Wij wensen
U veel
sportplezier!
TRIATHLON
BOVAG
HOLLAND - VENRAY - DUATHLON
ITU POWERMAN WORLD CUP 2000
0^
UNION
STARTLIJST OPEN NK
DUATHLON
erkende
rijscHbl
verkeersopleidingen
auto, motor, E achter B, bromfiets
INTERNATIONAL
PEEL EN MAAS
donderdag 4 mei 2000 - Pagina PM
"Dit is een nummérieke lijst zodat u de atleten, die allen een num
mer dragen, gemakkelijk kunt vinden."
Een overzicht van de starttijden treft u elders aan in deze
Powerman Special.
NR.
CAT
NAAM
VOORNAAM
LAND
1
1)21
Vansteelant
Bennie
België
2
h21
Maas
Huub
Nederland
3
h21
Keiler
Daniel
Zwitserland
4
h21
Bernard
Olivier
Zwitserland
5
h21
Braents
Philippe
België
6
h21
Pschebizin
Marc
Duitsland
7
1)21
Lebrun
Nicolas
Frankrijk
8
h2ï
Marei
Jan vd
Nederland
9
h21
Wenk
Christian
Zwitserland
10
1)21
Xavicr
Felix
Spanje
11
h21
Schaar
Jan-Willem
Nederland
12
1)21
Strothmann
Dirk
Duitsland
13
1)21
Tongeren
Miguel van
Nederland
14
h21
Svarrc
Henrik
Denemarken
15
1)21
Riesen
Stefan
Zwitserland
16
1)21
Aalbers
John
Nederland
17
h21
Bruins
Vincent
Nederland
IS
h21
Dcllspcrger
Urs
Zwitserland
19
1)21
Dort
Edwin van
Nederland
20
1)21
Smissen
Annand vd
Nederland
21
h21
Antonscn
Henrik
Denemarken
24
h2l
Kentp
Guido
Duitsland
25
h21
MacNamara
Glenn
Zuid-Afrika
26
h21
Aarssen
Arthur van
Nederland
27
h21
Albert
Jiirgen
Duitsland
28
h2l
Alessandro
Alessandri
Italic
29
h'21
Bandowski
Carsten
Duitsland
30
h21
Bedner
Michael
Duitsland
31
h2l
Beek
Bas van
Nederland
32
h21
Bezner
Marc
Duitsland
33
1)21
Blechschmidt
Michael
Duitsland
34
.h21
Bosch
Ulf
Duitsland
35
1)21
Bouard
Jean de
Frankrijk
36
h21
Brands
Chris
Nederland
37
1)21
Breuer
Rainer
Duitsland
38
h21
Briol
Paul
België
39
h21
Reuter
Klaus
Duitsland
40
1)21
Cappiau
Stephane
België
41
1)21
Chopineau
Thierry
Frankrijk
42
h21
Cordonnier
Joel
Frankrijk
43
1)21
Craven
Jeff
Australië
44
h21
Daugaard
Gerdt
Denemarken
45
h21
Dechcnne
Philippe
België
46
h21
Kalwat
Marek
Polen
47
h21
Domdorf
Harald
Duitsland
48
h21
Bossink
Eric
Nederland
49
h21
Driessen
Han
Nederland
50
h21
Duhoux
Jean-Christophc België
51
h21
Duren
Ruben van
Nederland
52
h21
Egdom
Jaap van
Nederland
53
h21
Erkcns
Stephan
Duitsland
54
h21
Ernst
Walter
Duitsland
55
1)21
Erp
Mark van
Nederland
56
h21
Famelart
Michel
België
57
h21
Faust
Christian
Duitsland
.58
h2I
Fewster
Mark Allen
Canada
59
h21
Fohal
Jean Luc
België
60
h21
Fortuil.
