Venrayse bowlsters derde op NK Geeke Blenk ontvangt prestatieprijs Bowler Peter Cleven wint Oranjetoemooi Beachvolleybal in Meerlo Sfront to *Ve*VKZty Triathleet Marcel Martens tiende MGC Buitenlust Inschrijving Powerman Holland van start Red Caps verliest van Tilburg Avond vierdaagse De Barrier Bridgeclub Klavertje Vier SV Leunen DC De Piëlhaas ISBV Venray MHCV LEDENSTOP? EL EN MAAS donderdag 10 mei 2001 - Pagina 19 Ij b de Nationale Trioleague wist jil/Bouwstaal na de tweede play- [onde in de eredivisie beslag te gen op de tweede plaats achter Hans Krenstrio uit Zutphen. nder goed verging het kual/Mijling in de Hoofdklasse, llema Optiek en BV Oosterhout jenfcrden met 3-0 verslagen en met [elfde cijfers werd verloren van i Hairline. Aan degradatie viel loc iter niet meer te ontkomen. :i )ok de dames van Red Arrows bi bben voorlopig hun laatste wed- erb ijd in de Ie klasse gespeeld. )oi enals in de eerste playoff werd »en< en enkel punt veroverd, zodat uradatie onafwendbaar was. Inge at nssen bereikte samen met eresa Groen de derde plaats bij de doe iibles dames tijdens de derlandse A-Kampioenschappen. Gei Uitslagen huisleague: /eei le klasse: Karklingel/Magic Line- bi iGl/Van Rensch 13-22 BT illnitz-Sigma's/Rest. Bowl. nray 16-19 Pinhunters-Taxi- oring Geerets 28.5-6.5 Hit is-Plusmarkt van Dijck 10-25. Sigma's wisten de aanval van laste belager, Mallnitz, af te slaan verstevigden daarmee hun lei- Isplaats. Marielle Moors was met een 204- me.en 578-serie de beste bij de mes, Frank van Lier zette met 236 .S.' Pcti 'eter C leven is winnaar geworden het twintigste Oranjetoemooi de afgelopen twee weekenden lej, :rd georganiseerd door de [M iwlingvereniging Venray. Het aan- deelnemers was wat minder dan voorafgaande jaren maar de strijd QP ide prijzen was er niet minder :,e de hoogste herengame neer en John Hellegers was goed voor een 622- serie. 2e klasse: BLS/Close Ene.-The Nitwits 20-8 Altijd Raak/Old Dutch-Red Arrows 8-20 Ontex- Strikers/Groeipunt 24-4 BT Hoeijmakers-Club Up 24-4. Door de overwinningen van Red Arrows en Hoeij makers lijken de promotie kandidaten wel vast te staan al is de titel voor Red Arrows nog geen uit gemaakte zaak. Ontex handhaafde zich op de derde plaats. De beste persoonlijke prestaties kwamen bij de dames op naam van Marij de la Roy met een 200-game en Fien Jenniskens met een 541-serie. Bij de heren scoorde Ralf Hubbers in dienst van Hoeijmakers een 219- game en 591-serie. Trioleague: Poels Techn.-Hit Miss 2-19 BT Mallnitz-Plusmarkt van Dijck 15-6 BT Kuijten Ass.- Bokual/Mijling 12-9 Nutrivisie- Strikezone 8-13 Sigma's/RBV- Crash 14.5-6.5. De strijd om de titel is hier nog in volle gang. Leider Bokual/Mijling zag door de neder laag tegen Kuijten, derdë in de rang schikking, de concurrentie nader en nader komen want de voorsprong op de van Crash winnende Sigma's bedraagt nog slechts 8,5 punten. Inge Lenssen was met 233 en 631 de beste bij de dames; Frank Broeseliske scoorde de hoogste herengame met 256 en Peter Cleven de hoogste serie met 599. Dubberteague: Aquastep- Karklingel 12-2 Pinhunters- Hoeijmakers 13-1 The Demons- Sharpshooters 1-13 WDOB-Strikezone 3-11 Hurricanes-Strikers 9-5. De Demons kunnen zich een misstap veroorloven, want hun voorsprong op de van Hurricanes verliezende Strikers is groot genoeg. Marij de la Roy was met 194 en 488 de beste dame; Ger Hubbers was met 222 de beste heer en