sselsteyn moet verder zonder routine i Sfioxt ito 1/etonaty "Ik wil weer lekker voetballen" Leunen foutloos door eerste bekerronde Vooruitblik op het k voetbalseizoen SY Leunen :a< Paspoort Ysselsteyn SVOC'Ol SV Ysselsteyn Niet-rokers bridge Paspoort Leunen SVV Veteranen RL EN MAAS donderdag 30 augustus 2001 - Pagina 17 ~~j~Leiinen en Ysselsteyn op tweesprong -\ t afgelopen twee seizoenen ontliepen Leunen en Ysselsteyn elkaar jffclijks in de vierde klasse H. Afgelopen jaar behaalden beide )S 32 punten. Ysselsteyn finishte op doelsaldo als vijfde op de voet aigd door de nummer zes Leunen. Een jaar eerder waren de rollen gedraaid. Leunen werd vijfde met 33 punten en Ysselsteyn eindigde je zesde plaats met twee punten minder. lak voor de aftrap van de nieuwe competitie zitten de twee Venrayse t,s op een tweesprong. Terwijl Leunen stiekem naar boven kijkt, houdt «Isteyn rekening mei,een val op de ranglijst. "Handhaven", luidt dan het devies in Ysselsteyn. Leunen-trainer Noud Janssen wil niet hoog lictoren blazen. Hij zegt al tevreden te zijn ais hij de prestaties van zijn ganger Mart Verhjsdonk kan evenaren- De Venraynaar is echter ambi- s genoeg om meer te willen. Het enthousiasme bij het Leunse elftal st er op dat de club zich wil mengen in de strijd om de topposities. )e indeling van 4F: Achates, FCV, Hegelsom, Heijen. HRC, Leunen, crlo, Meterik, Montagnards, RKDSO, Sparta. SSS en Ysselsteyn. ie klasse telt dertien teams waardoor iedere wedstrijddag een club vrijaf ft. Leunen is als eerste aan de beurt en hoeft zondag 2 september niet in e te komen. Voor donderdag 6 september staat de tweede wedstrijddag idslfland en dan is Ysselsteyn vrij. Leunen start dan met een thuisduel .30 uur) tegen degradant Achates. Ysselsteyn opent zondag thuis tegen aria. •r geldt dit seizoen opnieuw een versterkte degradatieregeling. De num- njt, is elf, twaalf en dertien degraderen naar de vijfde.klasse. De ploeg die de tiende 'plaats eindigt moet beslissingswedstrijden spelen. Algemene Ledenvergadering Maandag 3 sept., aanvang 20.00 uur. Jeugdleiders en -trainers gevraagd SV Leunen is dringend op zoek naar leiders en trainers bij de jeugd. Het voetbal gaat bijna beginnen, maar zij zijn nog steeds op zoek naar een aantal leiders. Dit is heel belangrijk, want anders kunnen deze jongens niet voetballen. Dit is voor de teams E4, E5, D2 en Al. Tevens zoeken zij nog een trainer voor zowel de oudere en jongeren jeugd. Heb je interesse, neem dan contact op met Frank Stevens, tel. 589605. Donateursactie SV Leunen komt deze week weer langs de deur voor haar jaarlijkse donateursactie. Hierbij wordt u het jaarverslag van onze vereniging aangeboden. Tevens kunt u een sei zoenkaart kopen voor het bezoeken van competitiewedstrijden van ons eerste elftal. Senioren Uitslagen Heijen 2-Leunen 2 Oostrum I-Leunen 1 Leunen 2-Venray 2 2-2 1-2 1-6 Programma donderdag 30 aug.: Nr. 2 poule 29-Leunen 1 18.45 Programma zondag 2 sept.: Leunen 1 vrij Wittenhorst 4-Leunen 2 Leunen 3-Oostrum 2 Milsbeek 7-Leunen 4 Leunen 5-EWC 5 10.30 11.00 10.30 10.00 Jeugd Programma zaterdag 1 sept.: SVOC'Ol Al-Leunen Al 14.30 Leunen B2-Stormvogels B1 14.30 HBSV C2-Leunen Cl 13.00 Leunen D2-Melderslo Cl 14.00 Leunen C3-Oostrum C2 13.30 Wittenhorst D2-Leunen Dl 10.15 Leunen D2 vrij Oostrum E1 -Leunen El 11.30 Leunen E2-Vitesse E3 11.00 Leunen E3-Meterik E2 10.00 Leunen E5-Venray E15M 10.00 Leunen F1-SSS F1 09.00 Venl.Boys F3-Leunen F2 09.00 Leunen