Gerald
Frankrijk
61
h21
Frank
Joerg
Duitsland
62
1)21
Gerritse
Johan
Nederland
63
h21
Giemtan
Marcel
Nederland
64
h21
Goinga
Jeroen
Nederland
65
h21
Gotiwald
Roger
Duitsland
66
h21
Griidlcr
Uwe
Duitsland
67
h21
Graemiger
Richard
Zwitserland
68
h21
Graff
Rudy
België
69
h21
Grundkötter
Ralf
Duitsland
70
h21
Güntner
Jens
Duitsland
71
h21
Haacke
Ralf von
Duitsland
72
1)21
Halfmeier
Thomas
Duitsland
73
h21
Hetkamp
Amo
Duitsland
74
h2I
Heusinkveld
Gerril
Nederland
75
h21
Hoppe
Sven
Duitsland
76
1)21
Houtgraaf
Vincent
Nederland
77
h21
Heydwolff
Konstantin v
Duitsland
78
h21
Jacobsen
Peter
Denemarken
79
1)21.
Jensen
Frank
Denemarken
80
1)21
Johansen
Michael
Denemarken
81
h21
Joy
Rob
Engeland
82
h21
Kasemicr
Jerzy
Nederland
83
h21
Kiein
Andreas
Duitsland
84
1)21
Klein
Comë
Nederland
85
h21
Kok
Mark de
Nederland
86
h21
Kortckamp
Joerg
Duitsland
87
h21
Krings
Achim
Duitsland
88
h21
Kuper
Arjen
Nederland
89
h21
Kuypers
Nico
België
90
h21
Lehmann
Marrus
Duitsland
91
h21
Lchnen
Volker
Duitsland
92
h21
Marien
Nico
België
93
h21
Martens
Marcel
Nederland
94
h21
Massimo
Torsan i
Italië
95
h21
Mcerding
Andre
Nederland
96
h21
Mercier
Laurent
Frankrijk
97
H21
Middelhuis
Tom
Nederland
98
h21
Minderman
Mirko
Duitsland
99
1)21
Mischke
Holger
Duitsland
100
1)21
Mol
Anton
Nederland
101
h21
Mügge
Alexander
duitsland
102
h21
Nassau
Marc van
Nederland
103
h21
Nes
Kurt van de
Nederland
104
h2l
Ncwbold
Fuzz
Australië
105
h21
Noltn
Thomas
Duitsland
106
1)21
Noordijk
Rick
Nederland
107
h21
Nuppeney
Frank
Duitsland
108
h21
Ono
Masayoshi
Japan
109
h21
Paech
Andreas
Duitsland
110
h21
Peters
Harm
Nederland
111
1)21
Pfaff
John
Nederland
112
h21
Plancoulaine
Olivier
Frankrijk
113
1)21
Rcenalda
Jasper
Nederland
114
h21
Reijnen
Fred
Nederland
115
H21
Rcimund
Daniel
Duitsland
116
h21
Rinsema
Frans
Nederland
117
1)21
Rörsch
Norman
Duitsland
118
hZl
Schachtncr
Dirk
Duitsland
119
h21
Schertenleib
Bruno
Zwitserland
120'
1)21
Schmidt
Hilmar
Duitsland
121
h21
Sluijs
Ron vd
Nederland
122
h21
Sacco
Nic
Zuid-Afrika
123
h21
Soercnscn
Slig Brahe
Denemarken
124
h2l
Spitters
Marcel
Nederland
125
h21
Stangl
Eric
Duitsland
126
h21
Stijnman
Marco
Nederland
127
h21
Stockschlüder
Mario
Duitsland
128
h21
Strothmann
Jöm
Duitsland
129
h21
Thebcn
Stephan
Duitsland
130
h21
Thiel
Dietmar
Duitsland
131
h21
Thomson
Bjame
Denemarken
132
h21
Tinga
Tiedo
Nederland
133
h21
Troldner
Karsten
Duitsland
134
h21
Tünsmeyer
Uwe
Duitsland
135
h21
Vanhuysse
Nicolas
België
136
1)21
Veeger
Pirn
Nederland
137
h21
Velden
Frank van der
Nederland
138
1)21
Vonach
Thomas Josef
Oostenrijk
139
h21
Vos
Maurice
Nederland
140
h21
Vries
Bert de
Nederland
141
h21
Vroomen
Gerard
Canada
142
1)21
Waelput
Geert
België
Rabobank
Venroy-Oostrum
Zevenrode
POWER jÉLMAN
143
h21
Wcijman
Wijnand
Nederland
265
d21
Hcyne
Nicole
Duitsland
144
h21
Wierig
Frank
Duitsland.
