Vestiging voorkeursrecht Bekendmakingen gemeente Venray DIRKX VAN SOEST woningwet wet ruimtelijke ordening Vuurwerk verkoop Bekendmaking Verkeers besluit 30-km zone gebied Opening gemeente archief Venray Opening gemeente huis Venray Kennisgeving Gemeente Bekendmaking wet milieubeheer Aostrumse Zangkompe neej Chrisko "St. Petrus Banden". Venrays tys Mannenkoo Overlastlij'n drugs PEEL EN MAAS E donderdag 21 december 2000 - Pagini Inkomen bouwaanvragen Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet treft u onderstaand aan een overzicht van de in de afgelopen week bij burgemeester en wethouders van Venray ingekomen bouwaanvragen. - het vergroten van de varkensstal aan de Lollebeekweg 49 te Ysselsteyn tnv Maatschap Vissers- Spee, Lollebeekweg 49; - het vergroten van de woning aan de Peelweg 3 te Ysselsteyn tnv P.A.H. Verstappen, Peelweg 3; - het bouwen van een woning met garage op B.P. Oostrum tnv Q.N.M.J. Poels, Geysterseweg 22; - het vergroten van de woning aan de Wasbloem 4 te Venray tnv V.H. Klein, Wasbloem 4; - het vergroten van het pand aan de Albionstraat 36 te Leunen tnv Adm.- en Belastingadviesburo Reintjes, Albionstraat 36; - het vergroten van opslagruimte aan de Jan Poelsweg la te Ysselsteyn tnv Th. Teunissen, Ranonkel 31 - het wijzigen van verleende bouw vergunning nr. 1999.08160 aan de Paterslaan/Leunseweg te Venray tnv Amstelland Ontwikkeling B.V., Postbus 6069 te Eindhoven; - het bouwen van een tuinhuisje aan de Molenhoek 12 te Oirlo tnv H.M.J.W. Maas, Molenhoek 12; - het wijzigen van verleende bouw vergunning nr. 2000.08458 aan Aan de Dril 13 te Venray tnv D.M.A.W Melskens, Aan de Dril 13; - het bouwen van een woning aan de Kranendries te Merselo tnv C. van Cuijck, Meerlosebaan 34 te Wanssum; - het bouwen van een carport aan de Wilhelmina Sangersstraat 19 te Venray tnv M.J. Jansen, Wilhelmina Sangersstraat 19; - het vergroten van de woning aan de Oude Oostrumseweg 37 te Venray tnv P. Thijssen, Oude Oostrumseweg 37; - het vergroten van de woning aan de St. Servatiusweg 44 te Venray tnv P. de Francesco, St. Servatiusweg 44; Bouwvergunning verleend Burgemeester en wethouders hebben in de afgelopen week voor onderstaan de bouwplannen bouwvergunning ver leend. - het vergroten van de woning aan de Maasheseweg 45 te Venray tnv RJ.H.T. Mommen, Maasheseweg 45; - het herbouwen van de woning met garage aan de Haag 42 te Merselo tnv F.J.M. Bonants, Haag 42; - het vergroten vanhet kantoor aan de Westsingel 5 te Venray tnv St. Thuiszorg Noord- Limburg, Postbus 2I8; - het bouwen van een berging en erf- afscheiding aan de Noorderhof 5 te Venray tnv H.J.J. Denissen, Dr. Kortmannweg 5; - het vergroten van de woning aan de De Vlies 23 te Veulen tnv J.L.G. van Duuren, De Vlies 23; - het bouwen van een distributiege bouw met kantoor aan de Spurkt 3c te Venray tnv Janssen Projekt B.V., Postbus 2; - het vergroten van een bedrijfsge bouw aan het Keizersveld 34 te Venray tnv Argowil V.O.F., Keizersveld 34; Zij die menen door de afgifte van een of meer vari deze vergunningen rechtst reeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daartegen bij het college van burgemeester en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaarschrift indienen en wel binnen 6 weken na de dag, waarop de beschikking is toegezon den of uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaar schrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publicatie wordt ingediend. Bouwtoestemming op bouwmelding Burgemeester en wethouders hebben in de afgelopen week voor onderstaan de