Anne-Marieke van Hulst pakt moderne titel op NK vijfkamp Pistoolschutter Dirk Kok naar WK voor militairen Sfrott- ett Judith van Hagen wint golftoernooi in Geysteren Glansrijke zeges Red Caps HUJ PT--: fgagÉ. Rick Philipsen Limburgs kampioen Lopersgroep Venray Bridgeclub Venray Bridgeclub Harten Drie HSV 't Alvertje Platform Lage Inkomens UW Peelrunners Toerclub Ysselsteyn Niet-rokers bridgeclub Mariska van der Horst derde St. Jan Merselo Spio PEEL EN MAAS donderdag 5 juli 2001- Pagina 17 Judith van Hagen uit Roermond heeft afgelopen weekend de NK Matchplay Golf op de banen van de golf- en countryclub Geysteren gewonnen. In de finale was Van Hagen duidelijk te sterk voor Mette Hageman. Na vijftien holes had de Roermondse golfster al een voor sprong van vier holes en kon haar de titel en een winstpremie van 2500 gulden niet meer ontgaan. In de halve finales was Van Hagen te sterk voor Helen Reid, terwijl Hageman te sterk was voor Marcella Neggers. Bij de heren ging de winst naar Brian Gee die een overwinningspre mie van 7800 gulden opstreek. In de finale was Gee te sterk voor Kraay Winnares Judith van Hagen kreeg de prijs uit handen van directeur J. Vinkenvleugel van de Rabobank Venray Meerlo-Wanssum, een van de hoofdsponsoren van het golftoer nooi. die desondanks nog een prijzenbe- drag van 4800 gulden mee naar huismocht nemen. Naast de NK Matchplay vond traditiegetrouw ook de PRO-AM wedstrijd plaats met deelname van diverse prominenten uit Nederland. Zo zwaaiden Pieter Storms, Ivo Niehe, Freek de Jonge en Goede Tijden Slechte Tijden-ster Wilbert Gieske met de golfclub. Voor de laatste keer, alvorens een korte rustpauze in te lassen vanwege de zomervakantie, troffen 70 leden elkaar in de bridgezaal. Nog een keer de juiste kaarten op tafel leg gen, nog een keer proberen om toch nog die zomerbeker te kunnen win nen. De definitieve uitslag wordt tij dens de jaarvergadering op donder dag 30 augustus bekendgemaakt. De laatste uitslagen waren: Geel 1. Ep. v. Hooft, 2. Hr. Bender- van Gaal, 3. Ep. Peetjens. Rood: 1. Ds. d. Weert- Schrooten, 2. Hr. Jeurissen- Willems, 3. Hr. v. Lieshout- Manders. Groen: 1. Ds. Keizers- Martens, Ds. Gorree- Tacken, 3.Ep Boekholt. Met de aardbeiendrive is het bridge-seizoen 2000-2001 afgeslo ten. De uitslag: Geel 1. de heren Gilissen - Penninx 66.70%; 2. de heren Haegens - Steeghs 63.50%; 3. Mw. v.d. Beele - dhr. Teunissen 59.80%. Rood: 1Mw. Delsing - dhr. De Groot 57.29%; 2. de heren Fiers - Wikkers 56.25%; 3. mw. Schoon beek - dhr. Arts 55.90%. De fanatie ke bridgers hoeven het bridge- avondje niet te missen want vanaf donderdag 5 juli aanstaande kunnen zij gedurende de komende 6 weken terecht in de Kiosk in het Brukske voor het inmiddels vermaarde avondje zomerbridge. Uitslagen senioren: Derde Lentekoning KH: I Math Houwen 2 Huub Reinders 3 Math van Oyen 4 Sjaak Theeuwen 5 Arno Endemann. Pickercompetitie vierde wedstrijd: A-klas 1 Toon Sanders 2 Pieter Kunen 3 Wiel Verberkt. B-Klas 1 Henk Theeuwen 2 Jan Sanders 3 Sjaak Theeuwen. Programma senioren: Zaterdag 7 juli vierde Lentekoning Korte Hengels, er wordt gevist van 08.00 tot 12.00 uur aan Het Wanssums Ven Zaterdag. 