aan: I. Picardiebar, Henseniusstraat 11 te Venray, voor zaterdag I juni 2002 van 18.00 uur tot zondag 2 juni 2002 om 01.00 uur. Het bovenstaande betekent dat gedurende voornoemde periode de normale eisen voor noreca-inrichtingen volgens het Besluit niet gelden. De horeca- exploitant is gedurende voor noemde periode verplicht te doen en na te laten hetgeen redelijkerwijs gevergd kan wor den om overmatige hinder te voorkomen. Gelet daarop zijn voorschriften opgelegd. Venray, 16 mei 2002 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, hoofd afdeling Bouwen en Milieu, C.Th. van Velzen. Bekendmaking verkeersbesluit 1101 el.1 Burgemeester en wethou ders van Venray, namens dezen het Hoofd van de afde ling openbare werken, maken hierbij bekend hun verkeers besluit d. d. 8 mei 2002, waarbij is besloten; 1Onder intrekking van het eerdere verkeersbesluit ten aanzien van zwaar verkeer voor dit weggedeelte, de Twistweg in Vredepeel geslo ten te verklaren voor vracht wagens uitgezonderd bestemmingsverkeer door plaatsing van het RVV ver keersbord nr. C07 en het onderbord nr. 0502 conform de bijbehorende situatie schets. 2. Dit verkeersbesluit treedt in werking de dag na deze bekendmaking. te Venray, 8 mei 2002. Burgemeester en wethot voornoemd, namens dezt Het hoofd van afdeling op bare werken, B.R.Th, Dijk. Bovengenoemd besluit ie'k« voor een ieder ter inzage^ de Publieksbalie gemeentehuis. Publieksbalie is open yer maandag van 12.00 tot 20 T]0, uur en vanaf dinsdag t/myg dag van 9.00 tot I 3.00 uur 047 t? id e Belanghebbenden kua tegen dit besluit binnen weken na de dag van beke JxW making een gemotive TR bezwaarschrift indienen het college van burgemee oo en wethouders van Venice Postbus 500, 5800 AM V e"s ray. tor Het belooft een titanenstrijd te worden tijdens de pinksterraces op maandag 20 mei op circuit de Peel in Venray. Voor veel Stockcar formule 1 coureurs zal het een serieuze test voor de World Cup worden. Dit omdat een aantal Engelse toppers de oversteek wagen, waaronder meervoudig kampioen Frankie Junior Wain- man, Gary Castell en Ivan Pritchard. Zij moeten echter wel nog wed strijden verrijden in Engeland, waar door hun komst afhangt of zij heel huids uit de weekend races komen. Het zal Frankie Wainman zijn die gebrand is op een weerzien met zijn Nederlandse rivalen. Hij was het die tijdens de World Cup races zijn eerste plaats moest afstaan aan de ijzersterk rijdende Henk Jan Ronitz uit Assen delft. Gary Castell een favoriet voor de zege maakte al in de eerste bocht kennis met de vangrail en kon onver richte zake weer naar Engeland terug. Niet de meest zachtzinnige rijders uit de Engelse Stockcar F1 bond BRISCA, met veel machtsvertoon en het betere beukwerk weten deze heren zich als geen ander naar de kop van het veld op te werken. Het is op dit moment Rien Rutjens die steeds beter in zijn ritme komt en de strijd met de Engel se coryfeeën zal aangaan. Tijdens de vorige meeting scoorde Rutjens een tweede plaats in het dagklassement, echter zijn eerste manchezege staat nog uit. De vorm is er en het zal niet lang meer duren voordat de eerste race gewonnen wordt. Natuurlijk zal ook Ron Kroonder weer van de partij zijn, hij weet elke race te scoren en staat dan ook hoog in de puntentel ling, die recht geeft tot deelname aan de World Cup in Venray in augustus en het wereldkampioenschap in Engeland in september dit jaar. Veel ongelukken op een natte baan tekende het verloop van de races in de Stockcar F2 klasse, een waar genot voor het toe gestroomde publiek. Het was streekcoureur Erwin