Bekendmakingen gemeente Venray Voor- ontwerpplan Vergadering van de raad wet milieubeheer woningwet wet ruimtelijke ordening 'Openstelling^ gemeentehuis tijdens de feestdagen Meldkamer Brandveilige feestdagen 91 PEEL EN MAAS donderdag 13 decemberl 2001- Paginé De genoemde aanvragen, intrek- i kingen en meldingen en alle op de aanvragen, intrekkingen en meldin- gen betrekking hebbende stukken liggen op genoemde tijdstippen ter inzage in het gemeentehuis, Raad huisstraat I te Venray, op maandag van 12.00 tot 20.00 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (balie Publieksdien sten). Op telefonische afspraak (0478-523630 tussen 09.00 - 10.00 uur) kunnen de stukken ook op een ander tijdstip worden ingezien. Besluiten Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij vergunningen krachtens de Wet milieubeheer hebben verleend aan: - J. Hendrickx, Overbroekseweg 12b te Leunen voor een revisie vergunning voor een varkens houderij, gelegen aan de Over broekseweg II te Leunen. - Maatschap Custers, Bodden- broek 4 te Oirlo voor een revi sievergunning voor een melk- rundveehouderij, gelegen aan de Boddenbroek 4 te Oirlo. - Familie Poels, Volen 8 te Heide voor een oprichtingsvergunning voor een paardenhouderij, gele gen aan de Volen ongenummerd te Heide. Maatschap Marcellis, Twistweg 4 te Vredepeel voor een revisie vergunning voor een varkens houderij, gelegen aan de Twist weg 4 te Vredepeel. - L. Philipsen, Ringweg 12 te Yssel- steyn voor een oprichtingsver gunning voor een vleesvarkens houderij, gelegen aan de Potte- venweg ongenummerd te Ysselsteyn. - Maatschap Janssen, Vredeweg 5 te Vredepeel voor een revisie vergunning voor een melkveebe drijf, gelegen aan de Vredeweg 5 te Vredepeel. - J.L.P. Claessens, Deurneseweg 72 te Heide voor een revisiever gunning voor een kalkoenenhou- derij, gelegen aan de Deurnese weg 72 te Heide. - J.A.M. van Haperen, Ossendijk I 10 te Ysselsteyn voor een revi sievergunning voor een vleeskui ken- en akkerbouwbedrijf, gele gen aan de Ossendijk 110 te Ysselsteyn. - L. van Dijck, Venraysbroek I te Venray voor een revisievergun ning voor een melkveehouderij, gelegen aan de Veulenseweg 40 te Veulen. - J. van Dijck, Heidseweg 9 te Hei de voor een revisievergunning voor een fokvarkens- en vlees varkenshouderij, gelegen aan de Heidseweg 9 te Heide. - Maatschap Kooters-Manders, Vredeweg 2a te Vredepeel voor een veranderingsvergunning voor een leghennenhouderij, gelegen aan de Vredeweg 2a te Vredepeel De vergunningen worden onder oplegging van voorschriften en/of beperkingen in het belang van de bescherming van het milieu ver leend. Het besluit en alle overige op de aanvraag betrekking hebbende stuk ken liggen ter inzage (6 weken) van 13 december 2001 tot en met 24 januari 2002 in het gemeentehuis. Gedurende bovengenoemde peri ode kan bij de afdeling Bestuurs rechtspraak van de Raad van State een beroepschrift worden inge diend door: a. diegenen die bedenkingen heb ben ingebracht tegen het ont werp van het besluit; b. de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over het ontwerp van het besluit; c. diegenen die bedenkingen heb ben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzichte van het ontwerp daar van zijn aangebracht; d. belanghebbenden aan wie rede- Even voorstellen: Een nieuwe betaalautomaat in Venray Ik sta op de parkeer terreinen U kunt mij uitsluitend met plastic geld betalen Dus met uw chipknip of chipper lijkerwijs niet kan worden ver weten geen bedenkingen te heb ben ingebracht tegen het ont werp van het besluit. Het beroepschrift moet (in twee voud) worden gericht aan de Raad van State, afdeling Bestuursrecht spraak, postbus 20019, 2500 EA 