Contact met patiënt is iet belangrijkste" BLIJFT HET Ingezonden 0 WJi\\ Samenwerking Rocom en JDS De Kruidenhoeve geeft rust en ontspanning Nieuw in Venray: Frieties Geslaagd jubileum Lourdescomité Voordelig zwemmen ouwenartsen Petra Bourdrez en Ella Wijnen eactie Stichting CAI Plyers Lekker gezond Bonnen Geslaagd Afgestudeerd Vrije Tijdscoach Goud van Oud a.s. zondag koopzondag (NOG STEEDS) BEWIJZEN (OOK IN EURO'S) KOSTUUM BLAZER PANTALON JACKS TRUIEN ;Et EN MAAS Donderdag 21 maart 2002 - Pagina 9 Üjna een jaar geleden kwa- U vrouwenartsen Petra urdrez en Ella Wijnen de atschap gynaecologie/ver dunde van de Ziekenhuizen >dl ord-Limburg versterken. VfS je maatschap die uit zes e7ef ja bestond, was ontstaan uit [samengaan van de maat- lappen van het Venlose en [Venrayse ziekenhuis, [jtbreiding van menskracht 5nodig omdat de specialisten [vrijwel compleet pakket van icologische/verloskundige g over beide locaties wilden u bieden. De maatschap van {personen was ook nodig om Specialisaties mogelijk te lien Met de twee nieuwe gyna- ilogen was de maatschap op sterkte. Bijzonder was ver- [dat met de komst van Bourd- ]n Wijnen de eerste vrouwelij- gynaecologen in de luisorganisatie hun intrede [.Nou ja, bijzonder? vrouwelijke gynaecologen itiënten anders benaderen fhun mannelijke collega's, [durf ik in zijn algemeenheid uitspraak over te doen", laat [Wijnen weten. "Het belang- is, denk ik, dat het klikt tus- arts en patiënt. En dat de |nt het gevoel heeft it de arts haar begrijpt, naar duistert en dat zij vertrouwen iftinde behandeling." Fat wij merken is dat de mees- trouwen naar de gynaecoloog in die ze al kennen, bijvoor- ld van de vorige zwanger- lapsbegeleiding", vult Bourdrez "Maar er zijn ook vrouwen ■meestal gevoelsmatig- een (lelijke voorkeur hebben voor ivrouwelijke gynaecoloog. Het ordeel van ons ziekenhuis is dat we in ieder geval de licntcn de keuze kunnen bie- leide gynaecologen zijn de vijf- Icrtig jaar gepasseerd en heb- tijdens en na hun opleiding geneeskunde en hun speciali- ietot vrouwenarts de nodige rkervaring opgedaan. Ella Wij- studeerde geneeskunde aan Erasmus Universiteit van Rot- lam. Zij studeerde af in 1988 olgde daarna twee jaar assis- schappen chirurgie, gynaeco- e/verloskunde en de tropen- ius als voorbereiding op de periode van drie jaar als Memisa arts in Papua Nieuw Guinea. In de tropen werd haar voorkeur om zich verder te specialiseren in de gynaecologie/verloskunde steeds duidelijker en na terugkomst in 1995 startte zij met de opleiding in het academisch ziekenhuis Maastricht en het St. Joseph Zie kenhuis in Veldhoven. "Verlos kunde blijft mijn grote interesse in het vakgebied", vertelt Wijnen. "Ik vind het dan ook een uitda ging om te werken in een zieken huis met een grote verloskunde afdeling, (in 2001 werden meer dan 1500 kinderen geboren, red.) Petra Bourdrez is afkomstig uit Breda en studeerde net als Ella Wijnen geneeskunde aan de Eras mus Universiteit te Rotterdam. Met haar artsenbul op zak werkte zij enkele jaren als assistent gynae cologie in het Reinier de Graaf Gasthuis te Delft en het Bosch Medisch Centrum te 's Hertogen bosch. In 1995 startte zij haar opleiding tot gynaecoloog in het academisch ziekenhuis te Maast richt. De laatste twee jaar van de opleiding volgde zij in het St. Joseph Ziekenhuis in Veldhoven. Daar werkte zij drie maanden als chef de clinique om zich vervol gens te binden aan de Ziekenhui zen Noord-Limburg. Bourdrez' belangstelling gaat vooral uit naar de endoscopische chirurgie, de operatietechniek waarbij onder het zicht van een kleine camera in de buikholte of de baarmoeder de organen worden bekeken en ope raties kunnen worden uitgevoerd zonder dat er een grote snee in de buik moet worden gemaakt. Patiënten zullen hierdoor veel sneller opknappen en de meeste