tan bouwen en ichten naar oeien en binden Sportnieuws -info Trefil/Bouwstaal neemt leiding over LK jeugdbowlen in Venray mazone eerste Powerman Holland Duathlon Rooyse VK verliest onnodig punt Nipte zege voor Sportivo Zwaarbevochten zege De Peelkorf sseling van voorzitters bij AV Venray Regio olleytoernooi laashees Prijzenfestival in Wychen Niets! Biljarten De Roerdomp Mudhunters Oostrum Oranje Wit Rooyse VK De Peelkorf Phoenix '75 vraagt trainer Pag I EN MAAS Donderdag 11 april 2002 - Pagina 19 erf 3 ns Teunissen is sinds deze •in» ide nieuwe voorzitter van de r'enJ iek Vereniging Venray Regio, ro tolgt Gé Peterink op, die na lien jaar plaats maakt voor 1 voorzitter met nieuwe ideeën, mg liteiten en energie. De wisse- markeert de verbinding tus- nd Iwee belangrijke periodes van rcgi treniging. De periode met Gé d'iprink zou je de periode van i bli gen en richten kunnen noe- plai ,De afgelopen tien jaar heeft 1 op vereniging een duidelijke o [tuur ontwikkeld waarbinnen PI' fen, recreanten, technisch en n di uurlijk kader hun plek heb- it o gekregen. df(k t aantal kaderleden en vrijwilli- red is de afgelopen jaren flink toege- <)lir tn. Daarnaast is de nieuwe kunst- '*Iio ccommodatic.gerealiseerd. Öok mn ris een hele klus, omdat de ont- (2j| eling en aanleg geheel in eigen ter zijn verzorgd. De vereniging tvan de gemeente een budget en j it zelf zijn weg zoeken. Dal lijkt tr dan het is. Want daarmee ben ok verantwoordelijk voor het noo iciecl en technisch beheer en r gt id. Het heeft ertoe geleid dat de t Hi niging zich nog meer dan voor verantwoordelijk is gaan voelen Scheidend voorzitter Gé Peterink geeft de 'voorzillersstciffelover aan Hans Teunissen. voor de eigen accommodatie Maar het heeft ook een aanslag gedaan op de beschikbare capaciteit van de vrij willigers. Een derde grote klus van de afgelopen jaren was de privatisering van de Venrayse sportaccommoda ties. Daaronder valt ook De Wieën waar de atletiekbaan is gesitueerd. Helaas is het privatiseringstraject nog steeds niet afgrond, zodat de vereni ging nog steeds niet weet waar ze wat dat betreft precies aan toe is "Dat is voor mij de grootste teleurstelling, dat ik die klus niet heb kunnen afron den, zodat mijn opvolger zich daar niet meer mee bezig hoeft te hou den", aldus Gé,Peterink. "Want voor Hans Teunissen is er nog volop werk te doen Hij heeft zich de afgelopen maanden al enigszins georiënteerd binnen de AWR. "Het fundament is gelegd door de verenigingsstructuur met zijn nog steeds groeiende leden aantal. de nieuwe atletiekbaan en de bijna afgeronde privatisering. Ik kan mij nu volledig richten op het verder tot bloei brengen van de vereniging" zegt hij. "wat mij vooral bezig houdt is de vraag hoe we mensen kunnen boeien voor de atletieksport en bin den aan de vereniging. Daarom ga ik eerst eens bekijken hoe we het tech nisch kader verder kunnen uitbrei den, zodat de leden kwalitatief goed begeleid en getraind blijven worden. Daarnaast wil ik aandacht besteden aan het bevorderen van de prestatie gerichtheid en deelname aan wedstrij den vim atleten. Van goede prestaties gaat immers een aanzuigende wer king uit. Zowel voor prestatiegerichte als voor recreatief ingestelde atleten, lopers en trimmers. Tegelijk zal ik moeten oppassen dat we niet teveel hooi op onze vork nemen. Daarom wil ik vooral veel contacten met men sen in en om de vereniging." Hans Teunissen zal in zijn nieuwe voorzit tersfunctie zijn bestuurlijke ervaring opgedaan als fractievoorzitter