Succes voor de Peeldancers HV Manual Verlies dames Rooyse VK Rooyse Heren winnen degradatieduel Rooyse VK Sportivo verliest van koploper TV Leunen- Veulen-Heide TC Venray HSV 't Alvertje Nietrokers Bridgeclub Bridgeclub Common Sense TV Ysselsteyn Bridgeclub Klavertje Vier Bridgeclub Harten Drie De Barrier Adelbert- vereniging AV Venray DC De Piëlhaas Mudhunters Gespreksgroep voor reumapatiënten Jumpers '76 Peelrunners Rincón Espanol Computerclub DOS 4 kampioen D-klasse PC St. Joris PEEL EN MAAS donderdag 15 maart 2001 - Pagina; Afgelopen zondag heeft dansvereniging de Peeldancers uit Ysselsteyn deelgenomen aan de Zuid-Nederlandse kampioenschappen in Gemert. De groep Dancing Stars van de Peeldancers behaalde een eerste prijs in de categorie jeugdklasse garde. De Dancing Stars bestaan uit Tineke Camps, Marja en Sanne Classens. Jessica Philipsen, Peggy Mennen, Marleen Alders, Sandra Bouwman, Ramona Poels en Merith Cuppen. Zij trainen iedere week bij zaal Forest in Ysselsteyn onder leiding van Jolanda Poels. Op 7 en 8 april zijn de Nederlandse kampioenschappen in Son en Breugel en op 28 en 29 april de Europese Kampioenschappen in Hochheim in Duitsland. Uitslagen: HC Fancom/Bevo - Manual 25-8 DC Leudal 2 - Manual 16 -5 DB BS AC - Manual 17-5 HA Merefeldia - Manual 35 -13 Programma Zaterdag 17-3 HC Manual - Eksplosion aanvang 10.00 De Weert DC Manual - Wittenhorst aanvang 11.00 De Weert DB Manual - Wittenhorst aanvang 12.00 De Weert Zondag 18-3 HA Eksplosion - Manual Vertrek 13.00 Tegelen Het begint voor de Rooyse dames inmiddels een hachelijke onderneming te worden om het klassebehoud veilig te kunnen stellen. Na de kansloze neder laag (3-1legen VCP uit Oploo zijn de vooruitzichten hierop niet beter geworden. Inmiddels zijn de dames afhankelijk geworden van een aantal factoren, die ze zelf niet meer in de hand hebben, zoals het aantal teams dat uit de tweede divisie naar de regio zuid oost gaat degraderen. Van de eerste negen punten voor de tegenstander waren er al zes, die tot stand kwamen na fouten van de Venrayse volleybaldames. Daarmee hadden de dames uit Oploo al meteen een bres geslagen van steeds vijf punten en werd de eerste set gemakke lijk binnnengehaald. De tweede set werd uitstekend gevolleyd. Goede service beurten van Maartje, Inge enYvonne, die toch kan terugkijken op een goede wedstrijd, attent verdedigen en een goede aanval bleken voldoende om nu de tegenstanders de hele set achter de feiten te laten aanlopen. De winst in deze set ging met 25-21 naar Rooyse VK. Die opleving kon niet worden door- gelrokken naar de volgende sets, want de volgende twee sets gingen kansloos verloren. Zaterdag moeten de dames naar Helmond. Polaris, dat afgelopen weekend met een 4-0 nederlaag thuis kwam. De volleybalheren hebben het degradatieduel tegen HVC uit Hegelsom overtuigend met winst afge sloten: 4-0. Het verschil op de rang lijst was voorafgaand aan het duel slechts een puntje. Dé mogelijkheid voor de Rooyse VK om van de onder ste plek van de ranglijst weg te komen. In de beginfase van de eerste set ging de strijd gelijk op. maar het gebrek aan aanvalskracht deed de mannen uit Hegelsom de das om. De aanvallers aan Rooyse zijde stonden echter op scherp, en lieten de Hegelsomse verdediging vaak kansloos. De tweede set leek het verzet van HVC gebroken. Eenvoudig werd HVC aan de kant gezet. In de derde set leek HVC zijn laatste strohalm te willen grijpen. Mede door een goede blokkering hadden de aanvallers van de Roóyse het vaak lastig. De mogelijkhe den lagen duidelijk bij de middenaanval. De, ondanks een lichte enkelblessure, spelende Rob Schoeber. kon enkele malen zijn middenaanvallers op maat te bedienen, die daardoor vrijuit konden scoren. De set werd uiteindelijk vrij een voudig gewonnen door de Rooyse man nen. In de vierde set verslapte, als zo vaak, de concentratie, en liet de Rooyse de mannen uit Hegelsom in hun spel komen. HVC kwam zelfs op een 24-25 voorsprong. De Rooyse heren leefden weer heel even op. en een 27-25 set winst was het resultaat. Met nog vijf