"OPEN NEDERLANDSE KAMPIOENSCHAPPEN JEUGD. STARTTIJD 10.
145
1)21
Wohlmeiner
Stephan van
Duitsland
NR.
CAT
NAAM
VOORNAAM
LAND
146
h21
Wolf
Uwe
Duitsland
270
dl4
Cloudt
Kim
Nederland
147
h2l
Wolf
Christian
Duitsland
271
d 14
Hollander
Leonie
Nederland
148
h21
Wormington
Jeremy-
Engeland
272
d 14
Maes
Nicole
Nederland
149
1)21
Wilrth
Rolf
Zwitserland
273
d 14
Markenstein
Willeke
Nederland
150
h21
Zaun
Heinz Peter
Duitsland
274
<114
Sanden
El le van de
Nederland
"POWERMAN WORLD CUP OPEN NK MASTERS. STARTTIJD 13.50 UUR"
275
d!4
Schilder
Katliy
Nederland
NR.
CAT
NAAM
VOORNAAM
LAND
276
d 14
Severin
Anouschka
Nederland
151
h40
Dewattines
Michel
België
277
d 14
Wognum
Laura
Nederland
152
h40
Duricux
Philippe
België
278
d 14
Zee
Bianca
Nederland
153
h40
Hermant
Bernard
Belgic
279
d 14
Belderok
Jolanda
Nederland
154
1)40
Lys
André
België
280
d 14
Gjaltema
Attelina M.
Nederland
155
h40
Noorbergen
Rene
Nederland
281
d 14
Groot
Morena de
België
156
h40
Pluquct
Georges
België
282
dl4
Heydcn
Cindy vd
Nederland
157
h40
Brausc
Helge
Duitsland
283
d 14
Kuijpers
Chantal
Nederland
158
h40
Detzner
Ekkehard
Duitsland
284
d 14
Obcrlecliner
Bettina
Oostenrijk
159
h40
Doeve
Herbert
Nederland
285
dl4
Verbruggen
Anke
Nederland
160
1)40
Dullaarl
Peter
Nederland
161
h40
Fabcr
John
Nederland
NR.
CAT
NAAM
VOORNAAM
LAND
162
h40
Fcldkamp
Manfred
Duitsland
286
h 14
Berg
Cees-Harm vd
Nederland
163
1)40
Gilles
Simon
Frankrijk
287
hl4
Bie
Andras de
Nederland
164
1)40
Greidanus
Kees
Nederland
288
h 14
Boer
Joost de
Nederland
165
1)40
Guntcr
William
Duitsland
289
1)14
Flier
Ashwin vd
Nederland
166
h40
Haan
Richard de
290
hl 4
Koopmans
Jon
Nederland
167
1)40
Haricveld
Peter
291
hl4
Leeuwen
Maarten van
Nederland
168
1)40
Hryciuk
Andreas
Duitsland
292
1)14
Meer
Pieter vd
Nederland
169
h40
Hutten
Jan-Hendrik
Nederland
293
h 14
Meer
Daan van der
Nederland
170
h40
Janssen
Klaus
Duitsland
294
h 14
Munster
Frank van
Nederland
171
1)40
Jirka
Chaloupka
Tjechië
295
h 14
Schluler
Patrick
Nederland
172
1)40
Kather
Detlef
Duitsland
296
h 14
Strijk
Sven
Nederland
173
h40
Lakeberg
Jiirgen
Duitsland
297
