Polaris vloert Rooyse VK: 0-4 Volle winst voor HVC/Alustema The Demons buigen voor de Pinhunters ZVV Leunen weer Inderuit tegen Beringe rogramma zaalvoetbal Drukshop en De Bonte Koe gaan fuseren Cft ||flp% m Degradatie Rooyse YK onafwendbaar fenrayse vijfkampster succesvol in Egypte Rooyse VK TV Merselo Jeugdbowlen TV Ysselsteyn MHCV Erised SV Ysselsteyn HBV Diana Bridgeclub jlavertje Vier ri EN MAAS donderdag 29 maart 2001 - Pagina 17 iyV Leunen verloor maandag- iid voor de tweede keer in dit sei- van ZVV Beringe. De Leunse loper behield ondanks de 2-1 erlaag de koppositie in de tweede A. Vrijdag besliste ZVV noen de topper tegen MVC in haar jcdeel: 3-2. Drukshop kon het niet ,erken bij Inter'80 en verloor met ZVCBJ werd teruggeworpen in 'titelrace. Maandag ging Boca ïiors bij MVC met 2-0 onderuit. jVVLeunen-MVC 3-2. jVV Leunen wees in een rechtstreeks 0 iduel MVC terug: 3-2. Twee weken ^=den voerden beide clubs nog samen ranglijst aan in de tweede klasse A. of de zege in de topper heeft het unse team MVC afgeschud. ,|VC beschikte vrijdagavond in Kthal De Wetteling slechts over één iselspeler. Vooral de geblesseerde scorer Joe Wijnen werd node gemist, niim een minuut zette Marco Berden '1 thuisploeg al op een 1 -0 voorsprong. V Leunen trok zich daarna terug op cn helft en liet het initiatief aan iC, Maar de Maasbrese ploeg bleek in staat het de lijstaanvoerder erg is te maken. Op slag van rust ver foeide ZVV Leunen zijn voorsprong. Dschot van Mischa Nabben smoorde MVC-defensie waarna Marco >n er als de kippen bij was om 2-0 0 te schieten. de hervatting veranderde er niet Het Leunse team koesterde zijn jrong terwijl MVC lange tijd :htig was. Dat veranderde pas elf len voor tijd toen de bezoekers 2-1 Jen. Plotseling leefde de strijd op. jti goede redding van de Leunse ir Bart Baken wist MVC vier [ten later langszij te komen: 2-2. Leunen moest nu een landje bij- ilen om de wedstrijd niet helemaal inden te geven. Verdediger Bas Is maakte in de slotfase aan alle :rheid een einde. Met een verras- schot. dal via de binnenkant van de in het doel belandde, besliste hij de Jstrijd: 3-2. Inter'80-Drukshop 4-2. Drukshop keerde met lege handen terug uit Tegelen. Ben Beerkens zette het Venrayse team op een 0-1 voor sprong. Na de 1-1 gelijkmaker nam de thuisploeg de leiding door een eigen doelpunt van Patrick Janssen. Een minuut later keek Drukshop al tegen een 3-1 achterstand aan. De Venraynaren hadden pech toen Patrick Janssen de paal trof. Terwijl van beide teams een speler op het strafbankje zat liep Inter'80 uit naar 4-1Vlak voor rust wist Ron van der Zanden op aangeven van Geert Vullings 4-2 te scoren. Direct na de pauze trof Drukshop nog de paal maar in de tweede helft zou verder niet meer gescoord worden. ZVV Beringe-ZVV Leunen 2-1. ZVV Leunen zocht vanaf het begin de aanval. Maar de Leunse aanvallers slaagden er niet in de stugge Beringse defensie te ontrafelen. Uil twee counters leidde de thuisploeg halverwege met 2- 0. Na tien minuten in de tweede helft verkleinde Koen Klaassen met een afstandschot de achterstand tot 2-1. ZVV Leunen slaagde er daarna niet meer in de gelijkmaker te