John Beerkens blijft jSV Venray toch trouw Zaalvoetbal voortaan taboe voor selectiespelers Sfe&it ia *Vettnatf Jeugdzaalvoetbal- toernooi Peter Volleberg gediskwalificeerd op EK bandstoten Masterspringen hoogtepunt ruiterfestijn Meerlo Red Caps SVV Veteranen SV Ysselsteyn VV Oostrum Leunen/Veulen /Heide Biljarten JBC Venray'80 Loopgroep De Barrier ATB- vereniging Mudhunters Ruitersport St. Jan Merselo PC St. Joris Wanssum- Geysteren Bridgeclub Common Sense John Beerkens staat met SV Venray voor een nieuwe uitdaging re spelers opgevangen." Dat Venray het zaalvoetbal in de ban heeft gedaan komt voor John Beerkens 'op een ongelukkig moment'. Hij combineer de zelf ook jarenlang het veld met het zaalvoetbal. "Die combinatie is best te doen alhoewel de fysieke belasting groot is. Vooral nu er in Venray op een hoog niveau gezaalvoetbald wordt. De spelers hebben dan nauwe lijks nog een dag rust om van een lich te blessure te herstellen. Op de lange termijn zal het daarom moeilijk wor den op zowel op het veld als in de zaal op niveau te presteren. Want je kunt toch geen twee heren dienen." E-mail adres Peel&Maas peelenm@OBf.ni De senioren teams van Red Caps Venray hebben een succesvolle maan dag achter de rug. De softbal senioren 1 speelden in Den Bosch tegen HBS. De 7 inningen duren de wedstrijd verliep erg traag. Red Caps zag korte tijd de mogelijkheid om de wedstrijd op basis van de 1 O-punten ver schil regeling te beëindigen, maar HBS stak daar een stokje voor. In plaats van een vroegtijdige overwinning kwam HBS terug van 10-19 tot 19-19. Red Caps zette echter door en wist toch nog met 20-26 de wedstrijd naar zich toe te trekken. De honkbal senioren 2 mochten thuis aantreden tegen de Kickers uit Waalwijk. De Kickers kwamen te laat aan, wat hun voorbereiding danig in de war stuurde. Red Caps maakte hiervan in de eerste inning meteen gebruik door een 11 -0 voorsprong te nemen. Deze voorsprong groeide in de loop van de wedstrijd alleen maar verder uit. Dit werd mede mogelijk gemaakt door de vele fouten die het veld van de Kickers maakte. Na twee uur spelen kwam de score tol stilstand bij een stand van 31-1. De honkbal senioren 1 konden even eens thuis blijven en zagen Gemert op bezoek komen. Van meet af aan begon Red Caps agressief maar fair te spelen. Helaas bleek dat niet uit het aantal ges coorde runs. Deze bleven op nul staan. Veel spelers bleven op de honken ach ter. De sterk pitchende fastpitcher Roger Brauckmann liet de gasten echter geen kans om iets van betekenis terug te doen. In de 4e inning brak de weerstand van Gemert eindelijk en kwamen er liefst 11 punten binnen. In de daarop volgende inningen probeerde Red Caps een score van Gemert te vermijden. Gemert wist echter door enkele goede honkslagen toch nog 3 punten te scoren, waardoor een 1 O-punten regeling nog niet van toepassing werd. In de 7e inning gaf de Venrayse pitcher aan de volgende inning niet meer te kunnen werpen. Daarop sloeg de Venrayse slag- ploeg nog een keer toe. wat resulteerde in 2 extra punten en het in werking stel len van de 1 O-punten regeling. De eind stand werd na 6 1/2 inning bepaald op 13-3 in het voordeel van Red Caps. De wedstrijd die voor vorige week maandag op het programma van de recreanten stond is wegens de slechte weersomstandigheden uitgevallen. Uitslagen: Sb Sen: HBS-Red Caps 20-26 Hb Sen 1Red Caps-Gemert 13-3 Hb Sen2: Red Caps-Kickers 31-1 Programma zaterdag 17 juni: Hb Jun: Condors-Red Caps a. 13.30 Programma zaondag 18 juni: Hb Senl: Knuppel.2-Red Caps v.08.15 Hb Sen2: Red Caps-Knuppel. a. 10.30 Programma donderdag 22 juni: Recr: Starlights-Red Caps a. 19.30 Voor vragen of andere aangelegenhe den aangaande Red Caps Venray, Honkbal