hl4
Vermeulen
Bas
Nederland
174
h40
Laudet
Alain
Frankrijk
298
h 14
Zult
Jochum
Nederland
175
h40
Leeuwen
Paul van
Nederland
299
h 14
Broek
Roy vd
Nederland
176
h40
Lehnert
Uwe
Duitsland
300
h!4
Dijkstra
Merijn
Nederland
177
h40
Licht
Hans
Nederland
301
h 14
Giles
David
Engeland
178
h40
Martin
Peter
Duitsland
302
h 14
Gudmundson
Michael
Denemarken
179
h40
Mittelstadt
Ralf
Duitsland
303
h 14
Hulsman
Ralf
Nederland
180
h40
Mosen
Achim
Duitsland
304
hl4
Linden
Robin vd
Nederland
181
h40
Müller
Gerold
Duitsland
305
hl4
Mair
Paul le
Nederland
182
h40
Niessen
Jack
Nederland
306
h 14
Meyer zu Schlochtem
Pepijn
Nederland
183
h40
Pelt
Henk van
Nederland
307
hl4
Plaa
Patrick de
Nederland
184
h40
Raams
Dirk
Nederland
308
h 14
Rutten
Tijs
Nederland
185
1)40
Schollen
Jan
Nederland
309
1)14
Saurwein
Christopher
Oostenrijk
186
h40
Vgo
Moroni
Italië
310
1)14
Strijk
Erik-Simon
Nederland
187
h40
Zanten
Rob van
Nederland
311
hl4
Torfs
Dries
België
Nederland
188
1)45
Botman
Kobus
Nederland
312
hl4
Visser
Jefry
189
h45
Teek
Edward
België
313
h 14
Zwan
Nederland
190
h45
Ass
Jan van
Nederland
191
h45
Comelissen
F.A.E.
Nederland
"OPEN NEDERLANDSE KAMPIOENSCHAPPEN JUNIOREN 16. STARTTI.
192
1)45
Cusicl
AJ
Nederland
NR.
CAT
NAAM
VOORNAAM
LAND
193
h45
Edward
Teck
Nederland
315
d 16
Botman
Katja
Nederland
194
h45
Hain
Fred
Oostenrijk
316
d 16
Buren
Sylvana van
Nederland
195
h45
Mywaart
Jan
Nederland
317
dl6
Deuren
Nederland
196
h45
Vrijheid
Hartger
Nederland
318
d 16
Fangmann
Michelle
Nederland
197
h45
Wehkamp
Manfred
Duitsland
319
d 16
Haan
Kim de
Nederland
198
1)50
Meinster
Maarten
Nederland
320
dl6
Horst
Mariska van der Nederland
199
h50
Doll
Dieter
Duitsland
321
dl6
Markenstein
Maartje
Nederland
200
h50
Klerken
Jo
Nederland
322
d 16
Davies
Laura
Engeland
201
h50
Massee
Frits
Nederland
323
d 16
Degroote
Sophie
België
202
h50
Pollefliet
Christ
België
324
dl6
Kirchler
Oostenrijk
Nederland
203
h50
Schmitl
Johann
Duitsland
325
d 16
Kocli
Sandra
204
h50
Streumer
Bert
Nederland
326
dl 6
Lcenaerts
Dominique
België
205
h50
Tinnemans
Karel
Nederland
206
h50
Vreeswijk
Bert
Nederland
NR.
