Dames Red Stars nieuwe koploper Tennishal de Schaapskooi Jumpers'76 vergeet te basketballen ut Hit Miss-ster Gerty Arts de beste Eerste prijs voor Marleen Alders TV Ysselsteyn Cross- wedstrijden afgelast TC Venray Bridgeclub Harten Drie Pupillen Red Caps verliezen Recreanten tafeltennis Spio Toerclub Ysselsteyn Jumpers'76 Biljarten UW Peelrunners Rooyse YK HV Manual TTV Ysselsteyn 5 [EEL EN MAAS donderdag 5 april 2001 - Pagina 23 Het damesteam van TTV Red «jiars heeft afgelopen weekeinde de leiding genomen in de eerste divisie jfeltennis. Thuis werd met 9-1 ewonnen van hekkensluiter joonhorst 2. Danielle Poels en mja Santic bleven ongeslagen in Jenkel alsmede in het dubbelspel, jusan Lenssen won tweemaal. Het leam heeft met deze overwinning de koppositie overgenomen van Amsterdam '78, dat met 4-6 verloor ai GTTC (Groningen). Hoewel de land enigszins vertekend is (con- urrent Brandersstad speelde niet), eidt Red Stars nu met twee punten oorsprong op Amsterdam. ji Brandersstad heeft nu een achters- hnd van acht mmten. maar heeft van acht punten, maar heeft loonhorst ook nog op het program- staan. Volgende week gaat Red u rs op bezoek bij Amsterdam. Als ïe wedstrijd gewonnen wordt komt rechtstreekse promotie naar de ere divisie wederom dichtbij. Het herenteam van Red Stars boekte zaterdag zijn eerste overwin- ig. In Hazerswoude werd Avanti :l 4-6 verslagen. Ronald Bogaard Patrick Zwiers wonnen beiden (weemaal en het dubbelspel. Frank van der Vleuten won eenmaal. Achteraf had er misschien nog meer ingezeten daar Red Stars op een gegeven moment een voorsprong c 15-2 koesterde. Helaas kon daar- nog maar één keer gewonnen worden. Handhaving blijft voor de heren van Red Stars echter een moeilijke opgave, omdat ze mede afhankelijk zijn van de resultaten van hun con currenten. Een grotere overwinning in Hazerswoude had de kansen aan zienlijk verbeterd. Veel zal nog afhangen van de wedstrijd tegen hekkensluiter Bergeyk. Een grote overwinning zou misschien net genoeg zijn. Komende twee weken speelt het herenteam voor eigen publiek (tegen Bergeyk en Brandersstad) dus de support van het publiek zou weieens doorslagge vend kunnen zijn. KAMPIOEN? Wat er volgend seizoen ook gebeurt, Red Stars zal in ieder geval een damesteam in de eerste divisie hebben. Het tweede damesteam won zaterdag met 9-1 van Brandersstad 2, waardoor het team volgende week slechts één punt nodig heeft om kampioen te worden in de twee de divisie. Zaterdag bleven Ellen Ras en Cecile van Gasteren ongesla gen. Alleen Angele Wientjens verl oor één partij. Indien ook het eerste damesteam kampioen wordt en naar de eredivi sie promoveert zal Red Stars deson danks vertegenwoordigd blijven in de eerste divisie. Dames 2 won dit seizoen iedere wedstrijd behalve de return tegen Wanzl/Belcrum, wat een gelijkspel werd, ondanks de per sonele problemen in het team. Enkele malen moest met een inval ster gespeeld worden, maar dat ging niet ten koste van het resultaat. Ook het jongensteam is nog maar één punt verwijderd van het kam pioenschap. Remax/Hendrix werd zaterdag met 8-2 geklopt. Robert van den Bosch moest zijn eerste nederlaag accepteren, terwijl Erik van den Munckhof voor het eerst dit seizoen ongeslagen bleef. Ruud Tielen won