of Softbal kunt u terecht bij Richard Draaisma (0478-582907 06- 22.41.13.21), op onze Website (http://www.come.to/redcaps), of via email: RedCaps@dds.nl EL EN MAAS Assistenttrainer twijfelde lang over zijn toekomst Op zaterdag 24 juni wordt een ken- smakingstoemooi zaalvoetbal geor- iniseerd voor de jeugd van 14 t/m 17 ar. Plaats van handeling is sporthal e Wetteling in Venray. Afhankelijk in de inschrijvingen wordt nage- reefd in twee categorieën te spelen. jongste groep is bedoeld voor yfwms van 14/15-jarigen en de iets Iidere groep is bedoeld voor 16/17- jjEfilnschrijven kan als compleet team Ijaflimnimaal 6 personen), doch ook indi- ^Bduele opgave is mogelijk. Hl De deelnemende teams zullen elk in ^Hrn eigen categorie in toemooivorm ^Hgen elkaar spelen. Na het toernooi d er een inventarisatie plaatsvinden i hoeverre de belangstelling de ver re interesse heeft. Na de zomer zullen er dan opnieuw itiviteiten georganiseerd worden. Gedacht moet dan worden aan wed strijden tegen andere teams uit de regio. Ook een toernooi uitwisseling met andere teams uit de regio behoort tot de mogelijkheden. Zelfs bestaat de mogelijkheid dat er gericht getraind kan worden, onder deskundige bege leiding. Deelname is gratis, doch als bewijs van inschrijving wordt een borg gevraagd die op de toemooidag zelf aan de deelnemers wordt terugbe taald. De organisatie van deze dag is in handen van HVC/ComputerWork. Deelname is beperkt tot een vast aan tal teams, dus reageer snel! Voor meer informatie of inschrij ving kan men terecht bij Freek Smals, tel. 0478-580404 of Doormanstraat 13, 5801 VW Venray. r Het EK bandstoten is voor Peter olieberg op een deceptie uitge- aaid. De Venrayse biljarter ocht niet eens in actie komen in (Belgische Hooglede. Volleberg rscheen donderdag ruim een half ir te laat voor zijn eerste wed- rijd en werd door de organisatie t het toernooi gezet. De enraynaar was er niet van op de logte dat het speelschema gewij ld was. Met hoge verwachtingen was Peter Jlleberg woensdag naar België afge- isd. Hij betrok een hotel in s ksmuide op zo'n tien kilometer •siwand van Hooglede. De Venraynaar een stijgende vorm en het biljartseizoen waardig Volleberg gokte zelfs op bij de eerste acht. Volgens zou hij donderdag- om 16.30 uur zijn eerste partij spelen. Nietsvermoedend Peter Volleberg al om 13.10 iet biljartcomplex. Daar wachtte een onaangename verrassing. Hij tamelijk al om 12.30 uur moeten aantreden tegen de Nederlander Rini Megens. De organisatie had nog een half uur gewacht en besloot om 13.00 uur Volleberg te diskwalificeren. "Ik was geplaatst als groepshoofd in poule vijf. Maar omdat na de wedstrij den van woensdag bleek dat ik don derdag tegen een Nederlander moest biljarten, heeft de organisatie het speelschema omgegooid en mijn wed strijd naar voren gehaald. Daarvan is mij helemaal niets verteld", zegt de uiterst teleurgestelde Venrayse drie banden Onverrichterzake keerde Peter Volleberg terug naar zijn hotel, pakte zijn boeltje en reisde meteen terug naar Venray. "Ik had geen zin om nog langer in België te blijven. Dit is heel teleurstellend. Het is toch belachelijk dat het speelschema zomaar gewijzigd wordt. De organisatie gaat er maar vanuit dat de spelers er zelf naar infor meren. Volgens de reglementen klopt dit ook maar ik had er niet opgeteld." Een illusie armer en het inschrijfgeld van 200 Duitse Mark lichter eindigde het EK voor Peter Volleberg nog voor dat het begonnen was. (Door Henk Willemssen) fgelopen zondag vernam het tuur van SV Venray het verlos- ide jawoord. Na wekenlang dub- ter zijn voetbaltoekomst iloot John Beerkens er nog een aan vast te knopen bij de irayse hoofdmacht. De 35-jarige Ispeler