Sfiont in DIS neemt in stijl afscheid De Peelkorf in het zonnetje gezet Derde plaats NSG- itlete Paulien Camps Tweede plaats Rick Philipsen Motorcrossweekend in Horst 't Alvertje Toerclub Ysselsteyn De Peelkorf SVV Veteranen SV Venray veteranen SV Leunen SV Merselo Dorpencompetitie Tennis Lopersgroep Venray Beachtoernooi Venrode TC Venray Petra van Dijck kampioen Mudhunters Motorcrossers 5L EN MAAS pupillenteam van korfbalver- De Peelkorf heeft afgelopen de mw. Sins-Blijlevens van de Nederlandse Sportbond (NKS) in ont- moge nemen. Dit is een hoge ijke onderscheiding voor een dat sportief en sociaal >orbeeld is voor de sportende Ondanks het buiige weer was feestelijk. Een heleboel kinderen met feest en ballonnen in de kleuren Peelkorf-tenue (zwart/wit) samen met hun ouders en afgevaardigden van NKS, en SV Ysselsteyn aanwe- Spooren, voorzitster van roemde met name het jeugdbeleid van de Peelkorf normen en waarden binnen een rode draad vormen. Er voortdurend ingespeeld op de en verwachtingen van het kind. Naast het aantrekke- maken van het welpenkorfbal en van vele nevenacti- wordt er ook veel aandacht aan pedagogisch verant- lorde omgangsvormen en aan vei- ïeid. Dankzij de inzet van veel enthousiaste jeugdleidsters en ouders heeft dit jeugdbeleid gestalte gekregen. Het bestuur van de Peelkorf is heel vereerd met het feit dat dit beleid opgevallen is door de NKS en nu middels deze trofee gewaardeerd wordt. Mw. Spooren benadrukte dat het pupillenteam immers, net zoals andere teams, het beleid van de vereniging uitdraagt. Het jeugdbeleid van de Peelkorf wordt grotendeels ontwikkeld en gedragen door hoofdjeugdleidster- bestuurslid Maria Claessens en jeugdleidster Mieke Rongen. Het bestuur van de Peelkorf heeft deze gelegenheid aangegrepen om deze dames in het zonnetje te zetten. Zij kregen een bloemetje ter waardering van al het intensieve werk dat zij verrichten voor de jeugd van de Peelkorf. Vervolgens gingen de vele bal lonnen, voorzien van een kaartje, de lucht in en gingen de kinderen zich uitleven middels een spellencircuit. Kinderen die hun ballonkaartje thuisgestuurd krijgen kunnen dit inleveren tot 30 juni bij Mieke Romme, Puttenweg 60 te Ysselsteyn. donderdag 7 juni 2001 - Pagina 13 )e G-atleten van de Venrayse etiekvereniging zetten hun stij- nde lijn voort. Niet alleen tijdens drie trainingswedstrijden, die or de vereniging de afgelopen landen werd georganiseerd, maar k tijdens de Pinkstermeerkampen Weert werden uitstekende presta- s geleverd door de Venrayse atle- l Tijdens de trainingswedstrijden iden maar liefst acht clubrecords de meisjes en vier clubrecords de jongens verbeterd. Die lijn rd pinkstermaandag voortgezet in lert. In een druk bezette wed- ijd, waarbij de Nederlandse top ii NSG-atleten aanwezig was, sten de Venrayse atleten goed van h af te bijten. De grootste verras- g kwam van Paulien Camps uit ide. Zij wist in het totaal kiasse- ot over vijf onderdelen een derde lats te veroveren bij de meisjes der de 16 jaar met een totaal van 96 pnt. Haar prestaties: 60 mtr. 82 sec. - kogel: 4.70 mtr. - hoog: •Ocm. - ver: 2.51 mtr. - 600 mtr.: 16.6. Niek Versieyen zorgde voor nieuw clubrecord bij het kogel- ten. Met 5.50 mtr. verbeterde hij drie jaar oude record bij de jon- ns boven de 16 jaar met 15 centi- tler. Zijn verdere prestaties waren: