3; Actie inzamelweken tot 1 december Bekendmakingen gemeente Venray wet milieubeheer Bekend making woningwet wet ruimtelijke ordening Informatieavonden Keurmerk Veilig Wonen Synthese Vrijwilligers Open dag breien Foster Parents ;EL EN MAAS donderdag 1 november 2001- Pagina 23 genoemde aanvragen, intrek ken en meldingen en alle op de ivragen, intrekkingen en meldin- betrekking hebbende stukken >n op genoemde tijdstippen ter ge in het gemeentehuis, adhuisstraat I te Venray, op andag van 12.00 tot 20.00 uur en ,de overige werkdagen van 09.00 tot 13.00 uur (balie blieksdiensten). Op telefonische praak (0478-523630 tussen 00 - 10.00 uur) kunnen de stuk- ook op een ander tijdstip wor- n ingezien. ■jet ontwerp van het besluit Burgemeester en wethouders n de gemeente Venray maken kend dat zij voornemens zijn een irgunning krachtens de Wet lieubeheer te verlenen aan: Rozendaal Agri BV, Rozendaal 2 te Merselo voor een revisiever gunning voor een varkenshoude rij, gelegen aan de Rozendaal 2 te Merselo. L, Philipsen, Ringweg 12 te Yssel- stéyn voor een oprichtingsver gunning voor een vleesvarkens houderij, gelegen aan de Potte- venweg ongenummerd te Ysselsteyn. Familie Poels, Volen 8 te Heide voor een oprichtingsvergunning voor een paardenhouderij, gele gen aan de Volen ongenummerd te Heide. L van Dijck, Venraysbroek I te Venray voor een revisievergun ning voor een melkveehouderij, gelegen aan de Veulenseweg 40 te Veulen. Maatschap Marcellis, Twistweg4 te Vredepeel voor een revisie vergunning voor een varkens houderij, paardenhouderij en akkerbouwbedrijf, gelegen aan Twistweg 4 te Vredepeel. Maatschap Janssen, Vredeweg 5 te Vredepeel voor een revisie- Welzijn Ie commise Welzijn vergadert woensdag 7 november a.s. om ,00 uur in het gemeentehuis van inray. Belangstellenden zijn van ite elkom. De agenda luidt: Discussie rondom het thema wijkbeheer/ondersteuning wijk- organisaties. Stedelijke Ontwikkeling )e commissie Stedelijke ntwikkeling vergadert op woens- g7 november a.s. om 19.00 uur het gemeentehuis te Venray. jlangstellenden zijn van harte wel- im, De agenda luidt: Opening, vaststelling agenda en mededelingen. Spreekrecht publiek. Ingekomen stukken (ter kennis name). a. Via raadsmachtiging afgewerkte grondtransacties. b. Overzicht grondverkopen. c. Overzicht verleende vrijstellin gen artikel 19 lid I WRO. d. Ont wikkelingsovereenkomst per ceel Moorrees op De Hulst 2. e. Ontwerpplan 7e wijziging bestemmingsplan buitengebied (wijzigen agrarisch bouwblok Brienshoekweg 3). f. Intentieo vereenkomst Ruimte voor Ruim te, tweede tranche, g. Verslag van de BOBW-vergadering van 20 september 2001h. Goedkeu ring bestemmingsplan Francisca- nenpark. Vaststelling verslag vergadering d.d. 3 oktober 2001 Raadsvoorstel tot verkoop grond in plan Den Hoebert aan bouwbedrijf Fleuren v.o.f. Raadsvoorstel tot herontwikke ling locatie Gouden Leeuwter rein. Raadsvoorstel delegatiebesluit artikel 19 lid I WRO inzake bou wen tweede bedrijfswoning en inpassing agrarische bouwkavel aan De Steeg 10 in Merselo. Raadsvoorstel delegatiebesluit artikel 19 lid I WRO inzake ver plaatsen bedrijf Alcast bv van Horsterweg 31 naar Horsterweg 10a. Raadsvoorstel uitwerking ISV- regeling (onder voorbehoud besluitvorming BenW op 30 okt. 