Interesse in een van deze Jobs? Je houdt er altijd een GRATIS avondje film aan over!* Zelfstandig Technische Dienst medewerker dagdienst ProdBCtiemedewerkers {aankomend) voorwerker P PEEL EN MAAS Donderdag 28 maart 2002 pagina Onze eerste eigen TD medewerker ben jij. Er ligt dus nog een wereld voor je open. Niet alleen onderhoud en aankoop maar ook het in kaart brengen van alle machines en een onderhoudsplan opstellen behoren tot je taken. Een mooie zelfstandige job in ons bedrijf voor een denker en een doener: vraag naar de voorwaarden...onder andere een prima salaris! Bij ons doet een productiemedewerker in ploegen dienst niet elke dag hetzelfde! In onze keuken is variatie genoeg. De ene dag een product koken, de andere dag weer een product bakken of snijden. Kortom altijd anders maar wel met gezellige mensen en uitstekende omstandigheden. Tel daarbij het salaris en je wilt niet meer weg! Waar wacht je nog op? Bezoek ons ook op de bedrijfs-nre- sentatiedagen in Deurae on 12.13 «i 14 april, standnr. B19 Als je bij job van Baars werkt verdien je een prima boterham en je werkt ook nog eens aan die boterham mee, Job van Baars vleespro- dukten is namelijk géén slachterij maar levert halffabrikaten voor de voedingsindustrie. Job van Baars vleesprodukten vervaardigt onder andere ingrediënten voor pizza's, sandwiches, maaltijden en nog veel meer. Wij bakken ook de bacon voor de sandwiches die je bij bijna alle grote pompstations vindt en we bereiden het vlees voor de nasibal van de cafetaria. Zelfs de blokjes ham van de salade die je op het feestje eet komen van job, smakelijk! Wij maken dus allerlei lekkere dingen met een leuk team mensen onder uitstekende arbeidsvoorwaarden. Wil jij deel van ons team uitmaken, solliciteer dan op een van bijgaande functies. Heb je niet de vereiste opleiding? Ook bijscholing is mogelijk bij Job van Baars vleesprodukten. Als jij de'stap zet omdat je nou eindelijk wel eens een andere baan wilt, ben je van harte welkom. Heb je leidinggevende talenten? Dan ben je bij ons ook welkom. Als voorwerker in ploegendienst van een team van 5 tot 10 personen ben je verantwoordelijk voor de dagelijkse gang van zaken op je eigen afdeling. Overleg met het bedrijfskantoor, spreekbuis van je team en het administreren en registreren van allerlei zaken horen bij je takenpakket. Op zoek naar een nieuwe uitdaging met goed salaris? Bel ons! Bel dan 0492 564 806 of stuur of mail je verzoek aan onderstaand adres t.a.v. Frans van Helmond. Korte Dijt 9 5705 CV Helmond Tel. 0492 564 806 Fax 0492 565 963 E-mail info@jvbvlees.nl www.jvbvlees.nl

Peel en Maas | 2002 | | pagina 12