Verkeersmaat regelen i.v.m. Po we r wo) man Bekendmakingen gemeente Venray wet milieubeheer woningwet wet ruimtelijke ordening TAXATIES Kennisgeving A.s. dinsdag raads vergadering Informatie bijeenkomst reconstructie Stationsweg NIEUW IN ONS PROGRAMMA: DE1AROY Informatie bijeenkomst verbetering wegen Commissies Kap- vergunningen verleend PEEL EN MAAS donderdag 20 april 2000 - Pagina 26 De genoemde aanvragen en mel dingen en alle op de aanvragen en meldingen betrekking hebbende stukken liggen op genoemde tijd stippen ter inzage in het gemeente huis, Raadhuisstraat I te Venray, op maandag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (balie Publieksdiensten. Op telefonische afspraak (0478-523630 tussen 09.00 - 10.00 uur) kunnen de stukken ook op een ander tijdstip worden inge- Besluiten Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij vergunningen krachtens de Wet milieubeheer hebben verleend aan: - Waterleidingmaatschappij Lim burg, Postbus 1060 te Maastricht voor een uitbreiding wijziging vergunning voor de aanleg van een spoelwater- en slibbehande lingsinstallatie op de locatie van het drinkwaterpompstation Breehei, gelegen aan de Bree- vennenweg I I te Leunen. De vergunningen worden onder oplegging van voorschriften en/of beperkingen in het belang van de bescherming van het milieu ver leend. Het besluit en alle overige op de aanvraag betrekking hebbende stuk ken liggen van ter inzage (6 weken) van 20 april 2000 tot en met I juni 2000 in het gemeentehuis. Gedurende bovengenoemde periode kan bij de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State een beroepschrift worden ingediend door: a. diegenen die bedenkingen heb ben ingebracht tegen het ont werp van het besluit; b. de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over het ontwerp van het besluit; c. diegenen die bedenkingen heb ben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzichte van het ontwerp daar van zijn aangebracht; d. belanghebbenden aan wie rede lijkerwijs niet kan worden ver weten geen bedenkingen te heb ben ingebracht tegen het ont werp van het besluit. Het beroepschrift moet (in twee voud) worden gericht aan de Raad van State, afdeling Bestuursrechtspraak, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Na afloop, van de beroepstermijn wordt de vergunning van kracht, tenzij vóór deze datum beroep is ingesteld en een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorzie ning (waaronder een schorsingsver- zoek) is ingediend. Het verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Het besluit wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. A.M.v.B.-meldingen Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat er krach tens artikel 8.40 van de Wet milieu beheer A.M.v.B.-meldingen zijn bin nengekomen van: - Leenbakker BV, Karperweg 3 te Raamsdonkveer voor het van toepassing worden van het Besluit Detailhandel en ambachtsbedrijven aan De Gou den Leeuw 12 te Venray. - W. Fleuren, Korte Drilweg 6 te Venray voor het uitbreiden/wij zigen van de inrichting ingevolge het Besluit opslag goederen aan de Microstraat 4 te Venray. - Autobedrijf P. Peters VOF, Kie- vitsweg 3 te Ysselsteyn voor.het van toepassing worden van het Besluit Herstelinrichtingen motorvoertuigen aan de Kie- vitsweg 3 te Ysselsteyn. H.J.H. Heenegrave, Twistweg 14 te Vredepeel voor het van toe passing worden van het Besluit opslag propaan aan de Twist weg 