van D'66 in de Venrayse gemeenteraad en zijn affiniteit met de atletieksport - hij was een actief en goed presterend atleet en triatleet - goed kunnen benutten. Daarom ook zijn motto voor de komende periode: hoe kun nen we atleten, trimmers en kaderle den van jong tot oud boeien en bin den aan dek Vereniging Venray Regio?. dc Cl paasweekend won Rick Jans- ij di in faag-Socren de derde prijs met ,1 hiorin de springklasse M on lopen zondag startten de pony's rvoor het eerst buiten in Maas- Acht prijzen werden gewon- Rick Janssen reed mei James J bij het springen en dressuur in Jl ifijzen. Met springen won hij de I' Se prijs in de klasse DZ en met Bfsiiurwon hij dc tweede prijs in lasse DM 1 Susan Hendriks won haar pony Nina ook twee prijzen, dressuur won ze de derde prijs in ïlasse DB met 167 punten; met Sen won ze ook de derde prijs in isse DB met 47 punten voor de |.Verne won ook de derde prijs [Zorro in de springklasse BB Chantal Oudshoorn won met haar pony Mandeel dé vijfde prijs in dc dressuurklas.se DB met 158 punten Tenslotte won Maartje Emons ook nog twee prijzen met haar pony Renaldo. Met begeleiding,sspel B werd ze derde Met dressuur behaal de Maartje nog een vijfde prijs met 152 punten. Voor de paarden startte het groenseizoen dit jaar in Velden. Twee combinaties reden in dc prij zen. Ellen van Dijck die voor het. eerst startte in de dressuurklasse LI won een mooie eerste prijs met 171 pun ten. Simone van Ooi won de derde prijs met Narlando ook in dc klasse LI met 163 punten. Zondag gaan de pony's naar Velden en de paarden naar Gemert. ■dit jaar organiseert de Maashees jjngsbeek Combinatie weer een pationaal volleybaltoernooi. In piekend van en 12 mei 2002 zal jjencmenl voor dc 38e maal in fessie op het sportterrein aan de Priveg te Maashees plaats gaan len. Kiterdag 11 mei worden de wed den gehouden voor recreanten is 6 tegen 6 en beachvolleybal- p tegen 3 en op zondag 12 mei itn team in dezelfde categorieën nemen, maar ook kunnen dan 's uit dc reguliere NcVoBo-com- nie inschrijven. Om het geheel rekkelijk te maken voor de deel- ■nüc teams heeft de organiseren- creniging een compleet neven- ramma georganiseerd. Op 'gavond wordt gestart met een 'armingsfeest in de feesttent bij sportterrein, De avond is voor men gratis toegankelijk, zaterdagavond vindt in dezelfde een geweldige 'party night' l,s met medewerking van een 'eh% band. Ook deze avond is toegankelijk. De mogelijkheid 'aat zelfs om in dc directe nabij- van het toernooiveld gratis te ;el! peren. - 'informatie of inschrijfformulier "ten zich wenden tot het toer- f «Mariaal. M. Vermeulen, Gil- auli 4} 1K24 CU Maashees, tel. P«24. ml Klasse D: l. Ben Rongen; 3- Truus Jenniskens. Klasse E: 1. Wilma Pee- ters; 8. Mien Classens. Klasse F; 1. Regien Sanders; 3. Harry Rongen. Klasse G: 3 Paul Bouten; 8. Truus Schocber; 14. Marian Weys. Jeugd; 2. Mailc Weys. Afgelopen zaterdag was er een toernooi in Tegelcn Hier werd ook goed gepresteerd. Dames A; 2. Rietje Goumans, gem. 132.5; B: 8. Anny v.d, Heyden 116.5; C: 2. Truus Jenniskens 118.5, 5 Mien Classens 114.0, 7. Wilma Peeters 112.5; D: 8. Regien Sanders 106.5; E. 9. Truus Schoeber 97.0. Heren C; 9. Ben Ron gen 114; 3. Harry Rongen 105.0, 10. Paul Bouten 94,5, 11. Sjeng Goumans 94.0. Jeugd; 1. Inge Vermeulen 123.3; 2. Tan ja Vermeulen 117.5; 3 Chantal Vermeulen 110.2; 5. Maik Weys 97 5 20 april zijn de NK infl, te Barneveld. Ben, Harrie, Truus, Inge, Tanja en Chantal gaan daar naar toe. Wat gebeurt er als U niet