cUevtAteti Estelle nu ook in Venray Regiokalender N Carola Jaspers eerste All Star Veiligheid bij feesten en evenementen Personeelsmanagers verenigen zich Telefonische hulpverlening Zomer- activiteiten Zomersluiting ziekenhuis Boxmeer Behoefte aan kantoren Aangehouden voor mishandeling óude fafo PEEL EN MAAS donderdag 5 juli 2001 - Paginaffij; Met ingang van vandaag, donder dag 5 juli is op Kapelaanspad 12 de luxe lederwaren en schoenenzaak Estelle geopend. Estelle is in het Noordlimburgse geen onbekende naam. Al meer dan 10 jaar runt Els Schols uit Helden een zaak onder deze naam in het winkelcentrum van Panningen. "Hel winkelcentrum van Venray heeli mij altijd al aangetrokken. Toen ik hoorde dat dit pand vrij kwam heb ik niet lang hoeven te twijfelen. Het pand heeft een fraaie uitstraling, die precies past bij mijn zaak" aldus Els Schols. Estelle voert een breed assorti ment aan luxe lederwaren zoals tas sen (Claudio Ferrici, De Rooy en Mart Visser), kleinlederwaren van Distign, Casteleijn en Berends, Tijdens de vakantieperiode is de SOS Telefonische hulpverlening dag en nacht bereikbaar via tele foonnummer 077-3548888. Geeft u de voorkeur aan contact via internet? Elke dinsdagavond van 19.30- 22.30 uur online bereikbaar. Meer informatie hierover vindt u op http://www.soshulp.nl zakelijke tassen maar ook dames- 29 herenceintuurs van Claudio Ferri a~rjn Het schoenenassortiment beper attal zich uitsluitend tot damesmodell jz|ar van topmerken als Paul Gre< riegs Antonio Paolo, Mauro Teci Ï02I Dyva. Verder kunt U bij Estelle kei. 04 zen uit vele leuke mode accessoiij Will zoals sieraden en sjawls. mui Speciaal voor de opening kuntj laat bij Estelle tot en met zaterdag 7 \l Wei< profiteren van diverse aanbieding^ Hoe Daarnaast krijgt U een korting opj Lis; gehele collectie van 10%. Korto|/uSj de moeite waard om eens een kijli haai te gaan nemen bij Estelle. lOTl johan Gedurende de zomermaanden li| gen vele activiteiten voor ouder# stil. Daarom biedt de StichtiiM Welzijn Ouderen gemeenfc Boxmeer in sociaal-cultureel ce|( trum De Wijer in Boxmeer de geli genheid aan ouderen om op ondej' staande data deel te nemen enkele dansmiddagen. Er wordt aaP dacht besteed aan volksdans, cour rydans en stijldans. Op 1 1 en 25 jiË en 1, 15 en 29 augustus zal gedipH, meerd dansleidster Maria Lemmer' van 13.30 tot 16.00 uur volksdaif lessen verzorgen. Deelname deze extra dansmiddagen is gratis/ Grote Kerk 1' Deken: J. Coenen, Eindstraat 6, tel. 550740; kapelaan W. v. Dijck, Dr. I Poelsstraat 4, tel. 550790; Priester in ernstig noodgeval: via ziekenhuis, tel. 522222., Opgeven misintenties: Eindstraat 6: ma t/m vr (niet op do) van 9.30-10.30 uur. Zaterdag: 19.15 H. Mis Mien v. Vugt-Bloem (coll.); ouders De Lauw-Linders en dochter Toos; overl. Ouders Direks-Smits; jrd. Harrie en Gerrit Rongen en overl. i Fam.; Jan v.d. Zanden; I Zondag: 14e Zondag door het jaar. 9.30 Latijnse Hoogmis voor jrd. Toon Jenneskens; Jo Wennekers-Muijsers; overl. Ep. H. Gerrits-Hermans en overl. Ouders; 6wd. Theo Wetterhahn; Annie de Jonge-Hendrikze; 11.00 jrd. Riet v. Bijlevelt: Toni Brons-Buddiger (coll.); Peter Verkoeijen (verj.); jrd. Harry Theunissen; overl. Ouders Bexkens-v.d. Berg; Maandag: 9.00 H. Mis overl. Fam. De Vilder-Rutte; Dinsdag: 9.00 H. Mis Antoon Lucassen, schoonzoon Luciën en i'J overl. Fam.; I; Woensdag: 9.00 H. Mis verj. Mathieu Coenen; overl. Ouders, broers en zusters van Maria Oudenhoven; overl. Fa.Thijssen- I Hendricx. Donderdag: 9.00 H. Mis Mariet en ;j Martha Goumans-Janssen; j Vrijdag: 9.00 H. Mis Frans de Vocht; Jeanne Coppelmans-v.d. Berk. I Dienbeurten: za 19.15: Jesper, Niek, Tim en Daan; zo 9.30 Ties, Koen V. en Martijn; 11.00 Paul, Dennis, Sharona en Naomi. Lectoren: za. 19.15: T. Verbeek; zo 9.30 A. Noijens; 11.00 J. Thiesen. Vincent van Gogh Instituut Zaterdag: 18.30 Liturgieviering in de St. Servatiuskapel. Voorganger: G. v. Loenen. Lect.: P. Wittenbols. Vertrek bus om 18.15 vanaf de St. Ahnakapel. Zondag: 10.00 Liturgieviering in de St. Annakapel. Voorganger: G. v. I Loenen. Lect.: H. de Jong;. Vertrek bus 9.45 vanaf de St. L Servatiuskapel. 11.15 1 Liturgieviering in de Vincentiuskapel. Voorganger: B. Faas. Maandag: 10.30 Liturgieviering Den Heuvel. Voorganger: G. v. Loenen, 1 Woensdag: 11.15 Liturgieviering in de kapel van het Vincentiushuis. 1 Voorganger: B. Faas. Stiltecentrum: Maandag: 16.45-17.15 Yoga en meditatie, P. Zandvliet. L Donderdag: 16.15-17.15 Yoga en 'i meditatie, P. Zandvliet. Paterskerk Bereikbaarheid priesters: A. de Graaf Woutering, Leunseweg 5, tel. 580202; kapelaan W. van Dijck, Dr. Poelsstraat 4, tel. 550790. In ernstig noodgeval: via balie ziekenhuis, tel. 522222. Opgeven misintenties ma t/m vr 9.30-10.30 uur, Leunseweg 5 of tel. 580202. Misintenties voor de hier navolgende week dienen bij de pastorie opgegeven te worden voor deze week vrijdagmorgen 10.30 uur. Elke dinsdagmorgen is de kerk open van 10.00-12.00 uur voor verering van H. Antonius. Ziekencommunie: in afspraak met pastorie, tel. 580202 ma t/m vr 09.30-10.30 uur. Zaterdag: 17.00 Gelegenheid om te biechten. 18.00 volkszang; Piet Swinkels en overl. Fam. Swinkels- Fleurkens (coll.); overl. Ouders Arts-Brüncken en fam.; Teng Loonen (coll.); Harrie Vermeulen (coll.); Wim en Peter Hagelaar; verj. Sjef Janssen en overl. Fam. Janssen-Willems. Zondag: 8.30 Jacobus Naus, Appollonia Splinter, Gertruda Verheijen en Petronella Philipsen; 10.30 volkszang; Coba v. Soest-v. Gerven (coll.); Lien Philipsen en overl. Fam.; bijz. Intentie; Maandag: 18.30 voor de parochie Venray-zuid; Dinsdag: 18.30 jrd. Toon Verstegen en overl. Fam. Verstegen-Janssen: Martijn Wismans en overl.'Fam.; Woensdag: 18.30 voor alle zieken in de parochie; Donderdag: 18.30 Antoon Peters; Vrijdag: 18.30 voor religieuze roe pingen. Voorafgaande aan de eucharistievie ring zal er elke vrijdag om 17.30 aanbidding zijn in de kerk. Parochie Oostrum Zondag: 10.30 H.Mis (gemengd koor); P. Hermans; Tina Joosten-v.d. Berg; H. Hermans; Sjang Joosten en Maria Joosten-Camps; Daphne Weijs. Dinsdag: 9.00 fam. Vennekens- Verschuren en wederz. Fam.; voor bijzondere intentie, jj Donderdag: 9.00 fam. Vennekens- Verschuren en wederz. Fam.; past. De Ceuster; Misdienaars: zo: Ashley Luijkx en Luke Verhoeven Parochie Oirlo Zaterdag: 19.00 