14 te Vredepeel. - Top Support Dakwerken VOF, Stationsweg 124b te Oostrum voor het veranderen van de inrichting ingevolge het Besluit detailhandel en ambachtsbedrij ven aan de Stationsweg 124b te Oostrum. - Essent, Netwerk Limburg BV, Postbus 8015 te Maasbree voor het uitbreiden/wijzigen van een gasdrukregel- en meetstation ingevolge het Besluit gasdrukre- fel- en meetstations aan de lacroweg 21 te Venray. De meldingen kunnen worden inge zien van 20 april 2000 tot en met 4 mei 2000 (2 weken) in het gemeen tehuis. Venray, 20 april 2000 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, hoofd afde ling Bouwen en Milieu, C.Th. van Velzen Kennisgeving voor alle horeca-inrichtingen in de gemeente Venray ONTHEFFING GELUIDSNORMEN TIJDENS VIERING KONINGINNEDAG 2000 Op grond van het Besluit Horeca- sport- en recreatie-inrichtingen Milieubeheer of voor horeca-inrich tingen geldende milieuvergunnin gen, heeft het college van Burgemeester en Wethouders van Venray besloten om vanwege de viering van Koninginnedag, 29 april 2000 als een collectieve festiviteit aan te wijzen voor alle horeca- inrichtingen binnen het grondgebied van Venray, onder de navolgende voorschriften: De ontheffing geldt voor 29 april 2000 vanaf 18.00 uur en einaigt op 01.00 uur van de daarop vol gende dag; - Het zendniveau mag maximaal 20 dB meer bedragen dan het nor maal geldende maximum zendni veau, met dien verstande dat het maximum geluidsniveau op de gevels van woningen van derden nimmer 60 dB(A) mag over- Ingekomen bouwaanvragen Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet treft u onderstaand aan een over zicht van de in de afgelopen week bij burgemeester en wethouders van Venray ingekomen bouwaan vragen. - het veranderen/vergroten van de woning aan de Etnalaan 5 te Venray tnv J.P.M. Swinkels-v.d. Wijngaard, Dakdekkerstraat 5 te Venray; - het bouwen van een garage aan de Pastoor van der Gaet- straat 26 te Venray tnv W.P.J. van Loon, Pastoor van der Gaet- straat 26; - het bouwen van een garage aan de Matthiasstraat 16 te Cas- tenray tnv H.G.M. Philipsen, Matthiasstraat 16; - het vergroten van de woning aan de Lovinckplein 16 te Yssel steyn tnv T. Janssen, Potteven- weg 7 te Ysselsteyn; het vergroten van de woning aan de Etnalaan I te Venray tnv M. Boot, Etnalaan I - het bouwen van een berging aan de Brennerlaan 6 te Venray tnv J. Essing, Brennerlaan 6; het bouwen van een handels- en opslagruimte aan de Roffert 7 te Castenray tnv G. Duijkers, Roffert 7; - het wijzigen van bouwvergunning van Berden Mode aan de Gro testraat 23 te Venray tnv R. Bloemen, Grotestraat 23; - het bouwen van een dakkapel aan de Heidse Peelweg 27 te Ysselsteyn tnv P.A.H. Michels, Heidse Peelweg 27; - het vergroten van het pand aan de Whistlerstraat 3 te Ven ray tnv Stichting Zorgcircuits, Postbus 242 te Venlo; - het bouwen van een zwembad aan de Aan de Dril 13 te Ven ray tnv D.M.A.W. Melskens, Aan de Dril 13; - het veranderen van de woonka mer tot café aan de Hensenius- straat 47 te Venray tnv H.B. Bicakci, Henseniusstraat 47; - het vergroten van de woning aan de Vicarieweg 38 te Leunen tnv H.M. Voermans, Vicarieweg 38; - het bouwen van een sleufsilo aan de Vosseveen 12 te Oostrum tnv M.W.P.H. van Kempen, Kapelstraat I te Broekhuizen- vorst Bouwvergunning verleend Burgemeester en wethouders hebben in de afgelopen week voor onderstaande bouwplannen bouw vergunning verleend. - het bouwen