Sfiött itt 1/emay Heren Red Stars missen titel umpers'76 onderuit tegen BV Rooi Heren Rooyse VK medekoploper Jubileum tijdens jaarvergadering GV St. Christoffel Sportivo pakt vier punten Jumpers'76 Niet-Rokers Bridgeclub Venray Rooyse VK Bridgeclub Doublet Bridgeclub Venray Bridgeclub Harten Drie Bridgeclub Common Sense Bridgesoos De Kemphaan AV Venray Regio Leukermeer- loop DC De Piëlhaas HSV 't Alvertje Limburgse kampioenen Erised Bridgeclub Klavertje Vier PC Jumpers Oirlo Lopersgroep Venray De Roerdomp Mudhunters Peelrunners Nobel Oostrum in, [EL EN MAAS donderdag 29 november 2001 - Pagina 17 Eervol afscheid dames van eredivisie Iet herenteam van Red Stars is afgelopen zaterdag niet in ilaagd het kampioenschap in de eede divisie te behalen. In Idhoven werd het tegen mede- ploper AAC Cosmos/ttvv 2 derom 5-5, waarna er dus nes geteld moesten worden. Op ee games verschil moest het impioenschap aan Cosmos gela- i worden. ien grote teleurstelling, zeker pi or Ronald Bogaard, die deze keer i geslagen bleef. Hij versloeg zelfs grootse wijze Stanley Verbeek, eredivisisionist. Het was Patrick hirers die deze keer een mindere had. Hij verloor al zijn enkel- ilen, waarvan twee zeer nipt. 'jn m w st hij met Bogaard het dub- V< ispel te winnen. Frank van der teuten wist knap van Tommy 'iii ntic te winnen (de broer van nd nja, die bij de Red Stars-dames jelt), maar kwam verder niet tot i nst. De Venraynaren hebben des- danks nog hoop op de eerste divi- aangezien er een extra plaats i ijkomt. Dit .seizoen trok |pi ikerstars zich terug uit de eredivi- waardoor die competitie met ;hts zeven teams werd gespeeld. i beste nummer twee heeft Red iis een goede kans, aangezien het m in punten gelijk eindigde met Cosmos; slechts twee games was het verschil. Afscheid dames Het damesteam wist zowaar de laatste wedstrijd in de eredivisie te winnen. In Zwolle werd Mazza Flits met 2-5 opzij gezet. Sabina Larmené en Vanja Santic wisten deze keer ongeslagen te blijven. Sabina won van Marjolein van Ulsen, maar ook van het jongere zusje Sigrid die als groot talent te boek staat. Daniëlle Poels verloor met 11-13 in de vijfde game van diezelfde Sigrid, maar won wel van de invalster aan Zwolsche zijde. Hoewel het er niet meer toe deed qua stand, gaf de overwinning twee dingen aan. Enerzijds kunnen de Venrayse dames wel degelijk win nen van de nationale topclubs. Anderszijds bleek zaterdag dat met name de onderste clubs kwetsbaar zijn als hun kopvrouw niet mee speelt. Dit geldt uiteraard niet voor Henk ten Hoor/DTK en NAK Den Helder, maar zeker wel voor Mazza Flits, De Borgmeren en Arboned/Westa. Dit moet de dames van Red Stars het vertrouwen geven dat volgend jaar wellicht weer een nieuwe stap vooruit gezet kan wor den. Maar eerst wacht nu de eerste divisie. Het heren team van Jumpers'76 rloor afgelopen weekend in een er hectische wedstrijd in sporthal Wetteling kostbare punten tegen Rooi uit St. Oedenrode: 70-78. de heren overgangsklasse B van ^on zuid zijn op dit moment veel ams aan elkaar gewaagd en het is nvan belang om tegen de gelijk- aardige teams dan ook punten te i0{ kken. Beide teams hadden vooral de eerste