Red Stars kan geen potten breken Inge Lenssen op dreef Gerard Koonings Venray's sportman van het jaar T afeltennistoernooi voor basisscholen Biljart -j BC Venray op koers Jumpers'76 Oranje Wit Oostrum Midgetgolf Ruitersport St. Jan Sportivo verslaat Revoc 2 Rooyse VK gjnaïEL EN MAAS donderdag 20 december 2001 - Pagina 21 Duitse selectieteams te sterk voor jeugspelers Afgelopen weekend was Red ars traditiegetrouw in het litse Sundern voor de Andro :am Cup, een jaarlijks team- crnooi waar Duitse selectiete- ns zich met elkaar meten. Voor Stars ieder jaar weer een zaam weekend en dat onze Igd nog veel te leren heeft bleek |k dit jaar weer. 'et name de beleving van wed- [jden kan en moet veel beter wor- In Sundern bleek dit het grote schil met de Duitse jeugd, die gedrevener is. Niet per se met training, maar wel met de bele- ig tijdens de wedstrijden. Dit was :t name het geval bij de jongens lioren en kadetten, waar Red irs weinig in de melk te brokkelen ad. Red Stars 1 (Erik van den unckhof, Tom Marechal en anny Verhalle) kweet zich nog het Afgelopen zondag was een elangrijke dag voor Badminton lub Venray. Sinds lange tijd was e Wetteling weer eens vol. Twee jeugdteams speelden een riendschappelijke wedstrijd tegen vee teams uit Maasbree. Venray 2 speelde een wedstrijd gen Palemig 2 uit Heerlen, loordat Venray 2 in de laatste partij eindscore naar 5-3 bracht maakt :t nog steeds kans op de derde laats. Venray 1 moest een zeer elangrijke wedstrijd spelen tegen buttle 2 uit Velden. In een stel iannende wedstrijden lukte het enray 1 met 6-2 te winnen en hier- ïee de koppositie te verstevigen tot rie punten voorsprong op Shuttle, let nog twee uitwedstrijden voor boeg lijkt het er op dat ladmintonclub Venray weer sinds inge tijd terugkeert in de eerste lasse. Wilt u meer informatie over ladmintonclub Venray neem dan ontact op met Wilco van der Bas, 589609. de beste van zijn taak en werd verdien stelijk 8ste. Toch had hier meer ingezeten als de Venrayse jongens consequenter hun wedstrijden had den gespeeld, zeker gezien het feit dat hier tot de elf gespeeld werd. Dan kun je niet verslappen tijdens een game. Red Stars 2 (Richard Larmené, Edwin Verhalle en Richard Mulders) had hier nog meer last van. Telkens een eerste game goed spelen om vervolgens te vergeten, hoe je hiermee door moet gaan. Red Stars 3 (Bart Bekkema, Steffan Mulders en een Luxemburgse jon gen) kon al helemaal geen potten breken. Voor Steffan was wellicht het niveau te hoog, maar Bart stond ook hier weer met weinig uitstraling te spelen. Van sterkere tegenstan ders verliezen is geen schande, maar Bart wist vaak niet eens zijn eigen basisniveau te halen. Dat gold ook voor de kadetten (Ben Hortulanus, Wouter Schuwer en Ernest Cruysberg), die slechts de laatste wedstrijd wisten te winnen (en daardoor één na laatste werden). Voor hen geldt eveneens dat zij nog weinig consequent spelen en hun basisniveau nog niet eigen hebben gemaakt. En dan wordt het inder daad moeilijk. De meisjes (Sandra Oostrom, Bonnie Aben, Daphne Bovee en Maaike Oostrom) werden vierde, maar ook zij overtuigden niet met consequent spel. Alleen Sandra wist haar niveau te halen, zij het schoor voetend. De beleving was ook hier ver te zoeken op bepaalde momen ten. Gelukkig mocht het