Verkeers maatregelen in verband met Power man Kindertelefoon zoekt luisterende oren Bekendmakingen gemeente Venray woningwet wet ruimtelijke ordening -ï commissies Bekendmaking wet milieubeheer Bekendmaking Werkzaamheden westzijde spoor Venlo-Venray r 200 II EN MAAS donderdag 6 september 2001-Pagina Ingekomen bouwaanvragen fer voldoening aan het bepaalde artikel 41 van de Woningwet eft u onderstaand aan een over- ii van de in de afgelopen week burgemeester en wethouders Venray ingekomen bouwaanvra- i het vergroten van de pluimvee stal aan de Blakterweg 4a te Oirlo tnv Pluimveebedrijf Col- bers B.V., Blakterweg 4a; het bouwen van een loods aan de Blakterweg 4a te Oirlo tnv Pluimveebedrijf Colbers B.V., Blakterweg 4a; het veranderen/vergroten van een loods aan de Meerselse- peel 3 te Ysselsteyn tnv Bloembollenkwekerij Meerselse- peel B.V., Meerselsepeel 3; het vergroten van de woning aan de Rozemarijn 10 te Venray tnv L. Jansen, Rozemarijn 10; het veranderen van de garage aan de Melchiorhof I a te Venray tnv R.F. Wibbelink, Melchiorhof la; het vergroten van de woning aan de St. Servatiusweg 46 te Venray tnv A.W.P.H. Verstegen, St Servatiusweg 46; het bouwen/vernieuwen van een kantoor en kantine aan de Kempkensberg 4 te Yssel steyn tnv R.J.L.M. Coopmans, Kempekensberg 4; liet bouwen van een serre aan de Annie Romeinstraat 12 te Venray tnv J.M. Gijmans, Annie Romeinstraat 12; het verbouwen van het pand aan De Bleek 74 te Venray tnv Adecco, p/a Loopkantstraat I e te Uden. Ingekomen sloopaanvraag Onderstaand treft u aan een verzicht van de in de afgelopen reek bij burgemeester en wethou- ers van Venray ingekomen sloop- mvraag. het slopen van varkensstallen aan de Kraakse Pas 10 te Leunen tnv RJ.H. Keijsers, Kraakse Pas 10. louwtoestemming op bouwmelding Burgemeester en wethouders lebben in de afgelopen week voor wderstaande bouwmelding bouw- oestemming afgegeven, het plaatsen van een tuinhuisje aan de Vingerhoedskruid 18 te Venray tnv M.H.G. van Ber- lo, Vingerhoedskruid 18. tij die menen door de afgifte van leze bouwtoestemming rechtst- eeks in hun belang te zijn getroffen Kinnen op grond van de Algemene Vet Bestuursrecht daartegen bij iet college van burgemeester en rethouders van Venray een gemoti- 'eerd bezwaarschrift indienen en rel binnen 6 weken nadat de «schikking is toegezonden of uitge reikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaarschrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publicatie wordt ingediend. Bouwvergunning verleend Burgemeester en wethouders hebben in de afgelopen week voor onderstaande bouwplannen bouw vergunning verleend. - het vervangen garagedeur door pui aan de St. Antoniusveld- weg 6 te Venray tnv G.J.M. Emonts, St. Antoniusveldweg 6; - het veranderen/vergroten woning aan de Dempseystraat I I te Venray tnv A.P.G. Hawin- kels, Dempseystraat I I - het tijdelijk plaatsen kantoor units aan de Westsingel 5 te Venray tnv St. Thuiszorg Noord-Limburg, Postbus 218 te Venray; - het plaatsen van een berging aan de berenadestraat 9 te Ven ray tnv J.J.A. Bönschen, Serena destraat 9; - het bouwen van een carport aan de Gildestraat 28 te Oos trum tnv J.H.M. Cremers, Gil destraat 28; - het veranderen van de woning aan het Nassauplein I I te Venray tnv G.H. Vollenberg, Nassauplein I I; - het bouwen van een pluimveestal (fase I] aan de Blakterweg 4a te Oirlo tnv Pluimveebedrijf Colbers B.V., Blakterweg 4a; - het bouwen van een pluimveestal (fase 2) aan de Blakterweg 4a te Oirlo tnv Pluimveebedrijf Colbers B.V., Blakterweg 4a. Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze vergunningen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daar tegen bij het college van burge meester en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaarschrift indienen en wel binnen 6 weken na de dag, waarop de beschikking is toegezonden of uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaarschrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publicatie wordt ingediend. Sloopvergunning verleend Burgemeester en wethouders hebben in de afgelopen week voor onderstaande sloopaanvraag sloop vergunning verleend. - het bouwen van een varkensstal aan de Droesenweg 6 te Hei de tnv L.J. Smets, Droesenweg 6. Zij die menen door de afgifte van deze vergunning rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daartegen bij het col lege van burgemeester en wethou ders van Venray een gemotiveerd bezwaarschrift indienen en wel bin- In verband met de WK 'Powerman' op zaterdag 8 september van 16.00 uur tot 22.00 uur en op zon dag 9 september van 06.00 tot circa 19.00 uur onderstaande ver- fêermaatregelen van toepassing: Gesloten in beide richtingen voor bestuurders (fietsparcours) zondag 9 september Loonsedijk Beekweg Kleindorop tussen De Steeg en de Beekweg Noordsingel tussen St. Ursalas- traat en Westsingel Hoenderstraat tussen Gemmadal en Westsingel Hoenderstraat tussen Westsingel en Langeweg Westsingel tussen Noordsingel en Merseloseweg Merseloseweg tussen Westsingel en Henseniusplein Langeweg tussen Hoenderstraat en Kennedystraat Kempweg tussen Langeweg en Henseniusplein 'esloten in beide richtingen "Vor bestuurders (loopparcours) 'terdag en zondag Henseniusstraat tussen Leeuw straat en Henseniusplein Patersstraat Poststraat Julianasingel Wilhelminastraat Pr. Bernhardstraat tussen Juliana singel en Pr. Hendrikstraat Pr. Bernhardstraat tussen Oranje straat en Kolkweg Oranjestraat Kolkweg Parallelweg Oostsingel tussen Kard. van Rossemstraat en Min. Ch. Ruysstraat Minister Charles Ruysstraat Mgr. Nolensstraat Kard. van Rossemstraat Or. Poelsstraat Hofstraat Grote Markt - Marktstraat - Schoolsstraat Aanvullende afsluiting op zater dag 8 september van 16.00 uur tot 22.00 uur: - Raadhuisstraat Noordsingel tussen Raadhuis straat en Westsingel Omleiding verkeer Overloon -Venray Verkeer komende vanuit Overloon wordt omgeleid via Industrieterrein Smakterheide. Bereikbaarheid tankstations zaterdag 8 september BP tankstation aan Noordsingel via Noordsingel bereikbaar. - Tankstation Van Gerven via de Tuinstraat bereikbaar. Eenrichtingsweg Raadhuisstraat van Stationsweg tot uitrot P-terrein Raadhuisplein Bereikbaarheid Ziekenhuis en Merselo Het ziekenhuis en Merselo blijven bereikbaar via de route Noord-singel - Oostsingel - Zuidsingel - Westsingel en Merseloseweg Bereikbaarheid bejaardencen trum 'Het Schuttersveld' Het Schuttersveld blijft bereikbaar via de route Zuidsingel - Oostsingel - Noordsingel - St. Ürsalastraat (nier op aanwijzing van de parcourswach- ter de Hoender-straat oversteken naar de Bergweg alwaar 'Het Schuttersveld'gelegen is). Parkeerplaats Raadhuisstraat Deze parkeerplaats is op zaterdag 8 september niet beschikbaar voor par keren. Parkeerplaats De Gouden Leeuw De parkeerplaats De Gouden Leeuw kan tussen zaterdag 8 septem ber 18.00 uur en zondagavond 9 sep tember niet gebruikt worden voor parkeren vanwege activiteiten in het kader van Powerman. nen 6 weken na de dag, waarop de beschikking is toegezonden of uitge reikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaarschrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publicatie wordt ingediend. Monumentenvergunni ng verleend Burgemeester en wethouders hebben in de afgelopen week de vergunning als bedoeld in artikel 10 van de Monumentenverordening van de gemeente Venray verleend voor: - het schoonmaken/repareren van het gemeentelijk monument aan de Patersstraat 14 te Venray. Zij die menen door de afgifte van deze vergunning rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen op frond van de Algemene Wet estuursrecht daartegen bij het col lege van burgemeester en wethou ders van Venray een gemotiveerd bezwaarschrift indienen. Dit dient te gebeuren binnen 6 weken na de dag, waarop de vergunning is toege zonden of uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht geno men, wanneer het bezwaarschrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publicatie wordt ingediend. Bekendmaking bouwplannen en gebruiksverzoeken (in procedure) Burgemeester en wethouders zijn in beginsel voornemens aan de vol gende ingekomen bouwmeldingen, bouwaanvragen en gebruiksverzoe ken, voor zover nodig met toepas sing van art. 15, 17, 19.1, 19.2 of 19.3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 50, lid 4, 5 of 6 van de Woningwet, medewerking te verlenen. - het vernieuwen garage/berging aan de Stationsweg 177a te Oostrum tnv J.J.M. Linskens, Stationsweg 177a; - het vergroten van de woning aan de Mgr. Verrietstraat 23 te Venray tnv A.W.S. Winkelmo len, Mgr. Verrietstraat 23; - het bouwen van een terrasover kapping aan de Ysselsteynse- weg 70 te Ysselsteyn tnv Maatschap Claessens-Jenniskens, Ysselsteynseweg 70; - het verbouwen van de woning aan de Kennedystraat 10 te Venray tnv G.J.A. Janssen, Ken nedystraat 10; het vergroten van de woning aan de Kamperfoelie 80 te Ven ray tnv H.J.P. Vermeulen, Kam perfoelie 80; - net vergroten van de woonka mer aan de Lelie 20 te Venray tnv H.B.M. Geerets, Lelie 20; - het tijdelijk plaatsen foliekassen aan de Henri Dunantstraat te Venray tnv Maatschap Jeuken de Swart, Stationsweg 82 te Oostrum; - het bouwen van zes woningen aan de Vollenbergstraat/Langstraat te Venray tnv Bouwbedrijf Fleu ren B.V., Korte Drilweg 6 te Ven ray; - het bouwen van een dakkapel met rolluik aan de Tinnegieter straat 17 te Venray tnv E.P.W. van de Ven, Tinnegieterstraat 17; - het bouwen van een dakkapel aan de St. Antoniusstraat 28 te Venray tnv J.A.J.G. Hendriks, St. Antoniusstraat 28; - het vervangen garagedeuren door pui met loopdeur en het in gebruik nemen van de garage als schoonheidssalon aan de Lies- beth Ribbiusstraat I te Ven ray tnv J.M. Sijben, Sleutelbloem 45 te Venray. De op de verzoeken betrekking hebbende stukken liggen met ingang van 7 september 2001 gedurende 4 weken voor eenieder ter inzage bij afdeling Publieksdiensten. Gedurende deze termijn kunnen eventuele bedenkingen bij burge meester en wethouders worden ingediend. Venray, 6 september 2001 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, het hoofd van afdeling Bouwen en Milieu, C.Th. van Velzen Financiële en Economische Zaken De commissie Financiële en Economische Zaken vergadert op maandag 10 september a.s. om 19.00 uur in het gemeentehuis te Venray. Belangstellenden zijn van harte welkom. De agenda luidt: 1Opening 2. Spreekrecht publiek 3. Verslag commissievergadering FINECZA 13 augustus 2001 4. Mededelingen: - Ingekomen brief Voorzitter dorpsraad Oirlo inza ke vragen Industrieterrein Oirlo. Ter advisering: 5. Gewestrekening 2000 6. Communicatie, promotie en acquisitieplan bedrijven 7. Nieuwe reisdocumenten per I oktober 2001, tweede wijziging legesverordening 2001 8. Deelname promotiemagazine "Fanray" 9. Vooronderzoek Floriade 2012 Ter kennisname: 10. Nieuwe ontwikkelingen Gemeentefonds I IRondvraag en sluiting Stedelijk Beheer De commissie Stedelijk Beheer vergadert op maandag 10 september 2001Tevens zal er die avond een korte excursie plaats vinden. De excursie behelst het bezichtigen van de gereed zijnde ingangen Raavland-route aan de Leunseweg. Aanvang 19.00 uur, daarna vergadering in het gemeen tehuis te Venray. De agenda luidt: A. Korte excursie: Fietsroute ingangen Raayland bezichtigen. B. Vergadering Commissie Stedelijk Beheer 1Opening 2. Spreekrecht Publiek 3. Vaststelling verslag gecombi neerde vergadering Comm. Finecza-SB 13-08-2001 Vaststelling verslag Comm. SB. 13- 08-2001 4. Financiële stand v. zaken van de PlW-projecten t.b.v. jaarpro gramma 2001 5. Ingekomen stukken en medede lingen Voor kennisgeving aan te nemen: Bekendmaking verkeersbesluit Dr. Kortmannweg. 