Handboogvereniging St. Joris 100 jaar Wendy van Ooi «int internationale wedstrijd Veugen stopt als trainer G-atleten Autospeedway in Venray Inschrijving voor Powerman Holland j'pont- e«t, ty&iatcyittyutietaM, Koonings en V/d Hoff in Japan AV Venray Regio DC De Piëlhaas Duozitter Stockcar F1 HSV De Roerdomp Motorcrossers Regio Venray De Peelrunners TV Ysselsteyn Triathlon Vereniging Regio Venray PC Jumpers Oirlo NK motorcross Inschrijfbon: Deelname Powerman Holland 8 en 9 september 2001 ia ik, EN MAAS donderdag 16 augustus 2001 - 'ijdens de vakantieperiode werd ioor verschillende schutters van idboogsportvereniging Diana uit nray deelgenomen aan wedstrij- j. In Kirschau (D) werd een 900- nienwedstrijd verschoten. Wendy q Ooi eindigde bij de dames op de fste plaats, Matthias Deul werd eede bij de heren en Paul van Ooi yende. Bij de short-metric in St. denrode eindigde Rick Philipsen de eerste plaats met 620 punten Mart Philipsen op een zevende iats met 552 punten. Op de Fita 1 Schijndel behaalde Rick jlipsen een vierde plaats bij de ioren met 1175 punten. Iet jaarlijkse treffen tussen de sers van Hengelsportvereniging Roerdomp en de schutters van ana Venray is traditioneel op ker smaandag gehouden. Tijdens e sportieve meting tussen schut- en vissers stonden er vijf spel- Denten op het programma. Het Sjeng Philipsen en Wiel juwers won het vissen, het onder- ilbare-bowen (schieten met kale ig) op vaste doelen werd gewon door Jac Dekkers met 246 pun- Bij het blazoenbiljarten eindig- Mart Philipsen op de eerste plaats met 52 punten, terwijl het darten een zege opleverde voor Matthias Deul met 150 punten. Het onderdeel bare-bowen op bewegend doel werd gewonnen door Mart Philipsen met een 100% score. De uiteindelijk eindzege ging dit jaar naar Matthias Deul, Jac Dekkers en Harrie Driessen eindigden op de tweede plaats, Mart Philipsen werd vierde, Lambert van den Hoogenhof vijfde en de winnaar van het vooraf gaande jaar Toon van Mill eindigde op de zesde plaats. Tijdens de fita in Stein behaalde Matthias Deul bij de heren een dag score van 1222 punten en bij de junioren Rick Philipsen een dagsco re van 1208 punten, voor beiden voldoende voor een nieuwe pr. Met een totaalscore van 2325 punten behaalde Rick een eerste plaats bij de junioren. Bij de dames behaalde Wendy van Ooi een dagscore van 1180 punten. In het teamklassement behaalden de schutters van Diana een negende plaats. Het programma: zondag 19 augustus jeugd-fita te Esbeek, aanvang 10.00 uur en dins dag 21 augustus training voor de jeugd, aanvang 19.00 uur. Een plaatje uit de oude doos van de jubilerende handboogvereniging. ndré Veugen, oprichter van de ;roep binnen de plaatselijke itiekvereniging, stopt met het [en van trainingen en het bege- len van de G-atleten naar de ichillende activiteiten. e fysieke belasting maakten het, rdeze enthousiaste begeleider, logelijk om de trainingen en ere activiteiten op verantwoorde re voort te zetten. Na vijfjaren intense inzet voor de G-atleten AV Venray Regio was het voor Iré een moeilijke stap om te len. Helaas kon hij géén altema- meer bedenken. De al jarenlang lichamelijke klachten achter- de begeleider moest nu toch r zichzelf kiezen op aanraden zijn specialisten. De groep die samen met zijn echtgenote Ans, en jaar van intensieve voorberei- >en in 1997 heeft opgericht ligt i na aan het hart. De atleten en altijd enthousiast en gaven het gevoel iets voor hen te bete en. André is zéér gehecht aan D groep' en het gemis zal voor i groot zijn. In het voorjaar werd bestuur van de vereniging inge- t over de noodzakelijke beslis- VERVANGING let vinden van deskundige ver ging zou niet