n GRATIS bemiddeling bij TUINPLANTEN Rabobank Woonwijzer Timmerlieden Bel: 0478-530352 HILHORS® Belt u geheel vrijblijvend voor een waarde bepaling van uw woning Rabobank CONIFEREN, KLIMPLANTEN, BOMEN EN SIERHEESTERS Scherpe prijs Duidelijk advies R Bistervelts mastm KEIJSERS'MANDERS PEEL EN MAAS Donderdag 6 maart 2002 - Pagina. 8.995,- Raadhuisstraat 38 VENRAY 0478-55 61 00 DE FORDDEALER VOOR NOORD LIMBURG EN OOST BRABANT ZONDAG 28 APRIL 2002 Bék Rond de Kerk Grote braderie/markt ca. 100 stands Huur nu een kraam/vloeroppervlakte. Bel voor inschrijfformulier: 0478-631670 www.rabobankvmw.nl Ven ray Meerlo-Wanssum u rijdt al een fordfiesta vanaf 99,- p/mnd. AUTOBEDRIJVEN VOOR Succesvolle verkoop Aankoopbegeleiding Taxaties Wij zijn beëdigd en geregistreerd taxateur I onroerende zaken MAKELAARS- EN TA X AT I EKANTO 0R PATERSSTRAAT 19a VENRAY TEL 0478 565958 I e-mall: hllhorsl@home.nl Een selectie uit ons aanbod Hypotheek adviseur Ven ray Hoopweg Luxe villa met dubbele garage. Ind.- hal, grote »n"9*° mbiu™ 'SeS" SE mer, 2e badkamer. De begane grond is voor zien van een plavuizenvloer met vloerverwar ming. Inhoud: ca. 1100 m3, Perceels oppervlak: 1134m2. Koopsom op aanvraag U kunt zich bij ons gratis laten inschrijven als woningzoekende mmmrmmw Regio Horst-Venray Gebr. van Doornelaan 15 5961 BA Horst Tel. 077-3985757/3074007 Fax: 077-3985991 e-mail: horst@maasenpeel.nl www.maasenpeel.nl Goed onderh. vrijst. woonhuis met inp. bijruimte, kelder en ber ging. gel. nabij centrum doch ook inlander omg. a/d rand v/h dorp Bwj. 1954. Er is geen cen trale verwarming aanwezig. Pand v.v. keuken dubbel glas, hardh. koz., ged. rolluiken en zonnescherm bij woonkamer. Tuin op noorden en is ca. 10m diep. Perc.gr. ca. 464 m2.lnd.: Hal met parketvloer. L-vorm. woonkmr met vloerbedekking, kachel, kachelaansluiting en ged. behang wanden. Gesloten Reuken met kunststof keuken blok en vloerbedekking. Bijkeuken met toilet, douche, fontein- en tegelvloer. Geh. bet. badkamer met douche, v.w. en stucwerk plafond. Berging. Voorraadkelder. Inpandige bij- ruimte. 1e verdieping: 3 Slaapkamers, allen v.v. vloerbe dekking én behang wanden. 1 Slpkmer heeft een dakkapellet je. Vraagprijs 226.436,- k.k. Zeer goed onderh. vrijst. woning met kelder, bijkeuken, berging en carport, gel. nabij centrum op goede stand in jonge buurt t.o. een plantsoen. Bwj. 1965, in 1982 is de keuken bijgebouwd, in 2000 is het dak vernieuwd en in 2001 is het geh. pand opnieuw gevoegd. Pand is v.v. dubbel glas met grotendeels alum. koz. en aeh. rolluiken. De gezellige onderhoudsvriende- fijke tuin is gel. op het zuiden met tuinverlichting. Perc.gr.: 294 m2.lnd.: Hal met tegelvl. en sier- pleister wanden. Geh. bet. toilet, woonkamer met openhaard, granol wanden en vloerbedek king. Gesl. keuken met eiken aanbouwkeuken met div. app., vinylvloer en granol wanden. Kelder. Bijkeuken met vaste kast en vinylvloer. Berging met aansl. voor witgoed en c.v.-ruimte. 