6. Rondvraag 7. Sluiting Agrarische Economie en Milieu De Commissie Agrarische Economie en Milieu vergadert op woensdag 12 september 2001 om 19.00 uur in het gemeen tehuis te Venray. Belangstellenden zijn van harte welkom. De agenda luidt: 1Opening 2. Spreekrecht publiek. 3. Ingekomen stukken en medede lingen 4. Verslag commissievergadering AEM van 13 juni 2001 5. Korte presentatie: Communica tiecampagne Brukske 6. Korte presentatie: Afvalmonito- ring tweede kwartaal 2001 7. Discussienota Variabel tarief per lediging 8. Stukken ter kennisname: - Keu zebegeleidingsgesprekken SEP- veehouderij; - Brief Minister Pronk met betrekking tot Merse lo en de reactie van de gemeen te; - Projectenoverzicht college periode 9. Nieuwe stukken ter kennisname: - Afwijzen claim en afrekening van de firma Watco; - Ruimtelijk beleid mestbe- en verwerking; - Aanpassing bestuursovereen komst Ruimte voor Ruimte, eer ste tranche; - Intentieovereen komst Alliantie Zuid-Nederland inzake Agrosector 10. Rondvraag 11Sluiting Algemene Zaken In verband met diverse verhinde ringen is, in overleg met de fractie voorzitters, besloten de vergade ring van de commissie Algemene Zaken van woens dag 12 september 2001 te ver plaatsen naar woensdag 19 sep tember 2001aknvang eveneens om 19.00 uur in het gemeentehuis. De agenda wordt gepubliceerd op de gemeentepagina in de Peel en Maas van 13 september a.s. Verkeersbesluit Urbanusweg Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen het hoofd van de afdeling openbare werken, maken hierbij bekend hun verkeers besluit d.d. 30 augustus 2001 waar bij besloten is: 1. De doorsteek tussen de Urba nusweg en de Albionstraat de status van een voetpad te geven en de 2 wettelijke verkeersbor den G07 te plaatsen overeen komstig de bijbehorende situ atieschets. 2. Dit verkeersbesluit treedt in werking de dag na de bekendma king. Venray, 30 augustus 2001 Burgemeester en wethouders voor noemd, namens dezen, hoofd van afdeling Openbare Werken B.R.Th, v. Dijk Bovengenoemd besluit ligt voor eenieder ter inzage bij de Publieksbalie in het gemeentehuis. Deze Publieksbalie is open op maandag van 12.00 tot 20.00 uur en vanaf dinsdag t/m vrijdag van 09.00 tot 13.00 uur. Belanghebbenden kunnen tegen dit besluit binnen zes weken na de dag van bekendmaking een bezwaarschrift indienen bij het col lege van burgemeester en wethou ders van Venray, Postbus 500, 5800 AM Venray. De genoemde aanvragen en mel dingen en alle op de aanvragen en meldingen betrekking hebbende stukken liggen op genoemde tijd stippen ter inzage in het gemeente huis, Raadhuisstraat I te Venray, op maandag van 12.00 tot 20.00 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (balie Publieksdiensten). Op telefonische afspraak (0478-523630 tussen 09.00 - 10.00 uur) kunnen de stukken ook op een ander tijdstip worden inge zien. Besluiten Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij vergunningen krachtens de Wet milieubeheer hebben verleend aan: - Maatschap W.A.L.M. Loonen en J.M.J.J. Loonen-Michels, De Boterpot 7 te Merselo voor een uitbreidings-/wijzigingsvergun- ning voor een melkrundveehou- derij, gelegen aan De Boterpot 7 te Merselo; - Maatschap Coopmans-Slangen, Kempkensberg 4 te Ysselsteyn voor een revisievergunning voor een varkensfokkerij en vleesvar kenshouderij, gelegen aan de Kempkensberg 4 te Yssel steyn; - G. in 't Hulst, Timmermannsweg 103 te Ysselsteyn