Bowlen Rooyse VK op titelkoers Duur puntverlies Sportivo Gerrit Vermeulen op dreef Koploper geeft Jumpers'76 basketballes Red Stars blijft aan Tafeltennis voor gehandicapten iowlingjeugd ngeslagen ampioen )iana Nederlands ijoelclub Venray Goud voor G-atletes ampioen Handbal Manual Jumpers'76 Hockeyclub Venray Red Caps Rooyse VK Grote sportquiz Voetbal live TV Ysselsteyn De Peel korf Oranje Wit Óostrum Red Stars PEEL EN MAAS Nationale League In Venray werd de 7e ronde gehou den van de Nationale (5-raen) League in de le Klasse B, waarin twee Ven- rayse teams uitkomen. Sigma's/Res taurant Bowling Venray verdedigde de leidersplaats met een 3-0 overwin ning tegen de Hill Billy's en een 2-1 zege op Kruitmolen. Tegen Proshop Mr. C uit Boekei moest een nederlaag met 0-3 worden geslikt, maar omdat de concurrentie ook steken liet val len, bleef de voorsprong van een punt op De Burcht uit 's-Bosch gehand haafd. Bokual/Mijling/Willems ver ging het minder goed want naast een 3-0 winst tegen Café 't Centrum- Matrix moesten tegen De Bowling winkel.nl en De Burcht nederlagen worden geslikt met resp. 0-3 en 1-2. Sigma's/R.B.V. speelt in twee play- offronden tegen de nummers twee, drie en vier om de titel en promotie naar de Hoofdklasse. Bokual/Mijling, dat naar de vijfde plaats zakte, moet nu met de nummers zes, zeven en acht strijden om klassebehoud. Deze wedstrijden worden gehouden in Til burg en Den Bosch. Mix-Trioleague Provincie Limburg In de 7e en laatste speelronde waren de Poules A en B samenge voegd. Het trio van Restaurant Bow ling Venray begon mét winst op Star dust 2 uit Sittard met 3-0, verloor daarna van La Pivione met 0-3 en boekte een 3-0 overwinning op V.B.V.l uit Venlo. Het Hoeijmakers- trio begon met 3-0 winst op de Pin- vreters, verloor daarna met 0-3 van Hoeve de Aar uit Heerlen en besloot het seizoen met een 3-0 zege op V.B.V.3. Rest.Bowling Venray eindig de achter Stardust 3 en B.C. Venlo op de derde plaats met 46 punten, drie minder dan de winnaar. Hoeijmakers legde in een veld van 16 teams beslag op de 10e plaats met een totaal van 29 punten. Huisleagues Uitslagen le klasse: TT Geerets-Hoeijmakers 6.5-21.5 Sigma's/RBV-Drankenh. Winters 9-19 Pinhunters-Karklingel/ML 9-19 Plus Van Dijck-Red Arrows 22-6 Ondanks het verlies tegen Winters blijven de Sigma's de ranglijst aanvoe ren en deed Karklingel goede zaken door via de winst op de Pinhunters de derde plaats over te nemen. Inge Lenssen scoorde het best bij de dames met een 211-game en 551- serie; bij de heren was Cyriel Winters onovertroffen met een 263-game en 681-serie. Uitslagen 2e klasse: BLS/Close Enc.-The Nitwits 9-19 VvGI/V. Rensch-La Mousse 15.5-12.5 Club Up-Scores 2.5-25.5 Altijd Raak/OD-Strikers/Gr. p14-14 Er viel weer eens een nederlaag te noteren voor lijstaanvoerder La Mous se, dat met Fien Jenniskens wel de beste dame in de gelederen had (game 212, serie 535) en met Theo Cox de best scorende heer (game 209, serie 554). De Scores doen het de laatste weken verrassend goed en door de grote overwinning op Club Up steeg het team naar de tweede plaats.. Uitslagen Trioleague: Bokual/Mijling-Crash 7-14 BT Mallnitz-Hit Miss 14-7 Sigma's/RBV-Plus Van Dijck 2-19 Nutrivisie-TT Geerets 13-8 Kuijten Ass.