NK Matchplay voor dames en heren Red Caps deelt de punten Dave Maarsse wint ruiterfestijn Meerlo Venrayse schutterij naar OLS Internationale militaire schietwedstrijd Nieuwe voorzitter schutterij Toerclub Ysselsteyn De Hakkespits Platform Lage Inkomens Schutterij 't Zandakker Wijk Zuid LVB Oostrum De Springplank Euterpe Venray's Mannenkoor Zangers van St. Frans Omroep Venray Feest in Landweert St. Petrus Banden Geslaagd Peeltoernooi Collegium Vocale na tEL EN MAAS na t] donderdag 28 juni 2001 - Pagina 17 In twee spannende wedstrijden gen Roef! uit Moergestel werden punten gedeeld door de Venrayse inkbalsenioren. De eerste wed- rijd werd overtuigend door Red ips Venray gewonnen: 11-3. De -eede wedstrijd, waarin een ander tcher/catcher koppel opgesteld oest worden, werd nipt met 6-4 rloren. De honkbal senioren 2 werden ids in de eerste inning overklast ;>r de gasten uit Oss. De Cardinals iegen diverse honkslagen en kon- in tevens profiteren van enkele jldfouten. oewel Red Caps zich in de vol- jnde vier inningen een beetje terug st te vechten liepen de Cardinals h uit naar een redelijke voor- ong. Pas in de zesde inning kreeg d Caps greep op de werper van de sten, maar de druk kon niet ver noeg opgevoerd worden om voor g gevaar van betekenis te zorgen. Met 6-24 was de overwinning terecht voor de gasten. Komende week staan de laatste reguliere wed strijd voor de zomerstop op het pro gramma. De nog te spelen wedstrij den zijn: Zaterdag 30 juni Pup Red Caps - Twins a 10:30, aan wezig 09:30 Pup Red caps - Twins a 12:00 Jun Red Caps - DVS al 1:00 Zondag 1 juli SBS Red Caps - Bullfighters al 1:00 HBS1 Nuenen - Red Caps a!4:30 HBS2 DVS - Red Caps a 14:30 Woensdag 4 juli SBS Mulo - Red Caps al9:00 Voor vragen of andere aangele genheden aangaande Red Caps Venray, Honkbal of Softbal kunt u terecht bij Richard Draaisma (0478- 582907 06-29.52.57.58), op onze Website (http://www.come.to/red- caps), of via email: RedCaps@dds.nl )e eerste eigen klassieker van dit De Vijfkanalentocht, ging van tart op een stralende zomerdag. Na km. de eerste lekke band van deze Dcht. Na een korte pauze werd de ttch vervolgd richting Helenaveen naar waren er na 10 km weer twee :kke banden. De vijf-kanalentocht of zes?) gaat gedeeltelijk over inverharde wegen. Deze onverharde s vegen zijn met deze weersomstan- - ligheden echter heel goed te doen :n maken de tocht voor natuurgenie- I lers extra aantrekkelijk. De verharde 0 weg die daarop volgde had beter onverhard kunnen zijn want een kleine valpartij was niet te vermij den nadat er een klein kunstmatig Llimmetje was aangelegd. Gelukkig viel de schade mee. Tijdens de kof fie hadden buitenaardse krachten ingewerkt op de fiets van Mart de 1 Wit. De zojuist vakkundig vervan- n band was door een E.T.tje lek stoken. ndag zoals gewoonlijk vertrek 09:00 uur bij Herberg de Peel. Maandag 2 juli: laatste oefenavond van dit seizoen in de Kiosk, a. 20.30; nieuwe paren starten reeds om 19.45 uur. Maandag 3 sept.: Ie oefenavond van het nieuwe seizoen. Optredens: Woensdag 4 juli: 's avonds districts- festifal 2001 in Zelhem (Wij even 't 01de, avondprogramma). Zondag 12 aug.: ls middag Festeynder Nederweert-Eind, midagprogramma. Donderdag 16 aug.: Folkloristische jaarmarkt Barneveld, dagprogram ma. Afmelden en contactadres van de Hakkespits: dhr. O. Pijpker, tel. 586260. In de maand juli en augustus is het PL1V alleen op maandagmor gen geopend van 10.00-12 00 uur. Voor dringende gevallen is het mogelijk om een telefonische afspraak te maken op nr. 581332. Tijdens de kermïsweek van 6-10 augustus is het PLIV de hele week gesloten, Vanaf 13 