voor een revi sievergunning voor een varkens- en rundveehouderij, gelegen aan de Timmermannsweg 103 te Ysselsteyn. De vergunningen worden onder oplegging van voorschriften en/of beperkingen in het belang van de bescherming van het milieu ver leend. Het besluit en alle overige op de aanvraag betrekking hebbende stuk ken liggen ter inzage (6 weken) van 6 september 2001 tot en met 18 oktober 2001 in het gemeentehuis. Gedurende bovengenoemde perio de kan bij de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State een beroepschrift worden ingediend door: diegenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit; de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over het ontwerp van het besluit; diegenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzichte van het ontwerp daarvan zijn aangebracht; belanghebbenden aan wie redelij kerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben inge bracht tegen het ontwerp van het besluit. Het beroepschrift moet (in twee voud) worden gericht aan de Raad van State, afdeling Bestuursrecht spraak, postbus 20019, 2500 EA 's- Gravenhage. Na afloop van de beroepstermijn wordt de vergunning van kracht, tenzij vóór deze datum beroep is ingesteld en een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorzie ning (waaronder een schorsingsver- zoek) is ingediend. Het verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA 's-G raven hage. Het besluit wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Verzoek tot intrekking van de milieuvergunning De Wet milieubeheer biedt de mogelijkheid tot intrekking van de milieuvergunning. Hiervoor geldt een bijzondere procedure die in paragraaf 3.5.6 van de Algemene wet bestuursrecht staat beschreven. Het ontwerp van het besluit Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij in het belang van de bescher ming van het milieu de vergunnin gen gedeeltelijk of geheel wensen in te trekken van: Verkeersbesluit hou ten brug Fluitekruid Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen het hoofd van de afdeling openbare werken, maken hierbij bekend hun verkeers besluit d.d. 3 september 2001 waar bij besloten is: 1. Alle eerder genomen verkeers- besluiten voor de houten brug tussen het Fluitekruid en Dui zendblad onder verwijdering van geplaatste verkeersborden in te trekken. 2. De houten brug tussen het Flui tekruid en Duizendblad de status van een voetpad te geven en de 2 wettelijke verkeersborden G07 te plaatsen overeenkomstig de bijbehorende situatieschets. 3. Dit verkeersbesluit treedt in werking de dag na de bekendma king. Venray, 3 september 2001 Burgemeester en wethouders voor noemd, namens dezen, hoofd van afdeling Openbare Werken B.R.Th, v. Dijk Bovengenoemd besluit ligt voor eenieder ter inzage bij de Publieksbalie in het gemeentehuis. Deze Publieksbalie is open op maandag van 12.00 tot 20.00 uur en vanaf dinsdag t/m vrijdag van 09.00 tot 13.00 uur. Belanghebbenden kunnen tegen dit besluit binnen zes weken na de dag van bekendmaking een bezwaarschrift indienen bij het col lege van burgemeester en wethou ders van Venray, Postbus 500, 5800 AM Venray. - J. Matijsen, Moostdijk 9 te Yssel steyn voor het gedeeltelijk intrekken van de milieuvergun ning voor een pluimveehouderij, gelegen aan Moostdijk 9 te Ysselsteyn ten behoeve van de inrichting Den Akker 6 te Nederweert; Het ontwerp van de besluiten en alle relevante stukken c.q. gegevens liggen ter inzage van 6 september 2001 tot en met 20 september 2001 in het gemeentehuis, Raadhuisstraat I te Venray, op maandag van 13.00 uur tot 20.00 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (balie Publieksdiensten). Op telefonische afspraak (0478-523630) kunnen de stukken ook op een ander tijdstip worden ingezien. Gedurende