Ralf Hubbers tekende voor de hoogste serie met 559. Door een 3-1 overwinning op Raedts/Knops 2 verzekerde het team van P. Hendriks BV zich van de titel in de 7e klasse bedrijfsbowling, mede omdat Rabo Zevenrode 3 het lelijk liet liggen tegen Linders Perkplanten (0-4). De 3-1 winst van Verdellen op Nestle 4 kon degrada tie niet meer afwenden. In de 8e klasse was de titel al voor Beeekens Systeemplafonds, dat Aben Ass. met 4-0 het nakijken gaf. De tweede plaats was voor Jenniskens, dat zich via een 3-1 overwinning op Rabo Zevenrode 2 verzekerde van het spelen van een promotiewedstrijd. Hollman zette zijn laatste wedstrijd tegen De Wendel om in een 3-1 overwinning. finale, die over twee games moest de beslissing brengen, r Cleven eindigde met een totaal 2274 pins en een gemiddelde 216,4 op een eerste plaats, eert Mol mans was meer dan tevre- met zijn tweede prijs en Tony olen uit Veghel had zich buiten zicht van de strijders om de ere- aatsen met games van 209 en 220 naar de derde plaats opgewerkt. Venraynaar Dave Tijssen bleef twee pins van het erepodium verwijderd. De overige Venrayse deelnemers in de finale waren Micha Bessems (zevende) en Albert Loeffen (zes tiende). Het toernooi staat ook bekend als het sinaasappeltoernooi, want elke strike in de voorronde leverde een door het bowlinghuis gesponsorde sinaasappel op. Jan Brouwers moest dan ook 2326 zuid vruchten aan de deelnemers uitrei ken. Het organisatiecomité kon weer terugzien op een geslaagd toernooi maar moest helaas afscheid nemen van Leo van der Rijt, die jarenlang een van de drijvende krachten van dat comité was. de: Volleybalclub Set Up Meerlo is N ter volop bezig met de organisa- van het traditionele beachvol- ybaltoernooi. Dit sportieve toer- aoi vindt plaats op zondag 24 sl ui op de 'strandvelden' naast de ia' eerlose sportzaal aan de Mgr. te nneskensstraat. Set Up organi- ïrt dit jaarlijkse sportevene- ent in samenwerking met de Pa menwerkende Ondernemers }P eerlo. ied Deze week is de organisatie start met het inschrijven van ims uit de regio die aan het vol- fbaltoernooi willen deelnemen. ams van collega volleybalvereni- ngen, buurtverenigingen of vrien- ngroepen die mee willen doen aan Meerlose beachvolleybaltoer- Joi kunnen zich aanmelden bij de cretaresse van Set Up: Wilma :ndrix, Beatrixstraat 29, 5864 AG eerlo, tel; 0478698844 of e-mail: lupmeerlo@wish.nl Het toernooi biedt ruimte aan 75 ams die de wedstrijden spelen op i zandvelden. De wedstrijden dai aan open voor geoefende dames- en herenteams, geoefende mix teams (dames en heren) en ongeoe fende teams. De wedstrijden worden geleid door scheidsrechters van de Meerlose volleybalvereniging. Het toernooi begint 's morgens om 10.00 uur en de verwachting is dat de finales rond 17.00 uur worden Het Meerlose beachvolleybal heeft zich de afgelopen zes jaar ont wikkeld tot een volwaardig en gezellig evenement waar sport en recreatie hoog in het vaandel staan maar tegelijk ook plaats is voor ont spanning en amusement. Het is niet alleen een doe- maar ook een kijk- evenement geworden met allerlei randactiviteiten. Zo is er dit jaar een bijzondere loterij met maar liefst drie hoofdprijzen: drie rondvluchten in een Cesna boven Meerlo- Wanssum met aan de stuurknuppel oud Set Upper Floris Poels. Dit jaar deelt de organisatie de opbrengst van de loterij met de Stichting Ont wikke lings samenwerking Meerlo-Wanssum voor