Keijsers-Manders opent ieuwe pand in Ysselsteyn Venrayse biedt nieuwe manier van ontharen aan Hajenius viert feest bij Sigarenhuis Jansen Open bedrijvendag bij Henra in Overloon -Venrodsen aovend bij Veldeke I Venray PEEL EN MAAS abonnement waard Geslaagd Werkstress PEEL EN MAAS E3 JOURNAAL WEEKENDLOOP DE TELEGRAAF BEZORGEN? Oud Papier Provincie ondersteunt sport Venrayse Kruisen en Kapellen M'Art Speelgoedmakerij gaat sluiten Info-avond agrariërs Speelgoed markt Vrij williger s- centrale Doe mee met het Literair Café EN MAAS donderdag 4 oktober 2001 - Pagina 13 Van hoefsmid tot totaalinstallateur Berdag 6 en zondag 7 oktober I open dag bij Keijsers- Sdcrs in Ysselsteyn. Tussen |en 16.00 uur is iedereen wei een kijkje te komen Bn jn het gloednieuwe pand HcArgobaan 9 te Ysselsteyn. Jrots presenteren Servé sr., - I Edwin Keijsers hun familie- Rif, dat ooit als een hoefsme- Iis gestart, maar inmiddels is igroeid tot een totaalinstalla- I voor gas, water, elektra, |air en cv. Fgeschiedenis van Keijsers- |]ers gaat terug naar 1900 wan- isjang Keijsers een smederij It en als hoefsmid zijn geld ver- I Wanneer hij in 1918 een land- ■nloeg ontwikkelt, gaat hij I met een compagnon in e, Die samenwerking verloop Er goed en in 1921 bouwt I Keijsers een smederij in Iteyn aan het Lovinckplein. Jinederij wordt twee jaar later Ibreid met een woning, café en fel en vormt zo een centrale ont- Ingsplek in het nog jonge peel- dorp. In 1941 wordt het bedrijf overge nomen door zijn zonen Jeu en Feus, die dat onder de naam Gebroeders Keijsers doen. Zij zorgen ervoor dat o.a. de bakkerij, de boerenbond en de kerk van stroom worden voor zien. In 1970 wordt Jeu ziek en neemt zoon Servé eerst de plek van zijn vader over om enkele jaren later het bedrijf over te nemen. Feus blijft dan tot aan zijn pensionering in het bedrijf werken en is voor Servé met al zijn ervaring een grote steun. Inmiddels is Gebroeders Keijsers gestopt met het beslaan van paarden en wordt de smederij, alsmede de verkoop van fietsen en huishoude lijke artikelen afgestoten. Het bedrijf richt zich meer op de aanleg van elektra, ventilatie en sanitair. In de daaropvolgende jaren weet het bedrijf goed in te spelen op de vergaande automatisering en specia liseert het bedrijf zich steeds meer in het installatiewerk. Als vervol gens het Venrayse installatiebedrijf Manders wordt overgenomen, enke le jaren later gevolgd door de over name van de Firma Kengen, is er een bedrijf ontstaan dat zich totaal installateur mag noemen. Wie zaterdag of zondag een kijkje komt nemen kan alleen maar con stateren dal het bedrijfspand fraai is, logistiek logisch is ingericht en dat er veel ruimte is. Ruimte die het bedrijf aan het Lovinckplein niet had. Keijsers-Manders is afgelopen juli verhuisd naar het nieuwe pand en iedereen heeft nu zijn plek gevonden. Tijdens de open dag worden er rondleidingen gehouden en kunt U kennismaken met het team. Ook is er een presentatie van onderaanne mers, waar Keijsers-Manders nauwe banden mee heeft. Ook de Sanidrome showroom, onderdeel van Keijsers-Manders en gevestigd op Keizersveld, is met een stand aanwezig. Tevens is ook aan de jeugd gedacht door middel van een springkussen, schminken en de aan wezigheid van een clown. Kortom, Keijsers-Manders heet U van harte welkom in hun nieuwe bedrijfspand aan de Argobaan. p dinsdag 9 oktober wordt voor twaalfde keer de Venrodsen 'end gehouden in De Witte veaan de Gasstraat te Venray. 