7 juli Matchkampioen schap van 12.00-15.00 uur, opgeven bij Pieter. Uitslagen jeugd: Tweede koningswedstrijd: 1 Jeffrey Agterberg 2 Robbert de Mulder 3 Jeroen Peeters 4 Stefan Mulders 5 Sam Meeuwsen. In de maand juli en augustus is het PLIV alleen op maandagmorgen geopend van 10.00-12.00 uur. Voor dringende gevallen is het mogelijk om een telefonische afspraak te maken op nr. 581332. Tijdens de kermisweek van 6-10 augustus is het PLIV de hele week gesloten. Vanaf 13 augustus zijn ze weer bereikbaar op maandag-, dinsdag en donderdagochtend van 10.00-12.00 uur. PEEL EN MAAS WEEKBLAD De softbalsenioren van Red Caps hebben de thuiswedstrijd tegen Bullfighters uit Cuijk nipt gewon nen: 11-10. Pas in de laatste slag- beurt wisten de gastvrouwen de overwinning veilig te stellen. Hoewel de dames van Red Caps Venray zwak begonnen, er werd na enkele inningen al tegen een 2-5 achterstand aangekeken, wisten zij toch de voorsprong te nemen en te behouden. De achterstand was opgelopen door enkele goede honk- slagen van de gasten, maar ook door enkele fouten in het veld van Red Caps. Halverwege de wedstrijd keerde het tij en begonnen de Bullfighters fouten te maken. Goed honklopen van Red Caps zorgde ervoor, dat de Bullfighters onder druk kwamen te staan. Hierdoor werd onder andere vergeten de thuisplaat aan te raken bij een gedwongen loop op thuis. Ook enkele slidings door Jacqueline Verstegen van Venray zorgden ervoor, dat zij het volgende honk veilig wist te bereiken. In de span nende wedstrijd bleek na 6 1/2 inning de stand 11-10 in het voor deel van Red Caps. Hierdoor was het niet noodzake lijk zelf nog een keer aan slag te komen en kon de volle winst gevierd worden. De honkbalsenioren behaalden in Nuenen een fraaie zege tegen de plaatselijke trots: 1-12. Nuenen is voor Red Caps in goede vorm te verslaan, maar thuis is Nuenen altijd een klasse apart. Afgelopen zondag wist Red Caps deze hegemonie te doorbreken. Hoewel de eerste innin gen nog problemen opleverde voor de slagmensen van Venray, wisten deze enkele innings later toch goed door te breken. Het gevolg was een stortvloed aan punten in relatief korte tijd. Gesteund door de wind konden beide teams verre klappen slaan. Red Caps profiteerde hier optimaal van door diverse twee honkslagen. Pitcherwissels aan de kant van Nuenen mochten niet baten; elke pitcher kreeg wel een paar punten tegen. Aanvallend moest Nuenen het veld van Red Caps trotseren. Dat lukte slechts een keer goed, waarop gescoord kon worden. Het dubbelspel, waarin in een actie twee nullen worden gemaakt, komt niet vaak voor in wedstrijden. In deze wedstrijd lukte het Red Caps liefst vier keer. Dir keer ging een honkloper rennen op een hoge bal -die gevangen werd, waarna niet alleen de slagman uit was, maar ook de honkloper, die te laat weer terug was op zijn honk. Een keer lukte ook een actief dub belspel, waarbij de honkloper op het tweede honk werd uitgemaakt en de slagman op het eerste honk. Goed pitchen van Gijs Ensink en het uitstekende catchen van gele genheidscatcher Edgar Brauckmann zorgden er voor, dat er verder geen gevaar uit de knuppels van de gast- gevers kwam. De pupillen verloren thuis twee keer van de Twins: 1-15 en 4-7. De honkbal senioren 2 speelden een goede wedstrijd tegen het vorig jaar nog een klasse hoger speende DVS. Met slechts 13-8 werd verloren. Op zondag 29 juli begint de com petitie weer voor de softbal senioren en voor de honkbal senioren 1. De andere teams mogen een