scoren. Bas Litjens en Mischa Nabben probeeerden hel nog van afstand maar evenals in de thuisontmoeting trok de Leunse ploeg met 1 -2 aan het kortste eind. MVC-ZVCBJ 2-0. ZVCBJ moet voorlopig afhaken in de titelstrijd. De Venrayse ploeg zakte door de 2-0 nederlaag in Maasbree terug naar de vierde plaats. MVC, dat vooraf een punt minder had, passeerde Boca Juniors op de ranglijst. Na de 1-0 rust stand leek ZVCBJ op gelijke hoogte te komen. Maar de scheidsrechter had niet gezien dat de bal via de onderkant van de lat de doellijn had gepasseerd. De Venraynaren kregen genoeg kansen maar het zat de bezoekers niet mee. Halverwege de tweede helft scoorde MVC voor de tweede keer en bracht de eindstand op 2-0. Het was de eerste keer sinds ZVCBJ twee jaar geleden naar de tweede klasse promoveerde dat in een wedstrijd niet gescoord werd. De zaalvoetbalclubs Drukshop en De Bonte Koe/Zeef Safe willen met ingang van komend seizoen fuseren. Een grote meerderheid van de leden van beide verenigingen heeft al inge stemd met een samengaan. "Door de fusie krijgen we een grotere en sterkere vereniging", zegt Loek Swinkels bestuurslid van De Bonte Koe. "Beide clubs passen qua sfeer goed bij elkaar. Drukshop komt ook niet als een apart team de vereniging binnen. De spelers zullen zich verdelen over meer dere teams. Het is alleen te hopen dat wij ons weten te handhaven in de twee de klasse." Drukshop en De Bonte Koe/Zeef Safe maken allebei een zwak seizoen door en bezetten momenteel de degradatieplaatsen in de tweede klasse A. De Bonte Koe telt vier teams terwijl Drukshop sinds jaar en dag één team op de been brengt. Bij Drukshop vielen na vorig seizoen enkele vaste krachten weg waardoor de club dit jaar problemen heeft om een volwaardige ploeg te for meren. Met de opheffing van Drukshop verdwijnt een van Venrays oudste zaal voetbalverenigingen. De club werd 22 jaar geleden opgericht. "Dat is best sneu want ik had graag de 25 jaar vol gemaakt", zegt secretaris/coach Cor Creemers. "Maar een fusie is toch de beste oplossing. We hebben enkele spe lers die op leeftijd zijn en zij hebben bij De Bonte Koe de kans om een stapje terug te doen. Want die keuze hebben ze nu niet. Met één team doorgaan was voor ons geen haalbare kaart meer." Aan de fusiegolf in het Venrayse zaal voetbalwereldje komt nog geen einde. Twee jaar geleden gingen Veronica en 't Huukske samen in HVC/Alustema. Verleden jaar fuseerden 't Trepke en ZVV Venray en gingen ook ZVV Noir en Lake Valley samen. Twee seizoenen geleden telde Venray nog achttien zaalvoetbalclubs. Na de fusie tussen Drukshop en De Bonte Koe blijven er nog twaalf verenigingen over. In de uitwedstrijd tegen Wijk bij Duurstede in de gelijknamige plaats, wist HVC/Alustema drie punten toe te voegen aan hun totaal door met 3-4 te winnen. Gemakkelijk ging dit echter allerminst. De oorzaak hiervoor was echter hoofdzakelijk te zoeken aan eigen zijde. De wedstrijd was nog geen minuut oud toen Ruud Brands zijn schot door de paal gekeerd zag. De thuisploeg kwam in de vierde minuut op 0-1 door balverlies bij de middellijn. De snelle Patrick Dijkstra liet zich deze kans niet meer