'Raadsvoorstel delegatiebesluit artikel 19 lid I WRO inzake het uitbreiden van een pluimveebe- drijf aan de Blakterweg4a (onder voorbehoud besluitvorming BenW op 30 okt. a.s.). '•Lijst aandachtspunten. I Rondvraag. Sluiting. Begraafplaats Boschhuizen De commissie Begraafplaats jschhuizen vergadert op maandag 'november om 19.00 uur in het J|neentehuis. De agenda luidt: Opening. Spreekrecht van de burgers. Mededelingen (o.a. een verslag van de zijde van de voorzitter van het gesprek met de burge meester op 21 sept. jl.V Verslag vergadering da. 10 sept. Afdoeninglijst Ingekomen en uitgaande stuk- i ken. Taak en plaats commissie. Rondvraag. Sluiting. vergunning voor een melkveebe drijf, gelegen aan de Vredeweg 5 te Vredepeel. - J.L.P. Claessens, Deurneseweg 72 te Heide voor een revisiever gunning voor een kalkoenen- houderij, gelegen aan de Deur neseweg 72 te Heide. - J. Hendrickx, Overbroekseweg 12b te Leunen voor een revisie vergunning voor een varkens houderij, gelegen aan de Over broekseweg 11 te Leunen. Dit onder oplegging van voorschrif ten in het belang van de bescher ming van het milieu. Het ontwerp van het besluit en alle overige op de aanvraag betrekking hebbende stukken liggen ter inzage van I november 2001 tot en met 29 november 2001 in het gemeen tehuis. Gedurende bovengenoemde perio de kan een ieder schriftelijk gemo tiveerde bedenkingen indienen bij Burgemeester en wethouders. Hierbij kunt u verzoeken uw per soonlijke gegevens niet bekend te maken. Op verzoek kunt u ook mondeling bedenkingen inbrengen waarbij u gelegenheid krijgt tot een gedachtenwisseling over de ont- werp-beschikking. Alleen degenen die bedenkingen hebben ingebracht op de bovenom schreven wijze en degenen die aan tonen daartoe redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest, zijn later tot het instellen van beroep gerechtigd. Besluiten Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij vergunningen krach tens de Wet milieubeheer hebben verleend aan: - Van Rattingen, Henri Dunant- straat 37 te Oostrum voor een revisievergunning voor een grond-, water-, en wegenbouw bedrijf met machinestalling en machineonderhoud t.b.v. grond verzet-, bestratings- en kraan verhuurbedrijf, gelegen aan de Henri Dunantstraat 37 te Oost rum. - R.J.M. Janssen, Peelweg 19 te Ysselsteyn voor een revisiever gunning voor een pluimveehou derij en akkerbouwbedrijf, gele gen aan de Peelweg 19 te Yssel steyn De vergunningen worden onder oplegging van voorschriften en/of beperkingen in het belang van de bescherming van het milieu ver leend. Het besluit en alle overige op de aanvraag betrekking hebbende stukken liggen ter inzage (6 weken) van I november 2001 tot en met 13 december 2001 in het gemeen tehuis. Gedurende bovengenoemde perio de kan bij de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State een beroepschrift wor den ingediend door: diegenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit; de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over het ontwerp van het besluit; diegenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzichte van het ontwerp daarvan zijn aangebracht; belanghebbenden aan wie redelij kerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben inge bracht tegen het ontwerp van het Verkeersbesluit aanleg invalidenparkeerplaats op kenteken Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen het hoofd van de afdeling openbare werken, maken hierbij bekend hun verkeers besluit d.d. 30 oktober 2001 waarbij besloten is: 1een gereserveerde invalidenpar keerplaats aan te leggen in de Kloosterhof nabij huisnummer 28; 2. dat de uitvoering van dit besluit geschiedt overeenkomstig de bij behorende situatieschets en door het aanbrengen van een markering alsmede door plaat sing van het bijbehorende ver keersbord E 6 met het onder bord nr. 051 I waarop het kente ken TB-92-JF staat vermeld; 3. dit besluit treedt in werking de dag na deze bekendmaking. Venray, 30 oktober 2001 Burgemeester en wethouders voor noemd, namens dezen, hoofd van afdeling Openbare Werken B.R.Th, v. Dijk Bovengenoemd besluit ligt voor eenieder ter inzage bij de Publieksbalie in het gemeentehuis. Deze Publieksbalie is open op maandag van 12.00 tot 20.00 uur en vanaf dinsdag t/m vrijdag van 