week lan ger van hun vakantie genieten. De honkbal senioren 1 hervatten hun training op 25 juli. Trainingen: Dinsdag: interval en loopscholing, aanvang 19.00 uur, Kastiëlse Baan. Donderdag: duur- loop, Sevenum, start 18.30 uur, picknickplaats Helenaveenseweg. Meterik, start 19.00 uur, parkeer plaats Schadijker Bossen. Zaterdag: bostraining, aanvang 16.00 uur, vanaf parkeerplaats Schadijker Bossen Meterik. Wedstrijdkalender: 1/7 Weert IJzeren Man volksloop 3,5 - 17,5 km; 7/7 Krefeld Stadtfestlauf -5 10 km; 18/7 Sevenum Stratenloop -5+10 km; 5/8 Weert IJzeren Man volksloop 3,5 - 17,5 km; 11/8 Ell M.-Limburgs Avondcriterium -5+10 km; 9/9 Meerssen Mergelland marathon - 5 10 42,2 km; 22/9 Weeze 5x5 km estafetteloop; 23/9 Amsterdam Dam tot Damloop. Toerclub Ysselsteyn toerde zondag rich ting Cuijk. Via over het algemeen rusti ge wegen met veel links en rechts draai en ging het om de plassen juist ten noorden van Cuijk heen. Deze mooie door Math van Rens uitgezette tocht liep voor een groot deel lekker beschut tegen de wind. en waar het waaide stond het briesje lekker in de rug. Voldaan, na ruim 85 km onder de wielen doorge draaid te hebben, werd deze tocht vol bracht. De op het programma staande klassieker naar de Achelse Kluis wordt verplaatst naar 12 augustus.Zondag 19 augustus is de Ronde van Ysselsteyn. Zondag 8 juli staat de kermistocht op het programma met na afloop koffie en vlaai bij Herberg de Peel. Afgelopen vrijdag en zaterdag werd in Den Bosch het open NK moderne vijfkamp gehouden. Na haar tweede plaats van vorig jaar werd Anne-Marieke van Hulst met ruime voorsprong Nederlands kampioen. De Venrayse sportster boekte een dubbel succes want ze verbrak met 4.091 punten haar persoon lijk record. "Daar was ik ook heel erg blij mee. Mijn streven was meer dan 4.000 punten te halen. Die magische grens heb ik nu eindelijk doorbro ken", zegt Anne-Marieke van Hulst. De 27-jarige Venrayse beoefent nu bijna twee jaar de moderne vijf kamp. Zij heeft in deze periode een enorme progressie geboekt vooral door haar trainingsinzet want zes dagen per week is ze met haar sport bezig. De moderne vijfkamp is een Olympische tak van sport die in Nederland nog klein en vrij onbe kend is. Dat ervaarde de Venrayse een aantal weken geleden in Bulgarije waar ze aan haar eerste Europees kampioenschap deelnam. Ondanks dat ze op enkele onderde len haar persoonlijk record ver scherpte kon ze zich niet mengen met de echte wereldtop. "Het was een heel sterk deelnemersveld. Vooral in landen als Bulgarije, Duitsland, Rusland en Engeland ligt het niveau stukken hoger. Maar toch was ik heel tevreden met mijn resul taten." Op vrijdag 29 juni verscheen Anne-Marieke van Hulst aan de start van het open Nederlands kam pioenschap. Op de eerste dag ston den de onderdelen paardrijden en zwemmen op het programma. Zij reed met haar paard, dat per loting wordt toegewezen, weliswaar een foutloos parcours van twaalf hinder nissen maai- finishte zeven seconden in de tijdsoverschrijding. Bij het zwemmen maakte ze haar achters tand meer dan goed en sloot de vrij dag als eerste af. CONCURRENTE Op zaterdag moest ze op haar zwakste onderdelen schieten en schermen haar meerdere herkennen in Judith Maas uit Ermelo. "Zij was mijn grootste concurrente. En op deze onderdelen scoorde zij beter dan ik." Maar op