wedstrijden voor de boeg, is de strijd tegen degradatie voor de Rooyse heren nog niet gestreden. Ze zullen de komen de weken moeten bewijzen dat ze twee de klasse-waardig zijn. Het belangrijk ste is dat alle koppies dezelfde kant uit blijven staan, en dat er met elkaar gevochten wordt voor ieder te behalen punt. De winst op HVC is belangrijk, maar de tegenstand was dan ook mini maal. Rooyse VK-HVC 4-0 (25-20, 25- 15.25-20,-27-25). Programma: 15-03 tot en met 21-03 16-03 Hegelsom - DV3 A.20.00 17-03 Helmond - Dl A. 18.00. Odiiiapeel-D2 A. 13.00, Sambeek-Hl A. 15.00, Uden-MA 1 V.08.30 ODR.F.Swinkels L.Goumans, Rijkevoort - MCI V.08.45 ODR Edith Laura 18-03 Meerlo-MAl V. 11.30 ODR. S.Hartog B.Terpstra, Horst - MC3 V.12.15 ODR.M.Verhoeven S.Nelissen, Maasbracht - JC1 V.08.30 ODR.R.Janssen F.Peeters Het eerste damesteam heeft het duel tegen koloper Luctor verloren: 0-4. Sportivo begon de wedstrijd met een ontspannen gevoel, want zij hadden niets te verliezen. Luctor moest voor de punten gaan, want anders zouden zij hun koppositie verliezen. In de eerste set nam Luctor meteen een voorsprong. Sportivo kwam echter goed terug, maar moest in de slotfase toch nog buigen: 21-25. De tweede set ging gemakkelijk naar Luctor. Aan de kant van Sportivo werd ook regelmatig gewisseld, zodat alle speelsters aan bod kwamen. Ook de jeugdige spelverdeelster kreeg de kans om haar talent te laten zien. Luctor had dat goed in de gaten en trok de tweede set snel naar zich toe met 16-25. De derde set ging Sportivo allerlei combi naties uitproberen, die redelijk liepen. Sportivo kon daarmee niet genoeg druk zetten, want Luctor had dat spelletje zo in de gaten. Luctor had een strek blok, waar Sportivo met de nieuwe combina ties niet doorheen kwam. Sportivo bleef toch doorvechten, maar Luctor blijkt weer een stukje sterker te zijn zodat de derde set ook werd gewonnen door Luctor met 19-25. Sportivo kon de druk niet meer aan. De sfeer was uit het team en het publiek kreeg dames 1 van Sportivo ook niet meer op de been, zodat de vierde set snel bekeken was. Er werden te veel persoonlijke fouten gemaakt, zodat er te vdel gewisseld moest worden. Daardoor ontstond er onrust en daar profiteerde Luctor goed van. Luctor trok de hele wedstrijd naar zich toe, want de vierde set wisten ze te winnen met 14-25. Volgende week speelt dames 1 van Sportivo uit tegen Terraveen/Forzato 1, waar ze voor vijf punten zullen gaan. Uitslagen: Hl - Avance 4 1-3 D2-POB 3-1 J1 - Achilles 2-1 Programma 17 mrt.: Hovoc 4 - H1 19.00 uur Horst De Berkel Terraveen - Dl 16.30 uur St.Odiliapeel Terra-Victa Activia 4 - D2 13.30 uur St.Anthonis Remmersberg Achilles - J1 12.45 uur Beugen De Slaterhal Meterik - Ml 12.30 uur Meterik Gymzaal Voor alle junioren vindt er op zaterdag 24 maart het spectaculaire, openings- toernooi plaats. Heb je jezelf nog niet opgegeven, nou dan heb je nog de kans tot 17 maart (strookje in brievenbus clubhuis deponeren). De indeling hangt vanaf donderdag 22 maart in het club huis. Organisatie is in handen van Mia Litjens, tel.: 588554. Voor de senioren staat het openingstoernooi voor zondag 1 april op de agenda. En iedereen kan hiervoor inschrijven. Nog niet opgege ven? Deponeer dan voor 25 maart jouw opgavestrookje in de brievenbus van het clubhuis. De indeling hangt vanaf don derdag 29 maart in het clubhuis. Dit jaar wordt het altijd zeer gezellige toernooi georganiseerd door: Martha Lucassen, tel.. 587763 René Eibers, tel 585732 Wat staat er verder nog op de activitei tenkalender De dorpencompetitie (junior en senior); de organisatie is in volle gang. De indeling voor de senio ren is inmiddels bekend. De teamcap tains worden vrijdag 30 maart voor een bijeenkomst om 19.30 uur in het club huis verwacht. De junioren ontvangen spoedig nadere berichten. Dinsdag 1 mei Lente-toernooi voor de junioren in Ysselsteyn en America. Op zaterdag 17 maart en op zaterdag 24 maart zullen tussen 09.00 en 12.30 uur werkzaamheden op het park worden verricht. Te denken aan snoeien, schoffelen etc. Voor deze ochtenden worden de