F3-Venray F9 09.00 Ysselsteyn F3-Leunen F4 11.45 Afgelastingentelefoon: Info over afgelastingen SV Leunen: 0900- 9019074. SV Leunen op internet: www.Leunen.nl\svLeunen Trainer Sijbers moet verwachtingen naar beneden bijstellen fsselsteyn heeft tijdens de merstop een flinke aderlating (lergaan. Maar liefst vijf routi ers gaven te kennen een stapje rug te willen doen. Uiteindelijk jg Crist-Jan Tissen, op aandrin- n van zijn trainer Stephan jbers, toch nog overstag. De lin- irverdediger knoopt er nog een irtje aanvast. De Ysselsteynse )fdmacht zal het dit seizoen wel •eten stellen zonder Peter irtray, Rene van Dijck, Geert in Dijck en Stefan van Sinderen. Het zal voor de supporters even ennen zijn want de laatste twintig ar stond er altijd wel een Van ijek in het eerste elftal. Geert, die club altijd trouw bleef, bepaalde men met broer Rene en Peter trtray twee decennia lang het zicht van de hoofdmacht. Ihoewel Rene twee keer is wegge- eest met uitstapjes naar Venray en ltDuitse Suchteln. De broers Van ijck zijn nü late dertigers en willen ft wat rustiger aan gaan doen. Dat jldt ook voor Peter Bartray die de Wig al gepasseerd is. Dit drietal irit zijn sporen voor de I"sselsteynse voetbalclub dubbel en vars verdiend. Venraynaar Stefan m Sinderen was twee jaar lang een terst waardevolle kracht. Maar hij m veldvoetbal niet meer combine- n met zijn gezin en het spelen in i zaal. Stephan Sijbers (29) begint aan jn derde seizoen op sportpark De lies. De laatste twee jaar eindigde sselsteyn met een vijfde en zesde nats in de middenmoot vap de ede klasse. Voor dit seizoen heeft trainer, die sinds kort in Oss °°nt, de doelstelling naar beneden "oeten bijstellen. Noodgedwongen, ant zoveel routine in een keer ver- mgen is welhaast onmogelijk. °en ik bij Ysselsteyn kwam had |t bestuur als doelstelling om bin- m drie jaar te verjongen en tegelij- irtijd te proberen in de vierde klas- te blijven", vertelt Sijbers die idens de winterstop zijn contract jSfirlengde. "Ik wist dat de verjon- 'ng een keer zou gebeuren. De oeP mist nu inderdaad ervaring, ■J0 is mij tijdens de voorbereiding T Trainer Stephan Sijbers begint aan zijn derde seizoen als trainer van Ysselsteyn. wel gebleken. Vooral bij balbezit is het spel veel te onrustig." Toch wei gert hij concessies te doen aan de speelwijze. Ysselsteyn zal niet terugvallen op een verdedigend spelletje. "Nee, zeker niet want dan komen we alleen maar in de proble men. We proberen zelfs verder van' de goal af te verdedigen." DEGRADATIE De coach is blij dat hij nog over Crist-Jan Tissen kan beschikken. "Hij is een van de weinige linkspo ten die ik heb. En als linksachter kan hij met zijn ervaring de achterhoede sturen." Daarnaast keerde met Johan van de Ven een oude bekende terug in de selectie. Door een knieblessure was de aanvaller ruim een jaar gele den gestopt. "Op doktersadvies mocht hij niet meer voetballen. Maar halverwege vorig seizoen is hij weer begonnen in het tweede elf tal. En dat ging goed. Ik heb een gesprek met hem gehad waarin hij aangaf weer in het eerste elftal te willen spelen. Met zijn ervaring en agressie kan hij zeker van waarde zijn." De doorstroming vanuit de jeugd stagneert in Ysselsteyn. De club had afgelopen seizoen geen A-jeugd meer en de jeugdspelers die over kwamen bleken nog niet rijp voor het eerste elftal. Stephan Sijbers heeft daarom zijn team aangevuld met spelers uit het tweede elftal dat vorig jaar kampioen werd. Daarnaast