adverteert PEEL EN MAAS Nieuws uit Venray en omgeving leest U in PEEL EN MAAS DOS Voor de driebanders staat op 18 april de derde ronde op het programma. Persoonlijke kampioenschap pen VBB: Op 11, 12 en 13 april neemt Carl dé Bruijn deel aan de finale drieban den. Hij speelt zijn wedstrijden in cafe Halfweg bij VOP. Op dezelfde data spelen Jenny Kusters en Miep Weerts dc finale libre 7e klas. Zij spe len bij D n Oldtimer. Jolanda Voesten heeft zich als achtste geplaatst voor de finale libre 6e klas. Uitslagen bandstootcompetitie: DOS A-Vriendenkring 2-5 Theo Kronenberg wist in 17 beurten (gem. 2,94) zijn partij te winnen. DOS Bl-SSV 2 3-4 Jolanda Voesten pakte als enige de Winst. De Pruuvers-DOS B3 4-3 Frits van der Waerden won in 26 beurten (gem. 0,846) en Wim Schil lings speelde gelijk. DOS C2-'t Klotske 5-2 Piet Gommans (1,45) en Ad van Ger- ven hielden de winst thuis. Programma bandstootcompeti tie: Dinsdag 16 april: DOS A2-BC Vors DOS BI-De Treffers Donderdag 18 april: Maasbree-DOS B3. DOS C2-DTOS - BC De Peel Het kaderteam won thuis met 2-0 (4- 2) van BC Tegelen Frank Vermeulen won zijn partij met 10,29 gem. Bandstootcompetitie: Het Al team won met 7-0 van BC Inaborg. Gerrit van Asten won zijn partij met 3.88 gem. en Puck Aben won met 1.88 gem. Driebanden groot: Het derde team speelde thuis gelijk tegen Gorissen Furnitures uit Hoensbroek. Theo Dericks won zijn partij met 0.459 gem. De jeugd kan zich nog t/m 17 april opgeven voor de jeugdpraktijkdagen vissen. Voor de jeugdfederatiecup opgeven tot 27 april en voor de jeugd- selectie tot 1 mei. Voor verdere inlichtingen, tel. 0478-582235. Uitslagen senioren Óp de koppelwedstrijd van Siebenge- wald was er een eerste plaats voor het koppel A. v. Mill en B. v.d. Beu ken. Het koppel G. Robben en P. Peters wist een negende plaats te behalen. Bij een wedstrijd in Vlaardingen behaalde de heer B. Raafs een tweede plaats in zijn sector. Uitslag eerste Lentekoning: 1. H. de la Roy; 2. J. Philipsen; 3. T. de Klein. Programma senioren 13 april: 2e Lentekoning op de Ballon zuil, bijeenkomst om 12.00.uur, vis sen van 13.00 tot 17.00 uur. 14 april: 5-dorpen op de Ballonzuil. bijeenkomst 07.00 uur, vissen van 07.45 tot 11.30 uur. Opgeven op het bekende adres. Opgeven wedstrijden: H. Hendriks, tel. 0478-582994 voor donderdags 19.00 uur De leden worden verzocht hun con tributie zo snel mogelijk te voldoen, dan worden de nieuwe vergunningen zo snel mogelijk bij u bezorgd. Nieu we vergunningen zijn verkrijgbaar bij Faunaland Van Grootel, Stationsweg 21 Venray en bij H. Hendriks, Past. v.d. Gaetstraat 48 Venray, tel. 0478- 582994, Hier zijn ook dag- en week- vergunningen te verkrijgen voor vis vijver de Ballonzuil. Bij de secretaris kan men ook terecht voor verdere inlichtingen. In Venray vindt zondag 14 april op het parcours van het WK 2001 de tra- ditionale Powerman Holland Duath lon plaats. Om 13.30 gaat de wed strijd, die deel uitmaakt van de ITU Powerman Duathlon World Cup, van start In deze wedstrijd worden tevens dc Powerman Holland World Cup titels bij de Elite en Masters ver deeld. Bij de Nederlanders hebben Huub Maas en Armand van der Smis sen in het voor seizoen al laten zien dat zij goed in vorm zijn en zij zijn dan ook favorieten horen bij de man nen. Bij de vrouwen zullen Yvonne Tinga en Marijke Zeekant nadrukke lijk aan wezig zijn. Maas en Van der Smissen zullen in de Powerman-wed- strijd ongetwijfeld concurrentie krij gen van de sterke buitenlandse deel name. De winnaar van vorig jaar, de Belg Benny Vansteelant, is ook dit jaar een grote kanshebber. 