leden uitgenodigd te komen helpen (met gereedschap) zodat we weer kunnen tennissen in een prachtige park. Op dinsdag 27 maart om 19.00 uur worden de captains van de externe com petitieteams verwacht in het clubhuis. De indeling zal worden overhandigd en uitleg worden gegeven over alle compe titie activiteiten. Diezelfde avond wordt om 20.00 uur de instructie gegeven voor alle vrijwillige bardienstmedewerkers. Alle bardienstmedewerkers worden ver wacht voor deze instructie in het club huis Op donderdag 29 maart om 20.00 uur wordt een voorlichting gegeven over het reilen en zeilen binnen de vereniging aan de nieuwe seniorleden. Afgevaardigden van het bestuur en de commissies zullen dit verzorgen. Daarnaast zijn er een viertal avonden maandagavonden in april en mei gepland dat de nieuwe leden de moge lijkheid wordt geboden om onder bege leiding de kneepjes van het vak te leren. Voor de nieuwe juniorleden is de intro ductie op woensdag 4 april. Het ope ningstoernooi voor de junioren is op zaterdag 31 maart. Voor de senioren is dit op zondag 1 april. Inschrijfformulieren zijn te vinden in clubblad het Lobje. Over de overige activiteiten zoals racketwissel/competi tie etc. die beginnen in begin april zal in het komende clubblad meer worden gepubliceerd en vervolgens ook in Peel en Maas. Binnenkort zal het clubblad weer in de bus vallen. Opvallend zal zijn de geheel vernieuwde lay-out. Zoals reeds laten zien op de Algemene Leden Vergadering is gekozen voor een nieuwe aanpak welke dankzij onze Public Relations Commissie nu uitgevoerd is. Sinds een jaar heeft TCV ook een eigen website waarop de nodige informatie te vinden is. Recentelijk is onze site geheel vernieuwd om de informatie nog beter toegankelijk te maken voor de leden en andere belangstellenden. De site is te vinden onder tcvenray.myweb.nl Nieuwe leden kun nen zich aanmelden bij onze ledenadmi nistratie. Telefonisch te bereiken op 581074. Het inschrijfformulier zal ook op de website verschijnen. Jeugdleden die mee willen doen aan de viscursus of aan het jeugdwedstrijd team, kunnen zich nog tot uiterlijk 15 maart aanmelden. Door invulling van het aanmeldingsformulier uit het Jeugdboekje of telefonisch bij Pieter Kunen, 077-3662920. Aanmelding voor de wedstrijden 2001 van de senioren, graag dit formulier voor 20 maart a.s. inleveren bij Pieter Kunen. Leden die de contributie voor het jaar 2001 nog niet hebben voldaan, vragen we dit zo spoedig mogelijk te doen. Maak gebruik van de U toegestuurde acceptgiro en U krijgt Uw bescheiden tijdig in de brievenbus. Verhuist? of U gaat binnenkort verhuizen? vergeet dit niet door te geven bij de secr. U kunt ook terecht voor Uw vergunnin gen bij onderstaande adressen. Voor dag- en weekvergunningen voor "Het Wanssums Ven"kunt U terecht bij v. Grootel Hengelsport, Stationsweg 21 te Venray. In Wanssum bij v/d Ligt Allicht aan de Brugstraat en bij Harry Theeuwen de Houskuilstr. 38. Dag- en Weekvergunningen voor "Het Wanssums Ven" zijn ook verkrijgbaar bij het Shell tankstation in Wanssum. Verdere inlichtingen bij de secr. H, Lenssen, tel. 0478-587606. Het laatste competitieblok van dit sei zoen, de lijnen waren dus door de pro motie en degradatieparen uit de vorige ronde opnieuw samengesteld, waardoor 22 paren in een nieuwe lijn speelden. Er traden 52 paren aan, drie lijnen van 12 en één van 16. Over vijf avonden, het eind van de laat ste competitieronde, is er een clubkam pioen! De uitslag in de gele lijn was: 57,83% voor Truus Bollen en Huub Thuyls, 55,42% voor Hay Houwen en Joop van Hooft en 55,33% voor Tilly en Jan van der Heijden. In de rode lijn werd door Ine van de Lint en Marlet Deenen 64,77% gescored, door Mirjam en Ton Voermans 61,52% en door Marie-José Gillissen en Trees van Ham 56,22%. In de groene lijn wonnen Hilde Kooien en Joke Peeters met 62%, gevolgd door Riet Blok en Mia Philipsen met 55% en Wies Appels en Cisca Voss met 52,50%. In de blauwe lijn behaalden Riek Bouten en Joke van Heumen 71,33% (chapeau!), Carla en Bert van Kempen 57,25%, en Mia en Sraar van Meijel 