oUettatett DIRKX Bekendmakingen gemeente Venray Via kantoor Venray tel: 0478-58 64 08 woningwet wet ruimtelijke ordening wet milieubeheer PEEL EN MAAS donderdag 31 mei 2001 - Pagii Grote Kerk Deken: J. Coenen, Eindstraat 6, tel. 550740; kapelaan W. v. Dijck, Dr. Poelsstraat 4, tel. 550790; Priester in ernstig noodgeval: via ziekenhuis, tel. 522222. Opgeven misintenties: Eindstraat 6: ma t/m vr (niet op do) van 9.30-10.30 uur. Zaterdag: 19.15 H. Mis; jrd. Gerrit Hulleman (coll); Theodora Flinsenberg- v.d. Bogaard; Harrie en Gerrit Rongen en overl. fam.; Antoon Martens; Adriaan de Smet S.J.; Johannes Stassen. Zondag: Hoogfeest van Pinksteren. 9.30 Latijnse Hoogmis voor Huub Stoef en fam.; Piet en Wout Lenssen-Jeuken en schoonzoon Joos; Ben Arts (coll); Hem Janssen; overl. medew. St. Avondvierdaagse Venray; overl. ouders Vink-Vervoort-Willemsen; 11.00 Feestelijke H.Mis voor: 6wd. Peter Verkoeyen; Jan en Annie Schwachöfer- Dijkmans, opa en Marian en Wim Driessen en overl. lam.; Huub v.d. Sande (winkel v. Sinkel); 6wd. Maria Petronella Bexkens-v.d. Berg; jrd. Karei de la Roy en Fien de la Roy-Collaris; Maandag: Tweede pinksterdag 9.00 H. Mis voor Ellen Hendricx. Dinsdag: 9.00 H. Mis voor Gerarda Broers; ouders v. Osch-Hebben en zoon en zoon Sjef; Christiaan Beclet en ouders Hermanus Beclet en Petronella Raemakers en Marie Beclet, Johannes en Gertruda Wilmsen-Litjens. Woensdag: 9.00 H. Mis voor Johan Schwachöfer en overl. fam.; Mariet en Martha Goumans-Janssen; Jan Oudenhoven en echtgen. Godefrida v. Tilburg en Gerarda v. Mill; voor Wiel Mulders; Donderdag: 9.00 H. Mis voor overl. ouders v. Pelt-Strumpe en broers; Harry Bonten; Herman Schim van der Loeff en Agnes Kortman, Vrijdag: 9,00 H. Mis; om Gods rijkste zegen voor een gezin; 15.00 Huwelijk Vol leberg-Driessen Dienbeurten: za 19.00: Marjoleine, Suzanne, Koen M., Saskia, Charel en Niek; zo 9.30 Ties, Koen V. en Jacqueline; zo 11.00 Sjoerd, Stef, Robert, Judith, Falco en Lilian; ma 2e pinksterdag 11.00 Ingo, Sharona, Daphne, Freek, Laura en Dennis. Lectoren: za. 19.00: W. Bistervels; zo 9.30 T. Verbeek; zo 11.00 G. de Groot, ma 2e pinksterdag 11.00 S. Manders. Vincent van Gogh Instituut Zaterdag: 18.30 Liturgieviering in de St. Servatiuskapel. Voorganger: W. den Hartog. Lect.: K. Hilgers. Vertrek bus om 18.15 vanaf de St. Annakapel. Zondag: Pinksteren; 10.00 Liturgieviering in de St. Annakapel. Voorganger: W. den Hartog. Lect.: G. Olislagers. Vertrek bus 9.45 vanaf de St. Servatiuskapel. 11.15 Liturgieviering in de Vincentiuskapel. Voorganger: B. Faas. Stiltecentrum: Maandag: 16.45-17.15 Yoga en medi tatie, P. Zandvliet. Donderdag: 16.15-17.15 Yoga en meditatie, P. Zandvliet. Paterskerk Bereikbaarheid priesters: A. de Graaf Woutering, Leunseweg 5, tel. 580202; kapelaan W. van Dijck, Dr. Poelsstraat 4, tel. 550790. In ernstig noodgeval: via balie ziekenhuis, tel. 522222. Opgeven misintenties ma t/m vr 9.30-10.30 uur, Leunseweg 5 of tel. 580202. Misintenties voor de hier navolgende week dienen bij de pastorie opgegeven te worden voor deze week vrijdagmor gen 10.30 uur. Elke dinsdagmorgen is de kerk open van 10.00-12.00 uur voor verering van H. Antonius. Ziekencommunie: in afspraak met pas torie, tel. 580202 ma t/m vr 09.30-10.30 uur. Zaterdag: 17.00 Gelegenheid om te biechten. 