De schijnwerper Sjoerd Slangen (SV Ysselsteyn) Sfavit étt, f/emay Pak slaag voor Merselo SSS'18 verslaat Stormvogels Pakt Leunen de periodetitel? Venray dames winnen van RKSVN Jelle van Tilburg alweer goudhaantje van Holthees Meerlo krijgt klop van Leunen: 0-4 Fraaie winst Castenray op EWC: 3-5 McDonald's sponsor internationaal A-toernooi Pierre Pijpers SPORT Sjaak Janssen SSS'18 verlengt contract met jeugdtrainer De Roos Limburgse finale Jeugdspelregel- wedstrijden VY Holthees DIS Oirlo SVV Veteranen PEEL EN MAAS donderdag 15 maart 2001- Pagina 15 De redactie van Weekblad Peel en Maas gaat wekelijks een speler, trainer of ander 'voetbaldier' van een amateurclub uit de gemeente Venray in de schijnwer per zetten. Deze week staat Sjoerd Slangen van vierdeklasser SV Ysselsteyn in de schijnwerper. Naam: Sjoerd Slangen Leeftijd: 22 Geboorteplaats: Venray Woonplaats: Veulen Burgerlijke staal: ik heb een vriendin, Jeanine Kinderen: geen Beroep: student werktuigbouwkunde Speler van: SV Ysselsteyn positie: nu spits Vorige clubs: altijd Ysselsteyn Sportief hoogtepunt: kampioen le elftal Sportief dieptepunt: periodetitel laten liggen tegen Grashoek Favoriete club: Ajax Favoriete speler: Figo Lievelingseten: pasta's Drank: pilsje Favoriete tv-programma: speelfilms Degradatie?: Ik hoop van niet. Wie wordt kampioen in 4H?: SVEB Stephan SijbersHij blijft nog een jaartje. Zo lang hij me erin zet vind ik het goed. Ambities?: Zo hoog mogelijk voetballen, maar hoger dan Ysselsteyn is denk ik voor mij niet weggelegd. Ik wil wel zo lang mogelijk doorgaan. Voorspellingen: Venray-Tiglieja Leunen-Stormvogels Rcsia-Ysselsteyn SSS'18-Melderslo SVEB-Montagnards HRC-Meerlo Grashoek-DIS Oostrum-GFC Castenray-HBSV Holthees-Merselo Redactie Peel en Maas 0-2 2-0 1-1 3-1 3-0 1-1 2-2 1-1 2-1 2-0 Sjoerd Slangen 1-1 2-1 0-2 2-0 2-1 0-0 2-1 1-0 2-2 0-1. Grote Markt 19 Henseniusplein 5c 5801 BB Venray r Afscheidsduel Over twee maanden loopt de voet balcarrière van Sjaak Janssen ten einde. De 40-jarige middenvelder van zesd.è klas se r HoUhees heeft besloten er een punt achtc-r te zeiten. Hij heeft dan 25 seizoenen onafgebroken in de hoofdmacht gespeeld. "Hel is daarom een mooi moment otn re stoppen", zei de voetballer uit Smakt die toch betrokken blijft bij Hoi thees l. Hij wordt komend seizoen elftaiieider bij de nieuwe trainer Ben van Lier. De voetbalclub iaat het afscheid van 'mis-, ter Holthees' niet ongemerkt voorbij gaan. Op zaterdag 26 mei is er een afseheidswedstrijd tussen het huidige eerste elftal cn een team uit dc hoofd macht die tussen 1,977 .en 1986 furore maakte in de vierde klasse. Sjaak Janssen' hoopt bij zijn afseheidsduei vele oude voetbalvrienden terug te zien. De Overloonse voetbalvereniging heeft het contract met de jeugdtrainer Meijer de Wolf met een jaar verlengd. Eerder had het bestuur al aangegeven nog graag een jaar met de jeugdtrainer door te willen gaan maar in eerste instantie had de Wolf te kennen gegeven om te stoppen omdat hij inmiddels is verhuisd van Venray naar Heesch en het daardoor toch wel een behoorlijke opga ve is geworden om drie keer per week deze verre afstand te moeten afleggen. De sfeer en de goede organisatie in de Overloonse vereniging heeft hem echter alsnog doen besluiten om in ieder geval nog het volgend seizoen door te gaan. Naast deze contract-verlenging is het bestuur ook nog op zoek naar een geschikte kandidaat om technische staf voor de lagere jeugdelftallen compleet te maken. In de 5e klasse D heeft Castenray een faaie overwinning geboekt in de uit- eJstrijd tegen EWC: 3-5. Zoals vaker It seizoen keek Castenray al vroeg in wedstrijd tegen een achterstand aan. innen twintig minuten