Peeters (Venray) die een perfecte dag kende en goed scoorde met een vierde plaats in het dagklassement. Bij de Hotrods zijn de onderlinge verschillen tot een minimum terugge bracht met close-racing als gevolg, de formule waar deze klasse groot door werd. Het was Josef Willemsen uit Wachtendonk (D) die twee van de drie manches op zijn naam schreef en rivaal John van den Bosch achter zich liét. Sjcf Verhoeven uit Haelen liet zien wie de nieuwe titelkandidaat voor dit jaar is in de Saloon Stockcar klasse. Hij wist met groot machtsver toon twee manches te winnen in deze contact klasse. De trainingen starten om 11.00 uur. de wedstrijden starten om 12.30 uur. Huisleague: Op de voorlaatste wed strijddag vonden nogal wat verschui vingen plaats door onverwachte resultaten. En wel dusdanig, dat op de laatste speeldag (volgende week zaterdag) zelfs nog vijf teams kans hebben om het kampioenschap in de wacht te slepen. Lijstaanvoerder The Best Bowling Team bewees zichzelf een slechte dienst door maar liefst niet 31 - 4 te verliezen van De Prut sers. ondanks de 202 524 van Mar- tijn Magermans, die echter keurig gepareerd werd door zijn opponent Bart van Rens die met 206 556 tevens de hoogste game en serie bij de jongens scoorde. Bovendien scoorde hei hele Prutsers- team als team heel sterk met veruit de hoogste teamserie van de dag (2288 pinfall). De ruime nederlaag van de koploper is daarmee wel verklaard De leden van de afdeling Maas en Peel van Succulenta willen ook dit jaar hun hobby, het kweken van succulente planten zoals cac tussen en vetplanten onder de aandacht brengen van het grote publiek. Zij stellen daartoe hun kassen open voor bezichtiging. Ook zullen zij dan informatie verstrekken over het zaai en en verzorgen van de planten met hun veelal kleurrijke bloemen. Op zondag 19 en maandag 20 mei (Pink steren) kunt u tussen 10.00rl7.00 uur terecht bij Th. Gommans, Hondsdraf 10 in Venray. Pinkillcrs en Strikehunters maakten er een spannende aangelegenheid van, waarbij de persoonlijke punten de doorslag gaven. In dit geval trok Pink- illers met 19-16 aan het langste eind., ondanks dat Anneke Cremers met 481 de hoogste meisjesserie bij de verliezer liet aantekenen. Team Zonder Naam leverde een goede teamprestatie door overtuigend Th.e Masters met 28 - 7 aan de kant te zet ten, al was Lars Lenssen bij de verlie zer nog wel de beste man van de wed strijd met een serie van 506 en scoorde Paula Jansen met 188 de hoogste game bij de meisjes. Gezellie speelde een dubbele wedstrijd tegen TZZ (waaronder de uitgestelde wed strijd van 23 februari). En, beide wed strijden werden zeer overtuigend gewonnen en wel met 24 -11 en 29 - 6, waardoor Gezellie met 243,5 pun ten van de vijfde plaats oprukte naar de derde. In de stand nam Pinkillers (255 pt) de leiding over van The Best Bowling Team (253 pt). Eveneens kanshebber op de titel zijn nog De Prutsers (242,5 pt) en.Team Zonder Naam (239 pt). Toernooi Drachten: Martijn Mager mans is in het laatste B* toernooi van dit seizoen in Drachten erin geslaagd zich opnieuw op het podium te spe len. Nadat hij als vierde de finale inging, wist hij een plaatsje te klim men om als derde op het ereschavot te eindigen. Hij scoorde 197,25 gemiddeld over acht games. Lars Lenssen wist zich ditmaal niet voor de finale te plaatsen en finishte als der tiende. Zaterdag is de laatste Huisle ague van dit seizoen en wel om 11.30 uur. V SNELLE SERVICE PROFESSIONELE VERWERKING DE VOORDELIGSTE TARIEVEN {efarcDYtA MAKELAARDIJ.