Herman Kleeven stopt op dieptepunt Ruime nederlaag Leunen Minivoetbaltoernooi SSS'18 mist titel op een haartje De Bonte Koe legfj zich niet neer bij degradatie Drukshop neemt afscheid met verlie Trepke/Venray eindig op derde plaats SV Merselo DIS Oirlo SV Castenray HSV 't Alvertje LEDENSTOP? Bridgeclub Common Sense Programma zaalvoetbal Korfbalvereniging Oostrum Nederlaag voor Peelkorf Korfbalclul Oranje wit WACHTLIJST1 15 PEEL EN MAAS Wanssumse routinier neemt afscheid met degradatie (Door Henk Willei Het boegbeeld van Wanssum heeft afscheid genomen. Na 29 jaar onafgebroken in de hoofd macht te hebben gespeeld zet Herman Kleeven er definitief een punt achter. Alhoewel het moment van stoppen precies samenvalt met de pijnlijke degra datie naar de vijfde klasse. "Een sportman moet eigenlijk stoppen op het hoogtepunt. Maar dat zie ik de eerste jaren in Wanssum nog niet komen", zegt hij. Herman Kleeven (47) is de laatste der Mohikanen. Hij is de exponent van een sterke generatie Wanssumse voetballers die de club in 1978 de titel bezorgde in de vierde klasse H. Negen seizoenen wist Wanssum het bol te werken in de derde klasse. Na de degradatie in 1987 keerde de blauw-witte formatie midden jaren negentig, via de nacompetitie, nog eens twee seizoenen terug in de derde klasse. Het seizoen 2000/01 wordt echter met zwarte letters geschreven in de roemruchte club- historie. Want Wanssum was in de zestiger jaren zelfs een tweedeklas ser. Komend seizoen is de voetbal vereniging, die volgend jaar zijn 75- jarig jubileum viert, tot de vijfde klasse veroordeeld. Afgelopen zondag in het thuisduel tegen buurman Meerlo stond Herman Kleeven voor het laatst op zijn vertrouwde plek in het hart van de Wanssumse defensie. Na afloop yan de met 1 -2 verloren derby werd hij gehuldigd en benoemd tot lid van verdienste. Tevens werd afscheid genomen van trainer Huub Verheijden en de spelers Patrick Litjens, Herman Rutten en John Theeuwen. Terwijl Gordon Verkoijen en Henk Verhoeven, die dit seizoen door blessures niet in actie kwamen, waarschijnlijk even eens niet meer terugkeren. Heiman Kleeven verdedigde 29 jaar de kleuren van Wanssum. KNOKKEN Herman Kleeven heeft zich in al die jaren nooit afgevraagd wanneer hij zou stoppen. Maar tijdens de afgelopen winterstop begon die gedachte wel bij hem op te spelen. Hij merkte dat de jaren niet onge- merkt voorbij waren gegaan. Na een stevige pot voetbal bleef hij enkele dagen spierpijn houden en hij her stelde minder snel van kleine bles sures. Alhoewel de routinier zelden of nooit een training oversloeg. Kleeven is nog van een voetbalgene ratie waar twee maal per week trai nen als 'heilig' wordt beschouwd om op zondag een goede prestatie neer te zetten. "Ik heb me afgelopen seizoen daarom geëergerd aan de lage trainingsopkomst. Op dinsdag waren we maar met zeven of acht man en daar zaten ook spelers van het tweede elftal bij. Donderdag was de opkomst meestal wat beter. Maar als van het eerste team slechts zes spelers twee keer trainen en de rest één keer of helemaal niet dan is dat veel te wei nig. Het viel me vooral tegen op het eind van het seizoen toen we echt de punten nodig hadden om ons te handhaven. Je wilt toch met elf man knpkken om erin te blijven. Want we wisten dat het moeilijk werd omdat 