afnemen en scoorde 1-0. Geforceerd trok HVC/Alustema ten aanval en ook Eric Troisfontaine zag zijn inzet door de paal gekeerd. In de rebound schoot Ruud Brands voor langs. Direct uit de spelhervatting kon over links Erik Denis vrij oprukken en deze scoorde in de verre hoek 2-0. Ruud Brands testte nog maar eens de paal en pas toen zette HVC/Alustema echt aan. Wakker geschud door deze snelle achterstand ging men meer druk zetten. Door deze agressievere speelwij ze ontstonden ook kansjes. Bovendien had de thuisclub veel balverlies. Met name de doelman leverde opbouwend gezien veel ballen in. Frank Beerkens, hersteld van een langdurige blessure, was nog het dichts bij een treffer. Maar voor de vierde keer redde het houtwerk, nu de lat. Ruststand: 2-0. Na de hervatting waren de eerste kan sen voor de thuisploeg. Individueel en balvaardige spelers werden echter onvoldoende ondersteund door tactiek. Puur op kwaliteit had HVC/Alustema dan ook wel overwicht doch kon dit maar moeilijk tot uitdrukking in de score brengen. Daar werd het bij gehol pen door een twee minuten tijdstraf voor de thuisploeg. Ruud Brands werd vrijge- zet en haalde zuiver uil: 2-1. Direct uit de aftrap bleek opnieuw het gebrek aan voldoende concentratie aan de Venray- zijde. De aanvaller van de gastheren liep zo langs drie man heen en verscheen vrij voor doelman Jurgen Nellissen, welke begon aan een reeks van zeer goede red- dingen en daarmede zijn ploeg in de race hield. Opnieuw een tijdstraf voor de thuisclub leverde hetzelfde resultaat op. En ook Ruud Brands was opnieuw de scorende speler: 2-2, Met nog tien minuten spelen was alles nog mogelijk. Een prima aanval via een goed uitge voerde een-twee tussen Eric Troisfontaine en Frank Brands, werd door de laatste doeltreffend afgerond en het stond 2-3. Nu kregen de gasten een tijdstraf van twee minuten, doch deze werden ongeschonden doorstaan. De slotfase was hectisch. Bij een overtre ding op een HVC-speler werd uiteinde lijk van beide ploegen een speler voor twee minuten weggestuurd. In deze periode scoorde de thuisploeg de 3-3 door Eric Klarenbeek. Het slotaccent was echter voor Ruud Brands. Solerend over links ging hij op snelheid langs de laatste verdediger en verraste de doel man met een strakke schuiver in de verre hoek en bepaalde de eindstand op 3-4. Uitslagen Huisleague: le Klasse: Taxi-Touring Geerets - V.v.G.I./Van Rensch 25-10 Karklineel/Magic Line - Hit Miss 31 -4 Pinhunters - Plusmarkt van Dijck 14 - 21 Drankenhandel Winters - B.T. Mallnitz 8-27 B.T. Mallnitz verstevigde de leidende positie, mede dank zij Jaap Jongejan, die met een game van 258 en een serie van 642 de beste heer bleek. Bij het ver liezende Winters was Riek v.d. Berkmortel de beste bij de dames (game 191, serie 530). Karklingel/Magic Line verliet de laatste plaats via royale winst op Hit Miss, dat nu de laatste plaats bezet. 2e Klasse: Strikers/Groeipunt - The Nitwits 5-23 B.L.S./Close Ene. - B.T. Hoeijmakers 14- 14 Ontex - Club Up 14 - 14 Scores - Altijd Raak/Old Dutch 9-19 De nummers twee en drie, Hoeijmakers en B.L.S./Close. hielden elkaar in even wicht en ook de overige resultaten brachten geen wijziging in de stand. Opvallend was de ruime zege van de Nitwits op de Strikers. De hoogste game bij de dames werd gescoord door Henny Hoeijmakers met 193, de hoogste serie door Marij de la Roij met 481. Bij de heren was B.L.S.