Sfeont in Zeventien sportclubs openen hun deuren voor de jeugd Bereid je voor Red Stars speelt thuiswedstrijd in Inter Cup 24e Vlakwatercross Venray sc V V Nobel Oostrum St. Christoffel H.S.V. De Roerdomp Schaken Buitenlust Jumpers'76 PEEL EN MAAS ELKE WEEK UW NIEUWS HBV Diana De Roos St. Jan Merselo Sjoelclub de Schuivers Db <L 'Bwi h Loopgroep De Barrier Sjoelclub Venray Spio Red Stars in de prijzen PEEL EN MAAS donderdag 13 januari 2000 - Pagina 17 Het eerste concours dit jaar zijn onze jonge ponyruiters goed gestart. Er was voor hen een concours in Swolgen, waar ze de volgende resultaten hebben behaald: Annemarie Staaks Ie en een 13e plaats; Loes Reijders le en tot slot Wanda v.d. Bussche 7e. Afgelopen weekend is onze jonge amazone Milou Berghmans. naar de LK in Susteren geweest. Tot ons groot genoegen heeft zij hier een eerste prijs behaald met 324 p. waardoor zij Limburgs kampioene is geworden in de kl. L-dressuur. Een buikje overgehouden aan de kerst en de jaarwisseling? Weinig gefietst vanwege het weer? De conditie een beetje beneden peil? Dan is mountainbi- ken een goede oplossing. En zeker in Overloon! Want de veldtoertocht van Overloon heeft al meermalen bewezen datje behoorlijk moe kunt worden van een fietstocht over bospaden en zandwe gen: de laatste weken hebben de hemel sluizen immers regelmatig opengestaan; we verwachten dat de zandwegen meer op modder dan op zand zullen lijken. Het zal dus stevig doortrappen worden. Dus, ATB-rijders, veldrijders, moun- tainbikers of gewoon fietsliefhebbers, haal op zondag 16 januari je veldfiets of mountainbike van stal en doe mee aan de veldtoertocht van Overloon. Dit jaar zijn we aan de wens van vele fietsers tegemoet gekomen door ook een kortere variant in het parcours op te nemen: deze kortere route heeft een afstand van 32 km. De echte die hards zullen natuur lijk voor de 41 km lange tocht kiezen! Kortom, op zondag 16 janurari tussen 09.00 en 10.00 uur naar café de Duivenbos aan de Oploseweg 30, schrijf je in en fiets mee: gelukkig voor jou is er onderweg een pauze waar je van de organisatie thee en een koek ontvangt. Daarna mag je nog doortrappen om weer terug te keren bij café de Duivenbos. Denk je: dat is iets voor mij, hou dan deze datum vrij! Wil je meer weten, pak dan direct te telefoon en bel 0478-641963. Jos Hendriks zal dan de hoorn opnemen en jouw vragen beantwoorden. De organisatie is in han den van Toerklub Overloon. De tocht wordt verreden onder voorwaarden van de Nederlandse Toerfiets Unie, dus als deelnemer ben je ook nog eens WA-ver- zekerd. Gymnastiekvereniging Afgelopen zondag hadden de twee jongensgroepen pupillen hun eerste competitiewedstrijd thuis tegen drie andere verenigingen t.w. Hercules Reuver. Patrick Echt en Excelsior Schimmen. Het is een wedstrijd geworden, waar in door de jongens goed is geturnd. Dit blijkt ook uit de uitslagen. Groep I werd eerste met 155,20 p. en groep twee werd tweede met 144,10 p. De persoonlijke uitslagen waren: Roel Philipsen 21e; Nico Baltussen 14e; Stefan Dielissen 9e; Koen Raedts 8e; Jimmy v. Rijt 7e; Daan Berghmans 6e; Tjeerd Hermkes 5e; Glenn Gielens 4e; Roy Tissen 3e; Roel Arts 2e en Kevyn v.d. Linden le. Wedstrijd SSS Helden van afgelopen vrijdag meisjes jeugd groep 1 en 3. Groep 1 verloor met 159,80 tegen 170,20 p. deze groep turnde met I per soon minder. Persoonlijke