bouwmelding bouwtoestemming afgegeven. - het bouwen van een tuinhuis aan de Kamperfoelie 76 te Venray tnv N.A.J. de Wit, Kamperfoelie 76; Zij die menen door de afgifte van deze bouwtoestemming rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daartegen bij het college van burgemeester en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaarschrift indienen en wel binnen 6 weken nadat de beschikking is toegezonden of uitge reikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaar schrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publicatie wordt ingediend. Bekendmaking bouwplannen gebruiksverzoeken (in procedure) Burgemeester en wethouders zijn in beginsel voornemens aan de volgende ingekomen bouwmeldingen, bouwaan vragen en gebruiksverzoeken, voor zover nodig met toepassing van artikel 15, 17, 19.2 of 19.3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 50, lid 4, 5 of 6 van de Woningwet, medewer king te verlenen. - het bouwen van dakkapellen aan de Timmermannsweg 60 te Ysselsteyn tnv P.C.A. Knapen, Timmermannsweg 60; - het verbouwen van het pand aan de Vlasakker I te Oostrum tnv F.P.A. Cremers, Vicarieweg 64; - het bouwen van een kalkoenenuit loop aan de Paardekopweg I I te Ysselsteyn tnv H.L.W. Jenniskens, Paardekopweg I I; - het vergroten van de woning aan de Pinksterbloem 32 te Venray tnv R.J.I. Wolf, Pinksterbloem 32; - het plaatsen van een graffiti-wand op de hoek Zuidsingel/Sportlaan te Venray tnv Gemeente Venray, Postbus 500; - het bouwen van een garage/berging aan de Kruisstraat 16 te Venray tnv R.J.J. Korsten, Kruisstraat 16; De op de verzoeken betrekking heb bende stukken liggen met ingang van 22 december 2000 gedurende 4 weken voor eenieder ter inzage bij de afdeling Publieksdiensten. Gedurende deze termijn kunnen eventuele bedenkingen bij burgemees ter en wethouders worden ingediend. Kennisgeving Wet geluidhinder Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij voornemens zijn bij gede puteerde staten van Limburg een ver zoek als bedoeld in artikel 83 van de Wet Geluidhinder in te dienen om vast stelling van hogere grenswaarde voor de door aanvragers Leijssen en Thijssen aan de Albionstraat te bouwen wonin gen. De geluidrapporten liggen met ingang van 22 december 2000 gedurende een periode van twee weken ter inzage bij de afdeling publieksdiensten op maan dag van I2.00uur tot 20.00uur en op de overige werkdagen van 9.00uur tot 13.00uur. Gedurende de bovengenoemde periode wordt eenieder in de gelegen heid gesteld om schriftelijk opmerkin gen ten aanzien van de beoogde hogere waarde in te dienen. Ook kan geduren de de periode van 2 weken om een openbare zitting voor een mondelinge gedachtenwisseling over de beoogde hogere grenswaarde worden verzocht (tel:523623-namiddag). Aanwijzingsbesluit BURGEMEESTER EN WETHOU DERS VAN DE GEMEENTE VENRAY. gelet op het bepaalde in artikel I00, lid 2 van de Woningwet, artikel I8.4, lid 3 van de Wet milieubeheer, artikel 6.la van de Algemene plaatselijke verorde ning Venray en artikel 58, lid I van de Monumentenwet I988; besluiten: I. de aanwijzingsbesluiten van 21 december I994, 7 oktober I997 en 16 december 1993 in te trekken; II. met onmiddellijke ingang de navol gende personen aan te wijzen als perso nen die in de gemeente Venray tot taak hebben het binnen de gemeente uitoe fenen van toezicht op de naleving van de bij of krachtens de Woningwet gege ven voorschriften: III. - hoofd afdeling Bouwen en Milieu; - coördinator Handhaving; - coördinator Techniek; - medewerkers Bouwhandhaving van de