-er Roger Seroo de beste van deze klasse met 223 en 575. Trioleague Sigma's/Rest.Bowl.Venray - B.T. Kuijten Ass. 14-7 Nutrivisie - Taxi-Touring Geerets 12-9 Crash - Hit Miss 14-7 Plusmarkt van Dijck - Bokual/Mijling 14-7 B.T. Mallnitz - Strikezone 9-12 Crash, met Fien Jenniskens als produ- cente van de hoogste damesserie met 540, kwam een paar puntjes dichter bij de verliezende koploper Taxi-Touring Geerets, dat in het naar de vijfde plaats opgerukte Nutrivisie, met Micha Bessems met de hoogste herengame (219), zijn meerdere moest erkennen. De hoogste damesgame kwam op naam van Sigma Inge Lenssen jet 198 pins. De hoogste herenserie was voor Eric Wong met 585, maar dat was voor zijn tam Mallnitz niet genoeg voor de winst. Dubbelleague: Hurricanes - Strikezone 9-5 Strikers - Sharpshooters 3-11 Aquastep - Hoeijmakers 1-13 The Demons - Pinhunters 5.5 - 8.5 W.D.O.B. - Karklingel uitgest. Eindelijk weer eens een nederlaag voor lijstaanvoerder The Demons. Dave Tijssen hoogste herengame met 238) en Micha Bessems moesten buigen voor de Pinhunters, die Eric Wong de hoogste herenserie zagen scoren met 595. Henny Hoeijmakers was weer eens de beste bij de dames met een 169-game in een 487- Nationale Five-men League Bokual/Mijling presteerde prima in de laatste wedstrijdronde vóór de playof- fronden in de ie Klasse. Driemaal was er winst; Desert Storm en Maaaspoort Den Bosch werden met 2 - 1 geklopt en het team van Café't Centrum Matrix bleef zelfs puntloos. Met 37 punten, eentje minder dan koploper Leppens/La Boheme, is het Venrayse team nog volop in de race voor de titel. Minder verging het klassegenoot Sigma's/Rest.Bowl. Venray. Alleen tegen Plibrico werd een puntje veroverd; tegen Leppens en Boekos Boekei bleven ze met lege handen staan. Zij staan nu voor de zware taak in de playoffs klassebehoud te bewerkstelli gen. Finale Mix-Trioleague Afd. Limburg In Maastricht werd de laatste ronde afgewerkt van deze provinciale compe titie. Het trio van Rest. Bowling Venray deed het prima met twee 3-0 overwin ningen op Eetcafe Pallieter en Stardust 1Tegen Venlo BV werd helaas verloren met 1 - 2. Achter kampioen Stardust 3 uit Sittard nemen de Venraynaren op de eindrangschikking de vijfde plaats in met 40 punten. Hel Hoeijmakerstrio ver ging het niet zo goed want alleen Heerlen werd met 3-0 geklopt. Venlo B.V. 2 en B.V. Maastricht waren met dezelfde cijfers te sterk. Toch is een 10e plaats in het debuutjaar niet slecht te noemen. Bedrijfsbowling Ook in de vijfde en 6e klasse werd een extra ronde afgewerkt. In de 5e klasse moet een team nog spelen, zodat aan de andere teams nog geen punten kunnen worden toegekend. In de 6e klasse bleek Xerox het beste team. Met een score van 2371 verdienden zij het maximum van 4 punten. De NLW was met 2336 goede tweede 3 punten). Twee punten waren voor OOZO, 1.5 punt voor de Rabo Venray dames, 1 punt voor Kersten Wanssum 2 en een half