Kelly Willems volop in training voor EJK Motorcrosser Joe Maessen tweede Sfunt eett/e#VKzy SVOC'Ol oiiicieel een teit Vier midgetgolfers strijden om titel Beachtoernooi zaalvoetbal- vereniging Venrode •smimlirfmliüa ü-jird'j "s'jUi Mudhunters Duivensport DC De Piëlhaas Bridgeclub Klavertje Vier PC Jumpers Biljart TV Ysselsteyn Autocross Overloon De Barrier De Roerdomp PC Nobel Veulen/Heide TC Venray HV Manual Pl donderdag 5 juli 2001 - Pagina 16 Sabina Larmené werkt hard aan come-back Afgelopen vrijdag en zaterdag trainde de nationale jeugdselectie van de Nederlandse Tafeltennisbond (NTTB) in de hal van TTV Red Stars. Onder de drie meisjes kadetten (de enige selectie die in juli naar het Europees Jeugdkampioenschap - EJK - in Italië gaat) bevindt zich ook de 14-jarige Kelly Willems. De speelster van Red Stars (ze komt komend seizoen uit in het eerste damesteam) gaat dit jaar voor de tweede maal mee naar het EJK. De twee trainingsdagen in Venray onder, leiding van bondscoach Achim Sialino maakten onderdeel uit van het trainingsprogramma in aanloop naar het EJK. dat van 20 tot en met 29 juli plaatsvind in het Italiaanse Tierni. Het programma begon vorige maand reeds met trai ningsstages op nationaal sportcen trum Papendal en stages in Roemenië en Frankrijk, waar ook aan de Open Franse kampioen schappen en het Zes-landen Kadettentoernooi werd deelgeno men. Overigens moest Kelly bij de Open Franse verstek laten gaan wegens een blessure (een ontsteking aan de enkelpees), waarvan zij ech ter weer volledig genezen is. Vorige week is ze weer voluit begonnen met trainen, wat ook de komende •drie weken niet zal veranderen. De komende weekends staan trainings stages op Papendal gepland, terwijl Kelly doordeweeks nog traint bij Carla Nouwen (die samen met Sigrid van Ulsen het drietal comple teert). Alle trainingsarbeid zal moe ten resulteren in tenminste een even aring van de prestatie vorig jaar, toen het team elfde werd in het lan- dentoernooi. Individueel zal Kelly dit jaar uiteraard proberen verder te komen dan de tweede ronde, waar zij vorig jaar strandde. In Peel en Maas van donderdag 19 juli komt Kelly zelf aan het woord over tafel tennis, trainen en het EJK. SABINA Overigens is Kelly niet de enige speelster van Red Stars die nog volop in training is. Ook Sabina Larmené is hard aan het werk om komend seizoen weer topFit achter de tafel te verschijnen. Sabina miste het afgelopen voorjaarsseizoen van wege een slepende schouderbles sure. Na een operatie is de blessure gelukkig Verholpen en is zij vorige maand begonnen met de hersteltrai ningen. Als de voortekenen ons niet bedriegen zal zij komend seizoen een duchtig woordje meespreken in de eredivisie. Het komend seizoen zal Red Stars geheel in het nieuw gekleed gaan. Behalve dat de huidige clubkleding aan vervanging toe is, is ook het nieuwe hoofdsponsorschap van Afgelopen weekend waren de Motorcrossers Regio Venray voor j:de tweede keer te gast op het circuit i Bezuidenhout te Boekei. Bij de 'wedstrijd van zaterdags eiste Roel Hermsen bij de 500 senioren een 'vierde stek op, terwijl Peter Pijpers algemeen zesde werd na het rijden "van twee manches. Ook nu reed Ruud Pijpers de sterren van de hemel en ging beide keren als twee- de over de meet wat voldoende was ivoor de tweede plaats in het dag- klassement. Edwin Logtens ging ■met de derde beker huiswaarts. Bij ".de 125 junioren was er in de eerste manche pech voorStef van der ^Wouw die in de tweede manche als negende werd afgevlagd Tijdens de wedstrijd van zondag i in Boekei was er in