8n! aanvang is 19.30 uur en de toe- g is gratis. leze avond mag zich steeds weer teugen in een grotere belangstel en Venray en wijde omgeving, schitterende ambiance, een sfe- laten lie, gastvrije zaal en vooral de elligheid zijn de ingrediënten die i avond aantrekkelijk maken rhetpubliek en de deelnemers, it jaar zal voor de eerste keer de :oadsen Aovend in De Witte fcve worden gehouden. Er is van -saan gedaan om het spontane tkter van deze avond te behou- en zo mogelijk uit te breiden, programma is in ieder geval uit- ireid en gevarieerd. Zo zijn er een ttal optredens waarbij ook dit weer een aantal nieuwe talen die de gelegenheid geboden gen om zich, veelal voor het it, aan een groter publiek te pre toren. Maar ook de bekenden, op één van de vorige afleverin- succes oogsten, treden deze )nd op. En dat de Venrodsen vend de nodige kwaliteit met h meebrengt, mag wel blijken uit zeer vele positieve reacties die Ideke Venray ieder jaar weer 'e regionale radio en vooral troep Venray hebben in het ver in in hun programma's veel aan- pt besteed en regelmatig iets in horen uit een van de vooraf- )de aflevering. Ook nu weer zal troep Venray opnames maken veelal te beluisteren zijn in het ON ènrods Ketierke', een programma de woensdagavond van Liesbeth cassen. presentatie is vrijwel geheel in Venrayse taal en is in vertrouwde en van Frits Basten, waarbij Ad is de deelnemers muzikaal zal steunen en begeleiden, (et programma bestaat uit zang, trdracht, sketches, klederdracht, ten, luisteren en lachen waarbij "zich geen moment zal vervelen, alle deelnemers die aandacht 'en die ze verdienen wordt op ïgonnen, 19.30 uur. De grote He wordt verwacht rond 22.30 tzien het mooie en uitgebreide rainma verwacht Veldeke nray een grote belangstelling, arbij verzocht wordt om vooral dig aanwezig te zijn. Kim Weijers uit Venray is op 3 'Ober afgestudeerd aan de ityersiteit Maastricht voor de 'leiding Kennis Technologie. Veel mensen dromen van een lichaam zonder storende haar groei in gezicht, oksels, armen, benen, bikinilijn en rug. Maak een einde aan de vaak lange, lasti ge en pijnlijke manier van ontha ren en maak een afspraak met huid- en oedemthcrapeute Henriëtte Vievermans-Van Dijck in Venray. "Wij bieden de mensen een nieu we manier van ontharen aan. Het fotolichtontharen met de Ellipse. Deze behandeling onthaart snel, vei lig en vrijwel pijnloos", vertelt Henriëtte Vievermans-Van Dijck. De Ellipse werkt met lichtflitsen. Het licht wordt door het pigment van het haar geabsorbeerd en omge zet in warmte, weet de Venrayse. "Daardoor verliest de haarwortel de mogelijkheid nieuwe haren te pro duceren, vrijwel zonder pijn, hoog stens een kriebelen is voelbaar. Omdat niet alle haren in een behan deling bereikt worden zijn meerdere behandelingen nodig. Ongeveer vijf tot acht behandelingen met een tus- Henriëtte Vievermans-Van Dijck: "Fotolichtontharen is een nieuwe methode om te ontharen senperiode van zes tot acht weken." Aangezien er met de Ellipse geen blonde of grijze haren behandeld kunnen worden door het ontbreken van pigment, blijft Henriëtte Vievermans-Van Dijck natuurlijk ook het elektrisch epileren aanbie den. Op deze manier kunnen de klanten optimaal behandeld worden. Als praktijk voor huidtherapie wordt verder nog aangeboden de behandeling van acne, onder andere door middel van diepte-peelingen, camouflage van hyper- en hypo-pig- mentaties, littekens, wijnvlekken en dergelijke, littekenmassage, de behandeling van couperose en van oedeem (vochtophoping) in ledema ten en elders. Voor meer informatie, Henriëtte Vievermans-Van Dijck, tel: 0478- 581352 of op internet: www.dalton- medical.nl. Sigarenhuis Jansen is al jarenlang concessionnaire van Hajenius en in de regio bekend om de levering van deze hoogwaardige sigaren. Wie dezer dagen langs de etalage van Sigarenhuis Jansen loopt zal ver wonderd kijken naar de fraaie 'pop up', de kijkdoos die een verrassend goed beeld geeft van de vermaarde art deco Hajenius winkel in Amsterdam. Grafisch ontwerper Bruno Visser heeft deze opvouwba re kijkdoos ontworpen en de kleine versie daarvan is ingesloten in het bijzondere Jubileumboek dat bij Sigarenhuis Jansen is in te zien en te koop is. In dat boek zit tevens de CD van de Jubileumcompositie die in opdracht van Hajenius door de com ponist Ad Wammes werd gemaakt. 