-AWI Isolatie 10-11 Ook hier was een nederlaag voor de koploper te noteren want Bokual moest zijn meerdere erkennen in Crash, waarin Fien Jenniskens opnieuw de beste bij de dames bleek, nu met een 194-game en 530-serie. B.T. Mallnitz, met Eric Wong met de hoogste herengame met 223 en Twan Claessens met de hoogste herenserie met 588, kwam door de winst op Hit Miss tot op 6 punten van de leider. Uitslagen dubbelleague: Karklingel-Sigma's 2 0-14 The Demons-Hoeijmakers 6-8 Start BV-Pinhunters 13-1 The Sharpshooters-Aquastep 10-4 Sigma's 1-D'n Terp 11-3 Lijstaanvoerder Hoeijmakers gaf geen krimp tegen de Demons en vergroot te de voorsprong op Karklingel, dat roemloos ten onder ging tegen Sig- ma's2. Sigma's 1 bleef goed bij door winst op D'n Terp en ook Start B.V. dat de Pinhunters slechts een puntje toestond,kan nog meedoen om de titel. Nicole Peters scoorde de hoog ste game bij de dames met 167. Henny Hoeijmakers evenaarde die prestatie en zette met 458 de hoogste damesserie neer. Bij de heren was Patrick Smits de uitblinker met een 245-game en 632-serie. Bedrijfscompetitie In de vijfde en zesde klasse werd een zogenaamde extra ronde gespeeld, waarin het team met de hoogste totaalscore 4 punten ont vangt, nummer twee drie enz. In de 5e klasse gingen de vier punten naar Hoeijmakers, dat een totaal van 2364 pins scoorde. Tweede was B.T. Buitenbedrijf met 2317, derde Kersten Europe 1 met 2276, vierde V.O.F. Beerkens Sys teemplafonds met 2244, vijfde Edah met 2042 en zesde Keijsers-Manders met 2016 pins. Beerkens leidt voor Kersten en Hoeijmakers. In de zesde klasse was N.L.W. met een totaal van 2308 de beste, gevolgd door Peter Hendriks B.V. met 2266. Kersten Europe2 en Rabobank 3 deel den met 2234 pins de derde plaats. Manders Machines moest met 2184 genoegen nemen met de vijfde en O.O.Z.O. met 2158 met de zesde plaats, N.L.W. nam de leiding over van Manders Machines en Hendriks bezet de derde plaats. Het heren volleybalteam van de Rooyse VK heeft afgelopen weekend goede zaken gedaan op }weg naar het kampioenschap. De heren zelf lieten geen punten liggen in de uitwedstrijd tegen Maashees (0-4), terwijl concur rent Activia een puntje liet liggen tij dens een inhaalwedstrijd tegen Beu gen. Het Rooyse team moest afgelopen zaterdag spelen tegen de nummer laatst van de competitie Maashees. Het team van de Rooyse ging vol zelfvertrouwen en misschien wel met wat onderschatting richting Maashees. Die onderschatting bleek achteraf een beetje voorbarig want in de eerste twee sets moesten de heren er fanatiek tegenaan om de set niet te verliezen. In deze sets waren de spe lers van de Rooyse niet geconcen treerd. Er werden veel onnodige fou ten gemaakt. Maar gelukkig voor Rooyse was het foutenpercentage aan de kant van Maashees ook erg hoog. Daardoor kon men met matig spel toch net de eerste twee sets winnen met respectievelijk 22-25 en 23-25. Tijdens de veldwissel tussen de twee de en derde set werd aan Venrayse zijde een knop omgezet. Met een aan tal wissels ging het rendement van de aanval een stuk omhoog en werd er van tijd tot tijd toch weer het eigen spelletje gespeeld. Dit was voldoende om derde en vervolgens de vierde set te pakken met beide een eindstand van 15-25. Het was een matige wed strijd zonder gevolgen, Het team zal zich nu moeten gaan richten op de twee belangrijke wedstrijden die respectievelijk 6 en 13 april op het programma staan. Pakt het Rooyse team in deze twee wedstrijden de volle winst dan is men kampioen. De volleybaldames van Sportivo hebben afgelopen weekend tegen het tweede damesteam van Grashoek een duur puntje verspeeld: 1-3 winst. De eerste twee sets verliepen vlek keloos voor Sportivo. Door een goede servicedruk werd meteen een grote voorsprong