de gecombineer de klasse Inters 250/500 een 35e istek voor Bernie Kuenen weggelegd en bij de Inters 125 kwam de 21e plaats op naam te staan van Niek van Benthum na twee manches. Een 30e stek was er voor Rob Mulders, terwijl Dennis van de Laar met een 31e plaats aan de haal ging. In de klasse 125 senioren legde Ad Coenen beslag op een negentiende plaats en was de tweede trede van het erepodium voor Joe Maessen na hel rijden van een sterke wedstrijd. Tijdens de tweede EK-wedstrijd in Wommelgom zat het voor Maarten van de Aa niet mee, hij wist de zestiende plaats veilig te stellen na het rijden van drie man ches. Komende vrijdag is er een dealerscup in Venray, waar zater dags en zondags een Internationaal Quadweekend gehouden zal worden en is er een nationale wedstrijd in Gemert en zullen de zijspannen aan treden in Olmen voor het Europees Kampioenschap. Variatie' is het toverwoord bij de hnountainbikers van ATB vereni- 'ging de Mudhunters. De ene zondag is er een tocht in de 'regio waar je dan op eigen tempo het parcours afrijdt en de andere keer is er een training waarbij gezelligheid meer op de voor grond staat. Zo waren we het afge lopen weekend in de peel om te Ifietsen. ■Daar moet je gewoon in alle rust 'doorheen kunnen fietsen om niets 'te missen. 'Een hele leuke training met heel :möoi weer en koffie na. 'Op dinsdag is er een training 'waarbij techniek en interval aan 'bod komen. Deze is dan ook wat 'zwaarder dan de zondag training. Planning voor de komende weken: 'Zondag 8 juli vertrek 8.00 uur voor een tocht in Neeroeteren- België. 'Zondag 15 juli vertrek 9.00 uur voor een training in Overloon. 'Zondag 22 juli vertrek 8.00 uur i'voor een training op de vaste route j'in Weert. i'-Zé vertrekken bijna altijd vanaf 'zwembad de Sprank. 'Voor informatie bel je met Piet op ;0478-589880 of kom gewoon een -keer naar één van de trainingen of tochten. PDV De Zwaluw B>Wedvlucht: Argenton, 23-6-2001 638 km: P. Janssen KI 13 14 23 35 36; H. Philipsen 2 21 29 42; C. v. Vught 3 40 48; J. Sijbers 4 10 11 17 19; Chr. Gerrits 5 33 39; M. Voesten en dochter 6 20 51H. Strijbosch 7 31 32 43; W. v. Osch 8 25; v. Haren- Stiphout 9 12; V. v. Dijk 15 27 34; M. Basten 16 38 44; P. Smits 18 24 26 30; Th. Droessen 22; H. Arts 28; H. Litjens 37 41 47 50; W. Heijnen 45; P. v. Zwamen 46; M. v. Abel 49. B>Wedviucht: Sezanne, 24-6-2001 351 km: M. Basten 1 3 57 62 64 94; J. Sijbers 2 45 68 106; C. v. Vught 4 10 15 41 42 47 58 79 85 90; H. Peeters 5 19 36 104; P. Loonen 6 23 27 40 75; Chr. Gerrits 7 8 9 17 21 29 43 78 98; J. Voesten K 11 39 81 86; A. v.d. Munckhof 12 26 33 44 46 49 50 53 82; A. Sijbers 13 71P. Smits 14 22; M. v. Abel 16 28; J. Henckens 18 66 105; H. Litjens 20 70 74 107; J. Verdeuzeldonk 24 77 99; A. Hendrix 25 56 72 88: J. Kerstens en zn. 30 91 103; H. Vermeulen 31 48 61 95; L. Willems 32 73 89; M. Voesten en dochter 34 59 63 65 80 101; comb. Verdellen 35 76 87 100; J. v. Kessel 37 60 84; G. v. Houdt 38 54 55; v. Haren- Stiphout 51; J. Leyssen 52 102; Strijbosch-Derks 67 83 92 93; P. v. Houdt 69 96 97. Sabina Larmené werkt na een sle pende blessure keihard aan haar comeback Végio Verzekeringsgroep een belangrijke reden hiertoe. De naam Végio Verzekeringsgroep zal dan ook prominent op de nieuwe shirts gaan prijken. Het nieuwe tenue zal overigens weer terugkeren naar de oorspronkelijke clubkleuren van Red Stars: zwart shirt, zwarte sport- broek. Binnenkort krijgen alle leden een brief thuisgestuurd, waarin zij hun maten kunnen opgeven voor de nieuwe kleding, die wederom van het merk 'Tibhar' zal