^! Tel. 0478-512772 Fax 0478-512768 De prijswinnaars van de tentoon stelling Kleur in het groen zijn Johan Rutten uit Oirlo, Anouk Vullings en Marieke van de Munckhof uit Leunen, Giel Jegen, Annabel Geraedts, Simo- ne, Maarten Valks en Moniek van Ass uit Venray, Marloes Gielens uit Heide en Teun Tonnaer uit Ysselsteyn. De prijsjes zijn inmiddels thuis bezoigd. Jeugd en jongeren werk Maandag 20 mei is er geen les van wege Pinksteren. Maandag 2" mei les voor de oudste jongeren, indien het weer het toelaat gaan ze naar buiten toe. Noteer alvast in je agenda: zaterdag 22 juni: groepsactiviteit (hele dag) voor alle jeugdleden. Maandag 24 juni: collecte, verzamelen om 17.15 bij de Clockert. Voor de dames (en partner) van Zij- Actief is er een lentewandeling op donderdag 23 mei. Het vertrek is om 19.00 uur'bij voetbalveld Geijsterse bossen. Joof Teeuwen zal hen door de natuur ron«j het golfterrein leiden en wijzen op dingen in de natuur die zij doorgaans niet zullen zien. De partners mogen ook mee. Ze advise ren om dichte wandelschoenen aan te doen. Er zijn nog enkele plaatsen vrij bij de bridgecursus die start op 18 september. De cursus wordt gegeven op woensdagen van 20.00-22.30 uur en bestaat uit twaalf lessen. Partners mogen ook deelnemen aan deze cur sus. Voor meer informatie en opgave kunt u contact opnemen met: Mientje Wester, Zandbleek 36, 5804 AZ Ven ray. tel: 588600. De Aostrumse Zangkompeneej is een zangkompeneej van circa 20 leden. Wekelijks wordt er gerepe teerd in 't Allcmanscafé in Oostrum en wel van 21.00 tot 23-00 uur. Zijn er mannen die belangstelling hebben om ook eens zo'n repetitieavond mee te maken. U bent van harte welkom. Meer informatie nodig? Neem de tele foon en bel 0478-511251 Zaterdag 1 juni: 18.00 uur Viering Paterskerk. Gelieve een kwartier voor aanvang van de uitvoering aanwezig te zijn. Bij eventuele verhindering s v p. tijdig afmelden. Chrisko bestaat uit een kleine enthou siaste groep jonge dames en kunnen nog steeds versterking gebruiken. Kom eens luisteren bij één van de uit voeringen of bezoek een repetitie. Deze is wekelijks op maandagavond van 19.30-21.00 uur. Voor meer infor matie kun je terecht bij Marly Dries- sen tel. 0478-588176 of Norma Ansin- ger tel: 0478-585234 De KBO Venray bezoekt op 13 juni aanstaande het streekmuseum De Locht in Melderslo. De reis gaat per bus vanaf De Kemphaan en Schut tersveld (vertrek 9.30 en 9.35 uur). De aankomst bij het museum is om 10.00 uur. Men wordt ontvangen met koffie en vlaai. Hierna volgt een rond leiding door het museum, waar diver se oude beroepen zijn tentoongesteld en een uitvoerige toelichting over de aspergeteelr wordt gegeven. De lunch wordt gebruikt in het museum na de rondleiding. Na de lunch ver trekken we per bus voor de bezichti ging van een aantal peeldorpen onder leiding van een deskundige gids. Om ongeveer 16.00 uur staat de terug komst in Venray gepland. De kosten voor dit uitstapje bedragen 25 euro per persoon (koffie met vlaai en lunch inbegrepen). Aanmelding kan tot 27 mei aanstaande. Bij minder dan 25 aanmeldingen gaat het uitstapje niet door. Vanavond wordt er geoefend op de schutterswe|de, de aanvang is om 19-30 uur. Komend weekend wordt er geoefend op maandagmorgen, tweede Pinksterdag, om 10.30 uur, dus niet op zondag. Zondag 26 mei nemen zij deel aan het eerste Bondsschuttersfeest van de Schuttersbond Juliana, bij de Schutte rij Ons Genoegen in Siebengewald. De Koningsdelegatie zal om 12.30 uur ontvangen worden door de burge meester van Bergen. De vereniging zal om 12.30 uur bij elkaar komen bij het gildehuis café den Old Timer, waarna om uiterlijk 