's Ochtends strijden de jeugd- en junioren om de nationale titels in de diverse leeftijdscategorien. Net als vorig jaar zijn de meeste jeugdige triatleten al vanaf vrijdag in Venray aanwezig. Venray is namelijk komend weekeinde niet alleen het toneel voor het Internationale Powerman Duath lon wedstrijden, maar tevens voor het vierde Internationale Karl Pallas Jeugdkamp en Congres Jeugdatleten uit binnen- en buitenland nemen van vrijdag 12 tot en met zondag 14 april deel aan een interactief programma. Naast het sportieve gedeelte staat daarbij onder meer een brainstorm sessie met themas als jeugdsport, fair- plav, Europese bewustwording, dis criminatie en drugs op het programma. Opvallend in 2002 is dat tien landen hun nationale ploegen naar Venray sturen als selectiewed strijd dan wel om internationale erva ring op te doen. Naast de individuele wedstrijden strijden de diverse bin nen- en buitenlandse teams (bestaan de uit zes atleten, in de verschillende leeftijdsklassen) om de Karl Pallas Trofee. Op zaterdag wordt in Hotel Asteria tevens vanaf 10.00 uur het Karl Pallas Jeugdcongres gehouden. Nationale Trioleague In Schiedam werd de eerste van twee play-offronden gespeeld in de Eredivisie. Trefil Bouwstaal uit Venray moet in de uit vier teams bestaande degradatiepoule knokken voor klas- senbehoud. Begonnen werd met ver lies tegen Musis Reason uit Schiedam en Acc.ktr. v.d. Boomen uit Eindho ven, daarna volgden drie overwinnin gen op rij, tegen Flight Bowlingworld Musis en v.d. Boomen. Helaas werd besloten met een nederlaag tegen Flight Bowlingworld, waardoor het degradaticgevaar verre van bedwon gen is. In Eindhoven zal het Venrayse team alle zeilen bij moeien zetten om de afdaling naar de Hoofdklasse te ontlopen. Huisleagues Uitslagen le klasse: Van Dijck-TT Geerets 12.5-15 5 Winters-Pinliunters 3-25 Sigma's/RBV-Red Arrows 7-21 Karklingel/ML-Trefil Bouwst. 10-18 Nadat de Sigma's wekenlang de rang lijst hebben aangevoerd heeft Trefil Bouwstaal na de wedstrijden van 2 april de leiding overgenomen. De Sig ma's liepen tegen een onverwacht grote nederlaag op tegen het in degra datiegevaar verkerende Red Arrows, waarin Marlies Thijssen een hoofdrol vertolkte met de hoogste game (200) en serie (567) bij de dames. Trefil Bouwstaal scoorde tegen Karklingel zowel de hoogste game als serie als team en had in Jaap Jongejan de man van de beste herengame met 256 John Hellegers was de grote man bij de Pinhunters, die een geweldige eindspurt hebben ingezet en de derde plaats stevig in handen hebben. John scoorde een 255-game en de hoogste serie bij de heren met 613. Door de grote zege van de Red Arrows is het degradatiegevaar voor Plus Van Dijck, dat in Taxi-Touring Geerets zijn meer dere moest erkennen, alleen maar groter geworden. Uitslagen 2e klasse: Altijd Raak/OD-BLS/Close Ene. 3-25 La Mousse-Club Up 18-10 VvGI/V.Rensch-Strikers/Groeip. 21-7 Scores-Hit Miss 17-11 La Mousse wint wreer eens Koploper La Mousse is na een paar nederlagen op rij weer teruggekeerd op het pad der overwinningen met winst op Club Up. Het op de tweede plaats staande Hit MiSs moest een veer laten tegen de Scores, maar behoudt goede vooruitzichten op promotie. Maar de Scores zijn nog lang niet uitgeschakeld, want een achterstand van 6 punten is overbrug baar. Hetty Pelzer (Altijd Raak) scoor de de hoogste damesgame. Jeanne Swinkels (V.v.G.I.) zette de hoogste serie bij de dames neer