groei JANSSEN I mm hair SHOP PLUIMVEESERVICE PERSONEEL GEZOCHT meer KAIUTOOR VEIURAY H/1UZE UIJTERS Steenhandel Uw meest komplete partner met klasse De leukste locatie voor uw feest Groeit u - Schneider /Electric Voor overdag en/of avond uren. Goede verdiensten. Vervoer kan geregeld worden. Leeftijd v.a. 17 jaar Inlichtingen Tel.: 0493-599612 Autotelefoon: 06-53844264 PEEL EN MAAS donderdag 30 augustus 2001 - Pa H/VUZER E1X1 RUIJTERS... dé makelaars bieden aan! Venray Beethovenstraat 44 Zeer ruime gemod. hoekwoning met luxe badkamer, berging, carport, tuin met tuinhuisje en achterom. Ind.; Hal met toilet., royale woonk. (±30m2), half-open woonkeuken (±12m2) met moderne opstaand v.v. gas-fornuis en afzuigkap, (b.g. v.v. tegelvl.). Ie Verd.. 3 grote slaapk. (±9, 12 en 14m2), waarvan 1 met laminaatvl. en kastenwand, was-/berg-ruimte, mod. luxe badk ('98) v.v. ligbad, douche, toilet, v. wast. en designradiator 2e Verd.: Via vlizotrap naar zolder mog. vaste trap Alg.: Bwjr.: ±'74. gerenoveerd in '86, perc ±205m2, gedeel muurisolatie, overal h.h. kozijnen met therm, begl., 1e verd. v.v. rolluiken, recent aangel tuin met terrassen en tuinhuis. Aanvr: ixi.o. Vraagprijs: 309.000,- k.k. 140.218,- k.k. Venray Eligiusweg 11 In Veltum gel. met vrij uitzicht goed onderhouden gemod. tussenwoning met garage en tuin op het Zuiden. Ind.: Hal met toilet., Z- woonk., half-open moderne lichte keuken v.v. elekt. oven, gasfornuis en afzuigkap, c v.-/bergruimte, (b.g. v.v. tegelvl.) 1e Verd.. 2 ruime slaapk. (voorheen 3), gemod. geheel betegelde (wit) badkamer met douche, toilet, vaste wast.afèl en aansluiting wasm. 2e Verd.: Via vaste trap naar ruime bergzolder met mógelijkheid voor slaapk. Alg.: Bwjr.: '76, perc ±145m2, overal kunst, kozijnen met therm, begl., tuin op het zuiden met terras en garage, dak van garage is recent vernieuwd. Aanvr: i.o.o. Vraagprijs: op aanvraag Wanssum Kapelstraat 2 Vrijstaand, via de garage geschakelde, ruime woning met 4 slaapkamers, royale bijkeuken en tuin rondom de woning gelegen. Ind Hal/entree met toilet, royale woonk. (ca. 35m2), dichte leef- keuken (ca. 13m2) met tegelvloer, zeer ruime bijkeuken (ca. 14m2) met tegelvloer en aansluiting wasmachine, c.v.-ketel en geiser (beide '87). Verd Overloop, 4 slaap-kamers, waarvan 1 met vaste wastafel en inbouwkast, badk. v.v. douche en v.wast.. Alg Bwjr ±71, perc. ±275m2, dak- en spouwmuurisolatie, therm, beglazing op de begane grond, het betreft een praktische woning met diverse mogelijkheden! Aanvr. per direct Vraagprijs: 379.000,- k.k. 171.983,- k.k. Venray Kruisdistel 16 Gunstig en vrij gel. op een hoek met optimale privacy goed onderhouden ruim modern woonhuis met garage, tuin met tuinberging en achterom. Ind Hal met toilet en grote bergkast, royale L-woonkamer (±40m2), open keuken met hoekopgestelde inrichting (b.g. v.v. tegelvl 1e Verd: Royale overloop, 3 slaapkamers (9, 11 16m2), moderne badkamer v.v. ligbad met whirlpool, toilet en vaste wastafel 2e Verd.. Ruime bergzolder met c.v.