de projecten voor gehandicapten en boeren op het Indonesische eiland Sulawesi. De Avondvierdaagse Venray vindt t jaar plaats van 7 tot en met 10 li, De deelnemers kunnen 3, 5, 10 15 kilometer per dag wandelen, et inschrijfgeld bedraagt acht gul- en per persoon. Mensen die één ig willen wandelen, betalen vier ilden per persoon. Alle deelne- ers ontvangen elke dag op de rust aats een traktatie. Bovendien krij- en alle deelnemers een ïrinneringsmedaille. Iedereen kan elnemen, jong en oud, groot en 3.3 ein, alleen of met z'n tweeën, met I' n klein groepje of met een grote 12 oep. De start en finish zijn dit jaar eer op het Schouwburgplein. Op zondag 10 juni doen alle deel- smers mee aan het défilé door het intrum van Venray. Dit défilé °rdt opgeluisterd door een tiental uziekkorpsen uit Venray en omge- ng. Het défilé start om 16:45 uur. 'n de kantine van Sporthal De 'etteling' vindt op dinsdag 8 mei Jnaf 20:00 uur een informatiebij- 2] nkomst plaats Voor meer informatie kunt u recht bij: Stichting 'ondvierdaagse Venray, tel. 06-10 20 06 Mevrouw G.van Ham- rederix Kerkpad 1,Venray, 'elf1.5837 65 Mevrouw P.Bistervels Pr. sndrikstraat 21 Venray tel.580648 Hard lopen bij Loopgroep de Barrier is ontspannend door inspan ning. Een kleine gevarieerde groep waar door de een heel hard getraind wordt en door de ander lekker mee gelopen wordt. Voor elk wat wils. De samenstelling van de groep laat het toe dat er altijd nieuwe onerva ren lopers zich bij ons aan kunnen sluiten. Kom een keer meedoen of bel voor informatie. De trainingen zijn op: maandag van 19.15 tot 20.30 vanaf hotel Asteria en donder dag van 19.15 tot 20.30 vanaf cam ping de Barrier. Voor meer informa tie kunt u ook bellen met Piet Dupont, telefoon 589880. Uitslag van de voorlaatste clubkam pioenschappen: Geel: 1. Ds. Buyssen-Vissers 64.58%; 2. Willems-Cornelissen 59.72%; 3. Ds. v.d. Boom-v. Glabbeek 53.47%. Groen: 1. Mw. Spekhorst-hr. Linders 70.83%; 2. Mw. Claessens- hr. Hermans 60.42%; 3. Hr. Storm de Vries 58.85%. Blauw: 1. Ep. Kalkman 60.15%; 2. Ep. Kok 60.06%; 3. Ds. v. Meyel-Mengen 52.60%. Proeftrainingen Deze trainingen zijn voor alle jon gens en meisjes vanaf 5 1/2 jaar die voetballen leuk vinden. Deze mid dagen zijn op donderdag 26 april en 10 mei. Alle trainingen zijn van 17.30-18.30. Dus hou je van voet bal, bezoek dan deze trainingen. Aanmelden nieuwe leden: Nieuwe leden voor het nieuwe sei zoen die in augustus willen gaan voetballen kunnen zich aanmelden vóór 1 juni a.s. bij Jan Gielens, Groeneweg 3, Heide, tel. 580870. Jeugdleiders en trainers: 21 mei jeugdleidersvergadering 20.30. attentie: sleutels sportpark inleveren! Jeugdkader A en B: 11 mei Sfeeravond om 19.00. De avond wordt gestart met voetvolley daarna afsluiting in de kantine. Jeugd Uitslagen: DESM-Leunen Al 1-3 Leunen B1 -Tiglieja BI 3-0 Leunen C1 -Blerick C4 2-1 Blerick C3- Leunen C2 16-1 Hegelsom D1 - Leunen Dl 3-1 Leunen D2-Achates D2 4-0 Tiglieja El - Leunen El 2-5 Leunen E2-Wittenhorst E4 4-3 Leunen E3-Hegelsom E3 1-3 DIS E2- Leunen E4 3-5 Venray F2- Leunen F1 4-2 Irene F2-Leunen F2 11-0 Leunen F3-America F2 0-4 Leunen F4-Griendtsveen F1 0-4 Programma donderdag 10 mei: Leunen D10-venl. B. D2 18.30 Zaterdag 12 mei: Tiglieja C2-Leunen Cl 13.00 Leunen D3: toernooi Vitesse Leunen El: toernooi Venl. B. Leunen E2-E3-E4: toernooi Zeilberg 13.30 Leunen F1-F2-F3-F4: toernooi Zeilberg 09.30 Zaterdag 19 