van een loods aan de Gunhoekweg 15 te Oirlo tnv E.C.J.M. Peters, Gunhoekweg 15; - het bouwen van een carport aan de Heuvelstraat 6 te Venray tnv Verhoeven Vastgoed B.V., Postbus 67 te Venray; - het bouwen van een carport aan de Heuvelstraat 8 te Venray tnv Verhoeven Vastgoed B.V., Postbus 7 te Venray; - het vergroten van de woning aan de Prins Hendrikstraat 19 te Venray tnv F.M.H. Kersten, Prins Hendrikstraat 19; - het vergroten van de woning aan de Langstraat 20 te Venray tnv I.T.E. Michiels, Langstraat 20; - het bouwen van een overkapping aan de Pastoor Vercoulen- straat 7 te Merselo tnvJ.J.A.P. Verhaag, Pastoor Vercoulen- straat 7; - het bouwen van een serre aan de Hoofdstraat 10b te Oirlo tnv J.M. Verdeuzeldonk, De Leng 17 te Oirlo. Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze vergunningen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daar tegen bij het college van burge meester en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaarschrift indienen en wel binnen 6 weken na de dag, waarop de beschikking is toegezonden of uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaarschrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publicatie wordt ingediend. Toestemming op bouwmeldingen Burgemeester en wethouders hebben in de afgelopen week voor onderstaande bouwmeldingen bouwtoestemming afgegeven: - het plaatsen van een tuinhuis aan de St. Antoniusveldweg 48 te Venray tnv A. van de Kreeke, Tijm 3 te Venray; - het plaatsen van een tuinhuisje aan de Fluitekruid 30 te Ven ray tnv M.A. Arts, Fluitekruid 30; - het plaatsen van een duivenhok aan de Van Montfortstraat 5 te Ysselsteyn tnv F.J.C.G. van Dijk, Van Montfortstraat 5. Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze bouwtoe- stemmingen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen kunnen op frond van de Algemene Wet estuursrecht daartegen bij het col lege van burgemeester en wethou ders van Venray een gemotiveerd bezwaarschrift indienen en wel bin nen 6 weken nadat de beschikking is toegezonden of uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaarschrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publicatie wordt ingediend. Opmerking: met ingang van 3 april j.l. zijn de Wet op de Ruimtelijke Ordening en de Woningwet gewijzigd. Een van de gevolgen is dat de bouwplannen, waarvoor vrijstelling van het bestemmingsplan wordt verleend of waarvan de aanhoudingsplicht wordt doorbroken, voortaan 4 in plaats van eerder 2 weken voor eenieder ter inzage moeten liggen. BEkendmaking bouwplannen en gebruiksverzoeken (in procedure) Burgemeester en wethouders zijn in beginsel voornemens aan de vol gende ingekomen bouwmeldingen, bouwaanvragen en gebruiksverzoe ken, voor zover nodig met toepas sing van art. 15, 17, 19.2 of 19.3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 50, lid 4, 5 of 6 van de Woningwet, medewerking te verle nen. - het plaatsen van een prieel aan de Zandhoek 5 te Oirlo tnv W.K.M. Steeghs, Zandhoek 5; - het plaatsen van een tuinhuisje aan de Dopheide 13 te Yssel steyn tnv G. van Well, Dophei de 13; - het plaatsen van een tuinhuisje aan de Dopheide I I te Yssel steyn tnv E. Verschuuren, Dop heide I I - het vergroten van twee varkens stallen aan de Zandhoek I I te Oirlo tnv Gebr. Willems, Zand hoek II; - het vergroten van de woning aan de Matterhornlaan 35 te Venray tnv H. Koenen, Matter hornlaan 35; - het bouwen van een