brachten aan- oerder Daniël Peters en Torsten Stiick e gastheren op een 2-0 voorsprong, laslenray was niet aangeslagen en her telde zich bijzonder knap in het verdere irloop van de eerste helft. Ivan Maes rofiteerde in de 22e minuut van goed oorzetten door Leon Strijbos en kon onder problemen de bal in het lege doel tponeren. Tien minuten later stond een elijke stand op het scorebord. Sander inghs bewees andermaal een neusje oor het doel te hebben door een fraaie :kbal doeltreffend af te ronden. Nog foor de thee kwam Castenray zelfs op voorsprong. Een knappe actie van spits van Maes werd op slag van rust door .eon Strijbos. die op het middenveld ijzersterke wedstrijd speelde. bekwaam afgerond. EWC had na de pauze wel een optisch overwicht, maar de Castenrayse defensie met in het doel een uitstekende Jan van Rhee, die de geblesseerde Roel Hoeijmakers verving, liet geen steek meer vallen. De talent volle EWC-aanvoerder Peters werd bovendien door Bart Emonts volledig uit de wedstrijd gespeeld. Castenray bleef de gevaarlijkste ploeg en wist in de slotfase de kansen te verzilveren. Ivan Maes kreeg het op zijn heupen en bracht met twee treffers in de 81e en 86e minuut, met name het laatste doelpunt was een juweeltje, zijn ploeg in veilige haven. Dat Sjoerd van der Coelen vlak voor tijd nog 3-5 liet aantekenen, mocht de pret in het kamp van de gasten niet drukken. Door deze be langrijke, over winning nadert Castenray de 'veilige' vijfde plaats van onderen. Komende zondag ontvangt Castenray de gedood verfde titelkandidaat, HBSV. In de vorm van afgelopen zondag kan de ploeg zeker voor een stunt zorgen. SSS'18 lieeft afgelopen zondag goede aken gedaan door in Siebengewald de uitwedstrijd tegen Stormvogels te win- ien: 0-1. Na de matige en teleurstellen- Ie wedstrijd vorige week tegen Leunen viel te verwachten dat de Overloners legen Stormvogels uit een ander vaatje zouden gaan tappen. Toch hadden zij in Siebengewald opnieuw een zware kluif uan Stormvogels en was het allemaal niet geweldig wat de Overloners lieten zien. De ploeg startte matig en vooral in de eerste helft was maar een gezapig polje voetbal. Na vijf minuten de eerste goede mogelijkheid voor SSS'18. Een goede voorzet van Patrick Borghs bracht Henk van Rens vrij voor de goal maar 'jjn kopbal ging van dichtbij net langs. 9 een kwartier kreeg Erwin van lenschop na een goede combinatie met oep de Haas een uitgesproken moge- ijklieid om zijn ploeg op voorsprong te teilen maar zijn inzet van dichtbij ging °°k langs. Omdat SSS niet echt druk :£lte kon Stormvogels zich steeds beter "de wedstrijd spelen en kwamen zij wksteeds vaker met technisch verzorgd 1 voor het doel van Paul Claes die 13oen half uur dan ook al zijn talenten !">esi tonen toen Roy Willems plotse- 'n8 geheel vrij voor hem opdook, verder bleef het tot: de rust maar een latte vertoning zonder echte hoogte- Hinten. Na dc pauze leek hetzelfde spelbeeld ich voort te zetten maar deze keer 'jvam het eerste gevaar van de thuis weg toen de uitstekende middenvelder larcToonen zijn diagonaal schot maar 'et over zag gaan. Twee minuten later eek SSS definitief p achterstand te torden gezet toen Hens van Rens de bal 'P Het middenveld verloor en Frans •ctemahulu schitterend kon inschieten een evenzo schitterende reactie van cSSS-doelman. Toch was het SSS dat noe 52e minuut op voorsprong kwam ^ler eindelijk weer eens een goede combinatie vanaf de middenlijn werd opgezet door Patrick Borghs die op het juiste moment Joep de Haas op maat bediende en deze aarzelde geen moment en knalde via de korte hoek raak: 0-1. Stormvogels gaf zich nog niet gewon nen en speelde bij vlagen verrassend goed voetbal met