zijn. Uiteraard zal ook nu weer een speciale, lagere prijs berekend worden voor de leden. NIEUWE VLOER In de week van 9 juli is de zaal van Red Stars de hele week geslo ten. Reden hiervoor is dat de sport- vloer wordt vervangen. De huidige vloer ligt er inmiddels al zestien jaar en ondanks de relatief goede staat werd besloten een nieuwe toplaag aan te brengen. De nieuwe sport- vloer zal overigens een andere kleur krijgen: 'duivenblauw'. Overigens is de zaal van Red Stars in de overi ge weken van juli beperkt open. Zoals ieder jaar kan men op dins dag- en donderdagavond van 19.00 tot 22.00 uur vrij spelen. In de ker- misweek is de zaal wederom geslo ten tot maandag 13 augustus: dan zal het trainingsseizoen weer een aanvang nemen. Dit jaar organiseert Red Stars weer een trainingsweek met Never Despair uit Den Bosch. Na twee jaar zijn de contacten weer aangehaald en is besloten de voorbereidings- week op het nieuwe seizoen weder om gezamenlijk in België (Eeklo) te houden. Vanwege de onderbreking van de traditie van twee jaar (daar voor maakte Red Stars elf trainings kampen mee) gaan dit jaar slechts vijf jeugdleden van de Venrayse club mee: Desmond Janssen, Rob Aben, Bart ter Huurne, Max Thijssen en Tom Thijssen. Zij zullen echter ongetwijfeld een fantastische trainingsweek krijgen en hun enthousiasme zal er wellicht ook toe leiden dat er volgend jaar meer leden mee willen. Zaterdag 7 juli is er weer darten om de levensmiddelenpakketen in café de Piëlhaas. Iedereen kan zich inschrijven tot •uiterlijk 20.15 uur, dit kan ook tele fonisch: nr. 582187. De aanvang van het toernooi is om 20.30 uur. Afgelopen donderdag was de laatste clubavond van het seizoen. Er werd in twee lijnen gespeeld: Geel: 1. Ds. Cuppen-Buyssen 64.58%; 2. Ds. V. Ham-Korsmit 59.17%; 3. Mw. Claessens-hr. Hermans 57.92%. Groen: 1. Ds. Cremers-Peters 64.06%; 2. Ds. Aberson-Schaeffers 61.46%; 3. Ds. Faas-Visser 60.42%. Het nieuwe seizoen begint weer eind augustus. Esther en Iris Jeurissen kringkam pioen springen. De laatste selectie en tevens de kringkampioenschappen werden in Meerlo verreden. Iris slaagde er in om tweemaal kringkampioene te worden. Iris won met Miss Saigon cat. BB en met Nimphy J. b-licht. Esther won de d-licht met Why hay way J. Jaleesa v.d. Hof werd met Bonito 6e; Nicky Brand met Topaas 6e. DOS Piet Barents is clubkampioen libre van biljartvereniging DOS Venray geworden. Voor de laatste avond, met voor alle acht spelers nog twee partijen te gaan, leidde Math Siebers met 8 punten. Achter hem met zes punten, kwamen Huub Kusters, Miep Weerts, Lambert Coenen en als vijfde Piet Barents. In de voor laatste ronde ging de koploper in de fout en hij speelde in de laatste ronde gelijk. Math werd hierdoor tweede. De enige.die beide partijen won was Pietje Barents en hij werd zodoende clubkampioen libre 2001. Op de derde plaats eindigde Huub Kusters, die op percentage Jolanda Voesten en Lambert Coenen voor bleef. De Ropa Computer clubkam pioenschappen jeugd en mixdubbel senioren leverde de volgende uitsla gen op: Mix sterkte B: 1Jan Ewals en Gonny van Dijck 2. Jeu en Tilla de Wit en 3. Dirk Jaspers en Tineke Vergeldt, Herman van Ass en Riek Heidens Mix sterkte A: 1Twan van Osch en Annie Jansen 2. Jan en Liesbeth Altink 3. Jan en Marleen Vergeldt, Wim de Wit en Truus Kusters. In de week van 13 t/m zondag 19 augustus wordt het Juwett Tweewielers 40+ Toernooi gespeeld. Afhankelijk van het aantal inschrijvingen wordt het toernooi over de week verdeeld. In verband met de leeftijd wordt geprobeerd de wedstrijden