berging aan de St. Catharinastraat 33 te Leunen tnv P.M. Houben, St. Catharinastraat 33; - het wijzigen van de verleende vergunning voor een garage aan de Pastoor van der Gaet- straat 26 te Venray tnv W.P.J. van Loon, Pastoor van der Gaet- straat 26; - het vergroten van de woning aan de Lovinckplein 16 te Yssel steyn tnv T. Janssen, Potteven- weg 7 te Ysselsteyn. De op de verzoeken betrekking hebbende stukken liggen met ingang van 21 april 2000 gedurende 4 weken voor eenieder ter inzage bij de afdeling publieksdiensten. Gedurende deze termijn kunnen eventuele bedenkingen bij burge meester en wethouders worden ingediend. Rectificatie Op 13 april jl. is gepubliceerd als bekendmaking bouwplannen en gebruiksverzoeken (in procedure) de bouwaanvraag van Hurks Bouw en Vastgoed B.V., Zernikestraat 12 te Eindhoven voor het bouwen van 21 woningen aan de Van Berlostraat/Albionstraat te Leunen. In plaats van 21 woningen worden er 22 gebouwd. Venray, 20 april 2000 Burgemeester en wethouders van Venray, Namens dezen, Het hoofd van de afdeling Bouwen en Milieu, C.Th. van Velzen schrijden. Bij de vaststelling van laatstgenoemde waarde wordt geen toeslag toegepast voor avond- of nachtperiode, terwijl ook geen straffactor voor muziekgeluid wordt toegekend; - Ramen en deuren dienen geslo ten te zijn, behoudens voor het direct doorlaten van personen; Eventuele aanwijzingen van gemeentewege met betrekking tot het geluidsniveau alsmede eventuele aanwijzingen van de politie moeten stipt worden opgevolgd; - In geval van overmatige geluids hinder of overschrijding van het gestelde geluidsniveau kan de ontheffing worden ingetrokken; - Na bovengenoemde tijdsperiode is de ontheffing verlopen en dient wederom te worden voldaan aan de van toepassing zijnde geluid snormen zoals gesteld in bijlage B van het Besluit horeca-, sport- en recreatie-inrichtingen Milieube heer; - Indien de binnen de inrichting aanwezige muziekapparatuur verzegeld is, is het toegestaan om met ingang van de ontheffing de verzegeling te verbreken; - De houder van de inrichting is verplicht om na het verstrijken van de ontheffing het bevoegd gezag te verzoeken de geluidsbe grenzer opnieuw te laten verze gelen. Hiertoe dient contact te worden opgenomen met de gemeente Venray (0478-523643) voor het maken van een afspraak. Venray, 20 april 2000 Burgemeester en Wethouders voornoemd namens dezen, het hoofd van de afdeling Bouwen en Milieu C. Th. van Velzen SNELLE SERVICE PROFESSIONELE VERWERKING ORDELIGSTE Zandakker 24 5801 DV Venray Tel. 0478-512772 Fax 0478-512768 'Brabander' Burgemeester en wethouders van Venray, maken ter voldoening aan het bepaalde in artikel 26 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend, dat de gemeenteraad van Venray in zijn vergadering van 28 maart 2000 bestemmingsplan 'Brabander' heeft vastgesteld. Ten opzichte van het ontwerp zijn bij de vaststelling enkele wijzigingen in het plan aangebracht. Het plan beoogt de realisatie van een nieuw woongebied voor circa 900 woningen mogelijk te maken aan de noordwestzijde van de kern Venray, in het gebied globaal begrenst door de Overloonseweg, de Beekweg en de lijn evenwijdig aan de Buitenweg, getrokken op circa I00 meter ten noordwesten van die weg. Het bestemmingsplan ligt met ingang van dinsdag 25 april 2000 gedurende vier weken voor eenie der ter inzage bij de afdeling publieksdiensten in het gemeente huis, Raadhuisstraat