mtr.: 13.26 sec. - hoog: 0.70 cm. er: 2.11 mtr. - 600 mtr..: 4.10.29. ek eindigde als zevende tussen de jftien deelnemers. Loes v. Mill lalde maarliefst 53 seconden af het twee jaar oude record van Dinghs in de nieuwe recordtijd 3.49.30 min. bij de meisjes der als 16 jaar. Naast dit knappe cord wist Loes bij het hoogsprin- n(0.85 cm.) en de 60 mtr. sprint 2,06) het clubrecord te evenaren. Verder kwam de kogel op 3.95 mtr. en met verspringen kwam ze na 2.13 meter in het zand terecht. Bij het hoogspringen, meisjes onder de 16 jaar, kon Mieke Thijssen het clubre cord met vijf centimeter aanscher pen tot 1.00 meter. Met deze presta tie kwam ze tussen al die toppers op een mooie vierde plaats in de eind klassering op dit moeilijke nummer. Verdere uitslagen waren voor Mieke: 60 mtr. 13.58 sec. - kogel: 4.70 mtr. - ver: 2.43 mtr. - 600 mtr.: 3.35.75 min.. Met een puntentotaal van 1553 pnt. kwam Mieke vlak achter clubgenote Paulien op een mooie vierde plaats tussen de zeven tien deelneemsters. Marleen Stevens had het deze dag zwaar om zich staande te houden tussen al deze toppers. Toch wist Marleen haar eigen record bij het hoogspringen aantescherpen tot een mooie 0,80 cm. En dat is knap voor deze jonge atlete uit Venray. Haar verdere resultaten: 60 mtr.: 12.19 sec. - kogel: 3.96 mtr. - ver: 2.13 mtr. - 600mtr.: 3.49.61. Voor alle mensen, die.zich tot de G-atletiek aangesproken voelen, bestaat er de mogelijkheid om op dinsdagavond 19 juni hun kunnen te testen in een open wedstrijd voor G- atleten op de kunststofatletiekbaan in Venray. Iedereen is welkom, ook supporters. De avond begint om 19.00 uur. Er zullen die avond de volgende atletiekonderdelen aanbod komen: 60 mtr./ 100 mtr. sprint - versprin gen - kogelstoten - speerwerpen - 400 mtr./ 600 mtr. afstandloop. Aanmelden kan tot 14 juni en op de wedstrijddag van 18.00 tot 18.30 uur. Wendy van OoiRick Philipsen Matthias Deul van handboog- lortvereniging Diana 1897 imen afgelopen weekend deel in de Grand Prix des Pays Bas 101 in Weert. Van beide dagen Eas de zondag aangemerkt als lectiewedstrijd. De afstanden waarop geschoten ird, waren 90/70, 60, 50 en de 30 ster. Op elke afstand werden 36 len verschoten. Aan deze 2 daag- fita namen zo'n 100 schutters el uit België, Duitsland, Engeland i Nederland. Gezien de zeer slech- weeromstandigheden stond het al K 1st dat er geen topscores geschoten fuden worden. 'p de eerste dag werd zelfs na Étien pijlen op de laatste afstand wedstrijd gestaakt. Anderzijds het een wedstrijd voor de die- Is en zeer geschikt als mentale aining. Bij de junioren eindigde inti ick Philipsen op de tweede plaats ®t 1849 punten. Bij de dames ihaalde Wendy van Ooi 1031 pun- ntt a en bij de senioren Matthias Deul '2 punten. Aan het Batavieren «mooi te Castenray werd deelge- 'men door een zestal schutters. De togste score bij de heren werd töaald door Jac Dekkers met 219 punten, bij de dames behaalde Meita Barents de hoogste score met 189 punten. Het programma: zaterdag 9 juni toernooi bij prins Bernard in Mierlo, aanvang 18.00 uur; dinsdag 12 juni Krekeltoernooi bij Ons Genoegen America, aanvang 19.45 uur en ven eens op dinsdag 12 juni training voor de jeugd aanvang 19.00 uur; zaterdag 9 en zondag 10 juni Arrowhead, vijflanden toernooi in Cadier en Keer aanvang 09.00 uur in Mergelgroeve op 