Seizoenrecord midgetgolf Gerrit Weijs 25 jaar in het vak DIRKX VAN SOEST woningwet wet ruimtelijke ordening Handboek wet voorzieningen gehandicapten Inzameling kerstbomen Bekendmaking AV Venray Regio VV Oostrum SV Ysselsteyn SV Merselo Jumpers'76 Biljart Duivensport I PEEL EN MAAS Donderdag 3 januari 2001 - Pagina 12 Ingekomen bouwaanvragen Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet treft u onderstaand aan een overzicht van de in de afgelopen week bij burgemees ter en wethouders van Venray ingekomen bouwaanvragen. - het bouwen van een fokvar- kensstal aan de Beekstraat 90-92-94 te Vredepeel tnv H. van Gennip, Broekstraat 94 te Helmond; - het bouwen van een berging aan de Walstro 6 te Venray tnv A.M. van Stokkem, Walstro 6; - het bouwen van een varkens stal aan de Wanssumseweg I7B te Venray tnv H.J.M. Verheijen, Van Broekhuizenstraat 40 te Oostrum; - het bouwen van een woning aan het B.P. Vlakwater II te Venray tnv R. de Graaf; - het bouwen van een woning aan de Rozendaal te Merselo tnv CVZ-Groep B.V., Helvoirtseweg 227 te Vucht; het wijzigen vergunning 2000.418 mbt 6 woningen aan de Wilhelmina Druc kerst raat te Venray tnv Janssen de Jong Plancoördinatie, Postbus 131 te Son en Breugel Bouwvergunning verleend Burgemeester en wethouders hebben in de afgelopen week voor onderstaande bouwplan nen bouwvergunning verleend. - het bouwen van een serre aan de Gildestraat 16 te Oostrum tnv F.P.M. Rijshouwer, Gildestraat 16; - het bouwen van een vleesvar kensstal met luchtkanaal aan de Puttenweg 134 te Ysselsteyn tnv L.M. Derks, Puttenweg 134; - het vergroten van de woning aan de Marga Klompéstraat te Venray tnv R. Boswinkel, Valkenkampstraat 2a te Oostrum; - het bouwen van een serre aan de Rondeveld 20 te Leunen tnv J.A.G. Mulders, Rondeveld 20; - het vergroten van de woning aan de Boterbloem 56 te Venray tnv S.P.B.M. Goumans, Boterbloem 56; - het gedeeltelijk vernieuwen van de woning aan de Bosschermolen I te Venray tnv W.G.J. Volleberg, Bosschermolen I; - het vergroten van de basis school aan de Tinnegieterstraat 6 te Venray tnv Gèmeente Venray, Postbus 500 te Venray; - het veranderen van de woning aan de Oostsingel 10 te Venray tnv M.M.L.M.J. Verschuuren, Oostsingel 10; het verbouwen/vergroten schoolgebouw (oud gebouw)aan de Leunseweg 6 te Venray tnv St. Voortgezet Onderwijs Limburg, Postbus I43 te Sittard. Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze ver gunningen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daartegen bij het college van burgemeester en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaarschrift indienen en wel binnen 6 weken na de dag, waarop de beschik king is toegezonden of uitge reikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaarschrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publicatie wordt ingediend. Sloopvergunning verleend Burgemeester en wethouders hebben in de afgelopen week voor onderstaande sloopaan- vraag sloopvergunning verleend. - het slopen van drie varkens stallen aan de Deumeseweg 58 te Heide tnv L.H.G. van Kempen, Deurneseweg 58. Zij die menen door de afgifte van deze vergunning rechtst reeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daartegen bij het Door het college van burge meester en wethouders is het handboek Wet voorzieningen gehandicapten vastgesteld. Het handboek treedt in werking op 7 januari 2002 en bestaat uit drie onderdelen: 1Het verstrekkingenbeleid. 2. Regels met betrekking 'tot belangrijke onderdelen zoals de aanvraag van een voorzie ning, de medische advisering en het te nemen besluit. 