18.00 Kindewoorddienst m.m.v. Chrisko; Jo v. Els; jgt. overl. ouders Arts-Brünken en fam.; Theo Angenent (coll); Harrie Vermeulen (coll); Marie Swinkels-Baeten (coll); overl. ouders Amoldus Schwachöfer en Nelly Vermeulen; ouders v. Ass-Derikx en overl. fam.; Jac Janssen (coll); jgt. Jan Hendrix en overl. fam.; Zondag: 8.30 fam. Janssen-Krijns; 10.45 (ander tijdstip) m.m.v. Zangers van St. Frans; Louis Smets; ouders Appels-de Boer; jgt. Tonny Ewals; Nel Swinkels (coll); Wim Goosens (coll); bijz. Int. Maandag: Tweede Pinksterdag; 10.30 m.m.v. Zonnelied; Pater Huub v.d. Sande; Dinsdag: 18.30 Herman Janssen (coll); bijz. Int.; uit dankbaarheid; Woensdag: 18.30 Herman Scholten; Donderdag: 18.30 voor de parochie Venray-zuid; Vrijdag: 18.30 fam. Peters-Arts; Maria Hulsen; Voorafgaande aan de eucharistieviering zal er elke vrijdag om 17.30 aanbidding zijn in de kerk. Parochie Oostrum Zondag: 10.30 H.Mis (Gemengd koor), jgt. Mie Staaks-Hermans; Jan Raedts; Piet Jenniskens v.w. de buurt; Lies en Herman Jeuken-Verhulsdonk en zoon Martin, dochter Jo en nichtje Emmy; Gerda Janssen-Keilholz; Past. de Ceuster en overl. fam.; Han Korendijk en overl. fam.; Voor vrede in Congo, besteld door Piet Jenniskens. Dinsdag: 9.00 H.Mis, fam.Vennekens- Verschuren en wederz. Fam.; Bijzondere intentie; Voor een ernstig zieke 16-jarige jongen. Donderdag: 9.00 H.Mis, fam.Vennekens-Verschuren en wederz. Fam.; Bijzondere intentie. Misdienaars: Sebastiaan Wijnen, Jan Bierman, Roy van Delft, Steef Emons. Parochie Oirlo Zaterdag: 19.00 Gez. H. Mis (Jonge Garde koor); Teng v.d. Sterren; overl. fam. Heetkamp-Hekking; Arjan Classens en overl. fam. Classens-Kieft; Frank Voermans; jrd. Rika Rongen; Harrie en Truus Rongen-v.d. Berg; levende en overl. leden van RKSV DIS vanwege het ophouden van de vereni ging; Zondag: 9.00 Hoogmis (Herenkoor); Miel Janssen; To Janssen. Maandag, tweede pinksterdag: 9.00 Hoogmis (Herenkoor); Toon Verstappen; Jan Versleijen. Woensdag: 9.00 H. Mis voor de parochie; Vrijdag: 9.00 H. Mis t.w.v. O.L. Vrouw van Lourdes. Parochie Castenray Zaterdag: 19.00 overl. ouders Duijkers-Vullings; overl. ouders v. Kuyck-Verijdt en kinderen; overl. ouders Classens-Vissers en Roel Classens; jrd. Theo Jacobs. Misdienaars: za: Karin en Laura. Pastoor Hoedemaeckers, Dorpsplein 7, 5807 BC Oostrum, tel. 581254. Parochie Leunen Hoogfeest van Pinksteren. Zaterdag: 19.00 Ism. Beth de Louw- Thijssen, Piet de Louw en Albert Loonen; Mien Litjens-Lemmen en Piet Litjens en overl. fam.; Dien v.d. Berg- Vermeulen; Gerrit Achten (buurt); Johan Meijers en overl. fam.; 2e weekd. Tonie Custers-Linders; jst. Jrd. Frans Fleurkens; gst. Jrd. Louis Weijs en Antonia Weijs-Jacobs. Zondag: 10.00 hgm. Overl. ouders Heesen-Voesten; Leo Loonen en Petronella Loonen-v. Mil; Piet Janssen en echtgen. En overl. fam. Janssen- Martens; jgt. Theo Simons-v. Grunsven. Maandag: Tweede Pinksterdag; 10.00 hgm. Mientje Croijmans en overl. fam.; gst. Jrd. Jozef Claessens en Elisabeth Claessens-Wismans en overl. fam. Dinsdag t/m Vrijdag: Geen avondmis. Vrijdag: 14.00 Hoogmis b.g.v. 50-jarig huwelijk van Sjeng en Marie Voermans- v. Gerven. Misdienaars: za 19.00: Diane v. Gorp en Lian Vullings; zo 10.00 Sander en Auke Loonen; ma 10.00 Fenne Smits en Geert Manders; Lectoren: za 19.00: Peter Loenen; zo 10.00 Els Wijnhoven; ma 10.00 Harrie Bovée. Gedoopt: Stijn Verschuuren, Overbroekseweg 12. Rectoraat Heide Zondag, hoogfeest van Pinksteren. 