afdeling Bouwen en Milieu; - medewerkers Bouwtechniek van de afdeling Bouwen en Milieu; - medewerkers Monumentenzaken van de afdeling Bouwen en Milieu; - medewerkers juridische zaken van de afdeling Bouwen en Milieu; - juridisch medewerker Bouw- /Milieuzaken. IV. met onmiddellijke ingang de navol gende personen aan te wijzen als perso nen die binnen hun ambtsgebied zijn belast met het toezicht op de naleving van het bij of krachtens de Wet milieubeheer bepaalde: - hoofd afdeling Bouwen en Milieu; - coördinator Handhaving; - coördinator Techniek; - medewerkers Milieuhandhaving van de afdeling Bouwen en Milieu; - medewerkers Milieutechniek van de afdeling Bouwen en Milieu; - medewerkers juridische zaken van de afdeling Bouwen en Milieu; - juridisch medewerker Bouw- /Milieuzaken. V. met onmiddellijke ingang de navol gende personen aan te wijzen als perso nen die in de gemeente Venray tot taak hebben het binnen de gemeente uitoe fenen van toezicht op de naleving van het bepaalde bij of krachtens de Algemene plaatselijke verordening Venray: - hoofd afdeling Bouwen en Milieu; - coördinator Handhaving; - coördinator Techniek; - medewerkers Bouwhandhaving van de afdeling Bouwen en Milieu; - medewerkers Bouwtechniek van de afdeling Bouwen en Milieu; - medewerkers Milieuhandhaving van de afdeling Bouwen en Milieu; - medewerkers Milieutechniek van de afdeling Bouwen en Milieu; - medewerkers juridische zaken van de afdeling Bouwen en Milieu; - juridisch medewerker Bouw- /Milieuzaken. VI. met onmiddellijke ingang de navol gende personen aan te wijzen als perso nen die in de gemeente Venray tot taak hebben het binnen de gemeente uitoe fenen van toezicht op de naleving van de bij of krachtens de Monumentenwet 1988 gegeven voorschriften: - hoofd afdeling Bouwen en Milieu; - coördinator Handhaving; - coördinator Techniek; - medewerkers Bouwhandhaving van de afdeling Bouwen en Milieu; - medewerkers Bouwtechniek van de afdeling Bouwen en Milieu; - medewerkers Monumentenzaken van de afdeling Bouwen en Milieu; - medewerkers juridische zaken van de afdeling Bouwen en Milieu; - juridisch medewerker Bouw- /Milieuzaken. Bezwaar Indien u zich met dit besluit niet kunt verenigen staat voor u ingevolge artikel 7:1 van de Algemene wet bestuursrecht de mogelijkheid open binnen 6 weken na verzending van dit besluit daartegen bezwaar te maken bij het College van burgemeester en wethouders van Venray. Indien onverwijlde spoed, gelet op de betrokken belangen, het vereist kunt u in het geval u een bezwaarschrift heeft ingediend bij het orgaan dat het besluit heeft genomen, bij de President van de arrondissementsrechtbank Roermond, sector Bestuursrecht, een verzoek om voorlopige voorziening indienen. Het correspondentieadres is Postbus 950, 6040 AZ Roermond. Op grond van artikel 6:5 van de Algemene wet bestuursrecht moet het bezwaarschrift worden ondertekend en dient het tenminste de volgende gege vens te bevatten: - de naam en het adres van de indie ner; - de dagtekening; - een omschrijving van het besluit waartegen het bezwaar is gericht; - de gronden van het bezwaar. Bouwvergunning aangevraagd (artikel 19 WRO/50 Woningwet) Burgemeester en wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en/of artikel 50 van de Woningwet medewerking te verlenen aan de volgende bouwaanvraag. - het bouwen van een vastelaovenshal aan de Paul Burgmanstraat/Smakterweg te Venray tnv Inalfa Industries B.V., Postbus 505; De op de bouwaanvraag betrekking hebbende stukken liggen met ingang van 22 december 2000 gedurende 