opgebouwd en in snel treinvaart kwam de eindstand in zicht. De sets werden gewonnen met respectievelijk 10-25 en 13-25. De derde set was lang in het voordeel van Sportivo. Maar zoals wel eerder in het seizoen is gebleken, speelt de derde set een cruciale rol tijdens een wedstrijd voor Sportivo. Het lukte de dames niet meer de voorsprong te behouden, aangezien er werd meegegaan in het zwakkere spel van de tegenstander. Gesterkt door het eigen publiek kwam Gras- hoek punt voor punt dichterbij en Sportivo was niet in staat zich hier over heen te zetten. Met twee punten verschil won Grashoek de set met 28- 26. De vierde set ging de stand redelijk lang gelijk op. Het besef dat elke ver loren set zwaar telt in de strijd om het kampioenschap, hielp Sportivo over de streep en er werd weer overtui gend gescoord. Door op het eind nog een goede service druk te geven, werd de set gewonnen met 15-25. De laatste twee wedstrijden zullen zeer belangrijk zijn voor het team van Dick van der Kaap. Met een wedstrijd tegen de nummer drie en een tegen de huidige koploper uit Panningen, zal beslist gaan worden wie zich dit seizoen kampioen in de eerste klasse D mag gaan noemen. Buitenlust 1 speelde in de Bonds- competitie midgetgolfen een uitwed strijd in Leende tegen Du Commerce. Hoewel de verschillen niet zo groot waren, werd er niet goed gespeeld. Uitzondering was Gerrit Vermeulen, die met 103 holeslagen onze beste man in het Brabantse was. Alleen in de derde ronde werd gelijk gespeeld, de overige drie ronden trokken de gastheren aan het langste eind, niet alleen omdat met thuisvoordeel goed wisten uit te buiten, maar vooral omdat aan onze kant teveel (onnodige) fouten werden gemaakt. Op de 7 - 1 (423 - 450) nederlaag viel dan ook niets af te dingen. Buitenlust 2 speelde thuis tegen Eindhoven 1 en speelde opnieuw een sterke wedstrijd door met 8 - 0 (423 - 445) de overwinning naar zich toe te trekken. De Eindho- venaren gaven goed partij, maar ver loren in de derde ronde teveel om nog aanspraak te kunnen maken op de overwinning, hoewel ze zich in de laatste ronde knap herstelden (101 - 102). De zege voor de reserves kwam echter geen moment meer in gevaar. Beste man van de wedstrijd was Huub Straatman met 99 holeslagen, die oud- Venraynaar Gerrit Voermans bij de Eindhovense ploeg 100 slagen zag scoren. De dames van Buitenlust 3 kwamen in het Zuid-Limburgse Nuth tegen de Zicht Nirve 2 er niet aan te pas. Alle vier ronden gingen met ruim verschil naar de thuisploeg. De 8 - 0 (427 - 526) nederlaag was dan ook niet eens geflatteerd. Miet Clevers was met 127 slagen de beste spelster. In het Paasweekend zullen diverse leden acte de presence geven bij toer nooien in Drachten en Geldrop. inaEEL EN MAAS Donderdag 28 maart 2002 - Pagina 21 Het tweede team van PSV heeft afgelopen weekend in sporthal de Eckart laten zien dat ze hoe dan ook kampioen willen worden in de over gangsklasse B. Op een zeer overtui gende manier werd Jumpers'76 aan de zegekar gebonden: 105-49. Het team uit de lichtstad is de laatste weken niet te stoppen. Zo werd vorige week naaste con current Vanilla 2 uit Weert met ruim verschil aan de kant gezet. PSV is de laatste jaren intensief bezig om het basketball in de regio op een hoger niveau te brengen. Het eerste team speelt landelijk en door te promover en naar de hoofdklasse wil men jonge spelers een springplank geven om ervaring en de aansluiting te vinden naar het eerste team. Evenals vorige week moest coach