9.30 Hoogmis voor Cor v. Raay. Tweede pinksterdag geen H.Mis. misd.: Martin, Geert, Marlie, Iris J. en Patrick P. Rectoraat Veulen Hoogfeest van Pinksteren. Zaterdag: 19.00 Hgm. 2e 6wd. Truus Sonnemans-Wilmsen; jgt. Jeu Derkx; priesterroepingen. 1 Misdienaars: za: Karei, Katie, Danny en Daan. Lect.: za: A. Timmermans. Parochie Ysselsteyn Zaterdag: 19.00 (volkszang); ouders Pouwels-Voesten; Annie Verschuuren- Driessen; ouders Vollenberg-Aerts en Theo; Mien Claessens-Zanders; jrd. Toon Lemmens. Zondag: 9.15 (Vivace); jrd. Ouders Marcellis-Deckers; Marie Arts; fam. Philipsen-Lemmen; Tonie Claessens- Engels; pater Joop Steneker. Dinsdag: 19.00 ouders v. Well-Thoonen en overl. fam.; Vrijdag: 13.00 huwelijk Henk Delers en Christine Haegens. Misdienaarsbeurten: za 19.00 Niels en Mark; zo 9.15 Rian en Rinske; di 19.00 Klaas en Bart A.; vrij 13.00 Ruud en Joris. Parochie Merselo Zondag: 10.45 om bijstand van de H.Geest voor alle parochianen; Woensdag: 19.00 Harry v. Meyel (coll); Marie Marcelis (coll); Vrijdag: 15.00 Henny Walravenen Dorothé v. Dijck; Misdienaars: zo 10.45 Ryan Relouw en Louis Tielen; vrij 15.00 Conny v. Tilburg en Sandra Gloudemans. Rectoraat Vredepeel Zondag: 10.45 Hoogfeest van Pinksteren; overl. ouders Botden-Geurts en zoon Tonny; bijz. Int. fam. V.d. Heuvel-Peters; jgt. B. Poels en overl. fam. Poels-Geurts en kinderen; jgt. mw. V.d. Pas-Camps; Maandag: Tweede Pinksterdag; 10.45 voor Jo v. Eerd-Strijbos en overl. fam. V. Eerd-Strijbosch. Donderdag: 19.00 voor een goede gezondheid van past. H. Janssen. Misdienaars: zo: Ellen, Linda, Nick de M. en Mark. Rectoraat Smakt Zondag: 10.00 hoogmis voor René Buijzen; overl. ouders Wauben-Niessen; tot zekere intentie; lect.: Olga v.d. Meer. Maandag, tweede Pinksterdag: 09.00 Gildemis in de kapel in Holthees; 10.00 gezongen H.Mis in Smakt. Woensdag: In de St. Jozef genadekapel t.e.v. de H. Jozef. 9.30 H. Mis voor Ouders Bastiaans-Deenen; Mayaene Berendsen; ter ere van St. Jozef; 13.00: Huwelijksviering fam. Bron-Coolen. Protestantse Kerkengemeenschap Pinksteren 3 juni, is het feest van de vervulling met de geest van God, en daarmee ook het veijaardagsfeest van de kerk. In beide kerken zullen ze dat met een levendige liturgie vieren. Er zal veel gezongen worden. In schriftlezing en preek staan ze stil bij de vrucht van de geest. (Galaten 5). In Het Zonnelied, Kiosk 6 in Venray, begint de dienst om 9.30 uur. Alleen in Het Zonnelied is er kinderopvang en wordt er kindemeven- dienst gehouden. Om 11.00 uur begint de dienst in het kerkje in Blitterswijck, Maasweg 9. Rehoboth Ned. Hervormde Evangelisatie op GG. Gebouw Rehoboth: Cuppenpedje 2a, Horst. Evangelist: Clapvaeren 4, Horst, tel/fax: 077-3987786. Diensten:Zondag 3 juni om 10.00 en 14.30 uur (Pinksteren). Evangelist J.A.J. Bals en maandag 4 juni om" 10.00 uur (2e Pinksterdag) Ds. K.M.v.Dijk, Opheusden. 's-Morgens is er kinder crèche. Op 9 juni is er een uitstapje rich ting het zuiden. Het programma wordt nog bekendgemaakt. Bijbelgemeente Venray De Bijbelgemeente Venray houdt iedere zondag diensten in gebouw 'de Kemphaan, Kennedyplein 1 in Venray. Er wordt gezongen uit de bundel 'Opwekking' met gebruik van over- headsheets. Iedere zondag is er zondag school voor twee leeftijdgroepen en crèche. Na afloop van de dienst is er gelegenheid tot koffiedrinken. Naast de wekelijkse erediensten worden regelma tig bijzondere diensten