twee periodes veel 0 leite met het zwakke optreden in de scheidsrechters. Het leek er eerste instantie op dat de leiding teugels zeer strak zou houden l.l aar omdat men dit in tweede i J; slantie niet consequent deed ont- lipd er binnen en buiten het veld b! irritatie bij beide teams.. De o| egen hadden vooral last van het dat ze niet wisten waar ze aan waren. Zo kregen spelers van de teams fouten voor relatieve Ui hte overtredingen en voor enkele 3 lidelijke overtredingen werd in fase niet gefloten. In de tiende nuut van de eerste periode dreig- het duel zelfs te escaleren toen Filipan en John Berden met bar in de clinch kwamen. Na Dg beraad kreeg de speler van BV lij ooi hiervoor een diskwalificerende ut. De ploeg uit Noord-Brabant ilde op dat moment de kleedka- er opzoeken maar realiseerde zich itijd dat hun dat dan de wedstrijd een boete zou kosten. Men sloot verder te spelen maar de 7 eggestuurde speler (een belangrij- spil in het team van BV Rooi) eef tegen de regels in wel op de ink zitten. De scheidrechters tra- ()- n hier om onduidelijke redenen 3_i et tegen op. De thuisploeg vergat f- De volleybaldames van Sportivo ihaalden tegen Montagnards 1 in ergen een duidelijke overwinning: •3. De wedstrijd ging voor [>ortivo matig van start. De dames vamen niet goed in hun ritme, aardoor er veel persoonlijke fou- jjj n gemaakt werden. Het merendeel II rade punten die naar de tegenstan- nl, ir gingen, werd veroorzaakt door II mten aan de zijde van Sportivo. n{ iteindelijknam Sportivo een voor- 01 'rong en trok de eerste set naar Q\ chtoe met 25-12. :l De tweede set verliep dramatisch 3|> ij Sportivo. De service ging niet led en ook de passes waren slecht, aardoor er weinig punten werden 1ihaald. Met nog een punt te gaan ikte het Sportivo plotseling niet «er om nog punten te scoren. De 1 lines van Montagnards wisten «lijk te komen en even ging het «1 tegen elkaar op. Beide teams l'o Klden de setwinst in zicht. Maar ikele persoonlijke fouten deden 3 portivo de das om: Montagnards on de set met 29-27. y: De derde set hervond Sportivo iar spel gedeeltelijk, al liep het nog h iet zo goed als ze zou willen. Met 1 n goede service druk werd een 9 irdige voorsprong opgebouwd, die óp 'de loop van de set ook niet meer «rd afgegeven. Met een stand van 5*12 wonnen de dames deze set. De vierde set gaf geen ander beeld is de voorgaande sets. Matig spel ÜLde zijde van de Overloonsen os ook nü kenmerkend. De stand mg tegen elkaar op, al zouden de 1 "nes graag anders hebben gezien. «haalde punten' werden telkens tóet gedaan door persoonlijke fou- !n. Maar uiteindelijk trok Sportivo i m het langste eind en won de set «t 25-21. in deze fase te basketballen en het gevolg was dat men tegen elf punten achterstand aankeek na de eerste periode 11-22. Ook in de tweede periode leverden de beslissingen van de leiding veel irritatie op en leek basketball meer een bijzaak. In de 18e minuut dreigde het opnieuw uit de hand te lopen. Marcel Abgaou kreeg vlot achter elkaar twee discu tabele fouten. Hij verloor zijn zelf beheersing en kreeg daar prompt twee technische fouten overheen. Het gevolg was dat hij met een fout