mei: Leunen Cl: toernooi Montagnards Leunen C2: toernooi Panningen Leunen El: toernooi Vitesse Onderling Toernooi Dit toernooi voor A-jeugd, senioren, veteranen en steunende leden begint om 17.00. Iedereen graag om 16.30 aanwezig. Voor de opstelling kijk je op het publicatiebord. Steunende leden die actief mee willen voetbal len kunnen zich opgeven bij Henk Martens, tel. 510259. Senioren Uitslagen: Castenray 2- Leunen 4 Heijen 1 - Leunen 1 Leunen 2-Wiltenhorst 4 Heijen 2-Leunen 3 Leunen 4-Heijen 4 Leunen 5-IVO 8 4-0 5-1 1-4 2-0 3-0 2-1 Programma zondag 13 mei, nacompetitie: Winnaar le per. 4G- Leunen 114.30 Programma donderdag 17, nacompetitie: Leunen 1-winnaar le per. 4G 19.00 Veteranen Programma zaterdag 12 mei: SVCB- Leunen zie opst. Afgelastingentelefoon: Info over afgelastingen SV Leunen: 0900- 9019074. SV Leunen op internet: WWW.Leunen.nl Zaterdag 12 mei whiskeydarten in café de Piëlhaas. Inschrijven kan tot 20.15 uur, dit kan ook tel. onder nr. 582187. De aanvang van het toer nooi is om 20.30 uur. Dit kan ook via tel. nr. 582187. Uitslag van zaterdag: winnaarsron de: 1. Jerry Hendriks; 2. Pascal Janssen; 3. Jos Heesen; 4. Peter Hoeymakers; 5. Bart Thissen; 6. Dave v. Zeist; 7. Peter Heynen; 8. Patrick de Bruyn. Verliezersronde: 1. Hubert Janssen; 2. Huub v. Eyk; 3. René Janssen; 4. Maikel de Bruyn; 5. Jos Achten; 6. Christine Hoey makers; 7. Theo Giesberts; 8. Henny v.d. Voort. Op een toernooi in Maastricht zijn door de leden geen resultaten geboekt. Op een toernooi in Helmond werd in de 5e klasse een overwinning behaald door Toin Arts. a.s. Zondag gaan 13 spelers naar Veghel. Marcel Martens, lid van Triathlon Vereniging Venray, behaalde zondag in Enschede tijdens de eerste wed strijd uit het Triathlon Studenten Circuit de tiende plaats. Onder aardige weersomstandighe den moest 1 OOOrn gezwommen wor den, gevolgd door 42km fietsen en 10km lopen. Marcel Martens liet een tijd van 2.06.08 noteren. Op zondag 27 mei vindt een spor tieve instuif plaats die voor iedereen toegankelijk is die eens op zijn of haar eigen niveau kennis wil maken met een of meerdere onderdelen van de triathlonsport. Gekozen kan worden voor 250m zwemmen - 10km fietsen - 2,5km lopen of 100m zwemmen - 5km fietsen - lkm lopen. De activiteiten vinden plaats vanaf 09.00 uur in zwembad De Sprank en directe omgeving. Buitenlust 1 speelde in de eerste klasse van de bondscompetitie een thuiswedstrijd tegen Du Commerce uit Leende, dat dit seizoen voor de eerste keer in de eerste klasse uit komt. De eerste ronde werd verras send sterk gespeeld, getuige een ronde van 90 tegen 110 voor de gas ten. Hoewel ook de resterende ron den tot rondewinst leidden, kwam er onbegrijpelijkerwijs de klad in de scores. Aangezien de gasten met een invaller speelden, liep deze wed strijd voor het Venrayse midgetgolf- team met een sisser af en werd er een 8 - 0 (392 - 437) zege geboekt, hoewel ex-international Hans van der Aa bij de gasten met 96 holesla gen een prima partij speelde. Bij Buitenlust speelden Harrie Lenssen en Gerrit Vermeulen 93 holeslagen en zorgden daarmee voor de belang rijke winst. Buitenlust 4 - Buitenlust 2 (tweede klasse B) was de andere wedstrijd die op eigen banen werd afgewerkt. En zoals verwacht mocht worden trokken de 'reserves', met uitblinker Leo Wilms (104 holeslagen) in de hoofdrol, de winst naar zich toe: 8 - 0 (447 - 519). Bij het 'vierde' speel de