operaties gebeuren dan ook in dagbehandeling. Dit wordt bij voorbeeld toegepast bij het ver wijderen van een eierstok of bij een kijkoperatie in de buik. "Dat is nu het voordeel van een grotere maatschap", legt Bourdrez uit. "Het is mogelijk om je eigen aandachtsgebieden verder te ont wikkelen. Daarnaast vind ik het prettig om in een opleidingskli niek te werken. Het contact met de arts assistenten houdt je scherp." VENRAY Beide gynaecologen werken, net als het merendeel van hun col lega's, zowel in Venlo als Ven ray. In Venlo en Venray worden de meest voorkomende, gewone, gynaecologische behandelingen en operaties uitgevoerd. De meer ingewikkelder behandelingen, waar bijvoorbeeld extra eisen worden gesteld aan de techniek of intensieve zorg, gebeuren in het st. Maartens Gasthuis in Venlo. Datzelfde geldt voor beval lingen, die ook alleen in Venlo plaats hebben. In Venlo is ook de afdeling neonatologie gehuisvest, waar de zieke zuigelingen en pre- maturen (te vroeg geborenen) worden opgenomen. Op de Ven rayse locatie kunnen patiënten terecht voor alle spreekuren - dus ook zwangerschapsbegeleiding en echospreekuur-, poliklinische onderzoeken en verrichtingen. "Het is afwisselend om op beide locaties te werken", vinden Wijnen en Bourdrez. "Prettig voor de patiënten is natuurlijk dat we hen op alle twee de locaties ook het brede scala aan gynaecologi sche en verloskundige behande lingen kunnen bieden. Van gynae cologische ingrepen als operaties ter vermindering van hevige menstruaties, sterilisaties of ver wijderen van baarmoeders of ver helpen van verzakkingen tot zwangerschapscontroles en het maken van echoscopieën." nde rubriek Ingezonden krijgt U als lezer de kans om uw mening te ntilcren over actuele nieuwszaken. De redactie behoudt zich het hl voor brieven te weigeren of in te korten. De lengte van de brie- i wordt beperkt tot maximaal 200 woorden. Brieven zonder naam en ïs worden niet geplaatst. oep Gielens, wij willen graag en reageren naar aanleiding van ingezonden brief van jou afge- pen week in Peel en Maas. Jij ipte niet waarom er hier in nrav geen goed draaiend jonge- icentrum is, ik weet niet of je gïlgoed op de hoogte bent, maar is erg veel vraag naar Dingus or verschillende doelgroepen. grindt in je oproep dat jongeren H wel uit kunnen maken wat ze hen, nou dat doen wij hier dus ker. Wij en jongeren uit de here doelgroepen beslissen wat tgebeurt, het bestuur houdt h bijna alleen bezig met finan- le aspecten. Met de organisa- van feesten of wat dan ook loeit het bestuur zich bijna Over de opmerking dat Din- overnieuw moet beginnen een nieuw bestuur, hierover hben wij alleen dit te zeggen: oiler dit bestuur was Dingus 'ng gesloopt door de gemeen- In Dingus komen de meest uit kopende mensen (die je nor- gesproken nergens samen i)en ook lopen er erg veel ver- illende vrijwilligers rond. er met zijn eigen muzikale Ifkeur. Al deze doelgroepen nen aan de beurt in Dingus. O'Joepj jij weet net zo weinig de meeste Venraynaren over hier de laatste jaren is leurd en wat er nu nog steeds leurt. Wij vinden dat als je van alles niet veel af weet, dat je 1 ook geen brief moet sturen T de krant, met de allergroot- onzin die je maar kunt beden- Joep, kijk, dat jij volgens jou goeddraaiend jongerencen- een lid bent van de organisa- 's oké, maar hoe kun je in "jnaam Watjang vergelijken Dingus. Dingus is boven- !i dus meer doelgroepen, dus jhaliger, samengevat, er is |veel meer vraag naar Dingus [r iedere doelgroep. Jullie in jaog mogen dan wel zo nii ên lcen feestje geven in de kelder dat jullie daar genoegen mee 1en is jullie zaak cn te begrij pen, maar in Dingus zal hier abso luut geen genoegen mee worden genomen. Er is ons een aantal geleden een renovatie beloofd (wat absoluut noodzakelijk is) om voor iedere jongere in Venray iels