het afsluitende onderdeel hardlopen, een cross over drie kilometer, stelde Anne-Marieke van Hulst de nationale titel overtui gend veilig met 4.091 punten. Ruim voor Judith Maas die op 3.136 pun ten bleef steken. Het open NK werd gewonnen door de Duitse Casimir. Van Hulst eindigde hier als derde in de eindrangschikking. "Van tevoren durfde ik niet te zeggen dat ik even kampioen zou worden. Alhoewel je de Nederlandse top natuurlijk goed kent. Maar je bent van zoveel facto ren afhankelijk. Er kan op de vijf onderdelen van alles misgaan waardoor je zoveel achterstand oploopt die niet meer te compenseren valt. Als je met het paardrijden de fout ingaat dan ver speel je bijvoorbeeld al 1.100 pun ten. Dit blijft een onzekere factor omdat je niet weet welk paard je krijgt." Het zijn drukke tijden voor Anne- Marieke van Hulst want over drie weken staat het wereldkampioen schap in Engeland alweer voor de deur. "Daar ga ik vooral naar toe om internationale ervaring op te doen. Na het WK is het ti jd voor vacantie en daarna ga ik me weer voorberei den op het nieuwe seizoen". 26 paren traden aan om de laatste ladderavond te spelen. In de gele lijn werden Joop van Hooft en Toon den Brok eertse met 61,65%, op de hielen gevolgd door Huub Thuyls en Piet Hanen met 61,31% en Truus Reintjes en Mia Koopman met 59,57%. In de rode lijn scoorden Karin Gooren en Ber Poels het hoogst met 57,25%. Tweede werden Thom Kuypers en Jo Sijbers met 56,42% en Mientje en Toon Jakobs werden derde met 55,83%. De eindstand van de zomerladder is nu bekend, op de vijf (beste) avonden sprokkelden Hay Houwen en Joop van Hooft 329,20% bij elkaar, Toon den Brok en Paul Corver 307,30%, Tiny en Jac Meeusen 306,10%, Truus Reintjes en Mia Koopman 303,01% en op de vijfde plaats Huub Thuyls en Piet Hanen 283,95%. Hiermee is voor dit seizoen de strijd gestreden en rest nog slechts de slotdrive op dinsdag 3 juli. Dirk Kok is de enige Venraynaar die deelneemt aan het WK schieten voor militairen dat van 12 tot 21 juli in Lahti in Finland wordt gehouden. In eigen land behoort de Yenraynaar tot de nationale top maar op het wereldkampioenschap richt hij zich op een plaats bij de eerste dertig. Aanvankelijk zouden drie militai ren van Groep Geleide Wapens de Peel naar Finland gaan. Maarten Rijs uit Horst moet echter vanwege verandering van baan verstek laten gaan. Naast Dirk Kok gaat ook John Kok uit Helmond naar het WK. Ze zijn geen familie van elkaar maar wel collega's op de vliegbasis in Vredepeel en ook beiden lid van de Venrayse schietvereniging Remington. In totaal nemen vijf Nederlandse militairen aan het WK schieten deel. Naast drie schutters van de luchtmacht ook een schutter van de landmacht en de marechaus see. Voor Dirk Kok wordt het al zijn vijfde wereldkampioenschap. Verleden jaar in Turkije bereikte de sportpistoolschutter de finale en ein digde op de 30e plaats. "Dat moet er nu opnieuw inzitten", denkt hij. "Voor de echte wereldtop kom ik qua talent en training tekort. In Nederland behoor ik tot de top drie. Ik ben al diverse malen nationaal kampioen geweest en het Nederlands record staat nog steeds Tijdens het tweede weekend van de Limburgse handboogkam pioenschappen heeft Rick Philipsen van Diana uit Venray met overmacht de Limburgse titel in de wacht gesleept. Waren op zaterdag de weergoden