met 490, teamgenoot Mike Berghammer. was met zijn 540-seric de béste bij de man nen terwijl Dave Tijssen (FI&M) met 216 de hoogste game op zijn naam bracht. Uitslagen Trioleague: Sigma's/RBV-Nutrivisie 9-12 AWI Isolatie-Crash 7-14 Van Dijck-Bokual/Mijling 10-11 Hit Miss-Kuijten Ass 18-3 Strikezone-TT Geerets 8-13 Bokula/Mijling nipt langs Plus Van Dijck Lijstaanvoerder Bokual/Mijling won maar net van Plus Van Dijck en omdat nummer twee, Mallnitz, niet in actie hoefde te komen, kwam de leiding niet in gevaar. De derde plaats bleef in handen van Taxi-Touring Geerets, dat Strikezone versloeg. Die neder laag van Strikezone was niet te wijten aan Ger Hubbers, want hij scoorde met 225 de hoogste game bij de heren. Het met grote cijfers van Kuij- ten winnende Hit Miss wipte over de van Nutrivisie verliezende Sigma's heen naar de vierde plaats. Fien Jen niskens scoorde het best van alle dames met een 212-game en 551- serie. Bokualspeler Peter Cleven tekende voor de hoogste herenserie met 617. Uitslagen Dubbelleague: Hoeijmakers-Strikezone 2-12 Karklingel-Sigma s 1 8-6 The Demons-Aquastep 8-6 Pinhunters-Sigma's 2 13-1 Sharpshooters-Start BV 1-13 Vivian v.d. Voort en Peter Cleven op dreef Koploper Hoeijmakers liep tegen Strikezone tegen een zware nederlaag op, maar desondanks blijft het duo de ranglijst aanvoeren. Karklingel behield de aansluiting door Sigma's 1, nummer drie, van zich af te houden Verrassend was de grote-zege die de Pinhunters-dames boekten op Sigma's 2. Vivian v.d. Voort was de uit blinkster bij dat team en zij bracht met 191 en 509 de hoogste game en serie bij de dames op haar naam. Peter Cleven (hoogste herengame en serie met 259 en 642) en Toon van Seccelen, samen het Startduo vor mend, stonden de Sharpshooters, waarin Jeu Caasenbrood een 236- game scoorde, slechts een puntje toe. In eigen huis werden ditmaal de Limburgse kampioenschappen jeugdbowlen gehouden. Met 64 deelnemers, waarvan 32 eigen leden, was de club goed vertegen woordigd. Twaalf leden wisten zich te plaat sen voor de finale, maar helaas wist men deze keer geen enkele titel in dc diverse categorieën in de wacht te slepen. De teleurstelling was dan ook behoorlijk groot, zeker in de aspiran- tenklasse, waar de vereniging wel drie uitstekende kandidaten had. Bovendien waren de scores van de deelnemers van hoog niveau, zodat de baancondities uitstekend mochten worden genoemd. Bij de meisjes moest Linda Camps (na twee Limburgse titels op rij) genoegen nemen met de tweede plek Mountainbikevereniging de Mud hunters gaat regelmatig op zoek naar een gebied waar ze nog niet zo goed bekend zijn. Zo waren ze afgelopen weekend in de bossen rond Berlicum. Een erg mooie tocht. Voor de komen de weken zijn nog een paar tochten in petto. Planning: 14 april vertrek 9.00 uur voor training rond Venray, tevens die dag Power man. Vrijwilligers om 9-00 uur bij Dansschool Janssen. 21 april vertrek 8.00 uur voor een tocht in Driebergen. 20, 30 of 40 km. 28 april vertrek 9.00 uur voor een training rond Venray 30 april vertrek 8.00 uur met de fiets voor de tocht in Horst 30 of 50 km. Iedere dinsdagavond om 19.00 uur training. Vooral geschikt voor nieuwe leden. Ze vertrekken bijna altijd vanaf zwembad de Sprank. Voor informatie bel je met Piet Dupont op 0478- 589880 of kom gewoon een keet- naar ÈÈn van de trainingen of toch ten, achter Wendy Mcuwissen (1286 pins) uit Sittard, de winnares van de Dag der Kampioenen. Linda scoorde 1173 pinfall en bleef daarmee clubgenote Anneke