4 weken voor eenieder ter inzage bij de afdeling Publieksdiensten. Gedurende deze termijn kunnen eventuele bedenkingen bij burgemees ter en wethouders worden ingediend. Venray, 21 december 2000 Burgemeester en wethouders van Venray namens dezen, hoofd van de afdeling Bouwen en Milieu, C. Th. van Velzen Gemeente Reiniging huisvuilcontairs Burgemeester en wethouders van Venray hebben aan SOB Dienstverlening uit Oud-Beijerland ver gunning verleend voor de reiniging van huisvuilcontainers op de diverse ophaal dagen. De colporteur die de klanten werft moet zich kunnen legitimeren en het jaartarief contract bedraagt ƒ127,50. Dit contract kan overeenkomstig de Colportagewet door de klant binnen acht dagen worden herroepen. De ver gunning geldt in eerste instantie voor één jaar en zal daarna afhankelijk van de ervaringen worden verlengd. Klanten die eventuele klachten niet tot de tevre denheid bij het bedrijf krijgen opgelost kunnen dit melden bij de afdeling Openbare orde en veiligheid van de gemeente, tel 52343 IEventuele nadere inlichtingen ook genoemd telefoonnum mer worden verkregen. Bekendmaking verkeersbesluit, stopverbod Honingklaver. Burgemeester en wethouders van Venray namens dezen het Hoofd van de afdeling openbare werken maken hierbij bekend hun verkeersbesluit 19 decem ber waarbij is besloten dat een stopver bod is ingesteld in Honingklaver er hoogt van de afvalcontainer door het aanbrengen van een gele doorgetrokken streep omstreeks 10 meter lang. Bovengenoemd besluit ligt voor een ieder ter inzage bij de Publieksbalie in het gemeentehuis. Deze Publieksbalie is open op maandag van 12.00 tot 20.00 uur en vanaf dinsdag t/rn vrijdag van 9.00 tot 13.00 uur. Belanghebbenden kunnen tegen dit besluit binnen 6 weken na de dag van bekendmaking een bezwaarschrift indienen bij het college van burgemeester en wethouders van Venray, Postbus 500, 5800 Am Venray. [J>EELENMAASJ De dagen dat eind december 2000 vuurwerk verkocht mag worden zijn: Donderdag 28 december Vrijdag 29 december Zaterdag 30 december Zondag 3 I december is geen koop zondag. Die dag mag dus ook geen vuurwerk verkocht worden. Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen het hoofd van de afdeling openbare werken, maken hier bij bekend hun besluit d.d. 22 november 2000 waarbij is besloten is: 1. De buurt Klooster-, Alfrida, Godefrida-, Angela- en Hildeg- ondishof tot een 30 kin verkeers- zonegebied te verklaren; 2. dat ter ondersteuning van dit besluit de 2 verkeersborden E10 en El 1 op voorgeschreven wijze worden geplaatst aan de Kloos terhof ter hoogte van de Heuvel straat en St. Jozefweg. Venray, 22 november 2000 Burgemeester en wethouders voor noemd, namens het hoofd van afdeling Openbare Werken Ir. J.A. Geerling Bovengenoemd besluit ligt voor een ieder ter inzage bij de publieksbalie in het gemeentehuis. Deze publieksbalie is open op maandag van 12.00 tot 20.00 uur en vanaf dinsdag tm. Vrijdag van 9.00 tot 13.00 uur. Belanghebbenden kunnen tegen dit besluit binnen zes weken na de dag van bekendmaking een bezwaarschrift indienen bij het college van burgemees ter en wethouders, Postbus 500, 5800 AM Venray. De studiezaal van het Gemeentearchief is op woensdag 27 en donderdag 28 december 2000 gesloten. In verband met de nieuwjaarsbijeen komst is het gemeentehuis op dinsdag 2 januari 2001 geopend van 12.00 tot 20.00 uur (openingstijd zoals op een maandag). Voorbereidingsbesluit Burgemeester en wethouders van Venray maken ter voldoening aan het bepaalde in artikel 22 