uit de eerste periode en in totaal vijf fouten op de bank kon gaan zitten. Na een ruststand van 35 -50 hadden beide teams blijkbaar besloten om zich toch maar op het basketballen zelf te richten en ontstond er zelfs nog een echte wedstrijd. John Berden nam zijn team op sleeptouw en Jumpers'76 begon aan een inhaalrace. Het gemis aan twee vaste krachten en de foutenlast brak het te^m van Patrick Klomp uitein delijk toch op via 55 - 64 kwam men aan het èiml acht punten te kort om de punten in Venray te houden. Topscorers bij Jumpers'76 waren John Berden rftet 29 punten en Sergy Chia met 16 punten. Uitslagen: Heren 1-BV Rooi 70-78 Mini's 2-Yellow Sox 17-39 Heren 2-E.B.C.G. 85-53 Meisjes Jun.-Tenderfeet 46-48 Jongens Asp. 1-Quo Vadis 74-40 Jongens Jun.-WSC 72-102 BC Heeze-Jongens Asp. 2 54-16 BV Rooi-Benjamins 96-4 WSC-Mini's 1 62-35 Vanilla Basketbal-Heren 1 103-63 Programma zaterdag 1 dec.: Wizards-Jongens Asp. 2 14.45 Springfield-Benjamins 15.00 PSV Almonte-Mini's 1 16.00 JRC-Jongens Kadetten 16.30 Bladel-Meisjes Jun. 17.00 Wizards-Heren 2 17.30 Jumping Crabs- Jongens Jun. 20.00 Programma zondag 2 dec.: Tiboria-Heren 1 12.00 Op 27 en 28 december zijn er Basketball Clinics in Rotterdam o.l.v Thomas Roijakkers. Meer informatie en inschrijfformulier op www.trbasketballclinics.com of bij Kees Spitters. De uitslag van de laatste avond van de eerste viertallencompetitie. In de A-lijn wonnen Trudy Jeurissen en Henny Alkemade met Mia Koopman en Truus Reintjes met 25 tegen 4. Daarmee hebben ze de eerste plaats van de competitie ook deze avond nog flink verste vigd: in vijf avonden speelden zij 105 punten bij elkaar (125 is het maximum). In de B-lijn scoorden deze avond Jacqie Coenen en Tineke Meurs met Ilona Orosz en Piet Hafinans 22 punten tegen 8. De competitie is gewonnen door Peter Kooien en Sip van Goïnga met Nelly Camps en Bep Martens, die 84 punten bij elkaar speelden. In de C-lijn wonnen Riet Muermans en Jos Linders met Frans Poels en Bert van Kempen met 24 tegen 6 punten. Dit viertal heeft daarmee ook hun eerste plaats in de competitie defini tief verstevigd: zij behaalden name lijk 104 punten. Volgende week beginnen ze aan het tweede competitieblok. De heren van Rooyse VK hebben het duel tegen middenmoter Meterik 2 overtuigend gewonnen: 0-4. De eerste set ging mede door goed blokkeerwerk van Demis en Sef snel naar de Rooyse: 17-25. De tweede set verliep moeizamer. Door onderschatting en concentratiever lies konden de heren van Meterik goed bijblijven en wisten soms op voorsprong te komen. Met prikbal- len wilden ze Rooyse verrassen maar door trainingsarbeid van de laatste week hierop hadden ze dit onderdeel goed opgepakt en ging de set alsnog naar de Rooyse: 22-25. De derde set was een kopie van de eerste: snel een beslissende voor sprong nemen van vijf a zes punten is vaak al dodelijk met het rally- pointsysteem. Dit bleek nu ook het geval: 18-25. Door de stand op de ranglijst was niet alleen winnen van belang maar ook zonder setverlies de wedstrijd te beëindigen, wat vori ge week niet lukte. Dat ging nu wel goed. Door positief ingestelde men sen langs de kant, teamspirit en pinchhitter