behoren spelers die voor heen vaak net buiten de boot vielen nu wel tot de eerste keuze. De as van het nieuwe elftal wordt gevormd door Frank Geurts, Ronnie Peeters en Daniel Wijnands. Spelers die nu uit de schaduw moeten treden van hun illustere voorgangers. Toch denkt Sijbers dat zijn elftal kwalita tief niet zwakker is geworden. "Deze jonge groep is net zo sterk. Alleen de ervaring van de oudere spelers is weggevallen. Jongens die hel: tempo eruit halen, de bal vast houden en een beslissende pass kun nen geven. Dat missen we nu." Tijdens de voorbereiding werd veel verloren. Alleen het bekerduel van afgelopen zondag tegen zesde- klasser Milheeze Boys leverde een gelijkspel (1-1) op. "Qua uitslagen kan ik niet tevreden zijn. We zijn nog niet klaar voor de competitie. Maar die wacht niet op ons. We star ten zondag tegen Sparta. In een oefenwedstrijd verloren nog met 1 - 10 van ze. Maar toen waren we bij lange na niet compleet. Afgelopen zondag had ik voor het eerst de groep bijna helemaal bij elkaar." Dat Ysselsteyn wordt betiteld als een van de degradatiekandidaten betekent voor Stephan Sijbers een extra motivatie. Hij verwacht dat een stuk of zes ploegen in aanmer king komen voor de drie of vier degradatieplaatsen Sijbers is in het bezit van het diploma trainer-coach I. Daarmee mag hij tot in de hoofdklasse trai nen. Op de vraag of dit zijn laatste jaar bij Ysselsteyn wordt, blijft hij het antwoord schuldig. "Oud Venray-trainer Ruud ^Wbiltac$(«eft altijd dat drie jaar bij een club lang genoeg is. In november ga ik met het bestuur praten. En dan zien we wel of het nog klikt. Ik heb in elk geval wel de ambitie om ooit als trainer hogerop te gaan." Sportpark: De Vlies (Ysselsteyn). Opgericht: 1 augustus 1929. Klassering vorig seizoen: Vijfde plaats in 4e klasse H. Trainer: Stephan Sijbers (Oss) 3e seizoen. Nieuwe spelers: Geen. Vertrokken spelers: Peter Bartray, Rene van Dijck en Geert van Dijck (lager) en Stefan van Sinderen (gestopt). Selectie: Thijs Berkers, Geert van Dijck, Frank Geurts, Peter Janssen, Eddy Kuenen, Ramon Kuunders, John Lammens (doelman), Gijs Peeters. Ronnie Peeters, Sjoerd Slangen, Nick Stevens. Crist-Jan Tissen. Joban van de Ven en Daniel Wijnands. Verwachting: Trainer Stephan Sijbers: "Handhaven is het doel." Favorieten: Montagnards en FCV, Senioren Uitslagen: SVOC'Ol 2-Venray 2 (b) 0-3 SVEB 1-SVOC'Ol (b) 6-1 SVOC'Ol 1-Meterik 1 (b) 0-5 Venlose Boys 6-SVOC'Ol 4/5 afge last Heyen 2-SVOC'Ol 2 (b) 4-0 Oostrum 2-SVOC '01 3 5-6 Programma vrijdag 31 aug.: Training aanvang 19.30 uur Programma zondag 2 sept.: SVOC'Ol 1-Excellent 1 14.30 SVOC'Ol 2-Melderslo 2 12.00 RESIA 2-SVOC'Ol 3 11.30 Wittenhorst 9-SVOC'l 4 10.00 SVOC'Ol 5 vrij IVO 9-SVOC'Ol 6 09.30 Afmelden lagere elftallen De spelers van het 4e, 5e en 6e elftal dienen zich bij hun eigen lei der af te melden indien ze niet kun nen spelen, Dit moet voor donder dag 18.00 uur gebeurt zijn. Veteranen Programma zaterdag 1 sept.: SVOC'Ol B-S.S.S. '18 Merselo-SVOC'Ol A v. 17.55 Aanvang 18.15 uur i.v.m. interland Ierland-Nederland om 16.00 uur) Jeugd Programma zaterdag 1 sept.: RKDEV B1 -Ysselsteyn B1 v. 12.00 Helmond Cl-Ysselsteyn Clv .11.30 Ysselsteyn Dl-Melderslo Dl a. 14.00 Ysselsteyn D2-Volharding D3 a. 11.45 Ysselsteyn El-Montagnards El a. 10.00 BW E1 -Ysselsteyn E2 v. 10.15 Yssel steyn E3 -Leunen E4 a. 11.45 Volharding F2-Ysselsteyn F1 v.09.15 Ysselsteyn F2-Wittenhorst F6 a.09.30 Ysselsteyn F3-Leunen F4 a. 1115 Volharding