Patrick Klomp op zoek naar spelers uit het tweede team en de junioren, omdat hij nog steeds niet over diverse heren 1 spelers kan beschikken. Wist men tegen Akros nog voor een verras sing te zorgen, PSV liet zich niet ver rassen. Via snel gevarieerd basketbal liet de thuisploeg zien waarom ze boven aan staan. Voor de ploeg uit Venray zat er niets anders op dan proberen" de schade te beperken. Via 29-15 in de eerste periode werd men in de tweede periode compleet wegge speeld. Slechts vijf punten wist men te noteren op het wedstrijd sheet. In de laatste twee periodes werd er iets meer tegenstand geboden maar de ruime voorsprong van PSV kwam geen enkel moment in gevaar. Eind stand 105-49. Topscorers van Jum pers'76 waren Freek Bettonviel met twaalf punten en Marnix Berghs met tien punten. Het komend weekend zijn er geen wedstrijden. De eerstvol gende thuiswedstrijd is op zondag 7 april tegen Vanilla 2. De dames en heren van TTV Red Stars hebben hun koppositie behou den. De dames breidden hun voor sprong zelfs uit tot zeven punten: in Oegstgeest werd met 8-2 gewonnen, concurrent Amsterdam '78 speelde gelijk tegen Brandersstad. De heren wonnen met 7-3 van Arboned/Westa 2, maar zagen concurrent Fürst Kan- toors/Heerlen een puntje inlopen. De voorsprong bedraagt nog twee pun ten.De dames behaalden in Oegst geest dezelfde uitslag tegen Pecos als in de thuiswedstrijd. Deze keer ble ven Danielle Poels en Sabina Larmené ongeslagen, zowel in het enkel als het dubbel. Kelly Willems verloor twee enkelspelen. De heren maakten deze keer de 5-5 in Wessem goed door nu met 7-3 te winnen. Ronald Bogaard bleef weer ongeslagen, Patrick Zwiers en Jeroen Renkens wonnen beiden tweemaal. Beiden verloren van Bob Franssen, de talentvolle jeugdige spe ler van Westa. Komende zaterdag (30 maart) speelt dames 1 de retumwed- strijd tegen Amsterdam '78, de num mer twee in de eerste divisie. De voorsprong van Red Stars op Amster dam '78 bedraagt zeven punten. De eerste wedstrijd eindigde in een 6-4 overwinning voor Red Stars en een goed resultaat aanstaande zaterdag kan al een voorbeslissing zijn voor de competitie. De wedstrijd begint om 17.30 uur in de hal van Red Stars. Zaterdag speelde Heren 2 in de derde divisie tegen JCV. Hier werd een klinkende 9-1 overwinning behaald Robert van den Bosch en Peter Freij bleven onge slagen. Johan Zeelen leverde het ene puntje in. Hierdoor staat Heren 2 bovenaan met drie punten voor sprong op concurrent Groesbeek. Afgelopen zondag werd in Oss het traditionele Teamtoemooi (twee mansteams) gespeeld. De kleine dele gatie van Red Stars behaalde daar een aardig resultaat. Waar Sabina Larmené en Sandra Oostrom vroeg werden uit geschakeld, wisten Robert van den Bosch en Peter Freij door te dringen tot de halve finale. Die verloren ze in een spannende wedstrijd nipt met 2-3 van VTV (Nieuwegein). Op 20 juni 2002 bestaat de Inya- liden Sport- en Belangenvereniging Venray e.o. 40 jaar. In het kader van dit jubileum staan diverse sportieve activiteiten op het programma met onder meer een groot sjoeltoemooi op 22 juni in zaal 't Veule in Veulen en op 15 juni 2002 het Nederlands kampioenschap Tafeltennis voor Gehandicapten in sporthal de Wette- ling. De voorbereidingen zijn in volle gang. Als voorproefje voor dit Neder lands kampioenschap wordt op paas zaterdag 30 maart voor de 18e maal het jaarlijks terugkerende Internatio nale Tafeltennistoemooi voor gehan dicapten in sporthal de Wetteling in Venray georganiseerd in