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend, dat de gemeenteraad van Venray in zijn verga dering van 19 december 2000 in voor bereiding heeft verklaard (een herzie ning van) het bestemmingsplan "Buitengebied" in verband met een algehele planherziening. Dit voorbereidingsbesluit treedt in werking met ingang van vrijdag 22 december 2000 en ligt voor een ieder ter inzage bij de afdeling publieksdien sten in het gemeentehuis, Raadhuisstraat I te Venray, geopend op maandag van 12.00 tot 20.00 uur en op dinsdag tot en met vrijdag van 9.00 tot 13.00 uur en buiten deze tijden op afspraak met de afdeling publieksdien sten via telefoonnummer 0478-523333. Tegen bovengenoemd besluit kunnen belanghebbenden van 22 december 2000 tot en met I februari 2001 inge volge de Algemene wet bestuursrecht een gemotiveerd bezwaarschrift indie nen bij de Gemeenteraad van Venray, postbus 500, 5800 AM Venray. Indien een bezwaarschrift is ingediend, kan tevens een verzoek om een voorlopige voorziening worden ingediend bij de President van de Arrondissementsrechtbank te Roermond, sector Bestuursrecht, Postbus 950, 6040 AZ Roermond. Venray, 21 december 2000 Burgemeester en wethouders voor noemd, drs. J.F.H.A.B. Waals, burge meester dhr. P.M.H. Lucassen, secretaris Burgemeester en wethouders Venray, namens deze het Hoofd van de afdeling openbare werken, maken hierbij bekend hun tijdelijke verkeermaatregel van 19 december waarbij is besloten: 1 een parkeerverbod instellen voor de eerste zeven parkeerplaatsen op de Merseloseweg vanaf huisnummeró in verband met het in gebruik geven van deze parkeerplaatsen aan het wintercir- cus; 2 een ontheffing van het parkeerver bod te verlenen voor het schouwburg plein en het gedeelte aan de westzijde van de schouwburg: 3 een inrijverbod in te stellen op de Merseloseweg voor alle weggebruikers richting centrum vanaf de kruising met de Deken Thielenstraat. 4 dit besluit treedt in werking op donderdag 4 januari 2001 vanaf 18.00 uur en eindigt op vrijdag 5 januari 2001 om 23.00 uur. Belangstellende kunnen tegen dit besluit binnen zes weken na de dag van de bekendmaking een bezwaarschrift indienen bij het college van burgemees ter en wethouders van Venray, postbus 500 5800 AM Venray. PEEL EN MAAS ELKE WEEK UW NIEUWS Wet milieubeheer De genoemde aanvragen en meldin gen en alle op de aanvragen en meldin gen betrekking hebbende stukken lig gen op genoemde tijdstippen ter inzage in het gemeentehuis, Raadhuisstraat I te Venray, op maandag van 12.00 tot 20.00 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (balie Publieksdiensten. Op telefonische afspraak (0478-523630 tussen 09.00 - 10,00 uur) kunnen de stukken ook op een ander tijdstip worden ingezien. Het ontwerp van het besluit Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij voornemens zijn een vergunning krach tens de Wet milieubeheer te verlenen aan: - Maatschap Backus-Van Dijck, Meerselsepeel 8 te Ysselsteyn voor een revisievergunning voor een vleesvarkenshouderij met een brij- voerinstallatie, gelegen aan de Meerselsepeel 8 te Ysselsteyn. Dit onder oplegging van voorschrif ten in het belang van de bescherming van het milieu. Het ontwerp van het besluit en alle overige op de aanvraag betrekking heb bende stukken liggen ter inzage van 21 december 2000 tot en met 18 januari 2001 in het gemeentehuis. Gedurende bovengenoemde periode kan een ieder schriftelijk gemotiveerde bedenkingen indienen bij Burgemeester en wethouders.. Hierbij kunt u verzoeken uw per soonlijke gegevens niet bekend te maken. Op verzoek kunt u ook