georganiseerd. In deze krant wordt u daarover geïnfor meerd. De vaste predikant van de Bijbelgemeente is R. Lammers. Telefoon: 0478 - 586001 of 06 - 12637400. Secretariaat: Dhr. R. Korver tel. 077 - 4641936. De diensten van de Bijbelgemeente zijn echte gezinsdien sten waar bijna iedere week een kwartier gedurende de dienst aandacht wordt geschonken aan de kinderen. Iedere eer ste zondag van de maand wordt het avondmaal gevierd. Door de weeks zijn er diverse gespreksgroepen rondom de Bijbel. St. Willibrorduskapel In de zomermaanden juni, juli en augustus is er elke woensdagavond om 19.00 uur een eucharistieviering in de St. Willibrorduskapel in de bossen van Geijsteren. Op die traditionele plek kan men biddend samenzijn, om vanuit het leven van elke dag te luisteren naar het woord van de Schrift en met elkaar het Brood des Levens te breken en te delen. BEDRIJF RUIMTE Te huur - Oostrum Gelegen op zichtlocatie kantoor ruimte met opslagruimte (240 m2) beide zijn afzonderlijk te huur. Gele gen aan de Stationsweg, nabij aan sluiting A73 en station Venray. Huurprijs op aanvraag. Te koop - Venray Een nieuw gebouwd bedrijfpand met kantoorruimte (215 m2) en bedrijfsruimte (340 m2) gelegen op industrieterrein Het Keizersveld, met aansluiting A73. Aanv. direct. Koopsom ƒ1.150.000 k.k. excl. btw Te koop - Venray Op industrieterrein De Brier een bedrijfspand met inpandige kantoor ruimte en bedrijfsruimte (945 m2) gelegen op een perceel van 3000 m2. Perfecte omsluiting. Koopsom: ƒ1.150.000 k.k. EXCLUSIEF WONEN Te koop - Vlakwater Nog slechts 5 bouwkavels, gelegen op het mooiste plekje van Venray. Nabij centrum en bossen. Bestemd voor vrijstaande woningbouw. Perce len vanaf 1320 m2. Koopsom ƒ490,- per m2 Te koop - Venray Een schitterend aan de bosrand gele gen vrijstaand woonhuis op een per ceel van 1320 m2 aan de Parkweg op loopafstand van het centrum. Vraagprijs 695.000 k.k. Te koop - Velden Een vrijstaand woonhuis op een per ceel van 6.400 m2 met geheel vrije lig ging in schitterende bosrijke woon omgeving. Op korte afstand van cen trum Venlo. Vraagprijs 855.000 lid LMV wwvv.dirkx-vansocst.nl lid nrv7' Geen groetjes vanuit Vel maar vanuit Berg en Nijmegen de hartelijke groetei deze groep sportieve jongelui oude Veltum. Zij maakten c mooie zomerdag op zondag 1962 per fiets een dagtrip na mooie omgeving van Nijmegi lieten zich in Berg en Dal op de vereeuwigen, als een prettig aai ken voor later, en voor deze we Peel en Maas. Kent u ze nog1 zijn, op de achterste rij v.l.n.r, Linders, Sraar Evers, Bea Lin Toos van As, Elly Linders en van As. Onderaan, v.l.n.r. Sjaal As, Gerrit Jenneskens, Mommen, Harrie Jenneskens, Geurts, Pieter Fransen, Tilla Li Piet Drabbels en Grad Mommf Jan v.d. Putten Ers EI Ingekomen bouwaanvragen Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet treft u onderstaand aan een over zicht van de in de afgelopen week bij burgemeester en wethouders van Venray ingekomen bouwaanvra gen. - het vernieuwen van de entree aan de Stationsweg 183 te Oostrum tnv Autobedrijf GHV, Stationsweg 183; - het vergroten van de woning aan de Joke Smitstraat 55 te Ven ray tnv J.W.H.M. Beckers, Joke Smitstraat 55; - het veranderen van het kippen hok aan de Zandhoek 3 te Oir lo tnv P.H.J. Steeghs, Zandhoek 3; - het vernieuwen van de woningen bedrijfsruimte aan de Beekweg 98 te Vredepeel tnv M.J.M. Classens, Beekweg 