samenwer king met Tafeltennisvereniging Red Stars uit Venray. Aan dit toernooi doen naast vele deelnemers ook een flink aantal tafeltennissers uit Duits land en België mee. Er zijn ook dit jaar weer zo'n 100 inschrijvingen, waardoor het een van de grootste toernooien voor gehandicapte tafel tennissers in Nederland is. De deelne mers staan garant voor spetterende wedstrijden op hoog niveau, want de nationale top van de gehandicapte tafeltennissers kan worden bewon derd. De wedstrijden beginnen om 09-00 uur en de finales staan gepland rond 17.30 uur. Diverse jeugdleden 'van gymnastiekvereniging St. Chris- toffel uit Venray zullen tijdens dit toernooi hun gehandicapte sport vrienden behulpzaam zijn. HV Manual houdt donderdag 28 maart (vanavond) een inloopavond in sportzaal de Weert in Landweert, Aan vang 18.00 uur. Agenda: 28 maart: Bestuursverga dering. Aanvang 20.30 uur bij Hans. 29 maart: Ouderavond in het Stekske in Landweert. Aanvang 20.00 uur. 15 april: Algemene ledenvergadering. Springplank, Beukenlaan 4. Aanvang 20.30 uur. Afmelden bij T. Heeren. Ze trainen iedere donderdag vanaf 18.00 uur in sporthal de Weert in Land weert en in sporthal Vincent van Gogh. Heeft U interesse om trainin gen en wedstrijden te bezoeken, loop dan vrijblijvend binnen. U bent van harte welkom. Heeft u vragen over de vereniging of over aanmeldingen, bel dan met T. Heeren, telefoon 0478- 589550, e-mail: hvmanual@hetnet.nl of bezoek website: www.hvmanual.nl Uitslagen: Wizards-Mini's 2 32-26 Wizards-Aspiranten 2 60-10 JRC-Meisjes jun. 5648 PSV-Heren 1 10549 Peelland-Heren 2 63-67 Vanilla-Kadetten 69-62 WSC-JongensJun. 88-57 Door de winst van heren 2, tegen de naaste concurrent Peelland, zijn ze vrijwel zeker kampioen geworden in hun klasse. Dit weekend geen pro gramma in verband met Pasen. De informatieavond afgelopen vrij dagavond is niet doorgegaan in ver band met de open dag op het Raay- land. Ze zullen een nieuwe datum prikken. Programma zaterdag 30 maart: JA2: Ilelmond-Venray v. 13-15 MA1: Basko-Venray v.08.45 MB: Venray-Helmond a. 11.00 MC 1Venray-Mierlo a. 11.00 De aspiranten hebben hun oefen wedstrijd tegen Mustangs met 17-3 verloren. ïn een leuke wedstrijd moest Red Caps de meerdere erkennen in het meer ervaren team van de Mustangs, dat al voor het derde jaar meedraait in deze samenstelling, terwijl de Red Caps jongens bezig zijn aan het eerste jaar. De softbalsenioren hadden in hun wedstrijd tegen de Stags geen kind aan de dames uit Etten Leur. Bij aankomst bleek dat niet het senioren team van de Stags was aan gekomen, maar een juniorenteam. Dit omdat het senioren team zoveel aan was kreeg dat er wel een junioren team mogelijk bleek. De wedstrijd, die een plezierig en ontspannen karakter had, werd in de beginfase gedomineerd door de Ven rayse werpster. Het werd een ideale wedstrijd om bepaalde opstellingen uit te probe ren, die ook goed bleken te werken. De eindstand van 33-3 spreekt verder voor zich. Programma zaterdag 30 maart: Pup: Red Caps-Nuenen a. 11.00 Asp: Nuenen-Red Caps-Cheetahs a. 11.00 Programma maandag 1 april: Asp: Red Caps-MULO-Stags a. 11.00 Jun: Red Caps-Mortsel Stars a. 11.00 Sb: Nuenen-HBS-Red Caps a. 11.00 HB Sen 1Gemert-Red Caps a. 15.00 HB Sen2: Stags-Red Caps-MULO a. 11.00 Programma donderdag 28 maart: Side Out-Rooyse DV3 a. 19.30 Programma vrijdag 29 maart: DV2-Meterik 3 Essel a. 20.00 Programma zaterdag 30 maart: Nuenen-Rooyse D2 a. 14.45 Woensdag van 15.00-16.00 uur circu latievolleybal voor