F5-Ysselsteyn F4 v.10.15 Senioren Uitslagen: Ysselsteyn 1-Mulo 1 0-1 Wanssum 2-Ysselsteyn 2 2-4 Milsbeek 2-Ysselsteyn 2 2-4 Milheezer Boys 1-Ysselsteyn 1 1-1 Programma zondag 2 sept.: Ysselsteyn l-Sparta'18 14.30 Ysselsteyn 2-Wittenhorst 3 13.00 TOP 2-Ysselsteyn 3 11.00 Griendtsveen 2-Ysselsteyn 4 11.00 Ysselsteyn 5 vrij Veteranen Uitslag: 2eDla^ts togrnooiMeterik Programma zaterdag 1 sept.: MVC-Ysselsteyn afgelast ivm wed strijd Nederlands elftal. Tijdens de jaarvergadering presen teerde de lustrumcommissie het pro gramma voor dit jaar. De wisselbeker voor de clubkampioen van het vorige seizoen werd uitgereikt aan Piet Hanen en Huub Thuyls terwijl de wisselbeker voor de slemkampioen ging naar Hay Houwen en Joop van Hooft. Na de vergadering is er natuurlijk ook gespeeld, drie spellen per ronde in drie lijnen van veertien paren. In de gele lijn scoorden Joska van Wijk enThea van de Berg het hoogst met 62,50%, tweede werden Hilde Kooien en Joke Peeters met 62,04% en derde Nettie Sonnemans en Annie Visser met 56,48%. In de rode lijn wonnen Hay Houwen en Joop van Hooft met 59,03%, tweede werden hier Annie Boekholt en Mia Lommen met 58,68% en derde Jo Sijbers en Karei JXgers met 58,68%. In de groene lijn tenslotte wonnen Piet Hanen en Huub Thuyls met 63,89%, gevolgd door Maria en Harrie Lenkens en Truus Reintjes en Mia Koopman die ieder 59,38% scoorden.Volgende week begint het eerste competitieblok van dit seizoen. Leunen-speler John Litjens wil zwart jaar snel vergeten Het gebeurde ruim tien maan den geleden. Op zondag 15 okto ber 2000 speelde Leunen thuis tegen Wanssum. Al na drie minu ten sloeg het noodlot voor John Litjens toe. De poging een schot te blokkeren liep helemaal verkeerd af. Zijn rechterknie lag in puin en het voetbalseizoen was naar de knoppen. Nu bij de start van de nieuwe competitie is de Leunse aanvaller terug. "Ik ben blij dat ik er weer bij ben. Dat ik weer lek ker kan voetballen." Die noodlottige zondag in oktober staat bij de 24-jarige Leunse voet baller in het geheugen gegrift. Hij zag dat een Wanssumse verdediger de bal wilde wegtrappen. "Ik wilde de bal blokkeren en gaf veel kracht. Maar mijn onderbeen blee,f staar^ terwijl mijn bovenbeen langs 'mijn knie schoot. Ik hoorde het kraken en knappen. Iedereen die het zag wist dat het helemaal fout was. Het meest pijnlijke moment was nog toen mijn bovenbeen weer 'rechtge trokken' moest worden. Ik ben daar na aan het infuus in de ambulance naar het ziekenhuis in Venray gebracht. Daar is mijn rechterbeen in het gips gezet." Een maand later werd hij aan zijn knie geopereerd. John Litjens had aanvankelijk goede hoop dat het nog zou meevallen. Dat het alleen maar een beschadigde meniscus zou zijn. Maar na de operatie had de dienst doende chirurg een slechte bood schap. De diagnose luidde: een gescheurde binnenmeniscus die ver wijderd werd, een beschadigde bui tenmeniscus, een opgerekte binnen ste knieband en een afgescheurde voorste kruisband die niet meer zou kunnen functioneren. "Het was een zwarte dag toen ik dat slechte nieuws te horen kreeg. Ik heb even tijd nodig gehad om die klap te ver werken", vertelt John Litjens die eigenlijk niet zonder voetbal kan. Want buiten het veld speelt hij ook zaalvoetbal bij ZVV Leunen. Hij was op dat moment nog Venrays zaalvoetbaltopscorer. Een veelbelo vend seizoen werd in de knop gebroken. "Ik ben afgelopen jaar mezelf niet geweest. Kon mijn draai niet goed vinden. Alhoewel ik