wat minder gestemd wat zelfs leidde tot het stilleggen van de wedstrijd, zondags waren de weeromstandig heden ideaal. De klasse waar een schutter in uitkomt word bepaald in de voorrondes van de laatste zes bondswedstrijden. Tijdens het kam pioenschap worden twee series van elk 25 pijlen geschoten op een afstand van 25 meter. Op de eerste dag was het de beurt aan de dames en heren uitkomend in de 2e en 3e klasse. Hier behaalde Ewa Hellegers in de tweede klasse een tweede plaats met 369 punten. Bij de heren derde klasse behaalde Robert Thijssen een derde plaats met 450 punten, en Jos Gooren ein digde op de vijftiende plaats met 408 punten. Voor iedereen die wel eens op een atletiekbaan wilde lopen of eens wilde kijken hoe de conditie was organiseerde de club een speciale zomerloop. Ook mensen die geen lid waren van de vereniging konden deel nemen aan deze wedstrijd. Voor de dames was er een 3 km wedstrijd en voor de heren een 5 km wedstrijd. De belangstelling voor deze eerste zomerloop was nog niet overweldigend maar er werd wel stevig gelopen en het enthousiasme was bijzonder groot. De aanzet is nu gemaakt en voor het volgend jaar staat hij alweer op het programma. Wil je wel eens een wedstrijdje lopen op een kunststof atletiekbaan houdt die datum dan in de gaten. Trainingen: Bij de trainingen heb ben ze een gezamenlijke warming- up waarna het geheel in groepjes uit elkaar gaat. Die groepjes worden ingedeeld op de snelheden die je aan kan, het doel van de training die ont spanning kan zijn, stevig trainen naar een wedstrijd toe of naar een persoonlijke toptijd. De trainingen zijn op dinsdag, intervaltraining op de baan en donderdag, lange duur- loop in en om Venray. Ze starten om 19.00 uur vanaf of op de atletiek baan. Zaterdag bostraining om 16.30 uur in het Boshuizengebied. Start vanaf de oude Barrier. Uitslagen: Zomerloop Venray: 5 km. Mannen senioren: Jan H Mulder 17.59(1 e), Paul Classens 19.06(2e), Ger Litjens 19.38(3e). 5km. Mannen 40+: Sjaak Geurts 18.46(le), Pieter Classens 19.21 (2e), Carolus Bouten 20.07(3e). 3km. Dames senioren: Jacomijn Pluimers 13.25(le) 3km. Dames 35+: Gerda Top 11.48(le), Nel Selten 12.06(2e), Carla Meijer 13.22(3e). Overige Heren: John Weijs 19.47, Mark Classens 20.36, Jan Maessen 20.43, Roland Waayenburg 22.17, Peter Janssen 22.18, Egbert Knol 22.23, Jan Bouten 22.25, Henk Stiphout 23.00, Bart Hermans 23.07, Jan Koopmans 23.28, Piet Pluk 25.14. Overige Dames: May Bol 15.50. Betsy Arts 16.41. Bij baanwedstrijden over 800 meter heeft Jan Poels een zeer scherpe tijd gelopen. Hij finischte in 2.08.22 een nieuw 40+ clubrecord, klasse. Mart van Rooij liep hier een tijd van 2.09.02. Jan liep later die week ook nog een 1500 meter in een tijd van 4.24.2. Twan Lensen bevestigde zijn goede vorm door weer een snellere tijd te lopen op de 10 km. Zijn nieuwe snelste tijd is 30.14 en daarmee begint hij bij de top van Nederland aan te sluiten. Wedstrijdagenda: 18 juli: Stratenloop Sevenum Informatie: Lopersgroep Venray is de recreatieve tak van Atletiekvereniging Venray Regio. Wil je graag wat meer informatie over de Lopersgroep bei gerust een van de volgende nummers, zij kun nen u antwoord geven op al uw vra gen. Aanmelden of meelopen om het eens te proberen kan ook altijd. Anja Gooren tel. 589486, Jan Maessen 589488. Zaterdagavond