te kunnen doen. Dat is inderdaad nodig, maar daar wil nu net de gemeente niet aan. Bij Dingus staan bij concerten en party's tot een bepaald tijdstip een entree- kassa, waar altijd twee mensen achter zitten, die ervoor zorgen dat iedereen die binnenkomt entree betaalt en een stempel krijgt. Na een bepaald tijdstip wordt de entreekassa opgeheven. Jij kunt pas hierna binnengeko men zijn, maar dan nog staat er een persoon aan de deur die con troleert hoeveel mensen er naar binnen en naar buiten gaan (Volendam norm, weet je wel Joep). Dat jij zomaar geld geeft aan een wildvreemde die jou ook nog eens terugbetaalt uit zijn por temonnee, daar kunnen wij natuurlijk ook ni.ets aan doen. Joep, je bent gewoon gefopt, vin den wij ook niet tof voor je, maar je moet maar eens bij jezelf te rade gaan of dit nu wel zo slim is geweest van je. In Dingus wordt al twintig jaar of meer door een minderheid geblowd. Niemand in Dingus heeft hier problemen mee. Iedereen, dus ook de niet blowende meerderheid tolereert dit. Dingus doet niet mee aan die zinloze spelletjes dm mensen ach ter de Edah of zo maar te laten blowen en ze daarna weer binnen te laten. Je wekt de indruk dat in Dingus iedereen blowend in de tent zit. Dat is dus een totaal ver tekend beeld. Een coffeeshop op de locatie Dingus is nooit aan de orde geweest. Dit is ook al weer niet waar. Het bestuur van Dingus heeft in 1999 toen de coffeeshops in Venray moesten gaan komen, het idee bij de gemeente neerge legd om de coffeeshops via een stichting of zo te gaan exploiteren (en dat zeker niet in Dingus is daar duidelijk toen hij gezegd) en de winsten niet in de zakken van de commercie te laten belanden, maar die onder bijvoorbeeld het cultureel jongerenwerk te verde len. Daar wilde de gemeente natuurlijk niet aan. Stel je voor dat Dingus toch nog aan geld zou komen. Joep, je hebt je huiswerk totaal niet gemaakt. Wat je gezegd hebt klopt gewoon niet. Als jij vindt dat je iets zinnigs te zeggen hebt, doe dat dan in eerste instan tie tegen ons, zodat we er mis schien nog iets mee kunnen doen. Als jij gewoon naar ons toe was gekomen hadden we dit samen kunnen bespreken. Nu heb jij gewoon aan de hetze tegen Din gus, die al jaren duurt en dat is de reden waarom Dingus dus een slechte naam heeft, meegedaan. Joep je praat je dus gewoon POEP! Anri Kirkoryan, Robbert Gossens, Koen Schrooten, Pim van Hoek, Venrav Afvalcontainers De gemeente wil de puntjes op de i zetten. Wij als burgers horen op een nette manier onze contai ners aan te bieden. Daar ben ik het helemaal mee eens, maar dan heb ik ook nog wel wat op aan te merken. Ik erger me groen en geel als je ziet hoe de ophaaldienst te werk gaat. Wij zetten onze containers netjes aan de straat en moet je eens kijken hoe we ze terugvin den. De containers worden soms half open op straat achtergelaten, dan zijn ze weer met de buren verwisseld of ze laten de deksels er gewoon langs hangen. Als je dan na een dag werken thuis komt en het is slecht weer, heb je er ook nog water in staan. Geluk kig heb ik fijne buren die ook de zorg dragen voor onze container. Als mensen dat niet hebben dan is het maar een zooitje langs de weg. Vroeger met afvalzakken zag het niet uit, maar dan was het wel weer snel netjes op straat. Rijd op zo'n dag na het ledigen van de containers maar eens door Ven ray, het is gewoon een bende als je ziet hoe deze containers terug gezet worden. Schande! Beste heren van de gemeente, jullie moeten niet met het vinger tje naar één kant wijzen. Wij beta len al genoeg voor het diftarsys- teem, daar hoort mijn inziens tevens een beetje service en fat soen bij. Ik zou het prettig vinden als de heren van de ophaaldienst wat fatsoensnormen bijgebracht werden. Dus heren van de gemeente doe ook eens iets met deze opmerking en zet de puntjes dan