Gez. H. Mis Arjan Classens en overl. Fam. Classens- Kieft; St. Grad en Maria Smits- Jeurissen en zoon Frans; Piet Swinkels; Hay Versleijen; tot zekere intentie; overl. Ouders Verstappen- Stevens namens Theo Stevens; Toon Verstappen namens Bond v. oude- ren; Toon Kusters namens kaartclub (D); Zondag: 9.00 Hoogmis (Herenkoor); Koos Martens; Piet Martens. Woensdag: 9.00 H. Mis Toon Kusters namens Tante Zuster Petra en tante Bertha; Vrijdag: 9.00 H. Mis voor de parochie. Parochie Castenray Zaterdag: 19.00 overl. ouders v. Kuyck-Verrijdt en kinderen; jrd. Willem Baltussen. Misdienaars: za: Ilse en Manon. Parochie Leunen Opgave misintenties donderdag 9.30-11.30 pastorie, tel. 581575. Contactpersoon parochie: A. Reintjes-Jenniskens, Bershof 18, tel. 582221. 14e Zondag door het jaar. Zaterdag: 18.00 overl. Ouders Direks-Derkx en overl. Fam.; Dien v.d. Berg-Vermeulen; Cor Fleurkens (v.w. de buurt); gst. Jrd. Mathijs Litjens en echtg.; weekd. Marie Bouten (3); jrd. Toon Verschuuren; gst. Jrd. Hendrik Marcellis en echtg. Zondag: 10.30 H.Mis Ton v. Dijck en overl. Fam. V. Dijck-Bouten; Gerard Thijssen; Fien Thijssen- Hesen en dochter Truus; Mientje Croymans en overl. Fam.; gst. Jrd. Marie Claessens-Wilms en Drikus Claessens; Willem Jenniskens en Wilhelmina Jenniskens-Martens. Misdienaars: za 18.00 Sander Loonen en Patrick v.d. Sterren: zo 10.30 Paulien en Marjon Weys. Lectoren: za Jeanny Jenniskens; zo Annie Reintjes. Gedoopt: Pelle Jacobs, Tatralaan 6 Venray. Rectoraat Heide Opgave misintenties bij B. Meijboom, Heidseweg 48, tel. 581703. Contactpersoon parochie: L. Pouwels, Heidseschoolvveg 1, tel. 582421 Zondag: 14e Zondag door het jaar. 9.15 Hoogmis ggjt overl. Ouders Harrie Rutten en Petronella Rutten-Potten; misd.: Frank, Martin, Stan, Iris M. en Sandra. Rectoraat Veulen Opgave misintenties: G. Claesens, tel. 583112. Contactpersoon parochie: M. Geurts-Slangen, Lorbaan 9, tel. 588215. Diaken v. Gassel, tel. 077-4671961. 14e Zondag door het jaar. Zaterdag: 19.30 H.Mis in de feest tent; Ant. Drabbels, Dina Drabbels- Klaassen en Jacoba Klaassen; Truus Sonnemans-Wilmsen (con.); voor priesterroepingen; levende en overl. inwoners van het Veulen. Misdienaars: za: Frank, Loes S., Koen en Stefan; lect.: za: M. Geurts. Parochie Ysselsteyn Zaterdag: 19.00 (kinderkoor); Truus Spreeuwenberg-Philipsen; Frans Bouwmeister; Giel Trommelen en overl. Fam.; jrd. Toon Pouwels; Frans v. Heuven (Nieuw Zeeland); Zondag: 9.15 (volkszang); JO v. Lier Roosen; jrd. Henri v. Lipzig en Catharina Geurts en Maria Wilmsen; jrd. Ouders Jenniskens- Arts; Misdienaarsbeurten: za 19.00: Vera en Ellen; zo 9.15 Klaas en Joris. Parochie Merselo Zondag: 10.45 Lies de Mulder- Kersten en kleinzoon Roel; mnd. Wim Janssen; Christ Kessels en Antonia Claes en kind; Frans Rongen; overl. Fam. Hoedemakers- Gooren; Bernard Gielen en Marie Arts en overl. Fam.; Woensdag: 19.00 Cornraad Klaassen en echtg. Misdienaars: Femke Claessens en Rowena Keuten. Rectoraat Vredepeel Zondag: 10.45 jgt. Gert Fleuren; jgt. Grad Hendrix; Janine Classens. Donderdag: 19.00 M. Jansen. Lezers: zo: L. v.d. Heuvel-V. v.d. Heuvel. Rectoraat Smakt Zondag: 10.00 hoogmis voor Dhr. Verhaakt tot St. Jozef; lect.: Truus Goumans; dienbeurt: Koen v. Dijck; 11.30 50-jarig juwelijksfeest fam. Zwanenberg; 15.00 doopviering Lars v. Dijck. Woensdag: In de Sl. Jozef genade kapel t.e.v. de H. Jozef. 