vooral de twee snelle en handige spitsen Eric Dinnissen en Frans Letemahulu. Deze laatste deed na een kwartier weer van zich spreken toen hij vanaf zo'n 20 meter een vrije trap mocht nemen. Eerder in de wedstrijd had hij al laten zien over een goede trap- techniek te beschikken en ook nu krom de hij de bal over het muurtje in de ver ste hoek maar doelman Paul Claes kon met uiterste krachtsinspanning nog tol hoekschop tikken. Vlak voor tijd leek Stormvogels alsnog de gelijkmaker te scoren toen de hard werkende Alex Londar uit de draai gevaarlijk over schoot. Het ontbrak de Stormvogels aanvallers echter aan scorend vermogen en daardoor werd ook pijnlijk duidelijk waarom een van de beter voetballende teams uit deze vierde klasse zo laag op de ranglijst terug te vinden is. De over winning van de Overloners was dan ook nauwelijks verdiend en het heeft er alle schijn van dat de ploeg van trainer Hans Wiliems op dit moment een lichte terug val doormaakt. Desalniettemin staan zij nog steeds stevig op de tweede plaats en het team heeft voldoende veerkracht en motivatie om weer snel op het oude niveau terug te komen. A.s. zondag wordt thuis gespeeld tegen de rode lan taarndrager Melderslo. Uitslagen: Helden I-Leunen 1 826-791 Beste schutter: J. v. Ass 267 p. Leunen 2 vrij Leunen 3-Meerlo 2 756-760 Beste schutter: J. v. Rhee 263 p. Leunen kan zondag de periodetitel binnenhalen. De vierdeklasser moet dan wel in eigen huis degradatiekan didaat Stormvogels verslaan. Daarnaast mag naaste concurrent Resia niet winnen van Ysselsteyn. Leunen presteert dit seizoen uiterst wisselvallig. In de tweede periode zette de ploeg van trainer Mart Verlijsdonk daarentegen eèn serie goede resultaten neer. Komende zondag speelt Leunen het laatste duel uit de tweede periode, die over zeven wedstrijden gaat. De Leunse club gaat aan kop met 15 punten uit 6 duels. 'Gevolgd door SVEB met 12 uit 6 en Resia met 9 uit 4. Weet de oranje-witte formatie zondag op sportpark 't Klaverblad de tegenstander uit Siebengewald te kloppen dan vormt alleen Resia nog een mogelijke bedrei ging. De ploeg uit Wellerlooi moet dan wel Ysselsteyn verslaan plus de twee nog resterende duels in deze periode zien te winnen. Overigens is het doelsal do van Leunen (+11) veel beter dan dat van Resia (+0). Eindigen ploegen in de periodestand in puntenaantal gelijk dan geeft het doelsaldo de doorslag. SV Venray organiseert in samenwer king met de Stichting Top Jeugd Voetbal Noord-Limburg op zaterdag 19 en zon dag 20 mei op het sportpark de Wieën een internationaal A-toernooi, de deel nemers zijn nu definitief: uit België Club Brugge en RC Genk. uit Duitsland MSV Duisburg en uit Nederland VVV, Roda JC. MVV. NEC en SV Venray. De sponsor van de Al van SV Venray is ook bereid gevonden toernooisponsor van dit prestitieuze toernooi te worden. Dit betekent dat het evenement zal gaan heten McDonald's Top A toernooi. De voorbereidingen voor de organisa tie van dit toernooi zijn al in volle gang; de commissie thuistoernooien SV Venray is al een aantal maanden bezig om te zorgen voor een perfect verloop. Het is een perfecte gelegenheid om een stuk pr voor de vereniging te bewerk stelligen, want bij een goed verloop zal het deelnemersveld volgend jaar nog sterker zijn. Indien u belangstelling heeft voor dit toernooi (sponsoring, vrij williger enz.) dan kunt u contact opne men met: John Achten (toernooicom- missie), telefoon 58 99 39 of William Verheijen (pr/sponsoring).telefoon 51 51 22. De dames van Venray hadden vanaf het begin het heft in handen, maar speel den te onrustig om echt grote kansen af te dwingen. De tegenstander RKSVN was duide lijk gekomen met de bedoeling om