diect&tett Schutterij huldigt acht jubilarissen Leren omgaan met depressie Prijswinnaars 'Weken van het reisboek' y Oude fot Prins Bernhard Cultuurfonds Computer cursussen in Venray Geslaagd Oud papier Subsidiebedrag verhoogd Bijenwac^ Venrayak Zomer workshop Verdachte aanranding aangehouden PEEL EN MAAS donderdag 28 juni 2001 - F EN Grote Kerk Deken: J. Coenen, Eindstraat 6, tel. 550740; kapelaan W. v. Dijck, Dr. Poelsstraat 4, tel. 550790; Priester in ernstig noodgeval: via ziekenhuis, tel. 522222. Opgeven misintenties: Eindstraat 6: ma t/m vr (niet op do) van 9.30-10.30 uur. Zaterdag: 19.15 H. Mis voor Wim Snijders (verj.); Gonny Franssen- Clephas (coll); jrd. Ouders Johan en Mien Rongen-v. Cuijk en zoon Wim; Wim en Antonet Jacobs- Hanen; 6wd. Huub Vaessen; jrd. Leo Versteegen en overl. fam.; voor overl. ouders Sikes-Pouwels; Zondag: 13e Zondag door het jaar. 9.30 Latijnse Hoogmis voor Huub Stoef en overl. fam.; Betsy en Herman v. Loo-Pouwels; jrd. Piet en Gerda Janssen; Hem Janssen; Annie de Jonge-Hendrikze (verj.); 11.00 Piet Claessens (coll); overl. echtel. Sjaak en Marie-Janssen-Theeuwen; Thei en Drien Voermans en Hennie Voermans: Elizabeth Bistervels-v. Daal: jrd. Leo Hellegersr; Teng Manders en Netje Manders-Stevens. Maandag: 9.00 H. Mis Rector Robbertz; Dinsdag: 9.00 H. Mis ouders v. Osch-Hebben en zoon Sjef; Jan v. Ham; bijz. Intentie; Woensdag: 9.00 H. Mis Gerarda Broers: Johan Schwachöfer en overl. fam.; Helena, Amoldina Haenraets en H.E.H. Henricus Haenraets; Ben Aarts (buurt Pr. Hendrikstr.); Donderdag: 9.00 H. Mis overl. fam. Coppis-Gielen en dochters; Vrijdag: 9.00 H. Mis fam. de Vilder-Rutte; Dienbeurten: za 19.15: Ingo, Koen M.. Rober. Saskia, Judith en Falco; zo 9.30 dhr. Hoppenbrouwers, Job en Marlijn; zo 11.00 Stef, Sharona, Daphne, Freek, Laura en Dennis; Lectoren: za. 19.15: S. Manders; zo 9.30 J. Truijen, 11.00 W. Bistervels. Vincent van Gogh Instituut Zaterdag: 18.30 Liturgieviering in de St. Servatiuskapel. Voorganger: G. den Hartog. Lect.: G. Olislagers. Vertrek bus om 18.15 vanaf de St. Annakapel. Zondag: 10.00 Liturgieviering in de St. Annakapel. Voorganger: G. v. Loenen. Lect.: zr. Jacinta. Vertrek bus 9.45 vanaf de St. Servatiuskapel. 11.15 Liturgieviering in de Vincentiuskapel. Voorganger: B. Faas. Maandag: 10.30 Liturgieviering Den Heuvel. Voorganger: B. Faas. Woensdag: 11.15 Liturgieviering in de kapel van het Vincentiushuis. Voorganger: B. Faas. Stiltecentrum: Maandag: 16.45- 17.15 Yoga en meditatie, P. Zandvliet. Donderdag: 16.15-17.15 Yoga en meditatie, P. Zandvliet. Paterskerk Bereikbaarheid priesters: A. de Graaf Woutering, Leunseweg 5, tel. 580202: kapelaan W. van Dijck, Dr. Poelsstraat 4, tel. 550790. In ernstig noodgeval: via balie ziekenhuis, tel. 522222. Opgeven misintenties ma t/m vr 9.30-10.30 uur, Leunseweg 5 of tel. 580202. Misintenties voor de hier navolgende week dienen bij de pastorie opgegeven te worden voor deze week vrijdagmorgen 10.30 uur. Elke dinsdagmorgen is de kerk open van 10.00-12.00 uur voor verering van H. Antonius. Ziekencommunie: in afspraak met pastorie, tel. 580202 ma t/m vr 09.30-10.30 uur. Zaterdag: 17.00 Gelegenheid om te biechten. 