3. Gemeentelijk beleid ten aan zien van woonvoorzienin gen, rolstoelen en vervoers voorziening. Op basis van dit handboek worden aanvragen Wet voor zieningen gehandicapten behan deld. Het handboek ligt gedu rende de maand januari 2002 ter inzage bij de balie van de afdeling Publieksdiensten. Taxaties c 6, Advies Te koop - Venray op industrieterrein de Brier een bedrijfspand met inpandige kantoor ruimte en bedrijfsruimte (945 mz) gelegen op een perceel van 3000 mz. Perfecte omsluiting. Koopsom: ƒ1.150.000,- k.k. Te koop - Vlakwater nog slechts 5 bouwkavels, gelegen op het mooiste plekje van Venray. Nabij centrum en bossen. Bestemd voor vrijstaande woningbouw. Percelen vanaf 1320 mz. Koopsom: 525,- per mz Te koop - Venray een nieuw gebouwd bedrijfspand met kantoorruimte (215 m3) en bedrijfsruimte (340 mz) gelegen op industrieterrein het Keizersveld, met aansluiting A73. Aanv. direct Koopsom: ƒ1.150.000,- k.k. Te huur - Venray Een praktijk c.q. kantoorruimte gelegen aan de Langstraat 106 bestaande uit o.a. 2 ruime spreek kamers, 2 behandelkamers en ruime wachtruimte. Totale oppervl. 115 mz Huursom: ƒ1890,- per maand Via kantoor Venray 0478-586408 1 m vjvm.dirkn-vansoesi.nl "d "nJ college van burgemeester en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaarschrift indienen en wel binnen 6 weken na de dag, waarop de beschik king is toegezonden of uitge reikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaarschrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publicatie wordt ingediend. Bekendmaking bouwplannen en gebruiksverzoeken (in procedure) Burgemeester en wethouders zijn in beginsel voornemens aan de volgende ingekomen bouw- meldingen, bouwaanvragen en gebruiksverzoeken, voor zover nodig met toepassing van art. 15, 17, I9.I, 19.2 of I9.3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 50, lid 4, 5 of 6 van de Woningwet, mede werking te verlenen. - het bouwen van en garage aan de Albionstraat 34 te Leunen tnv B.L.J. Sijmons, Albionstraat 34; - het vergroten van de woning aan de Everestlaan 3 te Venray tnv R.M.C. Clermonts, Everestlaan 3; - het bouwen van een woning aan het B.P. Oostrum tnv C.G.G.M. Camps, Herenpasweg 3 te Oostrum; - het bouwen van een machi- ne/opslag/sorteerloods aan de Overbroekseweg I te Leunen tnv P. van Osch, Overbroekseweg I; - het bouwen van een hobby ruimte en overkapping aan de Koenraadhof 5 te Venray tnv W.J.G.M. Gossens, Koenraadhof 5. De op de verzoeken betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 3 januari 2002 gedurende 4 weken voor een ieder ter inzage bij afdeling Publieksdiensten. Gedurende deze termijn kunnen eventuele bedenkingen bij burgemeester en wethouders worden inge diend. Venray, 3 januari 2002 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, het hoofd van afdeling Bouwen en Milieu, C.Th. van Velzen. In tegenstelling tot andere jaren, worden de kerstbomen in Castenray, Heide, Oirlo, Oostrum, Smakt, Venray en Vredepeel in januari 2002 niet versnipperd, maar huis-aan-huis opgehaald. De inzameling van kerstbomen vindt plaats op dinsdag 8 januari 2002. De kerstbomen worden huis-aan- huis opgehaald binnen de bebouwde kom. De mensen die in het buitengebied wonen, mogen op de inzameldag hun kerstboom tijdig aan de straat zetten binnen de bebouwde kom in één van bovengenoemde dorpen. De kerstbomen moe ten ontdaan zijn van zand, (plas tic) potten en andere versierse len. Ook moeten de bomen uiterlijk om 07:30 uur aan straat staan. In de dorpen Leunen, Merselo, Veulen en Ysselsteyn verzorgen de dorpsraden de inzameling en verbranding van kerstbomen. Dit geldt