's- Gravenhage. Na afloop van de beroepstermijn wordt de vergunning van kracht, tenzij vóór deze datum beroep is ingesteld en een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorzie ning (waaronder een schorsingsver- zoek) is ingediend. Het verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Het besluit wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Verzoek tot intrekking van de milieuvergunning De Wet milieubeheer biedt de mogelijkheid tot intrekking van de milieuvergunning. Hiervoor geldt een bijzondere procedure die in paragraaf 3.5.6 van de Algemene wet bestuursrecht staat beschre ven. Het ontwerp van het besluit Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij in het belang van de bescher ming van het milieu de vergunnin gen gedeeltelijk of geheel wensen in te trekken van: Th. Nellen, Heidseweg 69 te Hei de voor het gedeeltelijk intrek ken van de milieuvergunning voor een opfokkippenhouderij, jjelejen aan de Heidseweg 69 te Het ontwerp van de besluiten en alle relevante stukken c.q. gegevens liggen ter inzage van 13 december 2001 tot en met 27 december 2001 in het gemeentehuis. Gedurende deze periode kan een ieder schriftelijk gemotiveerde bedenkingen indienen bij het college van burgemeester en wethouders bedenkingentermijn). Deze kan hierbij verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Er bestaat geen mogelijkheid tot het inbrengen van mondelinge beden kingen of een mondelinge gedachte wisseling. Alleen degenen die bedenkingen hebben ingebracht op de bovenom schreven wijze en degenen die aan tonen daartoe redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest, zijn later tot het instellen van beroep gerechtigd. Besluiten Burgemeester en Wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij in belang van de bescherming van het milieu de milieuvergunning gedeeltelijk of geheel intrekken van: P.F.G.M. Hesselmans, Deurnese weg I48 te Ysselsteyn voor het gedeeltelijk intrekken van de milieuvergunning voor een melk- rundvee- en vleesvarkenshoude rij. gelegen aan de Deurneseweg 148 te Ysselsteyn ten behoeve van Vredeweg 2a te Vredepeel. - P.S.M. Willems, Weverslo 4 te Merselo voor het gedeeltelijk intrekken van de milieuvergun ning voor een rundvee-, varkens- en paardenhouderij, gelegen aan de Weverslo 4 te Merselo ten behoeve van Veulenseweg 40 te Veulen. - J.W.M. Spreeuwenberg, Veulen seweg 55 te Veulen voor het gedeeltelijk intrekken van de milieuvergunning voor een var kenshouderij, gelegen aan de Veulenseweg 55 te Veulen ten behoeve van Velterweg 6 te Kei pen. - J.W.M. Spreeuwenberg, Veulen seweg 55 te Veulen voor het gedeeltelijk intrekken van de milieuvergunning voor een var kenshouderij, gelegen aan de Veulenseweg 55 te Veulen ten behoeve van Graven 5 te Neer. - M.L.G. van Kempen, Lemmen- weg 8 te Heide voor het geheel intrekken van de milieuvergun ning voor een varkenshouderij, gelegen aan de Lemmenweg 8 te Heide ten behoeve van Bodden broek 4 te Oirlo. H. van de Ven, Jan Poelsweg 4 te Ysselsteyn voor het gedeeltelijk intrekken van de milieuvergun ning voor een vleeskalkoenen- houderij en akkerbouwbedrijf, gelegen aan de Jan Poelsweg 4 te Ysselsteyn ten behoeve van Pot- tevenweg ongenummerd te Ysselsteyn. Dhr. Janssen, Wanssumseweg 8 te Oostrum voor het gedeeltelijk intrekken van de milieuvergun ning voor een varkenshouderij, gelegen aan de Wanssumseweg 8 te Öostrum ten behoeve van Vredeweg 5 te Vredepeel. - J.M.M. Vlemmix, Breevennenweg I a te Leunen voor het gedeelte lijk intrekken van de milieuver gunning voor een fokzeugen- en vleesvarkenshouderij, gelegen aan de Breevennenweg la te Leunen ten behoeve van Volen ongenümmerd te