uitslagen: Lisa v.d. Ligt 12e; Eva Koenen 11e; Loes v. Dijk 6e; Lesley Barents 4e aen Emmy Rongen le. Groep 3 verloor eveneens de wedstrijd met 150.90 tegen 168 p. Maartje Schuijren viel na het eer ste toestel met een blessure uit. Persoonlijke uitslagen: Aniek Santegoeds 10e; Kim Bakker 9è; Rianne Kallen 8e; Michelle Franssen 7e; Mechteld Grootemaat 3e. Mededelingen: Wij vragen leden die het nog niet gedaan hebben zo snel mogelijk de con tributie van 2000 te voldoen. Maak zoveel mogelijk gebruik van de accept giro die u is toegezonden. Voor u de zekerheid als u betaald hebt dt alle bescheiden bij u bezorgd worden en u met ingang van het nieuwe seizoen met een gerust hart uw hobby kunt beoefe nen. Wij vragen ook de leden die het Visblad nog niet voldaan hebben dit zo snel mogelijk te doen. Vergunningen Nieuwe vergunningen zijn verkrijg baar bij Dierengilde Van Grootel. Stationsweg 21 Venray en bij H. Hendriks, Past. v.d. Gaetstraat 48 Venray, tel. 0478-582994. De nachtver gunningen zijn alleen verkrijgbaar via de secretaris. Hier zijn ook dag- en weekvergunningen te verkrijgen voor visvijver de Ballonzuil. Bij de secretaris kan men ook terecht voor verdere inlich tingen. Interne competitie Op de eerste clubavond in het nieuwe jaar was het nog rustig. Er werden slechts een drietal achterstallige partijen ingehaald, hetgeen overigens met de nodige verrassingen gepaard ging. Dat Ton Coopmans won van Rob Keereweer was volgens de verwachtingen. Wat minder voor de hand liggend was echter de winst van Jan Tiggeloven op Wim Jeuken. Voor Jan was het de beloning voor een zeer gedegen en geconcen treerd spel. Daarin was hij op dat moment beter dan Wim. Tenslotte zorg de Piet Rouvroye voor bijna de grootste verrassing. Hij bereikte remise tegen Piet van Genugten, de koploper van de interne competitie. Uiteindelijk moest Piet van Genugten hiermee nog blij zijn, omdat het er aanvankelijk naar uitzag dat hij gewoon zou gaan verliezen. Dat dit niet gebeurde kwam door de tijdnood waarin Piet Rouvroye verzeild was geraakt. Door deze uitslagen komt er weer wat meer spanning terug voor het vervolg van de interne competitie. Externe competitie In de competitie van de Limburgse Schaakbond verging het ons team de afgelopen zondag tegen Bergen minder goed. Het eerste verlies van 4,5-3,5 moesten we incasseren. Alleen Piet van Genugten en Wim Jeuken wisten hun partij te winnen. Verder zorgden Nico Tsekos, Jan Louwerse en Jos Claessens voor een remise. Ad Antheunisse had naar eigen zeggen zijn dag niet. Hij werd gewoon van het bord gespeeld. Dat Piet Rouvroye verlies moest incasseren leek op een bepaald moment onnodig, omdat hij koos voor een afwikkeling welke hem een vol stuk kostte. Tenslotte had Ton Coopmans de pech dat hij de instructie kreeg, om in remisestand alles op alles te zetten om te proberen te win nen. En zoals het dan vaak gaat, het als gevolg daarvan nemen van en extra risi co betekende geen remise doch verlies van de partij. Dames: Miet Clevers en Jo Litjens trok ken met respectievelijk 58 en 55 slagen elk een dagoverwinning naar zich toe. De prestatie van Jo Litjens had lot gevolg dat ze oprukte naar de derde plaats met een totaal 536 slagen achter Miet Clevers (506) en Riet Lemmens (527). Heren: Hier waren het Gerrit Vermeulen en Harrie Lenssen, die met respectievelijk 48 en 51 slagen met