voor deze plaatsen ook voor bewo ners die buiten de bebouwde kom wonen. Meer informatie hierover vindt u in de lokale dorpsbladen. De vergadering van de com missie Stedelijke Ontwikkeling op maandag 7 januari 2002 gaat niet door vanwege het ontbre ken van voldoende agendapun ten. Op maandag 7 januari 2002 vindt géén reguliere vergadering plaats van de commissie Welzijn. In plaats van de geplan de vergadering zal een works hop worden gehouden voor leden van de commissie en ver tegenwoordigers van dorps- en wijkraden over het thema wijk gericht werken en ondersteu ning van wijkorganisaties. De vergadering van de com missie Agrarische Economie en Milieu op woensdag 9 januari 2002 gaat niet door vanwege het ontbreken van voldoende agendapunten. De commissie Algemene Zaken vergadert op woensdag 9 januari 2002 om 19.00 uur in het gemeentehuis van Venray. Belangstellenden zijn van harte welkom. De agenda luidt als volgt: 1Opening, vaststellen van de agenda en mededelingen 2. Toelichting van de heer V. Weijs, voorzitter van de stich ting CAI, op een concept-voor stel van het stichtingsbestuur tot wijziging van haar statuten 3. Spreekrecht publiek 4. Vaststelling verslag en afdoeningslijst van de openbare vergadering van 3 december 2001 5. Ingekomen stukken 6. Gewestzaken 7. Politie-aangelegenheden 8. Ontwerp-raadsvoorstel en -besluit inzake voortzetting deelname aan Euregio Rijn- Maas-Noord. 9. Nota d.d. 29.1 1.2001 van afdeling PD inzake "kwaliteit GBA". 10. Rondvraag en sluiting. De commissie Sociale Zaken, Werkgelegenheidsvoorziening en Volksgezondheid vergadert op donderdag 10 januari 2002 om 19.00 uur in het gemeente huis van Venray. Belangstellenden zijn van harte welkom. De agenda luidt als volgt: 1Opening, vaststellen van de agenda en mededelingen 2. Spreekrecht publiek 3. Verslag van de commissie d.d. 6 december 2001 4. Ingekomen stukken 5. Contract collectief vervoer Wvg 2002 6. Wet Voorzieningen Gehandicapten: conferentie en vervolgstappen 7. Begroting RIO Noord- Limburg 2002 8. Rondvraag Dé commissie Cultuur, Onderwijs en Sport vergadert op donderdag 10 januari 2002 om 19.00 uur in het gemeente huis te Venray. Belangstellenden zijn van harte welkom. De agen da luidt als volgt 1Opening, vaststellen van de agenda en mededelingen. 2. Spreekrecht publiek. 3. Ingekomen stukken 4. Vaststellen van het verslag van de vergadering van 6 december 2001 5. Raadsvoorstel "Juridische transacties en subsidie hand boogaccommodatie Ysselsteyn" 6. Raadsvoorstel "Renovatie/verhuizing openbare basisschool De keg" 7. Rondvraag en sluiting. De genoemde aanvragen, intrekkingen en meldingen en alle op de aanvragen, intrekkin gen en meldingen betrekking hebbende stukken liggen op genoemde tijdstippen ter inzage in het gemeentehuis, Raadhuisstraat I te Venray, op maandag van 12.00 tot 20.00 uur en op de overige werkda gen van 09.00 uur tot 13.00 uur (balie Publieksdiensten). Op telefonische afspraak (0478- 523630 tussen 09.00 - 10.00 uur) kunnen de stukken ook op een ander tijdstip worden inge zien. Het ontwerp van het besluit Burgemeester en wethou ders van de gemeente Venray maken bekend dat zij voorne mens zijn een vergunning krachtens de Wet milieubeheer te verlenen aan: W.T.J. Philipsen, Carmelietenstraat 4 te Smakt voor een revisiever gunning voor een vleesvar kens- en fokvarkenshoude- rij, gelegen aan de Carmelietenstraat 4 te Smakt. - Hermus B.V., Metaalweg 12 te Venray voor een verande ringsvergunning voor een inrichting voor het produce ren, opslaan en verzenden van producten vervaardigd uit metaalplaat, gelegen aan de