Frans Flinsenberg: "Een geweldige ervaring Mariska van der Horst wint NK Joe Maessen snelste op thuiscircuit Handboogschutters naar EK Hoefsmeden in Deurne 5? SV Venray veteranen DC De Piëlhaas TWC Ysselsteyn Familie Jeurissen succesvol De Roerdomp KC Venray start zomercursus AV Venray Regio Duivensport Platform Lage Inkomens De Springplank SVV veteranen Jan Engels wint NK Club kampioenschap TWC Oostrum Niet-Rokers Bridgeclub peel en maas donderdag 12 juli 2001 - Pagina 1ó Venraynaar floot groot taekwondotoernooi in Zuid-Korea Zondag 15 juli a.s. opening café van Paul Franssen. Volgens afspraak zoveel mogelijk aanwezig. Bijeenkomst 14.30 uur op Grote Markt (oude muziekschool). Voor eventuele vragen tel. 06-53228355 Zaterdag 13 juli wordt in café de Piëlhaas de vijfde wedstrijd van de zomeravondcompetitie gehouden. Iedereen kan zich inschrijven tot uiterlijk 20.15 uur, dit kan ook tele fonisch: nr. 582187. De aanvang van het toernooi is om 20.30 uur. De volgende wedstrijd is op 27 juli. Uitslagen levensmiddelendarten, winnaarsronde: 1Arno Verhaegen; 2. Peter Hoeymakers; 3. Dave v. Zeist; 4. Bart Thissen; 5. Gradje Jacobs; 6. Huub v. Eyk; 7. Jos Heesen; 8. Gerard de Bruyn. Verliezersronde: 1. Edwin de Kleine; 2. Theo Giesberts; 3. Jan Cox; 4. Jos Achten; 5. Heidi v. Collenburg; 6. Albert Moorrees; 7. Christine Hoeymakers; 8. Diane v. Gent. Mariska van der Horst uit Sevenum, lid van triathlonvereni- ging Venray, heeft zaterdag in Holten de Nederlandse juniorentitel in de wacht gesleept. De pupil van triathlontrainer Peter Scheres was de snelste over een afstand van 750 meter zwemmen, twintig kilometer fietsen en vijf kilometer lopen. Van der Horst had zich erg goed voorbereid op het NK. Zeven maan den lang zag ze bijvoorbeeld geen discotheek van binnen, om voldoen de slaap te krijgen en voldoende te kunnen trainen. En het resultaat was er dan ook naar, want zaterdag werd ze onder de klanken van Joe Maessen (18) uit Ysselsteyn heeft afgelopen weekend het internationale quadweekend op zijn thuiscircuit De Peel gewon nen. Van de zes manches in de klasse 250 cc senioren won de talentrijke crosser er liefst vier. In de vijfde manche werd hij tweede en in de zesde manche legde hij beslag op de zesde plaats. In de klasse quad, crossmotors op vier wielen, kwamen 140 crossers, waarvan de voornaamste concurren ten voor Maessen uit Engeland komen, in actie. Met zijn zege op circuit De Peel versterkte Maessen zijn leidende positie halverwege het seizoen. De punten tellen mee voor het Belgisch kampioenschap en de zogenaamde Cup der Lage Landen. Uitslagen: Quads cat.50: 1Mike van de Ven (150 punten) 2) Sefan Gloweco (117 punten) 3) Bart Gijsbers (105 punten). Quads 80 minimes: 1) Niels Dikkenberg (159 punten) 2) Jamie Meade (129 pun ten) 3) Maxime Cluydts (110 pun- Joe Maessen (foto) uit Ysselsteyn won overtuigend in de klasse 250cc senioren. ten) Cat. 80 cadets: 1) Marco Rozema 2) Sebastien Poussart (141 punten) 3) Nigel de Bernardi (127 punten) Cat. 80 proto: 1) Richard Worthington (175 punten) 2) Ricke Jansen (130 punten) Cat. 200 seni ors: 1) Rony Smits (170) 2) Nathaniel Camps (160 punten) 3) Jerome Mondeville (126 punten) Cat. 250 seniors: 1) Joe Maessen 2) Giles Davis (151 punten) 3) Jason Macbeth (134 punten) Cat. 200 juni ors: 1) Davy Brems (180 punten) 2) Bastien Gillet (125 punten) 3) Sven Wouters (100 punten) Inters: 1) Paul Winrow (158 punten) 2) Ingo ten Vregelaar (111 punten) 3) Alex Brusselers (87 punten). Ton Maessen Cup: Mare Richter (140 punten) 2) Sue Williams (103 pun ten) 3) William