Kerstviering voor kinderen Kerstmis 2001 Mis van Mozart Duizend gulden Oude Muntjesaci°' Novib Dance Eve t PEEL EN MAAS donderdag 20 december 2001 - P3 Efl Grote Kerk Deken: J. Coenen, Eindstraat 6, tel. 550740: kapelaan 1. Crasborn, Dr. Poelsstraat 4. tel. 550790; Priester in ernstig noodgeval: via zieken huis. tel. 522222. Opgeven misin- tenties: Eindstraat 6: ma t/m vr (niet op do) van 9.30-10.30 uur. Zaterdag: 19.15 Feestelijke H. Mis voor Jan van Els en Jan Reijnders; Bert Peeters (coll.); Theo Wetter- hahn (coll.); jrd. ouders Franssen-v. Gerven en Grada Huijbers; overl. fam. Albers-Huijbers; Hay Hol lands; Piet v. Mil en kleinzoon Marijntje: verj. Herman Philipsen; Ans Jenneskens-Hermkens (coll.); Gonny Franssen-Clephas (coll.). Zondag: 4e Zondag van de Advent. 9.30 Latijnse Hoogmis voor overl. fam. Pouwels-Maessen; overl. ouders Lodewijk Truijen en overl. fam.: jrd. Joos v. Dijck; Wiel Mul ders: Martha Gerrats-Stienen en zoon Hay en dochter Wilma. 11.00 Feestelijke H. Mis voor Karei v. Vegchel; overl. ouders Bexkens-v.d. Berg (coll.); Dick v.d. Munckhof en overl. lam. Maandag: Kerstavond. 9.00 G. H. Mis. 17.30 Kindje wiegen. 19.00 Gezinsmis opgeluisterd door De Bandelieren; voor Toon Willems; Gertruda Custers-Linders (coll.); Theo v. Tiel. 21.00 Jongerenmis; Tomorrow People; voor Toon v. Grinsven en overl. fam.; ouders v. Dijck-Derckx en Henk v. Veghel; Maria Peeters-Min; Mia Schillings- Geenen. 23.00 Nachtmis opge luisterd door Groot Koor St. Petrus Banden: voor Jan Ruijten; overl. ouders Laurensse-Maassen. dochter Riek en zoon Jacques; Vader Herm- sen. zoon Gerrit en Harrij; Ben Aarts en overl. fam.; Wim Pelzer; Riewald Lustermans; Joost Rutten en overl. fam.; voor int. van A. Leijssen. Dinsdag: Kerstmis; geboorte van de Heer. 9.30 H. Mis opgeluisterd door Groot Koor St. Petrus Banden; yoor overl. ouders Janssen-v. Gerven en overl. kinderen; Johan Schachöfer: Harrie Messemaeckers; Ferdie Dob belaar; ouders Van Dijck-cox en overl. fam.; mw. Janssen-Oudenho- ven (coll.). 11.00 H. Mis opge luisterd door Venrays Mannekoor; Elisabeth Bistervels-v. Daal; Mathieu Coenen en overl. ouders; Jan en Annie Schachöfer-Dijck- mans, opa en Marian en Wim Dries- sen en ov erl. fam.; Loes Janssen; voor lev. en overl. leden Venrays Mannenkoor; lev. en overl. leden MMSK St. Petrus Banden; Jo van Oers; Jacqueline Oudenhoven- Aarts; Riek Beelen-Beerkens; Grad en Lies Rooijakcers-Camps (coll.); José Kremer-Vullings; overl. ouders Jac. Gommans, Nel Arts en zoon Pietcr en schoondochter Mieke (coll.); Annie Franssen-Smits (coll.); voor kracht en sterkte voor een gezin en Gods rijkste zegen; Harrie van Mil (coll.); Jos Philipsen en ov erl. fam.; Annij en Sjeng Zan- ders-Cremers en dochter Ria; ouders Van Es-Barends, kinderen. Helm en Gerard; Janco Hoelen; fam. Coopmans-van Kessel en kin deren: Joop Noijens-Kleemans; overl. fam. Van Binsbergen-Bete- rams. Woensdag: Tweede kerstdag. H. Stefanus> eerste martelaar. 9.00 Geen H Mis. 11.00 Opgeluisterd door MMSK St. Petrus Banden; voor Mien Gooren-Voermans (coll.): jrd. Diena Verstraaten; Her man Bloemen; jrd. Teng Geurts en overl. fam.; Theij Vullings; Harry Jansseri (coll.); Yvonne Corzilius- Noij en dochter Pauline; Henny Fre- derix-Vink en overl. ouders Frede- rix-Wijnen; ouders Van Osch-Hebben en zoon Sjef; ouders De Bruijn-v.d. Voort; overl.ouders Flinsenberg-Erkelens; lev. en overl. leden MMSK St. Petrus Banden; jrd. Ine v. Kessel-Lamers; voor beterschap. Donderdag: H. Johannes, apostel en evangelist. 