Heide. - J.M.M. Vlemmix, Breevennenweg la te Leunen voor het gedeelte lijk intrekken van de milieuver gunning voor een fokzeugen- en vleesvarkenshouderij, gelegen aan de Breevennenweg la te Leunen ten behoeven van Vel terweg 6 te Keipen. - J.M.M. Vlemmix, Breevennenweg I a te Leunen voor het gedeelte lijk intrekken van de milieuver gunning voor een fokzeugen- en vleesvarkenshouderij, gelegen aan de Breevennenweg la te Leunen ten behoeve van Molen straat 124 te Helden. - J.J. Berkers, Timmermannsweg 68 te Ysselsteyn voor het gedeel telijk intrekken van de milieuver gunning voor een varkenshoude rij, gelegen aan de Timmer mannsweg 68 te Ysselsteyn ten behoeve van Herenbosweg 4 te Horst. - J.J. Berkers, Timmermannsweg 68 te Ysselsteyn voor het gedeel telijk intrekken van de milieuver gunning voor een varkenshoude rij, gelegen aan de Timmer mannsweg 68 te Ysselsteyn ten behoeve van Vredeweg 2a te Vredepeel. - Maatschap Janssen-Philipsen, Groeneweg 26 te Heide voor het gedeeltelijk intrekken van de milieuvergunning voor een pluimveefokkerij, gelegen aan de Groeneweg 26 te Heide ten behoeve van Molenweg 30 te Stramproy. - Maatschap Janssen-Philipsen, Groeneweg 26 te Heide voor het gedeeltelijk intrekken van de milieuvergunning voor een pluimveefokkerij, gelegen aan de Groenweg 26 te Heide ten behoeve van Aan de Bergen 23 te Heythuysen. - H.J.I.M. Driessen, Pelgrimslaan I I te Smakt voor het gedeeltelijk intrekken van de milieuvergun ning voor een varkenshouderij, telegen aan de Pelgrimslaan 11 te makt ten behoeve van Velter weg 6 te Keipen. Het besluit en alle relevante stuk ken c.q. gegevens liggen ter inzage van 13 december 2001 tot en met 24 januari 2002 in het gemeente huis. Gedurende bovengenoemde kan bij de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State een beroep schrift worden ingediend door: a. degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen het ont werp van het besluit; b. de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over het ont werp van het besluit; c. degenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzichte van het ontwerp daarvan zijn aange bracht; d. belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden ver weten geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit. Het beroepschrift moet (in twee voud) worden gericht aan de Raad van State, afdeling Bestuursrecht spraak, postbus 20019, 2500 EA 's- Gravenhage. Na afloop van deze termijn wordt de vergunning van kracht, tenzij vóór deze datum beroep is inge steld en een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening (waaronder een schorsingsverzoek) is ingediend. Het verzoek tot het treffen van een voorlopige voorzie ning moet worden gericht aan de voorzitter van de afdeling Bestuurs rechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Graven hage. Het besluit wordt niet eerder van kracht dan nadat op dat ver zoek is beslist. Meldingen Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat de vol gende meldingen krachtens artikel 8.19 van de Wet milieubeheer zijn geaccepteerd: - P.J.G. Claessens, Heidse Peelweg 40 te Ysselsteyn voor de bouw van een machineopslagloods ten behoeve van het bedrijf, gelegen aan de Heidse Peelweg 40 te Ysselsteyn. De verklaring en alle overige op de melding betrekking hebbende stuk ken liggen ter inzage (6 weken) van 13 december 2001 tot en met 24 januari 2002 in het gemeentehuis. Gedurende bovengenoemde perio de kunnen belanghebbende schrifte lijk gemotiveerde bedenkingen indienen bij burgemeester en wet houders. Hierbij kunt u verzoeken uw per soonlijke gegevens niet bekend te maken. Op verzoek kunt u ook mondeling bedenkingen inbrengen, waarbij u gelegenheid krijgt tot een gedachtewisseling over de melding artikel 8.19 Wet milieubeheer. A.M.v.B.