98; - het vergroten van de woning aan de Veenmos 3 te Ysselsteyn tnv M.J.C. de Wit, Veenmos 3; - het bouwen van een bergbezink- bassin aan de Mgr. Hanssen- straat (B.P. Oostrum) te Oostrum tnv Gemeente Ven ray, Postbus 500; Ingekomen sloopaanvragen Onderstaand treft u aan een overzicht van de in de afgelopen week bij burgemeester en wethou ders van Venray ingekomen sloop aanvragen. - het slopen van een stalling aan de Ripseweg 4 te Vredepeel tnv Maatschap A. en N. Cornelissen, Ripseweg 4; - het verwijderen van 5 asbest houdende paneelvullingen in bui tenkozijnen van gebouw 49 aan de Ripseweg I te Vredepeel tnv D.G.W. en T., Dienstkring Volkel/De Peel, Postbus 41 te Vol kei; Bouwtoestemming op bouwmelding Burgemeester en wethouders hebben in de afgelopen week voor onderstaande bouwmelding bouw toestemming afgegeven. - het bouwen van een dakkapel met luifel aan de Isabellahof 48a te Venray tnv M.H.J.M. van Mil, Isabellahof 48a; Zij die menen door de afgifte van deze bouwtoestemming rechtst reeks in hun belang te zijn getroffen kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daartegen bij het college van burgemeester en wethouders van Venray een gemoti veerd bezwaarschrift indienen en wel binnen 6 weken nadat de beschikking is toegezonden of uitge reikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaarschrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publicatie wordt ingediend. Bouwvergunning verleend Burgemeester en wethouders hebben in de afgelopen week voor onderstaande bouwplannen bouw vergunning verleend. - het vernieuwen van de berging aan de Kamperfoelie 14 te Venray tnv W.H.A. van der Laarm Kamperfoelie 14; - het vernieuwen van de berging aan de Kamperfoelie 12 te Venray tnv M.T.A.M. Goemans, Kamperfoelie 12; - het bouwen van een tuinhuisje aan de Kamperfoelie 53 te Venray tnv T.H. Vorstenbos, Kamperfoelie 53; - het bouwen van een serre aan de Sleutelbloem 69 te Venray tnv J.J.M. Jansen, Sleutelbloem 69; - het vergroten van de woning aan het Sneeuwklokje 7 te Ven ray tnv M.J.T. Keijsers en P. Hod- zelmans. Sneeuwklokje 7; - het vergroten van de woning aan de Campagnestraat I te Cas tenray tnv H.J.P. Jakobs, Cam pagnestraat I; - net bouwen van een serre aan de Langeweg 89 te Venray tnv P.H.M. Verheijen, Langeweg 89; - het bouwen van een pluimveestal aan het Kleindorp 31 te Mer selo tnv H. en M. Schoenmakers, Den Tiel 6; Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze vergunningen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daar tegen bij het college van burge meester en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaarschrift indienen en wel binnen 6 weken na de dag, waarop de beschikking is toegezonden of uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaarschrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publicatie wordt ingediend. Bekendmaking bouwplannen en I I I emni ndert 04; gebruiksverzoeken procedure) Burgemeester en wethoudei Jj"ag in beginsel voornemens aan de ,rcja( gende ingekomen bouwmeldii bouwaanvragen en gebruiksvei ken, voor zover nodig met toi sing van art. 15, 17, 19.1, 19, 19.3 van de Wet op de Ruimt Ordening en artikel 50, lid 4, van de Woningwet, medewerki verlenen. - het bouwen van een tuinhuis port aan de Overloonse 10 te Venray tnv J.H. Basti Overloonseweg 10; - het bouwen van een ber{ de Stationsweg 46 te 1 tnv St. Vincent van