09.00 tot 13.00 uur. Belanghebbenden kunnen tegen dit besluit binnen zes weken na de dag van bekendmaking een bezwaarschrift indienen bij het col lege van burgemeester en wethou ders van Venray, Postbus 500, 5800 AM Venray. besluit. Het beroepschrift moet (in twee voud) worden gericht aan de Raad van State, afdeling Bestuursrecht spraak, postbus 20019, 2500 EA 's- Gravenhage. Na afloop van de beroepstermijn wordt de vergunning van kracht, tenzij vóór deze datum beroep is ingesteld en een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorzie ning (waaronder een schorsings- verzoek) is ingediend. Het verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Het besluit wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Verzoek tot intrekking van de milieuvergunning De Wet milieubeheer biedt de mogelijkheid tot intrekking van de milieuvergunning. Hiervoor geldt een bijzondere procedure die in paragraaf 3.5.6 van de Algemene wet bestuursrecht staat beschre ven. Het ontwerp van het besluit Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij in het belang van de bescherming van het milieu de ver gunningen gedeeltelijk of geheel wensen in te trekken van: - H. van de Ven, Jan Poelsweg 4 te Ysselsteyn voor het gedeeltelijk intrekken van de milieuvergun ning voor een vleeskalkoenen- houderij en akkerbouwbedrijf, gelegen aan de Jan Poelsweg 4 te Ysselsteyn ten behoeve van Horsterweg 39d te Castenray. - Maatschap Janssen Philipsen, Groeneweg 26 te Heide voor het gedeeltelijk intrekken van de milieuvergunning voor een pluimveefokkerij, gelegen aan de Groeneweg 26 te Heide ten behoeve van Molenweg 30 te Stramproy. - Maatschap Janssen Philipsen, Groeneweg 26 te Heide voor het gedeeltelijk intrekken van de milieuvergunning voor een pluimveefokkerij, gelegen aan de Groeneweg 26 te Heide ten behoeve van Aan de Bergen 2 te Heythuysen. - Maatschap Janssen Philipsen, Groeneweg 26 te Heide voor het gedeeltelijk intrekken van de milieuvergunning voor een pluimveefokkerij, gelegen aan de Groeneweg 26 te Heide ten behoeve van Schorfweg I te Beringe. - J.W.M. Spreeuwenberg, Veulen seweg 55 te Veulen voor het gedeeltelijk intrekken van de milieuvergunning voor een var kenshouderij, gelegen aan de Veulenseweg 55 te Veulen ten behoeve van Konijnenweg 73 te Melderslo. - J.W.M. Spreeuwenberg, Veulen seweg 55 te Veulen voor het gedeeltelijk intrekken van de milieuvergunning voor een var kenshouderij, gelegen aan de Veulenseweg 55 te Veulen ten behoeve van Graven 5 te Neer. - J.W.M. Spreeuwenberg, Veulen seweg 55 te Veulen voor het gedeeltelijk intrekken van de milieuvergunning voor een var kenshouderij, gelegen aan de Veulenseweg 55 te Veulen ten behoeve van Velterweg 6 te Grathem. P.T.M. van Osch, Weverslo 3 te Merselo voor het gedeeltelijk intrekken van de milieuvergun ning voor een varkensfokbedrijf, gelegen aan de Weverslo 3 te Merselo ten behoeve van Rouw- kuilenweg 39 te Ysselsteyn. - P.T.M. van Osch, Weverslo 3 te Merselo voor het gedeeltelijk intrekken van de milieuvergun ning voor een varkensfokbedrijf, gelegen aan de Weverslo 3 te Merselo ten behoeve van Ossendijk 80 te Merselo. - M.P. Spreeuwenberg-Lagarde, Timmermannsweg 57 te Yssel steyn voor het gedeeltelijk intrekken van de milieuvergun ning voor een varkensfokkerij, gelegen aan de Timmermanns weg 57 te Ysselsteyn ten behoe ve van Timmermannsweg 120 te Ysselsteyn. - Dhr. Janssen, Wanssumseweg 8 te Oostrum voor het gedeelte lijk intrekken van de milieuver gunningvoor een varkenshoude rij. gelegen aan de Wanssumse weg 8 te Oostrum ten behoeve van Veulensewaterweg 17 te Veulen. - Dhr. Janssen, Wanssumseweg 8 te Oostrum voor het gedeelte lijk intrekken van de milieuver gunning voor een varkenshoude rij, gelegen aan de Wanssumse weg 