Metaalweg 12 te Venray. Dit onder oplegging van voorschriften in het belang van de bescherming van het milieu. Het ontwerp van het besluit en alle overige op de aanvraag betrekking hebbende stukken liggen ter inzage van 3 januari 2002 tot en met 31 januari 2002 in het gemeentehuis. Gedurende bovengenoemde periode kan een ieder schrifte lijk gemotiveerde bedenkingen indienen bij Burgemeester en wethouders. Hierbij kunt u verzoeken uw persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Op verzoek kunt u ook mondeling beden kingen inbrengen waarbij u gelegenheid krijgt tot een gedachtewisseling over de ont- werp-beschikking. Burgemeester en wethouders van Venray maken hierbij over eenkomstig de artikelen 139 tot en met 142 van de Gemeentewet bekend dat op I januari 2002 in werking treedt: Marktverordening gemeente Venray 2001 zoals die op 18 december 2001 bij besluit Gemeeneblad 2001 nr. 159 van de gemeenteraad is vastgesteld. De verordening ligt voor een ieder kosteloos ter inzage op kamer 3.01 van het gemeente huis. Venray, Burgemeester en wethouders voornoemd, J. Waals, burgemeester, P. Lucassen, secretaris. PEEL EN MAAS een abonnement waard Alleen degenen die bedenkin gen hebben ingebracht op de bovenomschreven wijze en degenen die aantonen daartoe redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest, zijn later tot het instellen van beroep gerechtigd. Besluiten Burgemeester en wethou ders van de gemeente Venray maken bekend dat zij vergun ningen krachtens de Wet milieubeheer hebben verleend aan: - A.F.M. Jilesen, Veulenseweg 19 te Leunen voor een revi sievergunning voor een var kensfokkerij, gelegen aan de Veulenseweg 19 te Leunen; Maatschap Coopmans- Slangen, Kempkensberg 4 te Ysselsteyn voor een veran deringsvergunning voor een varkensfokkerij en vleesvar kenshouderij, gelegen aan de Kempkensberg 4 te Ysselsteyn; - M.G.E. van Osch, Horsterweg 39d te Castenray voor een revisievergunning voor een kalkoenen- en varkenshou derij, gelegen aan de Horsterweg 39d te Castenray. De vergunningen worden onder oplegging van voorschrif ten en/of beperkingen in het belang van de bescherming van het milieu verleend. Het besluit en alle overige op de aanvraag betrekking hebben de stukken liggen ter inzage (6 weken) van 3 januari 2002 tot en met 14 februari 2002 in het gemeentehuis. Burgemeester en wethou ders van de gemeente Venray maken bekend dat zij een ver gunning krachtens dé Wet milieubeheer gedeeltelijk heb ben verleend en geweigerd voor de nieuwbouw van stal C voor het huisvesten van 2.027 vleesvarkens aan: Poels Begijnhof B.V., Begijnhofweg 12 te Heide voor een revisievergunning voor een vleesvarkenshou derij, gelegen aan de Begijn hoiweg 12 te Heide, j De vergunningen worden onder oplegging van voorschrif ten en/of beperkingen in het belang van de bescherming van het milieu verleend. Het besluit en alle overige op de aanvraag betrekking hebben de stukken liggen ter inzage (6 weken) van 3 januari 2002 tot en met 14 februari 2002 in het gemeentehuis. Burgemeester en wethou ders van de gemeente Venray maken bekend dat zij een ver gunning krachtens de Wet milieubeheer geheel weigeren aan: - T. Tilleman, Rouwkuilenweg 23 te Ysselsteyn voor een veranderingsvergunning voor een fokzeugen- en vleesvarkenshouderij, gele- fen aan de Rouwkuilenweg 3 te Ysselsteyn. Het besluit en alle overige op de aanvraag betrekking hebben dé stukken liggen ter inzage (6 weken) van 3 januari 2002 tot en met 14 februari 2002 in het gemeentehuis. Gedurende bovengenoemde periode kan bij de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State