33 procent van de ploegen uit 4H zou degraderen." Wanssum moet komend seizoen in de vijfde klasse weer helemaal opnieuw beginnen met de jonge trainer Rick Bonten, die overkomt van Eiker Boys, aan het roer. "Ik zal vooral de beslotenheid van de vierde klasse missen. Jaar in, jaar uit speelde je tegen dezelfde clubs. Je kende iedereen, de spelers, de supporters en de bestuursleden. Het was er altijd gezellig." FANATIEK Herman Kleeven zit met zijn onregelmatige werk op recreatie park het Roekenbosch in Blitterswijck. Want om het andere weekend moet hij werken. "Gelukkig heb ik heel goede colle ga's waardoor ik hel al die jaren zo kon regelen dat ik zondags kon voetballen." Hij stopt helemaal en overweegt te gaan zaalvoetballen bij de Wanssumse club ZVV Mari. "Ik zie het niet zitten om in een lager elftal of bij de veteranen te gaan voetballen. Het derde heeft mij al gevraagd en het is er best gezellig, vooral na afloop. Maar ik denk dat ik daarvoor gewoon te fanatiek ben. Dan zou ik toch weer gaan trainen en dan wil ik ook zo hoog mogelijk spelen." Afgelopen seizoen braken er enkele jonge voetballers door in de hoofdmacht. Herman Kleeven heeft zijn hoop gevestigd op deze jonge generatie. "Het zijn spelers van 21, 22 jaar. Er zitten enkele fanatiekelingen bij en als zij het op kunnen brengen kan het een mooi groepje worden. De club heeft nu toch een behoorlijke aderlating moeten doen want veel dragende spelers zijn gestopt." Het zal voor Herman Kleeven nog flink wennen zijn om na 29 jaar afscheid te nemen van het vaste wekelijkse ritueel van trainen en spelen. "Ik denk dat ik af en toe nog wel eens meetrain. Maar mijn afscheid is definitief. Ik probeer andere bezigheden te vinden zoals tennis of fitness. Het seizoen ligt nu drie maanden stil. In augustus beginnen de trainingen weer. Je weet nooit waar het bloed heen kruipt. Stel dat ik het ontzettend ga missen... Maar ik denk niet dat ik heimwee krijg. Want daarvoor heb ik te goed over mijn beslissing nage dacht" Jeugd Uitslagen: Haelen Al-SSS Al co 0-5 SSS BI co-FCB BI co 7-3 Merselo D1 -Milsbeek Dl 0-2 Merselo El-America El 1-10 Merselo E2-Venl. B. E5 0-2 Merselo F3-RKDEV F4 0-2 Programma zaterdag 12 mei: Merselo F3-SSS F4 a. 10.30 Programma zaterdag 19 mei: Onderling toernooi met SSS Overloon voor alle E, F en mini's. Aanvang 09.30, einde omstreeks 12.00 Programma zondag 20 mei: Dl: toernooi in Bergen. Jeugdleidersvergadering: De eerstvolgende vergadering is op maandag 21 mei om 20.30 in het clubhuis. Op 28 mei is er een gecombineerde vergadering van jeugdcommissie en jeugdleiders. Jeugdleiderstoernooi Dit jaarlijkse toernooi wordt gehou- dej op zaterdga 26 mei te Ysselsteyn, aanvang 16.00. Senioren Uitslagen: Montagnards 5-Merselo 2 0-3 Castenray 3-Merselo 3 0-2 Merselo 3-Wittenhorst 9 6-1 Veteranen Uitslag: Merselo-SSS 5-2 Programma zaterdag 12 mei: SVEB-Merselo a. 16.30 Seizoen 2001-2002 Voor een goede organisatie van het volgende seizoen is het belangrijk te weten over welke spelers men kan beschikken. Wij willen iedereen, die het lidmaatschap wil beïndigen ver zoeken dit vóór 17 mei a.s. schrifte lijk kenbaar te maken bij P. Zwitserlood, Veldstraat 39, 5815 CW Merselo. Nieuwe leden zijn natuurlijk ook van harte welkom en kunnen zich altijd aanmelden mid dels een