niet te verliezen en opereerde nogal verdedi gend. Hierdoor was het moeilijk om openingen te vinden, terwijl er oplettend gespeeld moest worden om niet op ach terstand te komen door een van de spaarzame counters. De rust ging in met 0-0. In de tweede helft probeerde Venray de druk op te voeren, waardoor er meer kansen kwamen. In de 84e minuut was het eindelijk zover: Nicole Rutten kon de bal vrijma ken en met een lob de bal over de keep- ster in het doel deponeren. De lang gehoopte, beslissende treffer: 1-0 voor Venray. Hierna werd er oplettend verder gevoetbald en wist Jessie Pelzer na een mooie combinatie het doel te vinden: 2- 0. Dit was tevens de eindstand. Een overwinning, die behaald werd op basis van inzet en karakter. Na afloop werd de feestvreugde ver groot toen bekend werd dal de naaste concurrent Brevendia met 1-0 verloren had. Hierdoor staan de Venrayse dames aan de leiding met het minste aantal ver- liespunten. Volgende week wacht de volgende krachtproef: een uitwedstrijd tegen Brevendia. Bij winst ligt het kampioen schap binnen handbereik. Zege op America net niet genoeg voor periodetitel Holthees-America 2-0 (0-0) Doelpunten: 76. Jelle van Tilburg (strafschop) 1-0; 93. Rob Wilms 2-0. Scheidsrechter: Poels (Venray). Toeschouwers: 90. Gele kaart: Bram Peek (America). Bijzonderheid: Eric Pingen (Holthees) viel in de 70e minuut uit met een ernstige kniebles sure. Holthees: Jos Pingen; Ton Jeuken, Coen Wijenberg, Eric Pingen (70. Leon Fleuren) en Jos van de Winkel; Sjaak Janssen (80. Tim van Houdt), Loek Zegers, Ludo Gommans en Rob Poels; Rob Wilms en Jelle van Tilburg. (Door Henk Willemssen) Jelle van Tilburg was opnieuw goud waard voor Holthees. Een kwartier voor tijd bestrafte de Venrayse arbiter Toon Poels de duw in de rug door zijn bewa ker Bram Peek met een strafschop. Vanaf de stip zette de 21-jarige top schutter Holthees op het spoor van de overwinning. Het was al de dertiende competitietreffer van Jelle van Tilburg, de meeste scorende speler in de zesde klasse D. @all-mag-inspr:De 2-0 winst Op vrijdagavond 16 maart organiseert Scheidsrechtersverenging Horst-Venray de Limburgse finale van de spelregel- wedstrijden veldvoetbal voor jeugdspe lers (sters). De deelnemers, die zich via regionale voorrondes voor deze finale geplaatst hebben zijn de jeugdteams van de voetbalverenigingen Kronenberg, Venray jongens, Venray meisjes en Wittenhorst. De winnende ploeg plaatst zich voor de landelijke finale die op zaterdag 7 april gehouden zal worden in Apeldoorn. De wedstrijd bestaat uit een schriftelijke, een mondelinge en een kwisronde. Voor supporters en toe schouwers is het mogelijk om deel te nemen aan de 'publieksronde', waarbij zij dezelfde schriftelijke vragen krijgen te beantwoorden als de wedstrijddeelne mers. De wedstrijd vindt plaats in clublokaal Trefhove van de Scheidsrechtersvereniging Horst- Venray, Wittebrugweg 7 te Horst en begint om 19.30 uur. Uitslagen: Holthees-America 2-0 Vitesse 5-Holthees 2 4-0 Holthees 3-Resia 3 afg. Programma: Holthees-Merselo 14.30 Holthees 2-Volharding 5 11.00 Holthees 3 vrij Veteranen Uitslag: Holthees-S tevensbeek 0-3 Programma Oploo-Holthees 16.30 De koploper BVV was ongenadig en klopte Merselo met 5-0. BVV wal ste over Merselo heen en ging met ruime winst de kleedkamers in. BVV leek lange tijd niet echt afstand te kunnen nemen van de bezoekers. Zij hadden wel al na zo'n tien minuten de leiding genomen met een fraai uitgespeeld doelpunt maar Merselo ontpopte zich meer en meer tot een gelijkwaardige tegenstander die vochten voor elke bal. In het eerste kwartier na de nist drong Merselo zelfs aan op de toen zeker ver diende gelijkmaker. Maar enig