augustus zijn ze weer bereikbaar op maandag-, dinsdag en donderdagochtend van 10,00- 12,00 uur. V -S.,.. O-V Donderdag 28 juni, vanavond, oefe nen schieten om 19.30. Zaterdag 30 juni wordt de materi aalwagen geladen voor het OLS op de schuttersweide tussen 17.00- 19.00. Zondag 1 juli OLS te Boshoven- Weert. Bijeenkomst bij het gildehuis om 10.15, vertrek bus om 10.30. De kosten zijn ƒ5,- per lid, niet-leden ƒ10,-. In de optocht heeft 't Zandakker nr. 129. Het muziek korps moet om 14.15 optreden op het terrein met de rode vlag. De beoordeling van de diverse cate gorieën is van 17.00-18.00. het zestal schiet op boom 25 van 17.50 tot 18.30. Vrijdag 29 juni kienen in het wijk- gebouw aan de Beukenlaan 4. Aanvang 20.00 uur. Er zijn prachti ge prijzen en een superkien. Tijdens het ruitersportfestijn in Meerlo kwamen in twee dagen tijd 1800 combinaties in actie. In de Z en ZZ springrubrieken werd bijzon der fel gestreden voor de startplaat sen in het Masterspringen. De forse prijzenpot en de overweldigende publieke belangstelling voor deze rubriek hebben dit festijn onder de ruiters bijzonder populair gemaakt. Er plaatste zich dan ook een indruk wekkend deelnemersveld met inter nationale toppers als Leopold en Mathijs van Asten, Emile Tacken, Edwin Smits en Dave Maarsse maar ook de junioren Mirco Ilian en Petra van Dijck. Tijdens de vier barrages werden de hindemissen telkens ver hoogd en steeg de prijzenpot die uit eindelijk gevuld was met 4000 gul den, een rijzadel en een fauteuil. In de laatste barrage, inmiddels lagen alle hindernissen op ruim 1.60 m, moest Pieter Keunen op de allerlaat ste hindernis het onderspit delven met de bijzonder goed springende Celino. Zowel Emile Tacken als Dave Maarsse bleef tijdens de vier barrages foutloos en zij dienden een barrage op tijd te rijden over het inmiddels imposante parcours. De conditie eiste bij Emile zijn tol want met twaalf strafputen kon Dave Maarsse met een gerust hart zijn barrage rijden. De 7-jarige Morningstar liet al het hout boven en Dave mocht zich de gelukkige winnaar noemen van de overvolle pot. De wereldprimeur van de Dressage Exchange Competition werd een overweldigend succes. Zes combinaties kwamen terug voor deze partnerruil met paarden. Bij aanvang ging de plaatselijke favo riete Leontine Coenders met Jinzano fier aan de leiding, gevolgd door Miriam Knoors. Leontine ruil de met de als zesde peplaatste Iris van Annie Smulders. Waai" de eerste vier in deze competitie niet veel voor elkaar onder deden was er een behoorlijk verschil met de nummer 5 en 6. Hierdoor duikelde Leontine na de proef met Iris naar de vijfde plaats en stond uiteindelijk met lege handen. Overtuigend winnaar werd Nanda Sieben welke tijdens de le proef met Moncadeau derde stond en met Grace van Loes Engels die vierde stond de ruiterwissel wist te winnen. Nanda Sieben mocht een bedrag van 1200 gulden mee naar huis nemen. Beste paard van de wis sel werd Grace, die met een paar dendeken werd beloond. Op 1 juli komen in Meerlo de pony' s aan bod met het kringkampioenschap van Noord Limburg. Schutterij 't Zandakker Gilde St. Jan vertrekt op zondag 1 juli naar het Oud Limburgse Schuttersfeest in Boshoven, gemeente Weert, om een gooi te doen naar de hoogste prijs in de Limburgse schutterswereld, namelijk de winst in het OLS. Gezien de prestaties van de afgelo pen tijd zullen de Venrayse schutters geduchte tegenstanders zijn voor de overige 161 korpsen uit Belgisch en Nederlands Limburg. Het A- zestal van de schutterij bestaat uit Henk de Klein, Sjaak van Rhee, Ron Linders, Hans van Rhee, Joep Krijnen en achteropschutter