12.45 uur ver trokken wordt. In Siebengewald vindt het opstellen plaats bij het parkeerter rein. Na de optocht wordt er vertrok ken naar de schuttersweide, alwaar de schietwedstrijden en de wedstrij den in het kader van het Schutters- en Gildenwezen plaatsvinden. Maandag 27 mei wordt de algemene ledenvergadering gehouden in het Trumke, aanvang 20.00 uur. Zondag 9 juni 20Ö2 vindt het tweede Bondsschuttersfeest van de Schutters bond Juliana plaats, bij het Akker- mansgilde in Venlo. Repetitie op dinsdagavond van 20.15 tot 22.30 uur, in de Opmaat, Oostsin gel 37. Afmelden bij Marjo Kuypers, tel 513191. Nieuwsgierig naar koor zang? Ars Musica nodigt geïnteres seerden uit om vrijblijvend te komen luisteren naar het nieuwe bredere repertoire. Zij hebben een nieuwe weg ingeslagen en zingen met veel plezier. Informatie: Marjo Kuypers, voorzitter, tel. 513191. Op het terrein van St Anna staat de oud-papier container. Deze is elke dag geopend van 9.00 tot 18.00 uur, op zondag is de container gesloten. Informatie: www.arsmusica.nl Repetities: iedere woensdag om 20.00 uur in 't Kruuspunt in Meterik. Concerten: Museum Schloss Moyland bij Kalkar op zondag 26 mei. Website: http://www.harmonie-orkest.nl Donderdag 16 mei Optreden Den Bosch, verzamelen 19 15 uur Galm- hut; woensdag 22 mei repetitie 20.15 uur Galmhut; Zaterdag 15 juni con cert Close with Pop in aula Raayland- college Venray met medewerking van Popkoor Sprightly en Popkoor Just for fun. Confetti is een close harmony group die wordt gevormd door vijf sopranen, vijf alten, vijf tenoren en rijf bassen. Het repertoire is zeer uit gebreid en reikt van close harmony tot pop. Mensen die interesse hebben in het koor zijn welkom op het con cert op 15 juni, want voor de zomer vakantie is er een auditie voor alle stempartijen. Voor afmelding: Gerti tel: 631306. Voor informatie: Henk Mijnster tel: 512082. 'eett iiji Harmonieorkest: 16 mei 20.00 repeti tie, afmelden: 582539: 19 en 26 mei: eerste communie 10.30 verzamelen parkeerplaats gemeentehuis; 8 juni: inhalen neomist: 9 juni: inhalen neo mist; 9 juni: défilé Avondvierdaagse. Jeugdorkest: 16 mei 18.45 repetitie, afmelden. 588545; 20 mei. 10.00 communiemis Paterskerk; 9 juni: 10.30 concert met Meerlo-Wanssum. Drumband: 19 mei eerste communie, 10.30 verzamelen parkeerplaats gemeentehuis; 21. Mei 20.30 repeti tie, afmelen: 589550 of 06-12614198; 26 mei eerste communie, 10.30 verza melen parkeerplaats gemeentehuis; 8 juni: inhalen neomist; 9 juni: inhalen neomist; 9 juni: défilé Avondvierdaag se. Bestuur: 1 juli AB, 20.00 de Perd- stal. Repetities: Donderdag 16 en 23 mei 19.30 uur repetitie gehele koor in schouwburg Venray Programma: 19 mei. eerste pinksterdag, heilige mis-Mer- selo (tijdstip bijeenkomst wordt tij dens de repetitie bekendgemaakt); 8 juni: Optreden Multicultureel platform (Grote Markt). Afmelden bij Cees van Kreij, tele foon 589775. Oud papier künt u afleveren bij de VMK-container aan de Molenhofweg. Repetitielokaal: tot 25 juli Schouw burg Venray, op 30 mei De Gelder- koel in Heide. Kooropleiding in de schouwburg, 's maandags van 20.00-21.30 uur. Website: http://listen.to/VMK Info PR/kooropleidingen: a.v.d.boom@hccnet.nl of venrays- mannenkoor@hotmaiI.com Tel. 0487-587668 Repetities op woensdag van 19-30 tot 21.30 uur en op zondag van 10.30 tot 12.00 uur. De repetities op woensdag vinden plaats in de Opmaat, de repeti ties op zondag in de sporthal van het Van Gogh- instituut. Het opleidingsor kest oefent op woensdag extra van 18.45-19.30 uur. Bij verhindering die nen alle leden van het