CAT
NAAM
VOORNAAM
LAND
207
1)50
Wissen
Gerard van
Nederland
330
hl 6
Belderok
Richard
Nederland
208
h55
Benschop
Dick
Nederland
331
hl 6
Bette
Fabrice
België
209
h55
Gansow
Diethard
Duitsland
332
hl6
Bloemers
Gilbert
Nederland
210
h55
Oosterom
Jan
Nederland
333
h 16
Boender
Kjell
Nederland
211
h55
Plas
Marcel van der
Nederland
334
1)16
Boer
Freek de
Nederland
212
h60
Kempen
Ben van
Nederland
335
h 16
Bos
Bastiaan
Nederland
213
h60
Kessenich
Ronald
Nederland
336
h 16
Derks
Peter-Paul
Nederland
214
h60
Put
Jos
Nederland
337
h 16
Hacncn
Derek
Nederland
215
h60
Werff
Harry vd
Nederland
338
h 16
Hoendervangers
Robin
Nederland
216
h65
Visser
Willem
Nederland
339
h 16
Hoven
Patrick vd
Nederland
217
h70
Ocrtwig
Jtirgen
Duitsland
340
hl6
Kortekaas
Michael
Nederland
218
h55
Winkler
Gotthard
Duitsland
341
h 16
Laat
Stefan de
Nederland
417 h 18 Loquel
418 hl 8 Mancnschijn
419 h 18 Mulder
420 hl 8 Nieuwkerk
421 hl8 Paes
422 h 18 Pet
423 h 18 Pietersma
424 hl 8 Plaa
425 hl8 Sikma
426 h 18 Slot
427 hl 8 Stralen
428 hl 8 Stralen
429 hl 8 Tjocng
430 hi8 Treur
431 hl8 Vasseur
432 hl8 Westerbeek
433 hl8 Zwaag
434 hlS Bakker
435 hl 8 Bakker
436 hl 8 Bokkers
437 h 18 Buist
438 hlS Cals
439 hl 8 Fischer
440 h 18 Heymans
441 hl8 Jacobse
442 h 18 Jammaer
443 hl 8 Jammaer
444 hl 8 Klingier
445 hl 8 Mulder
446 hl 8 Rietveld
447 hl 8 Vansteelant
448 hl 8 Verleysen
"RECREANTEN. STARTTIJD 8.35 UUR"
Thomas
Jan
Frits
Wim
Roy
Martin
Riemer
Björn de
Peter
Wybe
Rick van
Dennis van
Aldo
Onno
Remy
Matthijs
Piet van der
Erik
Robert
Joost
Matthijs
Jochen
Chris
Gerben
Bert
Wim
Roman
Christian
Kjell
België
Nederland
Nederland
Nederland
Nederland
Nederland
Nederland
Nederland
Nederland
Nederland
Nederland
Nederland
Nederland
Nederland
Nederland
Nederland
Nederland
Nederland
Nederland
Nederland
Nederland
Nederland
Denemarken
België
Nederland
België
België
Oostenrijk
Nederland
Nederland
België
België
NR.
CAT
NAAM
VOORNAAM
LAND
450
reed
Leleux
Nathalie
België
451
reed
Basten
Thea
Nederland
452
reed
Geilen
Nancy
Nederland
453
reed
Guntcr
Kimberly
Duitsland-USA
454
reed
Horst
Mirjam van der
Nederland
45.5
reed
Juette
Svenja
Duitsland
456
reed
Kuijpers
Danielle
Nederland
457
reed
Socgaard
Anita Strauss
Denemarken
458
reed
Stcgink-Wiggers
Flavia
Nederland
459
reed
Vleugels
Kristien
België
460
rech
Bachy
Pascale
België
461
rcch
Burgraeve
Stephanc
Belgic
462
rech
Hcrk
Roland van
Nederland
463
rcch
Otten
Bas
Nederland
464
rech
Paffralh
Dieter
Duitsland
465
rech
Rosien
Jiirgen
Duitsland
466
rech
Berg
Nico van de
Nederland
467
rech
Bond
•Ger
Nederland
468
rech
Dcresmes
Patrick
Frankrijk
469
rech
Doge
Jochen
Duitsland
470
rech
Jennckens
Maurice
Nederland
471
rech
Duemichen
Karsten
Duitsland
472
rech
Elissen
Ton
Nederland
473
rech
Essen
Wilco van
Nederland
474
rech
Ewalts
Dave
Nederland
475
rech
Freriks
Willem
Nederland
476
rech
Gorontzi
Christoph
Duitsland
477
rech
Gorontzi
Alfred
Duitsland
478
rech
Haan
Gertjan de
Nederland
479
rech
Hees
Hans van
Nederland
480
rech
Kaltenberg
Jürgen
Duitsland
481
rech
Knol
Jan
Nederland
482
rech
Kohnke
Achim
Duitsland
483
rech
Kranij
Twan van
Nederland
484
rech
Kremers
Cees
Nederland
485
rech
Lambrichts
R.