-meldingen Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat er krach tens artikel 8.40 van de Wet milieu beheer A.M.v.B.-meldingen zijn binnengekomen van: - Klus op Maat, Wasbloem 2 te Venray voor het van toepassing worden van het besluit detail handel en ambachtsbedrijven milieubeheer, gelegen aan de Sta tionsweg 120a te Oostrum. - J, Claessens, Janslust 8 te Heide voor het van toepassing worden van het besluit detailhandel en ambachtsbedrijven milieube heer, gelegen aan de Heidseweg 33 te Heide. Maessen Hub, Metaalweg 5 te Venray voor het veranderen van de inrichting ingevolgen het besluit opslag- en transportbe drijven milieubeheer, gelegen aan de Spurkterweg hoek Macro- weg te Venray. De meldingen kunnen worden inge zien van 13 december 2001 tot en met 27 december 2001 (2 weken) in het gemeentehuis. Bouwstoffenbesluit, Ministeriële Vrijstellingregeling Grondverzet Het ontwerp van het besluit Burgmeester en Wethouders van Venray maken, gelet op de bepalin- fen van de Algemene Wet estuursrecht, bekend dat zij voor nemens zijn te besluiten op het ver zoek van 9 oktober 2001 door de Dienst Gebouwen Werken en Ter reinen van het Ministerie van Defensie (DGW&T) om een bodemkwaliteitskaart en bodembe- heerplan vast te stellen voor Lucht machtbasis de Peel gelegen aan de Ripseweg 3 te Venray. Het ontwerp van het besluit en alle overige op de aanvraag betrek king hebbende stukken liggen ter inzage van 13 december 2001 tot en met 10 januari 2002 in het gemeentehuis, Raadhuisstraat I te Venray, op maandag van 12.00 tot 20.00 uur en op de overige werkda gen van 09.00 uur tot 13.00 uur (balie Publieksdiensten). Op telefo nische afspraak (0478-523630) kun nen de stukken ook op een ander tijdstip worden ingezien. Gedurende bovengenoemde peri ode kan een ieder schriftelijk gemo tiveerde bedenkingen indienen bij het college van burgemeester en wethouders bedenkingenter mijn). Deze kan hierbij verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Een ieder wordt, na telefonische afspraak, gedurende de bedenkingentermijn in de gele genheid gesteld met betrekking tot het ontwerp van het besluit van gedachten te wisselen hetzij tot het mondeling inbrengen van bedenkin gen daartegen. Alleen degenen die bedenkingen hebben ingebracht op de bovenom schreven wijze en degenen die aan tonen daartoe redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest, zijn later tot het instellen van beroep gerechtigd. Venray, 13 december 2001 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, hoofd afde ling Bouwen en Milieu, C.Th. van Velzen Betaald parkeren: Venray gaat chippen. Vanaf deze week kan op het par keerterrein Raadhuisstraat met de chipknip/chipper worden betaald. Vanaf volgende week kan dit ook op de andere parkeerterreinen Elk terrein is voorzien van: één automaat voor uitsluitend chipknip-betalen één automaat voor chipknip en muntgeld betalen P.S.: Informatie over het opldaden van de chipknip/chipper kunt u krijgen bij u bank Chipknip (Chipper.) Ingekomen bouwaanvragèn Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet treft u onderstaand aan een over zicht van de in de afgelopen week bij burgemeester en wethouders van Venray ingekomen bouwaan vragèn. - het bouwen van een garage aan de Albionstraat 34 te Leunen tnv B. Sijmons, Albionstraat 34; het bouwen van een serre aan de Liesbeth Ribbiusstraat 20 te Ven ray tnv B.C. Janssen, Liesbeth Ribbiusstraat 20; het bouwen van een sporthal aan de Zuidsingel 2 te Venray tnv E.S.G. Exploitaties, Postbus 68 te Bergen; - het veranderen/vergroten van een bedrijfspand aan de Heidse