tweemaal. Meisjes 1 won in Oudenbosch met 4-6 van Vice Versa '51Daphne Bovee en Maaike Oostrom wonnen beiden tweemaal, Bonnie Aben bleef op een puntje steken. Wel won ze met Daphne het dubbel. De vier de plaats zal niet meer in gevaar komen, maar de dames zullen er nog wel even tegenaan moeten. De uitslagen Thuis: Dames 1-Hoonhorst 2 9-1 Dames 2-Brandersstad 2 9-1 Heren 2-Arboned/Westa 37-3 Heren 3-Vatkenswaard 2-8 Heren 4-Asterix 1 6-4 Heren 6-Panningen 2 9-1 Heren 7- Maasbree 3 9-1 Jongens-Remax/Hendrix 1 8-2 Jongens 2-Bijmaat 1 2-8 Jeugdstarters 1-Blue Star 1 4-1 Jeugdstarters 2-Maasbree 1 2-3 Uit: Avanti 1-Heren 1 4-6 DVO 1 -Heren 5 6-4 Blue Star 2-Heren 8 1-9 Unicum 1-Jongens 3 6-4 Vice Versa '51- Meisjes 1 4-6 t Belke 2-Jongens 4 2-8 TTC 1-Jongens 5 4-6 Wap In 2-Jongens 6 7-3 j|\| Na 21 wedstrijden gespeeld te jhebben stonden de debutanten Born feuken en Ben van Daal hoog en met 75 punten op eenzame hoogte. Zij mogen volgend jaar hun ;eluk beproeven ind e D-poule. De nummers twee en drie Patrick Bos/Ed Saamena (51 p.) en Grad ]winkels/Bert v. Rhee (49 p.) had- in het nakijken. In de F-poule was het wederom een debutant en wederom een van de familie v. Daal, namelijk Karei en Stefan Jeuken die met de hoogste eer gingen strijken. Zij lieten slechts drie punten aan hun overwinningsreeks voorbij gaan en eindigden maar liefs met 81 p.! Op grote afstand gevolgd door Jan den Hoedt/Therry West (54 p.) en als derde Jan Arts/Edgar Kunen (49 p.). In de B-poule van de bedrijven- competitie moest het raar lopen als Jolina bruidsmode Oostrum haar toppositie alsnog moest prijsgeven. Op de laatste wedstrijddag sleepte zij twaalf van de zestien wedstrijd- punten in de wacht en eindigden daarmee op 85 p. Autoschade Franssen met 74 p. eindigde als goede tweede, direct gevolgd door [Imperial met 70 p. Vermeldenswaardig is hier wel dat Jolina Bruidsmode een aantal jaren geleden in de C-poule is begonnen en nu via de B-poule naar de A- poule gaat. Uitslagen E-poule: 1. Bjom Jeuken-Ben van Daal 75 p.; 2. Patrick Bos-Ed Saamena 51 p.; 3. Grad Swinkels-Bert v. Rhee 49 p. F- poule: 1. Karei v. Daal-Steffen Jeuken 81 p.; 2. Jan den H'oedt- Therry West 54 p.; 3. Jan Arts- Edgar Leenen 49 p. B-poule 1. Jolina Bruidsmode Oostrum 85 p.; 2. Autoschade Fransen Vierlingsbeek 74 p.; 3. Imperial 70 P- Afgelopen zondag is in tennishal Racketsport in Deurne onder schit terende weersomstandigheden het openingstoernooi gespeeld van het seizoen 2001. Öe poulewinnaars waren Kalle Voigt, Jeu de Wit, Jan Vergeldt, jTruus Kusters, Lindsey Pouwels, Jolanda Swinkels, Nancy van i Neerven en Gerrie Vergeldt. De amescompetitie is verschoven naai de donderdagmiddag van 13.30 - '4.30 en van 14.30 - 15.30 uur. Ook jut# reserves en beginners zijn van harte '4 De eerste speeldatum is 19 april. Het wedstrijdschema hangt met Pasen bij de baan. Opgeven kan t/m '1 april bij Lenie tel 541624 of Tilla [el 541403. Komend weekend begint de KNLTB- en dorpencom- petitie. Programma KNLTB-competitie: zondag 8 april Frisselstein 1 - mix 1 '0,00 uur Toonse Duinen 2 - heren 1 10.00 Junioren 1 - Vierlingsbeek 1 13.00 "isdag 10 april Blerick 2 - dames 1 30 uur. Afgelopen zondag hadden de quads rijders een wedstrijd in het Belgische Soumagne. Na