Emons (98 punten) Cylindres: 1) Richard Cole (150 punten) 2) John Elliot (135 punten) 3) Laurie Hogg (131 punten). Het verslag van deze week begint eigenlijk al op zaterdagavond. Het aantal leden in het café 's avonds was groter dan deze zondagmorgen op de fiets. Een te klein aantal leden vertrok voor de kermistocht van dit jaar. Misschien dat het weer ook een rol speelde. Het weer was niet echt om over naar huis te schrijven. Een stevige 'zuidwester' zorgde ervoor dat de route richting Asten en omge ving werd verkozen. Thijs van Asten had een prachtige route voor ons uitgezet van circa 75 km. Waar we geen rekening mee hadden gehouden was de Kennedymars van Someren. Al snel belanden we tus sen honderden wandelaars die deze monstertocht aan het -bedwingen waren. Daarna gingen we verder in de richting van Helmond en Lierop. Hierna ging het met de wind vol van achteren met een sneltreinvaart in de richting van Ysselsteyn, waar de vlaai en de koffie op het terras bij ons clubhuis voortreffelijk smaakte. Volgende week weer een normale clubtocht van 85 km vertrek zoals gewoonlijk om 9.00 uur. Zie ook de website: WWW.YSSELSTEYN.COM/ TOURCLUB PEEL EN MAAS 'n abonnement waard Katja Jeurissen, lid van ponyclub De Jumpers Oirlo, sleepte zondag tijdens een spring wedstrijd in Volkel met haar pony Finnesse de vierde prijs in de categorie BB in de wacht. In de categorie B-licht werd ze met Kadans wederom vierde en met Darko eerste in de categorie CB. Iris Jeurissen won met Presley in de categorie CB de derde prijs en Esther Jeurissen werd eveneens derde, met haar pony Mon Amie in de categorie DB. Uitslagen jeugd: Jeugdkoning 2001: 1. Tom Tunnissen; 2. Nick Tunnissen; 3. Davie Arts. Programma senioren: zaterdag 14 juli 24-uur van Boxmeer; woensdag 18 juli 8e zomeravondcompetitie. Einduitslag Venray-Vierlingsbeek: 1. G. Robben Venray, 2. A. v. Mill Venray, 3. J. Janssen Vierlingsbeek, 5. H. de la Roy Venray, 5. L. v.d. Hoogenhof Venray. Opgeven wedstrijden: secr. H. Hendriks, tel. 0478-582994 voor donderdags 19.00 uur. Vergunningen: Nieuwe vergunningen zijn verkrijg baar bij Faunaland Van Grootel, Stationsweg 21 Venray en bij H. Hendriks, Past. v.d. Gaetstraat 48 Venray, tel. 0478-582994. Hier zijn ook dag- en weekvergun- ningen te verkrijgen voor visvijver de Ballonzuil. Bij de secretaris kan men ook terecht voor verdere inlichtingen. Donderdagavond 12 juli start KC Venray weer met de socialisa- tiecursus van vijf weken voor puppies vanaf de leeftijd van acht weken tot en met vier a vijf maan den op het terrein de Versen aan de Sinnestraat 9 in Oirlo. Inschrijven kan op 12 juli tussen 19.00 en 19.30 uur. Instromen op een ander tijdstip behoort ook tot de mogelijkheden. Op donderdag 12 juli wordt er gestart met een minicursus ringtrai ning van vijf lessen die ook gegeven wordt op het terrein de Versen. Aanvang: 19.30 uur. Donderdag 18 augustus organi seert KC Venray weer haar jaarlijk se jongehondendag voor rashonden in de leeftijd van 4 tot 24 jaar. U kunt voor inschrijfformulieren en inlichtingen terecht bij Coby van Kessel, tel: 0478-341388. De inschrijving sluit op 31 juli. Rowwen Hèze en onder luid applaus van de duizenden toeschouwers als eerste binnengehaald. De overwinning kreeg ze echter zeker niet cadeau, want de tegen stand was onverwacht sterk. Waar ze in andere wedstrijden meestal van begin tot einde de toon zet, ging het zaterdag volgens een ander sce nario. Vooral de op de triathlon debute rende Marieke Stuiver uit Leusden nam zorgde voor een verrasing door direct in de wedstrijd brutaal