'Cigaria, a trip around the world of tobacco', is een charmant en sfeer vol muziekstuk van 20 minuten. Het boek staat vol met prachtige foto's, columns, gedichten, inter views en lees- en zichtbare wetens waardigheden. Perfect als cadeau of voor de eigen koffietafel. Dan is er de speciaal samengestel de feestsigaar 'Jubilaris', een type knak, ruim van diameter en voor zien van de bekende 'vissebek' inkeping. Een aangename after diner sigaar verkrijgbaar in een prachtige 20-stuks feestkist, waarin een bevochtiger is geplaatst en tevens een tweestuks houten me- neemkistje. Dit kistje met twee 'Jubilaris' sigaren is ook los ver krijgbaar. Gedurende de hele maand oktober is er bovendien de unieke tentoon stelling 'Art et Cigare' in Museum Jan van der Togt in Amstelveen, waarvoor bij Sigarenhuis Jansen gratis toegangsbewijzen te krijgen zijn. Deze tentoonstelling bevat ruim 60 kunstwerken met als thema sigaar. Schilderijen, foto's, collages, plastieken en glasobjecten. De col lectie is opgezet door Galerie Flak in Parijs en door Hajenius naar Nederland gehaald. De werken kun nen worden aangekocht. Sigarenhuis Jansen is ervan over tuigd met deze jubileumactiviteiten de liefhebbers van een goede sigaar een groot plezier te doen. Op dinsdag 9 oktober vindt in het auditorium van het Sint Maartensgasthuis in Venlo een informatie-avond plaats over voor koming en genezing van burnout. Deze avond staat in het teken van de 'Internationale Dag voor de Geestelijke Volksgezondheid' die als thema heeft Geestelijke Gezondheid en Arbeid, en wordt verzorgd door de RIAGG Noord- Limburg. Eenieder, die belangstel ling heeft voor het onderwerp is welkom. De toegang is gratis. Het programma begint om 19.30 uur. Wil jij of andere bladen zoals Neem dan contact op met Verspreidingsburo "PERIODIEK" Tel. 582877 Noorderhof 6 Venray Landweert 1 II Woensdagavond 10 oktober vanaf 18.30 uur halen de Zangers van St. Frans oud papier op in Landweert I+II. U kunt uw oud papier vanaf 18.00 uur goedgebundeld aan de straat zetten. Alvast bedankt voor uw medewerking. Wijk Zuid tussen Zuidsingel en Prins Bernhardstraat Nassauplein Tafeltennisvereniging Red Stars haalt iedere le vrijdag van de maand oud papier op tussen 18.00 en 20.00 uur. De eerstvolgende datum is vrijdag 5 okt. Wij verzoe ken U vriendelijk Uw oud papier voor 18.00 uur buiten te zetten in dozen, zakken of gebun deld. Ook kunt U oud papier bren gen bij de container van Red Stars, Kiosk la, links van de tafeltennishal (nabij Foekepot), alwaar U evene- ns oude spullen kwijt kunt t.b.v. de Luikse Markt. Openingstijd: dins dags van 18.00 - 20.00 uur. Meer informatie: Jac Linders (tel.588411) of Peter Bouwmans (tel.589134). Wijk Zuid tussen Zuidsingel en Prins Bernhardstraat Nassauplein Tafeltennisvereniging Red Stars haalt iedere le vrijdag van de maand oud papier op tussen 18.00 en 20.00 uur. De eerstvolgende datum is vrijdag 5 okt. Wij verzoe ken U vriendelijk Uw oud papier voor 18.00 uur buiten te zetten in dozen, zakken of gebun deld. Ook kunt U oud papier bren gen bij de container van Red Stars, Kiosk la, links van de tafeltennishal (nabij Foekepot), alwaar U evene- ns oude spullen kwijt kunt t.b.v. de Luikse Markt. Openingstijd: dins dags van 18.00 - 20.00 uur. Meer informatie: Jac Linders (tel.588411) of Peter Bouwmans (tel.589134). Gedeputeerde Staten hebben voor een bedrag van 200.000 gul den subsidies beschikbaar gesteld aan organisaties die projecten, activiteiten en evenementen uit voeren in de lijn van het provinci ale sportbeleid. GS hebben een selectie moeten .maken uit 73 aanvragen, omdat de aanvragen het beschikbare budget zwaar overtroffen. GS hebben nu 25 subsidies toegekend voor een scala van grotere en kleinere sportacti viteiten, -evenementen en initiatioe- ven die de sportontwikkeling in Limburg stimuleren. Zo ontvangt bijvoorbeeld de atletiekunie KNAU voor de stimulering van de gehandi- captenatletiek een subsidie van 1000 gulden, de Stichting Parel aan de Maas in Grubbenvorst krijgt voor de organisatie van het EK biljarten ankerkader 47/2 een bedrag van 6000 gulden en de stichting Top Voetbal kan voor de organisatie van vier jeugdtoemooien een bedrag van 6000 gulden tegemoet zien. Een kleine 70 kruisen en heiligen- huisjes sieren het Venrayse land schap. De oudste vermeldingen dateren uit de late middeleeuwen en het meest recente veldkruis is enke le jaren terug geplaatst. Deze kleine religieuze monumentjes getuigen van een rijk verleden. Aan de hand van dia's komen in twee avonden allerlei aspecten uit de geschiedenis, de volksdevotie en de cultuurhisto rie aan de orde. Daarnaast wordt aandacht besteed aan de heiligen, die in de kapelletjes vereerd worden en hun relatie met de Venrayse situ atie. De deelnemers ontvangen het boek Monumentjes van devotie, wegkruisen en veldkapellen in de gemeente Venray, met een actuele aanvulling. Aansluitend volgt een excursie met bezoek aan het atelier van de Stichting Kruisen en Kapellen in Venray en een rondrit langs een aantal behandelde monu mentjes. Één lezing op woensdagavond 10 oktober en op zaterdag 27 oktober in de namiddag een excursie. Voor informatie kunt u bellen met de Volksuniversiteit Venray, tel. 0478- 580185. Op zondag 7 oktober neemt Henra aanhangwagens in Overloon deel aan de Nationale Open Bedrijvendag. Geinteresseerden kunnen op die dag van 10.00 tot 17.00 uur het bedrijf bezichtigen. Burgemeester Bouwmans van Boxmeer zal de bedrijvendag offici eel openen. e bezoeker krijgt een demonstratie van het productieproces, met name het assembleren van de aanhangwa gens, het lassen van de chassis en de gehele productie van halffabrikaten. Ook zullen alle type Henra aan hangwagens te zien zijn met als absoluut hoogtepunt het allernieuw ste topmodel onder de paardentrai lers: de Grand Chevalier. Bij Henra worden per jaar 2500 aanhangers en trailers geproduceerd voor de Nederlandse en Europese markt. Henra bestaat al meer dan 30 jaar en kan dus putten uit een ruime erva ring met het produceren van aan hangers en trailers. Ondanks zijn lange geschiedenis en ingewortelde degelijkheid is Henra geen traditio neel ingesteld bedrijf. Goed opgelei de medewerkers hanteren de meest geavanceerde gereedschappen bij de produktie van aanhangers. Er wer ken in Overloon 45 mensen. Henra is marktleider in Nederland met de productie en verkoop van paarden- en veetrailers. Verder exporteert Henra haar producten naar elf lan den in Europa. De verkoop vindt plaats via een uitgebreid nationaal en internationaal dealeraetwerk (momenteel 70 dealers). Verder behoren onder andere het Ministerie van Defensie en diverse verhuurbe drijven tot de klantenkring. De bezoeker kan tijdens de open dag vrij rondlopen via een uitgezette route door de fabriek. Op het einde van de route kan er desgewenst informatie verkregen worden over bepaalde type aanhangwagens of over het bedrijf in z'n algemee- heid. Tevens is er de mogelijkheid om iets te drinken aan het einde van de rondleiding. De opbrengst van deze dag wordt