't Rooth. Onder leiding van Math van Rens toerde TC Ysselsteyn door het Brabantse land. Meyel,Asten Vlierden en Deurne werden onder meer aangedaan. Na het overwegende mooie weer van de laatste tijd was het behoorlijk lastig de met overwegende harde zijwind. Zondag 10 juni komen ze een half uur vroeger bij elkaar voor het maken van fotovs i.v.m. het nieuwe tenue. Half negen verzamelen dus bij clubhuis Herberg de Peel. Eindstanden veldcompetitie: Midweek 1 heeft de 3e periodetitel; Sen. 1:6e; sen. 2: 2e; jun. 1: 2e; asp. 15e; asp. 2: 6e en pup. 1: 2e. Willen de volgende leden een pasfo to inleveren boor een nieuw leden- pastje bij Rosemarie Smits, Gezellenbaan 3, Ysselsteyn: de leden van welpen 1 en 2, zij worden volgend seizoen pupil; de leden van jun. 1 die voor 1 oktober 16 worden en de nieuwe leden uit Oostrum. Uitslag: SVV - Montagnards 4-0 Programma zaterdag 9 juni: SVV - Kevelaar Jung a. 17.00uur Alle spelers worden verwacht. Afmeldingen uiterlijk donderdag avond bij E. v. Mill, tel. 582346. Programma zaterdag 9 juni: Venray-De Kampioen (België) a. 17.00 ATTENTIE: aanwezig zijn om 16.00! Afmeldingen uiterlijk donderdag avond bij Ben Lenssen, tel. 587812 of 06-53228355. Aanmelden nieuwe leden: Als je in augustus wilt gaan voetbal len kun je je opgeven bij Jan Gielens, Groeneweg 3, Heide, tel. 580870. Leider/trainer De jeugdafdeling van SC Leunen heeft nog een aantal vacatures voor leider openstaan. Dit is voor de teams: A1-D2-E4-E5 en F5. Tevens is men nog op zoek naar een aantal trainers. Voor informatie kun je con tact opnemen met Frank Stevens, Urbanusweg 10, tel. 589605. Veteranen Programma: zaterdag 9 juni: Toernooi Beekse Boys zie opst. Zaterdag 16 juni: Kronenberg-Leunen zie opst. Afgelastingentelefoon: Info over afgelastingen SV Leunen: 0900- 9019074. SV Leunen op internet: WWW.Leunen.nl Veteranen Programma zaterdag 9 juni 2001 BEVO-Merselo a. 17.00 u Motorcrossclub de Streekrijders uit Horst viert dit jaar haar 25-jarig jubileum. Op zaterdag 9 en zondag 10 juni organiseert de vereniging een groot motorcrossweekend. Zaterdag komen de jeugdrijders in actie, zondag is de grote dag voor de senioren in de 250cc en de viertakt Inters die rijden voor het Nederlands kampioenschap. De jeugdklassen zijn goed gevuld met clubrijd(st)ers. In de klasse 85cc grote wielen verschijnt Emile Cox uit Wanssum aan de start. Op zondag 10 juni worden de twee pau zes opgeluisterd met spectaculaire shows op wegmotoren door het Belgische Wheelieteam X-treem. Dit viertal haalt de meest ongeloof lijke stunts uit op het asfalt. De heren beschikken over onder andere twee stuks Fireblades, één ZX-9 en een CBR 600. De eerste show vindt om 12.00 uur plaats en de tweede om 14.30 uur. Verder komen ook de 500cc junioren en de 250cc senioren alsook de 500cc internationale met diverse streekrijders aan de start. Bij de 500 junioren is onder andere Roel Hermans uit Venray van de partij. Maarten van de Aa uit Oirlo komt uit in de klasse 500 cc Inters. Zaterdag 9 juni worden jeugdige belangstellenden ook in de gelegen heid gesteld om gratis een ritje te maken op een miniquad sport. De wedstrijden vinden plaats op het cir cuit De Reulsberg in Horst. Zaterdag 2juni Swolgen Al-OiCa 2-8 America B- LVH B 5-5 LVH B-America B 5-5 LVH C-Oostrum C 8-2 TVYB1 -TVYB2 9-1 TVYB1 -SwolgenB 8-2 