deze periode kan een ieder schriftelijk gemotiveerde bedenkingen indienen bij het college van burgemeester en wethouders bedenkingentermijn). Deze kan hierbij verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Er bestaat geen mogelijkheid tot het inbrengen van mondelinge beden kingen of een mondelinge gedachte wisseling. Alleen degenen die bedenkingen hebben ingebracht op de bovenom schreven wijze en degenen die aan tonen daartoe redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest, zijn later tot het instellen van beroep gerechtigd. Besluiten Burgemeester en Wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij in belang van de bescherming van het milieu de milieuvergunning gedeeltelijk of geheel intrekken van: - L.H.G. van Kempen, Deurnese- weg 58 te Heide voor het gedeel telijk intrekken van de milieuver gunning voor een vleesvarkens- en schapenhouderij, gelegen aan de Deurneseweg 58 te Heide ten behoeve van de inrichting De Boterpot 7 te Merselo; - J.L.P. Aarts, Moostdijk 6 te Yssel steyn voor het gedeeltelijk intrekken van de milieuvergun ning voor een varkenshouderij, gelegen aan de Moostdijk 6 te Ysselsteyn ten behoeve van de Timmermannsweg 103 te Ysselsteyn; - M. van Rijswijck, Daland 2 te Merselo voor het gedeeltelijk intrekken van de milieuvergun ning voor een timmerwerkplaats annex vleeskuikenhouderij, gele gen aan Daland 2 te Merselo ten behoeve van de Timmer mannsweg 103 te Yssel steyn. Het besluit en alle relevante stuk ken c.q. gegevens liggen ter inzage van 6 september 2001 tot en met 18 oktober 2001 in het gemeente huis, Raadhuisstraat I te Venray, op maandag van 13.00 uur tot 20.00 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (balie Publieksdiensten). Op telefonische afspraak (0478-523630) kunnen de stukken ook op een ander tijdstip worden ingezien. Gedurende bovengenoemde kan bij de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State een beroepschrift worden ingediend door: a. degenen die bedenkingen heb ben ingebracht tegen het ont werp van het besluit; b. de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over het ontwerp van het besluit; c. degenen die bedenkingen heb ben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzichte van het ontwerp daar van zijn aangebracht; d. belanghebbenden aan wie rede lijkerwijs niet kan worden ver weten geen bedenkingen te heb ben ingebracht tegen het ont werp van het besluit. Het beroepschrift moet (in twee voud) worden gericht aan de Raad van State, afdeling Bestuursrecht spraak, postbus 20019, 2500 EA 's- Gravenhage. Na afloop van deze termijn wordt de vergunning van kracht, tenzij vóór deze datum beroep is inge steld en een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening (waaronder een schorsingsverzoek) is ingediend. Het verzoek tot het treffen van een voorlopige voorzie ning moet worden gericht aan de voorzitter van de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Het besluit wordt niet eerder van kracht dan nadat op dat verzoek is beslist. Meldingen Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat de vol gende meldingen krachtens artikel 8.19 van de Wet milieubeheer zijn geaccepteerd: - Metromedia Technologies Inc. Metaalweg 8 te Venray voor een uitbreiding van de opslag van MIBK tot maximaal 2500 kg, gelegen aan Metaalweg 8 te Venray. De verklaring en alle overige op de melding betrekking hebbende stuk ken liggen ter inzage (6 weken) van 6 september 2001 tot en met 18 oktober 2001 in het gemeentehuis. Gedurende bovengenoemde perio de kunnen belanghebbende schrifte lijk gemotiveerde bedenkingen indienen bij burgemeester en wet houders. Hierbij kunt u verzoeken uw per soonlijke gegevens niet bekend te maken. Op verzoek kunt u ook mondeling bedenkingen inbrengen, waarbij u gelegenheid krijgt tot een gedachtewisseling over de melding artikel 8.19 Wet milieubeheer. A.M.v.B.