Cremers (1118 pinfall) op het podium voor. In de jongensklasse was Ronnie Jacobs (1327 pinfall) uit Maas tricht heer en meester. Met o.a. een persoonlijk record van 279 duldde hij niemand vóór zich. Jeroen Broers, de laatste tijd bij enke le seniorentoernooien al uitstekend op dreef, speelde ook nu weer ijzer- sterk en mocht met de tweede plaats en score van 1260 pins dik tevreden zijn. Zijn clubmaat Raymond Klaas- sens (1159 pinfall) wist zich als derde op het podium te spelen. Bij de meisjes aspiranten won Kiki Notermans uit Heerlen de titel met éen score van 1119 pins vóór Carly Buursen uit Sittard (1095) en Peggy Cremers uit Heerlen (977 pinfall). Bij de jongens was het meeste vuurwerk te verwachten en dat gebeurde ook. Met ongekend hoge scores (maar liefst 14 keer werd de 200-grens gepasseerd met als uitschie ters de 263-game van Nick PI urn men (lid van de nationale jeugdselectie) uit Heerlen en Martijn Magermans met 255 pins. Voorronde Na de voorronde leidde de Heerle naar met 841 pins vóór Nick)- Claes- sens (819) en Martijn Magermans (791). Ook Micky Bindewalt, Jochem Magermans en Lars Lenssen plaatsten zich voor de finale. In de finale raakte Nicky Claessens het spoor helemaal bijster en hield van 101 pins voor sprong nog slechts zeven pins over op de stoïcijns spelende Mickev Bin dewalt (1245 pins), die dus met de vierde plaats net van het podium ver wijderd bleef. Martijn kon in de eerste finalega- me nog iets van zijn achterstand afknabbelen, maar de Heerlenaar per ste er weer een 246 uit, zodat het voor Martijn onmogelijk bleek om de titel in de wacht ie slepen. Met 1367 pinfall passeerde hij wel Nick)' Claessens (1252). Ongenaak baar en dus dik verdiend won Nick Plummen de Limburgse titel met een score van 1488 pins (212,57 gemid deld). Lars Lenssen, Jochem Mager mans en de Maastrichtenaar Nigel Remmert eindigden op de gedeelde- vijfde plaats met 1203 pinfall. Bij de meisjes pupillen verbaasde Lisa Jansen vriend en vijand, maar vooral zichzelf door zich in de finale te spelen. Na de finale stond ze zelfs als derde op het ereschavot met een pinfall van 693- Winnares werd Kelly Plummen, (786 pins), die Kim Kortenray (758 pins) uit Maastricht vooraf ging. De titel bij de jongens ging verrassend naar Donny Dingena (730 pins) uit Maastricht. Dennis Voesten (681) en Eric Minten (640) pakten respectieve lijk het zilver en brons, terwijl Mitch Gommans (607) zich eveneens voor de finale wist te kwalificeren en in de laatste finalegame zich door Eric Min ten voorbijgestreefd zag en dus vierde werd. Huisleague Gezellie-Strikehunters 32-3 The Masters-The Best Bow ling Team 11-25 Team Zonder Naam-De Prutsersl3,5- 21.5 Pinkillers-TZZ 23-12 In de stand gaat The Best Bowling Team nog steeds aan de leiding, nu met 249 punten, gevolgd door Pinkil- lers (236) en De Prutsers (211,5). Mitch Gommans scoorde met een game van 176 een nieuw PR. De hoogste game/serie bij de jongens scoorde Bart van Rens; 238/580 en bij de meisjes was dit Linda Camps: 187/508. Komend weekend is er geen bowlen i.v.m. de uitwisseling Venray-Enge- land. In Schiedam vinden wei de NK pupillen plaats, waar Paula Jansen en Eric Minten de Venrayse kleuren zul len verdedigen. Lars Lenssen, Martijn Magermans en Bart van Rens zijn van de partij bij de finale van de NK All Events, eveneens in Schiedam. In de wedstrijd tegen nummer drie van de ranglijst Achilles heeft het heren team van de Rooyse VK onno dig een punt laten liggen: 3-1 winst. Het was een spannende