monde ling bedenkingen inbrengen waarbij u gelegenheid krijgt tot een gedachten- wisseling over de ontwerp-beschikking. Alleen degenen die bedenkingen heb ben ingebracht op de bovenomschreven wijze en degenen die aantonen daartoe redelijkerwijs niét in staat te zijn geweest, zijn later tot het instellen van beroep gerechtigd. Besluiten Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij een vergunning krachtens de Wet milieubeheer hebben verleend aan: - Maatschap Van Rosmeulen - Van Meer, Rouwkuilenweg 16 te Ysselsteyn voor een uitbreidings-/wijzigingsvergun- ning voor een vleesvarkenshouderij en paardenhouderij, gelegen aan de Rouwkuilenweg 16 te Ysselsteyn. De vergunning wordt onder opleg ging van voorschriften en/of beperkin gen in het belang van de bescherming van het milieu verleend. Het besluit en alle overige op de aan vraag betrekking hebbende stukken lig gen ter inzage (6 weken) van 21 decem ber 2000 tot en met I februari 2001 in het gemeentehuis. Gedurende bovengenoemde periode kan bij de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State een beroepschrift worden ingediend door: adiegenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit; b. de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over het ontwerp van het besluit; c. diegenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzichte van het ont werp daarvan zijn aangebracht; d. belanghebbenden aan wie redelij kerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit. Het beroepschrift moet (in twee voud) worden gericht aan de Raad van State, afdeling Bestuursrechtspraak, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Na afloop van de beroepstermijn wordt de vergunning van kracht, tenzij vóór deze datum beroep is ingesteld en een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening (waarondep schorsingsverzoek) is ingediend,,e verzoek tot het treffen van een V(n pige voorziening moet worden g(. aan de voorzitter van de afi Bestuursrechtspraak van de Raa State, postbus 20019, 2500 Efk Gravenhage. Het besluit wordt niet van voordat op dat verzoek is beslist. A.M.v.B.-meldingi Burgemeester en wethouders Venray maken bekend dat er krat artikel 8.40 van de Wet milieub A.M.v.B.-meldingen zijn binnengek van: - P. Rongen, Scheiweg 12 te Le voor het uitbreiden/wijzigen va,a' inrichting ingevolge het Besluit akkerbouwbedi milieubeheer, gelegen aan de Sche 12 te Leunen. - L. Philipsen, Puttenweg I Ysselsteyn voor het oprichten vai mestbassin ingevolge het Besluit mestbassins milieubi J gelegen aan de Puttenweg I Ysselsteyn, - Deco Shop, Albionstraat Leunen voor het van toepassing wo van het Besluit detailhandel en ambachtsbedi milieubeheer, gelegen aan Albionstraat 45 te Leunen. - R. Janssen. Peelweg 19 te Yssel voor het van toepassing worden va Besluit akker bouwbedrijven milieubeheer, ge aan de Peelweg 19 te Ysselsteyiyn De meldingen kunnen worden zien van 21 december 2000 tot en 4 januari 2001 (2 weken) in gemeentehuis. Venray, 21 december 2000 Burgemeester en wethouders Venray, namens dezen, hoofd afdeling Bouwen en Milieu C.Th. van Velzen. Bekendmaking Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken op grond van artikel 4, lid I van de Wet voorkeurs recht gemeenten (verder aan te duiden met Wvg) bekend, dat zij krachtens het bepaalde in artikel 8a Wvg 12 decem ber 2000 hebben besloten aan de gemeenteraad van Venray een voorstel te doen om gronden, gelegen in het gebied zuidelijk van de Deurneseweg, aan te wijzen als gronden waarop de artikelen 10 tot en met 24, 26 en 