een beroepschrift worden inge diend door: diegenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit; de adviseurs die gebruik heb ben gemaakt van de gelegen heid advies uit te brengen over het ontwerp van het besluit; diegenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzichte van het ontwerp daar van zijn aangebracht; belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit. Het beroepschrift moet (in tweevoud) worden gericht aan de Raad van State, afdeling Bestuursrechtspraak, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Na afloop van de beroepster mijn wordt de vergunning van kracht, tenzij vóór deze datum beroep is ingesteld en een ver zoek tot het treffen van een voorlopige voorziening (waar onder een schorsingsverzoek) is ingediend. Het verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Het besluit wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Besluiten Burgemeester en Wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij in belang van de bescherming van het milieu de milieuvergunning gedeeltelijk of geheel intrekken van: - M.P.H. Arts, Pas I te Merselo voor het gedeeltelijk intrek ken van de milieuvergunning voor een melkrundvee- en vleesvarkenshouderij, gele gen aan de Pas I te Merselo ten behoeve van Kempkensberg 4 te Ysselsteyn; - J.P.G. Janssen, Deurneseweg 160 te Ysselsteyn voor het gedeeltelijk intrekken van de milieuvergunning voor een varkensmesterij, gele gen aan de Deumeseweg 160 te Ysselsteyn ten behoeve van Kempkensberg 4 te Ysselsteyn; - H. van de Ven, Jan Poelsweg 4 te Ysselsteyn voor het gedeeltelijk intrekken van de milieuvergunning voor een vleeskalkoenenhouderij en akkerbouwbedrijf, gele gen aan de Jan Poelsweg 4 te Ysselsteyn ten behoeve van Horsterweg 39d te Castenray; - M.G.E. van Osch, Horsterweg 39d te Castenray voor het geheel intrekken van de milieuvergunning voor een mestvarkens- en mestkal- koenenbedrijf alsmede scha penhouderij, gelegen aan de Rouwkuilenweg 37 te Ysselsteyn ten behoeve van Horsterweg 39d te Castenray; - H. Driessen, Pelgrimslaan I I te Smakt voor het gedeelte lijk intrekken van de milieu vergunning voor een var kensfokkerij, gelegen aan de Pelgrimslaan 11 te Smakt ten behoeve van Veulenseweg 19 te Leunen; Het besluit en alle relevante stukken c.q. gegevens liggen ter inzage van 3 januari 2002 tot en met 14 februari 2002 in het gemeentehuis. Gedurende bovengenoemde kan bij de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State een beroepschrift worden ingediend door: a. degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit; b. de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegen heid advies uit te brengen over het ontwerp van het besluit; c. degenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzichte van het ontwerp daar van zijn aangebracht; d. belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit. Het beroepschrift moet (in tweevoud) worden gericht aan de Raad van State, afdeling Bestuursrechtspraak, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Na afloop van deze termijn wordt de vergunning van kracht, tenzij vóór deze datum beroep is ingesteld en een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening (waaronder een schorsingsverzoek) is ingediend. Het verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Het besluit wordt niet eerder van kracht dan nadat op dat verzoek is beslist. A.M.v.B.-meldingen Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat er krachtens artikel 8.40 van de Wet milieubeheer A.M.v.B.