basischooljeugd groepen 4-5-6 in sporthal De Weert aanmelden voor gratis proefmaand bij Frans Jenniskens, tel. 585814. de laatste speelronde van de male Jeugd Trio League Afd.Lim- is Venray 1 er in geslaagd haar lagen status te handhaven en inde het kampioenschap te ver- i, zonder ook maar één game te n af te staan. De voorsprong laar liefst 13,5 punt op naaste :r Maastricht 1 aan duidelijkheid niets te wen- wie er recht had op de titel, loor het team zich automatisch list voor de landelijke halve finale 4 mei a.s. Aangezien Heerlen cgenstander eerste wedstrijd) niet am opdagen werd deze wedstrijd lomatisch met 3 - 0 gewonnen. De eede wedstrijd tegen Venray 3 nl eveneens een 3 - 0 zege, ook al igdit heel moeizaam. De "jongens" het derde boden met name in de cede game behoorlijk veel tegen- ind en verloren deze game op ■chts 14 pins. Beste speler was Lars assen met 165 gemiddeld. Venray 2 wide onthutsend zwak en verloren eerste wedstrijd dan ook verdiend o Venray 3- Bovendien had men ij het geluk, dat Heerlen 1 de twee- legenstander was, waardoor er ircmpel nog 3 punten bijeen wer- gcsprokkeld. Micky Bindewalt <nt cnray 2) en Sander Broers (Venray mst waren bij hun team de beste spe- ietda e Kffi ouds :uurlii lil iv t oph term ■Ba 'indti ilftza Het ongeslagen kampioensteam v.l.n.r.: Marlijn Magermans, Lars Lenssen, Nicky Claessens, Raymond Klaassens en Peter Cleven (trainer). Op de foto ontbreekt Bart van Rens. Iers met respectievelijk 140,5 en 155,5 gemiddeld. Eindstand: 1 en Kampioen Venray 1 met 42/15025, gevolgd door Maastricht 1 (28,5/13899) en Heerlen (24/11867). Venray 2 eindigde op de vierde plaats (21/12476) en Venray 3 sloot de competitie als zesde af (19/12099). Met een vette 212-game vestigde pupil Dennis Voesten in de Harrie Claessens League de aandacht op zich, want het betekende een forse verbetering van zijn pr en tevens de hoogste game van de dag. Ook Kevin van der Male scherpte zijn pr aan en bracht dit op 127. Bart van Rens kwam scorend het best uit de bus met een gemiddelde van 189,25. Antoon Camps was echter de stijger van de week; hij klom elf plaatsen en staat nu op de achtste plaats. Stef Bil- lekens heroverde zijn tweede plaats (420 pt) ten koste van de niet spelen de Jeroen Broers (362). Mitch Gom- mans blijft echter ongenaakbaar lijst aanvoerder met 763 punten. Zaterdag spelen ze weer Huisleague om 11.30 uur. m Wens het NK teams afgelopen zater- j in Barneveld werd er goed ia I tpresteerd. "leden drie teams mee met de vol- Wc resultaten: cam 1: Anny, Rietje, Wilma en Wes; klasse 2, 24e plaats, gcm. 2: Ben, Harrie, Truus en Inge; Region Sanders, Truus Scboeber, Sjeng Goumans en Tanja Vermeu len. klasse 3, 8c, 116.0. Team 3: Regien, Truus, Sjeng en Tanja; klasse 4, 3e, 107.0. Zij behaal den als enige team van heel Limburg het podium. Tijdens het internationale indoor atletiekevenement Spring is in the air, afgelopen zondag in Maastricht, wis ten drie G-atletes van, de Venrayse atletiekvereniging zich op de hoogste trede van het erepodium te sprinten. De Venrayse atletes Marleen Stevèns en Loes Hanssen zorgden voor een daverende verrassing door zowel in de series als in de finale de 40 meter sprint winnend af te sluiten. Marleen kon haar eigen clubrecord met ruim 0,3 sec. aanscherpen en liep de 40 meter voor meisjes onder 16 jaar in 8,12 sec. Loes Hanssen verscherpte eveneens het clubrecord bij de dames met eveneens ruim 0,3 sec. tot 8,93 sec. Voor beiden was een gouden medaille de beloning