Miet Clevers een goede match door met 118 holeslagen als beste van haar team te eindigen. Buitenlust 3 (tweede klasse A) moest in Soerendonk aantreden tegen het tweede team van Heeze. Een nederlaag werd ingecalculeerd, maar het verschil (442 - 559) was wel erg groot, zodat op de 0 - 8 nederlaag niets viel af te dingen. Grad Arts kwam met 121 holesla gen als beste terug uit de 'Hel van Soerendonk' Koninginnetoernooi". Een met prachtig weer opgeluisterd Koninginnetoernooi heeft de 71 deelnemers weer een prachtige dag bezorgd. Voor de start van dit jaar lijkse evenement werd Gerrit Voermans gehuldigd vanwege zijn 25-jarig lidmaatschap van Buitenlust. Piet Kienhuis van het Venrayse Oranjecomité vertolkte bij de ope ning een hoofdrol, door een hole-in- one te slaan bij de openingsslag, waarna het toernooi een aanvang kon nemen. Bij de junioren speelde Stephan van Buren zich in de kijker door met 80 holeslagen de winst naar zich toe te trekken. Bij de dames recreanten was de eerste prijs een prooi voor Anneke Hendriks met 75 holeslagen. Jo Barents (57 holeslagen) toonde zich bij de heren recreanten de sterkste. Bij de sportleden ging de zege bij de dames naar Miet Clevers (57 hole slagen) en bij de heren won Harrie Lenssen na een barrage tegen Gerrit Janssen en Gerrit Vermeulen (allen 51 holeslagen). Toernooi Doorwerth (Gld): Met negen personen was BUitenlust sterk vertegenwoordigd bij het seni- orentoernooi van MGV Duno uit Doorwerth. Bij de heren senioren A moest Jan Engels alleen de thuisspe- lende Wilbert van Helmond (91 hsl) voor laten gaan, maar de barrage om de tweede plaats met Tiny Klarenbeek uit Geldrop (allebei 99 hsl) werd al op de eerste baan in zijn voordeel beslecht. Bij de senioren B wisten Gerrit Janssen (vierde met 117 hsl), Jan Litjens (zesde met 118 hsl) en Leo Wilms (achtste met 131) zich bij de top-10 te spelen, iets wat Harry Fleuren (elfde) net niet lukte. Bij de dames senioren B wist Riet Lemmens zich als derde (122 hsl) op het podium te spelen achter win nares Wil ter Keurs (De Krim/Hoenderloo) met 115 hsl en Bep Nagtegaal (Duno/Doorwerth) met 121 hsl. Jo Litjens en Bets Wilms werden respectievelijk, vier de en vijfde met 129 en 130 hsl. Miet Clevers eindigde op de negen de plaats. Bondscompetitie 6 mei Buitenlust 1 speelde in Geldrop een sterke wedstrijd tegen kampioen skandidaat nummer één Geldrop.3. Hoewel de uitslag 0-8 (370 - 394) anders doet vermoeden, had men met uitzondering van de laatste ronde winstkansen. In de eerste werd slechts met één slag verloren en moesten de gastheren alle zeilen bijzetten. Gerrit Janssen met 95 holeslagen de grote uitblinker. Buitenlust 2 speelde in Nuth tegen Zicht Nirve 2 zeker geen slechte wedstrijd, maar de Zuidlimburgers bleken thuis toch iets te sterk. Toch werd de derde in winst omgezet, zodat men met een 6-2 (438 - 462) nederlaag naar het Venrayse gestuurd werd. Jan van Dijk en Jan Litjens (beiden 110 holeslagen) ble ken zich het beste met de thuisspe- lers te kunnen meten. Buitenlust 3 trof thuis de vaandel dragers van Zicht Nirve en speelde een zwakke wedstrijd. Alleen in de laatste ronde kon winst geboekt worden, zodat de gasten uit Nuth met een 2 -6 (473 - 451) zege aan de haal gingen. Grad Arts onttrok zich aan de malaise en was met 100 holeslagen onbetwiste uitblinker. De dames van Buitenlust 4 speelden niet onverdienstelijk tegen het Mierlose 't Wolfsven. De