Strijd om nieuwe wisselbeker Sfc&it 6*t *Ve#vu%ef, Geen ereplaatsen voor Kelly Knappe Eerste plek voor Freek Mij" zege softbaldames Samenwerking voetbalclubs i Geijsteren en Holthees/Smaktj VV Oostrum SV Leunen SVV Veteranen De Peelkorf SV Merselo TV Ysselsteyn Zomeractiviteiten Computerclub Venray peel en maas donderdag 2 augustus 2001 - Pagina pi De nieuwe fusieclub SVOC '01 van Castenray en Oirlo organi seert op zondag 12 augustus vanaf 11.00 uur op Sportpark De Heesakker de Venray Cup. De teams strijden om een nieuwe wis selbeker, ook deze keer beschik baar gesteld door uitgeverij Van den Munckhof, de uitgever van nieuwsblad Peel en Maas. SV Ysselsteyn wist de vorige drie edi ties van de Venray Cup te winnen en mocht de wisselbeker vorig jaar definitief mee naar huis nemen. Het voetbaltoernooi tussen alle eerste elftallen van de kerkdorpen van Venray en uitaard Venray zelf zullen strijden voor de Venray Cup. De wedstrijden zijn in de oefenpe riode een welkome stagedag voor veel spelers. Met veel inzet en spor tiviteit proberen nieuwelingen een plaatsje in het eerste elftal te vero veren. Voor de vele supporters van alle dorpen een prachtige gelegen heid hun eerste elftal te bekijken, maar vooral ook om de andere dor pen eens te zien. Omdat veelal met open vizier aangetreden wordt, is het een pracht te zien hoe op een dag alle derby's plaatsvinden. Naast deze sportieve opening van het nieuwe seizoen is Sportpark De Heesakker ook de ontmoetings plaats voor alle aanhangers. Deze veelal oud voetballers en voetbal liefhebbers kunnen de vroegere tij den langs de lijn nog eens bespre ken. Voor de vele jeugd (de toekomstige selectie) een unieke kans om alle buurtdorpen te zien spelen, ongeachte in welke klasse ze uitkomen in de competitie. OP HERHALING? Titelverdediger Ysselsteyn zal er alles aan doen de titel te verdedigen. Waar vorig jaar de finale gewonnen werd zal het dit jaar een hele klus worden de finale te bereiken. SVOC '01 doet dit jaar met twee teams mee om twee poules van vier te ver krijgen. Wellicht zal in de toekomst een gastteam gevraagd worden om de deze plaats opgevuld te krijgen. Hierover zal de organisatie zich str aks ongetwijfeld uitspreken. Ron van Osch, de centrale verde- diger/middemvelder van SV Castenray is overgestapt naar Leunen. Ron zijn vriendenclub komt geheel uit Leunen, en deze hebben Ron doen besluiten over te stappen naar de oranjehemden. Een sportieve uitdaging voor hem, en mooi dat nieuwe en oude ploegge noten elkaar dan toch weer treffen in de Venray Cup. OOSTRUM BRUIST Marcel Lenssen, trainer van Oostrum, heeft bij zijn club ook een prachtige sportieve uitdaging. In Oostrum voetbalt veel talent, jonge spelers met kwaliteiten, deze ruwe diamantjes moet Marcel bijslijpen. Mentaliteit en kwaliteit gaan niet altijd samen en daar wordt hard aan gewerkt. Het nieuwe sportpark zal ook zeker bijdrage aan meer clubge voel en daarom is Oostrum zeker èen van de kanshebbers voor de Venray Cup. Eerste trainingen jeugdvoetbal Zaterdag 4 aug.: Oostrum a.14.00 Oostrum A2 a.14.00 Oostrum BI a.10.00 Oostrum Cl a.11.00 Oostrum C2 Dinsdag 14 aug.: Oostrum Dl a.19.00 Oostrum El a.18.30 Oostrum E2 a. 18.30 Oostrum E3 a.18.30 Oostrum E4 a.18.30 Maandag 13 aug.: Oostrum F1 a.18.00 Oostrum F2 a. 18.00 Oostrum F3 a18.00 Oostrum F4 a18.00 Programma donderdag 9 augustus Jeugdleidersvergadering aanvang 20.30 in de kantine. Trainingen selectie Iedere dinsdag en vrijdag. Training vrijdag 3 augustus vervalt. Voor één keer wordt op donderdag (2 aug.) getraind en wel om 19.30 uur Telefoonnummers nieuwe sportaccommodatie