8 te Oostrum ten behoeve van Vredeweg 5 te Vredepeel. - J.M.M. Vlemmix, Breevennen- •weg la te Leunen voor het gedeeltelijk intrekken van de milieuvergunning voor een fok- zeugen- en vleesvarkenshoude rij, gelegen aan de Breevennen- weg la te Leunen ten behoeve van Veulensewaterweg 17 te Veulen. - J.M.M. Vlemmix, Breevennen- weg la te Leunen voor het gedeeltelijk intrekken van de milieuvergunning voor een fok- zeugen- en vleesvarkenshoude rij, gelegen aan de Breevennen- weg la te Leunen ten behoeve van Molenstraat I24te Helden. - J.M.M. Vlemmix, Breevennen- weg la te Leunen voor het gedeeltelijk intrekken van de milieuvergunning voor een fok- zeugen- en vleesvarkenshoude rij, gelegen aan de Breevennen- weg I a te Leunen ten behoeve van Volen ongenummerd te Hei de. - J.M.M. Vlemmix, Breevennen- weg la te Leunen voor het gedeeltelijk intrekken van de milieuvergunning voor een fok- zeugen- en vleesvarkenshoude rij, gelegen aan de Breevennen- weg I a te Leunen ten behoeve van Velterweg 6 te Keipen. - J.M.M. Vlemmix, Breevennen- weg la te Leunen voor het gedeeltelijk intrekken van de milieuvergunning voor een fok- zeugen- en vleesvarkenshoude rij, gelegen aan de Breevennen- weg I a te Leunen ten behoeve van Konijnenweg 73 te Melder slo. - J.M.M. Vlemmix, Breevennen- weg la te Leunen voor het gedeeltelijk intrekken van de milieuvergunning voor een fok- zeugen- en vleesvarkenshoude rij, gelegen aan de Breevennen- weg la te Leunen ten behoeve van Ossendijk 90 te Ysselsteyn Het ontwerp van de besluiten en alle relevante stukken c.q. gegevens liggen ter inzage van I november 2001 tot en met 15 november 2001 in het gemeentehuis, Raadhuis straat I te Venray. Gedurende deze periode kan een ieder schriftelijk gemotiveerde bedenkingen indienen bij het colle ge van burgemeester en wethou ders bedenkingentermijn). Deze kan hierbij verzoeken zijn persoon lijke gegevens niet bekend te maken. Er bestaat geen mogelijk heid tot het inbrengen van monde linge bedenkingen of een mondelin ge gedachtewisseling. Alleen degenen die bedenkingen hebben ingebracht op de bovenom schreven wijze en degenen die aan tonen daartoe redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest, zijn later tot het instellen van beroep gerechtigd. Besluiten Burgemeester en Wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij in het belang van de bescherming van het milieu de milieuvergunning gedeeltelijk intrekken van: - J. Matijsen, Moostdijk 9 te Yssel steyn voor het gedeeltelijk intrekken van de milieuvergun ning voor een pluimveehouderij, gelegen aan de Moostdijk 9 te Ysselsteyn ten behoeve van Den Akker 6 te Nederweert Het besluit en alle relevante stuk ken c.q. gegevens liggen ter inzage van I november 2001 tot en met 13 december 2001 in het gemeen tehuis, Raadhuisstraat I te Venray. Gedurende bovengenoemde kan bij de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State een beroep schrift worden ingediend door: a. degenen die bedenkingen heb ben ingebracht tegen het ont werp van het besluit; b. de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over het ontwerp van het besluit; c. degenen die bedenkingen heb ben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzichte van het ontwerp daar van zijn aangebracht; d. belanghebbenden aan wie rede lijkerwijs niet kan worden ver weten geen bedenkingen te heb ben ingebracht tegen het ont werp van het besluit. Het beroepschrift moet (in twee voud) worden gericht aan de Raad van State, afdeling Bestuursrecht spraak, postbus 20019, 2500 EA 's- Gravenhage. Na afloop van deze termijn wordt de vergunning van kracht, tenzij vóór deze datum beroep is inge steld en een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening (waaronder een schorsingsver- zoek) is ingediend. Het verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Het besluit wordt niet eerder van kracht dan nadat op dat verzoek is beslist. A.M.v.B.