I te Venray, geopend op maandag van 09.00 tot 17.30 uur, dinsdag tot en met don derdag van 09.00 tot 17.00 uur en op vrijdag van 09.00 tot 13.00 uur (m.u.v. feestdagen); buiten deze tij den na telefonische afspraak met de afdeling publieksdiensten, tel. 0478- 523536.. Schriftelijke bedenkingen tegen het vastgestelde bestemmingsplan kunnen gedurende de termijn van terinzageligging worden ingebracht door degene die tijdig zijn zienswij ze omtrent het ontwerp bij de gemeenteraad kenbaar heeft maakt, alsmede door een belanghebbende die aantoont dat hij daartoe redelij kerwijs niet in staat is geweest. Gelijke bevoegdheid komt toe aan een ieder die bedenkingen heeft ten opzichte van het ontwerp van het bestemmingsplan aangebrachte wijzigingen. Eventuele bedenkingen moeten worden gericht aan Gedeputeerde Staten van Limburg, postbus 5700, 62002 MA Maastricht. Venray, 20 april 2000 Burgemeester en wethouders voor noemd, drs. J.F.H.A.B. Waals, burgemeester dhr. P.M.H. Lucassen, loco-secreta- In verband met de Venrayse duathlon 'Power(wo)man' op zon dag 7 april 2000 zijn van 08.00 tot 19.00 uur onderstaande ver keersmaatregelen van toepassing: Gesloten in beide richtingen voor bestuurders (fietspar- cours conform I999): 01 Loonsedijk 02 Beekweg 03 Kleindorp tussen De Steeg en de Beekweg 04 Noordsingel tussen St. Ursulas- traat en Westsingel (tevens aan leg rotonde) 05 Hoenderstraat tussen Gemma- dal en Westsingel 06 Hoenderstraat tussen Westsin gel en Langeweg 07 Westsingel tussen Noordsingel en Merseloseweg 08 Merseloseweg tussen Westsin gel en Henseniusplein 09 Langeweg tussen Hoenderstraat en Kennedystraat 10 Kempweg tussen Langeweg en Henseniusplein Gesloten in beide richtingen voor bestuurders (fietspar- cours) nieuw vanwege aanleg rotonde Westsingel/Noordsingel: 01 Hagelweg 02 Wit Zand 03 Molenklefweg tussen Hagelweg en Beekweg\04 De Aldenweg tussen Hagelweg en Beekweg 05 Gemmadal Gesloten in beide richtingen voor bestuurders (looppar- cours conform 1999) 11 Henseniusstraat tussen Leeuw straat en Henseniusplein 12 Patersstraat 13 Poststraat 14 Julianasingel 15 Wilhelminastraat 16 Pr. Bernhardstraat tussen Julia nasingel en Pr. Hendrikstraat 17 Pr. Bernhardstraat tussen Oran jestraat en Kolkweg 18 Oranjestraat 19 Kolkweg 20 Parallelweg Oostsingel tussen Kard. van Rossemstraat en Min. Ch. Ruysstraat 21 Min. Ch. Ruysstraat 22 Mgr. Nolensstraat 23 Kardinaal van Rossemstraat 24 Dr. Poelsstraat 25 Hofstraat 26 Grote Markt 27 Marktstraat 28 Schoolstraat Eenrichtingsverkeer "uitgezon derd busdienst en bestem mingsverkeer": 29 Noordsingel van Overloonse weg tot St. Ursulastraat Eenrichtingsweg "uitgezon derd (brom-)fietsers: 30 Langeweg van Kennedystraat tot Langstraat Eenrichtingsweg: 31 Langeweg van Hoenderstraat tot Frans Michelstraat 32 Raadhuisstraat van Stationsweg tot uitrit P-terrein Raadhuis straat Verbod stil te staan 33 Oude Oostrumseweg van Julia nasingel tot Oostsingel Bereikbaarheid ziekenhuis en Merselo: Het ziekenhuis en Merselo blijven bereikbaar via de route Noord-sin gel, Oostsingel, Zuidsingel, Westsingel, Merseloseweg Bereikbaarheid zorgcentrum "Het Schuttersveld": Het Schuttersveld blijft bereikbaar via de route Zuidsingel, Oostsingel, Noordsingel, St. Ursulastraat (hier op aanwijzing van de parcours- wachter de Hoenderstraat oversteken naar de Bergweg alwaar Het Schuttersveld gelegen is). Bereikbaarheid Koningschieten