Van de Ven Schoenmode viert dit jaar het 25-jarig jubileui een chauffeur m/v S.V. Merselo zoekt voetballers en korfbalsters Kom met ons kennismaken mede dankzij onze grote vaste klantenkring, daarom bij aankoop van een paar schoenen" 25,- cadeau op onze gehele collectie! Moederdagactie MARKETING/VERKOOP-MEDEWERKER m/v Van Leendert Transport BV Verkoopmedewerksters M/V Parttime Radiator reinigingsborstel! Sterk in Techniek medewerker Kom kijken en proef de sfeer U kunt zichjeti PEEL EN MAAS donderdag 10 mei 2001 HAHEBO in het kort: HAHEBO BV. is een onderdeel van Hermans van Haeren Holding BV, welke een reeks van snel expanderende bedrijven opgezet heeft in zowel de handel van roerende als in het vast goed en projectontwikkeling. HAHEBO BV. is actief in de in- en verkoop van complete bedrijfs inrichtingen en o.a. faillisementpartijen en restanten, welke in zijn geheel of gedeeltelijk via ons magazijn/showroom verkocht worden. In een klein hecht team wordt in een collegiale en klantgerichte sfeer gewerkt. Jouw nieuwe baan in het kort: Je coördineert alle. verkoopacties op korte en lange termijn. Je bent zeer actief met het opzetten van div. mailingen en het zoeken naar nieuwe doelgroepen en afzetmogelijkheden. Je beheert het marketing-& reclamebudget en weet binnen de gestelde targets hier optimaal gebruik van te maken. Je geeft beeld aan het totale PR sponsorgebeuren van organisatie. Daarnaast ben je voor 30% actief in de verkoopbinnendienst. Wat we bij voorkeur van je verwachten: Je hebt goede commerciële en communicatieve vaardigheden Een MBO werk en denkniveau en bij voorkeur in bezit van NIMA-A diploma Je kunt zowel zelfstandig als in teamverband goed functioneren Je bent flexibel en hebt geen 9 tot 5 mentaliteit Je bent inventief Je hebt kennis en ervaring met geautomatiseerde systemen(office 2000) Enige ervaring in een soortgelijke functie alsmede kennis van het voorraad- programma kassamatic is een Pré. Heb je interesse? Stuur per post of e-mail je brief met CV naar: Hahebo B.V. Afd. Personeelszaken Postbus 59 5830 AB Boxmeer Telefoonnummer: 0485-369343 E-mail: info@hahebo transport- en containerbedrijf handel in zand en grind grondwerken Wij zijn op zoek naar voor het transport van afzetcontainers Heb je interesse? Neem dan contact op met: Van Leendert Transport BV Ooyenseweg 14 5871 CA Broekhuizenvorst telefoon 077-3209700 telefax 077-4632144 WOMENSWEAR Firstlady is een gespecialiseerde damesmodeketen met circa 75 verkooppun ten in Nederland. Voor deze vestiging in Venray zijn wij i.v.m. enorm succes op zoek naar eer\: ondersteunen in de verkoop klanten adviseren en informeren Functie-eisen: Beschikken over commerciële kennis en vaardigheden Minimaal 25 jaar oud zijn Indien nodig flexibel zijn in werktijden 24 uur per week Geboden wordt: Een dynamische en prettige werkomgeving, waarin eigen initiatief en inzet worden beloond. Uw schriftelijke sollicitatie met pasfoto kunt u binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie sturen aan: Firstlady t:a.v. de heer G. Geven Raadhuisplein 13 5944 AH Arcen Voor nadere informatie kunt u zich wenden tot de heer Geven op werkdagen tussen 12.00 en 14.00 uur. Hij is bereikbaar onder telefoonnummer 077-4731481 Help moeder bij het schoonmaken achter die lastig te reinigen radiatoren. (NUFL.25,-) ZOLANG DE VOORRAAD STREKT van Gemert installatiegroep b.v. Oploseweg 12b 5825 HN Overloon Karsiraal 33 5451 AW Mill Tel: 0478-507171 Fax- 0478-507169 Uw waarborg-installateur Gas Water Badkamer renovatie Installatie en verkoop sanitair Onderhoud en verkoop CV installaties De Vlies 24 5814 AH Veulen Tel.: 0478-630375 of 06-18137602 Fax: 0478-630483 Email: ats.dirkx@planel.nl Wij zijn op zoek naar een voor Laanboomkwekerij met intresse in machines. Boomkwekerij Bardoel BV Groeningen tel. 0478-631628 06-22241; Merselo heeft, behalve een kerk, een basisschool en een peuterspeelzaal, een rijk verenigingsleven. Meer dan vijf tien verenigingen bieden goede, gezonde en zinvolle bezig heden voor jong en oud. In september openen wij onze nieu we gemeenschappelijke accommodatie die voor en door het dorp is gebouwd. Merselo zoekt gezinnen die zich sociaal verbonden willen voelen met ons dorp. Wij kunnen u alles (behalve woonruim te) bieden. Uitgebreide informatie over Merselo is te ver krijgen bij de dorpsraad (tel: 546513). Een van de verenigingen is Sport Vereniging Merselo. (S.V. Merselo). Deze vereniging voorziet in een afdeling voetbal en een afdeling korfbal en heeft ruim tweehonderd enthousiaste leden. Het is een gezellige en betaalbare vereniging. Er is een blij vende behoefte aan nieuwe jeugdleden, senioren en vrijwil ligers. Nadere informatie over S.V. Merselo is in de avonduren telefonisch te verkrijgen via 546681 bij de secretaris Peter Bouten. Merselo ligt op een steenworp afstand van Venray en is dichterbij dan u denkt! S.V. Merselo zoekt in alle leeftijden voetballers <c( korfbalsters. op het sportpark "De Vloet" aan het Grootdorp dichtbij molen. Donderdag 24 mei (Hemelvaartdag) vanaf 12:; uur is ons jaarlijkse stratentoernooi die dagen direct aanmelden als lid. Iedereen vanaf 5 jaar kan lid worden. Naam Adres Woonpl. Tel. m/v pc.: geb.datum wil graag lid worden van SV Merselo voetbal O korfbal stuur dit strookje op naar: SV Merselo, P/A/ Veldstraat 39| 5815 CW Merselo

Peel en Maas | 2001 | | pagina 14