9.00 H. Mis voor overl. fam. Thijssen-Hendrix; voor zegen over een familie. Vrijdag: HH. Onnozelen kinderen, martelaren. 9.00 H. Mis voor overl. Ouders Van Pelt-Stumpe en broers. Dienbeurten: za 19.15: Robert, Falco. Niek, Leroy en Daan; zo 9.30: dhr. Hoppenbrouwers, Martijn en Job; 11.00: Shaoma, Saskia, Laura, Lilian en Andria; Kerst avond/nacht en kerstdagen: zie lijst. Lectoren: za. 19.15: L. Truijen; zo 9.30: S. Manders; 11.00: G. de Groot: ma 23.00: T. Verbeek; di 9.30: J. Thiesen; 11.00: A. Noijens. Vincent van Gogh Instituut Donderdag: 19.00 Kerstviering Kempke 4. Voorganger: W. den Hartog. Zaterdag: '18.30 Liturgieviering in de St. Servatiuskapel. Voorganger: W. den Hartog. Lect.: P. Wittenbols. Zondag: 10.00 Liturgieviering in de St. Annakapel. Voorganger: W. den Hartog. Lect.: Zr. Jacinta. 11.15 Liturgieviering in de Vincentiuska pel. Voorganger: B. Faas. Maandag: Kerstavond. 10.30 Kerst viering Den Heuvel. Voorganger: W. den Hartog. 18.30 Kerstviering Servatiuskapel. Voorganger: G. v. Loenen. Lector: P. Wittenbols. 18.30 Kerstviering Vincentiuskapel. Voorganger: B. Faas. 19.00 Kerst viering Annakapel. Voorganger: W. den Hartog. Lector: H. de Jong. Dinsdag: Kerstmis. 10.00 Liturgie viering Annakapel. Voorganger: W. den Hartog. Lectori K. Hilgers. 11.15 Liturgieviering vincentiuska pel. Voorganger: B. Faas. Woensdag: Tweede kerstdag. 16.00 Kerslsamenzang Vincentiuskapel Paterskerk Bereikbaarheid priesters: Aalmoe zenier A. de Graaf Woutering, Leunseweg 5, tel. 580202; kapelaan I. Crasborn. Dr. Poelsstraat 4, tel. 550790. (kapelaan W. van Dijck, Albionstr. 30, tel. 581575). In ern stig noodgeval: via balie zieken huis, tel. 522222. Opgeven misin- tenties ma t/m vr 9.30-10.30 uur, Leunseweg 5 of tel. 580202. Misin- tenties voor de hier navolgende week dienen bij de pastorie opgege ven te worden voor deze week vrij dagmorgen 10.30 uur. Elke dinsdagmorgen is de kerk open van 10.00-12.00 uur voor ver ering van H. Antonius. Ziekencommunie: in afspraak met pastorie, tel. 580202 ma t/m vr 09.30-10.30 uur. Zaterdag: Liturgie 4e Zondag van Advent. 17.00 Gelegenheid om te biechten. 18.00 Kinderwoorddienst mmv Herenkoof Christus Koning; jrg. Teng Loonen; Dora Jeurissen-v. Rijswijck (coll.); Jan Hendrix en overl. ouders Hendrix-Maassen. Zondag: 4e Zondag van de Advent. 8.30 Greet den Holder en overl. fam.; voor onze parochie Venray- Zuid. 10.45 Hoogmis mmv Zangers van St. Frans; Bert v. Elswijk (coll.); Jan Janssen (coll.); Herman Scholten; Ad Schellekens. 12.00 Doop Shirley Savelsberg. 12.30 Doop Demi Hendrix. Maandag: Kerstavond. 9.45 Zieken communie voor zieken en thuiszit tenden. 15.30 Biechtgelegenheid tot 16.15. 17.00 Kindje wiegen (Kerst viering speciaal voor kleuters en peuters). 18.30 Gezinsmis mmv Herenkoor Christus Koning; jrg. Joep Dechnar. 21.00 PI. vroege nachtmis mmv Chrisko; overl. fam. Koenen-Klcuskens; Harry Coop- mans en overl. fam.; overl. fam. Kappel-Ewalts; Bert Fleuren (verj.); Math en Mien v.d. Ven-v. Eijk. 23.00 PI. nachtmis mmv Zonnelied; Dora Engels; overl. ouders Rongen- Engels, Kuijpers-Verrijdt; Sandra v. Vliet en overl. fam. Dinsdag: Eerste kerstdag. 9.30 PI. Dageraadsmis mmv Herenkoor Christus Koning; jrg. Antoinette Jeurissen. 1 1.00 Mmv Zangers v. St. Frans; Ed v.d. Berg (coll.); overl. fam. Jan Arts-Janssen; jrg. overl. fam. Slits; Anna Lucassen- Vermeulen (coll.); Franz Linders en overl. fam. Linders-v. Kempen: jrg. ouders Jenneskens-Elbers; Jan Wil lem Wijinhoven en overl. fam.; Hariy Cl'ephas. 