-mel dingen zijn binnengekomen van: - J. van Meijel, Eijkenhofweg 6 te Veulen voor het uitbrei den/wijzigen van de inrich ting ingevolge het Besluit akkerbouwbedrijven milieu beheer aan de Ëijkenhofweg 6 te Veulen; Vegho Metaalbewerking, Stationsweg 120e te' Oostrum voor het oprich ten van een inrichting inge volge het Besluit detailhan del en ambachtsbedrijven' milieubeheer aan de Stationsweg 120e te Oostrum; - Studio Accent, Sleutelbloem 10 te Venray voor het oprichten van een inrichting ingevolge het Besluit detail handel en ambachtsbedrijven milieubeheer aan Keizersveld ongenummerd te Venray; - The Art of Design, Batspade 29 te Deurne voor het oprichten van een inrichting ingevolge het Besluit opslag goederen milieubeheer aan de Macroweg ongenummerd te Venray. De meldingen kunnen wor den ingezien van 3 januari 2002 tot en met 17 januari 2002 (2 weken) in het gemeentehuis. Venray, 3 januari 2002 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, hoofd afdeling Bouwen en Milieu, C.Th. van Velzen. Glaszetter Theuws in de bloemetjes Winterstop trainingen pupillen, junioren en G-groep: tot 6 januari zijn er geen zaaltrainingen voor alle leden van de vereniging. De baantrainingen voor de ABCD-junioren vervallen eveneens, behoudens afspraken van de atleten met de trainers. Pupillen trainingen op de baan gaan eveneens niet door! Lopersgroep: recranten/alle niveaus Dinsdag 19.00 uur baantraining Donderdag (start atletiekbaan) 19.00 uur baan, bos of wegtrai- ning. De baantrainingen worden op de kunststofatletiekbaan gehouden (sportpark De Wieën) Telefoon tijdens trainingen: 58 55 22. Informatie: bij de trainers of tel. 58 82 17 Zie ook: www.av-venray.nl. Ledenadministratie: tel. 58 28 42 Oud papier: inleveren kan iedere zaterdag aan de Weg in den Berg kruising Veltumse Kleffen, geo pend van 09.00-13-00 uur. Programma: 6 jan. Limburgse kampioenschap pen junioren veldlopen in Monfoort; 6 jan. Sylvesterloop in Boekend; 6 jan. Prijsuitreiking Dagbladcross in Boekend; 13 jan. Donckcross in Someren (5e wed strijd Limbra-competitie); 26-27 jan. Vlakwatercross in Venray (6e wedstrijd Limbra-competitie); 3 feb. Limburgse kampioenschap pen indoor in Düsseldorf. PEEL EN MAAS een abonnement waard In de zevende speelronde van de indoorcompetitie midgetgolf gebeur de weer het een en ander. Miet Clevers sloeg met slechts 55 holeslagen flink van zich af een greep daarmee de dagzege. Annie Litjens werd tweede met 63 slagen, terwijl de nummers een en twee van het klassement Riet Lemmens en Jo Litjens ex-aequo met 64 slagen als derde eindigden. Riet Lemmens blijft met 366 slagen de ranglijst aanvoe ren. Jo Litjens (373) en Bets Wilms (377) zijn respectievelijk tweede en Zaterdag 5 januari Zaalvoetbal Oostrum F3 toernooi Maashees 12.00 v. 11.15 Oostrum F4 toernooi Maashees 14.27 v. 13.45 11.00 -12.00 Oostrum El gymzaal Oostrum 12.00 -13.00 Oostrum E2 gymzaal Oostrum 13-00 - 14.00 Oostruiii E3 gymzaal Oostrum 18,00 -19.00 Oostrum Cl Vincent vGogh 19.00 - 20.00 Oostrum Al Vincent v Gogh Zondag 6 januari Nieuwjaarstreffen in de kantine. Aanvang: 14.00 uur. Leden, vrij willigers, sponsoren en suppor ters zijn van harte welkom. Donderdag 10 januari jeugdlei- dersvergadering in de kantine aan vang 20.30 uur. derde. Miet Clevers (394) moet ech ter nog steeds als zesde ook Annie Litjens (381) en Truus van Dijk (392) voor laten gaan. Bij de heren sloeg Gerrit Vermeulen met slechts 47 holeslugen een seizoensrecord, Harrie Lenssen (51 hsl) werd tweede en Leo Wilms en Huub Straatman (beiden 53 sla gen) eindigden ex- aequo als derde. Door deze resultaten klom Gerrit Vermeulen (328 slagen) op van de