18.00 m.m.v. Chrisko (organiste); overl. ouders Smits- Lijssen: Jac Janssen (coll); Jan Derks (coll); Zondag: 8.30 voor de parochie Venray-zuid; 10.45 m.m.v. Zangers v. St. Frans; Louis Smets; Bep Overbeek; overl. ouders v.d. Boogaard-Sleegers; 12.00 doop Jessy Luypers, Dagoberthof 18; Maandag: 18.30 Francien Smits- v.d. Heuvel; Dinsdag: 18.30 overl. Harrie Vermeulen en Magdalena Schultz; Woensdag: 18.30 voor vluchtelin gen in Angola; Donderdag: 18.30 jgt. Piet Baeten; Vrijdag: 18.30 fam. Peters-Arts; Martin Millen (coll) Voorafgaande aan de eucharistievie ring zal er elke vrijdag om 17.30 aanbidding zijn in de kerk. Parochie Oostrum Zondag: 10.30 H.Mis (Harmony); jrd. Piet Haegens; bijz. Intentie; Dinsdag: 9.00 fam. Vennekens- Verschuren en wederz. Fam.; bijz. Intentie; Donderdag: 9.00 fam. Vennekens- Verschuren en wederz. Fam.; past. De Ceuster; Misdienaars: Astrid v.d. Munckhof en Maikel Tonnissen. Parochie Oirlo Zaterdag: 19.00 Gez. H. Mis (dameskoor); overl. ouders Nelissen-Gerards (verj. Mam); Theodorus Peters, Petronella Kemmelings en overl. fam. leden; Zondag: 10.00 Hoogmis (heren koor); tol intentie van Scouting; Frank Voermans; Mien Linskens- Takken; Christien v. Raay-Duijf namens Dionisiusstr.); Woensdag: 9.00 voor de parochie; Vrijdag: 9.00 t.e.v. H.Hart van Jesus en voor priesterroepingen; uit dankbaarheid en tot bijzondere intentie. Parochie Castenray Zaterdag: 19.00 jrd. Gertruda Tielen; jrd. Fam. Geerets-Classens; overl. ouders v. Rhee-Drabbels en kinderen: jrd. Overl. ouders Janssen-Vollenberg; overl. ouders v. Kuijck-Verrijdt en kinderen; uit dankbaarheid voor een onbekende donor; jrd. Gertruda Vullings- Dinghs; Misdienaars: Karin en Astrid. Parochie Leunen Opgave misintenties donderdag 9.30-11.30 pastorie, tel. 581575. Contactpersoon parochie: A. Reintjes-Jenniskens, Bershof 18, tel. 582221. Zaterdag: 15.00 doopviering Pelle Jacobs; 18.00 gest. Jrd. Harry v. Dijck; weekd. Tonie Custers- Linders (6); 6wd. Josien Voermans- Rooyakkers; gst. Jrd. Teng Houben; Piet Emonts; overl. fam. Voermans- v. Gerven; weekd. Marie Bouten (2). Zondag: 10.30 (deken Coenen); gst. Jrd. Antoon Janssen en Elizabeth Jenniskens; gst. Jrd. Gerardus Smits, echtgen. En doch ter Maria; Jaap Josten en Door Josten-Smits; Misdienaars: za 18.00 Lian Vullings en Joyce Hendrix; zo 10.30 Benny Janssen en Geert Manders; Lectoren: za Peter Loenen; zo Elly Theunis. Rectoraat Heide Opgave misintenties bij B. Meijboom, Heidseweg 48, tel. 581703. Contactpersoon parochie: L. Pouwels, Heidseschoohveg 1, tel. 582421 Zondag: 9.15 Hoogmis (deken Coenen); jgt. Gerardus Wismans; Sef Michels; misd.: Elian, Geert, Marlie en Giel; lect.: Ria Derikx: Rectoraat Veulen Opgave misintenties: G. Claesens, tel. 583112. Contactpersoon parochie: M. Geurts-Slangen, Lorbaan 9, tel. 588215. Diaken v. Gassel, tel. 077-4671961. Zaterdag: 19.30 Hgm. Kinderwoorddienst (deken Coenen); jgt. fam. Nijsen-Coolen en Anny: overl. fam. v. Staveren-v. Son; jgt. Harry Hendriks; Misdienaars: za: Karei, Patrick, Loes Th. en Rik; lect.: M. Philipsen-Reintjes. Parochie Ysselsteyn Zaterdag: 19.00 kinderwooddienst (Enjoy Together); overl. leden en donateurs van vrindenkring fanfare Peelklank; Henny Emonts- Muijsers; Truus v. Schijndel- Thijssen en overl. fam.; Annie Verschuuren-Driessen; jrd. Jac Smeets; Zondag: 9.15 Vivace); Marie Arts; Jep Hendrix: Dinsdag: 19.00 Tonie Claessens- Engels; Luke Aarts; Grad Claessens (buurt); jrd. Annie Cleven-v. Dijck; Misdienaarsbeurten: za 19.00: Ruud en Bart A.; zo 9.15 Vera en Ellen; di 19.00 Klaas en Frank. Parochie Merselo Zondag: 10.45 Mathias Manders, Rosina Schanz en dochter; Piet Janssen; Woensdag: 19.00 Theodorus