een voorsprong te nemen. Zij kwam 1.30 minuten voor Mariska van der Horst uit het water. Tijdens het fiet sen, waarin op de route de befaamde Holterberg was opgenomen, kwam Mariska haar bij, maar toch wissel de Marieke Stuiver als eerste naar het lopen. Op 15 seconden gevolgd door Mariska, die haar na 500 meter al had ingehaald. De Sevenumse, die bekend staat om haar ijzersterke wedstrijdmentaliteit, liet Marieke Stuiver ter plekke achter en Leusdense stortte volledig in. Op meer dan vier minuten afstand werd Lineke Broekema tweede en Claudia Winnemuller derde. De trainingen op donderdag en zaterdag voor de pupillen en de NSG groep vervallen tijdens de schoolvakanties. Voor de overige categorieën zijn de trainingen tot 14 aug. a.s. als volgt: D, C, B, A- Junioren: dinsdag van 19.00-20.15 en donderdag van 19.00-20.15. Alle trainingen worden gehouden op de kunststofatletiekbaan aan sportpark de Wieën. Telefoon tij dens trainingen: 585522. Informatie: bij de trainers of tel. 588217. Ledenadministratie: tel. 582842; zie ook www.av-venray.nl Oud papier: Iedere zaterdag is de papiercontainer van AV-Venray, geplaatst aan de Weg in den Berg/kruising Veltumse Kleffen, geopend van 09.00-14.00 uur. Toezicht (van 10.30-14.00): 14 juli: Tom Vlasma en John Coppus; 21 juli: Sjef Wester en Wiebe Hoekstra; 28 juli: Hans Darmstadt en Peter Vullings. Programma: 26 aug.: Venray, finale pupillencompetitie. PDV De Zwaluw Wedvlucht: St. Vincent, 29-6- 2001, 1033 km; Cuppen-Siebers 1 7 11 38; V. v. Dijk 2 4 5 27 29; J. Voesten C 8; H. Philipsen 9; J. Basten 12; H. Arts 13 15; J. Custers 14; v. Haren-Stiphout 16 17 35; H .Strijbosch 18; J. Goumans 20 24 37; P Janssen K 22 34 36; W. v. Osch 23; H. Litjens 25; Hendriks- Arts 26 31; Strijbosch-Derks 28 32; J. Versieyen 30. Wedvlucht: Troijes, 1-7-2001, 382 km; C. v. Vugcht 1 2 32 51 59 60 64 73; G. v. Houdt 3 40 42 48; H. Peeters 4 18 47 54; J. Henckens 5 11 23 25 65; M. Voesten en dochter 6 26 31; Chr. Gerrits 7 20 63; A. Hendrix 8 12; J. Kersten en zn. 9; P. Loonen 10 21 38 57 68; comb. Verdellen 13 55; J. Verdeuzeldonk 14 15 36; M. v. Abel 16 35 44; M. Basten 17 22 28 52 53 67; P. v. Houdt 19 49 58; A. v.d. Munckhof 24 30 33; A. Sijbers 27 37 71: L. Snijders 29 62 66; J. Voesten K 34 43 46 56 61 69; v. Haren-Stiphout 39 45 70; P. Smits 41 74; J. Sijbers 50 72 75. In de maand juli en augustus is het PLIV alleen op maandagmorgen geopend van 10.00rl2.00 uur. Voor dringende gevallen is het mogelijk om een telefonische afspraak te maken op nr. 581332. Tijdens de kermis week van 6-10 augustus is het PLIV de hele week gesloten. Vanaf 13 augustus zijn ze weer bereikbaar op maandag-, dinsdag en donderdagochtend van 10.00-12.00 uur. Rollebol is achter de rug, zoals ook het Springplankseizoen 2000-2001. De organisatie begint in oktober weer aan de Rollebol van volgend jaar. Rollebol 2002, die in Venray gehou den gaat worden. Als gastheer zijn er een aantal taken die als extra werk zaamheden aan het toch al grote pak ket toegevoegd worden. Wij denken hierbij aan de buffet- en snoepver- koop. Het is daarom dat we een team gaan samenstellen, dat zich hiermee gaat bezighouden. Dat wil zeggen, dat ze op zoek zijn naar een aantal ouders, die ons hierbij kunnen helpen. Heb je interesse, neem dan contact op met Sjang Vollenberg, tel. 586117. Houdt wel rekening met het feit dat het vakantie is. Laten we afspreken dat iedereen er eens rustig over nadenkt en dan reageert in de weken vanaf week 32 (vanaf 6 aug.). MON seert een bijeenkomst van Europese hoefsmidscholen en op hetzelfde