het rijden van drie manches wist Joe Maessen met de tweede plaats huiswaarts te keren nadat hij in de manches beslag wist te leggen öp een tweede en een derde plaats en een manche overwin ning. Bij de quad 80cc was er een prachtige achtste plaats voor Bart van Osch weggelegd. Komende weekend waren de nationale wed strijden in Venray en Zeeland gepland, maar ivm de mond en klauwzeer zijn deze afgelast. De eerstvolgende wedstrijd zal paaszaterdag plaats vinden in Well, waar de jeugd te gast is en op eerste paasdag rijden er de nationale, terwijl op paasmaandag Boxmeer een nationale wedstrijd organiseert. Voor de komende periode zijn de volgende activiteiten gepland. Donderdag 5 april is de introductie van de nieuwe juniorleden gepland. Door de jeugdcommissie zijn deze leden wegwijs gemaakt bij onze ten nisclub. Ook begint het racketwis sel. Dit wordt elke donderdag gehouden gedurende het gehele sei zoen. Vanaf 18.15 uur worden elke 45 minuten, tot ca. 21.30 uur, onder de aanwezigen de rackets gewisseld zodat steeds andere partijen ont staan. Op zondag 8 april begint de externe zondagcompetitie. Op dins dag 10 april de dinsdagcompetitie, op woensdag 11 april de jeugdcom- petitie en als laatste op zaterdag 14 april de zaterdag jeugd en senioren competitie. Op zondagavond vindt het zgn. husselen plaats. Onder de aanwezigen worden de pasjes gehusseld zodat per uur steeds vier verschillende mensen samen tennis sen. Dit begint op zondag 8 april om 19.00 uur. Op maandag 9/23 april en 7 mei vindt het vervolg plaats van de introductie van nieuwe leden. Onder deskundige leiding zullen de kneepjes van het tennissen worden bijgebracht. De mixleague begint in juni. Inschrijven kan tot eind april. Op 19 april beginnen de trainingen voor het mini-veld-toernooi. Opgeven voor het oefenen tot 13 april. Nieuwe leden kunnen zich aanmelden bij de ledenadministra tie. Telefonisch te bereiken op 584876. Uitslag van de vierde zitting van de laatste ronde om het clubkampioen schap kende een grote verrassing, nl. de dames v. Goinga-Tiggeloven. Buiten dat zij invielen in de groep geel behaalden zij tevens de hoogste zaalscore: 66.88%. De uitslag: Geel: 1Ds. v. Goinga- Tiggeloven 66.88%; 2. Hr. Gilissen- Penninx 56.77%; 3. Hr. Haegens- Steeghs 54.38%. Rood: 1. Hr. Manders-Visscher 59.90%; 2. Ds. Buyssen-Schaeffers 59.38%; 3. Ds. Penninx-Verhoeven 56.25%. Groen: 1. Ds. Fiers-Hoogeveen 59.72%; 2. Hr. Fiers-Wikkers 54.86%; 3. Ep. Wientjes 52.78%. Volgende week onze Paas-drive. De pupillen van Red Caps Venray ontvingen afgelopen weekend De Knuppelaars. De wedstrijd ging de eerste twee innings gelijk op. In de derde inning nam Red Caps een voorsprong van 8-7. Door te veel doorgeschoten ballen in de vierde inning, kwamen de Knuppelaars op een 15-8 voorsprong, waarna de thuisploeg nog maar twee punten wisten te scoren. De pitcher-catcher combinatie, Pim en Richenel, vol deed prima, en de twee honkslag van Freek was van grote klasse. De honkbal senioren 2 konden thuis de Cardinals uit Oss verwelkomen. Geplaagd door te weinig spelers moesten de Cardinals enkele honk bal senioren 1 van Red Caps lenen om hun team te completeren. Ook Roger Brauckmann liet zich een oor aan naaien. Hij sloeg zijn eerste homerun van het