punt voor Nestle 3. Programma: 29-03 04 - 04 30-03 DV3 Phoenix 2 A.20.00 Essel 31-03Gennep - Dl A. 16.00, Maashees - D2 A. 13.00, Horst-Hl A. 19.00, Mill - JB1 V. 16.00 ODR.J.vd Cruysen A.Mommen 01 -04HV2-Unisign 3 Essel A. 10.00, HV1 - HVC 2 Essel A.l 1.00. Kessel - MCI V. 10.45 ODR. Susan Josien, Grashoek - MC2 V. 12.30 ODR.Jamila Renee, Sevenum - MC3 V. 12.30 ODR.A.Koenen M.Peeters, Weert - JC1 V.08.30 ODR.R.v.Hooft J.Wijers Het is weer zover, een nieuwe tennis- seizoen staat voor de deur. Vrijdagavond 6 april starten men met het openings- toernooi voor volwassenen. Hiervoor kun je je opgeven tot maandag 2 april bij Monique Beerkens, tel. 546650 en Sjan Donkers, tel. 546725, De volleybaldames van Rooyse VK hebben afgelopen weekeinde een gevoe lige nederlaag geleden tegen Polaris: 0- 4. In een wedstrijd waar voor de Rooyse dames veel op het spel stond, is het hen niet gelukt zich uit de degradatiezone te bevrijden. In de beginfase, waarin beide teams gelijkwaardig waren, werd zeer goed gevolleyd. Pas aan het einde van de set lieten de dames uit Mill zien dat ze niet voor niets tweede op de ranglijst De dames van Rooyse VK konden hel niet bolwerken tegen Polaris staan. De tweede set verliep dramatisch. Liefst met 25-14 werden de Rooyse dames verslagen. Lichtpuntjes waren, dat Wilma, na lange afwezigheid, weer terug is op het oude nest. en dat de jeugd begint door te breken. Het laatste deel van deze set mocht SoFie verdienstelijk invallen. De derde set gaf weer een ander beeld en ging gelijk op tot 23-23. Bij een voorsprong van 24-23 waren de Rooyse dames dichtbij setwinst met uit zicht op meer, want de tegenstanders waren toch regelmatig in paniek. Helaas, zoals vaker dit seizoen, waren de laatste punten voor de tegenstander. De vierde set was na de teleurstelling van de vorige snel klaar. Nationale Jeugd Trio League: De zevende en laatste speeldag werd afge werkt op onze eigen banen in Venray. Venray 1 (reeds verzekerd van de derde plaats) speelde de eerste wedstrijd tegen koploper Maastricht en won met 2 - 1 Met name de van een blessure genezen Nicky Claessens speelde hierbij een hoofdrol met games van 196 en 193. De tweede wedstrijd was een Rooys onder onsje tegen Venray 2. En net als in de eerste wedstrijd werd de eerste game afgegeven, maar kon men in de tweede game tijdig de bakens verzetten en toch nog een 2 - 1 overwinning bewerkstelli gen. Nicky Claessens was de beste spe ler met 194,5 gemiddeld. Venray 2 ont moette Sittard als eerste tegenstander. De eerste game werd wel binnenge haald, maar door een ontketende Cynthia van Geertruy (Sittard), die een 243-game produceerde, moest men zowel de tweede game als de totale wedtrijd uit handen geven: 1 - 2. Zoals hierboven vermeld ging de wedstrijd tegen Venray eveneens met 1 - 2 verlo ren. Beste speler van dit team was Bart van Rens met 180,5 gemiddeld. Venray 3 had verreweg het zwaarste programma met de de kampioenskandidaten Heerlen en Maastricht als opponenten. Aangezien de vorm van de vorige wed strijden ook niet aanwezig was gingen beide wedstrijden roemloos met 0-3 verloren. Mickey Bindewalt kwam hier als beste uit de