voor hun ijveri ge inzet tijdens de trainingen en natuurlijk de fantastisch gelopen wed strijd waarin zij het niet makkelijk hadden. Vanuit geheel Nederland, België en Duitsland waren er ruim 120 atleten met een functie beper king naar Maastricht gekomen om te strijden voor een plaatsje op het ere podium. Dat de Venrayse atletiekclub goed estafette kan lopen is alom bekend. Hun Guiness Record deden ze in Maastricht eer aan door de estafette bij de dames winnend af te sluiten. Ploegen uit Utrecht, Maastricht en Peer hadden het nakijken. Paulien Camps wist nog twee persoonlijke records te verbeteren bij het kogelsto ten en verspringen. De kogel ging maar liefst een meter verder en belan de na 6 .42 meter op de grond. Helaas viel Paulien net buiten de prijzen. Dit was ook het geval bij het verspringen Paulien verbeterde haar persoonlijke record met 29 cm. en komt langzaam maar zeker bij de magische grens van twee meter. Op zondagmiddag 28 april houdt zaalvoetbalvereniging BDZ Venray (voorheen ZW De Bonte Koe) een groots opgezette sportquiz. In deze sportquiz worden alle grote sporten breed onder de loep genomen. Denk hierbij b.v. aan Olympische Spelen, WK's, buiten- en binnensporten. De bedoeling is dat verschillende teams getest worden op kennis van sportge beurtenissen van heden en verleden. Aan de hand van o.a. foto- en geluids fragmenten worden deze vragen gepresenteerd. Op het eind zal er door de beste teams een big finale worden gespeeld. Een team bestaat uit vier personen en mogen in onder ling overleg (behalve in de finale) de vragen beantwoorden. Inleg per team is 15,- euro. Rond de klop van 14.00 uur begint de quiz en duurt tot onge veer 18.00 uur. Daarna volgt er voor de liefhebbers een optreden van de coverband Bony Moronte. Reageren kan tot en met maandag 8 april: tele fonisch: Frank Verheijen, tel. 512465 of per e-mail; jacqui.frank@home.nl Omroep Venray zendt in het paas weekend live verslagen uit van de voetbalwedstrijden SV Venray-VOS en SSS'18-Leunen. Zaterdag 30 maart is er namelijk tussen 18.00 en 20.00 uur een extra uitzending van het sport programma Stopwatch. Maandag 1 april, tweede paasdag, wordt het traditionele Piet Litjens Toernooi gespeeld, het eerste buiten- toernooi van het nieuwe seizoen. De poule-indeling en het wedstrijdsche ma hangen bij de baan. De organisatie van dit toernooi is in handen van Frans en Marleen. De tennislessen worden dit jaar verzorgd door Anke van Cuijck. De lessen zijn in principe op woensdag (hele dag) en zaterdag morgen, zowel voor de junioren als ook voor de senioren. Misschien zal ook op de dinsdagavond nog les wor den gegeven; dit kan echter niet wor den gegarandeerd. De cursus bestaat uit tien lessen van een uur. Voor de jongere jeugd kan dit worden aange past naar 45 min. Mocht u lessen wil len nemen en verhinderd zijn op de woensdag of zaterdag, vul dan toch het inschrijfformulier in en lever dit vóór 1 april in bij Jan Ewals, De ten- nislerares zal dan in overleg proberen een oplossing te vinden De lessen starten op zaterdag 27 april en woens dag 1 mei. Op vrijdag 5 april om 20.00 uur wordt in de kantine de informatiebijeenkomst gehouden voor de KNLTB-competitieteams. Korfbal Eindstand zaalcompetitie jeugd: Junioren 1 2e plaats; Aspiranten 1 kampioen; Aspiranten 2 5e Pupillen 1 2e; Pupillen 2 2e; Welpen 1 3e; Wel pen 2 5e; Welpen 3 2e; Welpen 4 9e: Welpen 5 6e; Welpen 6 8e. Uitslagen: Blauw Wit-Midweek 1 10-5 Eendracht-Midweek 2 4-11 Programma zaterdag 