Hendrix en Wilhelmina Engelen. Misdienaars: Frank Hendriks en Coen v. Tilburg. Rectoraat Vredepeel Zondag: 10.45 (dameskoor) uit dankbaarheid fam. Comelissen- Hendriks; fam. Lenkens-Ermens; Donderdag: 19.00 M. Jansen; fam. Huijs-v. Enckvort; Misdienaars: zo: Luc, Joost, Suzan en Tom. Lezers: zo: Jan Classens. Rectoraat Smakt Zaterdag: 14.00 huwelijksviering Th. Gommans-Baselmans; Zondag: 10.00 hoogmis voor René Buijzen; mw. Voermans- Rooij akkers; overl. fam. v. Kempen-Bongerts; dhr. Verhaak: tot St. Jozef; fam. Gommans-de Haart; lect. Olga v.d. Meer; Woensdag: In de St. Jozef genade kapel t.e.v. de H. Jozef. 9.30 H. Mis ouders Bastiaans-Deenen; Mayaene Berendsen; uit dankbaarheid; 18.00 40-jarig huwelijksjubileum fam. Rutten-Verheijen. Rehoboth Ned. Hervormde Evangelisatie op Protestantse GG. Gebouw Rehoboth: Cuppenpedje 2a, Horst. Evangelist: Clapvaeren 4, Horst, tel./fax: 077- 3987786. Zondag 1 juli om 10.00 en 14.30 uur zijn er diensten, kandidaat is P. den Ouden, Kinderdijk. 's-Morgens is er kindercrèche. Bijbelgemeente Venray De Bijbelgemeente Venray houdt iedere zondag diensten in gebouw 'de Kemphaan, Kennedyplein 1 in Venray. Er wordt gezongen uit de bundel 'Opwekking' met gebruik van overheadsheets. Iedere zondag is er zondagschool voor twee leef tijdgroepen en crèche. Na afloop van de dienst is er gelegenheid tot koffiedrinken. Naast de wekelijkse erediensten worden regelmatig bij zondere diensten georganiseerd. In deze krant wordt u daarover geïnfor meerd. De vaste predikant van de Bijbelgemeente is R. Lammers. Telefoon: 0478 - 586001 of 06 - 12637400. Secretariaat: Dhr. R. Korver tel. 077 - 4641936. De dien sten van de Bijbelgemeente zijn echte gezinsdiensten waar bijna iedere week een kwartier gedurende de dienst aandacht wordt geschon ken aan de kinderen, Iedere eerste zondag van de maand wordt het avondmaal gevierd. Door de weeks zijn er diverse gespreksgroepen rondom de Bijbel. Het Prins Bernhard Cultuurfonds Limburg zet zich in voor cultuur en natuurbehoud in de provincie Limburg. Daartoe worden naast amateuristische muziekbeoefening ook gerekend letteren, theater, dans, beeldende kunst, (audiovisuele) media, wetenschap, natuur- en monumentenbehoud. Het Prins Bernhard Cultuurfonds Limburg kan als regionale afdeling van het landelijke Prins Bernhard Cultuurfonds en de jaarlijks te hou den Anjerloterij in deze provincie aanzienlijke bedragen toewijzen. Het bestuur van het Prins Bernhard Cultuurfonds Limburg heeft in het tweede kwartaal van 2001 aan de navolgende projecten een bijdrage verleend: in Meerlo ƒ2700,- voor de muziekvereniging Tienrayse fanfare; in Venray ƒ10.000,- voor de Stichting Altaar- en kunstverwerking St. Petrus Bandenkerk voor de wederopbouw en restauratie van altaren en ƒ3800,- voor uniformen van harmonie Sub Matris Tutela uit Oostrum. Vanaf september start het Instituut Spijksma met een groot aantal computercursussen voor volwassenen. Op het programma staan cursussen Windows, Word, Excel, het databaseprogramma Acces en het presentatieopro- gramma Powerpoint. Verder bestaat er de mogelijkheid tot een cursus toetsenbordvaardig heid. Spijksma werkt o.a. met lera ren uit het onderwijs, op de nieuwste computers in kleine groepen en met korte cursussen. Aan het eind van de cursus ont vangt U een certificaat. Ook voor bedrijven zijn deze cursussen interessant. Voor meer informatie over deze cursussen kunt U contact