9.30 H. Mis voor fam. Stroes; uit dankbaarheid; Mie Bongaerts-Kersten; overl. Fam. De Hoog-Coppes; Harrie Janssen. Vrijdag: 14.30 huwelijksviering fam. Pennings. Protestantse Kerkengemeenschap Venray e.o. Ds. L. Boot gaat zondag 8 juli voor tijdens de dienst die in het teken van het tweede deel van een tweeluik over dè profeet Elia. Hel thema van de dienst is: 'Stem uit de stilte'. Het gedeelte van 1 Koningen 19 zal worden behandeld. In het Zonnelied zal aansluitend de Maaltijd van de Heer worden gevierd. In Het Zonnelied, Kiosk 6 te Venray, zal de dienst beginnen om 9.30 uur. Alleen in Het Zonnelied is er kinderopvang. De schoolvakantie is weer begonnen. Doordat veel jongeren op vakantie zijn, zal er tijdens de dienst geen kindernevendienst gehouden wor den. Om 11.00 uur begint de dienst in het kerkje in Blitterswijck, Maasweg 9. Jehova's Getuigen De gemeenten van Jehovah's getuigen in Venray nodigen u harte lijk uit tot het bijwonen van een openbare vergadering waar een actueel bijbels onderwerp wordt besproken. De toegang is gratis en er is geen collecte. Zaterdag gemeente LandweCrt om 18.00 en zondag gemeente Brukske om 10.00 in de Koningkrijkszaal, Henri Dunantstraat 11 in Venray. Oecumenische basisgroep Vieringen op de 2e en 4e zondag van de maand Aanstaande zondag 8 juli is er een eucharistieviering van de oecu menische basisgroep Heel de Kerk Heel de Wereld. Het thema van de viering is: Bereid om te horen. Voorganger is pastor Fr. Meyer. Plaats: kapel van het bejaardencen trum Het Schuttersveld, Bergweg te Venray. Tijd: 11.15 uur. U bent van harte welkom. In verband met de vakantietijd vervallen enkele vierin- In de gemeente Boxmeer wor den jaarlijks een groot aantal feesten en evenementen georgani seerd waarbij frisdrank en alco holhoudende dranken worden geschonken. De burgemeester heeft nu het voornemen om bij feesten en evenementen, die in de openlucht of in feesttenten plaats vinden, het gebruik van glaswerk te verbieden en uitsluitend toe te staan dat herbruikbare kunststof glazen worden gebruikt. De in de gemeente gehouden eve nementen en andere feesten hebben over het algemeen een vriendelijk karakter. Incidenten blijven uit of zijn beperkt in omvang. Een enkele keer loopt het uit de hand. In de gevallen dat het misgaat richt de agressie zich vaak op personen, die aan de festiviteit deelnemen of tegen de politie. Voorwerpen die voorhan den zijn, zoals glas, worden dan als slag- of steekwapen gebruikt. Tijdens feesten en evenementen sneuvelen ook glazen. Op de open bare weg leiden deze glasscherven geregeld tot vervelende situaties, zoals kapotte fietsbanden. Wanneer deze glasscherven op een grasveld liggen, kunnen zijn niet alleen gevaar opleveren voor mensen, maar ook bij het maaien van het gras een gevaarlijk projectiel zijn. Vanwege bovenstaande gevaren heeft de burgemeester het voorne men om bij evenementen en feesten, die in de