-/was- en bergruimte en mog. voor 4e slaapk, Alg bwjr. '83, perc. ±140m2, dak- en muur- isolatie, overal therm, beglazing, garage is in achtertuin gelegen, tuin op het Zuiden. Aanv. i.o o Vraagprijs: op aanvraag. Venray Gentiaan 17 Rustig in kindvriendelijke omgeving gel. moderne ruime tussenwoning met aanbouw, tuin en achterom. Ind. Hal/entree met tegelvlruime woonk. met tegelvl., half-open keuken met tegelvl.' en goed opstand v.v. keram. kookplaat, elek. oven, afzuigkap en koel-/vnescombinatie, aangebouwde bijkeuken/berging. Ie Verd Overloop, 3 ruime slaapkamers, geh betegl. badkamer met ligbad, toilet en v. wast. 2e Verd.: Via vaste trap naar grote bergzolder met C.V.-/wasruimte en mogelijkheid tot 4e slpk. Alg.: Bwjr. '83, perc 128m2, dak- en muurisolatie, begane grond v.v. thermische beglazing, prima staat van onderhoud. Aanvr. i.o.o. Vraagprijs: 329.000,- k.k. 149.294,-k.k. Well Koperslagerstraat 3 Rustig gelegen modern en onder houdsvrij halfvrijstaand woonhuis met berging, oprit en tuin. Ind.' Hal/entree met toilet, open keuken, lichte, zonnige woonkamer met trapkast en novilon vloerbedekking 1 e Verd.. Overloop, 3 slaapkamers, ruime badkamer v.v. ligbad, toilet, vaste wastafel en aansl wasmachine 2e Verd.: Via vlizotrap naar bergzolder (onbeplankt) met c.v.-combiketel. Alg.: Bwjr ±'93, perc. 200m2, dak- en muur- isolatie, overal kunststof kozijnen met therm, beglazing, b g. granolwanden, houten buitenberging, beklinkerde oprit en terras. Aanvr. i.o.o. Vraagprijs: op aanvraag Oostrum Stationsweg 191 Op ruim perc. (±3000m2) gel. gerenov. karakteristiek vrijst. woonhuis met kel ders, garage/schuur en weiland. Ind.: Hal m. originele, tegelvlsfeervolle woonk. ensuite met tegelvl v.v. vloerverw., luxe leef keuken ('01v.v houten vloer en div. app., provisiekelder, bijkeuken met tegelvl v.v. vloerverw., C.V-ketel ('99), aansl. wasm. en toilet. Ie Verd.- 3 ruime slpk m. muur kasten, luxe badk. v.v. inbouwkast, douche, designradv. wast en, toilet. 2e Verd: Via trap naar ruime bergzolder Alg Bwjr. '27 doch geheèl gerenoveerd, perc. 2955m2, eigen grondwaterput, nieuwe leidingen, dakisolatie, rolluiken. Aanvr. i.o.o. Vraagprijs op aanvraag. Venray Klaproos 20 Gunstig gel. perfect onderhouden moderne tussenwoning met berging, tuin met tuinhuisje en achterom. Ind.: Hal met toilet, ruime Z-woonk. met parketvl. en trapkast, half-open keuken met tegelvl. 1e Verd.: Overloop, 3 slaapk. waarvan 1 met inbouwkast, moderne bad kamer v.v. ligbad, tollet, v.wast en aansl. wasmachine. 2e Verd.. Via vaste trap naar zolder met c v,-ruimte, mog. 4e slaapk. Alg.. Bwjr '89, perc 140m2, dak- en muurisolatie, 'therm begl., aangelegde tuin met tuinhuisje en zonnescherm. Aanv.: op korte termijn. Vraagprijs: 339.000,- k.k. 153.831,- k.k. Venray Eligiusweg 27 In Veltum gelegen goed onderhouden hoekwonig met serre, garage en tuin. Ind.: Hal met toilet, ruime woonkamer, half open leefkeuken v.v. diverse apparatuur, serre v.v. vloerverwarming en schuifpui naar terras. Ie VerdOverloop met bergkast, 3 ruime slaapkamers, badkamer met ligbad, toilet, vaste wast.afèl en aansluiting voor wasmachine. 2e Verd.. Via vlizotrap naar bergzolder. Alg.: Bwjr.: '76, perc. ±347m2, goed onderhouden, rolluiken, thermische beglazing, C.V.