Nederland
486
rech
Lisdonk
Erwin vd
Nederland
487
rech
Loon
Roland van
Nederland
488
rech
Meijll
Tobias
Nederland
489
rech
Meulendijks
Marcel
Nederland
490
rech
Montulet
John
Nederland
491
rech
Ooms
Rene
Nederland
492
rech
Posima
Niels
Nederland
493
rech
Pouls
Hans
Nederland
494
rech
Praster
Richard
Nederland
495
rech
Rayer
Frank
Nederland
496
rech
Roo
Anno de
Nederland
497
rech
Roo
Eddie de
Nederland
498
rech
Scltaay
Koos
Nederland
499
rech
Schild
Stefan
Duitsland
500
rech
Schnecrmann
Jörg
Duitsland
501
rech
Seegers
Tom
Nederland
502
rech
Smits
Gerold
Nederland
503
rech
Smits
Hans
Nederland
504
rech
Snijders
Johan
Nederland
505
rech
Slaudt
Léon
Nederland
506
rcch
Stoclinga
C.
Nederland
507
rech
Thiel
Marcel van
Nederland
508
rech
Timmer
Peter
Nederland
509
rech
Timmermans
Frank
Nederland
510
rech
Verhallen
Hans
Nederland
511
rcch
Verhoeven
Marco
Nederland
512
rech
Verschuren
'Ser
Nederland
513
rech
Visser
Jan Cees
Nederland
514
rech
Werff
Robert vd
Nederland
515
rech
Wiedemeijer
Reinold
Nederland
516
rech
Zoontjes
Tim
Nederland
517
rcch
Gaspersz
Sylvain
Nederland
518
rech
Quanjcl
Maurice
Nederland
519
rech
Eggels
Dion
Nederland
"POWERWOMAN WORLD CUP OPEN NK DAMES 21-40, STARTTIJD 13.30 UUR"
NR.
CAT
NAAM
VOORNAAM
LAND
220
d21
Pilei
Edwige
Frankrijk
221
d21
Fuchs-Gerber
Dolorita.
Zwitserland
1 222
d21
Lothian
Fiona
Engeland
223
d21
Kirkby
Victoria
Australië
224
d21
Cawthome
Helen
Engeland
225
d21
Lothian
Fiona
Engeland
226
d21
Rufer
Susanne
Zwitserland
227
d21
Sijmons
Hilde
België
228
d21
Soeder
Christiane
Duitsland
229
d21
Wellens
Hilde
België
230
d21
Bruckner
Kimberly
USA
231
d21
Crowet
Florence
België
232
d21
Fechner
Edeltraud
Duitsland
233
d2I
Hoolandt
Martine van
België
234
d21
Kramer-Postma
Mariska
Nederland
235
d21
Kranen
Sascha
Duitsland
236
d2l
Strothmann
Anlje
Duitsland
237
d21
Bender
Claudia
Duitsland
238
d21
Blankers
Angeli
Nederland
239
d21
Christ
Tina
Duitsland
240
d21
Heithoff
Eva
duitsland
241
d21
Imawan
Isabelle
Duitsland
242
d21
Loskotova
Gabriela
Tjechië
243
d21
Meyer
Katja
Duitsland
244
d21
Müller
Carola
duitsland
245
d21
Pcchtold
Ulrike
Duitsland
246
d21
Schmidt
Claudia
Duitsland
247
d21
Schoppe
Silke
Duitsland
248
d21
Schumacher
Ariane
Zwitserland
249
d21
Soeder
Stefanie
Duitsland
250
d2I
Thiel
Ute
Duitsland'
251
d21
Tinga
Yvonna
Nederland
252
d21
Vastenburg
Geurie
Nederland
253
d21
Wenmekers
Manon
Nederland
"POWERWOMAN WORLD CUP OPEN NK MASTERS. STARTTIJD 13.30
NR.