gemakkelijk zijn. eindelijk is het de vereniging ukt. De G-groep kan dus blijven rtbestaan binnen de atletiekver- ing. De vervanging is gevonden e personen van: Lisette Custers Anne Veugen. Beiden zijn al uime tijd lid van de vereniging, zullen zeker het enthousiasme der kunnen uitdragen. Anne, hter van André, zal Lisette ersteunen bij de verschillende viteiten. Anne ging al regelmatig naar de trainingen van de G- zaterdag 18 en zondag 19 op cuit De Peel in Venray geduren- twee dagen om de belangrijk- 1 titel van het jaar. Naast tal van gelse topcoureurs zijn ook alle lionale rallytoppers van de par te Stockcar F1 coureurs gaan uit een wie zich een jaar lang win- T van de world cup mag noemen. rder zijn er diverse manches van uit Engeland overkomende bels. Maar liefst 23 coureurs Bidden zich al aan. Als extraatje ■ven acht rallytoppers uit I derland op een onverharde baan 'daverende show weg. te beste dertig Stockcar F1 cou- J zijn zeker van deelname aan World Cup, maar de punten die raiend kunnen worden op zater- gg 18 augustus tellen nog mee. tót de Nederlandse toppers doen II 'tó liefst tien Engelse toppers waaronder Frankie Wainman Dfifot (wereldkampioen lange en .a „O ^aan I" Baarlo en Coventry 'ttö) en Rob Speak (Europees hpioen en meervoudig wereld- Npioen Stockcar F2 recordhou- De stockcar coureurs die zich H weten te kwalificeren voor de cup rijden op zondag een e"competitie. Om 13:30 uur gaat atleten om de technische nummers te visualiseren. Anne is dus géén onbekende voor de G-atleten. Lisette is studerende in de richting van bewegingsagogie psychomo torische therapie en kan al hetgeen zij geleerd heeft meteen gaan toe passen in de trainingen die zij aan de G-atleten gaat geven. De vereni ging is heel blij met deze enthou siaste en deskundige opvolging. André Veugen gaat voor deze G- groep achter de schermen werken. Hij blijft zo toch betrokken bij de groep. Het vele regelwerk zal hij op zich nemen zodat Lisette en Anne zich ook alleen maar op de activitei ten (trainingen, wedstrijden etc.) hoeven te richten. Helaas zijn er wel een aantal consequenties die nodig zijn om dit alles mogelijk te maken. Zo kunnen de trainingen niet meer op donderdagavond plaats vinden. De studie van de nieuwe begeleid sters maken dit onmogelijk. Er is gekozen voor de zaterdagochtend van 10.30 - 11.30 uur in het zomer seizoen op de baan (pupillen trainen dan ook) en in het winterseizoen op vrijdagavond van 19.00 - 20.00 uur in de sportzaal, hier zijn nog onder handelingen over. Het is voorlopig niet meer mogelijk elke week de trainingen te geven. Vanaf 1 septem ber zal de G-groep om de week trai ning krijgen. De vereniging blijft zoeken naar een begeleider die de tussenliggende weken kan opvan gen of mogelijkheden ziet in weke lijkse trainingen. Mocht U geïnte resseerd zijn of iemand weten laat het dan even horen! Binnen de G- groep zijn er nog enkele plaatsen voor G-atleten. Heb je interesse kom dan gerust eens kijken of meedoen. De eerste vier weken zijn gratis. Zo krijg je al een aardige indruk van deze unieke groep binnen de atletiekvereniging Venray-Regio. Telefoon (0478)515025. REBELS Alle andere raceklassen, waaron der de Sprint 1300, Saloon Stockcars, StockRods, Hot Rods, Stockcar F2 en de Toyota klasse, rij den zaterdags en ook zij werken een volledig programma af, met als extraatje de races van de Rebels uit Engeland. Vorig jaar zorgden de Rebels voor zéér spectaculaire races en crashes op circuit De Peel, waar door zo'n 10.000 autospeedway fans volledig uit hun dak gingen. Ook zijn er Engelse coureurs aanwezig in de Stockcar F2 klasse en bij de Hot Rods. Als klap op de