wordt komend seizoen alleider en assistent van de nieu- trainer Rob Hutting, oor bestuurslid Cor Kreukniet tekent het aanblijven van John erkens een flinke kopzorg minder, ant de technische staf is na het ver- k van Hans Vergeer nog steeds niet »evuld. Henk Langstraat, die afge- ien seizoen het tweede elftal onder n hoede had, neemt wellicht de taak n jeugdcoördinator op zich. Voor reserveteam moet dan nog een iner/coach gezocht worden. In luari zette John Beerkens zijn hand- ;ening onder een nieuwe overeen- mst met SV Venray. Maar sinds- :n veranderde er in korte tijd zoveel de Venrayse hoofdmacht dat de irmalige verdediger eraan dacht het itract te verscheuren. Het vertrek Hans Vergeer, de degradatie naar tweede klasse en een leegloop van slers brachten Beerkens danig aan twijfelen. Hij werd benaderd door /C/ComputerWork om er komend izoen als trainer/coach aan de slag gaan. In dat geval zou hij het veld- etbal vaarwel hebben gezegd. Maar eindelijk hakte John Beerkens tij- s het Pinksterweekeinde de knoop ir. "Ik heb enkele goede gesprek- met het bestuur en Rob Hutting 'oerd. Hutting lijkt me een interes- te vent maar hij begint wel aan de us coach betaald voetbal. Dat doet niet om lang bij een tweedeklasser ilijven", weet John Beerkens. En wringt ook juist de schoen. John rkens kent namelijk als speler en liner de Venrayse voetbalclub van ver tot gort. "Afgelopen seizoen ik Hans Vergeer wegwijs moeten iken. Nu komt er weer een nieuwe iner en wie weet is er over een jaar «r iemand anders. Ik ken de spelers weet welke benadering bij hen st. Mijn dubbelrol als assistent-trai- r en leider kost daarom veel tijd en ergie. En ik twijfelde lang of ik arvoor wel voldoende motivatie UITDAGING 'oen in januari tijdens de sponsor inkomst in de NLW-bedrijven de ie trainers (Vergeer, Beerkens en ingstraat) bijtekenden, leek alles 'Ctf en e'" ^en Jaar na Promo~ was stemming in positieve zin ngeslagen want de Venrayse debu- ït bezette toen nog verrassend de :rde plaats in de eerste klasse D. ans Vergeer verbond zich zelfs nog tor twee jaar aan de club en zou op rmijn fulltime in dienst treden als chnisch manager. "Toen zag inder daad er alles nog heel anders uit. We hadden met alle spelers gesproken en iedereen zou blijven. Op Frank van den Broek na, die vanwege studie lager wilde gaan spelen, bleef de groep intact. Nu een half jaar later zijn negen spelers van het eerste elftal ver trokken en ziet de technische staf er ook heel anders uit." John Beerkens geeft aan dat de degradatie niet de belangrijkste oorzaak was voor zijn twijfel. "Nee, want daarvoor loop ik niet weg. Maar met een nieuwe trainer en een nieuwe groep moeten we weer helemaal van voorafaan beginnen. Aan de andere kant ligt daar ook een uitdaging. Er komt namelijk een goede lichting voetballers aan", vindt hij. Afgelopen jaar zijn jonkies als Constantijn Jeuken, Frank Brands, Joost Keijzers, Coen Linskens, Hicham Hlimi en Wout Gommers doorgebroken. "Komend seizoen heb ben we geen enkele keuze. De jeugd zal voor de leeuwen geworpen wor den. Ik ben heel benieuwd hoe zij zich staande houden in de tweede klasse. Zet hun ontwikkeling door of krijgen ze juist een terugslag, dat is de vraag. En daarbij hebben zij begeleiding nodig. Toen ik zelf in het eerste elftal debuteerde werd ik ook door de oude donderdag 15 juni 2000 - Pagina SV Venray draait de klok terug Programma zaterdag 17 juni: SV V-Kevelaar a. 16.30 Alle spelers worden verwacht. Afmeldingen uiterlijk donderdagavond bij E. v. Mill, tel. 582346. Veteranen Uitslag: DIS-Ysselsteyn 0-3 Programma zaterdag 17 juni: Ysselsteyn-Hegelsom v.16.15 Spelers: 17 t/m 13. Scheidsrechter J. Stevens. Terrein De Steeg