Leon won Rooyse VK deze set uiteindelijk met 20-25. Op deze wijze als collectief te fungeren en wedstrijd voor wedstrijd te knok ken kan Rooyse VK misschien het doel van trainer/coach Ton Scholten bereiken en eindigen bij de top drie. Programma vrijdag 30 nov.: Rooyse DV1 -Flash Essel a.20.00 Programma zondag 2 dec.: Rooyse HV1-Arsenaal a. 10.00 Meuleveld-Rooyse HV2 Programma woensdag 5 dec.: Oltimers-Rooyse DV1 a. 19.30 Vijftien paren waren aangescho ven voor de zesde avond in de lad dercompetitie naast de gebruike lijke viertallen die de strijd moesten aanbinden met afgevaardigden uit andere clubs van net district. Mia van het Reve en Joep Vaessen, Annie van de Munckhof en Ingrid de Vocht en Truus de Vries met Nel Wicherts waren weer de besten met 65.19, 62.68 en 62.17 In de lad der staan Jaap Goumans met Nellie Schrooten, Greet Koningstem met Rineke de Weert en Martin Bolwerk met Kees Simons nu boven aan met gemiddelden van 56.44, 52.35 en 51.28 De viertallen moeten een zware strijd leveren om zich te handhaven. De tegenstanders in het district zijn de laatste jaren sterker geworden. Deze week worden de laatste wedstrijden gespeeld. In de gele lijn wisten hr. Bender- van Gaal hun kleine achterstand met een keurige eerste plaats ruim schoots goed te maken. Zij worden de winnaars van het tweede blok. De tweede en derde plaatsen waren voor ds. Keizers-Martens en hr. Keizers-Teunissen. In de rode lijn zal nog het nodige rekenwerk gedaan moeten worden om de promovendi te weten te komen. De dagprijzen gingen hier naar ds. V.d. Broek-Burg, hr. Janssen-van Pelt en ds. Camps-Schaeffers. In de groene lijn was er een fraaie eerste plaats voor ds. Peynenborgh-Tepas. Zij waren deze avond alle anderen te slim af. De tweede en derde plaats waren hier voor ds. Meurs-Steemers en hr. V. Toor-Vermolen. Volgende week worden de prom ovendi bekendgemaakt en is er tevens de tweede speelavond voor het clubviertallen. De derde zitting van de tweede ronde om het clubkampioenschap is gespeeld. De dames Cals-van Cunnen behaalde met een percenta ge van 70.31% een ongewoon hoge score. De uitslag: Geel: 1. ep. Vierhout 67.19%; 2. hr. Nollen-Vercauteren 54.69%; 3. hr. Arts-mw. Schoonbeek 54.17%. Rood: 1. hr. Den Hoedt-Oomen 59.90%; 2. mw. Delsing-hr. De Groot 56.25%; 3. mw. Arts-hr. Kooien 55.21%. Groen: 1-. ds. Cals-v. Cunnen 70.31%; 2. ds. V. Haren-Schaeffers 64.58; 3. mw. Baak-hr. Merckx 60.94%. Afgelopen maandag werd de laatste ladderwedstrijd in dit seizoen gespeeld. Met veel animo werd geboden en gespeeld met de volgen de uitslag: Geel: 1. ds. Aarst-Linders en hr. Huys-Karagozyan 54.69%; 3. ds. Cremers-Verhaegh 53.13% Rood: 1. hr. Koopman-Lagarde 60.42%; 2. mw. Schaminee-hr. Oudenhoven 58.,33%; 3. ds. Overb eek-Peters 55.73%. Groen: 1. ds. Huisman-Pas 56.94%; 2. ds. Hordijk-Tacken en ds. Gorre- Worst 54.86%. Uitslag zesde Laddercompetitie: Oranje: 1. hr. Janssen-Mertens 66.17%; 2. ep. Tiggeloven 64.58%; 3. ep. Spreeuwenberg 55%. Rood: 1. ds. Koningstein-Pas 60.42%; 2. ds. Buyssen-Tummers 60%; 3. ds. Korsmit-Rooyakkers 54.58%. Groen: 1. ds. Beijersbergen-v.d. Munckhof 66.17%; 2. ds. Janssen- Schrooten 