-meldingen Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat er krachtens artikel 8.40 van de Wet milieubeheer een A.M.v.B.-meldin gen is binnengekomen van: - Janssen Venray Stucadoors BV, Overloonseweg 71 te Venray voor het veranderen van de inrichting ingevole het Besluit bouw- en houtbedrijven milieu beheer, gelegen aan de Over loonseweg 71 te Venray. De meldingen kunnen worden inge zien van I november 2001 tot en met 15 novemer 2001 (2 weken) in het gemeentehuis. Venray, I november 2001 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, hoofd afde ling Bouwen en Milieu, C.Th. van Velzen Ingekomen bouwaanvragen Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet treft u onderstaand aan een over zicht van de in de afgelopen week bij burgemeester en wethouders van Venray ingekomen bouwaan vragen. - het aanbrengen van een rookka naal aan de Mgr. Verrietstraat 9 te Venray tnv P.P.L. Maas, Mgr. Verrietstraat 9; - het vergroten van de woning aan het Christoffelkruid 52 te Venray tnv P.G.H. Kranenburg, Christof felkruid 52; - het bouwen van een garage/ber ging aan het Dorperveld 4 te Merselo tnv J.T. Koopman, Dor perveld 4; - het vergroten van de woning aan de Marga Kiompéstraat te Ven ray tnv R. Boswinkel, Valken kampstraat 2a te Oostrum; - het bouwen van een jongveestal aan de Jaegerhofweg I a te Veu len tnv Maatschap Swinkels, Paardekopweg 13 te Ysselsteyn; - het verbouwen van de biggenstal aan de Broekhuizenstraat 61 te Oostrum tnv Mts. Janssen, Broekhuizenstraat 61 - het bouwen van een dakkapel aan de Mambostraat 106 te Ven ray tnv A.E.A. Lamers, Mambo straat 106. Ingekomen sloopaanvragen Onderstaand treft u aan een overzicht van de in de afgelopen week bij burgemeester en wethou ders van Venray ingekomen sloop aanvragen. - het slopen van bijgebouwen aan de Laagheidseweg 6 te Venray tnv Gemeente Venray, Postbus 500 te Venray; - het slopen van pluimveestallen aan de Moostdijk 9 te Ysselsteyn tnv J.A.M. Matijsen, Moostdijk 9. Bouwtoestemming op bouwmelding Burgemeester en wethouders hebben in de afgelopen week voor onderstaande bouwmelding bouw toestemming afgegeven. - het plaatsen van een dakkapel aan de Coppelenberg 23 te Mer selo tnv M.J.H. Emonts, Coppe lenberg 23. Zij die menen door de afgifte van deze bouwtoestemming recht streeks in hun belang te zijn getrof fen kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daar tegen bij het college van burge meester en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaarschrift indienen en wel binnen 6 weken nadat de beschikking is toegezon den of uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaarschrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publicatie wordt ingediend. Bouwvergunning verleend Burgemeester en wethouders hebben in de afgelopen week voor onderstaande bouwplannen bouw vergunning verleend. - het realiseren separeervoorzie- ning aan de Stationsweg 46 te Venray tnv Vincent van Gogh Instituut, Postbus 5 te Venray; - het renoveren bedrijf aan de Jan Poelsweg la te Ysselsteyn tnv Bouwbedrijf Th. Teunissen B.V., Jan Poelsweg la; - het vergroten van de woning aan de Marga Kiompéstraat 8 te Ven ray tnv R. Koning, p/a Deurnese weg 172 te Ysselsteyn; - het bouwen van een bedrijfs ruimte aan de Energieweg 24 te Venray tnv Boom Transport B.V., Vennootstraat 5 te Venray; - het veranderen garage tot berg ruimte aan de Clara Wichmann- straat 69 te Venray tnv A.J.G.M. Tijssen, Clara Wichmannstraat 69; - het bouwen van een woning aan de Ghünenbeek 16 te Oostrum tnv W.F. van Enckevort, Randen- rade 44 te Oostrum; - het bouwen van een nooduitgang aan de Jan van Wyttenhorstweg I te Vredepeel tnv S.K.P.O.V., Eindstraat 42 te Venray; - het bouwen van een dakkapel aan de Grootdorp 92 te Merse lo tnv H.M.P.J. Bonants-Hen- driks, Haag 42 te Merselo; - het bouwen van een woning aan de Hoenderstraat te Venray tnv C.J. Schueler, Dr. Poelsstraat 13 te Venray. Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze vergunningen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daar tegen bij het college van burge meester en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaarschrift indienen en wel binnen 6 weken na de dag, waarop de beschikking is toegezonden of uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaarschrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publicatie wordt ingediend. Sloopvergunning verleend Burgemeester en wethouders hebben in de afgelopen week voor onderstaande sloopaanvragen sloopvergunning verleend. - het slopen van twee varkensstal len aan de Weverslo 4 te Merse lo tnv P.S.M. Willems, Weverslo 4; - het slopen van vier schuren aan Donderdag 15 november voor de inwoners van Oostrum, gemeen schapshuis Oostrum. Watermolenstraat IAanvang 20.00 uur. Maandag 19 november voor de inwoners van Antoniusveld en Brukske, wijkcentrum de Kiosk, Brukske IAanvang 20.00 uur. Naast algemene informatie omtrent "Veilig wonen" kunt u uw vragen betreffende beveiliging van uw woning stellen en een afspraak maken voor yeen gratis en geheel vrijblijvend beveiligingsadvies voor uw woning. de Noordsingel/Beekweg te Venray tnv Gemeente Venray, Postbus 500 te Venray. Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze vergunningen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daar tegen bij het college van burge meester en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaarschrift indienen en wel binnen 6 weken na de dag, waarop de beschikking is toegezonden of uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaarschrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publicatie wordt ingediend. Bekendmaking bouwplannen en gebruiksverzoeken (in procedure) Burgemeester en wethouders zijn in beginsel voornemens aan de vol gende ingekomen bouwmeldingen, bouwaanvragen en gebruiksverzoe ken, voor zover nodig met toepas sing van art. 15, 17, 19.1, I9.2 of I9.3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 50, lid 4, 5 of 6 van de Woningwet, medewerking te verlenen. - het gebruiken van een winkel als uitzendburo aan De Bleek 74 te Venray tnv Adecco, Postbus 40 444 te Utrecht; - het bouwen van een garage/ber ging aan de Dorperveld 4 te Mer selo tnv J.T. Koopman, Dorper veld 4; - het bouwen van een loods aan de Veldstraat 21 te Merselo tnv J. Verhoeven, Veldstraat 21 - het bouwen van een rijhal aan de Breevennenweg I a te Leunen tnv J.M.M. Vlemmix, Breevennenweg la; - het verbouwen van het waren huis aan de Handrik I te Merse lo tnv V.O.F. Den Handrik, Han drik I; - het bouwen van een tuinhuisje aan de Vullingsstraat 56 te Leu nen tnv W. Deckers, Jacob Poelsweg 35 te America; - het bouwen van een garage aan de Kamperfoelie 79 te Venray tnv L.M.T.G. Vermeulen, Kam perfoelie 79; - het bouwen van een serre aan de Deurneseweg 62 te Heide tnv G.J.M. van Alst, Deurneseweg 62; - het vergroten van de woning aan de Christoffelkruid 52 te Venray tnv P.G.H. Kranenburg, Christof felkruid 52; - het bouwen van een veranda aan de Goetzenhof 2 te Oostrum tnv H.G.M. Moorrees, Goetzenhof 2; - het bouwen van een veranda aan de Goetzenhof 4 te Oostrum tnv J.C.E.T. Willems, Goetzenhof 4. De op de verzoeken betrekking hebbende stukken liggen met ingang van 2 november 2001 gedurende 4 weken voor eenieder ter inzage bij afdeling Publieksdiensten. Gedurende deze termijn kunnen eventuele bedenkingen bij burge