Sevenum. Veteranen Uitslag: MVC-Oostrum 5-4 Programma zaterdag 17 juni: Panningen-Oostrum v. 17.00 Bij Pierke in Helden (veld) Tennisvereniging Clubkampioenschappen MIX 14 juni t/m 24 juni: de poule-indeling hangt op publicatiebord clubhuis, Succes!!! Zaterdag 24 juni a.s. zullen de Finale wedstrijden worden gespeeld. De tijd stippen zullen z.s.m. bekend worden gemaakt. Maar eerst hieraan vooraf gaande is iedereen natuurlijk van harte welkom op de traditionele Boemel avond; vrijdagavond 23 juni, aanvang 20.00 uur. Clubkampioenschappen ENKEL 10 juli t/m 24 augustus; inschrijfkaart moet uiterlijk 1 juli a.s. binnen zijn (natuurlijk in de brievenbus van het clubhuis). Bij wijze van proef worden dit jaar voor de enkelspelen van de senioren voorwedstrijden gespeeld. De techni sche commissie (TC) wil op deze manier planningsruimte winnen tijdens de overige clubkampioenschappen. Wat is de bedoeling: De deelnemers worden ingedeeld in groepen. De spe lers van desbetreffende groepen maken met elkaar een afspraak voor het spelen van de wedstrijd, dezelfde methode dus als bij het piramide-tennis van toepas sing is. De wedstrijden moeten gespeeld worden in dë periode 10 juli t/m 24 augustus. Dan zegt iedereen, ja en we gaan met vakantie. De basisschoolva kantie is van 3 juli t/m 13 augustus dus er zijn waarschijnlijk nog voldoende mooie momenten om te tennissen!!! Tip: zodra de enkelgroepen geformeerd zijn bellen c.q. plannen. Voor meer info zie ook ons clubblad "De Return, pag. 17". Heel veel succes! Zomertoernooi junioren: Zaterdag 1 juli te Merselo en Oirlo. Organisatie Jos Ermers, tel.: 586673 Zondag 2 juli staat het junior/sen ior- toemooi op de kalender. En met wie heb jij al altijd een keer willen tennissen? Inschrijfformulier al ingeleverd? Inschrijven vóór 24 juni a.s. Organisatie: Mieke Hurkmans 585149. Jos Ermers 586673, Leonie Loenen 587721 Thuisblijverstoemooi; mocht je op 30 juli dus in Leunen verkeren, schrijf dan in voor dit gezellige toernooi (vóór 23 juli). Organisatie: Rob David, tel.: 583164 Venray Open 25-26-27 augustus; toernooi met deel nemende kerkdorpen. Deelname alleen voor senioren. Inschrijfformulier voor 19 juni inleveren. Organisatie: Nico Jakobs, tel.: 587590 en Geert Litjens, tel.: 589418. Dames opnieuw naar nationale finale Op vrijdag 16 juni gaan Jenny Kusters, Silvia Nouwens en Jolanda en Joyce Voesten namens DOS weer op jacht naar de nationale titel voor dames teams. Deze eindstrijd speelt zich af in Nieuwegein. Vorig jaar werd dit team daar 2e. De supportersbus en de deelne mers vertrekken om 7.00 uur. Zorg dat je tijdig aanwezig bent, want de bus wacht op niemand. Clubkampioenschappen Iibre: Op dinsdag 20 juni begint de finale. Alle deelnemers en tellers/schrijvers hebben inmiddels bericht gehad. Aanvang is om 19.30 uur. Bandstoten KNBB: Uitslagen: DOS 1-De Peel 2-5 Piet Gommans wist voor DOS de eer te redden. DOS 2-Jordaan 0-7 Programma dinsdag 20 juni: Inaborg-DOS 3 Programma donderdag 22 juni: DOS 2-Poedelhaters De eerste dag van ons regiotoemooi Het Vervolg is op zaterdag 27 mei in Venray gespeeld. Omdat de deelnemen de verenigingen een verschillend aantal deelnemers hebben, worden de uitslagen in uitgerekend. Dit in Venray gespeelde toernooi heeft de volgende uitslag: 1. Grave Superieur, 13 gewon nen wedstrijden 54.17%; 2. JBC Venray'80, 19 gewonnen 52.78%; 3. JBV Amicale Cuijk, 16 gewonnen 50%; 4. JB De Bokkeschieters, 12 gewonnen 42.86%. De volgende wed strijd van Het Vervolg is op zaterdag 17 juni in Grave. Wedstrijden: 18 juni: tripl. Au Boulot in Eijsden, Kadeboule Roosendaal, PVT Tilburg en PC Eindhoven en doubl. bij het Streeperskuis in Landgraaf; 25 juni: doubl. Les Tris Briques Maastricht, JBC