TV Y C-America C 4-6 Maandag 4 juqi LVH B-Merseïo B 1-5 Merselo C2-OiCa C 8-2 Tijdens de training ga je altijd zoeken naar een wedstrijd die je wel ligt en die leuk is om te lopen. Dat kan een regionale wedstrijd zijn maar ook een grote wedstrijd met internationale namen. Die wedstrijden zoek je op om eens te testen hoe het er voor staat en om eens in een andere omgeving te kunnen lopen. Op die manier heb je een doel om naar toe te trainen en motiveert het achteraf weer om lekker verder te gaan. De wedstrijd die er nu aan komt is de 10 km van Groesbeek, sterke lopers en een goede sfeer. Bij de trainingen is er een gezamenlijke warming-up waar na het geheel in groepjes uit elkaar gaat. Die groepjes worden ingedeeld op de snelheden die je aan kan, het doel van de training die ontspanning kan zijn, stevig trainen naar een wedstrijd toe of naar een persoonlijke toptijd. De trainingen zijn op dinsdag, intervaltraining op de baan en donderdag, lange duurloop in en om Venray. Ze starten om 19.00 uur vanaf of op de atletiekbaan. Zaterdag bostraining om 16.30 uur in het Boshuizengebied. Start vanaf de oude Barrier. Wedstrijdagenda: 9 juni: 10 km wedstrijd in Groesbeek. Lopersgroep Venray is de recreatieve tak van Atletiekvereniging Venray Regio. Wil je graag wat meer informatie over de Lopersgroep bel gerust een van de volgende nummers, zij kunnen u antwoord geven op al uw vragen. Aanmelden of meelopen om het eens te proberen kan ook altijd. Anja Gooren tel. 589486, Jan Maessen 589488 Bij wedstrijden in Tilburg was er een internationaal veld bij elkaar gebracht met daarin onder andere Marco Gielen en andere Nederlandse toppers. Het was een wedstrijd over 10 Engelse mijlen en hierin eindigde Twan Lenssen knap als 24ste Met zijn tijd van 50.42 was hij achtste Nederlander en was dit opnieuw een bevestiging van zijn goede vorm. Het zelfvertrouwen wat hij hier uithaalt zal hij weer goed kunnen gebruiken voor de 10 km wedstrijd van aanstaande zater dag in Groesbeek. Zaalvoetbalvereniging Venrode houdt in het weekeinde van 21 en 22 juli opnieuw een beachtoernooi. Het toernooi is opnieuw verdeeld in een beachvolley en voet volley gedeelte. Inzet van de strijd is de Hulsmancup wisseltrofee. Het toernooi zal plaats vinden op het schouwburgplein en in zijn geheel aangekleed worden in de Caribean sfeer. Op de zaterdag avond is er een optreden van de band Clover. Inschrijven is nog mogelijk tot 1 juli. Teams die zich na deze datum inschrijven komen op de wachtlijst, zodat bij eventuele afmeldingen direct contact opgeno men kan worden met teams die op de wachtlijst staan. Het inschrijfgeld bedraagt 60 guldens. Teams bestaan uit minimaal drie personen. Men speelt beide dagen ongeacht het resultaat van de eerste dag. Voor meer informatie of inschrijving kan men terecht bij: Marcelino Bistervelts, telefoon 06- 27 257 517 of 077-3591518 (werk) of via marcelino.bistervelts schei- degger.nl en www.venrode.myweb.nl. Op zaterdag 16 juni wordt op het tennispark het jaarlijkse miniveld- toernooi gehouden. Dit toernooi is bedoeld voor de jongere kinderen die nog geen wedstrijden op groot veld hebben gespeeld. Het toernooi begint om 11.00 uur. Het jaarlijkse midzomerdagtoermooi wordt gehouden op dinsdag 19 juni. Van 10.00 tot 16.00 uur wordt er geten nist. Opgeven kan tot 10 juni d.m.v