Giel Krijnen. Ook de drumband van de schutterij gaat onder leiding van Toon van Opbergen proberen een goede score te behalen. Naast deze wedstrijden gaan ook de marketent sters, sapperus, keizer en de Veulense koning Marco Kusters proberen een mooi zilveren schild te veroveren bij de beoordelingen op het OLS. De Groep Geleide Wapens van de Koninklijke Luchtmacht houdt op zaterdag 30 juni voor de zestiende keer de traditionele internationale schietwedstrijd om de Luitenant Kolonel Schut trofee. De wedstrijd begint om 08.00 uur. Sinds vorig jaar wordt deze wedstrijd op de eigen schietbaan Heumensoord in Nijmegen gehouden. Al jaren wordt deze wedstrijd, met een totaal aantal van 45 teams, door vele landen bezocht. Elk team bestaat uit vier perso nen, in totaal ongeveer 180 deelne mers. Dit jaar echter is het animo zo groot dat de organisatie heeft beslo ten 65 teams met in totaal 260 schutters, voornamelijk militairen en reservisten uit Nederland, Duitsland, België, Denemarken, Oostenrijk, UK en USA, deel te laten nemen. De wedstrijd zal dit LVB Oostrum start begin septem ber op verschillende dagdelen met cursussen internet in de Bibliotheek Venray. Opgeven kan tot en met vrijdag 6 juli bij Maria Wilms, tele foon 583043. Wilt u bij opgave vermelden naar welk dagdeel uw voorkeur uit gaat. Degenen die zich al eerder opgegeven hebben, worden verzocht dit opnieuw te doen bij Maria. Het cursusaanbod bestaat uit drie dagdelen van twee uur en een cursusboek. In het eerste dagdeel leert men iets over de beginselen van de computer en Windows 95/98. Het is een echte beginnerscursus voor mensen met geen of weinig ervaring met de computer. In het tweede dagdeel staat internet cen traal, terwijl in het laatste dagdeel E-mail berichten maken, verzenden en ontvangen aan de orde komt. Donderdag 28 juni (vanavond), laat ste clubavond van dit seizoen voor de kinderen van de groepen 5 en 6. van 18.30 tot 20.00 uur komen we in dit seizoen voor de laatste keer bij elkaar. We doen dit in ridderstijl. Er zijn spelletjes en natuurlijk de gebruikelijke versnaperingen. Woensdag 4 juli, laatste handeling in de privatisering van het gebouw. De delegatie van de Springplank wordt om 17.30 uur op het gemeen tehuis ontvangen voor de officiële ondertekening van de stukken. Harmonieorkest: 28 juni 20.00 uur repetitie; 5 juli 19.30 afsluiting sei zoen; 16 augustus eerste repetitie na de vakantie 20.00 uur; afmelden Annette Lianes tel. 582963. Jeugdorkest: 23 augustus 18.45 uur repetitie; 30 augustus 18.45 uur repetitie. Drumband: dinsdag 14 augustus 20.30 uur repetitie; afmelden: Rob Derkx tel.514415. Bestuur: 20 augustus AB 20.00 uur Perdstal. Repetities: donderdag 28 juni: 19.30 uur: Repetitie gehele koor. Zondag 1 juli: Bijeenkomst allen in de Witte Hoeve 13.00 uur (Extra repetitie) (Daarna vertrek naar Arhem) Programma: 1 juli optre dens bij Internat. Korenfestival Arnhem Afmelden: Bij Kees van Kreij, Tel. 589775 (Bij voorkeur tussen 18.00 en 19.00 uur). Vrijdag 29 juni: 19.00 uur repetitie voor de jongens; 20.00 uur repetitie hele koor. Zaterdag 30 juni: tussen 10.00 - 12.00 uur oud papier inleveren in de papiercontainer bij Eurodump aan de Nieuwhuisweg. Zondag 1 juli: 10.15 uur inzingen Paterskerk; 10.45 uur H.Mis in de Paterskerk (in uniform). Maandag 2 juli: tussen 19.00 - 20.00. uur inleveren van bagage in de Galmhut. Dinsdag 3 juli: 08.00 uur vertrek vanaf de Galmhut per bus naar Schiphol. Maandag 9 juli: circa 16.00 uur terugkomst koor bij Galmhut. jaar geschoten worden op de hoofd wapens van de Klu te weten het geweer Diemaco Cl, de Karabijn Diemaco C8, het pistool