openlucht en in (feest) ten ten plaatsvinden, het gebruik van kunststof glazen verplicht te stellen. Om te voorkomen dat het milieu door deze kunststof glazen worden belast, moeten dit herbruikbare kunststof glazen zijn. Buiten hel vele malen hergebruiken, hebben kunststof glazen nog meer voorde len: ze zijn vrijwel onbreekbaar, zodat ze ook niet gebruikt kunnen worden als steekwapen en ook niet kunnen leiden tot kapotte banden. Ze zijn bovendien aanzienlijk lichter dan normaal glaswerk, zodat ook het werk van de ophalers vergemak kelijkt wordt. De burgemeester heeft over zijn plan overleg gehad met de politie en het bestuur van de Horecavereniging Boxmeer. Het bestuur van de Horecavereniging Boxmeer, die met dit voornemen heeft ingestemd, zal, in overleg met gen. De eerstvolgende viering is op 26 aug. aanstaande. Rehoboth Ned. Hervormde Evangelisatie op GG. Gebouw Rehoboth: Cuppenpedje 2a, Horst. Evangelist: Clapvaeren 4, Horst, tel./fax: 077- 3987786. Zondag 8 juli dienst om 10.00 en 14.30 uur. Kandidaat is E.Gouda. Groot-Ammers. 's-Morgens is er kindercrèche. Bijbelgemeente Venray De. Bijbelgemeente Venray houdt iedere zondag diensten in gebouw 'de Kemphaan, Kennedyplein 1 in Venray. Er wordt gezongen uit de bundel 'Opwekking' met gebruik van overheadsheets. Iedere zondag is er zondagschool voor twee leef tijdgroepen en crèche. Na afloop van de dienst is er gelegenheid tot koffiedrinken. Naast de wekelijkse erediensten worden regelmatig bij zondere diensten georganiseerd. In deze krant wordt u daarover geïnfor meerd. De vaste predikant van de Bijbelgemeente is R. Lammers. Telefoon: 0478 - 586001 of 06 - 12637400. Secretariaat: Dhr. R. Korver tel. 077 - 4641936. De dien sten van de Bijbelgemeente zijn echte gezinsdiensten waar bijna iedere week een kwartier gedurende de dienst aandacht wordt geschon ken aan de kinderen. Iedere eerste zondag van de maand wordt het avondmaal gevierd. Door de weeks zijn er diverse gespreksgroepen rondom de Bijbel. haar leden, bekijken hoe zij om zal gaan met de op handen zijnde ver plichting tot gebruik van herbruik bare kunststof glazen tijdens feesten en evenementen en in de openlucht en (feest) tenten. Momenteel zijn er al verschillende horecaondernemers die uit eigen initiatief tijdens bepaalde activiteiten gebruik maken van herbruikbare kunststof veilig heidsglazen. De burgemeester heeft het voornemen om aan vergunnin gen voor het organiseren van evene menten, feesten en soortgelijke acti viteiten, die op of aan de weg plaatsvinden onder meer het voor schrift te verbinden dat het serveren van frisdranken, alcoholische dran ken uitsluiten mag gebeuren in her bruikbare kunststof glazen. Het gebruik van herbruikbare kunststof veiligheidsglazen geldt echter niet op reguliere terrassen bij horecabe drijven, maar wel tijdens de door de burgemeester aan te wijzen dagen. Het voornemen is om dit voorschrift te verbinden aan vergunningen voor activiteiten, die vanaf 30 juli 2001 in de gemeente Boxmeer plaatsvin den. In de zomerperiode zijn de poli klinieken van het Maasziekenhuis in Boxmeer op vrijdag 6 juli, vrijdag 20 juli, vrijdag 3 augustus en