de dagzege gingen strijken. Consequenties voor de stand had niet, zodat Harrie Lenssen nog altijd de lijst aanvoert met een totaal van 399 slagen. Gerrit Vermeulen volgt met 415 slagen, terwijl Huub Straatman een plaatsje opstoomde en nu de derde plaats in handen heeft met 454 slagen. Het eerste herenteam van TTV Red Stars uit Venray speelt op zondag 30 januari de eerste vervolgronde van de Inter Cup, de internationale wedstrijden reeks voor clubteams onder auspiciën van de ETTU (Europese Tafeltennis Unie). Red Stars speelde vorig jaar in oktober en november de poulewedstrij den en wist zich door een 2-5 nederlaag een 6-1 overwinning voor de vervol- gronde te plaatsen. Op de bewuste zon dag ontvangt Red Stars het sterke team van Argentan uit Frankrijk. Dit team werd in de vorige editie van de Inter Cup pas in de halve finale uitgeschakeld door de Duitse Bundesliga-club Lübeck. De wedstrijd begint om 14.00 uur in het Tafeltenniscentrum van TTV Red Stars, Kiosk 1 a (in de wijk Brukske) in Venray. Het herenteam van Red Stars bestaat uit Ronald Bogaard, Gerbert Loeffen, Jeroen Renkens, Patrick Zwiers en Erik van Veenendaal. Het team degradeerde onlangs uit de nationale eerste divisie en zal in de tweede divisie wederom de belangrijkse titelkandidaat zijn. Bogaard is al jarenlang de kopman van het team en grossierde in Noord- Limburgse titels, zoals ook tijdens de laatste editie van die kampioenschap pen. Loeffen, Renkens en Zwiers zijn typische producten uit de jeugdoplei ding van TTV Red Stars en bevinden zich al een tijd op het niveau van twee de/eerste divisie. Renkens behoorde bovendien bij de jeugd tot de top 6 van Nederland, samen met bekende namen als Kalun Yu, Barry Wijers en Daan Sliepen. Van Veenendaal zorgt binnen het team voor een extra stukje ervaring. Hij speelde enige jaren in Duitsland. Het team van Argentan kan gerust sterk genoemd worden. Vorig jaar verl oor het team met 3-4 van Lübeck. dat in de Duitse Bundesliga uitkomt. De spe lers van Argentan zijn: Guo Zhao Wei, Chinees mix-dubbel kampioen in 1988 en nr. 25 op de Franse ranking; Bolaji Niniola, kwam uit voor Nigeria tijdens de WK in Chiba 1991; Jerome Desmorteux, de nr. 61 van de Franse ranking; Dominique Petron, jeugdkam pioen van Frankrijk in 1994; Yang Zhao, 15 jaar oud en vorig jaar kampioen van Bejing. Het moge duidelijk zijn dat Red Stars een zware dobber wacht wil het zich plaatsen voor de volgende ronde. Ongeacht de uitslag zal het echter een prachtige ervaring zijn om tegen een dergelijk topteam te spelen en de vereni ging verwacht dan ook veel toeschou wers op zondag 30 januari. Voor het (Noord-)Limburgse tafelten nis is deze wedstrijd natuurlijk van grote waarde, zoals voor het tafeltennis zelf als voor de publiciteit van de sport in de regio. Aanhouding na vriendendienst De politie heeft dinsdagmiddag een 43-jarige man uit Rotterdam aangeho- duen in de P.I. Maashegge in Overloon. De man had zich maandag gemeld om een straf uit te zitten. Na controle bleek hij niet de persoon te zijn waar hij zich voor uitgaf. Hij bleek de straf voor een vriend uit te willen zitten. Hij is aange houden voor oplichting en in verzeke ring gersteld. Uitslagen 8 jan.: Heren 1-Kimbria 89-93 Heren 2-Akros 70 - 43 Heroes-Heren 3 niet doorgegaan Jong Jun.-PSV 103-60 Meisj Jun.-BBC tegenstander niet geko men Jong Asp.