was in Stein de interna tionale juniorenwedstrijd over 750 m. zwemmen 20 km.'fietsen 5km. lopen. Mariska v.d. Horst van Triathlon-ver- eniging Venray werd tussen dit buiten landse geweld keurig tweede, achter de Duitse kampioene Jana Veld- schol ten, maar voor de Belgische Geral-dine Heynen. Mariska had tijdens het zwemmen en fietsen de leiding van de wedstrijd, maar moest op het heuvel achtige loopparcours de Duitse voor laten gaan. De andere Hollandse deel neemsters moesten vele minuten prijs geven op de koplopers. Met de Nederlandse Kampioen-schappen vol gende week zaterdag in Holten voor de boeg is dit een zeer veel belovende ont wikkeling voor de Sevenumse. Zondags was het de beurt aan de dames en heren eerste klasse, de junioren en de seniorenklasse 1 t/m 4. Bij de dames eerste klasse eindig de Annie Thijssen op de zesde plaats met 425 punten. Bij de heren eerste klasse werd Helmuth Willems twaalfde met 450 punten en Mari Thijssen zestiende met 447 punten, hetgeen goed is voor een basisplaats in het Limburgs team. Bij de senio ren derde klasse eindigde Math Barents op een zesde plaats met 341 punten. Bij de senioren was er even eens succes voor de twee andere Venrayse handboogverenigingen. Piet Martens van St. Joris Leunen en Theo Jans-Beken van Sebastiaan Heide eindigde beiden op de eerste plaats met respectievelijk 464 en 448 punten. Bij de junioren was Rick Philipsen duidelijk in vorm. Met maar liefst 470 punten en een gemiddelde van 9,4 wist hij de rest van de concurrentie ver voor te blij ven hetgeen genoeg was om Limburgs Kampioen te worden bij de junioren en een basisplaats te veroveren in het Limburgs team. Hierbij werd eveneens zijn persoon lijk record scherper gesteld op 236 punten. Martijn de Mulder eindigde als tiende met 371 punten, Jeanine van Hagen als veertiende met 282 punten en Thomas Frenken op de zeventiende plaats met 229 punten. Tijdens de kwalificatie FITA in Baarschot wist Wendy van Ooi bij de dames als eerste te eindigen met maar liefst 1232 punten. Bij de heren behaalde Matthias Deul 1152 punten dit was voldoende om de 1000- en de 1100-ster te behalen. Uitslagen dressuurwedstrijd Odiliapeel zaterdag: Eva v. Ooi met Nevade 2e kl. Ml met 165 p.; Ton Arts met Lola 5e kl. Ml met 163 p.; Kathelijne Maessen met Cevita 2e met 169 p.; Marieke met Giorgio 2e k. B met 168 p.; Ellen v. Dijck met Pouwer4e kl. B 168 p.; Marie-José Clevers met Prince 5e 160 p. Zondag: Kathelijne Maessen met Funny Boy 2e kl. L2 165 p.; Esther v. Dongen met Prince kl. LI le en 3e met 172 en 164 p. en met Latin Dance 5e en 6e met 164 en 161 p.; Kelly Swinkels met Nathalie le kl. LI met 166 p.; Bianca Arts met Olaf kl. L12 5e met 164 p. Op de eerste selectiewedstrijd voor pony's in Sevenum reed alleen Rianne Schellekens in de prijzen. Zij werd met Scooby 2e in de springklasse Db met 62 stijlpunten. Grave vrijdag 29 juni: Rick Janssen werd met Melchior kl. L 7e. Grave zaterdag 30 juni: Rick Janssen met Money Penny 2e springkl. DZ. Bij de paarden was het Jan Janssen met Donut die 2e werd in de dressuurkl. Z. Petra v. Dijck werd met Limmertaire 6e in de kl. Zwaar. Rianne Schellekens werd met Scooby 3e kl. Ml met 168 P- Neerbosch: Petra v. Dijck le springkl. L met O-Quick. In Meerlo werd zondag een selectie wedstrijd voor pony's georgani- Dirk Kok (links) en