vrij dag 17 augustus gesloten. Patiënten kunnen in verband met deze zomer sluiting niet terecht voor een bezoek aan een specialist, röntgenonder zoek, ECG's, laboratorium of het maken van een afspraak. Poli dermatologie, de scopieka- mer en spoedeisende hulp zijn op deze vrijdag wel geopend. Bloed prikken is mogelijk van 8.00 tot 12.00 uur. Ook de reguliere contro le van zwangere vrouwen bij de poli gynaecologie blijft gewoon door gaan. De Provincie Limburg gaat onder zoek doen naar de behoefte van kan toren in de provincie. Aan dit onder zoek werken de centrumgemeenten Maastricht, Parkstad, Sittard- Geleen, Roermond, Venlo, Weert en Venray mee. Volgens de provincie blijft de ontwikkeling van de dien stensector in Limburg (66% van het arbeidsvolume) achter bij de rest van Nederland (73%). De komende jaren groeit de dienstensector ook in Limburg en neemt de vraag naar kantoorlocaties toe. Het onderzoek spitst zich niet uitsluitend toe op kantoorvestigingen. Ook de huis vestingswensen van (grootschalige) detailhandel en de vrijetijdsmarkt worden in het onderzoek meegeno men. Op de Steenstraat in Boxmeer zijn vrijdagnacht twee mannen aange houden. Het tweetal, een 20-jarige inwoner van Heijen en een 32-jarige man uit Sambeek, werden ervan verdacht even tevoren ter plekke een 14-jarige jongen te hebben mishan deld. Het tweetal ontkende de mishan deling en is later op de nacht weer in vrijheid gesteld. Peel en Maas is een blad dat. zich richt op Venray en directe omge ving. We willen onze lezers echter ook de activiteiten die elders in de regio plaatsvinden niet onthouden. Daarom is er de Peel en, Maas Regiokalender. Daarin vindt u een korte opsomming van evenementen en activiteiten uit een wijdere regio, waaraan wij in onze redactionele kolommen geen uitgebreide aandacht kunnen schenken. Zondag 8 juli: lu streekmuseum De Locht in Mclderslo wordt speciale aandacht geschonken aan de blauwe bes, de koningin van de bessen. Het museum is open van 13.00 tot 17.00 uur. Zondag 8 juli: Gemengde zangvereniging Erato uit Blitterswijck houdt vanaf 09.30 uur een rommelmarkt op het schoolplein. De entree is gratis. Zondag 8 juli: De VVV Venlo verzorgt om 14.00 uur een fietstocht onder leiding van een gids door de Bantuin. De start is: vanaf de parkeerplaats van hotel res~ taurant Valuas aan de St. Urbanusweg in Venlo. In hotel Willielmina in Venlo vindt, een lezing plaats over de leer van Bruno Gröning. De avond begint om 19.30 uur. Vrijdag 13 tot en met zondag 15 juli: ln jongerensociëteit Walhalla in Deurne vinden de Zomerfeesten plaats. Tijdens drie dagen muziek zijn er optredens van onder andere Peter Smulders, Peter Selbach, Tilt, Band Zonder Banaan. Skik en Röwwen Hèze. De optredens beginnen op vrijdag om i 9.30 uur, zaterdag om 19.00 V uur en zondag om 14.00 uur. Carola Jaspers uit Venray is in juni uitgeroepen tot de eerste Tempo-Team All Star van de maand. De detacheringskracht van Tempo-Team Venray ver diende deze benoeming vanwege haar uitstekende inzet, enthousiasmeloya liteit en prettige manier van samenwerken. Het bedrijf waar Carola werk zaam is, Bewasol, gaf ook aan dat Carola