bus met 158,3 gemid deld. Door deze resultaten passeerde Heerlen lijstaanvoerder Maastricht en werd daarmee kampioen met 34 punten vóór Maastricht met 33 punten. Venray 1 bleef 3e met 24 punten. Venray 2 en Venray eindigden resp. als 5e en 6e (bei den met 14 punten) achter Sittard met 16 punten. Het sinds de eerste speeldag onderaanstaande Venray 2 passeerde op de laatste speeldag Venray 3 op pinfall: 12844 - 12767. Zaterdag a.s. vindt in Veghel de laatste uitwisseling plaats met Veghel, Mill en Boekei. De spelers wor den om 9.30 uur in de Bowling ver wacht. De overige leden spelen Harrie Claessens League. Voor alle deelnemers aan de KNLTB- competitie is er aanstaande vrijdag 30 maart om 20.00 uur een informatiebij eenkomst in de kantine. De teams wor den dan ook geacht hun teambijdrage te voldoen. Op maandag 16 april. Tweede Paasdag, wordt het Piet Litjens Toernooi gespeeld. Dit is het eerste buitentoerqooi van het nieuwe seizoen. Er wordt als dubbels in poules gespeeld om de door Piet Litjens beschikbaar gestelde wisselbekers. Er wordt op sterkte ingedeeld. Dit betekent, dat iedereen kan spelen op zijn eigen niveau. Dus ook beginners. Voor elke poule is een leuke prijs beschikbaar. Het inschrijfgeld bedraagt f 2,50 per persoon. Alle senioren leden kunnen zich hier voor opgeven middels de inschrijfkaar- ten in de kantine. De inschrijving sluit op zondag 1 april. De tennislessen worden dit jaar ver zorgd door Astrid Heitling. De lessen zijn in principe op woensdag (hele dag) en zaterdagmorgen, zowel voor de juni oren als ook voor de senioren. Mocht u lessen willen nemen en verhinderd zijn op de woensdag of zaterdag, vul dan toch het inschrijfformulier in en lever dit vóór 1 april in bij Jan Ewals, De tennis- lerares zal dan in overleg proberen een oplossing te vinden. De lessen starten op zaterdag 28 april en woensdag 2 mei. Het openingstoernooi wordt op zondag 1 april gespeeld in tennishal Racketsport in Deume. De eerste wedstrijden beginnen om 13.00 uur. De heren van Rooyse VK hebben afgelopen zaterdag een nederlaag gele den tegen Olsredlem uit Melderslo: 1-3. Door dit verlies is degradatie nagenoeg onafwendbaar voor de Venrayse volley balheren. Het duel Rooyse VK- Olsredlem was voor beide ploegen van groot belang. Winst van Rooyse VK zou betekenen dat beide ploegen op gelijke hoogte zouden komen. In de eerste twee sets ging het spel gelijk op. Beide teams brachten wat ze konden, er werd voor ieder punt gewerkt. Waar de Rooyse moeite had met de vele linkshandige aanvallers van Melderslo, wisten deze op hun beurt geen raad met de dreigende middenaanval aan Venrayse zijde. Zoals zo vaak was het spannend tot het laatste punt. De eerste set ging met 23-25 naar de heren uit Melderslo en ook de tweede set werd op de valreep met 24-26 uit handen gegeven. In de derde set trokken de Rooyse heren dan toch aan het lang ste eind. De winst met 25-23 was mini maal, maar volkomen terecht. In de vierde set lieten de Rooyse heren het een beetje schieten. De pas sing werd erg onzuiver, en beduidend eenvoudiger dan de vorige sets, wisten de mannen van Olsredlem de set met 20- 25 binnen te halen. Met