27 Wvg van toepassing zijn. De percelen zijn nader aangegeven op de bij het besluit behorende kadastrale tekenin met perceelslijst. De vestiging van het voorkeursrecht houdt in, dat de eigenaren van de aan gewezen percelen, als zij zelf tot ver koop willen overgaan, verplicht zijn om de percelen aan de gemeente Venray te koop aan te bieden (aanbiedingsplicht). Ons besluit (ons voorstel aan de gemeenteraad) treedt in werking op 14 december 2000, zijnde de dag na de publicatie in de Staatscourant en geldt voor een termijn van maximaal acht weken. Binnen die termijn dient de gemeenteraad de aanwijzing te besten digen; alsdan heeft voorkeursrecht een werkingsduur van twee jaren. Tegen ons besluit van 12 december 2000 staat ingaande 14 december 2000 gedurende zes weken bezwaar open. In het bezwaarschrift moet worden opgenomen: de naam en het adres van belanghebbende, de datum, een omschrijving van het besluit waartegen het bezwaar is gericht en de gronden van bezwaar. Het bezwaarschrift dient bij het college van burgemeester en wethouders van Venray, Postbus 500, 5800 AM Venray, ingediend te worden. Indien bezwaar tegen ons besluit wordt aangetekend, kan tevens de President van de Arrondissementsrechtbank te Roermond verzocht worden om een voorlopige voorziening te treffen, indien onverwijlde spoed, gelet de betrokken belangen, dat vereist. In het kader van een zorgvuldige voorbereiding van het door de gemeenteraad te nemen aanwijzingsbe sluit worden belanghebbenden gelet op artikel 4:8 van de Algemene wet bestuursrecht in de gelegenheid gesteld om schriftelijk dan wel monde ling hun zienswijzen ten aanzien van het ontwerp raadsbesluit naar voren te brengen tot 3 januari 2001 De zienswijze kan schriftelijk wor den gericht aan de raad van de geme or Venray, postbus 500, 5800 AM Ve )c Indien belanghebbenden mondeling 9( zienswijzen naar voren willen brei dienen zij contact op te nemen mi afdeling Economische Ontwikkeling 0478-523534. Ons genomen besluit ligt tezamen de bijlagen, waaronder het voorste de raad, een kadastrale tekening, eer 'ai van aangewezen percelen met eig c'] ren/rechthebbenden, met ingang va '01 december 2000 voor een ieder kostf 82 ter inzage in het Raadhuis, Raadhuiss; J, I, op de afdeling publieksdiensten, pend op maandag van 12.00 tot uur en op dinsdag tot en met vrijdag 9.00 tot 13.00 uur; buiten deze tijde 'n telefonische afspraak met de afdi 5( publieksdiensten, tel. 0478-52353 met de afdeling Economist, Ontwikkeling, tel. 0478-523534. Voor nadere informatie kunt u richten tot de genoemde afdelingen. Venray, 12 december 2000. Burgemeester en Wethouders Venray drs. J.F.H.A.B. Waals, burgemeestei ]a P.M.H. Lucassen, secretaris De Aostrumse Zangkompeneej is een mannenkoor dat elke dinsdagavond van 21.00 uur tot 23.00 uur, repeteert in 't Allemanscafe te Oostrum. Het koor bestaande uit 17 leden is een gezellig maar serieus mannenkoor. Enkele mannenstemmen, ter verster king van dit koor, zijn van harte welkom. Dit geldt ook voor belangstellenden van buiten Oostrum Interesse: neem voor meer informa tie contact op met H.Crins, secretaris. Tel.51 1251. Dinsdag 9 januari is de eerste repeti tie van het komende jaar. Eerste Kerstdag 25 December: Opluistering H. Mis Vredeskerk, 9.30 uur. Oudjaarsdag 31 December: Opluistering H. Mis Vincentiushuis, 11.15 uur. S.v.p. een kwartier voor aanvang van de uitvoering aanwezig zijn. Bij verhindering s.v.p. tijdig afmelden. Ons koor Chrisko bestaat uit een kleine enthousiaste groep jonge dames. We zingen in zowel