Venray en bij de Lammen Errem in Geldrop, tropl. JBC Jagershof Eindhoven. (Door Henk Willemssen) De veldvoetballers van het eerste en twee elftal van SV Venray mogen vanaf komend seizoen niet meer zaalvoetballen. Alle selectiespelers ontvangen dezer dagen een brief van het bestuur waarin het zaalvoetbal verbod wordt aangekondigd. De maatregel geldt niet voor voetballers die in het derde team of lager spelen. Met de instelling van het zaalvoet balverbod draait SV Venray de klok weer acht jaar terug. In 1992 gaf de toenmalige trainer Maarten Arts de Venrayse selectiespelers voor het eerst toestemming om te gaan zaalvoetbal len. Vanaf toen nam het zaalvoetbal in Venray een enorme vlucht. De komst van de betere veldvoetballers beteken de een flinke kwaliteitsimpuls voor de zaalvoetbalclubs. Voor veldtrainer Jan Poels, die Maarten Arts in 1995 opvolgde, was het altijd een doom in het oog dat zijn spelers ook in de zaal actief waren. Maar tot een verbod kwam het nooit. Cor Kreukniet, bestuurslid technische zaken van SV Venray, haast te zeggen dat deze maat regel niet afkomstig is van de nieuwe trainer Rob Hutting. "Nee, dit is puur een bestuursbesluit. Wij vinden name lijk dat het spelen op niveau op zowel hel veld als in de zaal teveel van de spelers vergt. De jongens zijn dan vijf dagen in de week met voetbal bezig. En Op 18 en 25 juni vindt in Meerlo het jaarlijks ruiterfestijn plaats. Het eerste weekend staat in het teken van de paarden, gevolgd door een tweede weekend met de pony's. Op de con coursagenda begint dit festijn inmid dels een traditie te wordeit. Het schitterend gelegen terrein De Megelsprong te Meerlo, leent zich perfect voor de organisatie van zo'n festijn en het volledig vernieuwde concoursveld garandeert topsport onder alle weersomstandigheden! Om zo'n topsport te kunnen bieden hanteert het Meerlose concours een unieke formule waarin topsport en amusement hand in hand gaan. Door het rijden in diverse selecties, klasse ren zich een beperkt aantal ruiters voor het hoofdnummer: het Masterspringen op zondagmiddag 18 juni om 14.00 uur. In deze rubriek gaan ruiter en paard de strijd aan met sponsoren en publiek. De ruiters dagen sponsoren en publiek uit, die middels bonussen de hindernissen voor de ruiters kun nen laten verhogen. Zo werden het afgelopen jaar de hindemissen ver hoogd tot de Grand Prix hoogte van 1.60m en werd de pot gevuld tot ƒ3.350,-. De 15-jarige Petra van Dijck uit Venray de laatste ruiter in 1999, Hardlopen kan erg leuk zijn, vooral wanner je het doet in groepsverband, bij ons kan dat. Kom eens een keer kijken bij onze loopgroep, een gezellige groep van actievelingen en minder actievelin- gen die elkaar elke week 1 a 2 keer tref fen om hun hobby uit te voeren. Hardlopen is een sport die bijna ieder een kan doen. Snellere, minder snellen en ook langzamere lopers zijn welkom. Het gaat tenslotte om het deelnemen he Herman. Er zijn leden bij onze groep die soms drie keer in de week trainen en er zijn leden die één keer in de drie weken trainen, beiden is mogelijk. Een van de voordelen van in een groep trainen is dat je een "stok" achter de deur hebt. Als je weet dat er meer mensen komen ben je gemakkelijker zelf ook van de partij. Ook al is het weer een keer wat minder. We trainen drie keer per week en de diverse trainingen hebben andere doe len. De ene keer is het een interval trai ning met korte herhalingen en de andere keer is het een training waarbij je één lang stuk aaneen loopt. Binnen onze groep zijn alle leeftijden vertegenwoor digd en er zijn dames en heren actief De trainingen zijn op: Maandag van 19.15 tot 20.30 uur vanaf hotel Asteria Donderdag van 19.15 tot 20.30 uur vanaf