vierde naar de tweede plek, ten koste van Jan van Dijk, .die een off-day had. Leo Wilms (332 slagen) handhaafde zich derde keurig in de top, waar Harrie Lenssen (312) voorlopig nog niets te duchten heeft, Jeugd Zaalsport zaterdag 5 jan.: 09-10 u: F1 12-13 u: El 14-15 u: E3 10-11 u: F2 13-14 u: F3 15-16 u: F4 11-12 u: E2 Senioren Training: Heden donderdag 3 jan. hervat ting training, aanvang 20.00. Programma zondag 6 jan.: Volharding 3-Merselo la. 12.00 v. 10.45 Uitslagen: Jongens Junioren -EVBV Octopus 116-72; Kadetten-Deurne Pioniers 28-40; Mini's 1-WSC 46-46 Jongens Asp. 1-Quo Vadis D/G 84-42 Heren 2-Yellow Sox 120-40 Benjamins-Starren Attacus 34-14 Heren 1-Vido 94 -106 Jongens Asp. 2-Quo Vadis D/G 33-49 Meisjes Jun.-Quo Vadis D/G 28-85 Zaterdag 5 januari uit. 18.15 Filtech Five - Jongens junio ren Zondag 6 jan. thuis 13.30 Heren 2 - Dr Foots 2 14.00 Mini's 1 - Black Eagles 15.15 Heren 1-PSV2 15.15 Aspiranten 1 - Black Eagles Vrijdag 4 januari is er gewoon trai ning. DOS Programma VBB: Maandag 7 jan.: DWH-DOS 2 (3-banden) Dinsdag 8 jan.: DOS 2-SNA 1 DOS 5-OGO 3 BCY 1-DOS 3 Ev/St-DOS 1 (3-banden) Donderdag 10 jan.: DOS 4-L'67 2 Vrijdag 11 jan.: Anker 1-DOS 1 Programma KNBB: Donderdag 3 jan.: DOS C2-E1 Rancho Dinsdag 8 jan.: De Jordaan 1-DOS Cl Donderdag 10 jan.: Klotske-DOS C2 Een erg trouwe werknemer. Zo kun je Gerrit Weijs (45) uit Deurne zeker wel typeren. De glaszetter/ schilder is op 3 janu ari 2002 (vandaag) namelijk op de kop af 25 jaar in dienst van het venrayse schildersbedrijf Theuws. Tijdens een perso neelsuitje op 19 januari wordt Weijs ongetwijfeld door de directie en zijn collega's in het zonnetje gezet 25 jaar bij één werkgever. Een jobhopper kun je Gerrit Weijs dus moeilijk noemen. "Toen ik bij Theuws begon, had ik nooit kunnen bedenken dat ik zo lang zou blijven. Maar de sfeer bin nen het bedrijf is uitstekend en werken op de glaswagen is een prachtig vak. Je komt veel onder de mensen en dat sociale con tact vind ik erg belangrijk. Ja, de jaren zijn werkelijk omgevlo- PDV De Zwaluw De eerste hokkententoonstelling van dit winterseizoen is aanstaan de zondag. Zaterdag 5 januari inzetten van 19.00 tot 21.00 uur. Net als ieder jaar zijn het eerste de duivinnen aan de beurt, te weten een oude, eenjarige en jonge dui ven. U kunt op zondagmorgen van 11 uur de duiven bezichtigen. Uithalen van de duiven is om 13.00 uur. gen." Dat het vak van glaszetter niet altijd risicoloos is, kan de in Heide geboren Weijs wel beamen. In zijn loopbaan heeft ook hij enkele malen een bezoek aan het ziekenhuis moe ten brengen. "Werken met glas brengt altijd bepaalde risico's met zjch mee, ondanks de strenge regels waaraan wij ons moeten houden. Vooral bij het oude glas eruit halen, is het altijd goed opletten. Ondanks de stevige handschoenen die wij dragen, heb ook ik wel eens een doorgesneden pees en een slag aderlijke bloeding opgelopen." Bezoekjes aan de burgemees ter, meneer pastoor en/of de lokale melkboer, ledereen heeft namelijk wel eens te maken met een kapotte ruit. "Dat vind ik ook het leukste. Je komt bij allerhande huishoudens over de vloer en maakt een praatje met de mensen. Mijn werk bestaat tegenwoordig uit zo'n 80% glas werk en 20% schilderwerk. Stormschade, vandalisme en inbraak. Noem maar op. Gelukkig ontvangen de mensen ons altijd met open armen, want met een kapotte ruit wil natuur lijk niemand lang blijven zitten." Lachend: "Nee, ik ben dit werk nog lang niet moe en kan het nog wel wat jaartjes volhou den." Gerrit Weijs: "Werken op de glaswagen is een prachtig vak"

Peel en Maas | 2002 | | pagina 12