de pret niet drukken, want het was erg gezellig tijdens het toernooi en dat is even eens belangrijk. Tijdens de komen de trainingen zal er echter hard gewerkt moeten worden willen de kinderen een stukje hogerop komen. AFSLUITING SEIZOEN Afgelopen zaterdag werd het damesteam van Red Stars uitgeroe pen tot Sportploeg van het Jaar in Venray. Het is de tweede keer dat het team die eer te beurt valt. Met name het kampioenschap eerder dit jaar in de eerste divisie zorgde voor de uitverkiezing. Een mooie erken ning voor hetgeen Red Stars op tafeltennisgebied doet. Het afge lopen seizoen heeft de vereniging niet slecht gepresteerd. Binnenkort hoopt Red Stars uitsluitsel te krijgen of het eerste herenteam komend sei zoen in de eerste divisie mag uitko men. Het team werd met een gelijk aantal punten als de kampioen twee de in de tweede divisie. Aangezien er een plaats vrij is in de eerste divi sie (wegens het wegvallen van ere- divisionist Ankerstars) hoopt Red Stars dat het team als beste nummer twee alsnog kan promoveren. Daniëlle Poels heeft zich verder geplaatst voor de finale van de A- Meerkampen senioren, een prima prestatie. Bij de jeugdmeerkampen overwinteren Kelly Willems, Erik van den Munckhof, Daphne Bovee, Ben Hortulanus en Wouter Schuwer. Verder heeft Red Stars weer een meisjesteam in Landelijk A: Meisjes 1 werd kampioen in Landelijk B. Jongens 5 werd kampi oen in de vierde klasse en promo veert naar de derde. KOMEND SEIZOEN Komend seizoen zullen alle lan delijke competities, zowel bij de jeugd als bij de senioren, tot de elf gaan spelen. Hopelijk zal dit een nieuwe dimensie geven aan de tafel tennissport. Komend weekend wordt in Arnhem nog het B- en C- ranglijsttoernooi gespeeld. Op don derdag 27 december wordt ter afsluiting van dit sportieve jaar nog het traditionele scholierenkampi oenschap gespeeld in de hal van Red Stars. Uiteraard zal iedereen ook verwelkomd worden tijdens de nieuwjaarsreceptie op zaterdag 5 januari 2002. Vanaf 19.00 is ieder een van harte welkom in de hal van Red Stars aan de Kiosk la. Om 20.00 uur vangt het officiële deel aan met de huldiging van onze jubi larissen (Maurice Achten en Rik van der Mortel) en de kampioenste ams (Meisjes 1 en Jongens 5). Aansluitend volgt een gezellige feestavond met swingende muziek. In de le klasse van de dinsdaglea- ue bowlen kreeg koploper Trefil ouwstaal een nederlaag te slikken an Taxi-Touring Geerets met 10- 8, maar de voorsprong op de con- urrentie was groot genoeg om ver te incasseren. igma's/Rest.Bowl.Venray rukte op aar de tweede plaats door Plus Van lijck met 25-3 te verslaan. .arklingel/Magic Line schoof door aar de vierde plaats door Red Irróws slechts 3 punten toe te staan 25-3). De Pinhunters boekten een egelmatige overwinning op hekken- luiter BT Hoeijmakers met 20-8. nge Lenssen was bij de dames de este met een 203-game en 579- ene; bij de heren was dat John de '.oning, die een game van 221 en en serie van 591 scoorde. In de 2e klasse was La Mousse rij, maar bleef onbedreigd aan de eiding. Nummer twee, Hit Miss, peelde met 14-14 gelijk tegen num- ner vier, BLS/Close Encounters en iummer drie, VvGI/Van Rensch ver oor verrassend hoog van Altijd taak/Old Dutch (3.5-24.5). De Jitwits konden hun zegetocht (zij vonnen de laatste twee