gastheren bleken thuis wel iets meer in hun mars te hebben en wonnen dan ook verdiend met 8 - 0 (437 - 505), maar de Venrayse speelsters waren tevre den over het vertoonde spel ondanks de nederlaag. Tijdens de voorjaarsvergadering van atletiekvereniging Venray-Regio, is aan Geeke Blenk de prestatieprijs 2000 toegekend. De juniore ontving deze prijs voor haar prima prestaties die zij tijdens de Limburgse en nationale kampioenschappen neerzette op de onderdelen hordenlopen en hoogsprin gen. De aanmoedigingsprijzen 2000 gingen naar Suzanne van Dijck, Ineke Hoes en Marijke Frenken. In genoemde vergadering werd de waarderingsbe ker van AV Venray-Regio uitgereikt aan de Henk van Waaijenburg. Henk ont ving deze beker voor zijn grote inzet als vrijwilliger voor de vereniging. De Powerman Holland heeft in 2001 het officiële Wereldkampioenschap duathlon. Voor de toppers in meerdere opzichten een hoogtepunt. Ze weten na Venray ook wat hun plaats is. De elite-startserie zal immers de sterkst bezette wed strijd ter wereld zijn. Dit jaar worden er op de startlijst meer dan 1600 deelnemers uit meer dan 30 landen verwacht. De Powerman Holland is er uiter aard niet alleen voor volwassenen. Het programma biedt iedereen de kans om kennis te maken met de combinatie lopen, fietsen en nog eens lopen. Er zijn races voor: kin deren (powerkids) van alle basis scholen; receanten (volksduathlon); junioren en veteranen; teams van 2- 3 personen voor bedrijven. Bij de teams die aan een duathlon deelnemen neemt ieder teamlid een onderdeel voor zijn rekening; één loopt, één fietst en één neemt de tweede loopafstand voor zijn reke ning. Ideaal voor bedrijven, scholen, families en vriendengroepen. Alle start en finish zijn in het cen trum van Venray, namelijk op het Schouwburgplein. Achter de scher men wordt er momenteel hard gewerkt aan een sfeervol program ma met onder andere de aankleding van de pleinen met attracties. Door het veelzijdige programma heeft de 2001 Wereld Kampioenschappen Duathlon in Venray twee boeiende gezichten: het is een wedstrijd én een familieweekend. Voor meer informatie kunt u con tact opnemen met het wedstrijdse cretariaat: tel. 0478-571103, Stichting Power(wo)man Holland, postbus 317, 5800 AH Venray of via de website: www.j-r-c.com/power- women of www.powerman.org. U kunt hen ook bereiken via het e- mailadres: powerman@tref.nl De pupillen van honkbalvereni- ging Red Caps verloren in Eindhoven kansloos met 1-9. De pupillen starten de wedstrijd veelbe lovend door in de eerste inning een 1-0 voorsprong te nemen. Maar al snel bleek dat de tegenstander zeer sterk was. Vooral de pitcher van PSV gooide buitengewoon goed waardoor de spelers van Red Caps nauwelijks een honkslag konden maken. Na de tweede inning was de stand dan ook al 1-7 in het nadeel van de Venrayse ploeg. Een pitcherwissel aan zijde van de Red Caps doorbrak de scoringsreeks van PSV. Robin gooide de laatste twee innings zeer sterk waardoor PSV minder snel kon scoren. Ook het binnenveld kwam nu beter in het spel, waarbij vooral Daan op het derde honk goed werk verrichte. Maar helaas kwam Red Caps niet meer tot scoren waar door de wedstrijd uiteindelijk werd verloren. De honkbal junioren moesten uit naar de Meppers uit Eersel. Al snel kwamen de spelers uit Venray op een comfortabele 17-2 voorsprong, maar in de laatste inningen kwam de val voor de hoogmoed. Showhonkbal aan de kant van Red Caps zorgde ervoor, dat de tegen stander vijftien punten kon maken en daarmee een gelijkspel kon afdwingen. 