seizoen. Het klas- severschil tussen de twee teams was echter groot en de Cardinals gingen dan ook met 22-5 met de winst naar huis. De honkbal senioren 1 zagen hun wedstrijd door de Meppers uit Eersel afgelast worden omdat zij niet voldoende spelers zouden heb ben. Vorige week waren de honkbal juni oren en de honkbal senioren 1 te gast bij de Mortsel Stars in België. Tussen de bezoeken aan het zieken huis door werd er ook nog gehonk bald. De junioroen zagen hun wed strijd verloren gaan, maar de honkbal senioren 1 namen zoete revange voor hun nederlaag tijdens het afgelopen Gijs Gommans Toernooi. Met liefst 15-3 werden de Belgische gastgevers getrakteerd op een nederlaag. Het programma: Zaterdag 7 april: HBP Ducks Boxtel - Red Caps al 1:00 HBJ Red Caps - Starlights Schijndel al2:00 Zondag 8 april: SBS Limburgcup Beek HB2 Red Caps - PSV Eindhoven al 1:00 HB1 Red Caps - Knuppelaars al4:00 Zaterdag 14 januari is vanaf 19.00 uur de traditionele seizoenopening in het clubhuis. Voor vragen of andere aangelegenheden aangaande Red Caps Venray, Honkbal of Softbal kunt u terecht bij Richard Draaisma (0478-582907 06- 29.52.57.58), op onze Website (http://www.come.to/redcaps), of via email: RedCaps@dds.nl Uitslagen bedrijfsrecreantencom- petitie tafeltennis van Red Stars: Ben Bogaard-klasse: Inalfa-Geodis Vitesse 7-3 en C&S Keukens- Alynia Lerou Arch. 0-10; le klasse: Geodis Vitesse 2-CGS 3-7 en VvGI- R^hl Haegens Van Aar 3-7. Synchroonzwemmen Zondag 1 april werden de volgende diploma's behaald: H-diploma: Tessa Runge en Anja Hendrix. G- diploma: Kimberly Goemans, Els v.d. Giessen, Jitske v. Groenland, Astrid v.d. Munckhof, Imke Hofmans en Stefanie v.d. Wijst. Goede weersvoorspellingen zorg den voor een redelijke opkomst voor de tocht van afgelopen zondag. Ruim twintig toerders reden deze tocht door het Noord-Limburgse land. Bij het vertrek was het wegdek nog nat maar gaandeweg de tocht werden de omstandigheden lente achtig. Bij zulk weer weet je waar om je ooit bent gaan fietsen. Komende zondag vertrekken we voor de laatste keer om 9.30 voor een tocht van ruim 70 km. Mart van Rens zal ons verrassen met een mooie route. De onderlinge irritatie bij de spelers van Jumpers'76 was ook na afloop van de verloren wedstrijd tegen BC Eindhoven groot. Vooral in de laat ste minuten van de tweede helft werd er alleen nog maar op elkaar gelet en vergat het team te doen waarvoor ze bij elkaar zijn, namelijk basketballen. De thuisploeg profi teerde hier dankbaar van door in enkele minuten een achterstand van tien punten weg te werken en uitein delijk met ruime cijfers te winnen 87-71. BC Eindhoven is daarmee bezig aan een prima reeks. Sinds begin van dit jaar werd er slechts een keer verloren en met name door met ple zier te spelen werden de nodige punten gepakt. Hierin zat ook het verschil met Jumpers zaterdag avond. De spelvreugde is al weken ver te zoeken bij de meeste spelers. De belangrijkste reden daarvoor is het wegvallen van een gezamenlijk doel. Tijdens de eerste helft van de competitie stond er vaak een team op het veld die met elkaar zover mogelijk wilde komen. Toen door verschillende redenen het team min of meer uit elkaar viel zag je het spelplezier verdwijnen. In de uitsla gen was dit dan ook