wedstrijden) liet voortzetten en moesten met 21-7 Jiun meerdere erkennen in Club Up. Indanks de 18-10 winst op de Icores kon Strikers/Groeipunt de 'oorlaatste plaats toch niet verlaten, iij de dames nam Marijke den lurger met 216 de hoogste game en ierty Arts met 513de hoogste serie foor haar rekening. Bij de heren was )ave Tijssen de beste met een 225- ,ame en 595-serie. In de trioleague blijft iokual/Mijling onbedreigd aan kop. ielf werd gewonnen van Strikezone net 14-7, terwijl naaste belager iigma's/RBV geklopt werd door BT rtallnitz met 15-6. Taxi-Touring ieerets bleef in het spoor door B.T. i.W.Isolatie met 16.5-4.5 terug te vijzen. B.T. Kuijten Ass. Was goed ip dreef tegen Plus van Dijck, dat paar twee puntjes wist te pakken 19-2) en Crash won weer eens en 'el van Hit Miss met 18-3. Toos Janssen liet in de game 190 i in de serie 548 pins sneuvelen en ij de heren was Twan Claessens iet een 226-game en 631-serie de leste. Omdat ook in de dubbelleague de oorsprong groot genoeg was, kon iet Hoeijmakersduo zich een mis- tap permitteren. Strikezone was de oploper met 10-4 de baas. De harpshooters namen via een 10-4 ege op Start B.V. de tweede plaats ver van Karklingel, dat met 7-7 de unten deelde metSigma's 1. igma's2 moest met 9-5 het onder- pit delven tegen de Pinhunters- ames. De Demons, die een zeer grillig seizoen beleven, wonnen nu wel met 10-4 van het onderaan staande Aquastep. In Oostrum werd de vierde speel dag afgewerkt van de Nationale 5- menleague in de le Klasse B, waarin twee Venrayse teams uitkomen. De Sigma's/RBV, die de koppositie moesten verdedigen, begonnen met een 1 -2 nederlaag tegen plaatsgenoot Bokual/Mijling/Willems. De tweede wedstrijd leverde tegen De Bowlingwinkel.nl een 3-0 overwin ning op maar de laatste werd met dezelfde cijfers verloren van de op de laatste plaats staande Hill Billy's. Bokual won ook zijn tweede wed strijd en wel met 3-0 van De Kruitmolen maar verloor de laatste met slechts één pin verschil van De Burcht uit Den Bosch. De Sigma's delen nu met 26 punten de eerste plaats met De Burcht en Bokual neemt met 21 punten de gedeelde vierde plaats in. In Maastricht kwa men alle zestien teams in actie voor de vierde speeldag van de mixtrio 'league. In poule A was het een suc cesvolle dag voor het Restaurant Bowling Venraytrio, dat driemaal de maximale winst behaalde. Zowel tegen Venlose Bowl. Ver. 3, De Baanvegers als De Pinvreters werd met 3-0 gewonnen. Met drie punten achterstand op lijstaanvoerder Stardust 3 wordt de derde plaats ingenomen. In poule B wist het Hoeijmakerstrio slechts een wed strijd te winnen en wel met 3-0 van Hoeve de Aar. De Cosmic Stars en B.C. Venlo bleken met 0-3 te sterk voor het nu op de vierde plaats staan de Venrayse team. De 7e en 8e klasse bedrijfscompe- titie speelden afgelopen donderdag de eerste zogenaamde extra ronde. In de 7e klasse was het team van Raedts/Knops het best op dreef en verdiende daarmee vier punten. Op een na het hoogst scoorde Linders Perkplanten, dat daarmee drie punten binnenhaalde. Twee punten waren er voor Nestlé 3, 1.5 voor Verdellen Champignons, één punt voor de Rabo Venraydames en een half punt voor Nestlé 4, dat het laagst scoorde. In de 8e klasse waren de vier punten voor Jenniskens Install.bedr. Rabobank 2 was