de inschnjfbon in de laatste nieuws flits. Vanaf maandag 25 juni vindt het jaarlijks C/D/E-toernooi plaats. Bij een grote inschrijving zal al op zaterdag 23 juni worden gespeeld. Alle inschrijvingscategorieën zijn aanwezig als 18+ klasse en de C- klasse als alle leeftijden. De finale wedstrijden zijn gepland voor zon dag 1 juli. Inschrijven kan tot 11 juni via de inschrijfformulieren ver krijgbaar in het clubgebouw. Iedere donderdag is er racketwissel. Dit is voor alle seniorleden van beginnend tot zeer gevorderd. Onder leiding van Carla wordt er gespeeld in vier blokken van 45 minuten te beginnen om 18.15 uur. Op zondagavond vindt het zgn. husselen plaats. Onder de aanwezigen worden de pasjes gehusseld zodat per uur steeds vier verschillende mensen samen tennissen. Begin om 19.00 uur. De mix-league is begonnen. Er zijn vier poules samengesteld. In principe wordt gespeeld op de vrij dagavond. Kijk in het clubgebouw naar de indeling. TCV heeft ook een eigen website waarop de nodige informatie te vinden is. Deze site geeft alle informatie voor onze leden en andere belangstellenden. De site is te vinden onder www.tcvenray.nl. Nieuwe leden kunnen zich aanmelden bij de ledenadministratie, telefoon 584876. Het inschrijfformulier is ook via de website te printen. De Oirlose sportvereniging DIS heeft met tal van activiteiten afge lopen weekend het einde van de vereniging gemarkeerd. Voor de jeugdige DIS-leden werd zaterdagmorgen een spellencircuit gehouden, waarbij ook de Rini Steeghs-trofee werd uitgereikt aan het C-team van de korfbal, 's Avonds werd het programma ver volgd met een mis voor de levende en overleden leden van DIS, een dienst waarin pastoor Te Plate met treffende woorden enkele malen DIS citeerde. Na de mis werden alle leden (en dames) in De Linde ont vangen met koffie en vlaai. Na het openings- en welkomstwoord van voorzitter Hay Achten vonden enke le attenties plaats. De clubspelden (de laatste in de DIS-geschiedenis) werden uitgereikt aan Herman Kusters, Frank Heetkamp, Harm Maas, Eric Geurts en John Willems. Zij waren precies 25 jaar lid van DIS.. Voor Karei Steeghs was de robijnen DIS-speld. Karei is al 40 jaar DIS-lid. Tenslotte een gouden clubspeld en wel voor Jan Joosten, die al 50 jaar lid is, evenals voor Theo Voermans die wegens absentie Hay Achten en ere-voorzitter Louis Kurvers strijken de vlag, het definitieve einde van sportvereniging DIS in Oirlo de speld thuis zal krijgen uitgereikt. Herman Kusters bekleedt al 12,5 jaar diverse functies bij DIS en kreeg daarvoor een herinnering. Een prestatietrofee voor het best preste rende voetbalseniorenteam, genoemd naar een der DIS-oprich- ters, was er voor DIS 3. Algemeen secretaris Jan Steeghs verwoordde vervolgens in het kort de DIS-verdiensten van Hay Achten, 25 jaar bestuurslid waarvan 23 jaar wedstrijdsecretaris. Hij was de laatste jaren ook nog waarne mend voorzitter. Als herinnering kreeg Achten een fraai wandbord en voor Mia een bos bloemen. Daar bleef het niet bij, want in de persoon van secretaris Hans Gerards uit Sittard was de NKS aanwezig. Hij vertelde graag naar Oirlo gekomen te zijn om de hoogste NKS-onder- scheiding uit te reiken aan Hay, die hij al 30 jaar in KNVB-verband kende. Hij schetste Hay, al eerder KNVB-goud en DIS-erelid, als een bijzonder meelevend en kundig