55.75%; 3. ds. Loeffen- Schaeffers 51.396%. De trainingstijden zijn als volgt: Wedstrijdatleten: Pupillen: dinsdag (baan) 18.30- 19.30 uur; donderdag (baan) 18.30- 19.30 uur. C/D-Junioren: maandag (zaal De Weert) 17.30-19.00 uur; donderdag (baan) 19.00-20.30 uur. A/B-junioren: dinsdag (zaal Raayland Noord) 20.30-22.00; don derdag (baan) 19.00-20.30 uur. NSG-groep: Zaaltraining van 19.00- 20.00 uur in zaal Raayland Oost. Info: André Veugen, tel. 515025. Lopersgroep (recr./alle niveaus): dinsdag 19.00 baantraining; donder dag (start atletiekbaan) 19.00 baan, bos of wegtraining. De baantrainingen worden gehou den op de kunststofatletiekbaan aan sportpark de Wieën. Telefoon tij dens trainingen: 585522. Informatie: bij de trainers of tel. 588217. Ledenadministratie: tel. 582842; zie ook www.av-venray.nl Oud papier: Iedere zaterdag is de papiercontainer van AV-Venray, geplaatst aan de Weg in den Berg/kruising Veltumse Kleffen, geopend van 09.00-13.00 uur. Toezicht (10.00-13.00 uur): 1 dec.: John Weijs en Wout Pel; 8 dec.: Gerard Rutten en Kees v.d. Ven; 15 dec.: Herman Bexkens en René Geurts. Programma: 2 dec.: Steegbergcross Sevenum. 9 dec.: Zandboscross te Deume (3e wedstrijd Limbra-competitie). 16 dec.: Indooratletiek voor pupillen en CD-junioren te Arnhem. 23 dec.: IJzerenmancross te Weert (4e wedstrijd Limbra-competitie). PEEL EN MAAS on line www.vandenmunckhof.nl/ De 18e Leukermeerloop, zondag jl. is succesvol verlopen voor ver schillende atleten van de Venrayse atletiekvereniging. De wedstrijd werd onder gunstige weersomstan digheden gelopen. Ruim 240 trim mers en wedstrijdatleten schreven zich in voor deze aantrekkelijke loop, die meetelt voor de Dagbladcrosscup 2001. AV Venray-Regio was bij de wedstrijdatleten, kwalitatief, sterk vertegenwoordigd. In de leeftijds groepjongens 12 t/m 15 jaar behaal de Geert Pel een 2e plaats (8.14) voor de sterk lopende clubgenoot Rob in Diesbergen (8.19) die als 3e finishte. Benoit Kaanen (8.30), Stan v. Merkenstein (9.37) en Giel v. Gend (9.59) werden resp. 4e, 9e en 11e binnen deze groep, Rob Steinhage uit Blerick (8.08) schreef deze loop op zijn naam. Bij de heren veteranen 1 korte cross kon AV Venray-atleet Jan Poels het tempo van Ron Vlenterie uit Velden (20.15) niet bijhouden werd heel verdiend 2e in een mooie tijd van 21 min. over 5900 meter. Slechts 7 sec. na Jan kwam clubge noot Mart v. Rooij verrassend als 3e over de finish. Jan Maessen werd 18e (24.33), Geert Comelissen 21e (25.27) en Roland Waaijenberg kwam als 25e (26.55) over de eind streep. Bij de dames schreef Venray-atle- te Gerda Top bij de dames vetera nen korte cross een schitterende 3e plaats op haar naam (25.26). De uit Duitsland afkomstige Marianne Spronk zegevierde in 23.31 en 2e werd Sabine Schuwer (24.59) uit Venlo in deze internationaal bezette wedstrijd. De overige uitslagen van de Venray-atleten: Jongens t/m 11 jaar: Don Keyzers 4.38 10e; Jolan Knol 4.39 lie; Bob Keyzers 4.41 12e. Meisjes t/m 11 jaar: Mayke Receveur 4.57 10e; Laura Verb eek 4.58 1 le; Elly v. Osch 5.35 18e. Heren senioren korte cross: John Weijs 24.03 19e; Ger Litjens 24.15 20e; Gerard Rutten 27.48 