hotel Asteria Zaterdag van 16.30 tot 17.30 uur vanaf zwembad "de Sprank" Mocht je interesse hebben om een keer te komen meetrainen dan ben je van harte welkom. De eerste maand kun je gratis meetrainen en het verplicht je tot niets.Voor meer informatie kun je ook bellen met Piet Dupont, telefoon 589880. dat is gewoon te veel want het vergroot de blessuregevoeligheid", meent Kreukniet. Het zaalvoetbalverbod komt evenwel niet op een gunstig moment. Want de Venrayse hoofdmacht raakte al negen voetballers om uiteenlopende redenen kwijt en deze maatregel zou opnieuw tot spelersverlies kunnen leiden. "Daarmee hebben we al rekening gehouden. Maar we willen de spelers toch dwingen tot een keuze. SV Venray heeft nog steeds de ambitie om terug te keren naar de hoofdklasse. Hoe vreemd dat nu ook klinkt vlak na de degradatie naar de tweede klasse. De meeste zaal voetballers hebben trouwens al een stapje teruggedaan naar een lager elf tal", zegt Kreukniet niet daarmee doelt op een groep uit het tweede elftal die voor een lager vriendenteam gekozen heeft. IN DUBIO Een blik op de nieuwe selectie leert dat momenteel nog drie spelers van Venray 1 in de zaal actief zijn: Frank Brands, Ruud Brands en Hicham Hlimi. In het tweede elftal lopen nog vijf combi-voetballers rond. In totaal zal het verbod dus acht voetballers tref fen. Frank Brands heeft al aangegeven voor het veld te kiezen. Zijn broer Ruud, een van Venrays beste zaalvoet ballers, twijfelt nog. Een jaar geleden koos hij nog voor het veld maar coach Leon Verhorevoort wist hem tijdens legde het parcours foutloos af en kreeg zo de hele pot alsook een extra jackpot t.w. 2.000,- bestaande uit een kledingset. Voor 2000 zullen publiek en spon soren ongetwijfeld de geldpot vullen met duizenden guldens en de organi satie heeft de jackpot gevuld met een moderne fiets ter waarde van 2.000,- Het belooft derhalve weer een span nende thriller te worden met een grote en steeds groter wordende inzet. De omroeper geeft deskundige uitleg maar zal ook proberen de sponsoren en publiek te verleiden tot het inzetten van geld. Dit verhoogt de spanning bij de ruiters en leidt tot een spannende en spectaculaire ontknoping want: The winner takes it all! Locale favoriete, teven meestrij dend voor het Europese juniorenkam pioenschap, Annemarie Poels, zal ongetwijfeld hoge ogen gooien maar ook de jeugdige Petra van Dijck als ook de internationale deelnemers zijn gebrand op deze prijs. Het evenement, zowel op 18 als op 25 juni, is gratig toegankelijk voor iedereen. De wedstrijden zowel sprin gen als dressuur starten om 10.00 uur. Een bezoek is beslist de moeite waard! Mountainbiken is een sport voor fana tiekelingen en voor recreanten. Bij de Mudhunters kunnen beide groepen terecht. Er zijn dan wel meer recreanten maar de wedstrijdrijders laten zich ook vaak van de goede kant zien. De laatste tijd zijn er weer diverse nieuwe leden bij onze vereniging, misschien is het nu het moment om je ook bij ons aan te sluiten, voor de kosten hoef je het niet te laten. Wat doen die Mudhunters eigenlijk? We zoeken iedere week een andere omgeving om te trainen en zo is het niet snel vervelend. Als we gaan trainen Fiet sen we tussen de 25 en 45 km in ruim 2 uur, iedereen heeft dan een vergelijkba re inspanning geleverd. Er is binnen de groep altijd wel iemand die ongeveer hetzelfde tempo rijdt. Laat je niet kennen en kom gewoon eens een keer uitproberen. Je mag de eerste maand meerijden zonder enige verplichting en zonder kosten. Alles wat je nodig heb is een Fiets en een helm. Planning komende weken Zondag 18 juni vertrek 8.00 uur voor een training op de vaste route in Eersel. Dinsdag 20 juni vertrek 19.00 uur voor