ver- enigings- en voetbalman waarna hij aan hem de gouden NKS-speld uit reikte. VLAG STRIJKEN Vervolgens werd afscheid geno men van de zittende bestuursleden: Eduard Noyen (1 jaar); Connie Steeghs (5 jaar); Mare Zanders (7 jaar); Jos Willems (12 jaar); Joep Swinkels (14 jaar); Jos Custers (19 jaar); Harrie Voermans (21 jaar); Jan iSteeghs (26 jaar) en Hay Achten (25 jaar). In de persoon van Theo Hellegers blikte 'Opa DIS' ludiek terug op bijna 74 jaar rksv DIS. Na eerder op de avond een brief voor gelezen te hebben van de 95-jarige eerste voorzitter van DIS Toon Baltussen (Overloon), haalde Hay Achten samen met ere-voorzitter Louis Kurvers omstreeks 23.15 uur de groenwitte DIS-vlag omlaag, het geen het definitieve einde markeer de. De groenwitte (en blauwwitte) kleuren maken nu dus plaats voor het tricolore (rood-wit-blauw) onder de naam SVOC '01 (sportvereni ging Oirlo-Castenray). De jeugdafdeling van H.S.V. 't Alvertje zal komende maanden een aantal jeugdwedstrijden organise ren: 1. Jeugdmiddag Op zaterdag 9 juni organiseert 't Alvertje een jeugdmiddag bij de overstortvijver het Brükske. Er wordt gevist van 14.00 - 16.00 uur en de bijeenkomst is om 13.00 uur bij de vijver. Aan deze wedstrijd mogen ook kin deren meedoen die-'geen lid zijn van onze visclub. Een voorwaarde om mee te mogen doen is, dat je op 1 januari 2001 nog geen 16 jaar was. Wij zorgen voor voldoende begelei ders, die ook wat hulp kunnen verle nen. Voor alle materiaal, voer en aas moeten de deelnemers zelf zorgen. Er hoeft geen inschrijfgeld te wor den betaald en de club zorgt voor mooie prijzen voor elke deelnemer en bekers voor de plaatsen 1 t/m 3. Dit is mede mogelijk gemaakt door sponsoring door hengelsportzaak v.d. Ligt uit Wanssum. Het is dus zeer de moeite waard om hieraan mee te doen. 2. Koningswedstrijden Bovendien gaat H.S.V. 't Alvertje komende maanden 4 koningswed strijden organiseren. De wedstrijden zijn op 16 juni in 't Wanssums Ven, op 30 juni en 11 augustus in vijver 't Brükske en de serie wordt afgesloten op 18 augus tus in 't Wanssums Ven. De bijeenkomst voor alle wedstrij den is om 13.15 uur bij betreffende vijver en er wordt dan gevist van 14.00 - 16.00 uur. Voor deze wedstrijden hoeft geen inschrijfgeld te worden betaald en toch zorgt de club voor een prachti ge prijs voor elke deelnemer die minimaal 3 wedstrijden heeft mee- gevist. Bovendien krijgen de nummers 1 t/m 3 een mooie beker. Na elke wedstrijd krijgt de dagwin naar een medaille en na de 4e wed strijd is de prijsuitreiking. Van de vier wedstrijden telt het slechtste resultaat niet mee, dus als je een keer niet mee kunt doen is dat geen ramp. Om met de koningswedstrijden mee te doen moet je wel lid zijn van 't Alvertje en bovendien moet je zelf voor materiaal, voer en aas zorgen. Voor meer informatie kun je terecht bij Pieter Kunen tel. 077-3662920. Viscursus: Op maandag 21 mei heb ben we onze viscursus afgesloten met de diploma-uitreiking. Alle 18 deelnemers waren geslaagd en ont vingen uit handen van onze voorzit ter, Gerrit van Sinten, het felbegeer de basisdiploma sportvissen. De volgende cursisten kregen het diploma uitgereikt: Pleun Lenssen, Sill en Sten Cremers, Sil van Hout, Niek van Bergen en Kevin Voesten, allen uit Oostrum. Bas van Bergen uit Geysteren, Jeffrey de Vries uit Holthees, Dennis