54.33%. Volgende week krijgen de winnaars een kans hun positie te versterken, dan spe len we immers de tweede avond van dit competitieblok. Uitslagen van de vierde avond van de tweede competitieronde: Geel: 1. Mw. Schaminee-hr. Oudenhoven 63.33%; 2. Ds. Aarts-Linders 59.03%; 3. Mw. Tax- hr. Mertens 58.33%. Rood: 1. Mw. Rooyackers-hr. Verheyen 56.25%; 2. Mw. Tummers-hr. Claessens 55.21%; 3. Ep. Michels en mw. Lanters-hr. Tiggelhoven 54.69%. Groen: 1, Hr. Aarts-Boers 59.72%; 2. Ds. Overbeek- Peters 56.24%; 3. Ds. Hordijk-Tacken 56.22%. Begin april start de pyramide-competi- tie met poules van zes, waarin twee spe lers promoveren en twee spelers degra deren. Wanneer je hieraan wilt meedoen kun je je hiervoor opgeven bij Frans van Soest (541922). Je wordt op sterkte ingedeeld, dus ook beginners kunnen hieraan meedoen. De inschrijving sluit op 25 maart. Op zondag 1 april wordt in tennishal Racketsport in Deume het openingstoer nooi voor het seizoen 2001 gespeeld. De wedstrijden worden 's middags gespeeld vanaf 13.00 uur. Het inschrijfgeld bedraagt f 12.50 per persoon. De wed strijden worden gespeeld als dubbels in poules, die op sterkte zijn ingedeeld. U kunt zich hiervoor telefonisch opgeven bij Theo Jenneskens (541330) of d.m.v. een briefje of tijdens de jaarvergadering van vrijdag. 16 maart. De inschrijving sluit op zondag 18 maart. Op maandag 16 april. Tweede Paasdag, wordt het Piet Litjens Toernooi gespeeld. Dit is het eerste buiten-toer nooi van het nieuwe seizoen. Er wordt als dubbels in poules gespeeld om de door Piet Litjens beschikbaar gestelde wisselbekers. Er wordt op sterkte inge deeld. Dit betekent, dat iedereen kan spelen op zijn eigen niveau. Dus ook beginners. Het inschrijfgeld bedraagt f 2,50 per persoon. Alle senioren leden kunnen zich hiervoor opgeven middels de inschrijfkaarten in de kantine. De inschrijving sluit op zondag 1 april. Afgelopen zaterdag is in Tennishal Racketsport in Deurne de Ysselsteynse Avond gespeeld met maar liefst 62 deel nemers. De uitslagen: Poule A: Twan van Osch Poule B: Gonny van Dijck; Poule C: Tilla de Wit Poule D: Jan Vergeldt; Poule E: Fun Emonts Poule F: Jolanda Hellegers Ton Marcellis: Poule G: Jan van Vegchel Poule H: Gerda Martens Lenie Crienen; Poule I: Ger Crienen: Poule J: Miek Peters; Poule K: Peter Philipsen; Poule L: Janneke Jenniskens; Poule M: Marika Houben; Poule N: Twan Jenniskens; Poule O: Jeroen Konings. De uitnodiging voor de jaarvergadering, die u heeft ontvangen, ging vergezeld met een brief van de KNLTB. In deze brief treft u ook uw nieuwe ledenpas voor het jaar 2001 aan. Kijk deze brief dus goed na! Met de nieuwe ledenpas biedt de KNLTB u nu ook de gelegen heid om deel te nemen aan hun voor deelprogramma genaamd tenniscard. Met het invullen en terugsturen van de bijgeleverde antwoordkaart heeft u voortaan extra voordeel van uw KNLTB-lidmaatschap. Voor meer infor matie over het voordeelprogramma zie bijgeleverde brief en op internet; www.tenniscard.nl. Met ingang van dit seizoen gaat Astrid Heitling uit Venray de tennislessen bij TVY verzorgen. Astrid zit in het 3e jaar van de Academie voor Lichamelijke Opvoeding (vroegere Sportacademie). Zij behaalt begin mei haar tennislicentie A en is lid van TC Venray. Haar speel- sterkte is B1/B2. Ter vergelijking de hoogst voorkomende speelsterkte bin nen TVY is C1Astrid gaat de tennisles sen voor zowel de senioren als junioren bij TVY verzorgen. Zij is jong en enthousiast, hetgeen iedereen kan erva ren op de jaarvergadering van vrijdag 16 maart. Daar zal zij zich nader voorstel len aan de leden van TVY. De uitslag van de vierde competitie avond is als volgt: Geel: 1. Hr. Canli- Cornelissen 68.75%; 2. Ds. v. Goinga- Tiggeloven 62.08%; 3. Ds. Aarts-Linders 59.58%. Groen: 1. Ds. Cremers-Peters 59.17%; 2. Mw. Claessens-hr. Hermans 58.75%; 3. Ep. Kessels 55.42%. Blauw 1. Ds. Rooyakkers-Tummers 63.13%; 2. Mw. Frederix-hr. Vogels 62.50%; 3. Hr. Poels-de Vries 60.63%. Uitslagen tweede zitting van de derde ronde om het clubkampioenschap: Geel: 1. Ds. v.d. Munckhof-Reintjes 