-combi-ketel ('00), tuin op Zuiden met grondwaterput en tuinhuisje, garage met vliering. Aanvaarding: i.o.o. Vraagprijs: op aanvraag Venray Wilh. Druckerstraat In Antoniusveld gelegen nieuw te bou wen vrijstaande geschakelde landhui zen met inpandige garage en tuin. Ind.: ruime hal met toilet, gr, woonkamer (±38m2) met openslaande deuren naar terras. Ieefkeuken(± 19m2). 1e Verd.: over loop. 3 ruime slaapkamers, badkamer v.v. ligbad, v.wast., douche en toilet. 2e Verd.- via vaste trap bereikbaar, ruime overloop met c.v.-ketel en aansl. wasmachine, hobby-/ slaapkamer. Alg.: perc. vanaf 284ni2, opti male isolatie, goede afwerking. Koopprijs: vanaf 556.000,- v.o.n. 252.302,- v.o.n. Venray Lathyrus 29 In kindvriendelijke omgeving gelegen ruime geschakelde woning met garage, tuin en achterom. Ind.: Hal met toilet en vrdkast, roy. L-woonkamer, keuken met eiken inrichitng ('98) v.v. inductie kook-plaat, combi magnetron, afzuigkap, vaat-wasser en koelkast (b.g. v.v massief eiken planken vloer). 1e Verd.- Ruime overloop, 3 gr. slaapk., moderne badkamer v.v. ligbad, toilet, douche en toilet. 2e Verd.: Via vaste trap naar grote zolder met cv.-/wasruimte en mog. tot 4e slaapk, Alg.- Bwjr '83, perc 138m2, dak en muurisolatie, therm, begl. b.g., goede staat van onderhoud,/garage achter' de" woning, vrije ligging! Aanvr. per direct. Koopprijs: 339.000,- k.k. 153.831,- k.k. Venray Zevenblad 9 Rustig gel. prima onderh. halfvrijst. woonhuis met erker, bijkeuken, in pandige garage en leuke tuin met tuinhuisje. Ind.: Hal/entree m. toilet, sfeervolle L-woonk„ royale keuken met luxe keukenopstand v.v. div. app. en veel kast-ruimte, bijkeuken met aansl. wasmachine en toegang naar inpandi ge ruime garage v.v. loopdeur 1e Ver- Overloop, 3 slpk., waarvan 1 met balkon, moderne badk. v.v. ligbad, douche, toilet en v. wast. m. meubel. 2e Verd.: Vaste trap naar 2e verd., 4e slpk. m. groot Velux dakraam, royale overloqp met veel bergruimte. Alg.. Bwjri '94A&èr£erc. 232m2, opL isolatie; bijna- geh beg. grond v.v. tegelvl. en vloerverw. Aanvr.: i.o.o Vraagprijs: 429.000,- k.k. 194.672,- k.k. Overloon De Bergkamp 43 Uniek gel. in bosrijke omg. vrijst. semi- bungalow met inp. garage plus dub. garage achter de woning en royale tuin(±750m2). Ind.: Hal/entree met tegelvl., vide en toilet, slaap-/hobbykamer (±16m2), eetkeuken (±13m2), L-woonkmr (±38m2) met open haard en tuindeuren n. terras. Verd.: overloop met ruime bergkast, 3 grote slaapk.(±24, 18 en 12m2), waarvan 1 met vliering, roy. badkamer v.v ligbad, douche, 2 v.wast en toilet. Alg.: bwjr '73, perc. ±750m2, dak- en muurisolatie, therm, begl., c.v.-ketel '85, inp. garage v.v. aansl. washiaéhine, dubbele garage gesitueercf achter de woning, siertuin rondom met optimale privacy! Aanvr. i.o.o. Vraagprijs: 795.000,-k.k. 360.775,- k.k. Venray ■h'IJJIUi Beemdkroon 1 IEsi22l2a Luxe geschakelde woning met slaap kamer en badk. op de begane grond, gelegen nabij medisch centrum Antoniusveld, v.v. berging en mooi aangelegde tuin met gr. tuinhuis. Ind. b.g.: entree, toilet, doorzon-woonkmr met parketvloer, half-open keuken met luxe opstand v.v. div. app.., 3 slaapk., alle met laminaatvl en 1 met moderne kastenwand, luxe badk. v.v. hoekbad, toilet en v.wast. met modern meubel, bijkeuken/ berging met tegelvl., aansl. wasmachine en vaste kast. 1e Verd.: via vlizotrap naar bergzolder met c.v.