weg 33 te Heide tnv F.W.P. Gie- lens, Deurneseweg 134; het tijdelijk plaatsen van een unit aan de Maasheseweg 76 te Ven ray tnv P.M.J.M. Jacobs, Maashe seweg 76; - het bouwen van hobbyruimte en een overkapping aan de Koen- raadhof 5 te Venray tnv W.J.G.M. Gossens, Koenraadhof 5. Ingekomen sloopaanvragen Onderstaand treft u aan een overzicht van de in de afgelopen week bij burgemeester en wethou ders van Venray ingekomen sloop aanvragen. - het slopen van een varkens/rund veestal aan de Spralandweg 2 te Oostrum tnv Landgoed Geyste- ren B.V., te Geysteren; - het slopen van een woonhuis met bijgebouwen aan de Broek- weg 21 te Venray tnv Gemeente Venray, Postbus 500 te Venray; - het slopen van een goederenop slag aan de Timmermannsweg 82 te Ysselsteyn tnv P.W.J. Philip sen, Timmermannsweg 82; - het slopen van bedrijfsruimte aan de Rouwkuilenweg 24 te Yssel steyn tnv Gebr. v.d. Nieuwen- huizen, Hoog-Beugt 17 te Hees- wijk-Dinther. Bouwtoestemming op bouwmelding Burgemeester en wethouders hebben in de afgelopen week voor onderstaande bouwmelding bouw toestemming afgegeven. - het bouwen van een tuinhuisje aan de Prins Hendrikstraat 6 te Venray tnv T.A.H. van Asten en A.M.J. Manders, Prins Hendrik straat 6; ij die menen door de afgifte van deze bouwtoestemming recht streeks in hun belang te zijn getrof fen kunnen op grond van de Alge mene Wet Bestuursrecht daartegen bij het college van burgemeester en wethouders van Venray een gemo tiveerd bezwaarschrift indienen en wel binnen 6 weken nadat de beschikking is toegezonden of uitge reikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaarschrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publicatie wordt ingediend. Bouwvergunning verleend Burgemeester en wethouders hebben in de afgelopen week voor onderstaande bouwplannen bouw- Wijziging bestemmingsplan bestemmingsplan De Hulst 2 - vestiging discotheek (ex artikel I I Wet op de Ruimtelijke Ordening) Burgemeester en wethouders van Venray, maken, gelet op artikel 6a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en de Inspraakverorde ning van de gemeente Venray, bekend dat van vrijdag 14 december 2001 tot en met donderdag 10 januari 2002 het voorontwerp van de "Wijziging bestemmingsplan De Hulst 2 - vestiging discotheek" ter inzage ligt. Dit wijzigingsplan maakt de vesti ging van een discotheek op een per ceel op het bedrijvenpark De Hulst 2 mogelijk. De discotheek, thans gevestigd in Leunen, krijgt een capa- Tijdens de komende geiden de volgende openstel lingstijden: Van maandag 24 t/m woensdag 26 december is het gemeentehuis gesloten. Donderdag 27 december: geo pend van 9.00-13.00 uur; het gemeentehuis is telefonisch bereikbaar van 8.30-17,00 uur. Vrijdag 28 december: geopend van 9.00-13.00 uur, telefonisch bereikbaar van 8.30-13.00 uur. Van zaterdag 29 december t/m dinsdag I januari is het gemeente-- huis gesloten. Op woensdag 2 januari kunt U terecht van 13.00-17.00 uur, tele fonisch van 11.00-17.00 uur. citeit van 3.500 bezoekers en wordt in twee bouwlagen uitgevoerd. De vestiging in Leunen zal na de ver plaatsing worden gesloten. Het plan ligt ter inzage bij de afdeling publieksdiensten in het gemeentehuis, Raadhuisstraat I te Venray. Deze afdeling is geopend op maandag van 12.00 tot 20.00 uur, op dinsdag tot en met vrijdag van 9.00 tot 13.00 uur en buiten deze tijden kunnen de stukken wor den ingezien na een afspraak met de afdeling publieksdiensten, telefoon nummer (0478) 523333. Van vrijdag 14 december 2001 tot en met donderdag 10 januari 2002 kan een ieder een inspraakreactie indienen bij burgemeester en wet houders van Venray, Postbus 500, 5800 AM Venray. Van de ingeko men reacties wordt