moment organiseert de Nederlandse vereniging van Hoefsmeden er een internationale hoefbeslagwedstrijd. Beide evenementen trekken hoef smeden, leerlingen en praktijkoplei ders uit geheel Europa. De Europese Federatie van Hoefsmedenvereni- gingen heeft 38 Europese hoefsmid- scholen met leraren, leerlingen en praktijkopleiders uitgenodigd. Dus ook de hoefsmeden die leerlingen in de praktijk begeleiden zijn uitgeno digd. De EFFA standaard voor basis hoefbeslag voor de Europese hoef smid wordt gedemonstreerd en besproken. Scholen kunnen met theoretische en praktische demonstratielessen laten zien hoe zij hun leerlingen opleiden en onder elkaar lesmetho den en lesmateriaal uitwisselen. De leerlingen kunnen in een wedstrijd werken met de EFFA standaard. Hierdoor raken zij bekend met deze standaard en kunnen zij zich voor bereiden op deelname aan interna tionale hoefbeslag wedstrijden. Leveranciers van hoefijzers en hoef smederij benodigdheden krijgen de kans hun huidige en potentieel nieu we klanten te ontmoeten en hun pro ducten aan de scholen aan te bieden. De Nederlandse Vereniging van Hoefsmeden organiseert graag een vervolg op de succesvolle Europese kampioenschappen van vorig jaar, toen 55 smeden uit heel Europa om het Europees kampioenschap stre den. De wedstrijd, die door hetzelfde enthousiaste team georganiseerd zal worden, verwacht weer minstens 50 deelnemers uit geheel Europa. De deelnemers strijden om het Open Nederlands Kampioenschap terwijl voor de Nederlandse deelnemers ook nog de vier startbewijzen voor de Europese kampioenschappen 2002 in Denemarken te verdienen zijn. Uitslag: SVV-Melderslo 2-2 Programma zaterdag 14 juli SVV-EWC a. 17.00uur Alle spelers worden verwacht. Afmeldingen uiterlijk donderdag avond bij E. v. Mill, tel. 582346. Denken jullie nog aan het uitstapje: 17.39.41.680 t.n.v. R Swinkels Venray. Jan Engels, lid van midgetgolf- club Buitenlust, heeft in Appelscha (Friesland) de Nederlandse titel in de wacht gesleept. Na de eerste dag (op viltbanen) stond de Venraynaar met 180 holeslagen als tweede geklasseerd achter favoriet Jos Vlasveld (168 slagen) uit Zoetermeer. Op de tweede dag (op eternietbanen) sloeg Engels echter zijn slag door 122 slagen te 'sco ren'. Hij kwam daarmee op een totaal van 302 punten en won het NK. Vlasveld kon met 310 slagen nog net Tiny Klarenbeek (312 sla gen) uit Geldrop achter zich houden. Zondag jl. werd al weer de tweede ronde van het club kampioenschap 2001 verreden. 18 leden waren present om te bekijken wie er deze keer met de dagprijs naar huis zou mogen gaan. De route-uitzet ters (al jaren Ben Jeucken en Jeu van Rijswijck) hadden een prachtige tocht van 71,5 km uitgezet over veelal rustige bin nenwegen. Met de stevige wind in het vooruitzicht gaven de deelnemers een lager gemid delde op dan normaal. De bedoeling is om het opge geven gemiddelde solo-rijdend zo dicht mogelijk te benaderen. Ondanks de pittige wind werd door alle deelnemers te hard gereden. De grootste straftijd van 13.22 minuten werd gehaald door Gilbert Dhondt. Hij had een gemiddelde van 29 km/u opgegeven. Hij kwam ech ter uit op een gemiddelde van 32 km per uur. Het meest nauwkeu rig werd deze dag gereden door Theo Bos. Het opgegeven gemiddelde van 27,8 km/u bena derde hij met een straftijd van slechts 25 seconden. Gezien de lengte van de rit een zeer scherpe tijd. De tweede plaats was voor Hay Nabben met een gemiddel de van 28 km/u en een straftijd van 2.12 minuten. Cees Sluyter eindigde op de derde plaats met een opgegeven gemiddelde van 29,5 km/u en een straftijd