op een na de beste en pakte drie punten. Hollman Install behaalde 2, De Wendel 1.5, Peelrand Makelaardij een en Footlocker een half punt. In Sittard vond de vierde speelron de van de nationale Jeugd Trio League plaats. Venray 1 mani festeerde zich als een echte kampi oenskandidaat door opnieuw de volle buit binnen te halen, waardoor ze nog zonder puntverlies (24 pt 8492) de ranglijst aanvoeren. Voornaamste belager Maastricht 1 (17,5 pt 7998) haalde eveneens het maximale haalbare punten binnen. Venray 3 mocht als eerste proberen Venray 1 punten af te snoepen, het geen in de aanvangsfase (eerste game) nog redelijk lukte, maar daar na kwam de machine van Venray 1 pas echt op gang. Met een game van 630 pins (210 gem.) werden alle registers open getrokken werd niets van hun opponent heel gelaten. Derhalve 3-0 winst met 200-games van Nicky Claessens 224 en Martijn Magermans (209 en 232). In de vol gende wedstrijd tegen Sittard ging Nicky Claessens onverdroten voort met 219 en 223 en zijn teammaten klaarden het karwei gemakkelijk door opnieuw met 3-0 te winnen. Uitblinker Nicky Claessens scoorde een gemiddelde van 211. Het team gemiddelde bedroeg 191,33. Venray 2 trof zowel Heerlens eerste als hun tweede team. Tegen Heerlen 1 werd de eerste game nog wel gewonnen door onder andere een mooie 192- game van Linda Camps. Hoewel er ook winstkansen waren in de tweede game, werd deze echter nodeloos uit handen gegeven, waardoor de Zuid- Limburgers met 2-1 nipt aan het langste eind trokken (slechts 10 pins meer). Tegen Heerlen 2 was vooral Jeroen Broers op dreef. Zijn games van 223 en 211 en de scores van zijn ploeggenoten waren teveel voor de Heerlense reserves, waardoor een belangrijke 3-0 werd behaald. Jeroen Broers was de grote man met een gemiddelde van 190,25. In de stand blijft Venray 2 op de derde plaats met 15 pt/7428. Invaller Eric Minten speelde bij Venray 3 een opvallende rol. Met 149,50 gemiddeld was hij de beste speler van zijn team, maar ook Lisa Jansen (134 gemiddeld) speelde een puike wedstrijd en mede dankzij hen kon de wedstrijd tegen Maastricht 2 met 3-0 winnend wor den afgesloten. Venray 3 (10 pt 6640) passeerde Sittard in de stand en staat nu vijfde. Harrie Claessens League Het leek wel een recordjacht. Maar liefst vier pr's sneuvelden. Het meest in het oog springende record was wel de 174 game van Daisy Kuijsters. Maar ook Mitch Gommans (136), Kjeld van Wieren (133) en Stef Billekens (129) stelden hun PR scherper. Sander Broers (190 pt) werd aan de kop verdrongen door de verrassende Mitch Gommans (282 pt) en staat nu vóór sterk oprukkende Kjeld van Wieren (113 pt) op de tweede plaats. Laatstgenoemde steeg maar liefst achttien plaatsen. Zaterdag 22 december wordt er weer Huisleague gespeeld om 11.30 uur. Boogschutter Gerard Koonings van Ons Genoegen uit Ysselsteyn werd zaterdagavond in de Venrayse schouwburg uitgeroepen tot sportman van het jaar. Anne-Marieke van Hulst, moderne vijfkampster, wist deze prijs bij de dames in de wacht te slepen. Koonings werd derde op het EK, Van Hulst nationaal kampioen. Sportploeg van het jaar werd het eerste damesteam van Red Stars dat dit voorjaar de promotie naar de eredivisie bewerkstelligde. Tijdens het sportgala werden ook diverse jeugdtalenten gehuldigd, te