vuurpijl trakteren de beste Nederlandse rallycoureurs op een speciaal aangelegde onver harde rallyarena het publiek op een gratis rit in hun bolides. Als een echte co-piloot kunnen ook de bezoekers op zondag 19 augustus gratis over het mulle zand vliegen. Alle racefans kunnen overnachten op het terrein van circuit de Peel. Programma: zaterdag 15:00 uur tot 23:00 uur; zondag aanvang trai ningen 11:00 uur; zondag aanvang wedstrijden 12:00 uur tot 18:00 uur. World Cup race aanvang circal3:30' uur. Het circuit is gelegen aan de Middenpeelweg (N277) en is mid dels borden aangegeven. Gerard Koonings en Ron v.d. Hoff leden van handboogvereniging "Ons Genoegen", vertoeven op dit moment in het Japanse Akita waar zij deelnemen aan de World Games. Samen met nog vier handboogspor ters vormen zij de Nederlandse afvaardiging voor de discipline veldschieten. Zij komen beiden uit in de klasse recurve (olympische boog). Aan de World Games nemen sporters deel in niet-olympische dis ciplines van de verschillende sport- takken.Voor Gerard en Ron begint het toernooi vrijdagmorgen; zater dag volgt het tweede deel. Op zon dag worden de finalewedstrijden geschoten waaraan van elke klasse de vier hoogstgenoteerden uit de voorwedstrijd mogen deelnemen. Het EK in Tsjechië werd vorige maand door hen resp. als 3e en 9e afgesloten. Ook op deze spelen behoren zij tot de medaillekandida ten. Hervatting trainingen Vanaf dinsdag 14 aug. worden voor alle categorieën de trainingen her vat. De trainingstijden zijn als volgt: Pupillen: donderdag van 18.30- 19.30 uur; zaterdag 10.30-11.30 uur. D-, C-, B-, A-Junioren: dinsdag van 19.00-20.15 uur; donderdag van 19.00-20.15 uur. Alle trainingen worden gehouden op de kunststofatletiekbaan aan sportpark de Wieën. Telefoon tij dens trainingen: 585522. Informatie: bij de trainers of tel. 588217. Ledenadministratie: tel. 582842; zie ook www.av-venray.nl Oud papier: Iedere zaterdag is de papiercontainer van AV-Venray, geplaatst aan de Weg in den Berg/kruising Veltumse Kleffen, geopend van 09.00-14.00 uur. Toezicht (van 10.30-14.00): 18 aug.: André v. Mil en Leo Alards; 25 aug.: Ger Verstegen en John Linnenbank; 1 sept. Ad van de Korput en Math van de Bekerom. Meerkampen en clubkampioen schappen Op 29 en 30 sept. worden de jaar lijkse meerkampwedslrijden voor alle categorieën georganiseerd op de atletiekbaan. Deze officiële meer kampen gelden voor de leden van AV Venray-Regio tevens als club kampioenschappen. Aanmelding bij de wedstrijdsecretaris Gerard Schonenberg via de trainers. Beginnersgroep Op dinsdag 2 okt. om 19,00 uur start weer een beginnersgroep voor het hardlopen. Deze groep is bedoeld voor hen die hun conditie willen verbeteren of willen opbouwen. Onder deskkundige leiding wordt in groepsverband de mogelijkheid geboden om geleidelijk en op een verantwoordelijke wijze in een half jaar tijds een goede conditie op te bouwen of te verbeteren. Tevens wordt informatie verstrekt over schoeisel, kleding, voeding en der gelijke. U kunt zich voor deze beginnersgroep aanmelden bij Anja Gooren, tel. 589486 of Wim Crooijmans, tel. 582842. Programma: 26 aug.: Venray finale pupillencom- petitie. 23 sept.: Velden Molendijkcross, lste wedstrijd Dagbladcross. 