opnemen met Instituut Spijksma, tel. 040-2832762 of via e-mail: mail@instituut-spijksma.nl Schutterij 't Zandakker Gilde St. Jan heeft afgelopen zondag acht jubilarissen gehuldigd die inmiddels 25 jaar lid zijn. Zoals bij de schutterij gebruikelijk is, gebeurde dit op de naamdag (geboortedag) van hun schutspa troon Johannes de Doper. De medailles werden uitgereikt door bondsvoorzitter Louis Litjens die geassisteerd werd door twee medebestuurders. De nieuwe voor zitter van de schutterij, Harry van Dorrestein, vertelde tijdens deze uit reiking enige wetenswaardigheden over hun verdiensten voor de schut terij. Tijdens deze receptie kregen ze ook het zilveren schild opgespeld (met opgelegd wapen) van de schut terij als dank voor 25 jaar lidmaat schap en vele verdiensten. Anita Beyer-Lenssen begon als dertienjarig meisje bij de muziek met een tenortrom. In 1993 heeft Anita de Piet Lenssen memorialbe- ker gewonnen met schieten. Ook is zij even als marketentster ingeval len. Gerda Lenssen-Direcks in in 1988 koningin geweest. Ook heeft zij in 1988 de Piet Lenssen Memorialbeker gewonnen met Kerkengemeenschap Venray e.o. Zondag 1 juli zal voorgaan Ds. L. Boot. De komende twee zonda gen zullen in het teken staan van een tweeluik over de profeet Elia. Aankomende zondag wordt het eer ste deel behandeld, aan de hand 1 Koningen 18. Het thema van de dienst is:"Kracht van omhoog'. In Het Zonnelied, Kiosk 6 in Venray, zal de dienst beginnen om 9.30 uur. Alleen in Het Zonnelied is er kin deropvang. De schoolvakantie is weer begonnen. Doordat veel jon geren op vakantie zijn, zal er tijdens de dienst geen kindemevendienst gehouden worden. Om 11.00 uur begint de dienst in het kerkje in Blitterswijck, Maasweg 9. Voor mensen die last hebben van somberheid of depressieve gevoe lens organiseert de Riagg Noord- Limburg in samenwerking met het Groene Kruis een cursus. In de cur sus gaat u praktisch aan de slag om uw stemming te verbeteren. Iedereen voelt zich wel eens som ber of verdrietig. Bijvoorbeeld als er iets onplezierigs is gebeurd zoals een ruzie, ziekte of andere tegensla gen. Meestal verdwijnen de gevoe lens na een aantal uren of dagen vanzelf. Soms echter houdt de som bere stemming langer aan, is hard nekkiger of komt herhaaldelijk terug. In dat geval kan er meer aan de hand zijn. U voelt zich tijdens een langere periode mat en somber en beleeft steeds minder plezier aan de dagelijkse dingen? Of heeft u last van spanningen, moeheid of schuld gevoelens of heeft u moeilijkheden met eten? Dan kan er sprake zijn van depressieve klachten. Sinds een aantal jaren organiseert de Riagg Noord-Limburg in samen- Margo Emonts uit Venray is aan de Hogeschool van Arnhem en Nijmegen afgestudeerd voor Culturele en Maatschappelijke Vorming. Ellen Verkoeijen uit Venray is te Roermond geslaagd voor MTS- installatietechniek, richting ontwer pen en tekenen. Op 20 juni is Leonieke Heidens uit Leunen afgestudeerd aan de Hogeschool Larenstein te Velp voor de studie tuin- en landschapsinrich ting, afstudeerrichting techniek. Aan de Hoge School voor Natuurgeneeswijzen te Arnhem slaagde Yvonne Bisschops in de richting Klassieke Homeopathie. Aan de Hogeschool van Arnhem en Nijmegen slaagde Jolanda Barents voor de opleiding Sociale Pedagogische Hulpverlening (SPH). Aan de Hogeschool Schoevers te Eindhoven is Loes Creemers uit Merselo geslaagd voor Toeristisch Management I en II. werking met