van beide kanten óp de i. Petra Poels In een interview in de Peel Maas van 14 februari jl. heb ik, in mijn functie van voorzitter van de Stichting CAI Venray, gezegd dat de dorpsraad in een artikel op de kabelkrant van 9 januari financië le steun gevraagd zou hebben van de CAI. De dorpsraad deed dit verzoek echter aan de gemeente Venray en had geenszins de bedoeling de CAI om financiële steun te vragen. Ondanks het feit dat ik niet de bedoeling heb gehad de dorpsraad van Castenray en/of de gezamenlijke dorpsraden in een verkeerd daglicht te stel len, bied ik mijn oprechte veront schuldigingen aan voor de gemaakte vergissing. V. Weijs - voorzitter Stichting CAI Venray" U wilt een professionele website die uw doelgroep aanspreekt? Neem contact op met Flyers Internet Communicatie, voor: communicatieadvies ontwerp en bouw van websites actualisering en onderhoud van websites e-commerce providerdiensten domeinregistratie (uw bedrijf.nl) webpromotie Uw interne communicatie kan beter? Met behulp van een intranet optimaliseren'wij uw bedrijfsprocessen. Bekijk alvast onze website: www.flvers.nl Flyers Internet Communicatie uw p@rtner in de virtuele wereld! Grootdorp 89 - 5815 AN Merselo Tel.: 0478-546293 - Algemeen@flyers.nl De GGD en het Groene Kruis verzorgen in het voorjaar van 2002 opnieuw een aantal cursus sen over gezonde voeding. Deze keer voor de inwoners van de gemeente Venray en Horst aan de Maas. De cursus 'Lekker gezond en minder vet' bestaat uit vijf bij eenkomsten waarin diverse aspect ten van gezonde voeding aan de orde komen, dus van eti ketten lezen bij het inkopen doen tot het in groepjes bereiden van enkele eenvoudige recepten. Voor meer informatie over de inhoud van de cursus, de locatie, de kosten en ook voor aanmel ding kan contact opgenomen worden met Bureau Klantenservi ce van het Groene Kruis, tel. 077- 3209595. Op de Peel weg in Ysselsteyn zijn dinsdagmorgen 30 automobi listen bekeurd. De hoogstgeme- ten snelheid van de 291 gecontro leerde voertuigen bedroeg 117 km/ uur, waar maximaal 80 km/uur is toegestaan. Dit levert een boete op van 216 euro. Anja Lemmen uit Ysselsteyn is in Amsterdam geslaagd voor drs. psychologie. Michel Willems uit Oostrum is in Utrecht afgestudeerd als die renarts aan de faculteit dierenge- neeskunde. Tijdens een bijeenkomst van het voltallige personeel van JDS Bedrijfsautomatisering B.V. en Rocom B.V. vorige week donderdag in de Witte Hoeve hebben de directies van beide bedrijven een samen- werkingsconvenant onderte kend en het personeel inge licht over de voorgenomen samenwerking. Rocom, sinds 1990 gespeciali seerd in telecommunicatie voor MKB en grootbedrijf, levert tele fooncentrales inclusief aanver wante apparatuur. Daarnaast heeft Rocom een aparte afdeling voor mobiel telefoon- en dataver keer. JDS, actief sinds 1986, heeft zich gespecialiseerd in bedrijfs automatisering voor het MKB. Vanaf de levering van stand-alone pe's tot complete netwerken met 100 werkstations evenals het ont wikkelen van maatsoftware behoort tot de kernactiviteiten van JDS. Daarnaast heeft JDS stan daard softwarepakketten ontwik keld voor de transportsector en autodealermarkt, evenals voor lease- en autoschadebedrijven. De samenwerking tussen de bedrijven is een logisch gevolg van de technische ontwikkelin gen op ITC-gebied. Dit houdt in dat de vroegere scheiding tussen telefooncentrales en automatise- ringsapparatuur(pc's) zal verva gen waardoor uiteindelijk een vol ledige integratie ontstaat. Rocom en JDS zullen in de toe komst ieder vanuit zijn eigen dis cipline zelfstandig de markt blij ven benaderen, maar daar waar gewenst gebruik maken van de specifieke kennis van de partner. Voor hun klanten geeft dit de mogelijkheid voor beide discipli nes 1 aanspreekpunt te hebben, waardoor grote voordelen te