15.30-17.00 Open stelling kerk voor bezichtigen kerst stal. Woensdag: Tweede kerstdag; feest St. Stephanus. .10.30 Mmv Crescen do; ouders Drabbels-v. Vegchel; Cor Bonants (coll.); Nelly Herm- sen-Barents (coll.); pastoor Jac Haenen; lev. en overl. fam. Duy- kers-Wismans; Gerrit de Haart en kleinzoon Johnny. Donderdag: Feest H. Johannes, apostel en evangelist. 18.30 Cor Smits (coll.): jrg. Ber en Wim v. Ooi; Mia Peeters-in 't Hulst (coll.). Vrijdag: Feest HH. Onnozele Kin deren. 18.30 Antoon Lucassen, schoonzoon Lucien en overl. fam.; Truus Janssen-v. Beuningen. Voorafgaande aan de eucharistie viering zal er elke vrijdag om 17.30 aanbidding zijn in de kerk. Parochie Oostrum Zaterdag: 19.00 H. Mis (stille mis); fam. Vennekens-Verschuren en wederzijdse familie. Zondag: 4e zondag van de Advent. 10.30 H. Mis (Gemengd koor); Jo Maas; Jan van Soest; overl. fam. V. Leeuwen-Laugs. Maandag: Kerstavond. 19.00 Gezinsviering (Harmony, Leerlin genorkest); overl. ouders Jans-Ver- heggen. 22.30 Nachtmis (Gemengd koor, Aostrumse Zangkompeneej, Harmonie); Daphne Weijs; overl. ouders Linders-Hendriks; overl. ouders Jeucken-Niessen; Michel Camps en echtgenote; Annie Rut- ten-We.ijs; Huub v.d.Venne. Dinsdag: Eerste kerstdag. 10.30 H. Mis (Harmony); overl. ouders Bovee-Bartels en zoon Chretien; Annemie Derks; Pastoor De Ceuster en overl. fam.; overl. ouders Jeuken-Verhulsdonk; Mar tin, Jo en Emmy Jeuken; Gerda Janssen-Keilholz. Woensdag: Tweede kerstdag. 9.00 H. Mis (stille mis); overl. familie Vennekens-Verschuren en weder zijdse familie; Past. de Ceuster; Jan de Hoog. Donderdag: H. Johannes, apostel en evangelist. 9.00 uur: H. Mis; fam. Vennekens-Verschuren en weder zijdse familie; voor de vrede. Misdienaars: za: Patrick Valkx, Janne v. Hout; zo: Marloes v. Rat tingen, Linda Moorrees; ma 19.00: Janne van Hout, Patrick Valkx, Lotte van Els, Ashley Luyckx; 22.30: Rein Fleurkens, Luuk Blenc- kers, Maikel Tonnissen, Lieke Ver- weij; di: Anouk Kamphorst, Anouk Vermeulen, Melanie Wilmsen, Luuk Blenckers. Parochie Oirlo Zaterdag: 19.00 Boeteviering gevolgd door H. eucharistie (Dameskoor); Mia wijnhoven-v.d. Munckhof (verj.); Jan Houwen (veij.). Zondag: 9.00 Boeteviering gevolgd door de Hoogmis (Herenkoor); st. Jan Duijkers, Petronella v. Dijck en overl. kinderen. Maandag: Kerstavond. 19.00 Kerst viering mmv J.G. Koor; voerl. ouders Spcijken-Rongen; Gerrit Bastiaans. 21.00 Nachtmis mmv Fanfare en Dameskoor; Martien Creemers en zoon Martien; Jan Pee ters; Thei Classens (verj.); Toon en Christien v. Raay-Duijf (bewoners Dionisiusstraat): Jan Versleijen; Frans Michels. Dinsdag: Kerstmis. 9.00 Gez. mis van Kerstmis met Kinderkoor; Miel Jansen; To Jenniskens. Woensdag: Tweede kerstdag. 9.00 Hoogmis met Herenkoor; tijdens deze dienst kerstliederen met volks zang; overl. ouders Nelissen- Gerards (verj. pap); Leon Swinkels; Wiel Lemmen; jrd. Chrit Jacobs; overl. ouders Nelissen-v.d. Sterren; Jan Voermans, Louis Kurvers en Jan versleijen (Kerkelijk Zangkoor). Tijdens de kerstdagen collecte voor de versiering en de verwarming van de kerk. Vrijdag: 9.00 H. Mis voor Carolien Philipsen. Parochie Castenray Zaterdag: 19.00 Nel la Classens- Janssen en Geert Classens; jrd. Grada Buddiger-Classens. Maandag: Kerstavond. 