Gogh tuut, Stationsweg 46; - het bouwen van een bergir overdekt terras aan de orhof 14 te Venray tnv P.A rav sen, Melchiorhof 14; - het aanbouwen aan de ke aan de Prinses Margrietst 15 te Venray tnv M.G.Vf y den Kerkhof, Prinses Marj straat 15; De op de verzoeken betrel hebbende stukken liggen met van I juni 2001 gedurende 4' voor eenieder ter inzage bij afd Publieksdiensten. Gedurende deze termijn km eventuele bedenkingen bij bi meester en wethouders woi ingediend Venray, 31 mei 2001 Burgemeester en wethouders Venray, namens dezen, het hoofd van afdeling Bouwa Milieu, C.Th. van Velzen rda< li irda Eve tijen laai F!/El Verzoek tot intrekking van de milieuvergunning De Wet milieubeheer biedt de mogelijkheid tot intrekking van de milieuvergunning. Hiervoor geldt een bijzondere procedure die in paragraaf 3.5.6 van de Algemene wet bestuursrecht staat beschreven. Het ontwerp van het besluit Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij in het belang van de bescher ming van het milieu de vergunnin gen gedeeltelijk wensen in te trek ken van: - Maatschap Romme, Puttenweg 52 te Ysselsteyn voor de milieuver gunningen voor een rundvee houderij en varkensmesterij, gelegen aan de Puttenweg 52 te Ysselsteyn ten behoeve van de inrichting Puttenweg 126 te Ysselsteyn. Het ontwerp van de besluit en alle relevante stukken c.q. gegevens liggen ter inzage van 31 mei 2001 tot en met 14 juni 2001 in het gemeentehuis, Raadhuisstraat I te Venray, op maandag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (balie Publieksdiensten). Op telefonische afspraak (0478- 523630) kunnen de stukken ook op een ander tijdstip worden ingezien. Gedurende deze periode kan een ieder schriftelijk gemotiveerde bedenkingen indienen bij het college van burgemeester en wethouders bedenkingentermijn). Deze kan hierbij verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Er bestaat geen mogelijkheid tot het inbrengen van mondelinge bedenkingen of een mondelinge gedachtenwisseling. Alleen degenen die bedenkingen hebben ingebracht op de bovenom schreven wijze en degenen die aan tonen daartoe redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest, zijn later tot het instellen van beroep gerechtigd. Wet milieubeheer De genoemde aanvragen en mel dingen en alle op de aanvragen en meldingen betrekking hebbende stukken liggen op genoemde tijd stippen ter inzage in het gemeente huis, Raadhuisstraat I te Venray, op maandag van 12.00 tot 20.00 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (balie Publieksdiensten). Op telefoniscne afspraak (0478- 523630 tussen 09.00 - 10.00 uur) kunnen de stukken ook op een ander tijdstip worden ingezien. Het ontwerp van het besluit Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken békend dat zij voornemens zijn een vergun ning krachtens de Wet milieube heer te verlenen aan: - V.O.F. Goumans-Hermus, St. Jozef laan 2 te Smakt voor een revisie vergunning voor een dierenasiel en kennel voor honden en kat ten, gelegen aan de St. Jozef laan 2 te Smakt; - Maatschap A. Romme, Puttenweg 60 te Ysselsteyn voor een revi sievergunning voor een vleesvar kenshouderij, gelegen aan de Puttenweg 126 te Yssel steyn. Dit onder oplegging van voor schriften in het belang van de bescherming van het milieu. Het ontwerp van het besluit en alle overige op de aanvraag betrek king hebbende stukken liggen ter inzage van 31 