aanmeldingsformulier, te verkrijgen bij H. van Hoof, Coppelenberg 24 of in de kantine tijdens de openingstijden. Ledenvergadering Donderdag 17 mei om 20.30 in het clubhuis. Stratentoemooi Dit jaarlijkse toernooi wordt gehou den op Hemelvaartsdag 24 mei. Korfbal Uitslagen: Pup. 1-Oostrum 1 0-6 KCHB 2-sen. 1 7-4 MKV 1-midw. 1 4-5 Programma zaterdag 12 mei: Pup. zijn vrij Asp. 1-Peelkorf 1 a. 12.00 b. 11.30 Programma zondag 13 mei: Sen. 1 -Seift 3 a. 10.30 b. 10.00 Programma woensdag 16 mei: Midw. 1-Peelkorf 2a. 20.00 b. 19.30 1-3 7-4 2-1 2-1 Voetbal Uitslagen: Griendtsveen 1-DIS 1 Oostrum 3- DIS 2 RKDSO 4- DIS 3 Venray 14- DIS 4 Veteranen: Uitslag: DIS-Resia 1 -0 Programma zaterdag 12 mei: RKDEV- DIS a. 17.00 v. 16.15 Korfbal Uitslagen: DIS A-Odio A 1-5 DIS B-KCHB B 1-3 DIS C-DES C 7-1 Odos E- DIS E 0-4 Programma zaterdag 12 mei: EmosA-DISA 15.15 Emos C3- DIS C 14.00 DIS Fl-DES F1 13.00 Vierlingsbeek: DIS F2-DES F2 14.20 Peelkorf F4- DIS F2 15.10 Matinee-duel kermismaandag: wil len alle spelers die zich hebben opgegeven ervoor zorgen om 11.45 omgekleed op het veld te staan. Uitluiden rksv DIS, zaterdag 2 juni: Denk aan het inleveren van uw opgaveform u li er Senioren: Uitslagen Castenray 1-GFC '33 1 2-3 Castenray 2-Venray 113-2 Castenray 3-Resia 3 8-0 Veteranen. Uitslag: Hegelsom-Castenray 3-2 Programma zaterdag 12 mei: Castenray-Kronenberg a17.00 N. Buddiger, Jan Emonts, Toon Kuijpers, Leo Cox, Frans Heetkamp, Cor Sommers, Rob Dassen, Jan Houwen, Thei Strijbos, Leo Druggen. Uitslagen senioren: Tweede Lentekoning; 1) Rene Wijnhoven 2) Henk Theeuwen 3) Dieter Wagner 4) Wiel Verberkt 5) Toon Sanders Programma: Za. 12 mei individuele wedstrijd aan de vijver 'De Kasteelsebossen' in Horst. Zo. 13 mei laatste vijfdorpen wed strijd die wordt gehouden aan de visvijver 'De Kasteelsebossen'. Er wordt gevist van 8.00 tot 12.00 uur; bijeenkomst is om 7.00 uur. Di. 15 mei eerste vijverkoning; er wordt gevist van 18.30-21.00 uur aan 'Het Wanssums Ven' Contributie 2001Leden die de con tributie voor het jaar 2001 nog niet hebben voldaan, dienen dit zo spoe dig mogelijk te doen. Maak gebruik van de toegestuurde acceptgiro. Verhuist? Vergeet dit niet door te geven aan de secretaris. De dag- en weekvergunningen voor 'Het Wanssums Ven' zijn verkrijg baar bij Van Grootel Hengelsport, Stationsweg 21 te Venray. In Wanssum bij v/d Ligt Allicht aan de Brugstraat en bij Harry Theeuwen de Houskuilstr. 38. Dag- en Weekvergunningen voor "Het Wanssums Ven' zijn ook verkrijg baar bij het Shell tankstation in Wanssum. Verdere inlichtingen bij de seer. H. Lenssen, tel. 0478-587606. Bij ons kunt u zo voetballen. Zie adv. SV Merselo elders in dit blad. Voor Leunen stond er tegen Heijen niets meer op het spel. Met zes basisspelers, één B-speler, A-speler en drie spelers van een lager seniorenelftal, moest Leunen de strijd aangaan. Het eerste kwartier werd er rede lijk goed gevoetbalt. Leunen creëer de enkele kansen en was gevaarlijk. Heijen was echter zéér listig in de uitbraken. Na een kwartier moest Leunen-aanvoerder Michel Ballissen in zijn eigen strafschopge bied zijn tegenstander naar de grond trekken. De toegekende penalty werd onberispelijk ingeschoten: 1-0. Leunen pakte hierna de draad weer op en bleef voetballen. Het spel golfde op en neer en