terug te zien. Op de overwinning van vorige week na werd al weken verloren. De frus tratie over deze gang van zaken moest er een keer uit komen. In eer ste instantie leek er zaterdagavond nog niet veel aan de hand. Bij rust stond Jumpers nog tien punten voor (35-45) maar dit kwam niet zo zeer door goed teamspel maar door indi viduele acties onder het bord of via het afstandsschot. Vanaf het begin was er bij beide teams veel irritatie over scheidsrechterlijke beslissin gen met als gevolg een rommelige wedstrijd en verschillende techni sche fouten. Na de pauze was het vooral de thuisploeg die ging bas ketballen en omdat de spelers van Jumpers vooral op elkaar gingen let ten, werd de achterstand snel weg gewerkt en met een speels gemak omgezet in een ruime voorsprong. Topscorers van Jumpers'76 waren Bas Mickers en Marcel Abgaou, beiden met negentien punten. Zaterdag kan het team een volwas sen sportief antwoord geven of deze wanvertoning in de thuiswedstrijd tegen Deurne Pioneers, die de pun ten hard kunnen gebruiken in de strijd tegen degradatie. Het programma in het kader van het 25-jarig jubileum: Zaterdag 19 mei de benjamindag voor de benjamins en de mini's. Zij kunnen zich opge ven bij hun trainer/coach of bij Kees Spitters. Vanaf 16.00 tot 20.00 uur is er het traditionele Mix toernooi en na 20.00 is er een feestavond in de kantine van de Wetteling. Het Mix toernooi en de feestavond is zowel voor leden als oud leden van de ver eniging. Donderdag 24 mei (hemel vaartsdag) staat in het teken van een basketball Clinic, georganiseerd door Thomas Roijakkers, in sporthal de Wetteling. De eerste 25 leden van Jumpers'76 die zich hiervoor aan melden kunnen met een forse kor ting aan deze clinic deelnemen. Let op. Wie kunnen zich opgeven? De mini's die volgend seizoen aspirant worden, aspiranten, kadetten en junioren. De aanmeldingen van leden verlopen via Kees Spitters, tel. 550906. Uitslagen 31 maart en 1 april Graphiset/Rush-Benajmins 18-18 Erp '70-Meisjes aspiranten. 56 - 20 The Black Eagles-Jong asp 190 - 50 PSV-Almonte 2-Jong jun 1 69-73 Deume Pionie-Meisjes Jun 50 - 23 E.B.C.G.-Heren 2 74-68 BC Eindhoven-Heren 1 87 - 71 B.C. Best-Kadetten 74-26 Programma 7 en 8 april 17:00 Benjamins-B.C. Jink 17:00 Mini's 2-B.C. Jink 17:00 Jong jun 2-BC Heeze 18:00 Mini's 1-Wizards Helmond 2 18:00 Meisj asp-Erp '70 18:30 Meisj Jun-B.C.Deume Pionie 19.00 Jong Jun 1-Aalst Waalre 19:00 Kadetten-Venlo Sport Cru 2 19:30 Jong asp. 2-Graphiset/Ru 2 20:30 Heren 1-B.C.Deume Pionie za 07-04-2001 uit: 18:00 Deume Pionie-Jong asp 1 zo 08-04-2001 uit: 13:00 Venlo Sport Crusa-Heren 4 DOS Uitslagen bandstoten KNBB: DOS A - Tegelen 5-2 Wiel Vermeulen won in 23 beurten (gem. 2,82) en ook Theo Kronenberg won in 22 beurten (gem. 2,27). SSV - DOS B 4-3 Jolanda Voesten won haar partij in 29 beurten (gem. 0,75) terwijl echt genoot Theo gelijk speelde. BC Tegelen - DOS C 5-2 Ad van Gerven wist als enige aan de goede kant van de score te blijven. Programma bandstoten KNBB: Dinsdag 10 april: DOS A - Inaborg BC Stammi - DOS B Donderdag 12-04 TOP'63 - DOS C Toernooien KNBB: Tijdens de fina le Ladycup behaalde Silvia Nouwens de derde plaats. Jolanda Voesten eindigde als vijfde. Silvia speelt de Limburgse finale in het district