1e verd.: Overloop met 3 slpkmrs, allen v.v. vloerbedekking en behang wanden. Geh, bet. bad kamer met ligbad met douche en thermosst. kraan en v.w.. 2e verd. Via vlizotrap naar bergzol der. Vraagprijs 240.050,-k.k. Vlak perceel, landbouw of cul tuur grond.Gemakkelijk te berei ken. aan de rand van het dorp Meterik aan de openbare ver bindingsweg. Vierzijdig perceel met goede toegang. Klei hou dende teeltgrond. Ideaal voor eigen bedrijf, Perceelgroote: 9.500 m2. Vraagprijs €72,150,- k.k. Goed onderh. woonboerderij met bijgebouwen, gel. in het bui tengebied, nabij natuurgebied. Fraai gel. a/d rand v/d Schadijker Bossen. Geschikt voor meerdere doeleinden. Bijgebouwen zijn ideaal geschikt voor, het houden van paarden. Geschikt voor dubb. bewoning. Tuin rondom woon gedeelte. Achter woning ligt een moestuin. Perc.gr. ca. 2,5 ha.lnd. woonhuis: Hal met pla vuizen tegelvl. en trap naar 1e verd. Woonk. met uitzicht over landerijen, plavuizen tegelvl. en schouw met aansl. voor houtka chel. Woonkeuken met vinyl vloerbedekking op houten vloer en kunststof keukeninrichting. Bijkeuken/achterportaal met betonvloer en aansl. voor was- app. Ged. bet. toilet met door loop naar badkmr met dou- chevloer en wastafel. Gang naar interne woning en stallen in de boerderij. C.v.-ruimte. 1e verd.: 4 Slpkmrs, allen v.v. muurkast. Kastruimte. Geisol. bergruimte. Zolderruimte. Stalruimten fin de boerderij): Rundveestal. Grote schuur met open ruimte voor hooiopslag. Stal met werkruim te. Jongvee stal met doorloop naar voormalige paardenbox. Bedrijfspanden: Rundveestal. Varkensstal. Open veldschuur. 2 Opslagruimtes. 2 Garageboxen. Interne woning ind.: Keuken. Gang met toilet. Badk. met dou che, wastafel en aansl. voor wasmachine. Woonk. met vloer- bed.. kastruimte en behang wanden. Opkamer c.q. slpkmr. Kelder. Vraagprijs €408.402,- k.k. Zeer goed onderh. vrijst. landh.. garage en berging. Geh. onder keldert, deg. gebouwd en v.v. veel luxe details. Gel. in jonge buurt, nabij centrum. Bwj. 1996. Woning geh. v.v. vloerverwar ming en dubb. glas in kunstst. koz. Achter-tuin op het Zuiden ca. 8m diep met beklinkerd ter ras, beklinkerde oprit en verlich ting. Inhoud: ca. 1.000 m3. Perc.gr. 480 m2. Hogere prijs- klasse.lnd.: Hal met tegelvl. sierpl. wnd. en spuitw.plfnd.. Woonk. met tegelvl. en metselw. wnd. Gesloten kunststof aanb. keuken met div. app. ged. tegels/ ged. granol wnd. en spuitw. plfnd. Geh. betegelde badk., v.v. ligbad, douche en cabine, dub bele wastafel, therm.kranen, 2e toilet en grenen plfnd.. 1e slaap kamer. Garage. Geh. onderkel- dert, alle kelders geh. v.v. tegelvl en verwarming. 1e verd.: Overloop met 2e en 3e slpka- mer. 2e qeh; betegelde badk. met ligbad en douche, thermos, kranen, v.w. en 3e toilet, kunst- stof schr. plfnd.. 2e Verd.: via vli zotrap naar grote zolder met mogelijkh. 4e en 5e slpkamer. Vraagprijs 451.500.- k.k. Zeer goed qnderh. halfvr, won, met berging, garage en carport, gel. nabij centrum, doch ook in bosr. omg.. Bwj. 1976. Ben. geh. vloerverwarming. Pand is v.v. ben. dubb. glas, vuren houten koz:, boven rolluiken, zolder met dakkapel en hardh. koz. met dubbel glas. De tuin is gel. op het noorden en is ca. 8m diep met terras en tuinverlichting. Perc.gr.: 312 m2.lncT: Voorraadkelder. Hal met mar meren vloer en spuitwerk wan den. Bet. toilet met witte marme ren vloer. L-vorm. woonk. met tegelvl,, spuitwerk wanden en spuitwerk plafond. Open keuken met eiken aanbouwkeuken met div. app., tegelvl. en sierpleister wanden. Bijkeuken met aan recht, schrootjes plafond en div. aansl. Carport en garage met daarboven zolder. 1e verd.: Geh. bet. badkmr met ligbad met bubbelbad, douche, ther mosst. kraan, v.w. en 2e toilet. 4 Slpkmrs., allen v.v. eiken parket vloer en behang wanden. 2e verd.. Via vaste trap naar over loop met zolder en c.v.