Kantine voetbal: 0478-585108; Kantine tennis: 0478- 503584; Vergaderruimte: 0478- 503936; Berging: 0478-503988. Algemene Ledenvergadering deze is op 3 sept., aanvang 20.00 Jeugd Trainingen: voor alle teams starten de trainingen weer in week 33. Voor avond en aanvangstijd raadpleeg de circulai re. Senioren Programma zaterdag 4 aug.: Leunen 1-Odiliapeel 1 17.00 Programma zaterdag II aug.: Leunen 2-Leunen 3 17.00. Progamma zondag 12 aug.: Leunen 1 speel Venray-cup. Deze wordt gespeeld op het terrein van SVOC'01 te Oirlo Afgelastingentelefoon: Info over afgelastingen SV Leunen: 0900- 9019074. SV Leunen op internet: w w w.Leunen .nl\svLeunen Programma zaterdag 4 aug.: Voor geïnteresseerden: om 17.00 uur een balletje trappen en vervol gens stappen. Programma zaterdag 11 aug.: SVV-Hegelsom a. 17.00 Alle spelers worden verwacht. Afmeldingen uiterlijk donderdag avond bij E. v. Mill, tel. 582346. Jeugdleidstersvergadering: op maandag 13 augustus is de eerste vergadering voor de jeugdleidsters, aanvang 20.00 in de kantine op sportpark de Vlies. Kun je niet, meld je dan af bij Maria, tel. 541940. Geplande oefenwedstrijden: Senioren 1: dinsdag 14 aug. tegen Oranje Wit, donderdag 16 aug. tegen Odos, zaterdag 18 aug. tegen Vonckel Girls, dinsdag 21 aug. tegen Flamingo's en zondag 26 aug. Deto-toernooi in Eindhoven. Senioren 2: donderdag 16 aug. tegen Odos 2, zaterdag 18 aug. tegen Vonckel Girls 2, dinsdag 21 aug. tegen Flamingo's 2 en donderdag 23 aug. tegen Diosa 2 (uitwedstrijd). Aanvang trainingen jun. 1: zij star ten op donderdag 9 aug. met hun training van 19.00-20.15. Aanvang trainingen overige jeugd- teams in de week van 13 aug.: op dinsdag asp. 1 van 19.00-22.00; asp. 2 van 19.00-20.00; pup. 1 van 18.30-19.30. Op woensdag: pup. 2 van 18.30-19.30. op maandag: wel pen 1 en 2 van 18.30 tot 19.30. Op dinsdag: welpen 3+4 van 18.30- 19.30 (kan nog wijzigen) en welpen 5+6 van 18.30-19.30 (kan nog wij zigen). Dames recreanten: er wordt weer gestart vanaf woensdag 15 aug. De training is van 19.30-20.30. probeer er allemaal te zijn. Recreantendag: deze is gepland op 26 aug. in Balgoy. Vertrek vanaf het sportpark om 08.30. Senioren Trainingen: De trainingen zijn weer op de dins dag- en donderdagavond, aanvang 20.00 uur. De eerste training is heden, donderdag 2 aug. Programma zondag 12 aug.: Merselo 1 Toern. Venray-Cup Oirlo a.11.00 Programma dinsdag 14 aug.: Excellent 1-Merselo 1 19.00 Programma zaterdag 18 aug.: Bekerwedstrijd Merselo-Venray Programma dinsdag 21 aug.: Bekerwedstrijd SSS'18-Mersel;o 19.00 Programma zaterdag 25 aug.: Bekerwedstrijd Merselo-Wanssum 19.00 Programma zondag 26 aug.: Excellent 2-Merselo 2 11.00 Zondag 2 sept. aanvang compe titieprogramma. Is men niet beschikbaar dan gaarne afmel ding bij Jan Arts, tel. 546481. Jeugd Trainingen: De trainingen beginnen in de week van maandag 13 aug. a.s. als volgt: Dl: maandag van 18.30 tot 19.45 uur. El en E2: dinsdag van 18.30 tot 19.45 uur. F1F2 en Mini-pupillen: donderdag van 18.00 tot 19.00 uur. Programma zaterdag 18 aug.: SSS'18 Cl-Ysselsteyn Cl a.14.00 SSS'18C2-LeunenC3 a.14.00 Dl toernooi Oostrum v.09.15 El toernooi Ysselsteyn v.09.15 E2 toernooi Leunen v.09.15 F1 toernooi Ysselsteyn v.09.15 F2 en F3 toemboi Merselo b.09.30 Einde toernooien omstreeks 12.00 uur. Kledingruilbeurs en info-ochtend De kledingruilbeurs en informa tie-ochtend voetbal en korfbal wordt gehouden op zaterdag 11 aug. van 11.00 tot 12.00 uur. Ouders en spe lers kunnen dan ook kennis maken met de trainers en leiders. Tevens is er ruimte voor vragen en toelichting. Veteranen Programma zaterdag 18 aug.: Promotieteam (van toen)-Veteranen (van nu) a.17.00 Senioren Juwett Tweewielers 40+ Toernooi In de week van 13 t/m zondag 19 augustus wordt het Juwett Tweewielers 40+ Toernooi gespeeld. Vanaf dinsdag 7 augustus hangt de indeling van dit toernooi bij de baan. Donderdagmiddag- Damescompetitie Uitslagen van de gespeelde wed strijden: Winnaar Poule A Mieke Peeters; Poule B Annie Jansen; Poule C Annelies van der Wegen. Na de grote vakantie gaan we weer verder met de wedstrijden. We spelen dan van 16 augustus t/m 27 september. Eventuele aan- of afmel dingen kenbaar maken bij Lenie (541624) of Tilla (541403). Opgeven of afmelden kan t/m zon dag 12 augustus. Degene die zich niet afmelden worden ingedeeld. Rackettos De komende weken is er weer rackfettossen op de woensdagavond van 20.00 tot 22.00 uur. Junioren Maandagavond Competitie Hallo jongens en meisjes, we heb ben 2 juli de laatste maandag-avond competitie voor de vakantie gespeeld. We willen maandag 13 augustus weer met de volgende ronde beginnen. Als je niet mee kunt doen, afmelden voor zondag 5 augustus bij Hilda (541433). We hopen dat jullie allemaal een fijne vakantie gehad hebben en dat jullie weer uitgerust aan het tennissen kunnen beginnen. Gedurende de zomermaanden liggen vele activiteiten voor ouderen stil. Daarom biedt de Stichting Welzijn Ouderen Gemeente Boxmeer de gele genheid aan ouderen om op onderstaan de data deel te nemen aan enkele dans- middagen. Er wordt aandacht besteed aan volks-, country- en stijldans. Op 15 en 29 aug. zal gediplomeerd dansleid- ster Maria Lemmens van 13.30 tot 16.00 volksdanslessen ve,rzorgen. Deelname aan deze dansmiddagen is gratis. PEEL EN MAAS on line wmv.vandenmunckhof.nl/ nieuws Zondag 12 augustus Venray Cup Merselo heeft met Geert Koenen een uitstekende nieuwe trainer. De man die de dorpsmentaliteit kent en uit elke speler het beste naar boven haalt. Koenen verstaat de kunst de spelers op de juiste plaats te zetten. Omdat Merselo een redelijk vaste kern heeft kan dè mix van bestaande kwaliteiten en de nieuwe impulsen van Koenen wellicht verrassend werken. Zondag 12 augustus keert Koenen terug op het sportpark waar hij enkele jaren als trainer van DIS aktief was.. SAMENWERKING Voetbalclub Holthees gaat wel licht groeien in de breedte. Door een samenwerking met Geijsteren kan de breedte van de selectie groeien. Geijsteren blijft zelf met een team in de competitie spelen, en de overige spelers gaan uitgeleend worden aan Holthees. Door meer onderlinge competitie op trainingen komt dit vaak de scherpte in de wedstrijd ten goede. Ook Holthees heeft enkele talentvolle spelers, en met Jelle van Tilburg natuurlijk altijd een gevaar lijke spits. Of het voldoende is voor de Venray Cup moet blijken. Voor-een grote club als SV Venray heeft de selectie een ander program ma dan de kerkdorpen. Uiteraard zal een mix van Venray 2/3/4 zich graag in de picture spelen, want de plaat sen voor de selectie zijn gering. Voorzitter Sjef Keijzers heeft alle mogelijkheden aangegrepen om van SVV een club te maken waar-alle voorwaarden voor de selectie per fect ingevuld zijn. Naam en uitstra ling, maar ook een gedegen oplei ding binnen de vereniging vormen een basis waar SVV weer moet doorgroeien naar de hoofdklasse. De Venray Cup is voor een aantal spelers wellicht de springplank naar de selectie, de voetballiefhebber laat zich dan ook graag verrassen. Leon Strijbos en Arjan Thijssen spelen hier nog tegen elkaar, maar tijdens de Venray Cup samen in het shirt van SVOC '01 EEN NIEUW GEZICHT Castenray en Oirlo samen op een sportpark dat was al jaren zo, maar nu hebben