38e. Heren veteranen 2 korte cross: Piet Pluk 31.21 15e. Dames senioren korte cross: Angelique Lensen 27.04 4e. Heren veteranen 2 lange cross Gé Peterink 51.38 7e en Herman Bexkens 52.51 8e. Tijdens de jaarvergadering werd, naast de gebruikelijke agendapun ten, mevrouw Jos Rongen-Franken gekozen tot bestuurslid. Verder wer den tijdens deze jaarvergadering twee jubilarissen in het zonnetje gezet. Mevrouw Toos Tijssen was 12,5 lid van de vereniging en kreeg daarvoor een mooi boeketje bloe men aangeboden. Een bijzonder jubileum werd gevierd door John Berghmans. John is nu 50 jaar lid van gymnastiekver eniging St. Christoffel. Veertig jaar hiervan heeft hij in het bestuur geze ten. Op een gegeven moment was hij zelfs voorzitter, penningmeester en secretaris tegelijk. Ook nu nog kan men een beroep doen op John's hulp als dit nodig is. Voor al zijn verdiensten kreeg John uit handen van voorzitter Jan van Daal een mooie dasklem met inscriptie namens de vereniging aangeboden, ook zijn vrouw Iet werd in de bloe metjes gezet. Vanwege deze bijzondere gebeurte nis was ook mevrouw Frijns aanwe zig. Zij is de penningmeester van de KNGU regio Limburg. Zij bood John een mooie pennenset aan. Verder speldde zij de speld van 50 jaar trouw lidmaatschap van de bond op en bood mevrouw Berghmans eveneens een bloemetje aan. De avond werd besloten met een spannende spelavond. In café de Piëlhaas wordt op zater dag 1 december weer het whiskeyd- arten gehouden. Iedereen kan zich inschrijven tot uiterlijk 20.15 uur, dit kan ook telefonisch: nr. 582187. De aanvang van het toernooi is om 20.30 uur. Uitslag levensmiddelendarten van zaterdag: Winnaarsronde: 1Pascal Janssen; 2. Peter Thissen; 3. Huub v. Eyck; 4. Piet Xhofleer; 5. Arno Verhaegen; 6. Peter Hoeymakers; 7. Marcel V erhaegen; 8. Johnny Verhees. Verliezersronde: 1. Geert Lidjens; 2. Edwin de Kleine; 3. Jos Heesen; 4. Jan v.d. Zwan; 5. Peter v.d. Laar; 6. Jan Cox; 7. Theo Giesberts; 8. Christine Hoeymakers. Uitslagen senioren: eindstand Winterkoning: 1. Toon Sanders; 2. Peter Cuppen; 3. Wiel Verberkt; 4. Harry Theeuwen; 5. Henk Theeuwen. Clubkampioen 2001 is Toon Sanders geworden. Voor dag- en weekvergunningen voor Het Wanssums Ven kunt U terecht bij v. Grootel Hengelsport, Stationsweg 21 in Venray, bij V/d Ligt Allicht aan de Brugstraat en bij Harry Theeuwen de Houskuilstraat 38 en het Shell tankstation, alledrie in Wanssum. Verdere inlichtingen bij de secretaris H. Lenssen, tele foon (0478)587606. Afgelopen zondag is Judoverening Erised met zeventien judoka's afgereisd naar Bom om daar deel te nemen aan de Limburgse kampioenschappen voor jeugd tot en met 9 jaar. Dertien judoka's wisten een plaats op het erepodium te behalen. Kampioen werden Ivo Kuypers, Davy van Stokkem, Anke Thoonen, Anne Peeters, Djoeke Bouwmans. Tweede plaatsen waren er voor Mischa Eyt, Jessie Wismans, Dennis Kranenburg en derde wer den Jordy Wismans, Luc Thoonen, Raj Maikoe, Thijs Quaedvlieg en Luc Jans-Beicen. Vorige week donderdag was de laatste avond van de eerste compe titieronde met promotie en degra datie. Dus werd hard gevochten om elke extra slag met als resultaat in: Geel: 