behalen zijn t.o.v. de gescheiden benadering welke tot nog toe gehanteerd werd. JDS en Rocom lopen met deze samenwerking voorop in de markt, die over het algemeen nog steeds vanuit beide disciplines opereert. Beide bedrijven hebben service hoog in het vaandel staan, het geen resulteert in de mogelijkheid voor relaties om gedurende 7 dagen per week, 24 uur per dag gebruik te maken van hun dien sten. Vooral in automatiserings- land nog steeds een grote uitzon dering. In Noord-Limburg functioneert al enige tijd het project Vrije Tijdscoach. Het is een project van de SPD Noord- en Midden-Lim burg waarin vrijwilligers mensen met een verstandelijke handicap ondersteunen bij het vinden van een prettige vrijetijdsbesteding. Sociale contacten, ontspanning na een dag werken, het leren van nieuwe dingen, grenzen verleg gen, plezier maken... Voor men sen met een verstandelijke handi cap is dat niet anders. Maar deze mensen hebben bij het vinden van een vrijetijdsbesteding net een extra steuntje nodig en deze ondersteuning geeft een Vrije Tijdscoach. De VT coach gaat samen met een cliënt op zoek naar een passende activiteit. Dit kunnen hele verschillende activi teiten en wensen zijn; zo wil de een graag naar een sportclub ter wijl een ander op zoek is naar contacten. Gezamenlijk bespre ken ze de mogelijkheden en gaan op pad! De VT coach staat er niet alleen voor, maar krijgt ondersteu ning vanuit een team van VT coaches en de consulent vrij etijdsbesteding en vorming van de SPD. Heeft u na het lezen van deze oproep interesse gekregen om Vrije Tijdscoach te worden en wilt u hier meer over horen? Neem contact op met de SPD en vraag naar Ingrid v.d. Sigtenhorst. tel. 077-3961515. Voor de zevende keer wordt er in de Mêrthal in Horst het Goud van Oud (en nu) festival georgani seerd. Ook dit jaar is de organisa tie erin geslaagd een wervelend programma samen te stellen. The Classics, de popgroep uit Stam- prov met o.a. hun hit My Lady of Spain. Wat dacht u van een Bauer, een neef van Frans Bauer. Zijn naam Jay Jay Bauer. Een nieuw Nederlandstalig talent die met zijn nieuwste single Voor een nacht met jou het Bauergenre zal voortzetten. De Brabantse forma tie New Four, inmiddels meer dan 25 jaar in het vak, hebben reeds enkele jaren geleden Horst laten genieten van hun bekende hits, zoals o.a. Geef mij 10 minuten, Vrij "zijn als een vogel en In ons stamcafé. Verder een primeur voor de regio Horst; De Sjonnies. Deze groep is als geen ander in staat om de Mêrthal op zijn kop te zetten. Natuurlijk zijn De Sjonnies bekend van o.a. hun hits als, Dans je de hele nacht met mij. De Bos- tella en Blauw van de sangria. Als klap op de vuurpijl: Gibson Brot hers. Ze zijn geboren op het eiland Martinique en al sinds vele jaren woonachtig in Parijs. Ze zijn bekend van o.a. hun hits Cuba en Que Sera Mi Vida. De voorver koop start op zaterdag 9 maart bij de Mikroshop; café De Sport; café De Beurs en grandcafé Coenders in Horst. Informatie: Mikroshop 077-3970050. Gezondheidscentrum De Kruidenhoeve in Milheeze biedt mensen legio mogelijk heden om het lichaam ont spannende rust te gunnen. 'Even ontspannen genieten en bijkomen van het jachtige dagelijkse leven', is het motto van John en Petra Scase, eige naren van de gezondheids boerderij. De Kruidenhoeve is gelegen in een sfeervolle landelijke omge ving aan de Bankert tussen Mil heeze en Deurne. De gezond heidsboerderij heeft een scala aan mogelijkheden voor iedereen die behoefte koestert naar rust en ontspanning. De accommodatie biedt een binnen- en buiten sauna, een tro pisch verwarmd zwembad, ruime relaxruimten en een kruidentuin. Naast de mogelijkheden tot ont spanning levert de tuin ook grondstoffen voor diverse soorten theeën, wijnen en oliën. De oliën worden vervolgens weer toege past bij de massages. Voorts