beide teams schuwden de aanval niet. Michel Baltissen werd in het vij andelijk strafschopgebied gehinderd en Leunen kreeg een vrije trap. Menigeen twijfelde of dat geen strafschop moest zijn. De scheids rechter besliste echter anders. Maar de penalty werd jammerlijk gemist. Aan het einde van de eerste helft kreeg Heijen een vrije trap op eigen helft, die erg snel werd genomen, waardoor de Leunse verdediging nog niet goed georganiseerd was. Heijen-aanvaller Dirk Ronnes wist wel raad met dit buitenkansje en hij maakte zijn tweede doelpunt: 2-0. In de zestigste minuut besliste Dirk Kropman de wedstrijd uit wederom een counter: 3-0. In de 70e minuut kreeg Leunen een vrije trap op circa achttien meter van de goal. André Swinkels ontfermde zich over de bal en wist de keeper een voudig te verrassen: 3-1. Dat het daarna nog 5-1 werd, vooral te wijten aan het gebrek aan wisselspelers en aan de blessure van de keeper van Leunen. Hij moest tien minuten voor het einde het veld verlaten, en werd vervangen door een veldspeler, waardoor Leunen de laatste tien minuten met tien spelers uit moest spelen. De gehele wed strijd overziend en gelet op de inpassingen die de Leunse ploeg moest doen, was dit resultaat het maximale wat ze kon brengen. Met de behaalde nacompetitie hoopt Leunen nog voor een stuntje te kun nen zorgen. Op zaterdag 16 juni organiseren SV Servio en Trepke Venray het jaarlijkse Hlederman Sport Minivoetbaltoernooi op het sport park van het Vincent van Gogh Instituut, gelegen aan de Oostsingel in Venray. Er zijn reeds een. aantal inschrij vingen binnen, maar er kunnen nog enkele teams geplaatst worden, zowel jeugdWms voor het jeugd- toemooi voor C, D, E en F-jeugd en vpor het toernooi voor senioren en dames- en herenteams. Het toernooi begint om 10.00 uur en de finales beginnen om 16.30 uur zodat om 17.00 uur de prijsuitreiking zal plaatsvinden. Enkele belangrijke gegevens zijn: het toernooi wordt gespeeld op vel den van 40x20 meter; een team bestaat uit vier veldspelers, 1 keeper en wisselspelers; het toernooi wordt op sportschoenen gespeeld, geen voetbalschoenen. Inschrijven staat open voor: juniorentoejnooi (t/m 14 jr.): jeugdteams verdeeld over de categoriën C, D, E en F. senioren- toernooi: (vanaf 15 jaar en ouder): zaalvoetbal- en/of veldvoetbal- teams, familie-, straat-, wijk-, bedrijfs- en café-teams; andere clubs en verenigingen. Het inschrijfgeld bedraagt voor de jeugdteams ƒ25,- per team en de seniorenteams 50,- per team, dit inschrijfgeld vooraf te voldoen. Voor inschrijflijsten of nadere infor matie: M. v.d. Sande, lel. 0478- 631742 of M. v.d. Langenberg, tel. 0478-585271. Inschrijven kan tot 15 mei. Overloonse ploeg ontmoet MVC in nacompetitie Het voorspelde zinderend slot van de competitie werd zondag volledig bewaarheid in de wed strijd tussen de naaste concurren ten SVEB en SSS'18. Het bleef voor de ruim 500 toeschouwers tot de allerlaatste seconde span nend en uiteindelijk mocht de ploeg uit Broekhuizenvorst de champagneflessen, die al drie weken klaar stonden, ontkurken en het terechte kampioenschap gaan vieren. SSS'18 moest genoegen nemen met het verdiende gelijkspel en kan zich gaan opmaken voor de nacom petitie. Vooraf gaf SSS-coach Hans Willems al aan dat hij blij was dat zijn ploeg zo ver was