eigenlijk de Kracht van het jaar is. Bij deze benoeming hoorde ook een attentie, een grote bos bloemen. All Stars is een faciliteitenprogramma van Tempo-Team uitzendbureay op het gebied van Future, Finance en Fun vooral haar uitzend- en detacheringsmedewer kers. Een fraaie foto van het stati postkantoor van Venray van om reeks 1925. In 1903 gebouwd' ji m 1 door het bombardement op Venrl6'30' zwaar beschadigd. Ten prooi gev Pa len onder de slopershamer, moiuke het plaats maken voor het huidi postkantoor welk geopend werd: 24 februari 1951. Het eerste po kantoor in Venray was gevestigd 1 de Grote Markt in hel pand Boog. Het tweede onderkomen in het pand van dokter Vercauteren aan de Grotestn (1881). Het nieuwe postkante werd in 1903 aanbesteed en gegu aan de laagste inschrijver, nl. L01 Wijnhoven voor een bedrag v ƒ14.000,- met inbegrip van de boii/ van de directeurswoning. I Het eerste hulppostkantoor wq M geopend in Oostrum op 1 juli 191 Tot kantoorhoudster (brieven vt gaarster) werd benoemd m Verkley uit Cuijk en als postbesti Iers werden benoemd de her Betrams uit Venray en Cox 1 Maashees. Vanaf 7 mei 1922 werd te Venr en daaronder behorende hulpkaniJ§L ren in de regio de zondagbestelli Mc van poststukken opgeheven. In 19 ge\ werd ten gemeentehuize het buite* geb verfwerk van het postkantoor aanl doe steed. Frans Schaeffers uil |AN/ Patersstraat was met ƒ361,50 Sar laagste inschrijver en aan hem wejjun het werk gegund. uya' Jan van der Putten dfh 803 Sinds kort bestaat er in de regio Venray en Horst weer een vereni ging van personeelsmanagers onder de naam Vereniging Personeelsmanagers Peel en Maas. De vereniging is breder van opzet als de reeds geruime tijd 'slapende' kring van personeelsfunctionaris sen. Bij de nieuwe vereniging kun nen personeelsmanagers van bedrij ven, instellingen, kantoren en andere profit en non-profit organisa ties zich aansluiten. Het doel van de vereniging is om informele contac ten te onderhouden tussen vakgeno ten, het uitwisselen van kennis en ervaring alsmede het uitbouwen van het personeelsbeleid in de regio. Jaarlijks worden hiertoe bijeen- komsten georganiseerd over actuele thema's binnen het vakgebied. Zonodig worden hierbij externe des kundigen betrokken maar het van elkaar Ieren staat voorop. Daarnaast worden de contacten onderhouden en ervaringen uitgewisseld met vj gelijkbare verenigingen in het laJ'CI en onderwijsinstellingen. 25 De vereniging had bij de opricj-^ ting al ruim vijftig leden. Een ven.!11"' re groei van het aantal leden woi nagestreefd om de doelstelling v de vereniging te realisert™ Geïnteresseerden kunnen cont$,' opnemen met het secretariaat van vereniging, tel. 0478-515200 of j|ettü e-mail adres: luciadruiven@toc-li j||el, burg.nl Het oprichtingsbestuur wofl gevormd door Dré Geurts van Ina .'ff Roof Systems (voorzitter), Charl Simons van BT-Contracti (Secretaris), Hein Vriens Connector (PenningmeesteK:^ Wendy Duyvesteijn van Cen Pares Het Meerdal (lid) en Ei Peters van Inalfa Industries (ad seur). Het secretariaat woi voo beheerd door Lucia Druiven van 1 lev TOC NML bv Limburg. Dol met

Peel en Maas | 2001 | | pagina 22