avond training. Zondag 25 juni vertrek 9.00 uur voor een training rond Venray met veel kilo meters. Dinsdag 27 juni vertrek 19.00 uur voor avond training. We vertrekken altijd vanaf zwembad de Sprank. Voor informatie bel je met Piet op 0478-589880 of kom gewoon een keer naar één van de trainingen of tochten. het seizoen toch te overreden om weer te gaan zaalvoetballen. "Als het verbod er niet was geweest dan had ik voor mezelf toch een keuze moeten maken. Vanwege mijn studie kan ik beide niet meer combineren", zegt Ruud Brands die in dubio verkeert. "Het is een moei lijke keuze en over twee weken zal ik de knoop doorhakken." De nieuwe trainer Rob Hutting gaat op zaterdag 29 juli in Venray aan de slag. Op die dag begint de eerste trai ning als voorbereiding op het komende seizoen. Overigens is Venray er niet meer in geslaagd om een nieuwe doel man aan te trekken. Tijdens de afgelo pen transferperiode raakte de club drie selectiekeepers kwijt: Rick Ewalts (Geldrop), Richard Stammen (Panningen) en Martijn Houwen (Olympia). Bestuurslid Kreukniet wil nog met Houwen gaan pralen in de hoop dat hij zijn overschrijving onge daan maakt. Martijn Houwen is bij de Boxmeerse vierdeklasser de beoogde eerste doelman als vervanger van Peter Nabbe die naar SCH Nijmegen verkast. Op maandag 12 juni, 2e Pinksterdag, bezochten onze grote ruiters hun eerste selectiewedstrijd in Well. In de prijzen reden: Viertal St. Jan, klasse L een 2e plaats met 137p. Individueel dressuur: Ton Arts, Ludo D, M2, 2e met 173p; Kathelijne Maessen, Funny Boy, B, 3e met 163p; Karin Winnen, Oranca, B, 4e met 169p; Petra v. Dijck, Limmertair, L, 5e met 166p; Ellen v. Dijck. Jinta, L, 5e met 164p; Janine v. Ooi, Passion, B, 5e met 164p. Springen: Hier was het weer Petra v. Dijck die de sterren van de hemel reed. Petra behaalde in de klasse Z en M de Rabo Talentenprijs. Deze prijs wordt toegekend aan de meest talentvolle jonge ruiter. Petra behaalde met Limmertair in de klasse Z een mooie 4e plaats en met Ilivia een 5e plaats; met Ivestor werd Petera 6e in de klasse M. Mark Janssen schreef de klasse M op zijn naam met zijn paard Little Mistery. Karin Winnen met Oranca behaalde met 47 stijlpunten een 3e plaats in de klasse B en tot slot Rick Janssen. Melchior een 7e plaats in de klasse B. Aankomend weekend starten onze rui ters in Meerlo. Afgelopen weekend was er een springwedstrijd in Schaijk. De uitslag is als volgt: Katja Jeurissen met Miss Saigon, cat. BB een le prijs, ze had 50 stijlpunten; Iris Jeurissen twee le prijzen, als eerste met Darko, CB en met progressief sprin gen (snelheid rijden) ook nog een le prijs; Esther Jeurissen met Dominca in de cat. DL een 2e prijs en met progres sief springen nog een le prijs. E-mail adres Peel&Maas peelenm@tref.nl Het clubkampioenschap zit er op. Clubkampioen zijn geworden: Geel: 1. ds. Van Ham-Korsmit: 2. mw. Tax-hr. Mertens; 3. ds. V. Goinga-Tiggeloven. Rood: 1. mw. Schaminee-hr. Oudenhoven; 2. hr. Huys- Karagozyan; 3. ds. Hordijk-Tacken. Groen: 1. ds. Huys-Karagozyan; 2. hr. Lagarde-v.d. Windt; 3. mw. Overbeek-hr. Megens. Uitslag vrije bridgeavond: Rood: 1. mw. Spekhorst-hr. Koopman 64.58%; 2. mw. Schaminee-hr. Oudenhoven 58.33%; 3. ep. V. Lare 53.33%. Groen: 1. ds. Essing-Peters 60.83%; 2. ds. Huisman-Pas 57.92%; 3. ds. Creemers-Verhaegh 56.25%. Uitslag vrije bridgeavond 5 juni. Het was een gezellige bridgeavond. Diegene die eindigde met 52.50,50 en 45% kregen een prijs in de vorm van asperges. Geel: 1, ds. V.d. Heuvel-Vermeulen en hr. Koopman-Linders 51.25%; 3. mw. Tax-hr. Mertens 60.94%. Rood: ds. V. Ham-Korsmit 65.42%; 2. ds. Hordijk-Tacken 56.67% en 3. ds. Creemers-Verhaegh 55.42%.

Peel en Maas | 2000 | | pagina 13