'De honkbal senioren 2 moesten uit tegen Mulo hun meerdere erken nen in de gastgevers. Goed veld werk van onder andere Guus van Bergen voorkwam dat Mulo ver uit liep. In de eerste inningen wist pitcher Wilbert Flinsenberg de spe lers van Mulo goed van slaan af te houden, in de latere inningen lukte dat Patrick van Fessem goed. De derde inning was voor Red Caps echter fataal; hierin scoorde Mulo 5 punten. Met de eindstand van 8-4 in het voordeel van de Helmonders kon echter iedereen leven. De softbal senioren boekten een knappe wist op de Samacols uit Kerkrade. Door goede honkslagen en het uitbuiten van enkele 4-wijd worpen en doorgeschoten ballen lie pen de dames uit naar een 8-2 voor sprong. Opvallend was dat bij de gasten enkele fouten tegen het, voor softbal kenmerkende, honklopen werden gemaakt. Hierdoor kwam Red Caps op enkele cruciale momenten eenvoudig aan de beno digde nullen. In de laatste inningen kwamen de Samacols iets terug, maar door een tijdige wissel van pitchers voorkwam Red Caps dat de gasten bedreigend konden worden. De eindstand van 8-5 was dan ook meer dan verdiend. De honkbal senioren 1 moesten in Tilburg aantreden tegen een nieuwe tegenstander. Hoewel Tilburg het vorige seizoen naar de huidige klas se was gepromoveerd, leek er in de wedstrijd eerder op, dat Tilburg gedegradeerd was. Met goed geplaatste honkslagen wisten ze door de verdediging van Red Caps heen te prikken, terwijl Red Caps aanvallend goed-werd afgeblokt door het binnenveld van de gastge vers. Al snel moest Red Caps meer dan 10 punten verschil toestaan. Na een pitcherwissel aan beide kanten leek de situatie omgekeerd. Met enkele goede honkslagen was het nu Red Caps dat door de verdediging van Tilburg heen prikte, maar het aantal punten was niet genoeg om de achterstand in te halen. Die ach terstand groeide overigens de laatste inningen niet meer door goed pitchend werk van Ruud Sijbers, gesteund door zijn veld. Na het bereiken van de eindstand, 18-5, kwam de aap uit de mouw. Het team van Tilburg was samengesteld uit diverse spelers die in jong oranje en de landelijke hoofdklasse hadden gespeeld en het 'iets rustiger aan' wilden doen. Uitslagen: PS V-Pup. 1-9 Meppers-Jun. 17-17 Softbal Red Caps-Samacols 8-5 Honkbal 2 Mulo-Red Caps 8-4 Honkbal 1 Tilburg-Red Caps 18-5 Programma 12 mei Pup.-Sittard Condors al 1.00 Bullfighters-Jun. al4:00 Programma 13 mei Softbal vrij Honkbal 2 Red Caps-Batters Putte al0:30 Honkbal 1 Red Caps-Gemert a 14:00 Voor vragen of andere aangelegen heden aangaande Red Caps Venray, honkbal of softbal kunt u terecht bij Richard Draaisma (0478-582907 06-29.52.57.58), op onze website (http://www.come.to/redcaps), of via email: RedCaps@dds.nl Uitslagen Basko 2-Venray JB2 I -1 HC AS-Venray MB 1 0-0 Progamma 12 &13 mei Jongens JAl-Gemert 1 12:45 Uden 1-JB1 12:4511:30 Oranje-Zwart-JB2 (wit shirt) 12:45 11:15 JCl-Mierlo 1 11:30 JD1-Helden 1 10:00 Meisjes MA 1-Blerick 1 11:30 Den Bosch5-MB 1 13:00 11:30 Venlo 3-MC1 12:45 HCAS 2-MDl(wit shirt) 11:30 Mini's Venlo 1-M6E1 9:45 8:45 M6E2.Tegelen V 10:00 M8D1-Blerick 1 10:00 J6E1 vrij Venlo 1-J8D2 9:45 8:45 Heren H2-Tegelen IV 12:45 HVA-Gemert A 11:00 Bij ons kunt u zo voetballen. Zie adv. SV Merselo elders in dit blad.

Peel en Maas | 2001 | | pagina 19