aan een goed doel geschonken: de stichting Doe een wens. Ook is er voor de jonge bezoeker een kleurwedstrijd georga niseerd met daaraan verbonden een kleine prijsuitreiking. M'Art Speelgoedmakerij aan de Langstraat te Venray gaat na ongeveer tien jaar de deuren slui ten. Bijna tien jaar heeft Mart Hanssen met plezier klaargestaan voor zijn klanten. Instellingen voor lichamelijk en geestelijk gehandicapten, peuter speelzalen, scholen, bedrijven en vooral ook particulieren kwamen zelden tevergeefs aankloppen. Men kon er terecht voor een degelijk, ori gineel en op maat gemaakt product. Het is dan ook jammer dat voor dit unieke bedrijf geen opvolger te vin den is. 'Onthaasting' is een begrip van déze tijd en inmiddels wil Mart Hanssen hieraan invulling geven. Hij gaat zijn bedrijfsactiviteiten beëindigen om het rustiger aan te kunnen doen. Zijn grootst liefhebberij was en is nog steeds ontwerpen en houtbe- werken, dat zal ook wel blijven, echter vanaf heden dus in de hobby sfeer. Mart en zijn vrouw Nelleke gaan een seniorenappartement betrekken. In verband hiermee staat him prachtig gerenoveerde, monu mentale pand te koop. Het in 1932 door Piet van Bergen in art-deco stijl gebouwde woonhuis met win kel en atelier staat sinds 1989 op de gemeentelijke monumentenlijst. Geïnteresseerden kunnen tijdens het uitverkoop-weekend een afspraak maken voor een bezichti ging- Vanaf juli jongstleden worden geen nieuwe opdrachten meer aan genomen en uitgevoerd. Ook is de winkel slechts op afspraak geopend. Tijdens het uitverkoop-weekend (5 t/m 7 oktober) wordt de gehele winkelvoorraad aangeboden tegen een korting van 40%. Zie adverten tie elders in dit blad. Ondernemers die varkens, kip pen, witvleeskalveren of vleesvee houden en overwegen hun bedrijf geheel of gedeeltelijk te beëindi gen, kunnen gebruik maken van de regeling Beëindiging Veehouderijtakken, Begin okto ber wordt de tweede tranche opengesteld. De intensieve veehouderij staat al jaren onder druk. Bij een groot aan tal ondernemers leidt dit tot de vraag moet ik doorgaan of stoppen? De overheid probeert het stoppen te stimuleren door subsidieregelingen in te stellen. Deze regelingen ken nen een beperkte inschrijvingster mijn en een beperkt budget. ABAB Accountants en Van den Berk Kerkhof Makelaars en Taxateurs organiseren op 8 en 9 oktober vier informatiebijeenkom sten over de Regeling Beëindiging Veehouderij takken. De bijeenkom sten hebben plaats op verschillende locaties in de regio en beginnen om 20.30 uur. De avonden zijn voor belangstellenden gratis toeganke lijk. Aanmelden is niet nodig. In het voorjaar, van 2000 is de regeling Beëindiging Veehouderijtakken (RBV) van kracht geworden. In navolging van deze eerste opkoopregeling kunnen ondernemers een subsidie verkrij gen voor het laten vervallen van de varkensrechten of de mestproductie rechten als één of meer veehouderij- takken beëindigd wordt. Ligt het bedrijf in één van de concentratiege bieden zuid of oost? Dan kan men ook een subsidie ontvangen voor de afbraak van de stallen. Men dient uiteraard wel aan een aantal voor waarden te voldoen. In sommige situaties zal de mogelijkheid bestaan om voor een bouwkavel in aanmerking te komen. Op 9 oktober is er een bijeen komst in Market Place in Uden, Markt 26, tel. 0413-261199. De Scouting uit Oirlo houdt op 7 oktober haar jaarlijkse speelgoed- markt. Je kunt het niet bedenken of het speelgoed van je wensen zit er bij en u kunt lekker snuffelen tussen al het speelgoed. Iedereen is uiteraard van harte welkom op 7 oktober in gemeenschapshuis De Linde van 11.00-12.30 uur. De entree bedraagt één gulden voor volwassenen. Voor wijkcentrum 't Stekske wordt een beheerder gezocht. Hij/zij