schutterij 't Zandakker Noordsingel, Overloonseweg, Laagheidseweg, Hansenberg, Endepoel, schuttersweide aan de Loonsedijk (zie tevens bebordirig vanaf Noordsingel). Ontsluiting wijk 'Molenklef Vanwege de aanleg van de rotonde Westsingel/Noordsingel is de enige ontsluitingsweg de Molenklefweg, op aanwijzing van de politie en par- courswachters kunt u de wijk verla ten. Hier dient men met enige wachttijd i.v.m. passerende renners rekening te houden. Voor eventuele vragen kunt u terecht bij de afdeling Openbare Werken, dhr. Peter v. Horen, tel. 0478-523589. De gemeenteraad van de gemeente Venray vergadert op dinsdag 25 april 2000 om 19.00 uur in het gemeentehuis van Venray. De vergadering is openbaar. Belangstellenden zijn van harte wel kom. De agenda luidt als volgt: Onderdeel A: 1. Opening 2. Mededelingen 3. Spreekrecht publiek 4. Vaststelling van de agenda 5. Notulen van de openbare verga dering van de raad der gemeente Venray, gehouden op dinsdag 28 maart 2000 Onderdeel B: 6. Ziekenhuizen Noord-Limburg; reactie rapport Oversteek 7. Vragen gesteld conform artikel 37 reglement van orde door de Fractie Van de Vorle met betrek king tot de Ziekenhuizen Noord- Limburg, met daarop het ant woord van het college 8. Vragen gesteld conform artikel 37 reglement van orde door de Fractie Van de Vorle met betrek king tot de voortgang Diftar, met daarop het antwoord van het college 9. Realisering van een Asielzoe kerscentrum 10. Benoeming gemeentesecretaris Onderdeel C: 11Wijziging van de Algemene Plaat selijke Verordening van de gemeente Venray als gevolg van het Besluit horeca-, sport- en recreatie-inrichtingen 12. Aanpassing kapitaallasten 2000 13. Beschikbaar stellen van een kre diet voor het uitvoeren van een herstelactie GBA-kwaliteit 14. Sluiting. FEEL EN MAAS 'n afxmixanent waard De gemeente Venray organiseert op donderdag 27 april a.s. een informatiebijeenkomst over de reconstructie van de Stationsweg. Tijdens deze bijeenkomst wordt nader ingegaan op de uitvoerings plannen. De informatiebijeenkomst begint om 19.30 uur in het gemeen tehuis. De bijeenkomst is openbaar en belangstellenden zijn van harte wel kom. PEEL EN MAAS on line Www.vandenmunckhof.nl/ DAKMATERIALEN ZOALS: Vapotherm PU-platdak platen Dakleer Daktrim Lichtkoepels Houtplaten (Fins Vuren OSB) Alles tegen scherpe prijzen De La Roy Isolatie, venray waar prijs en kwaliteit de juiste verhouding hebben. Informeer ook naar de nieuwe subsidiemogelijkheden voor energiezuinig wonen. ISOLATIE De gemeente Venray organiseert op woensdag 26 april a.s. een infor matiebijeenkomst over de verbete ring van de Heidse Peelweg, Droesenweg, Kooiweg en Nieuwenkamp. De gemeente heeft het voornemen om deze wegen middels het procédé 'koude recy cling' te verbeteren en te voorzien van een nieuwe deklaag. De informatieavond begint om 19.00 uur in het gemeentehuis. De bijeenkomst is openbaar en belang stellenden zijn van harte welkom. De commissies Finarlciële en Economische Zaken, Stedelijke Ontwikkeling, Agrarische Economie en Milieu en Welzijn vergaderen gecombineerd op woensdag 26 april 2000 om 19.00 uur in het gemeentehuis. De verga dering is openbaar, Belangstellenden zijn van harte wel kom. De agenda luidt als volgt: ISociaal Economisch Plan Venray Welzijn De commissie Welzijn vergadert op woensdag 26 april 2000 aan sluitend op de gecombineerde ver gadering van de commissies Financiële en Economische