63.33%; 2. Hr. Arts-mw. Schoonbeek 59.58%; 3. Ep. Vierhout 53.33%. Rood: 1. Ds, v. Goinga-Tiggeloven 65.10%; 2. Ds. Buyssen-Schaeffers 53.54%; 3. Hr. de Mooy-Vervuurt 51.82%. Groen: 1. Ep. de Backer 57.64%; 2. Ds. Orosz- Philipsen en hr. den Hoedt-Oomen 55.56%; 3. Ep Wientjes en hr. Fiers- Wikkers 54.17%. Een kleine groep waarin het niet gaat om de prestatie. Het is op zich al een hele prestatie om ook als het minder goed weer is tocht twee keer in de week te gaan hardlopen. De meeste leden lopen twee keer per week en voor som mige fanatiekelingen zelfs drie keer per week. Hel zijn trainingen waarin de gezelligheid en de gezondheid bovenaan staan. Een verantwoorde training waarin je ook nog wat kunt lachen. De trainingen zijn op: Maandag van 19.15 tot 20.30 vanaf hotel Asteria Donderdag van 19.15 tot 20.30 vanaf hotel Asteria Zaterdag van 16.30 tot 17.30 vanaf camping de Barrier. Mocht je interesse hebben om een keer te komen meetrainen dan ben je van harte welkom. De eerste maand kun je gratis meetrainen en het verplicht je tot niets. Voor meer informatie kun je ook bellen met Piet Dupont, telefoon 589880. Op dinsdag 20 maart om 20.15ui .iur zal dhr. Fred Welschen een lezing houden onder het motto 'De auto van morgen', van droom tot werkelijkheid. Tijdens de lezing zal worden ingegaan op de moge lijke argumenten voor het hebben van een auto. Tevens zal er uitleg gegeven worden over het tot stand komen van nieuwe modellen en technologie en wat u de komende jaren aan nieuwe auto's kunt verwachten. Alle geïnteresseerden zijn welkom in het Theehuis in het Odapark. Aanvang i nieuwe trainingstijden Op 6 mrt. a.s start het zomerseizoen en worden de trainingstijden veranderd. Vanaf 6 mrt. zijn de trainingstijden als volgt: Pupillen: Donderdag van 18.30-19.30 Zaterdag van 10.30-11.30 D C B A Junioren: Dinsdag van 19.00-20.15 Donderdag van 19.00-20.15 NSG-atleten (vanaf 5 april!) Donderdag van 19.00-20.00 De NSG-atleten trainen t/m 28 mrt. nog in de zaal. ALLE trainingen worden op de kunst stof atletiekbaan gehouden (Sportpark de Wieen). Telefoon tijdens de trainin gen: 585522. Informatie: bij de trainers of tel. 588217. Ledenadministratie: tel. 582842; zie ook www.av-venray.nl Oud papier Iedere zaterdag is de papiercontainer van AV-Venray, geplaatst aan de Weg in den Berg/kruising Veltumse Kleffen, geopend van 09.00-14.00 uur. Toezicht (van 10.30-14.00): 17 mrt.: Ger Litjens en Peter Hogevorst; 24 mrt.: Erik de Munck en Roderick van Rens; 31 mrt.: Frank Rijshouwer en Hein v. Schijndel. Kennismaking atletiek Op 17, 24 en 31 mrt. vinden op de atle tiekbaan in het kader van het project kennismaken met de sport, speciale bij eenkomsten plaats voor leerlingen van de basisscholen om kennis te maken met de atletieksport. De bijeenkomsten zijn van 10.30-11.30 uur. Je kunt gratis mee doen. Aanmelden bij AV Venray-regio, Spörtlaan 1. 5801 AH Venray of bij M. Ambaum. tel. 06-53400417. Ook kun je je aanmelden op de kennismakingsda- gen in het clubgebouw van AV Venray- regio. Spörtlaan 1. Trainingswedstrijden: AV Venray-regio organiseert dit jaar drie trainingswedstrijden op de donder dagavond. De wedstrijden staan open voor alle pupillen, CD-jun. en de G- groep. Iedere wedstrijd telt twee onder delen. Van deze wedstrijden wordt een puntentelling gemaakt. De wedstrijden worden gehouden op de donderdagen 19 april, 17 mei en 31 mei. De wedstrijden beginnen om 18.00 en duren tot 19.30. EHBO-avond Op maandag 26 maart vindt er een ken nismakingsavond c.q. opfrisavond EHBO plaats in clubgebouw 't Wisselpunt. De avond begint om 20.30 uur en is bedoeld voor alle trainers en atleten. Er zijn geen kosten aan verbon den. Aanmelding bij Ans van Merkestein. tel. 588217 of Maurice Ambaum, tel. 06-53400417. Programma 31 mrt.: Deurne quatro-meeting pupillen en CD-junioren. 