19.00 Kerst viering met zang van het Dames- en Herenkoor; jrd. Anna Willemssen- v. Roosmalen en Leo Willemsen; overl. fam. Luykx-Maes; overl. ouders Maes-Baeten en zoon Mar tien: overl. ouders Janssen-Emonts en kinderen; overl. ouders Van Kuyck-Verrijdt en kinderen. Dinsdag: Kerstmis. 11.00 Gezins viering Kerstmis. Misdienaars: za: Laura, Bram en Karlijn; ma: Marlou, Evelien, Bart; di: Bram, Sjors, Mitchell. Indien er parochianen zijn die de H. Communie graag thuis willen ont vangen dan «raas» even bericht, tel. 0478-571637. Kapelaan Van Dijck is bereikbaar onder tel. 581575. Pastoor Van Dommelen is bereikbaar onder tel. 077-4641115. Parochie Leunen Kapelaan Van Dijck, Albionstraat 50. 5809 AF. Leunen, tel. 581575. Opgave misintenties donderdag 10.00-11.00 pastorie. Contactper soon parochie: A. Reintjes-Jennis- kens, Bershof 18, tel. 582221. 4e Zondag van de Advent. Zaterdag: 18.00 H. Mis; jrd. Come- lus Kuenen en echtgenote; Gerrit Bouten en overl. fam. Bouten- Theeuwen; Rudie Croque en overl. fam. Croque-David. Zondag: 10.30 H. Mis; jrd. overl. ouders Noyen-v. Duinhoven; jrd. Michel Loonen, Marie Loonen-v. Rens, Elly Loonen en Elly v. Berlo; overl. ouders Emonts-Nellen. Maandag: Kerstavond. 18.00 Gezinsviering: Sjeng Philipsen; Door Philipsen-Verdijk; Suzanne van Hees; Otto Stevens en Marie Stevens-Vandevcnne. 22.00 Nacht mis; Beth de Louw-Thijssen, Piet de Louw, Albert Loonen; Harrie van Dijck; Harrie Heesen; Teng Houben en overl. fam.: Dien van Osch-Vul- lings, Jan Verheyen; Gerrit Achten; overl ouders Direks-Derckx en overl. fam. Dinsdag: le kerstdag: 10.30 Hoog mis voor Jo Willems-Loonen, Wiel Willems; Toon Hcndrickx. Kerk open voor bezoek aan de kerststal: 14.30 tot 16.00 uur. Woensdag: 2e kerstdag. 10.30 H. Mis voor: Zr. Ruberta Linders (vw neven en nichten): jrd. Mien Claes- sens-Voermans; Henricus Leyssen, dochter An en kleindochter Annie. Kerk open voor bezoek aan de kerststal: 14.30 tot 16.00 uur. Misdienaars: za: Björn, Sander, Sam, Geert; zo: Auke, Marjon, Janne, Kevin. Glenn; ma 18.00: Kim, Geert, Sam, Lara, Hilde, Irma, Lisanne, Nathalie: 22.00: Eline, Maikel, Job, Diane, Björn; di: Auke, Kevin, Glenn, Patrick. Cane; wo: Benny, Jobicn, Marjon, Anette, Leonie. Lectoren: za: Tiny Janssen; zo: Elly Theunis; ma 22.00: Jeanny Jennis kens; di: Goen Reintjes; wo: Harrie Bovee. Rectoraat Veulen Kapelaan van Dijck, Albionstraat 30, 5809 AF. Leunen, tel. 581575. Opgave misintenties: G. Claesens, tel. 583112. Contactpersoon paro chie: M. Geurts-Slangen, Lorbaan 9, tel. 588215. 4e Zondag van de Advent. Zaterdag: 19.30 uur H. Mis voor Maria Erben-Woker (coll); Harrie van Meyel (vw de buurt); Gertruda v. Opbergen en overl. fam. en Bert Creemers en kleindochter Anja. Deze H. Mis wordt opgeluisterd door jongerenkoor B.E.T.O. Maandag: Hoogfeest van Kerstmis. 20.00 Hgm m.m.v. zangkoor en Luuster Efkes. (Gezinsviering); Marlie Weys; Teng Jenneskens en overl. fam. (uit dankbaarheid G). Dinsdag: le kerstdag. Hgm met zangkoor voor overl. fam. v. Stave- ren-van Son. Kerk open van 15.00 tot 16.00 uur voor bezoek kerststal. Woensdag: 2e kerstdag: Geen dienst. Misdienaars: za: Karei, Luuk, Loes, Daan. lector M. Classens; ma: Lieke, Patrick, Koen, Rik, lector A. Timmermans; di: Linda. Bram, Ste fan, Stijn, lector M. Philipsen. Rectoraat Heide Kapelaan van Dijck, Albionstraat 30, 5809 AE Leunen, tel. 581575. Opgave misintenties bij B. Mey- boom, tel. 581703. Contactpersoon parochie: L. Pouwels, Heidse- schoolweg 1, tel. 582421 Zondag: 4e Zondag van de Advent. 