ze definitief hun krachten gebundeld. SVOC '01 is na SVV de grootste club in de gemeente Venray ruim 500 leden Sportief gezien een geweldige uitdaging voor trai ner Henk Lammen. "De spelers bepalen zelf wie in het eerste komt", aldus Lammen. "Kwaliteiten, men taliteit en hoe ze trainen zullen de doorslag geven." Uiteraard zullen vakanties ook bij SVOC '01 soms roet gooien in selectieprocedures. Maar duidelijk is dat spelers zelf hun kans moeten benutten. "Je kunt ook via het tweede je in het eerste voetballen", weet Henk Lammen. "We moeten relativeren tijdens de beginperiode, en zaken niet belangrijker maken dan dat ze zijn. Het zijn allemaal volwassen mensen en samen gaan we eraan beginnen, een prachtige uitdaging." GROTE TENT Omdat SVOC '01 met de gemeente nog druk doende is over de benodigde kleedlokalen en voor zieningen zal tijdens de Venray Cup vanuit een grote tent het pilsje of kop koffie worden geserveerd. Door dat SVOC '01 naast voetbal ook een grote korfbalafdeling heeft voldoet de huidige accommodatie niet meer. Nieuwe velden, nieuwe kleedloka len en kantine zijn een must. De Nieuwbouw Commissie SVOC '01 onder leiding van John Willems (Willems was ook succesvol fusie voorzitter) weet dat een enorme achterban staat te trappelen om hun steentje bij te dragen. De gemeente Venray heeft de intentieverklaring getekend om op 1 juli 2002 dit plan te hebben uitgevoerd. Volgens voor zitter Jac Wismans heeft ook SVOC '01 die datum serieus in gedachte, mits de ambtelijke molen ook mee draait. Daar de gemeente Venray zich ook graag als een slagvaardige gemeente profileert is dit een klus waar de uitdaging hopelijk realiteit wordt. De Venray Cup is de start en een prachtige mogelijkheid ook voor de Venrayse Politiek de dage lijkse bezigheden en een stukje recreatie te vermengen. Want een stukje maatschappij is ook de Venray Cup bij SVOC '01Dat de beste mag winnen is duidelijk, maar laat de sportiviteit zegevieren zodat de Venray Cup kan uitgroeien tot een geweldig voetbalevenement. PROGRAMMA Naast de nieuwe wisselbeker voor de beste Venrayse club, strijden de acht teams ook deze editie voor de bokaal 'Waarde(n)volste club Venray Cup 2001'. De scheidsrech ters beoordelen de teams tijdens de wedstrijd op hun sportiviteit ten opzichte van hen, maar ook tegen over tegenstanders en medespelers. Iedere wedstrijd krijgen de ploegen een beoordeling en het team met de meeste punten mag de sportiviteits- beker in ontvangst nemen. Tijdens de strijd om de Venray Cup spelen de acht teams in twee poules. In poule A komen uit SVOC'01 1, Holthees, Leunen en Oostrum; in poule B binden SVOC'01 2, Venray, Ysselsteyn en Merselo de strijd met elkaar aan. De wedstrijden beginnen om 11.00 uur en duren vijftien minuten. De finale en het duel om de derde en vierde plaats worden om 15.50 uur gespeeld. Aansluitend aan de finale is de prijsuitreiking. J1 Maandag keerde Kelly Willems terug uit Italië, waar ze heeft deel genomen aan het Europese jeugd kampioenschappen tafeltennis (EJK). In het teamtoernooi behaalde ze met de kadettenselec- tie (naast Kelly ook Sigrid van Ulsen en Carla Nouwen) een zevende plaats. Het enkeltoernooi verliep minder succesvol voor de 14-jarige speelster van TTV Red Stars. Ze verloor meteen in de eerste ronde evenals in het mixed dubbelspel (met een Engelse part ner). In het meisjesdubbel reikte ze tot de tweede ronde. "Ik heb in het enkel dus niet mijn doelstelling, de tweede ronde, weten te halen", zegt Kelly. Een en ander is wellicht hel gevolg van de blessure die Kelly had tijdens de voorbereiding, waar door die niet