van 2.51 minuten. In oktober wordt het derde gedeelte verreden waarna de clubkampioen van dit jaar bekend gemaakt kan wor den. I Dave van de Coelen, Gerard Koonings en Ron van der Hoff, drie leden van handboogschutte rij Ons Genoegen Ysselsteyn, rei- I zen zondag af naar Tsjechië, waar I ze in de plaats Zelezna Ruda zul- I len deelnemen aan het EK veld- I schieten. Via selectiewedstrijden in Vagney (Frankrijk), Theux (België) en Margraten wisten zij zich te plaatsen voor de sterkbe- zette Europese titelstrijd. Jeugdschutter Dave van de Coelen (17) heeft zeker kans op een goede klassering in de strijd om de Juniorcup, aangezien hij de Jaatste weken in een prima vorm verkeert. Hij heeft dit seizoen al diverse overwinningen op zak en Won o.a. het vijflandentoernooi. wj Vorig jaar werd Van de Coelen Ityeede op het WK in Italië. De handboogschutters Ron van der Hoff (foto), Dave van de Coelen en Gerard Koonings nemen deel aan het EK veldschieten in Tsjechië. Ron v/d Hoff en Gerard Koonings vormen samen met Xander Holl uit Eerde de Nederlandse afvaardiging in de recurveklasse. De grootste tegen stand komt in deze klasse waar schijnlijk van de Zweden en de Italianen. Op de laatste dag van het evene ment, zondag 22 juli, worden ook de finales geschoten. Noord- Limburg is goed vertegenwoor digd in Tsjechië, want ook vier leden van Trefpunt uit Tienray komen in actie tijdens het EK. Opvallend is dat het grootste deel van de Nederlandse deelnemers traint onder leiding van de Ysselsteynse trainer Jan Koonings. In het laatste weekend van augustus wordt op het Nederlands Hippisch Centrum in Deurne de grootste hoefsmedenmanifestatie gehouden, die ooit in Europa heeft plaatsgehad. De Europese Federatie van Hoefsmedenverenigingen organi- Op dinsdag 3 juli, twee dagen vóór de start van de zomercompetitie, werd door de NRBC het seizoen afgesloten met de slotdrive. 29 paren speelden in twee lijnen. 58 deelnemers waren er dus en die had den allemaal een kleinigheid thuis ingepakt en voor de "prijzentafel" meegebracht. Iedereen had dus een verrassing, misschien zelfs wel pre cies datgene dat hij/zij zelf had mee gebracht, zij het dat de organisatie er naar heeft gestreefd dat te voor komen. Gezellig gebridged is er in ieder geval en natuurlijk ook weer gescored: In de gele lijn hebben Hay Houwen en Joop van Hooft gewoon hun jaar afgesloten door weer te winnen met 77,36%, tweede werden Sraar Janssen en Karei Jagers met 60,76% en derde Mia Koopman en Truus Reintjes met 56,01%. In de rode lijn scoorden Tilly en Jan van der Heijden het hoogst met 62,50%, gevolgd door Piet Hanen en Huub Thuyls met 57,63% en Annie Boekholt en Mia Lommen mèt 57,38%. Al met al een waardige (en warme) afsluiting van een druk sei zoen dat ook nog lang doorging. Nu zes weken vakantie en dan op dins dag 21 augustus begint het nieuwe seizoen. Gestart wordt die avond om 19.00 uur i.p.v. om 19.30 uur omdat voorafgaand aan het spelen de Algemene Jaarvergadering zal wor den gehouden. hoort tevens bij de vijf internatio nals. De Venraynaar is ook instruc teur van scheidsrechters voor de nationale bond en blijft de sport zelf actief beoefenen. Volgens hem is dat een voorwaarde om alert en op niveau te kunnen blijven fluiten. Tijdens zijn verblijf in Zuid- Korea kreeg hij een uitnodiging om opnieuw naar de Open Mexicaanse kampioenschappen te gaan. Dolgraag was Frans deze maand naar Mexico afgereisd ware het niet dat hij al een vakantie met zijn gezin had geboekt. De ambitieuze arbiter heeft zijn zinnen gezet op de Olympische Spelen van 2004 die