- combi-ketel. Alg.; Bwjr. '96, perc.. ±255m2, optimale/ isolatie, rolluiken, vrij uitzicht! Aanv.- i.o.o. Vraagprijs: op aanvraag Venray Antoniusveld Op toplocatie bij het centrum gei. in aanbouw zijnde vrijstaande woningen. Ind Hal/entree, ruime woonk., half-open keuken, garage, berging, 3 slpk, badkr., luxe afwerking. Koopprijs: vanaf 565.160,- v.o.n. 256.460,-v.o.n. Prijs in Euro's Hauzer/Ruijters makelaardij, óók voor hypotheek advies! Venray, Julianasingel 8, 5802 AV, Tel. 0478-51 37 00 Venlo, Noorderpoort 11a, 5916 PJ, Tel. 077-321 91 00 Actief en Creatief in Onroerend Goed Van Leendert Transport BV transport- en containerbedrijf handel in zand en grind grondwerken 0{> zoek naar zand en/of grind? Dan bent u bij ons aan het juiste adres! Een greep uit ons ruime assortiment: Container bestellen, Van Leendert bellen! Mergelgele grind Zachtgele spilt Witte split Okerbruine split Donkerroze split Groene grind Witroze split Paarse split Grijsroze split Grijze split Vijversubstraat Wij hebben in totaal 50 soorten zand grind op voorraad Voor meer informatie over ons aanbod in zand en grind, kijkt u op onze website! Openingstijden: Maandag t/m vrijdag 8.00 tot 18.00 uur zaterdag 8.00 tot 14.00 uur Van Leendert BV Ooyenseweg 14 5871 CA Broekhuizenvorst Telefoon 077-3209700 Telefax 077-4632144 E mail info@vanleendertbv.nl Website www.vanleendertbu.nl zaïeruag o.vu tot Alle voorhanden soorten bakstenen Topexclusieve vloer- en wandtegels Decoratieve sierpleisters Stenen voor diverse bestratingen buiten het huis Dakpannen in alle kleuren en modellen Spiekert 4 5812 AD Heide-Yenray Tel: (0478) 58 69 55 Fax: (0478) 58 91 16 Stadscentrum De Bleek 70 Venray Wie zoekt, kent de Young Hair Shop kappers niet Wie de Young Hair Shop kappers kent, zoekt niet. Op maandag vanaf 12.00 uur op koopavond tot 18.30 uur en zaterdags vanaf 8.00 uur geopend. Met of zonder afspraak mogelijk. Tel. 0478-584831 Bij ons aan boord kan uw feest nooit in het water vallen. Feesten, bruiloft, trouwen etc./ Voor info 0478-532905 www.filiamosae.nl Elke zondag vanaf april tot oktober van 11.00 tot 13.15 uur varend brunchen voor ƒ42,50 kinderen 19,50 (prijzen incl. rondvaart) Schneider Electric B.V. is de Nederlandse dochteronder neming van Schneider Elec tric SA in Frankrijk, in Nederland werken vanuit Haarlem ruim 170 werk nemers, waarvan de meerderheid in de verkoop. Wereldwijd werken wij met ruim 61.000 werknemers in 130 ianden. Overal ter wereld bieden wij innovatieve oplossingen voor elektrische distributie, industriële besturings techniek en automatisering. Met onze producten en systemen hebben wij al gro te, zo niet de grootste, marktaandelen veroverd. Wij bieden: Moderne organisatie met goed toegeruste arbeidsplaatsen in Ven ray, in een Europees team Een goed inwerkprogramma en eventueel een gerichte opleiding' Een prettige werksfeer met goe de primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden Vooralsnog een arbeidsovereen komst voor 6 maanden met uitzicht op een arbeidsover eenkomst voor onbepaalde tijd. Schneider Electric Logistic Centre B.V. is gesitueerd in Venray als snijpunt tussen de distributielijnen van