zo veel mogelijk te spreiden of zelfs in twee leeftijds klassen te spelen. Alle senioren leden van 40 jaar of ouder kunnen zich hiervoor inschrijven middels de inschrijfkaarten in de kantine. De inschrijfkosten bedragen f 2,50. Contactpersonen voor dit toernooi: Theo Jenneskens (541330) en Gonnie van4 de Pas 541611). De inschrijving sluit op zondag 29 juli. De komende weken is er weer rack ettossen op de woensdagavond van 20.00 tot 22.00 uur. Ook dit jaar orgniseert Auto Sport Team Duivenbos uit Overloon weer een autocross onder auspiciën van de ASUZ. Dit evenement zal plaats vinden op zondag 8 juli op circuit Duivenbos, gelegen aan de Oplooseweg te Overloon, aanvang 12.00 uur. Er komen diverse klassen aan de start: Toerwagen tot 3000cc, Kever-, 1600 Sprint, 2-1 iter Sprint, Standaard-, Sport tot 2000cc, Gastrijders-, Vrije- en de Fun Klasse. De auto's dienen te voldoen aan de geldende veiligheidseisen volgens hel ASUZ reglement dat op aanvraag verkrijgbaar is bij de orga- nisatie. Inschrijven kan nog op de crossdag tot 10.30 uur. Hard lopen bij Loopgroep de Barrier is altijd anders. De ene keer licht de nadruk op een training met korte stukjes lopen en veel rust en de andere keer lopen we langere stukken en rusten kort. Ook in de zomer lopen we gewoon door. Het is dan wel wat rustiger maar met de huidige vakantiespreiding zijn er het hele jaar door mensen op vakantie. De trainingen zijn op: Maandag van 19.15 tot 20.30 vanaf hotel Asteria. Donderdag van 19.15 tot 20.30 vanaf camping de Barrier. Voor meer informatie kun je ook bellen met Piel Duponl, telefoon 589880. Uitslagen jeugd: Eindklassering jeugdfederatiecup: cat. All. Jeroen Peeters; cat. B: 7. Dave Arts; 8. Nick Tunissen; 21. Tom Tunnissen. Programma: zaterdag 7 juli: 3e en laatste jeugdkoning op de Ballonzuil, bijeenkomst 13.00 vis- senv an 13.30 tot 15.30. Programma senioren: zondag 8 juli: Venray-Vierlingsbeek op de Ballonzuil. Uitslagen: 7e zomer avondcompetitie: 1. S. Philipsen; 2. R. Bexkens; 3. G. Robben; 4. H. Bexkens; 5. H. Goemans. De eerste wedstrijd tegen Vierlingsbeek werd gewonnen door G. Robben, 2e J. Jansen, 3e J. Dinnissen; 4e B. v.d. Hoogenhof en 5e Av. Mill. Opgeven wedstrijden: seer, H. Hendriks, tel. 0478-582994 voor donderdags 19.00 uur. Vergunningen: Nieuwe vergunnin gen zijn verkrijgbaar bij Faunaland Van Grootel, Stationsweg 21 Venray en bij H. Hendriks, Past. v.d. Gaetstraat 48 Venray, tel. 0478- 582994. Hier zijn ook dag- en week- vergunningen te verkrijgen voor vis vijver de Ballonzuil. Bij de secretaris kan men ook terecht voor verdere inlichtingen. Tijdens het concours in Sevenum werd Jeanine Huybers in de kl. CM1 met handicap le met 182 p. Het viertal behaalde een verdienstelijke 3e plaats met 145 p. Op 1 juli was er een concours in Meerlo. Stefanie Muijsers werd kringkampikoen in de kl. DL1 met 184 p. Jeanine Huybers werd kring kampioen in de kl. CM1 met 177 p. In de kl. DB behaalde Jaimy Muijsers 159 p. en Loes Reynders een 5e pl. met 159 p. Het viertal behaalde een 2e pl met 173 p. -^T /IJ "a De winnaars van de clubkam pioenschappen mix zijn: Junioren groep a: 1Peggy Litjens en Thomas Litjens 2) Lian Vullings en Patrick Loenen. Junioren groep b: 1) Inge Theunis en Robin Koenen 2) Lisa Lucassen en Paul Nabben. Volwassenen groep a: 1) Loes Swinkels en Stef Gielens 2) Henriëtte Swinkels en Freek Thoone. Volwassenen groep b: 1) Catrien Lamers en Pieter Lamers 2) Ine Vullings en Hay Vullings. De clubkampioenschappen enkel en dubbel starten op 27 augus tus; inschrijfkaart moet uiterlijk 13 