geluk was er niet weggelegd. Toen de 2-0 plotsklaps viel uit een te simpel verdedigde spelsituatie vielen de kopjes even 5 minuten om, wat nog eens twee tegentreffers opleverde. Daama vocht Merselo zich weer terug in de wedstrijd; in een tegenstoot werd het ook nog 5-0. Wat de koploper wel lukte, lukte Merselo niet, en dat is scoren, 'n Penalty, toegekend na het neerleggen van Luc Gellings, werd ook niet verzil verd omdat de bal van de lat afketste. Dus op papier een duidelijke neder laag, maar op het veld stond een positief ingesteld Merselo. Komende zondag uit tegen Holthees, waar gerekend wordt op een sportieve derby. In een spannend duel trok de thuisploeg aan het langste einde. op America bleek achteraf niet toerei kend voor de tweede periodetitel. De ploeg van trainer Hans Janssen kwam precies een punt tekort op Kronenberg dat verrassend met de prijs aan de haal ging. Het 3-3 gelijke spel van een week eerder tegen RKBVC brak Holthees op. Maar de kansen op de nacompetitie zijn nog niet verkeken want er valt nog een derde periodetitel te vergeven. Trainer Hans Janssen wilde de teleurstellende 3- 3 remise in Boekend niet alleen wijten aan het ontbreken van spits Jelle van Tilburg die toen geschorst was. "Drie persoonlijke fouten betekenden toen drie tegendoelpunten. We hebben het bij RKBVC verschrikkelijk laten zitten", baalde trainer Janssen. Ondanks het mislopen van de tweede periode beleeft Holthees toch een prima seizoen. De voetbalclub uit Holthees-Smakt bezet de derde plaats in de zesde klasse D. Terwijl de blauw-witten in de voorgaan de seizoenen telkens in de onderste helft van de ranglijst terug te vinden waren. "We hebben er daarom dit jaar ook recht op om nacompetitie te spelen", vindt Jelle van Tilburg. Indien Holthees als tweede eindigt in de eindstand, de ach terstand op nummer twee Swolgense Boys bedraagt slechts een punt, dan volgt automatisch deelname aan de nacompetitie. Want de nummer twee neemt dan de eerste periodetitel over van de aanstaande kampioen BVV. Tegen America domineerde Holthees in heF eerste half uur. Jelle van Tilburg dook al snel voor het Americaanse doel op maar zijn schot werd door keeper Peter Hesp gekeerd. Na een klein half uur strandde ook Rob Wilms op de doel man. In het laatste kwartier voor rust moest Holthees het initiatief uit handen geven. De bezoekers werden het gevaar lijkst uit een vrije trap van Gerrie Mulders die boven goalie Jos Pingen op de lat belandde. ZWARE KNIEBLESSURE "Het was rommelig", vond trainer Janssen. "In de rust heb ik ook gezegd dat de passes veel te onzuiver waren. Daardoor kwamen de ballen steeds niet aan en maakten we het onszelf onnodig moeilijk." Na de hervatting was America lange tijd de beste ploeg. Een tegenvaller voor de thuisploeg, was het uitvallen van voorstopper Eric Pingen. De jonge verdediger liep een zware knieblessure op en werd naar het Venrayse ziekenhuis gebracht. "Ik vrees dat we hem voor de rest van het seizoen moeten missen. Heel jammer, want hij vormt een sterk koppel met laatste man Coen Wijenberg. Hij is vooral in de opbouw een belangrijke speler voor ons", verklaarde Hans Janssen. Jelle van Tilburg vocht veel felle duels uit met zijn opponent Bram Peek. Een kwartier voor tijd bestrafte arbiter Toon Poels een duw in de rug met een strafschop. Dat leek een vrij zware beslissing. "Het was ook een goedkope penalty", vond trainer Janssen. "Ik denk dat het een optelsom was van eerdere overtredingen", zei Jelle van Tilburg die zich vanaf de stip trefzeker toonde: 14). In de blessuretijd bracht Rob Wilms de eindstand op 2-0. Jelle van Tilburg (21) stapte na afloop tevreden van het veld. De talentvolle aanvaller