CAT
NAAM
VOORNAAM
LAND
254
d40
Zeekant
Marijke
Nederland
255
d40
Bedner
Sylvia
Duitsland
256
d40
Uil
Margriet
Nederland
257
d40
Zerressen-Mikosch
Martina
Duitsland
258
d45
Bokkers
Henny
Nederland
259
d45
Nooycr
Willy de
Nederland
260
d45
Bloois
Kitty van
Nederland
261
d45
Graaf
Ingrid de
Nederland
262
d45
Jeschke
Barbara
Duitsland
263
d50
Lare
Terèse van
Nederland
264
d50
Krach
Gerlrud
Duitsland
Leeuwen
Meer
Meijll
Meys
Mulder
Mulder
Pamelen
Schilder
Severin
Tweel
Ursem
Veldkamp
Wegen
Zee
Bach
Croes
Ecdcn
Gabl
Gjaltema
Hertogh
Meer
Muller
Schröer
Tetering
Bart van
Niels vd
Casper
Remco van de
Patrick
Brian
Maarten van
Arjan
Youri
Bas van den
Bas
Michael van
Patrick
Jens P.
Peter
Ken Van den
Robert
Johannes E.
Janick de
Edo vd
Johan
Ronald
Freek van
Nederland
Nederland
Nederland
Nederland
Nederland
Nederland
Nederland
Nederland
Nederland
Nederland
Nederland
Nederland
Nederland
Nederland
Denemarken
België
België
Oostenrijk
Nederland
België
Nederland
Nederland
Nederland
Nederland
"SPRINT. STARTTIJD 8.30 UUR
NR. CAT NAAM
520 sd Gros
521 sh Berg vd
522 sh Dieker
523 sh Jacobs
524 sh Jacobs
525 sh Wigmans
526 sh Heiblom
"POWERKIDS, 88/89. STARTTIJD 12.30 UUR"
VOORNAAM LAND
Stephanie Duitsland
Sebastiaan Nederland
Wil Nederland
Francis België
Johan België
Dirk Nederland
Edwin Nederland
NR.
CAT NAAM
VOORNAAM
LAND
530
bd88 Boer
Dorianne de
Nederland
531
bd88 Fangmann
Annika
Nederland
532
bd88 Swinkels
May
Nederland
533
bd88 Vervoort
Marleen
Nederland
534
bd88 Lucassen
Anne
Nederland
535
bd88 Siebers
Kris
Nederland
536
bd88 Verhorstert
Kim
Nederland
537
bd88 Vcrreijt
Iris
Nederland
538
bd88 Vcrrijth
Ilse
Nederland
539
bd88 Wijnen
Sanne
Nederland
"POWERKIDS, 90/91, STARTTIJD 12.00 UUR"
"OPEN NEDERLANDSE KAMPIOENSCHAPPEN JUNIOREN
NR. CAT NAAM
390 dl8 Berk
391 dl8 Broeke
392 d 18 Golsteyn
393 d 18 Hamers
394 dl 8 Kortekaas
395 d 18 Slingerland
396 d 18 Slingerland
397 dl 8 Smit
398 dl 8 Verhoeven
399 dl8 Zutt
400 d 18 Hutten
401 dl8 Kremcrs
402 d18 Rhoon
403 d 18 Trailer
404 d 18 Vancauwenberghe
NR. CAT NAAM
410 li 18 Borreman
411 h 18 Broek
412 hl8 D'iedcrcn
413 hl 8 Helden
414 hl8 Helmond
415 h 18 Husslagc
416 hl8 Kamminga
NR. CAT NAAM
VOORNAAM LAND
VOORNAAM
LAND
551
bd90
Vissers
Suzan
Nederland
Birgit
Nederland
Evelien
Nederland
"POWERKIDS, 88/89. STARTTIJD 12.30 UUR"
Maud
Nederland
NR.