8 april: Venray Scholenatletiekdag. Zaterdag 7 mrt. wordt weer het whisky darten gehouden. Eenieder die hier aan wil deelnemen kan zich tot uiterlijk 20.15 uur laten inschrijven. Dit kan ook telefonisch onder nummer: 582187. De aanvang van de wedstrijd is uiterlijk 20.30 uur. Uitslag levensmiddelendarten: Winnaarsronde: 1. Björn Cleven, 2. Nico Thissen, 3. Huub v. Eyk, 4. Lou Janssen, 5. Hubert Janssen, 6. Albert Moorrees, 7. Peter v.d. Berg, 8. Linda v. Gent. Verliezersronde: 1. Richard Snoek, 2. Diana v. Gent, 3. John Damhuis, 4. Gradje Jacobs, 5. Rick v. Gent, 6. René Janssen, 7. Theo Giesberts, 8. Coby Janssen. Uitslag honoraire leden darten: 1. Frans Derks, 2. Piërre Ponjee, 3. Jos Ponjee, 4. Piet Jenneskens, 5. Mieke Derks, 6. Monique Siroen. W.R. Tac-tic: 1. M. Giesberts-P Jenneskens, 2. M. v. Lierop-J. Ponjee. V.R.: 1. P. Ponjee-G. Thijssen, 2. S. v. Haren-T. Derks. Het winter programma, met alle tochten, zit er nu weer op. Er zijn nog wel een aantal tochten in de komende tijd maar dat zijn er beduidend minder. Wat we nu gaan doen is in de regio rijden en af en toe pikken we dan een vaste route in een van de mooie bossen die er zijn mee. Denk hierbij aan vaste routes op de Veluwe, in zuid Limburg of ten oosten van Arnhem. Zo gaan we komend week end naar Groesbeek waar je op een mooie vaste route meer dan 40 km kan fietsen, Planning voor de komende weken: Zondag 18 maart vertrek 8.00 uur voor een training op de vaste route bij Groesbeek. Zondag 25 maart vertrek 9.00 uur voor een training in de omgeving van Venray. Dinsdag 27 maart algemene leden ver gadering, Bevrijdingsweg 2a, Venray. Aanvang 20.00 uur. Uitreiking toerfiets- kaarten, komt allen. Zondag 1 april vertrek 9.00 uur voor een training in Overloon. We vertrekken bijna altijd vanaf zwem bad de Sprank. Voor informatie bel je met Herman op 0478-515590 of kom gewoon een keer naar één van de trai ningen of tochten. De Reuma-Patiëntenvereniging Venray e.o. is voornemens binnenkort te starten met een gespreksgroep. De doel stelling hiervan is om. in een kleine groep, door middel van lotgenotencon tact te werken aan acceptatie van de ziekte en het bevorderen van de zelfred zaamheid. Het betreft een cyclus van een tiental bijeenkomsten onder deskun dige begeleiding. De activiteit zal plaatsvinden op de dinsdagavonden. Voor leden van de RVV is deelname kosteloos (excl. consumpties). Niet- leden betalen eenmalig 15 guldden, eveneens excl. consumpties. Er is nog ruimte voor enkele deelnemers. Heeft u een vorm van reuma en/of fibromyalgie en belangstelling voor deze activiteit, neem dan contact op met mw. T. Reuling, tel. 0478-583015. Activiteiten 25 jarig bestaan. Noteer in je agenda of schrijf het op de kalender zaterdag 19 mei zal in het teken staan van ons 25 jarig jubileum. Het voorlopig programma ziet er als volgt uit: overdag is er de benjamindag vooral voor de benjamins en de mini's, vanaf 16.00 tot 20.00 uur is er het tradi tionele Mix toernooi en na 20.00 is er een feestavond in de kantine van de Wetteling. Het Mix toernooi en de feest avond is zowel voor leden als oud leden van onze vereniging. Hou deze dag en avond dus vrij!! Voor de uitnodigingen van de feestavond( vooral het zoeken van adressen van oud leden) zoeken we vrij willigers. Donderdag 24 mei(hemel- vaartsdag) staat geheel in het teken van een basketball Clinic, in de Wetteling, georganiseerd door Thomas Roijakkers. De eerste 25 leden van Jumpers'76 die zich hiervoor aanmelden kunnen met een forse korting aan deze clinic deelne men. Let op. Wie kunnen zich opgeven? De mini's die volgend seizoen aspirant worden, aspiranten, kadetten en junio ren. De aanmeldingen van leden verlo pen via Kees Spitters. Doe dit echter wel snel want er is veel belangstelling voor deze clinic en vol is vol Bij hem kun je ook terecht voor verdere informatie. Tel. 550906 Inleveren enquêteformulier: In de laatste nieuwe Peelshot zat een enquêteformu lier over "competitie op zaterdag of op zondag". Lever dit formulier zo snel mogelijk in. Het kan ook per e-mail: cspitters@hetnet.nlmet dank! Contributie: De herinneringen van de contributies, zijn verstuurd Maak de contributie s.v.p tijdig over via een bank/giro overschrijving op gironum mer 804381 o.v.v Jumpers'76 en het nummer op de