weten: Geeke Blenk en Susan van Dijck (A V Venray), Rick Philipsen (HBSV Diana), Dennis Lemmens (HBSV Ons Genoegen), Job van Duijnhoven en Guus Geurts (Spio) en Dennis v/d Laar (motorcross). De waarderingsprijs, voor personen die zich op een bijzondere wijze inzetten voor de sport, ging dit jaar naar Frans Jenniskens (Rooyse VK). In het tafeltenniscentrum van Red Stars, Kiosk la, Venray vindt op donderdag 27 december het jaarlijks terugkerende tafeltennistoemooi voor basisscholen plaats. De inde ling van de klassen, jongens en meisjes apart) is als volgt: meisjes groep 3-4-5, meisjes 6, meisjes 7 en meisjes 8, jongens groep 3-4-5, jon gens 6, jongens 7 en jongens 8. Leden van Red Stars, die langer dan een jaar lid zijn, zijn in een aparte poule ondergebracht, zodat de Venrayse jeugd volop kansen heeft om een beker in de wacht te slepen. Het merendeel van de Venrayse basisscholen en kerkdorpen hebben ingeschreven met een totaal aantal inschrijvingen van circa 200 kinde ren. Vanuit de voorrondes, die van 09.00 uur tot 13.00 uur gespeeld worden, gaan twee personen per poule naar de halve finales, die om 13.45 uur beginnen. De winnaars hiervan strijden om plaats 1 t/m 4 in hun categorie en ontvangen ieder een beker. De beste school ontvangt bovendien een grote beker, die behouden mag worden. De inschrij ving, die inmiddels heeft plaatsge vonden via de uitstekende mede werking van een aantal scholen, is gratis. Dit geldt ook voor de entree, waarbij de verwachtingen zijn, dat het er in de ochtend vrij hectisch zal toegaan en op de middag mooie wedstrijden te zien zijn van de aan stormende jeugd. Door medewerking van een aantal leden zal de uitdaging worden gedaan om alles in goede banen te leiden. Als verrassing heeft tafelten nisvereniging Red Stars voor alle deelnemers een extra spellendag in petto, die op zaterdag 5 januari binnenshuis gehouden wordt tegen een geringe vergoeding. Informatie: Peter Bouwmahs, tel. 589134; email pbouwmans@home.nl Uitslagen: Heren 2-Deume Pioniers 63-76 Mini's 2-Akros 8-53 Aspiranten 1-Starren Attacus 88-50 Jongens Jun.-EBBC 80-103 Starren Attacus-Benjamins 11-54 Grapishet/BV Rush-Kadetten32-54 BC Kimbria-Heren 1 74-85 Programma zondag 23 dec.: Jongens Jun.-EVBV Octopus 12.00 Kadetten-Deume Pioniers 12.00 Mini's 1-WSC 12.15 Jongens Asp. 1 -Quo Vadis 13.30 Heren 2-Yellow Sox 13.30 Benjamins-Starren Attacus 13.45 Heren 1-Vido 15.15 Jongens Asp. 2-Quo Vadis 15.15 Meisjes Jun.-Quo Vadis 15.15 Dit zijn de laatste wedstrijden voor 2001. Het nieuwe programma voor de 2e helft van het seizoen voor mini's 2, benjamins, jong aspiranten 2 en meisjes junioren is nog niet binnen. Als de planning binnen wordt deze direct doorgeven aan de coaches. Hetzelfde geldt voor het tafelen en fluiten voor de tweede helft van de competitie. Op vrijdag 28 december is er gewoon training op dinsdag 25 december en dinsdag 1 januari zijn er natuurlijk geen trai ningen. Korfbalclub Uitslagen Eendracht MW1 -Midweek 2 5-8 Erica-Recreanten 3-2 Aspiranten B2-De Eendracht B15-2 De Peelkorf Cl - Aspiranten Cl 2-3 KCHB C1 -Aspiranten C2 0-9 De Peelkorf D1 -Pupillen Dl 7-1 Pupillen El-DOT(V) El 2-1 Senioren 1-Wittenhorst 1 10-2 Senioren 2-KSV 1 5-4 Programma donderdag 20 dec.: Swift Ml-Midweek 2 21.00 Programma zaterdag 