opleidingsorkest en muziekkorps zich af te melden bij de korpsleiding. Dit kan telefonisch gemeld op nummer 580418, of uiterlijk een half uur voor aanvang van de repeti tie in "de Opmaat" Programma: zondag 19 mei muzikale omlijsting van het com muniefeest van basisschool Coninxhof, bijeenkomst om 10.00 uur bij de Paters kerk. Aanmeldingen nieuwe leden: Hebt u interesse, kom kijken en luiste ren tijdens de repetities in clubgebouw de Opmaat, Oostsingel 37 te Venray. Secretariaat. Pierre Swinkels. Matter- homlaan 54,5801 KG Venray, tel. 0478- 581784 Eerstvolgende repetitie woensdag 22 mei a.s. van 20.00 - 22.30 uur bij zaal Thielen op het Kennedyplein. Afmel dingen bij Marjo Weijers, telefoon 58 47 68. Wil je meer weten over de vereni ging, neem dan gerust contact met ons op! Dora Garson, telefoon 58 53 71 of bezoek onze website www.ven- rode.nl Repetitie woensdag om 20.00 uur onder leiding van Laurens Boogaarts in De Hommel Concert op 2 juni in Raayland College, aanvang 11.30 uur. Toegang gratis. Solist is Sander Ilendrix, altviool. Repetities: 's maandag om 20.00 uur in het Parochiehuis Paterskerk, Leun- seweg 5, Venray. Zondag 2 juni: 10.30 Paterskerk; zaterdag 8 juni: H Mis door kapelaan I Crasbom, 18.00 Paterskerk; zondag 16 juni 10.30 Beukenrode; zondag 23 juni: 10.30 Paterskerk Bij verhindering afmelden bij Iny Kuy pers, tel. 585226. Bij ieder optreden gelieve een kwartier voor aanvang aanwezig te zijn. U bent altijd wel kom op onze repetitieavonden voor een kennismaking. Voor meer infor matie, aanmelding, afmelding kunt u bellen. Trees Douwes. tel. 0478- 584494 of Toos v.d. Heuvel, tel. 0478- 583884. Het programma in wijkcentrum Den Hoender in Venray ziet er als volgt uit: Donderdag 16 mei 13 00 vergadering ouderenvereniging; 14.00 uur activitei tenmiddag ouderenvereniging; 20.00 uur Paranormale avond door Micke en Theo de Hoog. Dinsdag 21 mei 13-15 uur handwerken Vlijtige Liesjes; 20.00 uur vergadering Alfridahof. Wijkcen trum Den Hoender is gelegen aan de St. Ursulastraat 2 in Venray. Vrijdag 17 mei: 19.00 uur repetitie jongens; zaterdag 18 mei: Tussen 10.00 - 12.00 uur oud papier inleve ren in de papiercontainer bij Euro dump aan de Nieuwhuisweg; 19.15 uur mis in de Grote Kerk. Dinsdag 21 mei: 19 00 uur repetitie jongens. Nieuwe leden zijn van harte welkom! Kom eens kijken op de repetitie van dinsdag dinsdag of vrijdag in de Galm hut, gelegen aan de Langeweg 92, tel. 512001. lii 3 K 04' Donderdag 16 mei (vanavond) i voor de kinderen'van de groep lel en 6. van 18.30 tot 20.00 uur naar het veldje aan de Plataanst ils <1 Ze spelen daar 'vangende ton mi, 'slapstickhockey'. Als het slecht' fij is wordt een binnenprogni Kt gedraaid Maandag 20 mei, géén club vou kinderen van de groepen 3 en rar in verband met Pinksteren. Dinsdag 21 mei van 18.30 tot2l!0(L uur clubavond voor de jeugd vj grid groepen 7 en 8 plus de schoolH upii ters. Op het programma sta watergevecht. Iedereen mag haar eigen 'wapen' meebr Aansluitend programmavergadi xc voor de leiding van de dinsdaggm Donderdag 23 mei wedden dat' de kinderen van de groepen 5 en Rollebol: tot en met 23 mei kan zich opgeven voor Rollebol. Lu leiding niet in de steek en laat ieü1 je horen. Maandag 20 mei (Pinkstcrmaani 13 is het wijkgebouw gesloten. D 18- dag 21 mei: zomerstop van del Pet< Genoegen; 20.00 Country- end G\v groep Green'River met Coui f0 dansles. Woensdag 22 mei: 09 00 Beter bewegen, daarna bal; 20.00 Country- en dansgr Green River met Country-daia Eer, Donderdag 23 mei: 14.00 Kic ft'? van Ons Genoegen. p Tro Maandag 27 mei en 