Maastricht op 27-28 en 29 april. Leo Cuijpers behaalde in de kaderklas de derde plaats. Wiel Vermeulen werd tweede en ver speelde de titel slechts op percenta ge (88% om 87%). Op zaterdag 7 april gaat het damesteam van DOS, bestaand uit Jenny Kusters, Silvia Nouwens, Jolanda en Joyce Voesten, weer strijden om de titel voor damesteams. Ze treden aan bij De Jordaan in Horst en spelen tegen een team van 't Klotske uit Venlo en tegen de Jordaan. Bij winst wacht op zondag 8 april de districtsfinale in Venlo bij 't Klotske. VOP B and stootcompetitie: B3 VOP-Tegelen 2-5 Winst, met 1.55 gem., was er alleen voor Nellie Dericks C3 de Meule-VOP 0-7 Roland Michels 1.59 gem.; Nicole Schreurs 0.60 gem. en Brenda Roozeboom 0.58 gem. zorgden voor de winst in Venlo. De Peel Driebanden groot: Het derde team verloor de thuiswed strijd tegen Gorissen met 5-3. Theo Dericks won zijn partij met 0.657 gem. Het vijfde team won de thuiswed strijd tegen bc Tegelen met 6-2. Wilfried Godschalk won zijn partij met 0.517 gem. PEEL EN MAAS WEEKBLAD Trainingen: vanwege afsluiting van de bosgebieden i.v.m. MKZ zijn de trainingen van dinsdag (19.00 uur) en zaterdag (16.00 uur), tot nader order, verplaatst naar het Industrieterrein in Horst. Verzamelplaats en vertrekpunt bij ACE Wikkeltechniek, Nijverheidstraat 2. Wedstrijdagenda: 16/4 Gennep - Paascross; 16/4 Vleuten - Paas Polderloop/Leidsche Rijn marathon; 18/4 Hey thuysen - Rabobank avondloop 5-10 km; 22/4 Rotterdam Marathon Rotterdam; 22/4 Deurne - uurloop; 28/4 Brüggen 10 mijl. Uitslagen huisleagues: le klasse: Hit Miss-BT Mallnitz 20-8 VvG I/Van Rensch- Sigma's/Rest.Bowl.Venray 4-24 Drankenhandel Winters-Pinhunters 10-18 Plusmarkt van Dijck-Taxi-Touring Geerets 10-18 De voorsprong, die Mallnitz had, begint meer en meer te slinken. Het in degradatienood verkerende Hit Miss klopte de koploper met ruime cijfers, maar kon de laatste plaats niet verlaten. De achterstand op de nummers 7 en 8, Karklingel/Magic Line en VvGI/Van Rensch, bedraagt slechts zes punten. De Sigma's deden goede zaken door VvGI/van Rensch slechts vier punten toe te staan, de titel Periodekampioen op te eisen en het uitzicht op de eindze ge aanzienlijk te vergroten. Bij de dames was Hit Miss-ster Gerty Arts met een game van 203 in en 571-serie de beste. Sigma Leo van der Rijt scoorde met 222 de hoogste herengame en Wintersman Cyriel Winters nam met 622 de hoogste serie voor zijn rekening. 2e klasse: BT Hoeijmakers-Altijd Raak/Old Dutch 29.5-5.5 The Nitwits-Red Arrows 16-19 Scores-Ontex 13-22 Club Up-Strikers/Groeipunt 13.5 - 21.5 Ontex liet zich niet verrassen door het altijd grillige Scoresteam, waar in Leon Verbeek de beste bij de heren bleek (game 211-serie 545) en Regina Eijzinga de hoogste dames serie met 526, en pakte daarmee de derde periodetitel. Koploper Red Arrows, met Marlies Thijssen als beste bij de dames (game 212) bleef maar net overeind tegen rode lan taarndrager The Nitwits. Naaste belager Hoeijmakers knaagde via de winst op Altijd Raak weer een paar puntjes van de achterstand op de koploper af. Trioleague: Hit Miss-BT Mallnitz 18-3 Bokual/Mijling-Strikezone 6-15 Taxi-Touring Geerets-BT Kuijten Ass. 10-11 Poels Techn - Sigma's/RBV 9-12 Crash - Nutrivisie 14-7 De minimale