vestigt dit seizoen de aandacht op zich want hij staat hoog genoteerd op de Noord-Limburgse topscorerslijst. "Ik merk inderdaad dat ze nu extra op me letten. Want iedere week zet de tegen stander wel twee man op mij." Hij keer de vier jaar geleden terug van Volharding waar hij enkele jaren speelde omdat Holthees geen jeugdafdeling meer heeft. Van Tilburg is snel, sterk aan de bal en bovenal doeltreffend. De spits heeft het na een mindere periode in het vorige seizoen weer goed naar de zin op sportpark De Halt. "Ik wil hier lekker op zondag mijn wedstrijdje voetballen. Als ik hogerop zou kunnen dan moet er wel een goede club komen. Ik ga niet bij Holthees weg om twee klassen hoger te spelen." Stand zesde klasse D: BVV 14-34 Swolgense Boys 16-29 Holthees 16-28 Kronenberg 15-23 America 14-15 Merselo 14-14 TOP 14- 12 RKBVC 15-12 Leunen heeft uitstekende zaken gedaan door in en tegen Meerlo flink uit te halen: 0-4. Het duel was voor beide partijen van groot belang. Het onderlin ge verschil tussen beide teams bedroeg slechts vier punten. Terwijl Meerlo, nog theoretisch op degradatie stond, was het voor Leunen van belang het onderlinge verschil vooral niet kleiner te laten wor- Voetbal Uitslagen: DIS 1-Steyl 1 DIS 2-America 2 DIS 3-SwoIg. B. 3 DIS 4-Meerlo 4 0-0 1-2 6-2 5-2 Programma zondag 18 mrt.: Grashoek 1-DIS 1 14.30 SVEB 5- DIS 4 09.30 Veteranen Uitslag: Swolg. B.-DIS 1-1 Programma zaterdag 17 mrt.: DIS-RKDSO 16.30 Korfbal Uitslagen: ViosA-DISA 4-10 KCHB B- DIS B 4-0 Oranje Wit 2-recr. 2 3-5 Programma zaterdag 17 mrt.: Afsluiting zaal-korfbal voor de F-teams van 13.30-17.00 Uitslag: RKDSO-SVV 3-7 @kopje:Programma zaterdag 17 mrt.: Leunen-SVV v. 16.00 vanaf café de Evenaar. Alle spelers die kunnen worden ver wacht. Afmeldingen uiterlijk donder dagavond bij E. v. Mill, tel. 582346. den. Leunen begon vol zelfvertrouwen aan de wedstrijd, na de zege op Overloon. Vanaf het beginsignaal namen de gasten het initiatief. Met rede lijk verzorgd voetbal werd Meerlo onder druk gezet. Vooral vanaf de zijkanten was Leunen gevaarlijk. Met name Marco Berden'en Eddy Litjens waren goed op dreef. De eerste goal werd nog door een vermeend buitenspel afge keurd. Echter in de 26e minuut was het toch raak voor Leunen door een knap genomen volley van Marco Berden. Deze zag zijn schot fraai in de kruising belanden: 0-1. Leunen zakte hierna wat terug en dit schiep mogelijkheden voor Meerlo. De Leunse defensie was echter niet te kloppen. Er werd fel maar fair gespeeld. Doordat Meerlo meer ging aanvallen, kon Leunen zich toeleggen op gevaarlijke counters. Net voor rust zag Joris van Lierop een voorzet vanaf rechts op zijn rechterbeen belandden, die warempel in het doel verdween: 0-2. Het was zaak voor de gasten het eerste kwartier na de rust de aanvalsstorm van de gastgevers in te dammen. Echter, de tegenstand was van dermate, dat Leunen hier geen moeite mee had. Marco Berden had zelfs de 3-0 op zijn voeten, maar miste behoorlijk. Een corner vanaf rechts werd in de 75e minuut door aan voerder Michel Baltissen beheerst inge kopt: 0-3. De wedstrijd was gelopen en Meerlo drong niet meer aan. Leunen kon de wedstrijd zonder moeite uitspe len. In de 85e minuut kreeg Leunen nog een strafschop, die feilloos werd inge schoten door Marco Berden: 0-4. Door deze overwinning is Leunen niet alleen uit de buurt van Meerlo gekomen, het maakt zelfs kans de tweede periode te winnen, indien volgende week de laatste wedstrijd wordt gewonnen van Stormvogels. Het is dan wel zaak dat Resia dan punten laat liggen tegen Ysselsteyn, omdat Resia net zoveel ver- liespunten heeft, maar minder wedstrij den heeft gespeeld.

Peel en Maas | 2001 | | pagina 15