-PSV 32 - 83 Jong Kad 2-Heroes 47 - 55 Mini's 1-PSV 24-63 Mini's 2-PSV 2 8-52 Programma 15 en 16 jan.: Uit. 15 januari 13.00 Barons-Mini's 1 16.00 Starren Attacus-Benjamins Thuis 15 januari 17.00 Kadetten 1-Octopus Tafef.Ron Eikmans, Meivin Hageman en Ronald v.d. Ven. 17.00 Kadetten 2-Quo Vadis Fluiten: Erwin Hageman en Marco Hiraki Tafel: Maurice Gilissen en Kawe Samadi 17.00 Meisj. Asp.-Quo Vadis Fluiten: Sinpat Kapriloglu en Paul Menheere Tafel Luc Wester en Freek Bettonviel 18.00 -Jong Junioren-Starren Attacus Fluiten: Kees Spitters en Bas Mickers Tafel Stefan Kauffeld en Maarten Wijnen 18.30Heren 2-Springfield 3 Tafel: Theo Camps en Maarten Pijls 18.30 Heren 3-DR Foots. Fluiten John Berden Tafel Redney Janssen en Joeri Gilissen. 20.00 Heren 1 -Bladel Tafel: Hans v. Rooy, Raymond Cuenen en Lowieke Jeuken. Uit 16 januari 14.00 Venlo Sport-Mini's 2 14.30 BSW-Jong aspiranten. Zaterdag 19 februari is er het All*Star Gala in het Indoor Sportcentrum in Eindhoven. (Voor meer achtergrondin formatie zie het laatste clubblad of ga op internet naar onze eigen homepage, http://home.plex.nl/-louisl) Als we met tien leden ouder als 14 jaar gaan heeft de jeugd t/m 14 jaar gratis toegang. De oudere leden betalen dan ƒ10. Omdat het in de buurt is kunnen we het vervoer met eigen auto's regelen. Wie gaat er mee en wie wil er rijden zodat we onze jeugdteams een prachtige dag kunnen bezorgen. Geef je zo snel mogelijk op bij Kees Spitters tel 550906. Op zaterdag 8 januari werd de 3e wedstrijd van de 1 pijl competitie thuis verschoten. Hoogste schutters bij Diana waren bij het le zestal dit maal Helmuth Wilms, bij het 2e zestal Gerrit Jacobs en bij het 3e zestal was Piet Jacobs de hoogtse schutter. Bij de junioren te Horst op 10 januari eindigde Rick Philipsen op de le plaats met een nieuw persoonlijk record van 232 punten. Martijn de Mulder eindigde op een 7e plaats. Bij de aspiranten tot 10 jaar behaalde Mirko van Hagen eveneens een nieuw persoonlijk record van 100 punten en eindigde op de 3e plaats. Robin Heidens eindigde op de 4e plaats. Op zondag namen 4 teams deel aan het Boureltoernooi te Leopoldsburg waar bijzonder goed gepresteerd werd. In een zeer ontspannen sfeer werd er met een grote overmacht gewonnen van de Belgische tegenstanders. Uiteindelijk eindigde de teams op de plaatsen 1 t/m 4. Bijzonder trots was het winnende team, bestaande uit gastschut- ter Gerard Koonings, Rick Philipsen en teamcaptain Math Hendriks. Om de verpletterende nederlaag enigszins te verzachten werd aan onze Belgische tegenstanders een schoot-off aangebo den. Al vrijsnel was het wederom duide lijk dat de schuters van Diana incl. de gastschutters in vorm waren. Helaas werd teamcaptain Math Hendriks van het winnennde team al vrijsnel uitge schakeld het geen toch even als een bit tere pil verwerkt moest worden. Ook Rick Philipsen moest het onderspit del ven want de 4e tien (innner ten) bleek niet dik genoeg te zijn. De finale ging uiteindelijk tussen Mari Thijssen en Gerard Koonings waarvan de laatst genoemde zegevierde. Bij de uitslag van het Willem Teil toernooi te Oirlo is abu sievelijk vermeldt dat J. Dekkers hoog ste schutter was van het 2e zestal, dit moest zijn Gerrit Jacobs. Schietvereniging Uitslagen: Leunen 1-Sevenum 2 781-803 Beste schutter: J. van Ass met 274 p. Maasbree 2-Leunen 2 774-774 Beste schutter: P. Martens