wedstrijd waarin hard geknokt moest worden voor de punten. In de eerste set ging het gedurende hele set gelijk op. Er werden aan alle bei de kanten veel fouten gemaakt De set werd uit eindelijk toch met 25- 22 gewonnen door het Venrayse team. In de tweede set was de pass aan de kant van de Rooyse erg slecht. Het team uit Beugen kon daar van profiteren en tot een voorsprong van 16-6 in de set komen. Na een time-out en twee wissels leek het echter wel alsof er een com pleet andere team in het veld stond. Het Rooyse team walste over de tegenstander heen en won de set als nog met een stand van 25-19. In de derde set ging het Venrayse team door met hét spel waarmee ze de tweede set gewonnen hadden. Deze set ging dan ook vrij eenvoudig naar de Rooyse met 25-13 In de vierde set was de concentratie weg aan Venray se zijde, de pass werd weer niet goed verzorgd. Nu lukte het echter niet om door wissels het team weer op het goede spoor te zetten. De set werd dan ook relatief eenvoudig gewonnen door Achilles met een eindstand van 25-15. Na de vierde set heerste er een soort van verslagenheid in het team. Ze hadden namelijk onnodig een punt laten liggen in de strijd om het kampioenschap. De schade viel ach teraf mee. Concurrent Activia (St. Anthonis) had zelfs twee punten had laten liggen. Volgende week kan Rooyse VK in St. Anthonis in een rechtstreekse confrontatie met de nummer twee de titel in de wacht sle pen. De wedstrijd begint om 19.00 uur. In een uiterst spannende wedstrijd tegen de nummer drie op de ranglijst, Revoc, wist Sportivo afgelopen zater dag een 2-0 achterstand om te zetten naar een 3-2 winst. Dezelfde zaterdag verloor rivaal Unisign/WC 3 met 3-1 waardoor Sportivo nu met vijf punten voorsprong bovenaan in de eerste klasse D staat. Echter Unisign heeft nog een wed strijd achterstand, welke volgende week gespeeld zal worden. Sportivo kwam de eerste set moeizaam op gang en wist hierdoor de dames uit Reuver niet meer bij te blijven. De Overloonse dames keken aan tegen een flinke achterstand, terwijl Revoé de eindstreep al in zicht had. Maar Sportivo vocht terug en de stand werd 24-24. De strijd werd uiteinde lijk met 25-27 door Revoc gewonnen. Ook de tweede set was Revoc net iets De Peelkorf heeft afgelopen zon dag de eerste wedstrijd van het ver volg van de buitencompetitie weten te winnen. Het was een zwaarbevoch ten zege, zeker naar het spel en score verloop van de eerste helft te zien. Flamingo's uit Mariahout hield het verdedigend goed op orde maar kwam zeker aanvallend niet goed uit de verf. De Peelkorf liep tegen het zelfde probleem aan; aanvallend wer den goed kansen gecreëerd maar die konden niet in doelpunten omgezet worden. De ruststand was dan met 2- Korfbalvereniging Uitslagen: Oostrum 1 -Peelkorf welpen 3-3 SVOC-Oostnim 1 welpen 4-0 Vitesse-Oostrum sen.l 4-7 De Merels-Oostrum sen.2 16-2 Programma: Pup.D: Merselo-Oostrum a. 10.00 Sen.2: Oostrum-SVOC a. 10.30 Sen. 1Oostrum-Wittenhorst a. 13 00 Korfbalclub Uitslagen: Peelkorf 2-Midweek 1 11-5 Midweek 2-Peelkorf PI 3-2 SVOC 2-Recreanten 1-5 SVSH B1 -Aspiranten BI 5-5 MKV Bl-Aspiranten B2 4-2 V. Girls Cl-Aspiranten C2 0-3 DOS (A) El-Pupillen El 0-4 Des 6-Welpen 1 0-1 Welpen 1-Merselo 2 0-0 Merels 2-Senioren 1 3-3 Programma zaterdag 13 april: Aspiranten B1 -Merels BI 14.00 Aspiranten B2-Eendracht BI 14.00 Aspiranten Cl-ZSV Cl 12.30 Aspiranten C2-SVSH Cl 12.30 Peelkorf Dl-Pupillen Dl 12.30 Pupillen El-DOT (V) El 10.00 Des 1-Pupillen F1 13-30 Welpen 2-SVOC 4 13-30 Peelkorf 6-Welpen 2 14.20 Programma zondag 14 april: Senioren 1-Wittenhorst l 11.00 Senioren 2-Eendracht 1 13.00 Programma woensdag 17 april: Merselo Pl-Midweek 1 20.00 Midweek 2-ZSV PI 20.00 Recreanten-Peelkorf 20.00 Programma vrijdag 12 april: DV2-Velden Essel a. 20.00 Programma zaterdag 13 april: D2-Bedovo 3 16.30 H.