John Kok gaan naar het WK schieten voü/ IMf militairen in Finland. op mijn naam." Het wereldkam-.J pioenschap is met zo'n duizend j. deelnemers een enorme happening.:* Naast het pistoolschieten is er ook geweerschieten en zijn er schieton-: j derdelen voor dames. Dirk Kok schiet met een sportwapen op een buitenbaan van 25 meter. De Venraynaar is al negen jaar intensief bezig met zijn sport. "Ik ben er eigenlijk per toeval ingerold. Het bleek dat ik aardig overweg kon met een pistool. Ik ben toen gevraagd voor de militaire ploeg." Sinds die tijd traint Kok drie tot vier keer per week. Iedere vrijdag oefent hij op het militaire trainingscomplex Heumensoord bij Nijmegen. "Zo'n wereldkampioenschap is een gigan tische belevenis. Vanaf januari volg ik een trainingsprogramma en ben welhaast tegen het professionele aan met de sport bezig." Zijn maatje John Kok heeft wat minder ervaring want hij beoefent de schietsport pas ruim twee jaar.! Voor hem wordt het zijn eerste WK. De militairen mogen in diensttijd aan het wereldkampioenschap, dat negen dagen duurt, deelnemen. De eerste twee dagen zijn gereserveerd 1 voor trainingen. Daarna wordt ei' iedere dag geschoten door de lOOOj deelnemers. Synchroonzwemmen Uitslagen van de clubkampioen-! schappen 2001: Cat. Zonder diplo-' ma: 1. Emy Hermens; 2. Chrissy de! Bree; 3. Sterre v. Mechelen. Cat. Met H-diploma: 1. Shannon v.'j Sambeek; 2. Janne Driessen; 3., Josien Janssen; 4. Eline v. Dijck: 5., Joelle Schaminee; 6. Melissa i Bouten; 7. Joyce Hendriks: 8. TessaJi Runge; 9.Marijke Greijdanus. Cat.1 Met G-diploma: 1. Silke Loenen.; Suzan Ploegmakers; 3. Sylvie-Elise' Schaminee; 4. Stefanie v.d. Wijst; 5.1 Marcha Toonen; 6. Imke Hofmans: 7. Kimberly Goemans; 8. Fieke Classens; 9. Ilse Verdellen; 10.' Anne Aben; 11. Els v.d. Giesen; 12. Miranda Creemers; 13. Astrid v.d.; Munckhof. Cat. Met E-diploma: I Dian Wellen; 2. Melanie Goemans. Cat. Met D-diploma: 1. Linda Hofmans. Cat. Met C-diploma: 1 Cinderelle Goemans; 2. Amandine 1 v.d. Ven; 3. Tetske Peeters; 4. Moniek Classens; 5. Malanie v. Sambeek; 6. Lara Vöermans; 7.Bea Wellen. Cat. Met B-diploma: 1. Kim Janssen: 2. Karin v.d. Heuvel; 3.( Hanneke Peeters. Clubkampioen 2001: Kelly Swinkels. Zondag 24 juni werden de volgende diploma's behaald: H-diploma: Chrissy de Bree, Emy Hermens en Sterre v. Mechelen. G-diploma: Joyce Hendriks, Joelle Schaminee. Eline v. Dijck, Josien Janssen. Melissa Bouten. Shannon v. Sambeek en Janne Driessen. F- diploma: Miranda Creemers. Sylvie-Elise Schaminee, Fieke Classens, Ilse Verdellen, Marcha Toonen, Silke Loenen, Suzar Ploegmakers, Imke. Hofmans er, Anne Aben. PEEL EN MAAS on line www, vandenmunckhof.nl/ nieuws seerd. Twee leden van St. Jan wer-li den kringkampioen, nl. RianneJ Schellekens die le werd mei Scooby in de dressuurklasse Min met 171 p. en bij het springen waei het Rick Janssen die met Mone>l Penny kampioen werd in de kl. D-i zwaar. Andere uitslagen in Meerlo: VerneJ Janssen met Tarzan 2e dressuur BBi met 175 p.; Maartje Emons mei' Renaldo 4e dressuur DB met 161 p. Chantal Oudshoorn 4e kl. DB men; 161 p.; Rianne Schellekens 3e kl Ij DB springen; Ingrid Willems meil Fast Jumper 6e springen DB Maartje Emons le met Renaldci ponyspel B en 2e met 107 p.; Susar. Hendriks met Nina 2e ponyspel C.

Peel en Maas | 2001 | | pagina 17