er bij wedstrijden en trainingen wel steeds bij was. Maar ik heb het nodig om zelf te kunnen voetballen." TUSSEN DE OREN Na een lange periode van reva lideren nam hij begin mei weer aan de groepstrainingen deel. De regu liere competitie zat erop en Leunen maakte zich opvoor de nacompeti- tie. "Ik had misschien al mee kun nen voetballen maar ik durfde het nog niet. Daarnaast vond ik dat de jeugdspelers die ons het hele jaar hadden geholpen er ook in de nacompetitie bij moesten zijn." John Litjens gebruikte de zomer periode om thuis met krachttraining en gewichten zijn bovenbeenspieren te versterken want die moeten de functie van de verdwenen kruisband opvangen. Met boslopen bracht hij zijn conditie op peil. Vanaf de aller eerste training was hij weer present. En ook ZVV Leunen, dat afgelopen seizoen kampioen werd, kan weer op hem rekenen. Van zijn rechterknie heeft hij geen last meer. Maar hij merkte dat de zware blessure nog vooral 'tussen de oren zit'. "Ik mag weer alles doen. De fysiotherapeut zegt ook dat ik er vol in moet gaan. Dat ik niet moet aarzelen in de duels. Maar toch ga ik ze nu anders in. Ik ben nu veel bedachtzamer. Blijkbaar heeft het toch zijn tijd nodig voordat je hele maal over de schrik heen bent. Dat hoor ik ook van anderen die zo'n zware blessure hebben gehad." Maar bovenal is John Litjens weer blij dat hij terug is. Hij begint aan zijn vijfde seizoen in de Leunse hoofdmacht. Overgekomen vanuit de jeugd speelde de aanvaller een seizoen in het tweede elftal. Het jaar daarop kreeg hij van trainer Lei Keijzers een vaste plaats in het Leunse keurkoips die hij nooit meer afstond. Na twee jaar Mart Verlijsdonk is Noud Janssen zijn derde trainer. Hij is enthousiast over de aanpak van de Venraynaar. "Noud is heel fanatiek. Dat merk je ook als hij meedoet met de trai ningspartijtjes. Maar hij houdt ook van gezelligheid. Hij vindt het ook leuk dat wij als groep zo goed met elkaar omgaan." John Litjens verwacht dat zijn John Litjens: "Ik ben nu veel bedachtzamer in de duels club hoge ogen kan gooien in de vierde klasse F. "Vorig jaar pakten we meer punten van de bovenste dan van de onderste ploegen. Kampioen SVEB heeft zelfs niet van ons kunnen winnen. Maar we verloren wel twee keer van Wanssum dat degradeerde. We heb ben een jonge groep die ambities heeft en die ook' kan knokken. Ik verwacht dat we bovenin gaan mee doen en hopelijk weer de nacompe titie halen." Sportpark: 't Klaverblad (Leunen). Opgericht: 7 december 1962. Klassering vorig seizoen: zesde plaats in 4e klasse H. Trainer: Noud Janssen (Venray) le sei zoen. Nieuwe spelers: Mike Buise (eigen jeugd) en Ron van Osch (Castenray). Vertrokken spelers: Michel Baltissen (lager), Thijs Halferkamps (Blerick) cn Rob Thijssen (gestopt). Selectie: Edwin Berden, Marco Berden, Mike Buise. Chris van Dongen (doelman). Dennis Gommans, Ronny Holtackers, Arno Kuenen. Freddv Kuenen, Joris van Lierop, Bas Litjens, Eddy Litjeus. John Litjens, Daan Loenen. Ron van Osch, Andre Swinkels. Jules Swinkels, Geen Thijssen. Ronald Weijs en Rob Willems. Verwachting: Trainer Noud Janssen: "Het stre ven is de prestatie van vorig sei zoen te evenaren. Alles wat meer is, is mooi meegenomen Favoriet: SSS'18 Oostrum-Leunen 1-2 (0-1) Doelpunten: 16. Bas Litjens 0-1; 57. Bas Litjens 0-2; 89. Rik Schlepers 1-2. Scheidsrechter: Goossens. Toeschouwers: 150. Oostrum: R. Kessels; M. Broeren, B. Broeren, Kreutz (R. Janssen) en De Klein; R. Willems, Schlepers