9.15 H. Mis; gjrd. Jan van Dijck en Petronella van Dijck-Wismans. Maandag: Kerstavond, Geboorte van de Heer. 21.00 Plechtige H. Mis voor Sef Michels en overl. fam. Michels-van Dijck; Thei Vollen- berg; overl. ouders v. Vegchel-Lem- men. Dinsdag: Hoogfeest van Kerstmis. 9.15 Plechtige Hoogmis voor Jan Janssen. Woensdag: 2e kerstdag: Geen H. Mis. Misdienaars: zo: Sandra, IrisJ, Chantal, Iris M, Patrick P.; ma: Elian, Sef, Martin, Willeke, Geert, Stan; di: Evelien, Jessie, Sandra, Giel, Patrick. Parochie Ysselsteyn Zaterdag: 19.00 (Kinderkoor); uit dankbaarheid bij 75-jarig bestaan en voor lev. en overl. leden HBS Ons Genoegen; Frans Bouwmeister en overl. fam. Bouwmeister-v. Zuylen; Teng Pouwels en overl. fam.; overl. ouders De Weert-de Zwart. Zondag: 9.15 (Ouderenkoor); Jan Swinkels; Grada Verlinden; jrd. Jac Vergeldt; Marie Linders-Pouwels (fam. Spreeuwenberg). Maandag: Kerstavond. 19.00 Kerst mis met de kinderen. Woord- en Communiedienst. 22.00 Kerstmis met Enjoy Together, Woord- en Communiedienst. Dinsdag: Kerstmis. 9.15 Kerstmis met Vivace, eucharistieviering; Jeu Classens; overl. fam. Mulders- Maessen; Mia Philipsen-Nijssen; Rie de Boer-v. Staveren en overl. fam.; Toon Wismans; Gerrit v. Dijck en overl. fam. V. Dijck-Dries- sen; Truus Spreeuwenberg-Philip- sen en overl. fam. 11.15 Kerstmis met de Peelklank; Woord- en Com muniedienst. Woensdag: Tweede kerstdag. 9.15 Kerstmis met het Ouderenkoor, eucharistieviering; overl. ouders Van Vegchel-Verheijen; jrd. Riek Claessens-Berkers; uit dankbaar heid. Misdienaarsbeurten: za 19.00: Rian en Paula; zo 9.15: Rob en Mark; di 9.15: Niels en Bart O; wo 9.15: Anneke en Maartje. Parochie Merselo Zondag: 10.45 Peter Johannes Michels en Arnoldina v. Vegchel; Martinus Gerrits en echtgen.; Piet Franssen (kaartclub). Maandag: Kerstavond. 19.00 Kerst mis met de kinderen; Piet Franssen (buurt). 22.00 PI. nachtmis voor alle int. van de parochie. Dinsdag: Hoogfeest van Kerstmis." 10.45 Voor alle zieken. Woensdag: Tweede kerstdag. 10.45 Woord- en Communieviering; Johannes Arts en Regina Aben; Teng van Hoof. Rectoraat Vredepeel Zondag: 10.45 Voor de parochie. Maandag: Kerstavond. 22.00 PI. nachtmis, opgeluisterd door Kerk en Dameskoor. Dinsdag: Hoogfeest van Kerstmis. 10.45 Voor de parochie. Woensdag: Tweede kerstdag. 10.45 Jgt. ouders Peters-Janssen; dank baarheid fam. J. v.d. Heuvel-Peters. Misdienaars: ma: Frank, Linda, Koen en Ilse. Lezers: ma: Josie Claessens. Voorgangers: zo: Vincent v.d. Heu vel, Tonnie v. Hoof; di: Maria Len- kens. Jan Classens; wo: Liesje v.d. Heuvel, Tonnie v. Hoofl. Rectoraat Smakt Zaterdag: 17.00 Doopviering van Jens Bonants. Zondag: 4e Zondag van de Advent. 10.00 Gez. eucharistieviering voor ouders Smits-Voesten, Wiel en Paul. Lectrice: Riek v. Kempen. 12.00 Doopviering Ruben v. Haren. Maandag: Vigilie van Kerstmis. Medewerking van de kinderen van de St. Jozefschool. 20.00 Gez. eucharistieviering voor Anny Bonants; Piet Poels; vader en moe der Koopmans en broers Theo en Jan; Harrie Koopmans; ouders V.d. Winkel; ouders V. Dijk en zoon Joost; Hans Bouten; Herman v.d. Berg; Betsie Willcms-Ramakers en voor een ernstig zieke huisvader. Lectrice: Truus Goumans. Dinsdag: Hoogfeest, Geboorte van Christus - Kerstmis. 10.00 Gez. eucharistieviering voor Claartje von Schmid; vader en moeder Kersten, Sraar en Corry. Lectrice: Olga v.d. Meer. Woensdag: Tweede kerstdag. 