in Athene worden gehouden. "Het is mijn doel om daar naar toe te gaan. En anders maar de Spelen van 2008... ENORME EER Het toernooi werd afgewerkt in Chunchon City, een Zuid-Koreaanse stad van 300.000 inwoners. Alles was er door de Koreaanse taek- wondobond geregeld. Alleen de vliegreis heen en terug kwam voor eigen rekening. Maar de Venrayse arbiter had er graag 2.500 gulden voor over om op en neer naar Zuid- Korea te vliegen. "De uitnodiging om daar te fluiten vond ik een enor me eer. Ik was één van de 24 scheidsrechters en samen met een Fransman de enige Europeaan." Ondanks de taalbarrière kon hij goed communiceren met zijn colle ga's. "De Koreaanse begrippen in de sport zijn over de hele wereld het zelfde. En met de gebarentaal erbij wisten we precies wat we bedoel den." Frans Flinsenberg fluit al zo'n twintig jaar. Sinds acht jaar is hij internationaal scheidsrechter. Eerst floot hij alleen wedstrijden in Europa maar de laatste drie jaar trekt hij de hele wereld in. Zo was hij ook actief op grote toernooien in Mexico en Canada en het EK voor junioren in Spanje. Het Open Koreaanse kampioen schap was voor hem het hoogtepunt. "Die sport leeft daar enorm. Het is te bijna te vergelijken als hier het Frans Flinsberg: "Taekwondo leeft enorm in Zuid-Korea EK voetbal wordt gehouden. Met live-uitzendingen op de tv en men sen met vlaggetjes op straat. Alles was er perfect geregeld. Ik werd van het vliegtuig afgehaald en naar mijn hotel gebracht. De Koreanen zijn een vriendelijk en beleefd volk. Je wordt er echt in de watten gelegd." Het toernooi duurde zes dagen. En iedere dag stond Frans Flinsenberg in oppperste concentra tie in de sporthal om zijn wedstrij den te leiden. Dat wisselde hij af met punten tellen. Dagelijks floot hij twee finales en dan was de hal met 8.000 toeschouwers helemaal gevuld. De Venraynaar is tevreden over zijn prestaties. Hij vindt dat de Europese scheidsrechters op een hoog niveau staan. "Het was heel intensief en je moest je koppie er goed bij houden. Je treft daar een mengelmoes van culturen. Met alle emoties die daarbij horen. Niet alle taekwondoka's kunnen hun agressie alleen tijdens het spel tonen. Maar je werd als scheidsrechter na afloop van de wedstrijd goed afge schermd." Twintig jaar geleden vond Frans Flinsenberg 'het wel aardig' om een scheidsrechterscur- sus te volgen. Hij is nu een van de 35 actieve arbiters in Nederland en JTien dagen lang verbleef Frans Flinsenberg in Zuid-Korea, de bakermat van de taekwondosport. De Venrayse arbiter was uitgeno digd om te fluiten op de Open Koreaanse kampioenschappen. Flinsenberg heeft genoten in het land waar taekwondo een van de populairste sporten is. "Het was een geweldige ervaring die ik voor geen goud had willen missen." Een maand geleden kreeg Frans Flinsenberg, lid en trainer van de ^Venrayse taekwondovereniging ■Tong-Il, de uitnodiging binnen. De ■Venraynaar was enorm verrast dat Hbij op zo'n groot en befaamd inter- ■hationaal toernooi mocht fluiten. De "Ópen Koreaanse kampioenschappen is het grootste toernooi van Azië met 1.500 deelnemers uit 68 landen. "Het eerste wat in me op kwam was 'hoe krijg ik het allemaal geregeld'. Gelukkig zijn ze thuis allemaal gek van taekwondo. Marian en de kinde ren zeiden dat ik deze kans moest grijpen. Want anders kreeg ik ze misschien nooit meer." Zijn vrouw Marian beoefende ook jarenlang de sport en is bestuurslid van Tong-Il. Flinsenberg kreeg ook op zijn werk, hij is hoofd beveiliging bij de gevan genis in Stevensbeek, alle medewer king.

Peel en Maas | 2001 | | pagina 13