het Groene Kruis een cursus voor ouderen die kampen met somberheid en depressieve gevoelens. Nu is er ook een variant voor volwassenen van 18 tot 55 jaar. Uit landelijk onderzoek is gebleken dat beide varianten van deze cursus effectief zijn in het verminderen van depressieve klachten. Deelnemers geven aan minder last te hebben van depressieve klachten. Ze geven tevens aan dat de cursus hen in staat stelt om beter om te gaan met depressieve gevoelens. De cursus is geen praatgroep; u krijgt praktische tips en handvatten aangereikt, die u helpen uw klachten te overwinnen. De cursus voor ouderen (56 jaar en ouder) start in oktober in Venray, de cursus voor volwassenen 18 tot 55 jaar) start in oktober in Venlo. Voorafgaande aan beide cursussen vindt een kennismakingsgesprek plaats met de cursusbegeleiders. In het gesprek krijgt u uitleg over de cursus en wordt samen met u beke ken of de cursus aansluit bij uw ver wachtingen en behoeften. U.kunt zich dan zelf een beeld maken en bepalen of u wilt deelnemen. Om aan de cursus deel te kunnen nemen hoeft u geen cliënt van de Riagg te zijn of te worden. De cursussen bestaan uit tien tot twaalf bijeen komsten van elk twee uur. Er kun nen tien personen deelnemen. Voor informatie kunt u bellen met 077- 3550280 (cursus 56 jaar en ouder) of 077-3550300 (cursus 18 tot 55 jaar). 'T DESSELKE Vrijdag 29 juni wordt er papier opgehaald in de route 't Desselke, Langeweg-St. Jozefstraat- Noordsingel-Westsingel- Merseloseweg en alle tussenliggen de straten. Aanvang 18.00 uur. Wilt u het oud papier goed gebundeld aan de straat plaatsen. VREDESKERK Woensdag 4 juli wordt er papier opgehaald route Vredeskerk. Aanvang 18.00 uur. Wilt u het papier goed gebundeld aan de straat plaatsen. De container aan de Westsingel, parkeerplaats Hubenhof is elke zaterdag open van 08.30 tol 17.00 uur. Hier kan iedereen papier deponeren ten bate van Heil der Zieken. Het bestuur van het Prins Bernhard Cultuurfonds Limburg is van mening dat extra aandacht voor kwalitatief jeugdbeleid en onder steuning van jeugd in de hafabra- orkesten noodzakelijk is. Daartoe heeft het bestuur recent besloten om met ingang van 1 juli 2001 de maxi maal te verkrijgen subsidie voor ins trumenten voor muziekgezelschap pen te verhogen van 7.500,- naar ƒ8.500,- per drie jaren. Voor het overige blijven de algemene richtlij nen van kracht. Zondag 8 juni 1937 had t de opening plaats van hes schietseizoen van de bijzot willige landstorm-afdeling waarbij tevens de in 1936 prijzen, tijdens een schiety werden uitgereikt. Dat j door dhr. V. Pij Is, lid van d telijke landstormcommissie is genomen op het sporttei de Leunseweg (terrein 'de Door de volgende leden de scherpschuttersprijzen 1. L. Volleberg; 2. P. Ram! M. Janssen en 4. G. Goorei s 6e en 7e prijs werden beha de schutters le klas: A. Vei W. Hulsman en A. Stevens. Nadat de voorzitter van i ling Venray, dhr. Quicken, i' opgekomen vrijwilligers hz sproken, nam het schieten vang. De vrijwillige schutj (voor zover ze nu bekei v.l.n.r.: Vic. Goumaj Rambaghs, onbekend] Vermeulen, Joh. Vermeij Gooren, Driessen, L. Vf— onbekend, V. Pijls, J. c£] twee onbekenden. ---■ Jan van der Putten»- J Ook in 2001 zal de bijt paraat zijn om zich te on over bijenzwermen. V rij hl bijenzwermen en hommelnj b.v. nestkastjes, worden gra( gehaald. Bi overlast van i (nesten), hommels en bijei spouwmuren of onder daPni' dient u zich, i.v.m. de nieuwlde het gebruik van bestrijding^3? len, te richten tot een erkeiÊrcl diertebestrijdingsbedrijf. 