nederlaag van Taxi- Touring Geerets tegen Kuijten bracht de koppositie niet in gevaar al komt Crash, dat Nutrivisie mede dankzij Toos Janssen, die met 214 en 572 de beste bij de dames bleek, versloeg langzaam maar zeker dich terbij. Bokual/Mijling en B.T. Mallnitz zagen hun achterstand groeien door nederlagen tegen Strikezone en Hit Miss.In de onderste regionen wonnen de Sigma's, met Hay Lenssen als best- scorende heer game 235 - serie 631 van hekkensluiter Poels. Dubbelleague: Hoeijmakers- Sharpshooters 12-2 Strikezone - Pinhunters 6-8 Hurricanes-The Demons 4.5 - 9.5 Karklingel -WDOB 11-3 Strikers-Aquastep 12-2 Achter koploper Demons, dat geen fout maakte tegen de Hurricanes, is de strijd om de tweede plaats ont brand. De Strikers, die Aquastep maar twee punten toestonden, namen de tweede plaats over van de Sharpshooters, die maar twee punt jes wisten te oogsten tegen het op de vierde plaats staande Hoeijmakersduo met Henny als beste dame (game 214 - serie 575 Sharpshooter Ralf Hubbers was de beste bij de heren met een 213-game en 589-serie. Programma: 06-04 DV4- De Peel a. 20.00 Essel 07-04 Thuiswedstrijden De Wetteling a. 11.00 uur 11.30 MC1-VCP MB 1-Unicum JBl-Nuvoc 2 13.15 MC2-(uitwedstrijd) MAl-Bedovo MB2-Flash Kl.Vink 15.00 D2- Avance 5 Dl - Stravoc Hl- Activia 5 07-04 :St. Antonis - MC2 V. 10.30 08-04 Thuiswedstrijden Jeugd "De Weert" 09.30-13.00 uur JC1-3 wedstrijdenb Unisign, MSC en Rooyse V.K. Grubbenvorst-MC3 V. 11.30 Broekhuizenvorst - MD 1 V.09.45 09-04 Well-DV2 A.20.00 10-04 Velden-DV 1 A.20.30 Maandag 7 mei is om 20.00 uur een jaarvergadering in het Stekske in Landweert. Alle leden, ouders en verzorgers zijn op de avond van harte welkom. Afgelopen zondag is in tennishal Racketsport in Deume onder schit terende weersomstandigheden het openingstoernooi gespeeld van het seizoen 2001. De poulewinnaars waren Kalle Voigt, Jeu de Wit, Jan Vergeldt, Truus Kusters, Lindsey Pouwels, Jolanda Swinkels, Nancy van Neerven en Gerrie Vergeldt. De damescompetitie is verschoven naar de donderdagmiddag van 13.30 - 14.30 en van 14.30 - 15.30 uur. Ook reserves en beginners zijn van harte welkom. De eerste speeldatum is 19 april. Het wedstrijdschema hangt met Pasen bij de baan. Opgeven kan t/m 11 april bij Lenie tel 541624 of Tilla tel 541403. Komend weekend begint de KNLTB- en dorpencom petitie. Programma KNLTB-competitie: zondag 8 april Frisselstein 1 - mix 1 10.00 Loonse Duinen 2 - heren 1 10.00 Junioren 1 - Vierlingsbeek 1 13.00 dinsdag 10 april Blerick 2 - dames 1 09.30 Dansvereniging de Peeldancers uit Ysselsteyn nam afgelopen week einde deel aan een garde- en show- danstoemooi in Nistelrode. Marleen Alders van de Peeldancers behaalde een eerste prijs met 280 punten in de categorie solo junioren le divisie. Marleen danst al sinds haar zesde jaar als soliste bij de Peeldancers. Ook danst zij bij de Dancing Stars. Deze groep behaalde eveneens een eerste prijs met 282 punten in de categorie jeugdklasse garde le divi sie. Zaterdag 7 en zondag 8 april zijn de Nederlandse kampioenschappen in sportcentrum Terra Victa in Odiliapeel. Alle leden van dansver eniging de Peeldancers zullen hier aan deelnemen. Marleen Alders met haar trainster Jolanda Poels

Peel en Maas | 2001 | | pagina 1