1. ds. V. Goinga-v. Meyel 59,58%; 2. ds. Cremers-Peters 59.7%; 3. ds. V.Boom-v. Glabbeek 57.5%. Groen: 1. hr. Canli-Comelissen 71,35%; 2. hr. Verheijen- Versleijen 56,25%; 3. ep. V. Son 50,52%. Blauw: 1. ds. Buysen-Michels 62,92%; 2/3. hr. Faas-Linders en ds. Claessens- V.d.FIeuvel 61,67%. Vanavond spelen ze de eerste ronde van de interne viertallen competitie. Bij de tweede springselectiewed- strijd in Ysselsteyn behaalde de familie Jeurissen drie maal een eer ste prijs en twee maal een tweede PW- Iris Jeurissen eindigde op de eerste plaats in de cat. BL met Nimphy; in de cat. CL werd ze ook eerste met Presley. Zus Esther behaalde in de cat. EL met Nadanna een eerste prijs; in de cat. DB met Kimula een tweede prijs en met Why in de cat. DL eveneens een tweede prijs. Anneloes Masselink, die in Haps met haar pony Twiggy aan een dres- suurwedstrijd meedeed, behaalde daar een mooie tweede prijs in de cat. DL-1 met 163p. Bij de trainingen is er een geza menlijke warming-up waarna het geheel in groepjes uit elkaar gaat. Die groepjes worden ingedeeld op de snelheden die je aan kan, het doel van de training die ontspanning kan zijn, stevig trainen naar een wed strijd toe of naar een persoonlijke toptijd. De trainingen zijn op dins dag, intervaltraining op de baan en donderdag, lange duurloop in en om Venray. Ze starten om 19.00 uur vanaf of op de atletiekbaan. Zaterdag bostraining om 16.00 uur in het Boshuizengebied. Start vanaf de oude Barrier. Uitslagen: Leukermeerloop: 5900 meter: Jan Poels 21.00 (2e vet.I), Mart van Rooij 21.07 (3e vet. I), John Weijs 24.03, Ger Litjens 24.15, Jan Maessen 24.33, Gerda Top 25.26 (3e vet I), Geert Comelissen 25.27, Roland Waayenberg 26.55, Angelique Lensen 27.04, Piet Loormans 28.47, Jan Koopmans 29.55, Piet Pluk 31.21. 11.800 meter: Ge Peterink 52.02, Herman Bexkens 52.11. Agenda: 2 december: Steegbergcross in Sevenum (dagblad cross cup) 9 december: Zandbergcröss in Deume (limbra) Informatie: Lopersgroep Venray is de recrea tieve tak van Atletiekvereniging Venray Regio. Wil je graag wat meer informatie over de Lopersgroep bel gerust een van de volgende nummers, zij kunnen u antwoord geven op al uw vragen. Aanmelden of meelopen om het eens te proberen kan ook altijd. Anja Gooren, tel. 589486, Jan Maessen, tel. 589488. Het is weer zo ver, het jaar loopt ten einde en het is weer tijd om nieuwe vergunningen voor het jaar 2002 te bestellen. De vereniging wil u hier behulpzaam bij zijn. De afgelopen week is de nieuwe acceptgiro weer bezorgd bij u. Hierbij vindt u ook een machtiging voor automatische bnetaling, we vragen onze leden hier zo veel mogelijk gebruik van te. maken, daar dit voor de vereniging sterk kostenbesparend is. Wacht niet met betalen tot volgend jaar, doe het meteen dan krijt u de nieuwe ver gunningen vanzelf bezorgd voor 01- 01-2002. De nieuwe vergunningen zijn ook vanaf 15 december af te halen op de bekende adressen. Vergunningen: Nieuwe vergunnin gen zijn verkrijgbaar bij Faunaland Van Grootel, Stationsweg 21 Venray en bij H. Hendriks, Past. v.d. Gaetstraat 48 Venray, tel. 0478- 582994. Hier zijn ook dag- en week vergunningen te verkrijgen voor