-ruimte. Mogelijkheid voor 5e slpkmr. Vraagprijs 226.436,- k.k. Zeer luxe, met deg. mat., in 1998 gerenov. bung, met gar. (bouwvg. voor grotere garage), gel. in het buitengebied (landel. en bosr.) met zeer goede bereikbaar-heid via de A67, nl. nabij AC-restaurant. V.v. dubbel glas in hardh. koz. en groten deels rolluiken. Geh. met dege lijk hekwerk met poorten, omheind terrein met een 40m diep tuin, gel. op zuid met terras en verlichting. Perc.gr.: 1.038 m2. woonk. met open haard (beige/zalmkleurig marmer) en kersen laminaatvl. Zeer luxe aanbouwkeuken met div. app. en kersen laminaatvl. Slpkmr. e.g. kantoor met laminaatvl. 2e keuken e.g. roy. bijkeuken met aanrechtblok en laminaatvl. 1e verd.: 2 roy. slpkmrs. en een zeer luxe badk. met hoek/bub belbad met therm, kraan (blad goud). douche+cabine en therm. kraan (bladgoud), dubb. wastafel met wastafelmeubel, 2e toilet en MDF plafond met inbouwspots. Vraagprijs 330.806,- k.k Wij zijn ook op zaterdag geopend van 9-15 uur. Te koop bouwkavel, Een excl. felegen bouwkavel van ruim 0.000 m2 met een bouwver gunning voor het bouwen van een exclusief landhuis (ca. 700 m3) met een stal/schuur met eeri totale ruimte van 70 m2. Het betreft een zeer goed omsloten terrein met een weid uitzioht over de landerijen en aan voorzijde natuurgebied. Goede bereikbaarheid t.o.v. A67 en N271 en goede verbinding Dusseldorf-Eindhoven-Venlo. Ér is eventueel nog bij te koop ca. 8.000 m2. Vraagprijs 299.041,- k.k. Netsa Beringe normaal 9.270,- subsidie -€ 275,- na aftrek subsidie SLECHTS Goed onderh. vrijst. woonh. (geh. onderkeldert) met garage, gel. a/d rand v/h dorp doch nabij centrum, op loopafstand v.d. scholen. V.v. Brink-luchtverwar- ming. Woonk. 45 m2, keuken 20 m2, 4 slpkmrs van 16 m2, 12 m2, 11 m2 en 8 m3. Tuin is ca. 30m diep, geen directe achter buren, 3 beklinkerde terrassen, grote vijver en eigen waterput. Totale inhoud ca.: 900 m3. Perc.gr.: 740 m2.lnd.: Kelder/souterrain met hobby ruimte, voorraadkelder, portaal, halletje en c.v.-ruimte. Hal met garderobe en toilet. Woonk. met tegelvl. en gezellige openhaard partij. Gesl. keuken met eiken aanbouwkeuken met div. app., tegelvl. en schuifpui naar tuin. Bijkeuken/portaal met vaste kast, witgoedaansl., wasbak, tegelvl. en aparte buitendeur. 1e verd.: Overloop met 4 slpkmrs, allen v.v. vaste vloerbedekking en stucwerk wanden. 2 Slpkmrs hebben een vaste kast en 1 slpkmr heeft een v.w.. Badk. met ligbad, douche, 2 v.w, vaste legplanken en 2e toilet 2e verd.: Via vaste trap naar zolder. Prijs op aanvraag Goed onderh. halfvr. landhuis met garage en 2 paardenstal len, gel. in landel. en bosr omg. in het buitengebied van Wellerlooi, doch op goede stand aan een plantsoen. Bwj 1900, verb, tussen 1994 en 1995 te weten: badk., keuken en slpkmr. Vloerverwarming in keuken en badk. Pand is v.v. aeh. dubb. glas in hardh. koz. tuin op het noorden, ca. 40m diep met ter ras en tuinverlichting^ Geen directe achterburen. Perc.gr.: 7.380 m2.lnd.: Hal met tegel vloer en granol wanden. Ged. bet. toilet. L-vormige woonk. met vloerbedekking en behang wan den. Open keuken met kunststof MDF aanbouwkeuken met div. app., tegelvl. en behang wan den. Keuken is vernieuwd in 1998. Bijkeuken met aanrecht en tegelvl. Geh. bet. badk. met ligbad, douche+cabine, ther mosst. kranen en v.w.. Badkamer is vernieuwd in 1996. 1e Slpkmr is v.v. vloerbedekking en granol wanden. Garage. 2 Paardenstallen. 1e vera.. 2 Slpkmrs, beide v.v. van grenen vloeren en behang wanden. Bergruimte. Zoldertje met c.v.