29-30 sept.: Venray meerkampwed- strijden tevens clubkampioenschap. Whiskey darten. Zaterdag 18 augustus a.s. wordt in Café de Piëlhaas weer het whiskey darten gehouden. Eenieder die aan dit toer nooi wil deelnemen kan zich tot uiterlijk 20.15 uur laten inschrijven. Dit kan men ook via ons tel. nr. 582187. De aanvang van het toer nooi is om 20.30 uur. Tijdens de World Cup Stockcars F1 op zaterdag 18 en zondag 19 augustus op circuit De Peel in Venray zal de Stockcar F1 duozitter van Stockcar F1 Racing Experience weer rijden. De animo voor het meerijden in deze Stockcar F1 duo zitter neemt in populariteit en deel name zeer toe. Meer dan twaalf meerijders verdeeld over dit week end hebben zich al ingeschreven. Het zal een zeer mooi schouwspel worden want wie droomt er niet van om tijdens zo'n Wold Cup Stockcars F1 met deelname van de gehele top stockcarrijders uit Engeland en Nederland en voor zo'n vol stadion mee te kunnen en mogen rijden. Coureurs voor dit weekend zijn nie mand blinder dan Stockcar F1 cou reur van het jaaï Klaas Wink en gastcoureur Ernst Jenninga. De stockcar F1 duozitter heeft zo'n een dikke V8 Chrevolet Big-Block met een dikke 600 PK onder de motor kap. Liefhebbers kunnen zich bij de infostand van Stockcar F1 Racing Experience (langs de hoofdtribune) inschrijven. Voor meer informatie: Marcel Bol, telefoon (077)4778215 of mobiel: 06-20598546. Programma Senioren Zaterdag 18 augustus kringwed- strijd te Vlieringsbeek 2 catergo- rieën, vaste stok of picker/feeder. Bijeenkomst Café 't Hoekje. Vissen van 10.00 tot 16.00 uur. Opgeven op het bekende adres. Uitslagen Bij een koppel wedstrijd te Tiel wist het koppel M. Goorts en G. Robben een tweede plaats te behalen. 9de Zomeravond competitie: lste T. Weegels, 2de H. Goemans, 3de C. Peeters. 10de Zomeravond competi tie: lste R. Bexkens, 2de G. Robben, 3de T. Weegels. Deze reeks wedstrijden hebben ook dit jaar weer een verrassende winnaar opge leverd, vorig jaar won de jongste deelnemer, dit jaar ging de oudste deelnemer met de eer strijken. Totaaluitslag zomeravondcompeti tie: lste Sj. Philipsen met 19 wed- strijdpunten, 2de G. Robben met 20 wedstrijdpunten, 3de T. Weegels met 22 wedstrijdpunten. @kopje: Vergunningen Vergunningen zijn te verkrijgen bij Faunaland van Grootel Stationsweg 21 te Venray, en bij secretaris H. Hendriks Pastoor v/d Gaestraat 48 te'Venray. Hier zijn ook dag en weekvergunningen te verkrijgen voor visvijver "De Ballonzuil". Bij de secretaris kan men ook terecht voor verdere inlichtingen tel. 0478- 582994. Afgelopen weekend organiseerde BCT Berghem een motorcrosswed strijd op het circuit Nieuw Zeven Bergen. Tijdens de wedstrijden van zaterdag bij de 500 senioren behaal de Roel Hermsen na het rijden van twee manches een negende plaats in de daguitslag, terwijl bij de 125 senioren Sjoerd Bongers beslag legde op een vijftiende stek in het algemeen klassement. Een prachti ge tweede plaats bij de 250 junioren B eiste Edwin Logtens op en bij de 125 junioren werd Stef van der Wouw negentiende en Roy Janssen 22e. Zondag bezette de zijspan Harry Kamp/Mat Wijers een zeven de stek, terwijl Niek van Benthum bij de Inters 125 een vijfde plaats opeiste in het dagklassement. Dennis van de Laar werd na twee manches zeventiende. Bij de quads stelde Joe Maessen beide manches veilig en ging met de grootste beker huiswaarts. Komende zaterdag is er een jeugdwedstrijd in Beesel en zondag zijn de nationale rijders te gast in Asten-Heusden. Trainingen: Dinsdag: interval en loopscholing, aanvang 19.00 uur, Kastiëlse Baan. Donderdag: duurloop, Sevenum, start 18.30 uur, picknickplaats Helenaveenseweg. Meterik, start 19.00 uur, parkeerplaats Schadijker Bossen. Zaterdag: bostraining, aanvang 16.00 uur, vanaf parkeerplaats Schadijker Bossen Meterik. Degenen die mee kunnen helpen met de a.s. "Powerman" in Venray en het daarvoor bedoelde formulier nog niet hebben ingeleverd, worden gevraagd dit alsnog zo spoedig mogelijk te doen. Wedstrijdkalender: 18 aug.: Kaldenkirchen City-lauf 5 km 2 sept.: Dusseldorf Ko-lauf 10 km 5 sept.: Oedt (baan) 1500 5000 m 9 sept.: Meerssen Mergelland mara thon 5 10 42,2 km 22 sept.: Weeze 5x5 km estafette loop 23 sept.: Amsterdam Dam tot Damloop Wedstrijduitslagen: Wim Boonhof nam op 1 augustus in Davos deel aan de Swiss Alpine Marathon, ook wel genoemd "Run to Hell". Het helse parcours voerde de 1000 deelnemers over twee pas sen van 2600 m hoogte, waar de weg moest worden gezocht tussen rolkeien en over sneeuwvelden. Wim overleefde de 42,2 km in 5.49 uur en werd in zijn klasse 176e. IJzeren Man volksloop Weert op 5 aug.: 3,5 km Jacqueline Pouwels 19.10; Ron Beurskens 13.01; 7 km: Riny Ebisch 32.40; Linda Litjens 35.40; Mieke van Enckevort 37.20; Wim Ebisch 27.48; Theo Pouwels 33.22; Geert Tielen 33.23. In Ell werden op 11 aug. tijdens de Numac avondloop, de laatste wedstrijd van liet midden Limburgs avondcircuit, snelle tij den gelopen over 5 en 10 km. Helaas bleek het parcours om een of andere onverklaarbare reden iets gekrompen te zijn. De organi satie moest toegeven dat er per ronde 40 meter te weinig werd gelopen, terwijl er in de bochten ook nog eens afgesneden kon wor den. Wegparcoursen en afstan den, het eeuwige dilemma. Posities in de diverse categorieën zijn nog niet beschikbaar, wel offi cieuze tijden. 5 km (-120m): Ron Beurskens 17.01; Ria van den Goor 20.33; Rinie Ebisch 21.19; Jacqueline Pauwels 25.19; Mieke van Enckevort kon helaas de wed strijd niet uitlopen. 10 km (- 240m): Wim Ebisch 36.48; Jan H. Koene 40.28; Jochem Weyers 40.53; Piet Jacobs 43.56; Geert Tielen 44.20; John Weijs moest hier met in eerste instantie veront rustende problemen de wedstrijd staken, maar achteraf bleek het gelukkig toch weer mee te vallen. Wedstrijduitslagen doorgeven via E-mail, rpvdgoor@plex.nl of tele fonisch via 077-4678240. Handboogvereniging St. Joris uit Leunen viert op zaterdag 18 augustus en zondag 19 augustus haar 100-jarig bestaan. De officië le opening van het jubileumpro gramma vindt plaats op zaterdag 18 augustus om 13.30 uur. In 1901, misschien al eerder, kwam bij een aantal inwoners van Leunen het idee op om een hand boogvereniging op te richten. Voor zover nu nog is na te gaan, stonden de heren M. van den Berg, Herman Voesten, D. Triennissen en Wilhelm Loonen aan de wieg van de vereni ging. Er waren meerdere oprichters, maar helaas is een gedeelte van de geschreven geschiedenis in de oor logsjaren 1940-1945 verloren gegaan. Mede door de inzet van de eerste voorzitter, M. van den Berg, en de overige leden van de schutterij groeide de handboogvereniging in de beginjaren als kool. INTERESSE De leden kwamen niet alleen uit Leunen, maar ook uit Venray, Heide en Veulen. Als snel werd er 'een Doel' aangelegd in de boomgaard van caféhouder Frits Martens. Deze baan werd op 11 mei 1902 officieel geopend. In 1903 kreeg een Roermondse firma de opdracht om een mooi vaandel te maken voor St. Joris. Het aantal leden groeide in ver schillende periodes uit tot wel meer dan veertig leden. Helaas was er echter ook een moeilijke periode. Tijdens de oor logsjaren 1940-1945 gingen niet alleen de notulen- en kasboeken ver loren, maar vrijwel ook alle bogen en pijlen. Dankzij het medeleven en de steun van de Leunse bevolking en de inzet van de toenmalige beschermheer kon de schutterij weer uitgroeien tot een actieve ver eniging. St. Joris heeft van oudsher De clubkampioenschappen enkel en dubbel worden dit jaar gespeeld van vrijdag 31 augustus t/m zondag 16 september. Alle seniorenleden junioren (vanaf 16 jaar of bij de eer ste vier van de junior clubkampioen schappen geëindigd) kunnen zich hiervoor inschrijven middels de spe ciale inschrijfkaarten in de kantine. Er wordt gespeeld