-Paningen-Dl a. 19.00 St. Antonis-Hl a.19-15 Liessel-MAl v. 14.00 Gennep-MB2 v, 1315 Broekhuizenvorst-MB3 v. 16.00 Beek en Donk-JBl v. 14.30 Gennep-JB2 v. 16.00 Programma zondag 14 april: Grashoek-MBl v. 10.30 Woensdag van 15.00-16.00 uur circu latievolleybal voor basischooljeugd groepen 4- j-6. In sporthal De Weert aanmelden voor gratis proefmaand bij Frans Jennis kens, tel. 585814. Korfbal Uitslagen: ZSV Cl-Aspiranten 2 Lottum Dl-Pupillen 1 DOT El-Pupillen 2 Welpen 1-DES 3 Oostrum 1-Welpen 3 Welpen 3-DES 4 Welpen 4-SVOC DES 5-Welpen 4 Peelkorf 1-Flamingo's Peelkorf 2-Odos 2 Oranje Wit 2-Midweek 1 Midweek 2-Oranje Wit 1 Erica-Recreanten sterker en won de set met 23-25. Voor het oog van een volle tribune werd een felle strijd gevoerd in de derde en vierde set. Dit keer was het Sportivo dat aan het langste eind wist te trekken en de sets werden gewon nen met resp. 25-22 en 25-19 De vijf de en beslissende set wist Sportivo meteen een redelijke voorsprong op te bouwen en er werd hard gewerkt om deze niet meer af te staan. Aan beide kanten werd veel aangevallen, maar Sportivo wist het op de goede momenten af te maken en eindigde de set met 15-10. Op zaterdag 20 april speelt Sportivo om 15.45 uur in de Raayhal in Overloon haar laatste, en tevens allesbeslissende wedstrijd tegen mede-titelkandidaat I Unisign/WC 3 uit Panningen, waarbij i Sportivo het kampioenschap geheel in eigen hand heeft. 1 in het voordeel van Peelkorf zeer mager. Na rüst hield De Peelkorf het hoofd koel en hiel het aanvallend goed draaiende. Na een aantal goede kansen werd de mand eindelijk gevonden en De Peelkorf liep hierna makkelijk uit naar 5-5. Het vertrou wen van de tegenstander liep in deze fase een flinke deuk op en kon geen tegenoffensief inbrengen. De Peelkorf sloot de wedstrijd met 7-4 winnend af. Voor De Peelkorf scoorden: Eve lien Arts en Femke van Rosmeulen 3x, Marianne Potter lx. 24 0-9 1-5 1-1 3-3 1-1 l-Ö 3-3 74 154 3-2 11-5 8-1 Programma zaterdag 13 april: JES A2-Junioren 1 v.12.30 DES Bl-Aspiranten 1 v.l 1,30 Pupillen I-Oranje Wit 1 a. 12.30 Pupillen 2-DOS 1 a. 14.00 SVOC 2-WêIpen 2 v.l3-45 Welpen 5-DES 7 a. 13-55 Welpen 6-Oranje Wit 2 a. 14.20 SVOC 4-Welpen 5 a. 14.45 DES 7-Welpen 6 a.15.10 Programma zondag 14 april: DSV-Senioren 1 v.l 1.00 KCHB 2-Senioren 2 v.l 1.15 Programma woensdag 17 april: Olympia-Midweek 1 a.20.00 Midweek 2-Roka a.20.00 Oranje Wit-Recreanten a.20.00 Pupillen en Welpenleden Denken jullie aan de opgave voor het kamp in Liessel. Inleveren voor 15 april bij je leidster of bij Maria Claes sens. Tweede periodetitel zaalcompetitie De tweede periodetitel is dit jaar door twee teams gewonnen. Senioren 1 en Midweek 2 eindigden beiden met een gelijk aantal wedstrijdpun- ten. Dit is unie, daarom krijgen beide teams ieder de helft van de prijs. Volleybalvereniging Phoenix '75 is een gezellige volleybalvereniging en bestaat uit één herenteam en drie recreantendamesteams. Ze zoeken voorliet nieuwe seizoen 20Ö2-20G3 een trainer om hun niveau op peil te houden. Als je geïn teresseerd bent en nog vragen hebt, dan kun je bellen met de voorzitter G. Vcrsteegen, tel. 0478-515380.

Peel en Maas | 2002 | | pagina 19