30 maart: DES 2-Welpen 1 v. 12.45 Sportpark Het Klaverblad Leunen: Welpen 2-DES 1 v. 12.45 Sportpark De Kamp Castenray: Oranje Wit 2-Welpen 5 v. 13-15 Welpen 5-WeIpen 6 a.15.10 Welpen 6-SVOC 4 v. 13-30 Welpen 5-Welpen 6 a.15.10 Programma woensdag 3 april: Oranje Wit 2-Midweek 1 a.20.00 Midweek 2-Oranje Wit 1 a. 20.00 Erica-Recreanten a.20.00 Jeugdleidsters: Op maandag 8 april is de derde bijeenkomst met Susan van Asten inzake pedagogische aspecten1 Korfbalclub Programma zaterdag 30 maart: Pupillen Fl-SVOC 2 14.30 Welpen 2-Peelkorf 5 13.5s» Des7-Welpen2 14.45 Programma maandag 1 april: Senioren 1-Erica 1 11,00 Senioren 2-Swift 3 13.00 Programma woensdag 3 april: Peelkorf P2-Midweek 1 20.00 Midweek 2-Peelkorf PI 20.00 SVOC 2-Recreanten 20.00 Korfbalvereniging Programma maandag 1 april: Oostrum-Midako a. 13.00 Op donderdag 28 maart vindt de algemene ledenvergadering plaats van TTV Red Stars. De vergadering begint 's avonds om 19-30 uur in de zaal van Red Stars (Kiosk la). Aange zien er belangrijke punten besproken zullen worden, worden de leden dan ook nadrukkelijk gevraagd in grote getale aanwezig te zijn. eert abonnement waard n. V« r vol l' pnift t[ ren li Afgelopen zaterdag werd het dcrlandse kampioenschap indoor :hoten voor teams in de A-Klasse akkciBaarschot. Het kring kampioens- im van KHBV Diana moest de strijd gaan met zeven andere teams Ike zich via het kringkampioen- tap hadden weten te plaatsen. Het ra bestaande uit Helmuth Willems, rndv van Ooi Rick Philipsen en itthias Deul behaalde in de open rule 1586 punten, hierbij tellen de ores van de drie hoogste schutters, was voldoende om als 4e de rart finale in te gaan. In de finale odes schieten de drie hoogste hutters elk 3 series van drie pijlen. 01. welke zich als eerste geplaatst dden was een geduchte tegenstan- r. Zodat men in de eerste serie een hterstand opliep van 5 punten. Pas ide laatste serie slaagde het team er oni langszij te komen en met een md van 235 tegen 235 moest er een Dot-off plaatsvinden die met 28 gen 27 punten werd gewonnen In finale werd er korte metten maakt met de Vriendenkring uit hayk. In de eerste serie kwam men ieen ruime voorsprong van maar liistci fst negen punten. De voorsprong ;rd niet meer uit handen gegeven. afsta jdi iaatste serie wisten Hel- tyiffl uth en Rick beiden alleen nog maar term tienen te schieten. Met een score van 240 tegen 232 mocht het team zich terecht Nederlands kampioen noe men. Vorige week werd er met tien schutters deelgenomen aan een toer nooi in Leunen ter gelegenheid van het 100 jarig bestaansfeest van St. Joris. Na een langere periode van schietproblemen deed Robert Thijs- sen weer eens van zich spreken, met een scoren van 231 punten. Mari Thijssen was hoogste schutter met 234 punten. De hoogste zes schutters wisten 1329 punten te behalen. Een achttal nam deel aan een wedstrijd bij Willem Teil in Nederweert, Op deze wedstrijd waren Wiel Brouwers en Jac Dekkers goed op dreef met 216 en 211 punten. Paaszaterdag is weer het traditionele Koningschieten. Een wedstrijd die gaat over 50 pijlen per schutter waarna de hoogste zes schut ters nog eens twaalf pijlen na schie ten om uit te maken wie zich dit jaar Koning, Ridder of Prinses van Diana mag noemen. De jeugd en aspiranten schieten eveneens 50 pijlen om uit te aken wie bij hen met de eer mag gaan strijken, De loting voor de baan bepa ling is om 13-30 uur waarna om 14.00 uur wordt er met de wedstrijd begon nen.

Peel en Maas | 2002 | | pagina 21