nog drie wed strijden in het vooruitzicht, is de ach terstand van de Rooyse volleybalheren acht punten op Melderslo. Degradatie lijkt onafwendbaar. De komênde wed strijden speelt Rooyse VK tegen mid denmoters, waarvoor niets meer op het spel staat. Enkel met de inzet en menta liteit zoals die afgelopen zaterdag bij vlagen te zien was, mogen de heren van de Rooyse VK nog hopen op een klein wondertje. Uitslagen Gemert 1 -JA 1 6-2 Weert 2-M6E1 4-1 JBl-Uden 1 6-2 Blerick 2 (J)-M6E2 6-0 JB2-Oranje-Zwart 3 2-1 M8D1-Weert 1 ?-? Mierlo 1-JC1 5-4 Weert 2-JE1 5-1 Helden 1-JD1* 8-1 Tegelen 2-J8D2 4-0 Blerick 1-MA1 3-2 Hl-Helden I 3-4 MB 1-Den Bosch 5 5-0 DI-Helden I 7-1 MCI-Venlo 3 0-2 Helmond VIII-HII MD1-HCAS 2 14-0 Weert A-HVA 2-2 Programma 31 mrt en 1 april: JA 1-Venlo 1 12:45 JBl-Kerkrade 1 11:30 Geldrop 2-JB2 13:00 11:45 Gemert 2-JC1 13:00 12:00 JDl-Uden 1 10:00 MAl-Oedenrode 1 12:45 Geel-Zwart 3 MB1 11:15 10:00 MCI-Blerick 1 11:30 Tegelen 1-MD1 11:30 10:30 M6E1-Blerick 2 10:00 M6E2-Tegelen 2 (J) 10:00 M8D1-Weert 2 10:00 Horst Mix-J6E 1 10:00 J8D2-Horst 1 9:15 Don Quishoot-HI 14:30 Sjinborn-DI 12:45 11:00 HII-Horst 2 12:45 HVA-Mierlo A 11:00 Afgelopen weekend bezocht Erised twee wedstrijden. Zaterdag een toernooi in Zaandam waar Danny Mulder een vierde plaats wist te veroveren. Zondag werden er twee plaatsen aange daan. Een team competitie waarvan het meisjesteam tweede werd in de le kl. Jongensteam 1 werd vijfde in de le kl. en jongensteam 2 werd derde in de 2e kl. diegenen die niet in het team stonden zijn naar een toernooi in Brunssum geweest. Eerste plaatsen werden behaald door Anke Thoonen in de kl. meisjes 6-7 jr. tot 24 kg en Danny Mulder in de iel. jongens 10-11 jr. tot 45 kg. Tweede plaatsen werden behaald door Jordy Wismans kl. 6-7 jr. tot 22 kg: Luc v. Wijllink kl. 10-11 jr. tot 28 kg. En Janne Beelen kl. 13-14 jr. tot 57 kg. Wesley v. Gelden werd derde in de kl. 8- 9 jr. tot 22 kg. Jeugd Uitslagen: HRC Dl -Ysselsteyn Dl 2-5 Panningen E5-Ysselsteyn E4 2-8 Panningen F6-Ysselsteyn F4 3-2 Programma zaterdag 31 mrt.: Volharding B2-Ysselsteyn B1 v. 12.00 Ysselsteyn Cl-Meerlo Cl a. 13.30 Ysselsteyn Dl-Swolg. B. Dl a. 13.30 Leunen D2-Ysselsteyn D2 v. 12.00 DIS. El-Ysselsteyn El v.08.30 Vitesse E3-Ysselsteyn E3 v. 10.00 Ysselsteyn E4-Venray El5 a. 09.30 Volhardins Fl-Ysselsteyn F1 v. 09.15 Ysselsteyn F2-HBSV F3 a. 09.30 Ysselsteyn F3-SVEB F3 a. 1115 Vch F4-Ysselsteyn F4 v. 09.30 Senioren Uitslagen: Alle wedstrijden afg. Programma zondag 1 april: Wanssum 1-Ysselsteyn 1 14.30 Ysselsteyn 3-Volharding 4 13.00 Ysselsteyn 5-Vitesse 5 10.30 Volharding 6-Ysselsteyn 6 10.00 Veteranen Uitslag: Ysselsteyn-Maashees afg. Programma zaterdag 31.: SVS-Ysselsteyn a. 17.00 v. 16.15 Spelers 16 t/m 7 Wedstrijd d.d. 7 april: Ysselsteyn- Excellent a. 17.00 Korfbal Afmelden: als je het volgend seizoen geen lid meer wil zijn van de Peelkorf dan kun je je tot 1 april afmelden bij Rosemarie Smits 541788. Opstarten derde midweek team'? Doordat er steeds vaker vragen richting bestuur komen of er niet met een nieuw midweekteam gestart kan worden willen we nu de echte belangstelling peilen. Dus dames die