5rti Beschikbaar zijn: voor Ven,: o van Meurs, tel. 512537, Leuü e Weys, tel. 585806 eir-^ Ysselsteyn: Piet Michels, té 529511. ïkv In juni, juli en augustu den er verschillende wori gegeven in o.a. wichelrc pen, klankhealing en werk dromen. Deze zijn telkens, zaterdag. Verder zijn er h| avonden en nachtelijke me wandelingen. Deze acti\| vinden plaats in Heide (ge te Venray) en worden g( door Piet Alberts, werkzq medium, en Els Stax die i manistische wijze werk onder andere regressie] informatie kunt u belle 0478-513122. I De politie heeft vorige week vrij dag op 't Pleintje in Boxmeer een 46-jarige inwoner van die plaats aangehouden. De man wordt ervan verdacht even tevoren in een trap penhuis aan 't Pleintje een 16-jarig meisje uit Boxmeer te hebben aan gerand. De man is voor verhoor meegenomen. In boek- en kantoorboekhandel van den Munchof werden afgelopen vrij dag 22 juni de prijzen uitgereikt van de weken van het reisboek. De maand mei heeft in het teken gestaan van het Reisboek. Klanten die een reisboek kochten maakten kans op een rieten koffer vol reisboeken en twee vakntie- boeken-pakketten door een kanskaart in te vullen. De vakantie kan nu echt gaan beginnen voor mw. Peeters uit de Largostraat die het rieten vakantie koffer in ontvangst mocht nemen (le prijs) en voor mw. Thuyls en mw. Logtens, die beiden een pakket vakantieboeken ontvingen (2e en 3e prijs). De leden die werden gehuldigd v.l.n.r.: Henk de KleinAnita Beyei Gijsbers, Gerda Lenssen, Pierre Lenssen, Marij Stiphout, Giel Kriji Jeanne Krijnen. schieten. Jeanne Krijnen-Gooijer is de vrouw van keizer Joep die zij vanaf 1988 als keizerin heeft verge zeld. Ze heeft vele jaren alles gere geld voor het muziekkorps en zij zorgt al meer dan twintig jaar voor alle uniformering, zoals hel aankle den van nieuwe en oude schutters. Ook heeft zij alle kleding van St. Nicolas en zwarte piet gewassen en verzorgd. Ze is vijf keer koningin geweest. Marij Stiphout-Graat is al 25 jaar lang de schutterij behulp zaam geweest waar nodig was. Marij heeft samen met drie andere vrouwelijke jubilarissen ook jaren lang verdienstelijk geschoten in het Cl-zestal van de schutterij. Joop Gijsberts is jarenlang de regelaar van de schutterij geweest; als er iets nodig was regelde hij het. Ook heeft hij als sappeur vele prij zen gewonnen. Helaas kan Joop vanwege een slechte gezondheid niet meer meelopen. Pierre Lenssen is een telg uit hel schuttersgeslachl Lenssen en heeft ook in een A- zestal op het OLS geschoten. Hij heeft jarenlang in de schietc* sie gezeten. Ook is hij een g deerd en vakkundig opteken] alle wedstrijden waar de scf heen gaat. Giel Krijnen is als zesjarig! boer begonnen en nog stee zodanig actief. Hij is voorzit! de drumband en bestuurslid schutterij. Hij slaat bij de dl kerkelijke gelegenheden als I tamboer de gildetrom. Giel scj vele jaren in het A-zestal q OLS als achteropschutter I reserve-buksmeester. Henk de Klein is officier schutterij en heeft verschi jaren de leiding gehad ov exploitatie van de carnavalstei schiet al vele jaren met het AJ op het OLS. Henk is al vele actief als bestuurslid. Henk is jaren verdienstelijk buksmee: zorgt ervoor dat zeel veel tech zaken uitgevoerd worden, zoa vorige week merkbaar was b bondsfeest in Venray op de i tersweide.

Peel en Maas | 2001 | | pagina 22