Zaken, Stedelijke Ontwikkeling, Agrarische Economie en Milieu en Welzijn die om 19.00 uur begint. De vergade ring is openbaar. Belangstellenden zijn van harte welkom. De agenda luidt als volgt: 1Opening en vaststelling agenda 2. Mededelingen en ingekomen stukken 3. Verslag commissievergadering 23.2.2000 4. Spreekrecht 5. Ter advisering 'Productrekening Venray I999' 6. Ter bespreking Notitie'Jeugdbe leid geen kinderspel, deel lil' samenhang in jeugdbeleid 7. Ter kennisname Nota 'Multicultureel Plat form en multiculturele manifes tatie' Nota 'Jaarverslag hobby creativiteitscentrum 1999' Nota 'Vergunning kinder opvang Bosweg 44' Nota 'Privatisering wijk centrum Veltum' Nota 'Behandeling gewest zaken' 8. Rondvraag 9. Sluiting Stedelijke Ontwikkeling De commissie Stedelijke Ontwikkeling vergadert op woens dag 26 april 2000 aansluitend op de gecombineerde vergadering van de commissies Financiële Economische Zaken, Stedelijke Ontwikkeling, Agrarische Economie en Milieu en Welzijn die om 19.00 uur begint. De vergadering is open baar. Belangstellenden zijn van harte welkom. De agenda luidt als volgt: 1. Opening, vaststelling agenda en mededelingen 2. Spreekrecht publiek 3. Ingekomen stukken 4. Vaststelling verslag van de verga dering van 14 maart 2000 5. Gewestelijke zaken 6. Raadsvoorstel tot ontbinding van de koopovereenkomst met Afvalverwijdering Limburg Logis tiek B.V. inzake een perceel grond in plan De Brier 7. Lijst aandachtspunten 8. Rondvraag 9. Sluiting. Door het college van burgemees ter en wethouders is een kapver- gunning verleend voor de volgende locaties: 1gemeente Venray: 40 populieren rond bergingsvijver Weideweg: de bomen zijn kaprijp, in de onderliggende groenstrook staan voldoende boomvormen- de struiken, waardóór herplant niet noodzakelijk is; 2. gemeente Venray: 38 bomen langs diverse wegen buiten de bebouwde kom, locatie en straatnamen liggen ter inzage bij de publieksbalie van het raadhuis: n.a.v. vitaliteitsonderzoek zijn deze bomen als slecht beoor deeld met een gevaar voor de omgeving; 3. gemeente Venray: 28 Italiaanse populieren langs zijweg van de Overbroekseweg: deze bomen zijn op zodanige leeftijd dat ver val optreedt, er zal een herplant plaatsvinden van inlandse eiken; 4. gemeente Venray: één smalle beuk, twee smalle esdoorns, drie smalle haagbeuken en twee boomhazelaars staande aan de Langeweg i.v.m. herinrichting van de weg, er zal een herplant plaatsvinden van twee haagbeu ken en vijf esdoorns; 5. gemeente Venray: 45 are douglas in de vliegveldbossen; 6. Stichting IKL voor 11 are eik/berk bij proefboerderij en 10 are eik/berk aan de Blakterweg (terugzetten beplanting, geen rooien); 7. gemeente Venray, locatie Edel weiss voor één populier en één esdoorn; 8. BBOM te Sittard, locatie Sta tionsweg 74 voor negen wilgen, één berg en 1400 m2 beplanting; 9. provincie Limburg, voor vijf Amerikaanse eiken, zes inlandse eiken en drie berken langs de Horsterweg en de Maasheseweg- De vellingen zullen in de maanden juni en juli plaatsvinden. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de afdeling Publieksbalie via tel. nr. 523333, die bereikbaar is van maandag tot en met donderdag van 09.00 tot 17.00 uur, vrijdag van 09.00 tot 13.00 uur. Bezwaren tegen verleende ver gunning kunnen worden ingediend bij het college van burgemeester en wethouders tot uiterlijk 6 weken na publicatie.

Peel en Maas | 2000 | | pagina 26