- ruimte. In prijs verlaagd Vraagprijs 315.377,- k.k. Zeer goed onderh. haltvr. woning met berging en carport, gel. nabij centrum in jonge woonwijk. Bwj. 1965, aanbouw aangebouwd in 1975 en in 1997 is ben. alles geh. opgeknapt en gerenoveerd. Vloerverwarming beg. grond en badk. Pand is v.v. dubb. glas in kunstst. koz. en boven aan voorzijde rolluiken. De tuin is gel. op het noorden en is ca. 8m diep met terras en tuinverlichtina. Geen directe achterburen. Perc.gr.: 230 m2. DEZE WONING MOET U VAN BINNEN GEZIEN HEBBEN lülnd.: Voorraadkelder- Hal met tegelvl. Ged. bet. toilet met fon tein. Woonk. met roy. uitbouw met tegelvl. Open keuken (1997) met kunstsjof aanbouw keuken met div. app. en tegel vloer Garage. 1e verd.: Overloop met 3 slpkmrs. Geh. bet. badkamer (1999) met lig bad, douche, dubbele wastafel, thermos, kranen en 2e toilet. 2e verd.: Via vaste trap naar zolder met dakkapel en c.v.-ruimte (1999). Mogelijkheid slaapkamer. In pr~ Vraagprijs €194.6 Zeer goed onderh. en aeh. vrij gel. luxe bung, met kelder v.v. garage. Bwj. 1960, geh. gereno veerd in '96/'97. Gel. op een roy aal perc., zonder directe achter buren in een landel. omgeving en bosrijk gebied, doch nabij centrum, op goede stand, met een zeer goede bereikbaarheid Venlo-Nijmegen. Het pand is v.v Beh. dubbelglas in kunstst. koz., >e geh. woning is omgeven door een park-achtige tropische tuin en vijverpartij. Perc.gr.: ■2.225 m2.lnd.: Royale Hal v /na. plfnd. Toilet (1997) ged. bete geld/spuitwerk v.v. fonteintje. Open keuken v.v. kunststof aan bouwkeuken met div. app.. Woonkamer v.v. tegelvloer, openhaard, sierpleister wnd en schuurwérk plfnd. Gang. Zeer royale luxe badkamer (1997), §eh. betegeld, v.v. bubbelbad, ouche +cabine, v.w,, allen met therm.st.kranen..toilet en bidet. 2 slaapkamers, via gang en slaapkamer toegang naar Inloopkast. Kelderverdiepr bestaande uit garage en keld gedeelte. Vraagprijs €380.722,- k.k. jwww.maasen peel.nl] Goed onderh. vrijst. won. met roy. garage e.g. bedrijfsruimte en een aparte ontspannings ruimte e.g. recreatieruimte, gel. a/d hoofdstraat v. Meterik nabij centrum. Bwj. 1957, geh. verb, en aangebouwd in 1982. Pand is v.v, nardh. koz. met dubbel glas. Tuin ca. 27m diep met ver lichting, gel. op het zuiden. Geen directe achterburen. Perc.gr: 1.140 m2.lnd.: Hal met vaste kast en opgang naar 1e verd. Toilet. Voorraadkelder. Roy. L-vorm. woonk. met vloerbedek king. Gesl. eiken aanbouwkeu ken met div. app. en tegelvloer. Bijkeuken met tegelvloer en aansl. voor div. app. Achterportaal. Badk, met ligbad, douche+cabine en v.w.. Garage met daarin: ontspannings- /recreatieruimte, apart kamertje, badkamer met massagebad, v.w. en toilet. Deze ruimte is nog uit te breiden en van daaruit via een boog naar 2e garage en serre met aanrechtblok. Kweekkasje. 1e verd.: 3 slpkmrs., allen v.v. behang wan den, vaste kast en vloerbedek king. Royaal dakterras. Aparte wasgelegenheid met v.w. en toi let. Via vaste trap naar perfect afgewerkte zolder e.g. 4e slaap kamer, Prijs op aanvraag het kopen en verkopen van een woning. Venray Meerlo-Wanssum Bouwbedrijf van den Braken Bouwbedrijf van den Braken is een bedrijf dat gevestigd is te Oploo. Het bedrijf werkt met een jong team van 25 mensen binnen een straal van 30 km. De kernactiviteiten van het bedrijf zijn: - Utiliteitsbouw - Particuliere woningbouw - Onderhoud gebouwen - verbouwingen - Kelderbouw Wij zijn op zoek naar een Voor informatie kunt u contact opnemen met Bouwbedrijf van den Braken t.a.v. dhr. L. Camps, Deken Schmerlingstraat 8, 5841 AN Oploo Tel. 0485-382109 na 18.00 uur 077-3981247 otgekweekt €6 tuincentrum - boomkwekerij Steegse Peelweg 55 LEUNEN BINNENKORT VERWACHT Venray Centrum Riant vrijstaand herenhuis met garage en carport. 