CAT
NAAM
VOORNAAM
LAND
Sofie
Nederland
560
bh88
Jacobs
Daan
Nederland
Stephanie
Nederland
561
bh88
Jacobs
Bram
Nederland
Anja
Nederland
562
bl)88
Ruijter
Wiljan de
Nederland
Tineke
Nederland
563
bh88
Verdaasdonk
Jeffrey
Nederland
Debby
Nederland
564
bh88
Viersma
Marlijn
Nederland
Lydia
Nederland
565
bh88
Dullaarl
Tim
Nederland
Barbara
Nederland
566
bh88
Alards
Tim
Nederland
Joyce
Nederland
567
bh88
Arets
Marcel
Nederland
Judith
Nederland
568
bl)88
Beekhoven
Daan van
Nederland
Claudia van
Nederland
569
bh88
Bouten
Jimmy
Nederland
Angelika
Oostenrijk
570
bh88
Bussel
Rob van
Nederland
Inge
België
571
bh88
Bussel
Rob van
Nederland
572
bh88
Clevis
Thijs
Nederland
VOORNAAM
LAND
573
bh88
Diesbcrgcn
Robin van
Nederland
Bas
Nederland
574
bh88
Hout
Bastiaan van
Nederland
Erik van den
Nederland
575
bh88
Janssen
Gijs
Nederland
Bas
Nederland
576
bl)88
Nauts
Ruud
Nederland
Jeffrey van
Nederland
577
bh88
Pauwcis
Chris
Nederland
Jaap van
Nederland
578
bh88
Reijnders
Kevin
Nederland
Bart
Nederland
579
bl)88
Spitters
Tom
Nederland
Mike
Nederland
580
bh88
Strijk
Niels
Nederland
581
bh88
Visser
Tjardo
Nederland
Van eenvoudige
aankondiging
tol veelkleurige folder.
Kom 'ns langs en
vraag genist om
meer informatie of
maak een afspraak
voor het meenemen
«o van onze zeer
f uitgebreide collectie
huwelijks- mbf
geboortebaeken.
Familiedrukwerk
Handelsdrukwerk
Reclamedrukwerk
Kettingformulieren
Kopie-service
Bedrijfslogo's
Beletteringen
Henseniusstmat 9b
S801 AW VENRAY
tel 0478-5S051S
fax 0478-511924
VERKEERSOPLEIDINGEN
opleidingen voor
Spoedopleidingen
Vollenbergstraat 32, 5801 RP Venray
Telefoon (0478) 58 33 55
Internet:
http://www.peeters-verkeersopleiding.nl
"POWERKIDS. 90/91. STARTTIJD 12.00 UUR"
NR.
CAT
NAAM
VOORNAAM
LAND
590
bh90
Arora
Ferry
Nederland
591
bh90
Laarakkers
Wout
Nederland
592
bh90
Breuer
David
Duitsland
593
bh90
Guntncr
Nils
Duitsland
594
bh 90
Stoutjcsdijk
Francois
Nederland
595
bh90
Verreïjt
Bas
Nederland
596
bh90
Bloemers
Quintero
Nederland
"SCHOLIEREN TEAMS. STARTTIJD 8.30 UUR-
NR. CAT NAAM
601 th86 Team
602 th86 Team
603 th86 Team
604 th86 Team
605 th86 Team
609 th84 Team
612 th83 Team
614 td84 Team
VOORNAAM LAND
Sandyboys Nederland
Alex Nederland
Rik Nederland
Bart Nederland
Richard Nederland
Koen Nederland
Paul Nederland
Lotte Nederland
"PRO TEAM BUSINESS DUATHLON, STARTTIJD 12.05 UUR"
NR.
CAT
NAAM
plaats
LAND
650
tbuss
Inalla Industries
Venray
Nederland
651
tbuss
Xerox
Venray
Nederland
652
tbuss
Iris
Venray
Nederland
653
tbuss
Zeef
Venray
Nederland
654
tbuss
JRC consultancy
Venray
Nederland
655
tbuss
Bom Sporlscare
Venray
Nederland