meester en wethouders worden ingediend. Venray, I november 2001 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, het hoofd van afdeling Bouwen en Milieu, C.Th. van Velzen Nederland keert de spaarpot om Nederlanders hebben aan spaar geld zo'n 1,8 miljard munten in huis. Al die guldens, kwartjes en dubbeltjes moeten worden ingele verd. En het liefst nu meteen: tussen 15 oktober en 1 december, want dat voorkomt lang wachten. Bij de Rabobank krijgen klanten die vóór 1 december hun spaarmunten inleve ren bovendien een leuk Euromate omrekenapparaatje cadeau. Met de komst van de euro moet in PEEL EN MAAS on line www.vandeninunckhof.nl/ Voor de Stichting Synthese Venray vraagt men vrijwilligers voor het begeleiden van asielzoe kers en vluchtelingen in praktische zaken zoals bv de inrichting van het huis, het afsluiten van verzekerin gen, openen van een bankrekening, het lezen van brieven en de inhoud hiervan verklaren. Men moet open staan voor andere culturen; zelfstan dig en flexibel kunnen werken; praktisch ingesteld zijn. De werktij den zijn in overleg. Meer informa tie: Vrijwilligerscentrale, Marktstraat 8, 5801 BM Venray, tel. 0478-516995. Openingstijden: maandag van 13.00 tot 17.00 uur en dinsdag t/m vrijdag van 11.00 tot 17.00 uur. twaalf Europese landen al het 'oude' geld worden ingeleverd. Ook in Nederland. Dit wordt de grootste monetaire operatie uit de geschiede nis. De banken zijn er klaar voor. Maar om de operatie soepel te laten verlopen, kunnen we er met z'n allen al een heleboel aan doen door al vóór december gespaard munt geld naar de bank te brengen en op een spaar- of betaalrekening te laten storten.December 2001 en januari 2002 worden topmaanden voor de banken. Op 28 januari 2002 is de gulden geen wettig betaal middel meer. Alle biljetten en alle munten moeten dus worden inge wisseld. In Nederland zijn 3 miljard munten in omloop. Maar liefst 1,8 miljard daarvan zit in spaarpotten, Op zondag 4 november is er een open dag over breien met een brei machine. Er worden demonstraties gegeven en er is tevens informatie over cursussen in de regio, breima chines en materialen. Kom eens kij ken wat je allemaal met een breima chine kunt maken. Iedereen die belangstelling heeft voor breien is welkom op de open dag van 10.30 uur tot 15.30 uur in de blokhut van Jong Nederland, Kempweg 162 in Venray. Voor meer informatie, tele foon 0478-571073 (Gerd) of 0478- 640675 (Jose). PEEL EN MAAS 'n abonnement waard piekpijpen en ouwe sokken. Dat geld wordt niet actief gebruikt. Daarom: laat iedereen de spaarpot legen en het spaargeld vóór 1 december storten op een spaar- of betaalrekening. Dan hoeven we in december en januari niet allemaal tegelijk in de rij te staan. Alle banken zijn vanaf 15 oktober 2001 gestart met speciale Inzamelweken voor munten. Klanten kunnen terecht bij hun eigen bank om de inhoud van hun spaarvarkens, piekpijpen en kaart- potjes te storten op een spaarreke ning of betaalrekening. De saldo's van alle bankrekeningen worden op 1 januari 2002 automatisch omgezet in euro's. Op 1 december zet de Rabobank de spaarbank al over op euro's. Klanten van de Rabobank Venray Meerlo-Wanssum die tij dens de Inzamelweken hun spaar geld komen storten, krijgen een leuk Euromate omrekenapparaat cadeau, zo lang de voorraad strekt, dus kom snel! Op dinsdag 3 oktober zal de info- stand van Foster Parents Plan van 11.00-13.00 uur in de bibliotheek Venray te bereiken zijn voor onder andere het inleveren van een pakje of brief, informatie over het werk van FPP, adopteren van een FP- kind. Vrijwilligster Diny van Haperen zal u gaarne van dienst zijn. Foster Parents Plan is op werk dagen van 09.00-21.00 uur telefo nisch bereikbaar: tel. 077-4651019.

Peel en Maas | 2001 | | pagina 23