gekomen, zeker ook omdat ze de laatste wed strijden ook wat punten hadden laten liggen. Dat de belangen deze middag groot waren was duidelijk te merken aan de 22 nerveuze spelers. In de beginfase leek SVEB te star ten met een licht optisch overwicht en de eerste waarschuwing kwam in de zesde minuut toen Mart Geurts gevaarlijk inschoot en Paul Claes de bal nog net tot hoekschop kon wer ken. KANSEN SVEB probeerde de Overloonse ploeg ver van zijn doel te houden terwijl SSS de gastheren weinig ruimte en gelegenheid gaven om te combineren. Toch waren er kansen over en weer. Na een kwartier leken de gasten een voorsprong te nemen, toen Joep de Haas op maal werd bediend door Henk van Rens en eigenlijk een niet te missen kans met het hoofd naast schampte. In de aanval hierop kwam van Rens na een schot van Koen Kelders net een teenlengte te kort om in te tikken. Het werd een aardige wedstrijd met aan beide kanten gevaarlijke situ aties. Na een half uur kopte Peter van Megen buiten bereik van doel man Paul Claes tegen de buitenkant paal en tien minuten later schoot hij, na een dieptepass vdn libero Erik Palmen, oog in oog met de SSS- goalie, hoog over. Na de pauze leek SSS het initia tief te nemen maar in de 59e minuut Uitslag van de 3e wedstrijd om de clubkampioenschappen. Er werd in twee lijnen gespeeld: Geel: 1. Mw. Tax-hr. Mertens 61.25%; 2. Mw. Spekhorst-hr. Koopman 60.83%; 3. Hr. Huys-Karagozyan 56.67%. Groen: 1. Hr. Aarts-Boers 58.75%; 2. Ds. Huys-Karagozyan 57.81%; 3. Ds. Peters-Wiegman 55.73%. kwam de bevrijdende treffer voor SVEB. Peter van Megen vond Ralph Tissen die uiteindelijk kon inschie ten: 1-0. SVEB leek hierna het heft in handen te nemen maar zoals zo vaak dit seizoen kwam SSS weer uit geslagen positie terug. Eerst moest SVEB doelman Karl Lenssen in de 68e minuut al zijn talenten tonen op een kopbal van Patrick Borghs, na een schitterende voorzet van Rob Janssen en twee minuten later werd een knappe rush van Joep de Haas door SVEB-verdediger Erik Palmen onregelemenlair tegengehouden binnen het strafschopgebied. ZINDEREND SLOT De goedleidende scheidsrechter Maas uit Roermond wees onmiddel lijk naar de elfmeterstip. Aanvoerder Koen Kelders nam deze moeilijke taak op zich en schoot de gelijkmaker binnen. Deze gelijkma ker was tevens de aanzet voor een zinderend slot. Het venijn van de gehele competitie zat nu in het uiter ste puntje van de staart. SVEB pro beerde daarna weer orde op zaken te stellen maar voetbaltechnisch lukte dat maar ten dele. Tien minuten voor tijd kaatste Koen Kelders de bal op Joep de Haas die hard bin nenschoot maar doelman Lenssen stond op zijn plaats. Vijf minuten later ontsnapte SVEB aan een achterstand toen SSS op enkele meters voor het doel een vrije trap mocht nemen omdat doel man Lenssen in alle zenuwen een terugspeelbal opraapte. De wed strijd leek gelopen echter in de 90e minuut leek SVEB toch nog de definitieve overwinning binnen te halen. Via een aanval over links werd de vrijstaande Frans Geurts door Rob Hendrix in stelling gebracht en mocht vanaf de zestien meter uilhalen: 2-1. Voor de zoveel ste keer in deze competitie gaf SSS zich niet gewonnen en ook nu had den zij weer succes in de blessure tijd. De goed spelende Stef Lensen ging in de 92e minuut mee naar voren en haalde