10 juni" repeal Beukenrode; zondag 16 juni. repflii - de Annakapel; Zondag 23 juni. uitvoering in La Afmelden bij J.v.Loon, secretarisOi 585422. m Al maanden is de organisatie van Kindervakantiewerk Venray volop bezig. Iedereen is hard aan het werk om er ook dit jaar weer voor te zorgen dat de kinderen een spannende week te wachten staat. Dit jaar hebben zich 650(!) kinderen aangemeld en die kun nen natuurlijk niet meedoen zon der de hulp van jou! Kindervakan tiewerk is namelijk ook dit jaar weer op zoek naar leiding. Lei ding geven kan vanaf 15 jaar, maar iedereen kan helpen. Alle hulp is dus welkom, ook als je maar één of meerdere dagen kan helpen. Voor meer informatie is kindervakantiewerk bereikbaar via 0478-584687 en "secretari- aat@kvw-venray.nl". Bezoek voor meer informatie "www.kvw-ven- ray.nl". Voor het asielzoekerscentrum in Stevensbeek zoekt Synthese een medewerkster voor de crèche. De werkzaamheden bestaan uit het begeleiden en sti muleren van kinderen. Dit in samenwerking met in- en externe vrijwilligers. Reiskosten naar Ste vensbeek v.v. worden vergoed. U dient goed met kinderen om te kunnen gaan, flexibel, enthou siast, in teamverband kunnen werken en affiniteit met asielzoe kers te hebben, De werjetijden zijn op maandag- en vrijdagmor gen. Voor de Volksuniversiteit Ven ray wordt iemand gezocht voor het verrichten van conciërge werkzaamheden in de avonduren. U dient enthousiast en gemoti veerd te zijn en zelfstandig kun nen werken. De werktijden zijn in overleg in de avonduren. Meer informatie: Vrijwilligers- centrale, Marktstraat 8, 5801 BM Venray, tel. 0478-516995. Zoals ieder jaar zal ook in 2002 de Bijenwacht paraat zijn om bij overlast van een bijenzwerm en/of hommelnestje in b.v. een nestkastje, zich hierover te ontfer men. Het gaat alléén om vrijhan- gende bijenzwermen; dus niet in de spouwmuur e.d.! Bij overlast van wespen (en bijen op andere plaatsen) dient men zich te wenden tot een erkend bcstrijdingsbedrijf. Dit is het gevolg van de nieuwe wet op toepassing van bestrijdingsmidde len; hierdoor mag de imkerver eniging deze middelen niet meer toepassen. Beschikbaar zijn: voor Venray: Ad van Meurs, tel. 512537, Leu nen: Jan Wey§, tel. 585806 (tus sen 12.00 en 13 00 uur en na 18.00 uur); Ysselsteyn: Piet Michels, tel. 0493-529511 en Oos trum: Wim Jacobs, tel. 585652 (na 18.00 uur). *rt KEUKEN INRICHTING uitsluitend op afspraak, ook 's avonds In Waar zijn de Troubadours geble ven? komt Wim Verstcegen uit Beringe donderdag 16 mei van 20.00 tot 22.00 naar de studio. Hij kan alles vertellen over het 39e Int. Blaaskapellenfestival dat dit jaar op 18, 19 en 20 mei zal plaatsvinden in Beringe. Voor deze gele genheid worden de programma's Gèr Gedoan en Waar zijn de troubadours gebleven? samengevoegd. Op zaterdag 18 mei, huurt Prime-Time een huisje op bungalowpark de Vers in Overloon. Wat is er leuk aan zo'n bungalowpark. Wat is er te doen op dit park. Waarom een bungalow en niet naar de camping. Luis ter naar Prime Time zaterdag 1$ 15.00 -17.00 uur. Ton Lemmere is« jaren '50-specialist. In de jaren '50' bleef liij in New York, en sindsdien* verknocht aan de muziek uit die tifi Rock'n'roll all flavours, wordt dan" alleen maar originele muziek uit jaren gedraaid. Iedere plaat die u W is de originele versie vanaf vinyl (A®" R kaanse import) Voor iedere uitzena wordt grondig research gedaan bij if* muziekstuk... maar dat mag ook want Rock'n'roll all flavours is heten jaren '50 radioprogramma in NcderW K Iedere vrijdag tussen 19.00 - 20.00 iv'

Peel en Maas | 2002 | | pagina 24