in twee sterktes, zowel in de enkel- als in de dubbel- klasse. Het 40+ toernooi is in volle gang. Donderdagavond worden er nog poulewedstrijden gespeeld. Vrijdag om 20.00 uur beginnen de kwartfi nales. Zaterdag van 14.00 tot 17.00 uur worden de halve finales gespeeld en op zondag van 14.00 tot 18.30 uur de finales. De prijsuitrei king is zondag om 19.00 uur. In het weekend van 24 t/m 26 augustus wordt het vijfde Venray Open gespeeld De poule-wedstrij- den worden evenals vorig jaar weer gespeeld op de parken van TC Rodhe, TV LVH en TVY. In Ysselsteyn speelt dit jaar de Open klasse, in Leunen de D1 -klasse en in Landweert de D2/E-klasse. Tevens wordt op de banen van TC Venray op zaterdag het Venray Open voor de jeugd gespeeld in twee leeftijds groepen, 12 - 13 en 14 - 15 jaar. De finales, zowel voor de jeugd als voor de senioren, worden zondag gespeeld op de banen van TC Venray, waar tevens een spectaculai re clinic wordt verzorgd door mede werkers van oud tennisprof Huub van Boekei. Dinsdag 21 augustus om 20.00 uur is er een korte bijeen komst in de kantine en worden tevens de shirts uitgereikt. Afgelopen zondag vond in Leiderdorp de vierde en laatste wed strijd uit het nationale Triathlon Studenten Circuit. Onder hevige regenbuien en een oer-Hollands windje moest 1500m gezwommen worden, gevolgd door 40km fietsen en 10km lopen. Marcel Martens nam deel namens TV Venray en ein digde op de elfde plaats in een tijd van 2.19.20. Zondag 19 augustus vind in Overloon de bevrijdingsrit ftlaats over 100km. Het is de bedoe- ing (of meer een goed idee) om gezamenlijk te vertrekken om 08.30 vanaf 'Het Hof van Overloon' bij de ingang van het oorlogsmuseum. Er wordt een dusdanig tempo gefietst dat ieder op een fatsoenlijke manier deze afstand kan volbrengen. Vanaf aanstaande dinsdag is de zomerva kantie voorbij en begint het zwem men weer als vanouds om 19.15 uur. Programma zaterdag: 15.00-16.00 uur moun- tainbiken; 16.00-17.30 uur lopen in -Schadijker bossen zondag: vanaf 09.00 uur fietsen vanaf de Sprank dinsdag: 19.15-20.15 uur zwemmen in de Sprank woensdag: 19.00-20.45 uur baan- training in Venray donderdag: 19.00-20.00 uur zwem men Kasteelse Bossen Info: www.geocities.com/tvvenray voornamelijk volgens het één pijl systeem geschoten over een afstand van 25 meter. De laatste jaren zijn er ook enkele schutters die volgens het drie pijl systeem schieten, het zogenaamde indoorschieten. Op dit moment telt St. Joris onge veer dertig leden, waaronder drie jeugdleden. Zij kunnen zich goed meten met de andere leden. Toch is het aantal jeugdleden nog niet groot genoeg om de vergrijzing binnen de vereniging tegen te gaan. St. Joris hoopt door de organisatie van een spetterend jubileumfeest de popula riteit van de sport onder jongeren te vergroten. Iedereen is van harte wel kom. Het programma: Zaterdag 18 augustus: 13.30 uur:Officiële ope ning 100-jarig jubileum op schiet baan 'Onze Doel' bij café Piet Martens 14.00 uur: Start onderling teamtoernooi Leunse verenigingen, individueel Leuns toernooi vanaf 18 Op het concours te Beesel behaalde Jaleesa met Bonito CB de 4e prijs; Iris Jeurissen Met Presley in de cat. CD le; Iris met Miss Saigon, cat. BB 4e en Katja met Kadans, cat. BL le. Deelname op 19 aug. aan de Limburgse kampioenschappen te Helden: Springen: Iris Jeurissen met Miss Saigon in de cat. BB; met Nimphy BL en Mmet Presley CB. Katja Jeurissen met Finesse BB; Kadans BL; Darko CB en Esther Jeurissen met Mon Amie DB en Why DL. Dressuur: Jaleesa v.d. Hof met Ashquit cat. AL-2 en Bonito CB. Topevenement De Powerman Holland is in 2001 het officiële Wereld Kampioenschap Duathlon. Voor de