visvijver de Ballonzuil. Bij de secre taris kan men ook terecht voor ver dere inlichtingen. Voor de liefhebbers was er afge lopen weekend weer voldoende aan bod. Op zaterdag een tocht in Vierlingsbeek en op zondag een mooie tocht met veel klimmetjes en afdalingen in het middenLimburgse Vlodrop. Beide tochten waren voor zien van een fikse laag modder maar dat kan de echte Mudhunter niet weerhouden van een paar uur afzien. Want afzien is het natuurlijk wel in die modder. Denk je nou dat lijkt me ook wel iets dan ben je van harte welkom om eens een aantal weken met ons mee te rijden. Als je geen helm hebt kun je die via onze vereni ging lenen. De komende weken staan er een aantal leuke tochten op de planning. Programma: Zondag 2 december: vertrek 9.00 uur voor een training in Baarlo, olv gids. Zondag 9 december: vertrek 8.00 uur voor een tocht in Malden 34 of 42 km. Ze vertrekken bijna altijd vanaf zwembad de Sprank. Voor informa tie bel je met Piet Dupont op 0478- 589880 of kom gewoon een keer naar één van de trainingen of toch ten. Trainingen: Dinsdag: interval en loopscholing, aanvang 19.00 uur, Kastiëlse Baan. Donderdag: duurloop, vertrek om 19.00 bij de telefooncel tegenover de Nijverheidstraat Horst richting Sevenum, Peperstraat 10. Aldaar vertrek om 19.30 richting Horst. Zaterdag: bostraining, aanvang 15.30 uur, vanaf parkeerplaats Schadijker Bossen Meterik. W edstri j dkalender 2 dec.: Sevenum Steegbergcross 9 dec.: Deume Zandboscross 26 dec.: Horst Kasteelloop W edstrij duitslagen Ria van den Goor behaalde tijdens de Molenvencross in Stiphout een vierde plaats bij de vrouwen 35-45 jaar. De tijd: 19.05 over 4,53 km. Wim Boonhof eindigde bij de man nen 45-50 jaar als zesde in 43.15 over 10,19 km. Jos Peeters liep een halve marathon in Swartbroek in 1.44.20. Ron Beurskens werd tij dens de Leukenmeerloop in Well tweede bij de senioren korte cross en is daarmee nu al winnaar van het eindklassement. Bert van Wylick, eveneens klassementaanvoerder bij de mannen 40-50 lange cross, ein digde achter zijn concurrent en zal tijdens de Steegbergcross nog een keer vol aan de bak moeten. Piet Aarts werd tweede bij de mannen 50+ korte cross. Korte cross 5,9 km: Ron Beurskens 20.09; Henk Dinghs 22.34; Wiel Dinghs 22.35; Twan Keizers 23.26; Piet Aarts 23.46; Wiel Brouwers 24.20; Bert Kallen 24.42; Ria van den Goor 25.40; Michel Billekens 26.02; Henk Brouwers 26.27; Jos Peeters 27.55; Frans Hoebers 30.38. Lange cross 11,8 km: Bert van Wylick 44.25; Jan Peeters 45.50; Jac Geurts 46.56; Geert Emons 48.17; Leon Mooren 48.50; Wim Boonhof 50.55; Guus Herraets 53.30; Mark Hellegers 54.14. Wedstrijduitslagen doorgeven via E-mail, rpvdgoor@plex.nl of telefo nisch via 077-4678240. Bij de selectiewedstrijden in Meerlo werden de volgende resultaten behaald: Stefanie Muijsers haalde in de klas se DL2 een le plaats met 172 pun ten. Haar zus Jaimy behaalde in dezelfde klasse een 3e plaats met 165 punten. Bij de dressuurwedstrijd in Haps behaalde Milou Bermans in de klas se CL2 een 6e plaats met 163 pun ten. Jeanine Huybers behaalde een 3e plaats met 160 punten in de klas se CH2.

Peel en Maas | 2001 | | pagina 17