Voermans, Martij n Koekkoek, Tom Kunzler, Jorie Teunissen, Martijn Favier en Joeri Ooyevaar, allen uit Venray, Luc Jacobs uit Oirlo en Wim in 't Hulst, Willem de Wit en Ruud Bouwmans uit Ysselsteijn. Uitslagen senioren: Karper-wed strijd op Het Wanssums Ven: 1 Joep Achten 61,5 pond; 2 Math Geurts 53 pond; 3 Bart Leinders 51 pond; 4 Huub v. Houdt 42 pond; 5 Hay Linders 26 pond. Programma: Za. 9 juni Vrijekoppelwedstrijd van Hengelsport Marco Jans Well op de Maas. Zo. 10 juni 1ste wedstrijd van de Pickercompetitie er word gevist van 08.00-12.00 uur, bijeenkomst is om 7.00 uur bij Rene. Programma jeugd: Vr. 8 juni 3de federatiecup in Venray Ballonzuil. Za. 9 juni jeugdmiddag aan de de overstort Brükske aanwezig om 13.00 uur. Dit is niet alleen voor jeugdleden van 't Alvertje maar voor alle jeugdigen die op 1 jan. 2001 nog geen 16 jaar waren. Petra van Dijck van Ruitersport St. Jan in Merselo was de beste amazo ne tijdens een wedstrijd in de Mortel. Ze won maar liefst drie prijzen waarvan een pracht eerste prijs in de klasse Z. Deze prijs won ze met haar paard Ilivia. Ook in het Z werd ze vijfde met Ivestor. In de klasse L won ze ook nog de zevende prijs met haar paard Oquick. Vorige week reed Petra in Odiliapeel ook in de prijzen met Oquick. Toen werd ze 2e in de klas se L. Bij mountainbike vereniging de Mudhunters is er elke week wel weer iets anders. Zo zijn ze nu regelmatig op zoek naar mooie paden in de omgeving om de bestaande vaste route uit te gaan breiden. Van de 7.3 km die er nu ligt willen ze naar een afstand van boven de 20 km. Samen met de route van Overloon komen ze dan rond de 40 km. Heb je goede ideeën laat het dan even weten. Planning voor de komende weken. Zondag 10 juni vertrek 8.00 uur voor een tocht in Bladel 25 of 45 km. Als het niet door gaat hebben we een alternatief. Zondag 17 juni vertrek 9.00 uur voor een training rond Venray. Zondag 24 juni vertrek 9.00 uur voor een training rond Venray. Ook op dinsdag kun je trainen, start om 19.00 uur tot ongeveer 20.45 uur. Dit is een techniektraining met interval. We vertrekken bijna altijd vanaf zwembad de Sprank. Voor informa tie bel je met Piet op 0478-589880 of kom gewoon een keer naar één van de trainingen of tochten. De jeugdwedstrijd van afgelo pen die verreden zou worden te Neerijnen is wegens de waterover last afgelast. Tijdens de nationale wedstrijd te Boxmeer op Pinksterzondag wist Maarten van de Aa bij de Inters 500 een zevende plaats voor zich veilig te stellen, terwijl bij de Inters 125 Niek van Benthum nog net binnen de top tien eindigde en Rob Mulders algemeen zestiende werd na het rijden van twee man ches. Een prachtige negentiende stek was er voor Dennis van de Laar weggelegd. Een zesde plaats in de daguitslag werd veilig gesteld door Peter Pijpers bij de 500 seni oren. Bij de 125 senioren behaalde Ad Coenen een prachtige zevende stek na het rijden van twee man ches en passeerde Jim Janssen als dertiende de streep, terwijl John Volleberg beslag wist te (eggen op een veertiende plaats. In dezelfde klasse eiste Sjoerd Bongers een zeventiende stek en eindigde Edwin Logtens bij de 250 junioren A op een negende plaats in het algemeen klassement. Komend zaterdag is de jeugd te gast in Horst waar zondags de nationale aan de start zullen ver schijnen.

Peel en Maas | 2001 | | pagina 13