augustus in de brievenbus lig gen. Het Thuisblijverstoernooi is op zondag 29 juli, inschrijven kan tot 22 juli. Het Venray Open vindt plaats op vrijdag 24, zaterdag 25, zondag 26 augustus (opgave voor dit toernooi bij Nico Jakobs). Dit jaar wordt er voor het eerst ook een Venray Open voor de jeugd georganiseerd, eugdleden van 12 t/m 15 jaar zijn hiervoor persoonlijk benaderd. Het Venray Open is een derby tussen alle tennisverenigingen van de gemeente Venray. De poule-wedstrijden voor de jeugd vinden plaats op za. 25/8 op het tennispark van TC Venray. Op zondag 26 augustus worden hier ook de finales van alle discipli nes gespeeld. De Venrayse kerkdorpen Castenray en Oirlo hebben afgelo pen zondag broederlijk de handen in elkaar geslagen bij de presentatie van de nieuwe fusieclub SVOC'Ol (Sportvereniging Oirlo Castenray 2001). 1 juli 2001 is de officiële oprichtingsdatum van de nieuwe sportvereniging die voortkomt uit SV Castenray en DIS Oirlo. De nieuwe club gaat ruim 500 leden tel len, onderverdeeld in de takken voetbal en korfbal. Afgelopen zon dag werden feestelijk de nieuwe verenigingsvlag en de nieuwe shirts met sponsornamen onthuld. Ook de Spannender kan het bijna niet. Vier leden (Jan Engels, Harrie Lenssen, Gerrit Vermeulen en Jan Litjens) delen in de onderlin ge competitie midgetgolfen bij de heren de eerste plaats met zeven punten, waarbij Jan Engels op basis van gemiddeldeverbete ring (-0,44 de nieuwe koplo per is. Gerrit Janssen (acht punten) zit het kwartet echter dicht op de hielen. Bij de dames leidt Annie Litjens (22,5 pt) nog steeds voor Riet Lemmens (23 pt) en Miet Clevers (24 pt.). Tijdens de dis trictskampioenschappen in Leende was MGC Buitenlust met veertien deelnemers sterk vertegenwoordigd. Een fatale misser op baan 3 deed Jan Engels van de tweede naar de vijfde plaats duikelen. In de laat ste ronde maakte hij nog wel iets goed, maar net als vorig jaar belandde hij als vierde (101 holeslagen) net langs het podi um. "Jammer, maar dit jaar had het er echt in gezeten." Het laatste gold ook min of meer voor Harrie Lenssen (103 holeslagen), die onlangs tijdens een toernooi op dezelfde banen 97 slagen nodig had en dat zou nu goed zijn geweest voor een gedeelde tweede plaats. Nu moest hij met de zevende plaats tevreden stel len. Winnaar in deze heren seni orenklasse werd verrassend de thuisspelende Ad Hanegraaf (95 hsl) voor favoriet Tiny Klarenbeek (Geldrop) met 97 hsl en de plaatselijke favoriet Hans van der Aa (Leende) met 98 hsl., die onlangs nog het toernooi op zijn naam schreef. De overige leden rangschikten zich als volgt: Gerrit Vermeulen 10e, Huub Straatman 13e,. Gerrit Janssen 14e, Jan van Dijk 14e, Jan Litjens 20e, Leo Wilms 21e, Theo Litjens 22e en Hay Fleuren 23e. Fleuren speelde ook in Oirschot mee om het kampioen schap van afdeling 1 (lange banen) en wist als twaalfde te eindigen. Bij de dames senioren deden de leden niet veel voor elkaar onder, maar ereplaatsen zaten er niet in. Bets Wilms was met 144 hsl en de zevende plaats beste dame, gevolgd door Miet Clevers (147/8e), Annie Litjens (149/9e) en Jo Litjens (151/10e). Winnares werd Mieke Koenen (Leende) met 102 hsl. geflan keerd door Annie van Beek (Heeze) met 105 hsl..als tweede en Roel ie Manders (Eindhoven) met 107 hsl., die na barrage Gonny KolSteren (Geldrop) van het podium verdrong, als derde. Komend weekend zal Jan Engels deelnemen aan de NK Combi, die in het Friese Appelscha zal worden gehouden. Clown Polka vermaakte de kinde-\ ren tijdens de festiviteiten in Oirlo leden van het nieuwe