mei 2001 tot en met 28 juni 2001 in het gemeentehuis. Gedurende bovengenoemde periode kan een ieder schriftelijk gemotiveerde bedenkingen indienen bij Burgemeester en wethouders. Hierbij kunt u verzoeken uw per soonlijke gegevens niet bekend te maken. Op verzoek kunt u ook monde ling bedenkingen inbrengen waarbij u gelegenheid krijgt tot een gedach tenwisseling over de ontwerp beschikking. Alleen degenen die bedenkingen hebben ingebracht op de bovenom schreven wijze en degenen die aan tonen daartoe redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest, zijn later tot het instellen van beroep gerechtigd. A.M.v.B.-meldingen Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat er krach tens artikel 8.40 van de Wet milieu beheer A.M.v.B.-meldingen zijn bin nengekomen van: - Maatschap Custers, Boddenbroek 4 te Oirlo voor het uitbrei den/wijzigen van de inrichting ingevolge het Besluit melkrund- veehouderijen milieubeheer, gelegen aan de Boddenbroek 4 te Oirlo; - Autobedrijf G.H.V. BV, Stationsweg 183 te Oostrum voor het veran deren van de inrichting ingevolge het Besluit inrichtingen voor motorvoertuigen milieubeheer, gelegen aan de Stationsweg 183 te Oostrum; - K.H. Doppelbauer, De Hulst 9 te Oostrum voor het oprichten van een inrichting ingevolge het Besluit detailhandel en ambachtsbedrijven milieubeheer, gelegen aan De Hulst 9 te Oos trum. De meldingen kunnen worden ingezien van 31 mei 2001 tot en met 14 juni 2001 (2 weken) in het gemeentehuis. Venray, 31 mei 2001 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, hoofd afdeling Bouwen en Milieu, C.Th. van Velzen. Wet bodembescherming De genoemde aanvragen, meldin gen en ontheffingen en alle daarop betrekking hebbende stukken liggen op genoemde tijdstippen ter inzage in het gemeentehuis, Raadhuisstraat I te Venray, op maandag van 12.00 mee ail m sfe tot 20.00 uur en op de ovi elos' werkdagen van 09.00 uur tot' uur (balie Publieksdiensten. Op telefonische afspraak 523630 tussen 09.00 - lO.Ol kunnen de stukken ook op ander tijdstip worden ingezien. Het ontwerp van li besluit Burgemeester en wethouders de gemeente Venray maken bel |anta; dat zij voornemens zijn een fie| v heffing krachtens de Wet boden scherming te verlenen aan: - Maatschap Leeyen, Moostdijkl aa Ysselsteyn voor het lozen idtec: spoelwater afkomstig van melkwinning voor een peri van 2 jaar voor de inrichtint gen aan de Moostdijk I Ysselsteyn; - Maatschap Van Kempen-Bas Vosseveen 12 te Oostrum» het lozen op de bodem van spoelwater dat vrijkomt bij melkwinning voor maximal jaar voor de inrichting geil aan de Vosseveen 12 teA trum. Dit onder oplegging van schriften in het belang van bescherming van het milieu. Het ontwerp van het beslui! alle daarop betrekking hebbe stukken liggen ter inzage van 31 2001 tot en met 28 juni 2001 m gemeentehuis. Gedurende bovengenoei periode kan een ieder schrift gemotiveerde bedenkingen indii bij Burgemeester en wethoudei INI Hierbij kunt u verzoeken uw soonlijke gegevens niet beken maken. Op verzoek kunt u mondeling bedenkingen inbrei waarbij u gelegenheid krijgt tot gedachtenwisseling over de werp-beschikking. Alleen degenen die bedenkn torrn hebben ingebracht op de boveff schreven wijze en degenen die tonen daartoe redelijkerwijs n« staat te zijn geweest, zijn latei het instellen van beroep gerecbi Imet 047. 'At aa

Peel en Maas | 2001 | | pagina 22