en Van Dijck; Van Mil (J. Janssen), Van der Ven (Peerlings) en B. Kessels. Leunen: Van Dongen; Kuenen (Loenen), B. Litjens, Swinkels en Willems; Buise, R. Holtackers, Thijssen (E. Holtackers) en Van Lierop; M. Berden en J. Litjens (Koenen). Op een snikhete zondagmiddag probeerden Oostrum en Leunen, zo vlak voor de competitie, er een nuttige oefenpot van te maken. Want beide clubs waren vooraf al verzekerd van de tweede beker ronde die vanavond (donderdag) gespeeld wordt. Onderbroken door enkele drinkpauzes bleef vierdeklasser Leunen op het nieu we Oostrumse sportpark ook in zijn laatste bekerduel in poule 30 ongeslagen. Na America (4-0) en SVS (3-1) moest ook vijfdeklasser Oostrum (2-1) eraan geloven. De ploeg van trainer Noud Janssen mag daarom vanavond uit komen tegen de nummer twee uit poule 29. En dat is vijfdeklasser MVC uit Mortel in de buurt van Gemert. Ook Oostrum trekt in de tweede ronde de provinciegrens over om in Helmond de strijd aan.de te binden met vierdeklasser Mulo, de winnaar van poule 29. Oostrum is nog niet vaak succesvol geweest in de derby tegen Leunen. In 1994 en 1996 troffen beide verenigingen elkaar ook al in het bekertoernooi. En beide keren trok de oranje-witte formatie aan het langste eind (respectievelijk 3-2 en 1-0). In de competitie kwamen Oostrum en Leunen elkaar in de afgelopen 25 jaar slechts een seizoen tegen. Dat was in de voelbaljaargang 1991/92 toen Leunen duidelijk een maatje te groot was (twee keer 4-0 winst). Nieuwkomer Oostrum degradeerde dat jaar weer direct uit de vierde klasse. Leunen trad zondag aan zon der de geblesseerde nieuwe aan winst Ron van Osch, die overkwam van Castenray. Ook Edwin Berden bleef langs de kant. De Leunse mid denvelder had drie dagen eerder tegen SVS de rode kaart gekregen en was door de club, vooruitlopend op een straf van de KNVB, alvast geschorst. NEET VRIJUIT Oostrum-doelman Ralph Kessels had zopdag zijn dag niet want hij ging niet vrijuit bij de twee Leunse treffers. Na ruim een kwartier liet de opgekomen centrumverdediger Bas Litjens een verraderlijk afstandschot los dat de grabbelende Oostrumse goalie niet kon stoppen: 0-1. Vlak daarvoor reageerde keeper Kessels wel attent toen John Litjens vlak voor hem opdook. Direct na rust belandde een voorzet van de Leunse middenvelder Mike Buise, overge komen uit de A-jeugd, op de lat. Na een klein uur spelen pakte Ralph Kessels een terugspeelbal van ver dediger Mark Broeren klemvast. De Brabantse scheidsrechter was onver biddelijk en gaf Leunen een vrije trap net binnen het strafschopgebied recht voor het Oostrumse doel. Een kolfje naar de hand van specialist Bas Litjens. Marco Berden gaf de bal een tikje en Litjens knalde raak dwars door de niet waterdichte Oostrumse muur: 0-2. Leunen ver zuimde daarna een riantere voor sprong te nemen. Marco Berden verscheen twee maal kansrijk voor het Oostrumse doel. En ook invaller Niels Koenen en Bas Litjens waren dichtbij een derde Leunse treffer. Vlak voor tijd bracht Rik Schlepers de spanning nog even terug door 1-2 te scoren. De nieuwe Leunse coach Noud Janssen maakt de arbiter erop attent dat de tijd verstreken was. En even later floot Goossens, die prima leidde, voor het eindsignaal. Uitslag: S W-Stormvogels 3-2 Programma zaterdag 1 sept.: I.v.m. interlandwedstrijd: S W-Someren a. 14.00 Alle spelers worden verwacht. Afmeldingen uiterlijk donderdag avond bij E. van Mill, tel.: 582346.

Peel en Maas | 2001 | | pagina 17