7 slaapkamers en studeerkamer. Perceel: ca. 965 m2. Venray Landweert 2 onder 1 kap woning met garage. Bedrijfshuisvesting HORST Expeditiestraat/ Venloseweg Te bouwen bedrijfshallen met kantoorruimte- Oppervlakte: 800 - 1840 m2. Huurprijs op aanvraag. OOSTRUM Ceysterseweg Te huur opslagloods gelegen in het centw aan een groot parkeerterrein. Opp.: ca. 250 ml Huurprijs 8.985,- per jaar excl. b.t.w. VENRAY Keizersveld Moderne kantoorunits te koop/te huur. Opp- van 100 m' tot 400 m:. Modelkantoor U bezichtigen op afspraak. VENRAY Zakencentrum "t Klooster" Diverse kantoorruimten te huur. Deze ruimten zijn modern afgewerkt en beschikken overt» let en pantry Huurprijzen variërend van 113,40 tot 748,75 per maand excl. b.t.w. PENNINGKRUID 29 VENRAY OOSTSINGEL 2A VENRAY Vrijstaande woning met grote garage,voor 2 tot 3 auto's, met een inhoud van 700m3, op loopafstand van het centrum. Op de begar grond de hal, toilet, woonkamer met open haard en een dichte keuken. Op dc le verdie ping zijn 3 slaapkamers en een badkamer mer ligbad, dubbele wastafel en 2e toilet. Aan de voor en achterzijde zijn 2 grote balkons. De zolderruimte is te bereiken middels een vlizo trap. Mooie tuin. Ruime twee onder een kap met garage met loopdeur, bereikbaar via bijkeuken. Op de- begane grond de hal, toiler, L-vormige woon kamer met half open inbouwkeuken.De gehe le beneden verdieping is v.v. een eiken planken vloer. Op de le verdieping zijn 3 slaapkamers en een badkamer met ligbad, douche en 2c- toi let. Vaste trap naar de 2e verdieping met moge lijkheid voor 4e slaapkamer, De le verdieping is recent geheel gerenoveerd, en v.v. nieuwe vloerbedekking en v.v. rolluiken. Er is c-cn stof- zuigersystcem voorbereid. Mooie kindvriende lijke tuin. Vraagprijs: op aanvraag Vraagprijs: 7 98.000,- k.k SERENADESTRAAT 56 VENRAY Zeer ruime tussenwoning met garage. Op de begane grond de hal, toilet, woonkamer met naif open inbouwkeuken. De gehele begane grond is v.v. een tegelvloer. Op de le vprdieping zijn 4 slaapkamers waarvan 1 met wastafel en balkon, en een badkamer met douche en 2e toilet. De zolderruimte is bereikbaar middels een vlizö trap. Het pand heeft een Combi.C.V. ketel uit 1991 en dc le verdieping is v.v. rolluiken. Leuke tuin met tuinhuisje. Vraagprijs: 'rijs: €153.151,-k.k. SPINETSTRAAT 36 VENRAY Ruime tussenwoning met garage uit 19/5 meteen kaveloppervlaktevan L54m2.0p de begane grond de hal, toilet, woonka mer met open inbouwkeuken (2000). Op de 1e verdieping zijn 3 slaapkamers, 1 stu deerkamer en en badkamer met badkamer met ligbad, douche en wastafel. De woning is recentelijk geheel rerenoveerd. €161.092,-k.k. DOE-HET-ZELVERS HELPEN WE GRAAG 'N HANDJE Naast de showroom is onze balieverkoop gevestigd. U vindt daar een compleet assortiment onderdelen en installatiematerialen voor sanitair, elektra en gas/water/cv. Natuurlijk kunt u altijd bij onze medewerkers terecht met een vraag of voor een technisch advies. Dat werkt! 