Glock 17 en als uitstapje naar nostalgie, de pistool mitrailleur UZI. Buiten de wedstrijd, om deze beroemde trofee, dit is overigens een verchroomde Uzi op een houten plaat, zal er nog van alles te doen zijn zoals vlieg tuigherkenning op de computer, georganiseerd door het computer ondersteund onderwijs van het 120 squadron van De Peel. Daaamaast kan er met een historische kruis boog geschoten worden, begeleid door echte gildebroeders in middel eeuwse pakken, en er bestaat de mogelijkheid om met wedstrijd luchtgeweren op tien meter de vaar digheid te beproeven. Na afloop van de wedstrijd zal Kolonel Schut bd de prijzen uitreiken. In 'n Wandeling dur 't Rooise Land op donderdag 28 juni aandacht voor het Zwart Water aan de Kulenweg. Na het bezoek aan 't Zwart Water is het ook donderdag weer tijd voor 'n Venrods Ketierke van 18.00 tot 19.00 uur, herhaling maandag 18.00 - 19.00 uur. In Waar zijn de troubadours gebleven? op diezelfde donderdag zullen de weer mannen Johan Verschuuren uit Aarle-Rixtel en Bert Vloet uit Overloon te gast zijn van 20.00 tot 22.00. Voor deze gelegenheid wor den de programma's Ger Gedoan en Waar zijn de troubadours gebleven? samengevoegd. De weekendkalen der is het muzikale en informatief evenementenprogramma van Omroep Venray, elke zaterdagmor gen tussen 10.00 en 12.00 uur. Kent u iemand die zondag of maandag jarig is? Verras hem of haar met een verjaardagstaart! Bel zondag tussen 12.00 en 14.00 naar Verzoekjes op Zondag of kijk op internet-site www.omroepvenray.nl Wijkvereniging Landweert houdt op vrijdag 29 en zaterdag 30 juni eer/Wijkfeest met zes kamp feestavond met live muziek. Op vrijdag om 20.30 uur begint er in de feesttent bij bet wijkgebouw 't Stekske de denk- ronde van de zeskamp. De teams moeten het op die avond al tegen mekaar opnemen met de mystery-guest, vragen en de behendigheidsspel. Verder wordt de joker van ieder team gepresenteerd waar ze ook al pun ten mee kunnen behalen. De entiee is gratis. Op zaterdag 30 juni begint om 10,30 uur de Zeskamp op het speelterrein Fluitekruid-Rozemarijn. Dit jaar zij» er spectakulaire spellen waarin de teams het moei lijk zullenkrijgen, "s Avonds begint dei'féesSuvond mei live muziek van de popgroep Eclips. Die avond vindt ook de prijsuit reiking van de zeskamp plaats. Tamboerkorps: repetitie op woens dag van 19.30 uur tot 21.30 uur en op zondags samen met het muziek korps. Opleidingsorkest: repetitietijden op woensdag van 18.45 uur tot 19.30 uur. Verdere ondersteuningslessen op zondag bij Sandra en Henk vol gens rooster. Muziekkorps: repetities op woens dag van 19.30 uur tot 21.30 uur, zondags van 10.30 uur tot 12.00 uur. Komende aktiviteiten: 30 juni vis sen; 4 juli laatste repetitie voor de vakantie; 15 aug. eerste repetitie na de vakantie; 31 aug. show-optreden in Capelle a/d IJssel. Afmeldingen: Bij verhindering die nen alle leden van het jeugd- en muziekkorps zich af te melden bij de korpsleiding, bij voorkeur mon deling tel. 580418, of uiterlijk tot een half uur voor aanvang van de repetitie in de Opmaat, tel. 513593. Aanmeldingen nieuwe leden: tele foon 580993 of 580418 of bezoek een van de repetities in clubgebouw de Opmaat, Oostsingel 37 te Venray. Op prachtige golfbaan in Geijsteren Op de prachtige baan van de Golf- en Countryclub Geijsteren wordt voor de dertiende keer het Nederlands Kampioenschap Matchplay voor Professionals georganiseerd. Het golfevenement vindt plaats op donderdag 28 (vandaag), vrijdag 29 en zaterdag 30 juni. Op alledrie de dagen is de entree vrij. Ruim twaalf jaar geleden werd door verschillende golfleraren, onder wie de