bestuur wer- j den voorgesteld. De leden van de fusiecommissie werden voor hun i vele verdiensten in het voortraject beloond met een zogeheten 'Theike'-beeldje, vernoemd naar de j legendarische Thei 'd'n Trekbuul' i Biiddiger. Büddiger stond in het ver7 leden tijdens thuiswedstrijden van j zowel SV Castenray als DIS Oirlo langs de lijn om de voetbalhelden j muzikaal te ondersteunen. Hij stond symbool voor een eerste toenade ring lussen de sporters van beide verenigingen. Op het hoofdveld werd verder een elektronisch score bord officieel onthuld. De middag werd voortgezet met diverse activi- j teilen voor jong en oud. Dit alles natuurlijk onder het genot van een natje en een droogje. Deze week is het Van Gooi/Boer i K4 Asics jeugdranglijstoernooi van start gegaan. Dit is een jeugdtoer- j nooi waarbij punten te verdienen j zijn voor de jeugdranglijst. De fina les vinden op zaterdag 7 juli plaats, j Er wordt gespeeld in zowel enkels j als dubbels in diverse leeftijdsklas- I sen. Iedere donderdag is er racket wissel vanaf 18.15 uur. Op zondag- aVond vindt het husselen plaats, j Onder de aanwezigen worden de pasjes gehusseld zodat per uur steeds vier verschillende mensen j samen tennissen. Aanvang 19.00 uur. De mix-league is volop bezig. Er zijn vier poules samengesteld die op vrijdagavond spelen. TCV heeft ook een eigen website waarop de nodige informatie te vinden is voor leden j en andere belangstellenden: www.tcvenray.nl. Nieuwe leden kunnen zich aanmelden bij de ledenadministratie, telefoon 584876. Op maandag 20 augustus vindt er in Nederweert een vergadering plaats met als onderwerp de veran dering van de spelregels. Verdere informatie volgt nog. Op maandag 10 september is er om 20.00 uur een najaars-ledenvergadering in het wijkgebouw in Landweert. Zaalvoetbalvereniging Venrode houdt al vier zomers, telkens in de maand juli, een beachtoernooi. Dit jaar barst de strijd om de Hulsmancup los op zaterdag 21 en zondag 22 juli. Het sportspektakel is verdeeld in een beach- en voetvolley toernooi. Het toernooi vindt plaats op het schouwburgplein dal voor die gele genheid wordt aangekleed in Caribean sfeer. Op zaterdagayond is er een spetterend optreden van de band Clover. Inschrijven voor deel name aan het Venrode GMT beacht oernooi 2001 is nog mogelijk tot 9 juli. Teams die zich na deze datum inschrijven komen op de wachtlijst, zódat bij eventuele afmeldingen direct contact opgenomen kan wor den met teams die op de wachtlijst staan. Het inschrijfgeld bedraagt 60 gul den, ieder team bestaat uit minimaal drie personen en speelt, ongeacht het resultaat op de eerste dag, op beide dagen. Voor meer informatie of inschrijving kan men terecht bij: Marcelino Bistervelts, telefoon 06- 27 257 517 of 077- 35 91 518 (werk), of via marcelino@venro- de.myweb.nl en www.venrode.myweb.nl. Venrode is een van de oudste zaal voetbalverenigingen in Noord- Limburg. De heren Arts en Mijngaarden stonden met name aan Het beachtoernooi, al het vierde jaar op rij, zaterdag 21 en zondag j 22 juli in het centrum van Venray de wieg van de vereniging die op 31 j augustus 1976 werd opgericht. Op i 27 oktober 1994 vond er een algehe- i le bestuursovername plaats en sinds dien beleefde Venrode hoogte- en dieptepunten. Een hoogtepunt was hel kampioenschap en promotie naar de 2e Klasse A in het seizoen i 1996-1997. De vereniging is nog steeds actief in de KNVB-verband en viert dit jaar haar 25-jarig jubi- leum. Dit feit wordt op gepaste manier gevierd tijdens het beach toernooi op 21 juli.

Peel en Maas | 2001 | | pagina 16