-meldingen Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat er krach tens artikel 8.40 van de Wet milieu beheer A.M.v.B.-meldingen zijn bin nengekomen van: - Aquastream B.V., Keizersveld 46 te Venray voor het oprichten van een inrichting ingevolge het Besluit detailhandel en ambachtsbedrijven milieubeheer aan de Keizersveld 46 te Ven ray; - Pierre Boels B.V., Postbus 66 te Sittard voor het veranderen van de inrichting ingevolge het Besluit opslag en transport milieubeheer aan de Keizers veld 46 te Venray. De meldingen kunnen worden inge zien van 6 september 2001 tot en met 20 september 2001 (2 weken) in het gemeentehuis. Venray, 6 september 2001 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, hoofd afde ling Bouwen en Milieu, C.Th. van Velzen Afgelopen winter en begin van het voorjaar heeft stichting het Limburgs Landschap aan de oostzijde van het spoor Venio - Venray een fors deel van het jeneverbessenstruweel en het stuifzand op de Boschhuizerbergen vrij gesteld door grove dennen en andere opslag te verwijderen. Door deze werkzaamheden uit te voeren, wordt er getracht meer windwerkïng in het terrein te krijgen waardoor het stuifzand niet zo snel begroeit. Daarnaast worden de levensomstandigheden van het jeneverbessen ver beterd, zodat deze zich kunnen ontwikkeien en vestigen. Flora en fauna zuilen profiteren van de nieuwe situatie. Zeldzame korstmossen zijn ai waargenomen als ook de - - - khaan. Vanaf maandag 3 september 2001 zijn soortgelijke werkzaamheden aan de westzijde van het spoor opgestart. Dit gedeelte van Boschhuizerbergen is een stuk kleinschaliger en grenst aan het eigendom van de gemeente Venray. Om de wind nóg beter over het stuifzand te kun nen laten blazen, worden ook in de gemeente bossen opslag en enkele randborhen geveld. Mocht u tijdens uw boswandeling tegen het werkge bied aanlopen, dan vragen wij u begrip voor de werkzaamheden. De werkzaamheden worden dan ook in goed overleg en met medewer king van de gemeente Venray en stichting de Marke (beheerster van de gemeente bossen) uitgevoerd. Mede dankzij deze samenwerking wordt .het mogelijk om de nagestreefde doelen nog beter te realiseren! V y Elke dag van 14.00 tot 22.00 uur kunnen jongeren terecht bij het nummer 0800-0432 van de Kindertelefoon. Om vragen te stellen, informatie te krijgen en/of problemen te bespreken. De Kindertelefoon Noord- en Midden Limburg wordt elk jaar ongeveer 12.000 keer gebeld. Door kinderen die vragen heb ben over school, of gezondheid, over seks of honderden andere onderweipen. Door kinderen die problemen hebben omdat ze gepest worden, of omdat hun ouders gaan scheiden. Door kin deren die verdrietig zijn omdat hun hond gestorven is, of omdat ze ruzie hebben. Door kiaderen die mishandeld of seksueel mis bruikt worden Aan de telefoon zitten vrijwil ligers. Mensen met luisterende oren. Mensen die geïnteresseerd zijn in jongeren en kinderen en die bereid en in staat zijn om elke week vier uur telefoondienst te verzorgen vanuit het kantoor vanuit het centrum van Venlo. Dit op tijden die hem of haar het beste uitkomen. Natuurlijk wor den deze mensen eerst opgeleid. De basistraining duurt ongeveer drie maanden. Na de basistraining is er elke maand een bijscholing, in kleine groepen of met het hele team. Ook bestaat dan de mogelijkheid om mee te werken aan andere activiteiten van de Kindertelefoon, zoals bijvoor beeld het verzorgen van gastles sen op scholen en voorlichtin gen. Binnenkort start weer een basistraining. Belangstelling? Vraag dan even een informatie pakket aan op telefoonnummer 077-3514057 (kantoortijden).

Peel en Maas | 2001 | | pagina 31