Noord-Limburgse legende Bertus van Mook, het initia tief genomen voor de organisatie van een Nederlands kampioenschap matchplay voor professionals. Het kampioenschap wordt sindsdien gespeeld onder de vlag van de over koepelende Professional Golf Association (PGA). Voor de organi satie van het golftoemooi, dat mede door toedoen van Van Mook in Geijsteren belandde, werd door de plaatselijke golf- en countryclub een aparte stichting opgericht. In twaalf jaar tijd veroverde het evenement binnen het gilde van golfleraren een gewaarde plek op de nationale toer- nooikalender. "Niet geheel toeval lig", zegt Hans de Rooy, stichtings lid van het NK Matchplay, "De Het 35e Peeltoernooi, gehou den op 16/17 en 23/24 juni is ten einde. De organisator Fanfare Vriendenkring Overloon kan terug zien op een zeer geslaagd toernooi waar aan 40 korpsen hebben deel genomen. Op zater dag 16 juni namen 19 slagwerk groepen deel die gejureerd wer den door de heer Leo Pustjens uit Sittard en op 17/23/24 juni 21 Harmonie Fanfare en Brassband-orkesten door de heer Leon Adams uit Ell. Het volgende Peeltoernooi 2002 zal worden gehouden in Meijel. De organisatie is in han den van fanfare Monte Corona uit Kronenberg en Evertsoord. De uitslagen: Slagwerk-toer nooi 16 juni: jeugddrumband fanfare Vriendenkring Overloon jeugddevisie, ruim voldoende; drumband fanfare Moed en IJver Blitterswijck 2e divisie, goed; drumband Ons Genoegen oitlo, 2e divisie, ruim voldoende; tam boerkorps harmonie Sub Matris Tutela Oostrum, Ie divisie, zeer goed; drumband fanfare de Peelklank Ysselsteyn, le divisie, zeer goed; drumband harmonie St. Catharina Leunen-Veulen- Heide, le divisie, goed-zeer goed. Ha-Fa-Bra: 17 juni: fanfare Dorpsklank Castenray, le afde ling, goed; fanfare de Peelklank Ysselsteyn, ere-afdeling, ruim voldoende-goed. 23 juni: fanfare Vriendenkring Overloon, afd. Superieur, goed-zeer goed. 24 juni: jeugdfanfare BMBM Maashees, jeugdafdeling, goed; muziekvereniging Ons Genoegen Oirlo, afd. Uitm., goed-zeer goed; Euterpe Venray, niet deelgenomen; kerkelijke fanfare St. Oda Merselo, afd. Superieur, zeer goed. Elke maandagavond repetitie van 20.30-22.30 in de bibliotheek op het St. Annaterrein van het VvGI. Een kamerkoor is toch iets heel apparts. Wil je ook meewerken aan een stukje kwaliteit? En heb je zin en tijd om mee te zingen als tenor, kijk dan eens tijdens eên van Vle repetities en proef de sfeer. Inlichtingen: bel dan: 569412 of 584986. spelers komen heel graag naar Geijsteren. Het is een fantastische baan, behorend tot de mooiste van Nederland, prachtig gelegen in de bossen en zeer afwisselend. Een baan met twee geheel verschillende karakters en dat wordt door de gol fers enorm gewaardeerd. Voor onze vereniging is het toernooi iedere jaar opnieuw een uitstekende gele genheid om ons image te verster ken." De Rooy complimenteert en passant de greenkeepers die ervoor gezorgd hebben dat de baan er op dit moment in topconditie bijligt. Ook de wedstrijdvorrm draagt vol gens hem bij aan het succes van het NK Matchplay. Matchplay is als het ware een man tegen man gevecht waarbij op iedere hole wordt gepro beerd het minste aantal slagen te bereiken. Feitelijk zijn het achttien (holes) duels in een wedstrijd. Wie uiteindelijk op de meeste holes de minste slagen heeft gebruikt, wint de wedstrijd. Dit in tegenstelling tot het gebruikelijke strokeplay waarbij het totaal aantal slagen telt. "Het is ook voor de toeschouwer een bij zonder aantrekkelijke en doorzichti ge wedstrijd vorm", aldus Van Rooy. Bijzonder dit jaar is dat niet alleen het kampioenschap voor heren gespeeld zal worden, maar