echt graag willen gaan korfballen kunnen nu bellen naar Rosemarie Smits, tel. 541788. Daarna wordt besloten of een derde team haal baar is. Uitslagen: Oranje Wit-jun. 1 3-1 Olympia-asp. 2 4-0 Programma zaterdag 31 mrt.: Eendracht-asp. 2 a. 14.00 Welpen 5-welpen 6 a. 13.30 Merselo-welpen 5 a. 14.20 Welpen 6-DES 4 a. 14.45 Programma zondag 1 april: Korfrakkers-Sen. 1 a. 13.00 Programma donderdag 4 april: Midw. 2-Oranje Wit a. 20.00 Merels-Recr. a. 20.30 Irijdag 30 maart lorlhal De Wetteling ODe Bonte Koe-Gastronoom 2 JflDrukshop-Baarlo iöLake Valley 2-ZVV Mari porthal De Weert 00 HVC/Alustema 5-ZV/Serum 3 00 ZVV Leunen 2-SVCB iJOFC Hento-OBR/Electro aterdag 31 maart .jj porthal De Weert Trepke/Venray 4-Trepke/Venray 3 Trepke/Venray 5-De Bonte Koe 3 Trepke/Venray-Beringe (dames) Maandag 2 april Sporthal De Wetteling 20.45 HVC/Alustema-SK Konica 21.45 HVC/Alustema 2-Heerlerheide Sporthal De Weert 20.30 ZVCBJ-Beringe 21.30 ZVCBJ 2-HVC/Alustema 4 22.30 SVCB-Kronenberg 2 Sporthal Overloon 19.00 ZVCO 2-Wittenhorst 3 Dinsdag 3 april Sporthal De Weert 22.30 Lake Valley-Lake Valley 2 Het programma van Koninklijke Handboogvereniging Diana 1897: don derdag 29 maart is er een koppelwed strijd in clubgebouw Den Doel, aanvang 20.00uur. Inschieten voor de wedstrijd. Onder voorbehoud i.v.m MKZ is voor alsnog a.s. zaterdag 31 maart de Triocup verschieting bij Ons Genoegen in Ysselsteyn, aan vang 19.00 uur. Dinsdag 3 april kennis making met de handboogsport voor de jeugd, aanvang 19.00 uur in het clubge bouw Den Doel, De verschieting van de Venray Cup is zaterdag 07 april bij de Batavieren Castenray en KHBV Diana Venray. fgelopen donderdag werd de zesde tus laatste competitiewedstrijd gespeeld. "1* zullen paren zijn die promoveren iai reen hogere kleur. Daar tegenover d® idat er ook paren zullen degraderen. voorlopige uitslag van de afgelopen ve' iderdae is: Geel: I) Ds. Dik - !?j Uems 60.83 2) Hr. Canli - nelissen 57.92 3) Mevr. Visser - J Stiphout 57.08 Groen: 1) Ds. tervels - v. Meyel 57.29 2) Ep :hels 56.25 3) Ep Kalkman 55.63 Hauw: 1) Mevr. Fredrix - Hr. Vogels 18 2 3 Ds. Aberson - Schaeffers 65% Ds. V.d. Heuvel - Smits 53.65 Vanavond beginnen de clubkam- enschappen. Moderne vijfkamp-atlete Memarieke van Hulst uil Venray heeft ideOpen Egyptische kampioenschap- 11 in Cairo de tweede plaats behaald in onderdeel dames-estafette. De „l^leme vijfkamp bestaat uit pistool- ™ieten, degenschermen, zwemmen, s' todrijden (springen met hindernissen) l°pen. Bij de estafette strijden teams "drie atleten tegen elkaar. Van Hulst ïfd door loting ingedeeld met een atle- lit Polen en Wit-Rusland in het inler- Hionale team. Van Hulst heeft vooral met de onderdelen-schieten en paardrij den een belangrijke bijdrage geleverd aan het eindresultaat van haar team. De moderne vijfkamp is sinds Sydney 2000 ook voor dames een Olympische sport. Annemarieke van Hulst (27 jaar) werkt als sportinslructeur bij de Koninklijke Luchtmacht op de vliegbasis Leeuwarden. De Sportbond Moderne Vijfkamp (SMV) beschouwt haar als een serieuze kanditaat voor deelname aan de Olympische Spelen in 2004 en 2008.

Peel en Maas | 2001 | | pagina 16