22 dec.: Aspiranten B 1-Lottum BI 11.50 Aspiranten B2-Klimop (A) BI 10.50 Swift (V) C1 -Aspiranten Cl 13.35 Roka C1 - Aspiranten C2 12.00 Swift (V) Dl-Pupillen Dl 14.15 Pupillen E1 -DOS A) El 10.00 Peelkorf 1 -Pupillen F1 14.10 Des 2-Pupillen F1 14.50 Oostrum 2-Welpen 1 14.10 Welpen 1-Des 4 15.10 Welpen 2-SVOC 3 14.30 Welpen 2-Peelkorf 5 15.10 Programma zondag 23dec.: Lottum 1-Senioren 1 18.10 Senioren 2-Oostrum 1 16.20 Korfbalvereniging Uitslagen: Pup.D: Merselo-Oostrum 3-6 Sen.2: Oostrum-Odos 3-6 Sen. 1Oostrum-De Eendracht 6-7 Programma 22 en 23 dec,: Welpen: Oostrum 2-Oranje Wit a.14.10 Peelkorf 3-Oostrum 2 a. 14.50 Oostrum 1 -Peelkorf 4 a. 16.00 Oostrum 1 -DES 5 a. 16.40 SVOC 1-Oostrum 1 a. 17.00 Pup.D: De Merels-Oostrum a.l 0.15 Sen. 1Oranje Wit-Oostrum a. 16.20 De zesde speelronde in de indoor- competitie midgetgolf was bij de heren opnieuw, zeer spannend. Zowel koploper Harrie Lenssen als achtervolger en nummer twee in het klassement Jan van Dijk scoorden beiden 50 holeslagen. Huub Straatman en Gerrit Vermeulen had den beiden slechts één slag meer nodig en visten daardoor net achter het net. Harrie Lenssen (261 sla gen) leidt nog steeds met ruime voorsprong op Jan van Dijk (274 slagen) en Leo Wilms (279 slagen), die respectievelijk de tweede en derde plaats bezetten. Bij de dames had Jo Litjens een zeer goede dag. Met 56 slagen kon ze de dagwinst veilig stellen. Bets Wilms (59 sla gen) en de opnieuw goed spelende Truus van Dijk (62 slagen) werden resp. tweede en derde. Riet Lemmens (302 slagen) gaat nog fier aan de leiding. Jo Litjens (309 sla gen) rukte op naar de tweede stek, net voor de Bets Wilms (310 sla gen), die Annie Litjens van de derde plek verdrong. PEEL EN MAAS 'n abonnement waard Petra van Dijck en Mark Janssen reden in de eigen springwedstrijd in de prijzen. Petra won met Pouwer de derde prijs in de klasse M. Mark won ook de derde prijs in de klasse L met zijn paard Pointer. DOS Uitslagen VBB: Libre: DOS 1-DWH 1 7-3 Leo Cuijpers behaalde een punt, Wiel Vermeulen kwam tot twee punten en Theo Kronenberg behaal de drie punten, waarmee DOS aan de leiding blijft. DOS 2-000 1 4-10 Piet Gommans redde de eer in 18 beurten (gem. 3,05) en het vierde punt kwam van Ad van Gerven. BIOS 1-DOS 3 10-4 Wim Schillings won zijn partij in 16 beurten (gem. 2,187) en behaalde daarmee drie punten. Voor het vier de punt zorgde Piet Barents. DOS 4-HGL 2 10-3 Jan Bar behaalde twee punten en Frits van der Waerden kwam tot een punt;Harry Bongaerts en Theo Mertens (met een hoogste serie van 7) wonnen beiden hun partij en waren beiden goed voor drie punten. Ev/St 3-DOS 5 9-6 Miep Weerts wist boven haar gemiddelde te winnen en behaalde drie punten met een hoogste serie van 9 (gem. 1,23); Silvia Nouwens won haar partij (twee punten) en Huub Kusters was nog goed voor een punt. Driebanden: DOS 1-OBK 4-8 Theo Kronenberg won in 30 beurten (gem. 0,800) en Henk Hendriks wist een punt te halen. DOS 2-OGO 6-4 De winstpartijen waren van Ton van Gaaien (twee punten) en Carl de Bruijn (31 beurten, gem. 0,483) Uitslagen KNBB: Hofnar-DOS Cl 2-5 Voor DOS waren Leo Cuijpers (26 beurten, gem. 8,65) en Gerrit Vermeulen (21 beurten, gem. 7,14) succesvol. Maasbree 1-DOS C2 5-2 Piet Gommans redde de eer door in Afgelopen weekend hebben