een verslag gemaakt. Venray, 13 december 2001 Burgemeester en wethouders voor noemd, drs. J.F.H.A.B. Waals, burgemeester dhr. P.M.H. Lucassen, secretaris Op donderdag 20 december zal de meldkamer van politie, brandweer en ambulance Noord- en Midden-Limburg officieel door drs. G. de Vries, staatsecretaris van Binnenland se Zaken, worden geopend. Deze meldkamer is gevestigd in het regiobureau van de politie Limburg-Noord aan de Rijnbeekstraat 1 in Venlo. VJ vergunning verleend. - het bouwen van vijf woningen aan de Aletta Jacobsstraat 13,5, 7 en 9 te Venray tnv Janssen De Jong Plancoördinatie B.V., Post bus 131 te Son en Breugel; - het vergroten van de manege aan de Buntweg 12 te Ysselsteyn tnv A.G.- Vissers, Midden Peelweg 8 te America; - het bouwen van een zeugenstal aan het Volen 7 te Heide tnv J. Michels, Volen 7; - het vergroten van de machine berging aan de Lollebeekweg 20 te Castenray tnv Maatschap van Casteren, Lollebeekweg 20; - het bouwen van een bedrijfsge bouw aan het Keizersveld 63a te Venray tnv Zondervan G.H. Phoenix Coatings B.V., Keizers veld 7lg; - het veranderen/vergroten van een loods aan de Meerselsepeel 3 te Ysselsteyn tnv Bloembollen kwekerij Meerselsepeel B.V., Meerselsepeel 3. Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze vergunningen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daar tegen bij het college van burge meester en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaarschrift indienen en wel binnen 6 weken na de dag, waarop de beschikking is toegezonden of uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaarschrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publicatie wordt ingediend. Bekendmaking bouwplannen en gebruiksverzoeken (in procedure) Burgemeester en wethouders zijn in beginsel voornemens aan de vol gende ingekomen bouwmeldingen, bouwaanvragèn en gebruiksverzoe ken, voor zover nodig met toepas sing van art. 15, 17, 19.1, 19.2 of 19.3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 50, lid 4, 5 of 6 van de Woningwet, medewerking te verlenen. - het veranderen/vergroten van de woning aan de Pioniersstraat 44 te Ysselsteyn tnv H.J.M. van de Weijer, Pioniersstraat 44; het plaatsen van een reclamezuil aan de Stationsweg 183 te Oost rum tnv Autobedrijf G.H.V., Sta tionsweg 183; - het bouwen van een tuinhuisje aan de Pascherhof 33 te Leunen tnv H.G.M. van Oosterhout, Pascherhof 33; - het plaatsen van een antennein stallatie aan de Deputé Peters straat 30 te Oirlo tnv K.P.N. Mobile The Netherlands B.V., Pegasusweg 2 te Tilburg; - het vergroten van de woning aan het Penningkruid 63 te Venray tnv C. Berkhout, Penningkruid 63; De brandweer van Venray heeft bedrijven en instellingen in de Gemeente Venray informatie toe gestuurd over brandveiligheids voorzieningen en -voorschriften die genomen dienen te worden om de veiligheid van personeel en gasten tijdens de feestdagen te garanderen. Ook voor particulie ren is een informatie bulletin samengesteld. Hierin staat hoe de veiligheid bij U thuis rond de feestdagen het best gegarandeerd kan worden. Deze informatie is af te halen in het gemeentehuis of wordt op verzoek toegestuurd (telefoon 0478-523520 of 0478- 523917). ike Ein ;Nï har :eb !9: Zoc - het plaatsen van drie onder-ine grondse containers aan Raadq nuisstraat I t/m 127 te Venrayn_. tnv Gemeente Venray, Raadhuis-(ert straat I te Venray. u, De op de verzoeken betrekking^ hebbende stukken liggen met ingang ,va| van 14 december 2001 gedurende 4 weken voor eenieder ter inzage bij' afdeling Publieksdiensten. Gedurende deze termijn kunnei eventuele bedenkingen bij burge meester en wethouders worden ingediend. Openbare kennisgeving