optimaal verliep. TEAMTOERNOOI Haar voorspelling voor het team- toernooi kwam wel uit, want Kelly voorspelde een zevende of achtste plaats. Zelf speelde ze slechts één keer mee, aangezien Sigrid en Carla min of meer een vast dubbel vor men. Sigrid bereikte overigens in het enkelspel de kwartfinale. Carla Nouwen verloor net als Kelly al in de eerste ronde. Ondanks het matige persoonlijke resultaat was Kelly wel te spreken over het toernooi. "Het was wel erg warm, maar gelukkig hadden ze zowel in de zaal als in het hotel een goede aircoR tioning. Het waren verder twee h] leuke weken met een mooie fee j avond in de openlucht ter afsluitii Het eten had wel beter gekui meestal alleen koude pasta en was niet echt lekker." Het is afwachten hoe Nederlands team volgend jaar de dag gaat komen. De huid yj kadettenselectie van de meisjes dan in de junioren-categorie uiti men en het is de vraag of ze de h dige lijn als team kunnen vasthi den. Voorlopig is het niet zover n Ma staat eerst weer de Nederlan^ Pet competitie op het programma. Ke58: maakt dit seizoen haar opwachlir Tei in het eerste damesteam van R t; Stars, dat uitkomt in de eredivisie! De eerste seniorenteams van Red Caps Venray hebben het afgelopen weekend de draad van de tweede helft van de competitie weer opge pakt. De softbal senioren wonnen in Kerkrade tegen de Samacols: 9-17. De eerste inning liep voor Red Caps Venray niet zo goed, want de dames van de Samacols stonden al gauw met 6-0 voor. Vrijdag 16 feb. organiseert de Computerclub Regio Venray weder om een bijeenkomst voor al haar leden. De avond vindt plaats in wijkcentrum Veltum aan de Veltumse Kleffen 62b te Veltum. De aanvang van de clubavond is rond 19.00 uur. Iedereen is van harte welkom op de clubavond. Ook wanneer u geen lid bent van de computerclub en met vragen of problemen zit omtrent uw PC, kunt u onze clubavond bezoeken. Onze computerclub zal u graag proberen te helpen en kan u koste loos adviezen geven. Voor meer informatie kunt u con tact opnemen met tel. 0478-541666 of per e-mail: crv@isonzeclub.nl De CRV-homepage (met o.a. de clubdata) is te bereiken via het adres: crv.isonzeclub.nl Op donderdag 26 juli was er een springwedstrijd voor de paarden in Nieuwvliet. Hier werd de klassieke proef gesprongen. In de klasse L wist. Freek Mijling (foto) de eerste prijs te behalen met zijn paard Kelly Zondag 15 juli behaalde Jeanine Huijbers tijdens een concours in Roggel een eerste plaats met 167 p. in dek 1. CM1. Milou Bergmans werd daar in de klassde CL1 ook eerste met 173 p. Zaterdag 28 juli jl. behaalde Reijnders in Reuver in de een tweede plaats met 166 Jeanine Huijbers werd hier met 154 p. in de klasse CM 1 Red Caps Door een goede teamgeest zette de Venrayse dames hun beste been tje voor. In de tweede inning gingen ze er flink tegen aan, hetgeen in diverse punten resulteerde. Sanne Erps heeft de.hele wedstrijd flink door geworpen, daarbij gesteund door een bijna ondoordringbaar veld. Ook de nieuwe catcher Fallon Berkhout bleek een goede aanwinst op die positie, waar in de toekomst nog vaak gebruik van gemaakt zal worden. Er werden hier en daar wat fouten gemaakt, die ook ontstonden door twijfelachtige beslissingen van de scheidsrechter, die overigens wel consequent was en ook bij de Samacols zelf verwarring stichtte. Carola Litjes, door zwangerschap niet in staat zelf mee te spelen, heeft het team van Red Caps Venray subliem gecoacht; dit in afwezig heid van de vaste coach wegens vakantie. Een groot compliment aan de softbal senioren; het eind van de wedstrijd liet een 9-17 overwinning voor Red Caps Venray