10.00 Gez. eucharistieviering in de kerk; tot zekere int. (B); Mie Bongaerts- Kersten; vader en moeder Koop mans en zoon Leo; fam. Kroon- Janssen. Lectrice: Riek v. Kempen. De IJ. Mis in de St. Jozef genadeka pel zal niet plaats hebben. Protestantse Kerkengemeenschap Venray e.o. Predikant: Ds. L. Boot, Groene Hart I 1. 5801 SX VENRAY tel. 0478- 584397, mail: lboot@planet.nl Woensdag vrije dag. Protestantse Kerk Het Zonnelied, Kiosk 6 te Venray. Aanvang dienst zondag 23 decem ber: 10.00 uur. Tijdens deze dienst zal Ds. L. Boot voorgaan. Het is vandaag 4e zondag van Advent m.m.v. strijkorkest "Adigio". Voor de allerkleinsten is er kinderopvang. Voor de iets oudere kinderen is er kindernevendienst. Na afloop kunt U een kop koffie of thee blijven drinken en voor de kinderen staat er limonade klaar. Het programma voor de komende bijzondere feestdagen luidt als volgt: Maandag 24 december om 16.30 uur zal er voor de jeugd van de basisschool (en hun ouders) een jeugdsamenkomst zijn. Zingen, een verhaal, knutselen, kortom een aardig voorproefje voor Kerst. Om 22.30 uur is er een Kerstnachtdienst, m.m.v. zang-solisten en keybord- speler. Voorganger is Ds. L. Boot. Dinsdag 25 december om 10.00 urn- is er de Kerstmorgendienst, m.m.v. de cantorij, fluitist etc. Er is opvang voor de allerkleinsten en er zal kin dernevendienst gehouden worden. Ds. L. Boot zal in deze dienst voor gaan. Na afloop is er koffie- of thee drinken. Jehova's Getuigen Hierbij nodigen wij u uit voor het bijwonen van een bijbeltoespraak zaterdag om 18.00 en zondag om 10.00 uur in de Koninkrijkszaal, Henri Dunantstraat 11 in Venray. Oecumenische basisgroep Vieringen op de 2e en 4e zondag van de maand Zondag 23 december is er GEEN viering. iMaandag 24 december vindt de jaarlijkse kerstviering plaats van de oecumenische basisgroep Heel de Kerk Heel de Wereld. Het thema van de viering is: Jezus als herder en bevrijder. Voorganger is pastor Fr. Meyer. Plaats: kapel van het bejaardencentrum Het Schutters veld, Bergweg te Venray. Tijd: 22.30 uur. Gelieve de zij-ingang te gebruiken. Rehoboth Ned. Hervormde Evangelisatie op GG. Gebouw Rehoboth: Cuppen- pedje 2a, Horst. Evangelist: Clapva- eren 4. Horst tel./fax: 077-3987786. Zondag 23 december diensten om 10.00 en 14.30 uur: Ds. J.H. Olie, Spijk. Op le kerstdag, dinsdag 25 decem ber om 10.00 en 14.30 uur: Evange list J.A.J. Bals. Op 2e kerstdag, woensdag 26 dec. om 10.00 uur Ds. A. Egas, Werken dam. 's-Morgens is er kindercrèche. Op vrijdag 21 december is er een kerstfeest voor iedereen. Jong en oud, iedereen is welkom. De avond begint om 19.30 uur. Bijbelgemeente Venray De Bijbelgemeente Venray houdt iedere zondag diensten in gebouw 'de Kemphaan, Kennedyplein 1 in Venray. Er wordt gezongen uit de bundel 'Opwekking' met gebruik van overheadsheets. Iedere zondag is er zondagschool voor twee leef tijdgroepen en crèche. Na afloop van de dienst is er gelegenheid tot koffiedrinken. Naast de wekelijkse erediensten worden regelmatig bij zondere diensten georganiseerd. In deze krant wordt u daarover geïn formeerd. De vaste predikant van de Bijbelgemeente is R. Lammers. Telefoon: 0478-586001 of 06- 12637400. Secretariaat: Dhr. R. Korver tel. 0774641936. De dien sten van de Bijbelgemeente zijn echte gezinsdiensten waar bijna iedere week een kwartier gedurende de dienst aandacht wordt geschon ken aan de kinderen. Iedere eerste zondag van de maand wordt het avondmaal gevierd. Door de weeks zijn er diverse gespreksgroepen rondom de Bijbel. PEEL EN MAAS 'n abonnement waard Op kerstavond, maandag 24 december, is er, net als