monumentenlijst van de gemeente Venray Met verwijzing naar artikel 4 van de monumentenverordening 2000 gemeente Venray brengen burge meester en wethouders van Venray ter algemene kennis, dat het volgen de object op de gemeentelijke monumentenlijst geplaatst is: R. K. Kerk H. Anthonius^ van Padua, Veulenseweg 52, 5814 AD VEULEN, kadasternummer Oeert 570 (ged.) arg Desbetreffende bladen van de0611 gemeentelijke monumentenlijst enüL de overige stukken die hierop betrekking hebben, liggen vanaf heden gedurende 6 weken ter inza ge bij de informatiebalie, locatie 2, van het gemeentehuis. Op basis van de Algemene Wet Bestuursrecht kunnen belangheb benden binnen 6 weken na de datum van publicatie van deze openbare kennisgeving, schriftelijk bij burgemeester en wethouders gemotiveerd bezwaar aantekenen tegen dit besluit. In het bezwaar schrift dienen de redenen aange voerd te worden, op grond waar van bezwaar gemaakt wordt tegen plaatsing van het object op de gemeentelijke monumentenlijst. Het bezwaarschrift dient gestuurd te worden naar postbus 500, 5800 AM Venray. Het indienen van een bezwaar schrift schorst niet de werking van het besluit. Indien een bezwaar is ingesteld en onverwijlde spoed gelet op de betrokken belangen dat vereist, kan bij de president van de Arrondissementsrechtbank te Roermond een verzoek worden ingediend voor het treffen van een voorlopige voorziening (Arrondis sementsrechtbank Roermond, sec tor bestuursrecht, Postbus 950, 6040 AZ Roermond). Venray, 13 december 2001 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, het hoofd van afdeling Bouwen en Milieu, C.Th. van Velzen Even voorstellen: Nog een nieuwe betaalautomaat Ik sta ook op de parkeerterreinen. Bij mij kunt u betalen met plastic geld en muntgeld Nu nog met guldens en straks met Euro'! De gemeenteraad vergadert op dinsdag 18 december, aanvang 19.00 uur, in het gemeentehuis te Venray, Raadhuisstraat IDe verga dering is openbaar. Belangstellen den zijn van harte welkom. De agenda luidt: Onderdeel A: 1Opening. 2. Mededelingen. 3. Spreekrecht publiek. 4. Vaststelling van de agenda. 5. Notulen van de openbare verga dering van de raad der gemeente Venray, gehouden op dinsdag 30 oktober 2001 en voortgezet op woensdag 31 oktober 2001 6. Ingekomen stukken. Onderdeel B. 7. Tweede algemene aanpassing van de productbegroting 2001 8. Voorstel tot wijziging van diver se verordeningen betreffende gemeentelijke heffingen, alsmede aanpassing van de tarieven. 9. Vaststelling grondprijzen 2002. 10. Knelpuntenaanpak riolering. I IFinanciële gevolgen besluit aan koop WVG voorzieningen. 12. Delegatiebesluit met betrekking tot artikel 19, lid Iten behoeve van het uitbreiden van het pluim- veebedrijf Colbers aan de Blak- terweg 4a. Onderdeel C: 13. Nemen van een voorbereidings- besluit in verband met een alge hele herziening van het bestem mingsplan "Buitengebied". 14. Vaststelling Beleidsplan 2002 afdelingen Werk Inkomen en Zorg Inkomen. 15. Samenwerking brandweer Ven ray en brandweer Meerlo-Wans- sum. 16. Verkoop stukje grond in plan Den Hoebert aan de heer Voer- mans, Heidseweg 49 te Heide. 17. Verkoop grond in bestemmings plan Landweert aan Sperwer Onroerend Goed B.V. ten behoeve van de uitbreiding van de supermarkt aan de Kruiden laan. 18. Uitwerking Investeringsbudget Stedelijke Vernieuwing (ISV). 19. Delegatiebesluit met betrekking tot artikel 19, lid I, met betrek king tot de bouw van een loods aan de Houtklef 12 te Venray mogelijk te maken. 20. Opheffing Gemeenschappelijke Regeling Bestuursacademie Zuid-Nederland. 21. Vaststelling nieuwe Marktveror- dening Venray. dat del Zak iedi Vlij in ega Ikf 7 d.

Peel en Maas | 2001 | | pagina 24