zien. De honkbalsenioren kregen thuis klop van koploper Tilburg: 5-8. Tot dat moment hadden de gasten slechts één wedstrijd verloren en de overige wedstrijden met suprematie gewonnen. Van die suprematie was gedurende lange perioden van de wedstrijd echter weinig terug te vin den. In de eerste inning opende Red Caps al de score door liefst drie honklopers te laten scoren. De gas ten bleven, door uitstekend pitchen van Gijs Ensink, gedurende lange tijd op 0 punten staan. In de lot" van de wedstrijd lukte het C- Tilburgers' toch om een puntje scoren, maar aansluiting aan R< Caps bleef uit. De ballen die dooris: gasten geslagen werden waren vet al vangballen (liefst acht keer inl mid veld). Red Caps breide lit voorsprong nog met twee puntenU voordat de 9e inning ingegaan wet De eerste twee nullen vielen st achter elkaar, maar toen schiL Tilburg wakker. De honken strooi; den vol. Toch leek het even of R1 Caps de buit binnen haalde, toen# bal recht over de plaat de derde sp en daarmee de derde nul leek'. - worden. Helaas werd deze balt-1' wijd beoordeeld en tot overmaat f n ramp kon Tilburg hiervan profö, ren. De volgende worp werd injr driehonkslag vertaald. Gevo| door nog enkele honkslagen mof ten de honkbalsenioren in het s!t van de wedstrijd hun meerd!- erkennen in Tilburg met 5-8. i Programma 4 aug.: Jun: Meppers Eersel-Red Caps 1 a.14.00 Programma 5 aug.: Hb 1Gemert-Red Caps v.lÓJ Hb 2: Batters-Red Caps v.l,l| Voor vragen of andere aangcl' genheden aangaande Red Of Venray, Honkbal of Softbal kuitj terecht bij Richard Dfaaisma (04? 582907 06-29.52.57.58), op o8 Website (http://www.come.to/f? caps), of via em* RedCaps@dds.nl Nadat er in het vorige seizoen al een begin is gemaakt met de samenwerking van beide vereni gingen wordt dat dit jaar uitge breid. Vorig seizoen was het tweede elf tal van Holthees een combinatie-elf- tal. In dit elftal mochten zowel Holthees als Geijsteren voetballen. Dit combinatie-elftal werd opge richt omdat enerzijds Geijsteren een overschot aan speiers heeft voor het eerste elftal en Holthees/Smakt krap zit om drie elftallen op de been te brengen. Geijsteren zou slechts dan spelers leveren wanneer Holthees er te weinig had. Dit is met name in de tweede helft van het seizoen regel matig voorgekomen. Voor het nieuwe seizoen wordt de samenwerking uitgebreid. Nadat Geijsteren vorig seizoen kampioen is geworden wil het komend sei zoen in de vijfde klasse onderafde ling goed voor de dag komen. Met een selectie van 23 spelers zitten zij zeer ruim in de spelers. Omdat de samenwerking vorig seizoen goed bevallen is wordt de samenwerking uitgebreid, zeker ook omdat Holthees nog krapper zit in de spe lers dan afgelopen seizoen terwijl het er wel een elftal bij heeft gekre gen, maar het aantal spelers per elf tal er niet ruimer op is geworden. Daardoor is door beide verenigin gen besloten om een combinatie-elf- tal te formeren. Dit elftal zal bestaan uit ongeveer zes spelers uit BA Geijsteren en ongeveer acht spel r uit Holthees/Smakt zodat het^iJos echte combinatie is. Beide gingen leveren een leider en thuiswedstrijden zullen om en Holthees en in Geijsteren plaatsv den, zodat beide verenigingen vrucht kunnen plukken van dt samenwerking. Óp deze manier 1 Geijsteren zijn overtal aan spelt allemaal aan voetballen toe lal komen en kan Holthees/Smakt elftallen op de been brengen terv het er anders maar drie zouden zi Het elftal dat Holthees/Smakt tjaar extra heeft is een 'vriendi club' uit Venray en Wanssum voornamelijk uit studenten best en graag als team in Holthees voetballen. 2

Peel en Maas | 2001 | | pagina 14