is een bar aanwezig voor gezondheids drankjes, een massageruimte en bestaat de mogelijkheid voor het volgen van meditatie en yogales- sen. Petra Scase, die samen met haar echtgenoot John het gezond heidscentrum runt, heeft zich in het verleden door het volgen van diverse opleidingen gespeciali seerd in natuurgeneeskunde en massages. De Kruidenhoeve werkt met een uniek concept. Zo zijn er geen verplichte arrangementen maar stellen de klanten zelf de door hen gewenste combinatie samen. De openingstijden zijn van 11.00 tot 17.00 uur en 18.00 tot 23.00 uur. Het maken van een afspraak is noodzakelijk, tel: 0494- 529500. De Kruiden hoeve is gele gen aan de Bankert 5 in Milheeze. Op maandag 18 maart open de Frieties in de Grotestraat zijn deuren. In het voormalige Ijshuisje is in de afgelopen weken druk verbouwd en het resultaat mag er zijn: een gloednieuwe zaak, Frieties geheten. Natuurlijk wordt in deze zaak het vertrouwde softijs verkocht wat het ijshuisje zo uniek maakte. Ook wordt er verpakt ijs ver kocht. Nieuw voor Venray is de ver krijgbaarheid van verse Vlaamse friet. De friet wordt zelf voorge bakken in speciaal daarvoor uitge zocht frietvet, en natuurlijk gege ten vanuit een puntzak. Voor op de friet zijn bij Frieties diverse lek kere sauzen verkrijgbaar, waaron der ook Vlaamse. Ook keert de automatiek terug in het Venrayse straatbeeld. Voor een kroket of frikadel 'uit de muur' moet u bij Frieties zijn. Ook worden er diverse broodjes met verschillende soorten beleg ver kocht. Afgelopen weekend vierde het Lourdescomité afd Venray haar 25 jarig bestaan. De viering van dit heuglijk feit begon met een plech tige heilige mis in de Paterskerk welke werd gecelebreerd door mgr. Snackers, vicaris generaal van het bisdom Roermond,geassi steerd door aalmoezenier A.de Graaf Woutering en kapelaan Crasborn. Het werd een bijzonder mooie viering welke op uitmun tende wijze muzikaal werd bege leid door het gemengd senioren koor Crescendo uit Venray. Dit koor is zo langzamerhand een begrip in Venray, zeker in katho lieke kringen, omdat zij alle uit vaarten in de Paterskerk verzorgt. Het koor is donderdag ook te beluisteren in het gemeenschaps huis in Overloon waar zij mee doen aan een korendag. Na de viering werden de feeste lijkheden voortgezet met een goedbezochte receptie in het bowlingcentrum in Oostrum. Afgevaardigden van de Stichting Limburgse bedevaarten waren aanwezig, leden van andere Lourdescomités, afgevaardigden van verenigingen en vele oud-pel grims. Het geheel werd afgesloten met een gezellig samenzijn met bestuur en alle medewerkers. De jubileumviering is voor het bestuur een stimulans om met vernieuwd elan de komende jaren met behulp van haar medewer- kers/sters op pad te gaan om de Venrayse zieken een mooie reis aan te kunnen bieden. Even lekker ontspannen, 's morgens, in de lunchtijd of 's avonds. Iedereen is wel eens toe aan een onderbreking van de dag. Zwemmen is een van de weinige sporten die door iedereen beoe fend kan worden. Het Groene Kruis heeft een aantal overdekte zwembaden geselecteerd die meedoen met een unieke kor tingsregeling. Het Groene Kruis geeft u als lid de mogelijkheid om tegen een gereduceerd tarief te werken aan uw eigen gezondheid en conditie. Een van de zwemba den die aan deze regeling mee doet is Sportcentrum De Sprank in Venray, tel. 0478-512888. Voor informatie over deze servicerege ling kimt u ook terecht bij Bureau Klantenservice Groene Kruis, bereikbaar tijdens kantooruren via telefoonnummer 077- 3209595. 3 delig grys zwart 100% zutver scheerwollen marine zwart f katoenen sportieve met riem en strechband luxe kwaliteits sportief en gekleed Vakbekwaam personeel Prettige bediening Goede service -HEREN IV! O O EE Grotestraat 32 - Venray - Tel. 0478-586387

Peel en Maas | 2002 | | pagina 9