afgelopen jaar, voor de allerkleinsten Kindje Wiegen in de Paterkerk. Dit begint om 17.00 uur. Daarna is er om 18.30 uur de Gezinsviering. Deze wordt opgeluisterd door het Herenkoor Christus Koning. vV De voorbereidingen voor het kerstfeest zijn al in volle gang. De papa's en mama's zijn al dagen in de weer om van alles en nog wat in huis te halen. Om ons ook geestelijk voor te bereiden op het kerstfeest houden we op maandag 24 decem ber om 17.30 uur het Kindje wie- gen. Deze viering is bedoeld voor ouders met peuters en kleuters tot en met groep 2, van de basisschool. Na afloop van deze 'viering' krijgen de kinderen nog een kleine attentie. U wordt vriendelijk verzocht na afloop van het kindje wiegen de kerk via de zijuitgang te verlaten omdat de grote deur nog gesloten is. Om 19.00 uur vindt de Herder tjesmis plaats. Deze viering is bedoeld voor de kinderen van groep 3 tot en met groep 8 van de basis school. Vanaf 18.15 uur is de grote deur achter in de kerk geopend. U wordt verzocht om geen gebruik te maken van de zij-ingang omdat deze dienst doet als uitgang voor het Kindje wiegen. Het Kindje wiegen en de Herder tjesmis worden opgeluisterd door het kinderkoor De Bandelieren. Om 21.00 uur begint de jongeren viering die muzikaal wordt opge luisterd door het jeugdkoor Tomor row People. Werkgroep Gezinsvieringen Op kerstavond, 24 december, zal het Pastoor Kemmerekoor tijdens de nachtmis in de St. Willibrorduskerk te Geysteren de Missa Brevis in G van Mozart uitvoeren. Daarnaast zullen o.a. Adventi Ének van Koda- ly en In Dulci Jubilo van Dietrich Buxtehude ten gehore worden gebracht. De mis begint om 23.00 uur. Het Juliana Welzijn Fonds heeft 1000 gulden toegekend aan Stich ting Wijkcentrum Noord-West in Venray. De bijdrage is bestemd voor de aanschaf van sjoelbakken. Het Juliana Welzijn Fonds vindt het belangrijk, dat mensen zelfstan dig zijn en blijven, zich kunnen red den in de samenleving en in staat zijn daaraan deel te nemen; jonge ren die hun draai moeten vinden in de samenleving, mensen die zelf standig in hun eigen huis en omge ving oud willen worden, buurtbewo ners, die de handen ineenslaan en zich inzetten voor een leefbare buurt, dak- en thuislozen een kans geven op een menswaardig bestaan, werklozen en andere uitkeringsge rechtigden tot hun recht laten komen in de samenleving. Waar het in al die situaties om gaat, is dat mensen een volwaardig lid van de samenleving kunnen zijn, dat ze erbij horen. In 2000 verstrek te het Fonds ruim 1.700 bijdragen voor ruim ƒ30 miljoen. Bijdragen voor bijvoorbeeld tijdelijke perso neelskosten, investeringen in inven taris en gebouwen, voorlichtings projecten, deskundigheidsbevordering, werk- vemieuwing en de start van een organisatie. Het Juliana Welzijn Fonds is een onafhankelijk fonds dat zijn geld ontvangt uit onder andere de BankGiroLoterij, de Lotto en giften van particulieren en bedrij- De Noord-Limburgse Ge; afd. Venray, bestaat dit jaar De oprichting had plaat' november 1946. Erna Raet voor de eerste gezinsverzi Ans Lubbers uit Groningen' Fo^kema uit Den Haag een onderkomen bij de Spreeuwenberg aan 't Bruk is het feitelijke begin gewij de gezinszorg in deze plaats. In Brummen werd door d Franciscanen het internaat Si erde geleid met de doel meisjes te vormen tot het bel voor de gezinszorg. Voor de van de gezinszorg had men snel een oplossing gevonde Erna Raeds bleek bereid te i werk mee op gang te brenj bleef deze taak vervullen meer dan twintig jaar later| maakte deze functie wel j jongere kracht te willen oveij Dat gebeurde door de ben per 1 januari 1968 van mej."