vanaf 30 meter uit. SVEB- doelman Karl Lenssen werd volledig verrast en SSS stond zeer verdiend weer op gelijke hoogte: 2- 2. Door dit resultaat gaat de Overloonse ploeg vanaf a.s. zondag meespelen in de nacompetitie. De eerste wedstrijd vindt plaats in Maasbree tegen het plaatselijk MVC. In de bekerronde voor aan vang van de competitie speelde SSS ook al tegen dit MVC en kreeg toen een flink pak slaag. Hel zal dus nog een moeilijke opgave gaan worden. Programma, woensdag, 9 mei: Halve finale Beker: Brevéndia ds 1 SSS'18 dsl a:19.30u in Stramproy Zondag, 13 mei: SSS'18 1-MVC1 a:14.30u SSS' 18 ds 1 -GSBW ds 1 a: 12.00u Trepke/Venray heeft maandag avond het seizoen afgesloten met en 7-2 thuisoverwinning op Meijers Geleen 2. Daardoor finishte het team van coach Leon Verhorevoort op de derde plaats in de eerste klasse A. In de afgelopen weken zag het er lange tijd naar uit dat de Venrayse zaalvoetbalclub de tweede plaats kon pakken. Die positie geeft immers recht op het spelen van een promotiewed strijd. Maar door het 2-3 verlies in de voorlaatste wedstrijd tegen De Gastronoom bleef de tweede plaats net buiten bereik. Voor beide teams stond er maandag niet veel meer op H kua het spel. lier Na vijf minuten opende Gen !fdel Wismans de score (1-0). De I self' Limburgers maakten weer i H gelijk (1-1) waarna Roel Moe iter halverwege de eerste.helft dei!Ook club opnieuw aan de leiding bi bbei (2-1). Na de 2-2 ruststand verb ijd de Trepke/Venray het tempo i ena tweede helft en zette de tegen.' der steeds meer onder druk. Nadat Roel Mocking in de ac ossi minuut van de tweede helft eres scoorde kon de Venrayse plot iblt score verder opvoeren. der! Door treffers van Jos van Ga Jits Mohammed El-Ghoul en twee lek Danny Fasen in de slotfase bi i'GI/ Trepke/Venray de eindstand op Het doek is gevallen. De Bonte Koe/Zeef Safe verloor dinsdag het cruciale degradatieduel in en tegen GFC met 4-3. Daardoor is De Bonte Koe als voorlaatste geëindigd in de tweede klasse A en moet afdalen naar de derde klas se. Maar secretaris Loek Swinkels wil het hierbij niet laten zitten. Volgens hem speelde bij GFC een geschorste zaalvoetbal Ier mee. Tevens wil hel bestuur van De Bonte Koe aan de KNVB kenbaar maken dat het dolgraag in de tweede klasse wil blijven. De zaalvoetbalclub, die fuseert met Drukshop, hoopt dat er door teams die worden opgeheven of die afzien van promotie mogelijk nog een plaatsje vrijkomt in de tweede klasse die De Bonte Koe dan kan innemen. Het Venrayse team begon gehandicapt aan de laatste en ■belangrijkste wedstrijd van het sei- pi!pa„e zoen. Met aanvoerder Ma Vermeulen (vakantie) en doel Ernst Voesenek (ziek) ontbr twee belangrijke pionnen team van coach Ben Bal Daarnaast moesten tijdens de strijd de verdedigers Kadir 5 (ziek) en Theo Swinkels (bless uitvallen. De Bonte Koe/Zeef! speelde met doelman Laurent die een sterke wedstrijd keept de invallers Leon Mooren en Claassen. GFC nam met 1 -0 de Door twee treffers van Moham Azarfane bogen de Venraynare achterstand om in een 1-2 sprong. Nog voor rust trok GR 1 stand weer gelijk: 2-2. Na de ha ting nam de thuisclub opnieui leiding (3-2). Tien minuten voo: scoorde Rick van der Heijden dl gelijkmaker. Drie minuten later11 GFC de winst naar zich toe (4: speelde zich veilig. Idee Het