België, Nederland en Duits land. Het logistiek centrum is begin dit jaar geopend. Investeren in een nieuwe organisatie is één van de speerpunten voor de komende tijd, wat onder andere inhoudt: investeren in onze men sen. Daarom zoeken wij, om het logistiek centrum verder te profes sionaliseren en te ontwikkelen, enthousiaste, flexibele en praktisch ingestelde nieuwe medewerkers die samen met de internationale collegae deze uitdaging aan willen gaan. Support Technical System Engineer vun Het ondersteunen van businessprocessen die gebruikmaken van SAP Software. Het platform waarop deze toepassingen draaien is een IBM AS400. Ervaring met AS400 is vereist en kennis van SAP is een pré. Master Data Maintenance v.co<>2 Het zelfstandig beheren, coördineren en onderhouden van het 'Material Master'-bestand. Dit in overleg met België, Nederland en Duitsland. SAP-kennis is vereist. Modshop Planning Preparation Vac003 Het verwerken van binnengekomen assemblage-orders volgens procedure. Opleiding MTS-E is vereist. Backoffice Correspondent Vac004 Het begeleiden van het distributieproces. Vanaf het vertrek van het distributiecentrum tot de levering bij de klant, alsmede het beantwoorden van allerhande vragen van de Schneider Electric verkooporganisaties, waarvoor beheersing van de Engelse (en Duitse óf Franse) taal benodigd is. HAVO-niveau is vereist. Inventory Management Vac005 Het op peil houden, analyseren en verbeteren van de voorraden binnen het logistiek centrum, waarbij regelmatig contacten met leveranciers in binnen- en buitenland worden onderhouden. HAVO-niveau en inzicht in logistieke processen is gewenst. »7 Quality Control Merlin Gerin Modicon Square D Telemecamque Het nauwkeurig controleren van onze klantenopdrachten op aantal en referentie, en het bijhouden van een statistiek. U bent beschikbaar tussen 07.00 uur en 21.00 uur, bij voorkeur in wisseldienst. Warehouse Planning Preparation Vao007 Het zelfstandig voorbereiden, plannen, controleren en administreren van externe transporten. Dit gebeurt in een klein team in wisseldienst tussen 7.00 en 21.00 uur. Beheersing van Engelse en Duitse taal is een vereiste. Warehouse medewerkers Orderpicking, reach- en heftruckchauffeurs (in bezit van een geldig certificaat). U bent beschikbaar tussen 07.00 uur en 21.00 uur, bij voorkeur in wisseldienst. Voor nadere informatie over de genoemde functies kunt u op werkdagen van 8.00-12.00 uur telefonisch contact opnemen met de afdeling Human Resour ces in Venray: tel. 0478-558122. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u sturen aan: Schneider Electric Logistic Centre B.V. t.a.v. mevr. E. van Rooij, afdeling HR Postbus 5003, 5800 GA Venray e-mail: e.van.rooij@schneider-electric.nl Bij uw reactie graag het vacaturenummer vermelden. anti sen kar ew JODENPEELPEELDREEF I, 5764 RL RIPS V )eze iMa voc indie lichl i de 'geh lesse 'der i kee m! rden njba urig, ttige IzaL ruit ny'si iph erbi Alles wat u zoekt voor uw woning is te vinden in onze moderne en volledig ingerichte showroom. In één oogopslag ziet u het resultaat van uw nieuwbouw, verbouwing of renovatie. Steenhandel Kusters: veelzijdig in assortiment en service

Peel en Maas | 2001 | | pagina 6