toppers in meer dere opzichten een ideale testcase. Ze kunnen hun vorm testen, maar ze weten na Venray ook wat hun plaats is. De Powerman Holland is immers dit jaar de sterkst bezette wedstrijd ter wereld. Zin in een sportieve uitdaging De Powerman Holland is er uiter aard niet alleen voor de grote mene ren. Het uitgebreide programma biedt iedereen de kans om kennis te maken met de combinatie lopen, fietsen en nog eens lopen. Jong en oud, man en vrouw, supergetraind en pas in training, Venray is er voor iedere sporter. Het programma is er uiteraard op aangepast. Met populaire en ieder een haalbare afstanden. Er zijn races voor 8 jaar t/m 88 jaar. De wedstrijden en hun afstanden waar ook jij aan kunt meedoen: Rennen-fietsen-rennen Op zaterdagavond 8 september: kinderen(POWERKIDS), voor alle basisscholen 8 t/m 12 jaar: jaar en ouder, onderling Leuns juni- orentoernooi, klèurwedstrijd, bal lenspel, tentoonstelling over hand bogen en handboogschieten, springkussen, schminken 16.30 uur: Einde toernooi 18.30 uur: Aanvang receptie 100- jarig jubileum die wordt gehouden in 'Onze Doel' 20.30 uur: Einde receptie 100- jarig jubileum en begin feestavond voor leden, ereleden en genodigden Zondag 19 augustus: Tot 12.00 uur: inleveren van de kleurplaten bij café Piet Martens 14.00 uur: Onderling teamtoer nooi Leunse verenigingen, individu eel Leuns toernooi vanaf 18 jaar, onderling Leuns juniorentoernooi, kleurwedstrijd, ballenspel, tentoon stelling over handbogen en hand boogschieten, springkussen, schminken 16.30 uur: Prijsuitreiking teams, individueel, junioren en kleurwedstrijd MCC Beesel is 18 augustus orga nisator van de NK motorcross voor jeugdrijders. Op het terrein van keramische industrie St. Joris in Beesel komen ongeveer 200 jeugdi ge motorcrossers aan de start. In de verschillende categorieën zullen enkele N-Limburgse favorieten aan de start verschijnen. Tien procent van het totale deelnemersveld is namelijk lid van MCC Beesel. In de klasse 65cc Kawasaki is de leider in het kamioenschap, Koen Hoeijmakers uit Horst, de grote favoriet. In de klasse 85cc mini A is eveneens een motorcrosser uit Noord-Limburg de grootste favoriet, Emile Cox uit Wanssum. De trainin gen beginnen om 9.30 uur en de wedstrijden om ongeveer 11.30 uur. 700m-4/6km-650m; recreanten Powerman Short Distance(SD) 5,5km-20km-2km; teams van 2/3 personen voor Bedrijven en scho len van het Voorgezet Onderwijs 5,5km-20km-2km Op zondag 9 september: Open Powerman Long Distance(LD) 15km-62km-7,5km. Bij de teams die aan een duathlon deel te nemen neemt*ieder teamlid een onderdeel voor zijn rekening: één loopt, één fietst en één neemt de tweede loopafstand voor zijn reke ning. Ideaal voor bedrijven, scholen, families en vriendengroepen. TEAMSPORT in de duathlon, ook dat is in Venray mogelijk. Het mooie lente weer maakt het extra aantrekkelijk om weer eens lekker te gaan rennen en fietsen in de omgeving. Met een beetje training kun jij ook aan deze sport happening mee doen. Alle wedstrijden gaan over het zelfde parcours als het Wereldkampioenschap Niet uitstellen. Nu invullen en versturen. Inschrijving sluit op 25 augustus. Wedstrijd Afstanden Deelname(aankruisen) Powerkids 700m 4/6km 650m Recreanten.Powerman SD 5,5km-20km-2km Teamsduathlon 5,5km-20km-2km Open Powerman LD 15km-62km-7,5km Naam Voornamen Geboortedatum: Adres:Postcode:Plaats: Sturen naar Wedstrijdsecretariaat: Tel/fax +31-478-571103 of via Emai 1powermanaanmelding hetnet.nl www.j-r-c.com/powerman Stichting Power(wo)man Holland, Postbus 317, 5800 AH Venray Ie Stockcar F1 bolides strijden de voorstellingsronde van start.

Peel en Maas | 2001 | | pagina 19