dat ook voor de eerste maal het Matchplay kampioenschap voor dames gehou den wordt. Er hebben zich al een aantal bekende Nederlandse golfda- mes ingeschreven te weten Judith van Hagen, Marieke Zeisman, Mette Hageman, Rica Comstóck en Marcella Neggers. Doordat voor de komende drie jaar enkele grotere sponsors hun financiële steun heb ben toegezegd (Rabobank Venray Meerlo-Wanssum, Océ Venlo, Bavaria en Essent) is de continuiteit van het NK Matchplay voor de Ook dit jaar zijn weer prominente golfers aanwezig komende jaren gewaarborgd. Het toernooi gaat donderdag (vandaag) van start met een strokeplay waar aan 72 heren professionals deelne men. 's Middags komen de zestien beste heren aan de start voor de eer ste ronde van het Matchplay kam- Sioenschap. Vrijdag beginnen om 8.30 uur de kwartfinales en om 13.30 uur de halve finales bij de dames en heren. Zaterdag verschij nen om 15.30 uur de finalisten bij de dames en heren op de baan. Rond 18.30 uur is de prijsuitreiking van het dertiende NK Matchplay voor professionals. Rond het toernooi vinden diverse activiteiten plaats. Vrijdag (vanaf 12.00 uur) en zaterdag kunnen alle bezoekers (zowel golfers als niet- golfers) deelnemen aan de Putt van 1000 gulden. Met een kleine bijdra ge bestemd voor een goed doel (Stichting Handicart) heeft men de kans - door het maken van een een voudige putt - om '1000 gulden te winnen. Op zaterdag om 17.30 uur is de finale van de Putt van 1000 gulden. Diezelfde dag is om 10.30 uur een PRO-AM wedstrijd, waarin dertig teams (telkens een profes sional en drie amateurs) strijden om de eer en de prijzen. Aan deze PRO- AM nemen ook dit jaar weer enkele prominente en bekende Nederlanders deel zoals Freek de Jonge, Ivo Niehe, Bruni Heinke en Pieter Storms. Om 16.30 uur is de Bavaria Shoot-Out, een korte wed strijd over drie holes met zes beken de Nederlanders die het opnemen tegen drie professionals. Meer infor matie is verkrijgbaar op http://www.matchplay-pro.nl Zondagmorgen kreeg de nieuwe voorzitter Harrie Dorrestein de door kapelaan Van Dijk ingezegende en door het echtpaar Kreinen vernieuwde zil veren voorzittersplaat omgehangen. Tijdens de mis afgelopen zondag heeft schutterij 't Zandakker Gilde St. Jan afscheid genomen van haar voorzitter Joep Krijnen die nu ver der gaat bij de schutterij als erevoor zitter. Joep heeft na 26 jaar dag en nacht werken voor de schutterij ervoor gezorgd dat vele oude tradi ties in ere zijn hersteld en ervoor gezorgd dat de schutterij is uitge groeid tot wat het nu is: een bloei end stuk folklore en historie. Joep zal in de toekomst zijn vrije tijd blij ven invullen voor de schutterij door middel van public relations en als ondersteuning van de nieuwe voor zitter. De nieuwe voorzitter Harry van Dorrestein, evenals Joep Krijnen een 'Hollander' is pas vijf jaar schuttersbroeder maar door zijn inzet en omgang met de schutters uitgegroeid tot een graag geziene schutter. Door zijn maatschappelijke functie in de bouwwereld is hij in staat om leiding te geen aan deze groep schutters die de oude gildetra- ditie willen behouden en uitbouwen. Harry zal zeker voor de toekomst nog het nodige te doen krijgen, gelet op alle nieuwe regelingen van de overheid. Hopelijk zal de nieuwe voorzitter door zijn enthousiasme en toewijding de schutterij naar een nog prominentere plaats in de Venrayse samenleving brengen, met hopelijk een groot aantal nieuwe leden. Hij heeft in de kerk als her kenning de door Joep' en Jeanne Krijnen vernieuwde en door kape laan Van Dijk ingezegende zilveren voorzittersplaat omgehangen gekre gen.

Peel en Maas | 2001 | | pagina 17