dient zelfstandig en flexibel te kun nen werken en zorgdragen voor een goede sfeer met de gebruikers van het gebouw. Meer informatie: Vrijwilligers- centrale, Marktstraat 8, 5801 BM Venray, tel. 0478-516995. Openingstijden: maandag van 13.00 tot 17.00 uur en dinsdag t/m vrijdag van 11.00 tot 17.00 uur. De opgave voor deze maand luidt als volgt: "Ik wou hem zeggen wat ik denk, Maar weet nietnqe ik 't schrijven zal: Want wat een mem in woorden schrijft Mist stem en lach. ach stem vooral De telkens terugkerende vragen zijn: uit welk gedicht zijn deze regels ó.kom. c. wie is-ie amvur ervan. Antwoorden op deze. vragen kunt u voor vrijdag 19 oktober a.s. sturen naar het Secretariaat, Rochusstraat 15801. RR Venray. Telefoon: 0478-582948. Elke laatste donderdag van de maand zal er een citaat van een of meer dichtregels verschijnen op het speciale plek je in Peel en Maas. Aan elke poëzieliefhebber of poëziekenncr wordt dan de vraag gesteld van welke dichter en uit welk gedicht de aangehaalde dichtregels afkomstig zijn. Elke maand zijn er zo 10 punten te verdienen: 5 voor de juiste naam van de dichter en 5 voor de juiste titel van het gedicht. Elke maand wordt ook het klassement gepubliceerd. De uiteindelijke winnaar daarvan wordt tijdens de feestelijke zitting rond de uitreiking van de Raadselige Roos gehuldigd. Na de augustus opgave is de stand als volgt: mevrouw R. van Daal 80 punten, de heer J. Craghs 70 punten, de dames H. van Beek en L. Colsen en dhr. A. Leijsscn 50 punten, mevrouw R. van Dommelen 30 punten, de heer A. Kroft 20 punten en mevrouw L Geurts 10 punten 4 Het fragment an de vorige maand was afkomstig uit hel beiov. Kloos. Het gedicht is gebouwd op de tegenstelling rust, stilte, tegenover het altijd maar harder kloppende geluid van hel harl. In de twee kwatrijnéw t-ifeft dien de "statos qiiokhan: Alios wordt uiAMpiArderiag sitiL heLipApf|AóA]kn alles innig maukL Ai si in een \v<>)wlervreei5id-:phoegeir; Het eerste deel/van hét soav e A Arose dooi er nog een schepje bóvenop; alirgeUiid versterft,'de'windgaat zelfs liggen. EnAliialrornf de onorwkver A> de 4e strofe: hef onrustige hart gaat steeds lukloi slaan en wil t iet nisicn Een prachtig slemmmgsgedicht Willem Kloos - A vond Nauw zichtbaar wiegen op een lichten zucht De witte bloesems in de scheemring - ziet, Hoe langs mijn venster nog, met ras gerucht. Een enkele, al te late vogel vliedt. En ver. daar ginds, die zachtgekleurde lucht Als perlemoer. waar ied're tint vervliet In teerheid...Rast - o, wondervreemd genucht! Want alles is bij dag zó innig niet. i sprak I alles gaai At zacht en zachter - Nies wordt zo stil... En ik weet niet, hoe thans dit hart, zo zwak. Dat at zó moe is, altijd luider slaat, Ahijd maar luider, en niet rusten wil Vanavond. Donderdag 4 oktober, bent u uitgenodigd voor onze eerste literaire avond van het jubileumseizoen. Kader Abdolah treedt om 20.00 uur op in Café "de Evenaar" aan de Merseloseweg. Ook niet-donateurs Zijn op al onze avonden welkom! Inmiddels is het jaarprogramma verschenen. Auteurs als Nicolaas Matsier, Fleur Bourgonje en Jessica Durlacher brengen een bezoek aan net Literair Café. Aandacht ook graag voor de toneelbewerking van Tessa de Loo's De Tweeling op donderdag l november in de Schouwburg. Het volledige jaarprogramma is gratis op te vragen bij het secretariaat. U kunt zich daar ook melden als donateur. Voor 35,- per jaar steunt u het Literair Café en krijgt ti bovendien reductie op de entreekosten van de bijeenkom sten. Informatie over het bovengenoemde of Over het werk van het Literair Café kunt tl verkrijgen bij het secretariaat: Roehusstraat 1, 5801 RR Venray, Telefoon 0478-582948.

Peel en Maas | 2001 | | pagina 13