contributiebrief. Zijn er vragen neem dan contact op met Henk Wijnen tel: 512990 Uitslagen: Jongjun 1-Vido 143-63 B.C.Deurne Pioniers-mini's 1 30-60 Heren 2-Black Eagles 3 110-61 Jong jun 2-E.B.C.G. 95-62 Kadetten-E.B.C.G. 42 - 59 Jongjun 1-Memo Systems 135-50 Meisj Asp-PSV-ALMONTE 17-31 Meisje jun-Erp '70 44-20 Heren 4-Grave 53 - 102 Jong asp. 1-Vanilla-Basketbal 66-72 Jong asp 2-Quo Vadis D/G 22 - 75 Heren 1-Tiboria 70 - 72 Programma 16,17 en 18 mrt.: vr 16 mrt. thuis 19:00 Jongjun 1-Aalst-Waalre Fluiten: Kees Spitters en John Oosterbeek Tafel: Ruud Thijssen en Kevin v.d. Rijdt Zaterdag 17 mrt. Uit: 14:30 Filtech Five 2-Jong asp 1 14:45 Erp '70-Mini's 2 18:45 Erp '70-Meisjes Junioren 20:00 Bladel-Heren 1 20:15 Memo Systems/DD-Jong Jun 1 Zondag 18 mrt. Uit: 17:00 EBBC 5-Heren 2 Trainingen: Dinsdag: Interval en loopscholing, aan vang 19.00 uur Kastiëlse Baan. Zaterdag: aanvang 15.30 uur vanaf par keerplaats Schadijker Bossen Meterik. Wedstrijdagenda: 24/3 Den Haag City-Pier-City 5-10-21,1 km; 25/3 Weert Halve marathon; 16/4 Gennep - Paascross; 16/4 Vleuten - Paas Polderloop/Leidsche Rijn marathon; 22/4 Rotterdam Marathon Rotterdam; 28/4 Bruggen 10 mijl Wedstrijdverslagen: De Boekend Cross op 11-03-01 was de laatste wedstrijd in de Dagblad Crosscup-competitie: Vrouwen senioren ca. 5300m: Mariska v.d. Horst - 28:24 Mieke van Enckevort - 35:49; Vrouwen v.a. 35 jaar ca. 5300m: Ria v.d. Goor - 24:25 (2e) Rinie Ebisch - 25:36 (3e) Carla Meijer - 26:11 Gertie Hermkens - 35:49. Mannen senioren ca. 5300m: Bert van Wylick - 21:54 Peter Coenen - 25:28; Mannen v.a. 40 jaar ca. 5300m: Joop Zanders - 20:21 (2e) Arno Jeurissen - 21:03 (3e) Bert Muris -21:19 Wiel Dinghs -21:51 Joop Wijnhoven - 22:20 Henk Dinghs - 22:49 Sraar Smits - 23:43 Wiel Brouwers - 24:00 Bert Kallen - 25:08 Hay van Enckevort - 26:16 Guus van Enckevort - 26:59 Theo Pouwels - 27:16 Frans Hoebers - 32:27; Vrouwen v.a. 35 jaar ca. 12km: Truus Hiddema - 64:32 (3e); Mannen senioren ca. 12km: Lambert Linders - 56:32; Mannen 40-50 jaar ca. 12km: Wim Ebisch - 49:28 Jac Geurts - 51:50 Twan Arts - 53:05 Geert Emons - 53:14 Sjaak van Enckevort - 56:26 Geert Tielen - 57:41; Mannen v.a. 50 jaar ca. 12km: Piet Aarts - 53:49 Guus Herraets - 59:18 Jos Peeters - 62:37. Wedstrijduitslagen doorgeven via E- mail, rpvdgoor@plex.nl of telefonisch via 077-4678240. Nuestro grupo de baile Los Rocieros, siguen adquiriendo buena popularidad, tal es el caso de las próximas actuacio- nes, el domingo dia 18 de este mes que, ya empieza a anunciar primavera, actu- aran en Den Bosch en un festival de müsica y baile espafioles, también el dia 25 del presente actuaran en el Teatro de Venray, la hora ya se lo comunicaremos la próxima semana. También el dia 24 de marzo tendré lugar el dia del Padre en los locales de la Colonia Espanola faltan algunos detalles por redondear la actividad, pero que seran comunicados a su debido tiempo. Un saludo de HACE. Vrijdag 16 mrt. organiseert de Computerclub Regio Venray wederom een bijeenkomst voor al haar leden. De avond vindt plaats in wijkcentrum 't Schöpke aan de Veltumse Kleffen 62b te Veltum. De aanvang van de clubavond is rond 19.00 uur. Iedereen is van harte welkom op de clubavond. Ook wanneer u geen lid bent van de computerclub en met vragen of problemen zit omtrent uw PC, kunt u onze clubavond bezoeken. Onze computerclub zal u graag probe ren te helpen en kan u kosteloos advie zen geven. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met onze secretaris Frans, tel. 0478-586198. DOS 4 is er, ondanks de nederlaag vj deze week, in geslaagd het kampioj; schap in de D-klasse te behalen. Zij bl< ven concurrent LBC ruim voor. Dan spelers recht hebben op het kampion schap bewijzen hun eindresultaten van( seizoen. Jan Bar speelde 11% boven a gemiddelde. Frits van der Waerden kwj op een stijging van 14%, Harry Bongatu (met bijna 80 jaar de nestor van dit team? scoorde 10% boven zijn gemiddeldet last but not least Theo Mertens, die 31 boven zijn gemiddelde uitkwam. DOS Uitslagen VBB: libre: OGO 1 - DOS 1 2-5 