allerlaatste competitieduel in het 22-jarig bestaan van Drukshop eindigde maandag avond in een 7-2 nederlaag bij Nederweert. Het was een afscheid in mineur want Drukshop eindig de op de laatste plaats in de twee de klasse A. Vanaf komend seizoen fuseert de Venrayse zaalvoetbalclub met De Bonte Koe/Zeef Safe. Drukshop moest zonder wisselspeler afreizen naar Nederweert. Na vijf minuten nam het Venrayse team een 0-1 voorsprong door Ron van der Zanden. Maar nog voor rust boog de thuisclub de achterstand om in een 2-1 voorsprong. Na de pauze, breidde Nederweert, dat nog niet helemaal veilig was van degradatie, de voorsprong verder uit naar 5-1. Met een mooi schot in de krui verkleinde topscorer Ron van Zanden de achterstand nog tol Vijf minuten voor tijd kende de Voll ter de thuisploeg een strafschop ter na een grove overtreding Drukshop-doelman Bernard Tiggeloven die tevens voor minuten naar de kant, moesi. nio Venrayse keeper was het totaal eerl met deze beslissing eens en kei Dne uit boosheid over de arbitrage meer terug in het veld. Vanaf de stip bepa imt Nederweert de eindstand op eerl Ron van der Zanden verdedigd het vertrek van Van Tiggelovep doel waardoor Drukshop slechts drie veldspelers het beëindigde. loi trt ent Vrijdag 11 mei Sporthal De Wetteling 20.30 ZVV Leunen-ZVCBJ 21.30 HVC/Alustema 3-Wittenhorst 22.30 Trepke/Venray 3-GFC 2 Sporthal De Weert 20.00 De Bonte Koe 2-ZVCBJ 2 21.00 De Bonte Koe 3-Venrode 2 22.00 De Bonte Koe 4-Wittenhorst 2 Zaterdag 12 mei Sporthal De Weert K)i 1 cret endi eerl 16.00 Trepke/Venray 4-Venrode tupr 17.00 Trepke/Venray5-OBR/Eln Het 18.00 HVC/Alustema-Beringe (dames) 19.00 Trepke/Venray-Sp. Maifaan (dames) Uitslagen: Pupillen D: Merselo-Oostrum 0-6 De pupillen werden kampioen. Senioren 1Vitesse-Oostrum 4-7 Programma 12-13 mei: Pupillenf Oostrum-Peelkorf a. 13.55 Oranjewit-Oostrum a. 14.45 in Vierlingsbeek Aspiranten; Oostrum-DES a. 12.00 Senioren2 Oostrum-Olympia a. 10.30 De 'Peelkorf had afgelopen zon dag geen schijn van kans tegen de superieure opponent Spes uit Milsbeek en verloor royaal met 21- 4. De Peelkorf kon niet op tegen de goedlopende aanvalsmachine van de tegenstander. De eerste helft werd de Peelkorf met de rug tegen de muur gezet en ging met een 11-3 achterstand de rust in. Na de rust kon de Peelkorf meer kansen creë ren. Deze kwaliteiten bezat Spes wel optimaal en kon gemakkelijk de voorsprong vergroten. Spes sloot de wedstrijd met een monsterscore van 21-4 af. Femke van Rosmeulen scoorde alle vier de doelpunten. Uitslagen: Midweek M1 -Roka M1 Aspiranten BI-Vitesse (E) BI Aspiranten Cl-De Peelkorf Cl Wittenhorst Cl-Aspiranten C2 Grubben Fl-Pupillen F1 Swift (V) F2-Pupillen F2 Erica 1-Senioren 1 Vitesse (E) 1 -Senioren 2 Wedstrijdprogramma: Zaterdag 12 mei De Korf B1 - Aspiranten BI 13.1 Erica C1 - Aspiranten Cl Aspiranten C2-MKV Cl Pupillen F2-01ympia (O) F1 N eer Des 2-Welpen 1 Welpen 1-Oostrum 1 14.45 Vierlingsbeek 13 Zondag 13 mei De Merels 2-Senioren 1 Senioren 2-Gazelle 1 Woensdag 16 mei DOS (A) Ml-Midweek Ml Recreanten-KCHB Bij ons kunt u zo voetballen i sg Zie adv. SV Merselo elders in dit blad. star ams ybal lam! tja; ni.I et ir enp aats ïn rim jelm ink 12 oep Op imei Jntn ordt Wzie H ng. ■1 In 20 nko Voc red von< 2C ede

Peel en Maas | 2001 | | pagina 18