71..::: 1:7. een school volop in beweging eikenlaan 1 - 5802 CS - tel 0478-569711 voor ouders die overwegen hun kind op onze school aan te melden wat kunt u van ons verwachten? een mooi opgeknapte school kennismaking met de teamleden informatiestands - activiteiten door kinderen een rondleiding door kinderen van groep 8 - een gesprek met de directeur en de coördinator zorg een kopje bongèrdkoffie met ouders die de school in bedrijf willen zien, maken we graag een vervolgafspraak Venray Vogezenlaan Vrijstaande split-level bungalow met inpan dige garage. Prima woonlokatie in een bos rijke bungalowwijk. Ind,: le niveau: ruime hal met garderobe, toilet, studeerkamer, c.v ruimte, garage. 2e niveau: grote living met openhaard (ca. 40m2), keuken. 3e niveau: studeerhoek (evt. slaapkamer) 2 slaapka mers, badkamer. Grote bostuin met terras sen. Perceel: 619 m2. Inhoud ca. 600m3. Koopsom €340.000,- k.k. Venray Honingklaver Geschakeld woonhuis met berging en tuin-1 huis. Ind.: hal met toilet, woonkamer, nieuwe luxe keuken voorzien mbouwapp., bijkeuken, le et.: 3 slaapka- I mers en badkamer. 2e et.: zolder via vaste trap bereikbaar en met mogelijkheid v, een extra slaapkamer. Bouwjaar: 1983. I Koopsom 145.000,- k.k. Venray Goudsmitstraat Vnjstaande woning met garage. Ind.: over- dekte entree, ruime hal, modern toilet met ;r (ca. 50 ml) met raam, royale keuken royale slaapkamers, qróte badkamer met liq- bad, douchecabine, tóiltf en wastafel 2e el.: woning is geheel onderkeldert. Inhoud: 900 m3 Perceel- 397 m2 Koopsom €308.000,- k.k. Venray Penningkruid Half vrijstaand woonhuis met dakterras en tuin huis gelegen aan een brede laan in Landweert Ind.' hal met toilet, woonkamer, open keuken, bijkeuken, le et.: 2 ruime slaapkamers, badka mer met douchecabine, wastafelmeubel en toi let. 2e eL: grote kamer met toegang naar het dakterras, c.v.ruimte Perceel: 207 m2 Venray Sarabandestraat bergzolder Extra's: de woonkamer en I vloerverwarming; rondom rolluiken; houten tuinhuis. Perceel-186 m2 Koopsom 182.000, - k.k. Goed onderh. vrijst. boerderij met bijgebouwen, gel. in landel. óp goede stand. Bwj. Het pand is v.v. hardh. koz. Dak is hersteld in 1960. De tuin is gel. op het noorden en is ca. 50m diep. Achter zeer vr::~ ligging met uitzicht over i akkervelden. Perc.gr.: ca. 4.6' m2.lnd.: Voorraadkelder h met granieten stenen vloer. L- vormige woonkamer met mar meren vloer en sierpleister wan den. Gesloten keuken met kunststof MDF aanbouwkeuken ligbad, v.w. en toilet. STaapkamers, allen v.v. behang wanden en vloerbedekking. 1e verd.: Grote zolder, mogelijkheid voor het maken van meerdere kamers. In prijs verlaagd Prijs op aanvraag 1.3, 60 pk motor stuurbekrachtiging bumpers in carrossenekleur airbag voor de bestuurder sierstrippen zijkant carrosserie uitstelbare achterzijramen uit voorraad leverbaar RANDEN RADE 84 OOSTRUM Ruime twee onder een kap met berging, gara ge en carport. Op de begane grond dc bal, toi let, L-vormige woonkamer met schouw en gashaard, hall open luxe aangebouwde inbouwkeuken. De begane grond is v.v. tegel vloer mer vloerverwarming. Op dc le verdie ping zijn 3 slaapkamers, waarvan 1 met wastafel en wandkast, en een badkamer mer ligbad, wastafel en toilet ('96). De Ie verdie ping is v.v. laminaatvloer. De 2e verdieping is bereikbaar middels een vlizo trap, mogelijk heid voor 4e slaapkamer. De le verdieping is v.v. rolluiken. Leuke tuin mer overdekt terras en tuinhuisje. Vraagprijs: 195.125,- k.k. Onze hypotheekofferte heeft een bijlage van 160 pagina's Lekker wonen begint met rekenen en tekenen

Peel en Maas | 2002 | | pagina 4