De kampioenskansen blijven in tact d« zeges van Leo Cuijpers (14 beurten, 9,04 kader 28/2) en Wiel Vermeulen uil beurten (gem. 10,93). SNA 1 - DOS 2 4-5 Door zeges van Piet Gommans (20 beu ten, gem. 2,75) en Ad van Gerven, sla dit team de competitie af met een nijs zege. DOS 3 - Anker 2 4-5 Ad van Gerven (winst in 15 beurten, 3,00) en Piet Barents pakten de punte voor DOS; beiden besloten dit seizot met een hoogste serie van 14. Podium 2 - DOS 4 5-4 De zeges kwamen van Harry Bongaen en Theo Mertens. DOS 5 - OGO 5 2- Jolanda Voesten wist als enige haar pait winnend af te sluiten. Driebanden: DOS 1 - OBK 34 Louis Janssen won zijn partij in slecb 34 beurten en scoorde daarmee et gemiddelde van 0,500. Doordat Hei Hendriks en Math Siebers slechts m verloren was ook het extra punt v# DOS. DOS 2 - DWH 2-5 Huub van Rhee wist de eer te redden. Uitslagen KNBB: De Jordaan 1 - DOS C2 7-0 Ondanks zijn hoogste serie in dit seizot *j, van 18, kon ook Ad van Gerven niet ve J hinderen dat de laatste wedstrijd vani seizoen verloren ging. Programma VBB Vrijdag 23-03 Anker 1 - DOS 1 Toernooien KNBB: Tijdens de voorronde van de Ladya presteerden de DOS-dames goed. Jolai Voesten haalde 11 punten en speeli boven haar gemiddelde, Silvia haaldeI punten en speelde ook boven haar gerat delde. Jenny haalde 8 punten en speeli ook boven haar gemiddelde terwijl Joy met 10,punten en een minder gemiddel moet afwachten. VOP Uitslagen KNBB: C2: Maasoever-VOP 2-5 In Kessel waren de winstpartijen va Theo Voesten met 5.45 gem. en Casp j0 Michels 2.60 gem. C3: VOP 1-Treffers 7-0 Jan Voesten 2.69 gem.; Nellie Derici 3.61 gem. en Piërre Volleberg 1.47 tekende voor de volle winst, C3: d'n Hofnar-VOP2 2-5 In Koningslust won Jan Koopmansm "f 1.47 gem. en Piet Denissen 1.72 gem, 0 C5: Jordaan-VOP 2-7 Nicole Schreurs 1.09 gem.; Brem Roozeboom 0.83 gem. en Debi Jenniskens 0.69 gem. zorgden voor winst in Horst. De Peel Cl-team won thuis met 7-0 in Arcenvff' Inaborg. Jo Poels won zijn partij 20.00 gem. C2-team verloor thuis met 4-3 van Klötske. Miep Poels won haar partii 1.71 gem. Driebandentoernooi Biljartvereniging ONA en De Peeloij .jjj niseren binnenkort hun 7e driebandi ij toernooi. Dit toernooi, met een prijze geld van 3400,- wordt gespeeld ind ISC klassen, B, C, D klas spelen op kleineh jarts en de A-klas speelt op de matcht fels. Voor informatie en/of inschrijvi kunt u terecht bij Th. Dericks tel. 04' 580259. De Witte Hoeve Uitslagen VBB Libre A-kl: DWH-Anker 2-5 Ine en matige wedstrijd was er alle maar winst voor Fred Wanrooy 2 88 Libre B-kl.: DWH-Trefpunt 7-1 P. de Haart won in 13 brt. gem. 5,OOI P"' 22. Ook J, Verhalle kwam tot winst ini jfn brt. gem. 3.53. ook A. Broers behaalde f volle winst. J. Veis stelde het extra pi P veilig. Het team eindigde op de 6e plf met 122 p. Driebanden: DWH-DOS 5-2 E. Schaap en S. Peeters tekenden vooü i winst in gem. van 0.45 en 0.35. KNBB Cl-kl: DWH-de Brug 3- Deze week was het alleen J. Lucassen! u voor de drie punten zorgde, gem. 6.251 24. Het team bezet de vierde plaats, om' Nederlands Kampioenschap lit' (jj, Libre Uur Van vrijdag 16 t/m zondag 18 mrt. w* in locatie De Witte Hoeve de nation finale le kl. Libre gespeeld. De wedsi \y( den beginnen alle dagen om 13.00," j, finale staat gepland op 15.00. In de carnavalsweek werd voor1 vierde maal het Grenslandtreffen get" ganiseerd in Breugelhoeve te Grott Brögel-Peer in België. Iris Jeurissen vf driemaal in de prijzen. Met Nimphy' een derde prijs en als extra prijs ef deken. Met Bliek een zesde prijs en nv5 Darko een achtste prijs. Afgelopen vn) dagavond werd er in Asten een sprinj wedstrijd gehouden waar Iris een mot» eerste prijs met Nimphy J. won en krec- nog een deken en peeskappen als exiü prijs. Katja reed met Amigo in dept? zen en werd derde. Esther werd tensW hi, achtste met Nadanna. Vanaf april w Wc de fam. Jeurissen een eigen rijveren ging opgericht onder de naam Ponycl» _uii de Jumpers Oirlo. Secretariaat; sus; Jeurissen, Castenrayseweg 18, 5808» Oirlo. pat het eel foy vijf

Peel en Maas | 2001 | | pagina 18