de Sportivo dames l een spannende wedstrijd tegen Revoc 2 in Reuver in winst omgezet: 1-3. De eerste set werd sterk begonnen. Het niveau van beide te^ms was erg aan elkaar gewaagd. Beide teams scoorden volop, echter Sportivo wat meer en trok de set naar zich toe met 21-25. Na deze spannende set draaiden de rollen om. Dit keer waren het de dames uit Reuver die aan het langste eind trokken. Zij wonnen de tweede set met 25-15. Met een verandering in de opstel ling gingen de volleybaldames uit Overloon zeer fanatiek van staart in de derde set. Al snel bouwden ze een voorsprong op en wisten deze vast te houden. De set ging met 12-25 naar Sportivo. In de vierde set was Sportivo niet van plan de wedstrijd nog uit handen te geven. In het begin van deze laatste set ging het spel gelijk op, beide teams waren erg aan elkaar gewaagd. In de laatste fase zette Sportivo een extra tandje bij en trok de set naar zich toe met 20-25. Programma vrijdag 21 dec.: DV3-Athos Essel a.20.00 16 beurten met een gemiddelde van 2,88 te winnen. Programma KNBB: Donderdag 3 jan.: DOS C2-E1 Rancho BC De Peel ClHet Cl-team won thuis met 5-2 van de Vriendenkring. Jo Poels won zijn partij met 13.33 gem. C2: Het C2-team won thuis met 5-2 van het tweede team van BC De Jordaan. Miep Poels won haar partij met 2.16 gem. Driebanden groot: 2e divisie: Het tweede team speelde thuis gelijk tegen BT De Geus. Piet Volleberg won zijn partij met 1.176 gem. 3e divisie: Het derde team won thuis met 6-2 van D'n Engel 3. Theo Dericks won zijn partij met 0.781 gem. Het vijfde teqm won in Sint Oedenrode met 5-3 van 't Groene Hart. Wilfried Godschalk won zijn partij met 0.500 gem. BC Roelanzia Anker 1 Roelanzia 7-2 Alleen Rob Teunissen kon zijn par tij winnen met 3.65 gem. Gerrit van Asten 11.55 gem. (kader) en Jo Poels 4.00 gem. (kader) moesten zonder punten huiswaarts. Roelanzia 2-LBC 2 Het B-team ging deze week kopje onder. Twan Backus 2.08 gem, Joop van Gennip 1.79 gem, en Miep Poels 1.56 gem, konden geen pun tjes verdienen, alleen Jan Janssen haalde 1 punt door 2.15 gem. te spe len. OGO 2-Roelanzia 3 6-7 Hans Rongen winst met een gem. van 2.00 goed voor 3 punten. Ruud Smolders ook 3 punten gem. 1.48. Gerard Linders 1.19 gem. en Jhon van Kempen 0.64 verloren hun par tij- Roelanzia 4-SN A 2 12-5 Deze week een grote overwinning voor het vierde team. Geert Deters speelde gelijk met 1.96 gem. goed voor 2 punten. Andy Philipsen winst met 2.22 gem. en een hoogste serie van 11goed voor 3 punten. Frank Verbeek speelde deze week het hoogste gem, 2.33 en een serie van 12 (3 punten). Mia Rongen scoorde ook 3 punten met een gem. van 1.25. Venrayse Biljart-Bond A.Klasse: DOS 1-DWH 1 OBK 1-LBC 1 't Anker 1-RLZ 1 H. Lindeman DWH, 13 brt. 10.38; G. Vermeulen Anker, gem. 15.00. B.Klasse: L'67 1-DWH 2 Ev/St. 1-SVD 1 OPM 1-Podium 1 DOS 2-000 1 RLZ 2-LBC 2 M. Siebers DWH, 9 brt. gem. E. Evers OOO, 10 brt. gem. 6. CJKlasse: OGO 2-RLZ 3 RLZ 4-SNA 2 HGL 1-OGO 1 BIOS 1-DOS 3 D.Klasse: LBC 3-BIOS 2 HGL 3-L'67 2 Ev/St.3-DOS 5 Podium 2-OGO 3 Hannes 2-Podium 3 DOS 4-HGL 2 Klasse Driebanden: DOS 1-OBK DOS 2-OGO SNA 2-L'67 SNA 1-Ev/St. 7-3 7-2 7-2 gem. 9 brt. 9-5 12-1 1-11 4-10 1-11 8.88; 50. 6-7 12-5 8-6 10-4 3-10 3.10 9-6 8-6 7-7 10-3 3-8 6-4 2-6 5-3

Peel en Maas | 2001 | | pagina 21