Vredes- als Paterskerk en af en toe bij instellingen. We hebben een afwisselend repertoire en een gezellige koffiepauze. Wie heeft er zin en tijd om op de maandagavond van 19.30 tot 21.00 uur met ons mee te repeteren We oefenen in het parochiezaaltje aan de Whistlerstraat la. Voor meer informatie: Marly Driessen tel:0478-588176 of Norma Ansinger tel: 0478-585234. Majoretteopleiding: Repetitie op woensdag: majorettegroep team A en B van 18.30 uur tot 19.15 uur. Tamboerkorps: Repetitie op woensdag van 19.30 uur tot 21.30 uur en op zondags samen met het muziekkorps. Opleidingsorkest: Repetitietijden op woensdag van 18.45 uur tot 19.30 uur. Verdere ondersteu- ningslessen op zondag bij Sandra en Henk volgens rooster. Muziekkorps: Repetities op woensdag van 19.30 uur tot 21.30 uur, zondags van 10.30 uur tot 12.00 uur. Komende aktiviteiten: 26 december: Opluisteren H. Mis 2e kerstdag. Aanvang H. Mis om I 1.00 uur. Aanwezig om 10.00 uur in de Petrus Banden Kerk (de Grote Kerk). 13 januari 2001Nieuwjaarsconcert. 20 januari 2001majorettes bij prinsen proclamatie Helpen met kienen: De wekelijkse kienavonden in zaal de Engel worden mede verzorgd door onze leden, hiervoor is een rooster opgesteld. Leden krijgen hiervan per soonlijk bericht. Afmeldingen: Bij verhindering dienen alle leden van het jeugd- en muziekkorps zich af te melden bij de korpsleiding, bij voorkeur mondeling tel. 580418, of uiterlijk tot een half uur voor aanvang van de repeti tie in de Opmaat, tel. 513593. Majorettes melden zich mondeling af bij de betreffende begeleiding of telefo nisch bij Gerda, tel. 550797 Aanmeldingen nieuwe leden: Hebt u interesse, neem contact op met tel. 580993 of 580418 of kom tijdens de repetities in ons clubgebouw "de Opmaat", Oostsingel 37 te Venray. Repetitie Donderdag 21 dec. 20.00 uur: Repetitie gehele koor. Donderdag 28 dec. 20,00 uur: Repetitie gehele koor. 21.30 uur Kwartaaltoepen. (Alleen vo leden) Donderdag 4 jan. 20.00 uur: Nieuwjaarswensen Foto/Video-avond van Barcelona-reis! Programma 25 dec. 10.30 uur Kerstmis Grif'f Kerk FOTO J 28 dec. 21.30 uur Kwartaaltoeps (Alleen voor leden) 4 jan 2001 Nieuwjaarswensen Foto/Video-avond reis Barcelona. 18 jan 21.00 Ontvangst Kompene leden. 10' Belangrijke Mededeling: H Op 25 dec om 10.30 uur in de Grc dt Kerk: ALLE LEDEN (ook de Niet-actiev \'j| verzamelen ïn de Grote Kerk IN KO »e|2 TUUM voor het nemen van een tota foto. Afmelden bij Jan Mulder (tel. 5808! 'oz bgg 06-17152570) (Bij voorkeur tuss 80! 18.30 en 19.00 uur) Oud papier: kunt u afleveren bij VMK-container aan de Molenhofwf (De weg tegenover de voormalige zi velfabriek) (Staat aangegeven!) NIL NA 22.00 UUR! Bij voorbaat dank vo uw medewerking! .yn Informatie: Repetitielokaal: Partycentrum Witte Hoeve" Secretariaat: Tel. 580173 Na de succesvolle concertreis do( Spanje zijn nieuwe aspirantleden we J van harte welkom! Kom gerust op donderdagavond in de Witte Hoe1 vrijblijvend een kijkje nemen! indien u overlast heeft van drugsgebruik of drugshandel in uw omgeving, kunt u bellen met de: oyerlastlijn,; telefoon 0478- S65056 (24 uur per dag). Er is een telefoonbeantwoorder op het nummer aangesloten waar u met uw klachten terecht kunt. Het antwoordapparaat wordt dagelijks afgeluisterd. Taxaties Advies 100% ONAFHANKELIJK HYPOTHEEK TAXATIE BEDRIJFS TAXATIE BEDRIJFSADVISERING VERKOOP TAXATIE WOZ-TAXATIES AANKOOP TAXATIE VENLO VENRAY Deken van Oppensingel 45a Kruitweg 13, 5801 XR 5911 AB, 077-3513301 tel. 0478-586408 www. dtrkx-vansoest.nl litlnrvT

Peel en Maas | 2000 | | pagina 24