— te Loeke, die als leidingg|W7 Erna Raeds reeds sinds 1 |lj 1962 had geassisteerd. Daai nog leidsters geweest mej. en mevr. Beerkens-Sloot. In men in Venray gestart met 01 veertien gezinsverzorgsters.il ook nog gehuisvest gewö Kempweg nr. 14 en daamf pand San Damiano aan de. slaan (voorheen Hotel Gitzf 1959 werd het 12,5-jarig T feestelijk herdacht. Eenj gezinsverzorgsters poseert gelegenheid van dit koperf leum. Situatie: huis San Daim af f zijn v.l.n.r.: Leida Mientjes.— Beerkens, Dorie KortendijkiJ^ te Loeke, Joke Kroft, Mari, (Lottum) en Nel v.d. Ven. CrEl rij: Corrie Schelle, Diny Wijl Zus van Meijel, Annie Flins en Anneke Peeters (Lottum). Jan van d< Al de buitenlandse muntW ingeleverd zijn bij de biblif zijn geteld. Samen heeft u 13| den bij elkaar gespaard, besteedt het geld aan ondero jecten in diverse landen. Dan] steun krijgen kinderen in on| lingslanden nieuwe kansen! weer een nieuwe uitgave T blad Senioren, het magaziii actieve 50-plussers. In deze 1 vindt u onder andere een in! met de schaatser Cees Verkq artikel over IJsland en een t ting op de publicatie Senid Wonen. Hierin beschrijft TJ| succesvol kan worden ingesp dè woonbehoeften van vijfl sers. Ook is de nieuwe Telfl met het programma voor hef jaar 2002 beschikbaar. U ku| magazines gratis afhalen in dl otheek. Momenteel worden bibliotheek beelden geëxposaj gemaakt zijn door Lies van Al de etalage en in de bibliothej een groot aantal beelden te d deren. Vrijdag 21 decemb] 14.00 uur geeft Lies van Aai demonstratie in de bibliothel de jeugdafdeling staat in de" een leuke, gevarieerde verzai sneeuwbollen uitgestald. Tei willen we u attenderen op de matiezuil over baarmoederha ker die in de bibliotheek staal steld. In samenwerking met di bieden ze u deze informatie b( de uit folders en boeken aan. lopend kunt u GGD-folden diverse gezondheidsonderwei het folderrek vinden. Alle f< waaronder Postbus 51 en info van de gemeente Venray zijn beschikbaar. Loop eens binn dens onze openingsuren. Ooi leden zijn van harte welkoi bibliotheek is geopend dinsdj donderdag van 11.00-18.00 vrijdag van 11.00-21.00 1 \,f, zaterdag van 11.00-14.00 uur. Café Hulsman en Feestcal Koets houden dit jaar in sporti Wetteling een tweedaags jaarv ingsevenement. De sporthal 1 O omgetoverd in een mega(fee| cotheek met een geluid- en how; nog nooit eerder te zier horen geweest in Venray. Me het eerst een mega dansfestijnA In Venray was er al enijp| vraag naar een spetterende^ zodat Paul Hulsman en Tw$5 Bussel wel zo'n feest willen d£c< seren en wel op zondagavo; december. Er zullen een mb bekende dj's hun platen naa aan elkaar mixen in een ami J1 1I1 die uniek genoemd mag worde Op het podium achter de dr',( fels zullen staan: dj Sprinkkcp Meus-Q-to on the move, dHxc (bekend van veel grote discotfcpj in Amsterdam, Spanje en Gij U) land) en dj Chase (de dj van d^e< Amsterdam). - De eerste Rooyse Dance JP' begint om 22.00 uur en stopru 17.00 uur en is toegankelijk/er personen van 18 jaar en oudScl oudjaarsdag wordt in de? sporthal alweer de Mega Silvt— party gehouden. De kaartjes( voor zijn uitverkocht. Kaartjes"!: het Rooyse Dance Event zijn voorverkoop bij Hulsman e J Koets. De kaarten kosten aan de kal gulden (15,90 euro) en in de verkoop 30 gulden (13,60 Voor meer info bel naai 53397682.

Peel en Maas | 2001 | | pagina 26