met 263 p. Leunen 3-Koningslust 2 722-721 Beste schutter: W. Smeets met 247 p. Ruitersport Afgelopen weekend werden in Susteren de LK dressuur voor ponyrui ters verreden. .Twee combinaties van onze vereniging mochten hier starten. Rianne Schellekens werd met Scooby 6e kl. DB met 159-167 p. Eveneens in het voorbije weekend waren er dressuurwedstrijden voor de paarden in Horst. In de prijzen reden: Brigitte Kruzer met Katinka H kl. M2 4e met 159 p.; Eva van Ooi met Kiopas kl. L 3e met 164 p. Zeventien verenigingen zorgen voor een divers aanbod van sporten (Foto: Rini van de Leur, Venray). Vanaf komende maand kan de Venrayse jeugd weer op bezoek bij een groot aantal sportclubs. Zeventien verenigingen bieden jonge ren tot veertien jaar de kans om gratis een training of bijeenkomst bij te wonen. Het doel is om de jeugd kennis te laten maken met verschillende sporten die zij leuk vinden. De voorbereidingen zijn inmiddels in volle gang. Op alle basisscholen in de gemeente en in de eerste twee klassen van het voortgezet onderwijs zijn 6000 folders verspreid. Daarop staat aangege ven op welke, tijdstippen de verenigin gen hun deuren voor de jeugd openen. Dit is het vijfde jaar van het 'jeugdken- nismakingsproject'. En de belangstel ling, zowel vanuit de clubs als van de Venrayse jeugd, is alsmaar groeiende. Frans Jenniskens, van volleybalvereni ging Rooyse VK. en Peter Bouwmans, van tafeltennisvereniging Red Stars, zijn vanaf het begin bij het project betrok ken. De gemeente Venray en welzijnsin- stelling Synthese bieden ondersteuning. De sporlkennismakingsdagen zijn een vervolg op de actie 'sport is gaaf. Frans Jenniskens: "Helaas heeft de gemeente dit project aan de kant gezet. Daar heb ik me toen nog heel boos over gemaakt. Samen met Peter Bouwmans heb ik de draad weer opgepakt en zijn we begon nen met de kennismakingsdagen." PROMOTIE Inmiddels nemen al zeventien vereni gingen deel zodat er een heel ruim aan bod van sporten is: atletiek, triathlon, sjoelen, badminton, handbal, hockey, korfbal, tafeltennis, handboogschieten, honkbal, judo, tennis en volleybal. "Het doel is de jeugd kennis te laten maken met sporten die ze graag willen beoefe nen. In de breedste zin van het woord. Ze kunnen in drie of vier bijeenkomsten proeven aan een sport. Daar zijn ook de verenigingen mee gebaat. Het is een promotie voor hun club en meestal hou den ze er nieuwe jeugdleden aan over", zegt Frans Jenniskens. Ook de scholen zijn blij met deze aanpak want voorheen 'bestookte' vrijwel iedere sportclub de onderwijsinstellingen met folders of ander wervend materiaal. Jenniskens: "De scholen zijn geen doorgeefluik. Maar nu zijn ze met één actie klaar. De gemeente ondersteunt het project finan cieel en er komt ook een brief van de wethouder bij. De gemeente zorgt tevens voor het drukken en de verzen ding van het materiaal." PUBLIEKSTREKKERS Synthese neemt aan het project deel vanuit het oogpunt van de allochtonen. Want gebleken is dat kinderen uit deze groep niet zo snel lid worden van een sportclub. "Het is daarom van belang dat vooral allochtone jongeren meer aan sportactiviteiten gaan deelnemen. Het idee achter dit project is dat zij, na de kennismaking, bij een sportvereniging blijven 'hangen'. Want hopenlijk zijn de ouders dan bereid om de contributie te betalen. Daarom breng ik dit ook onder de aandacht van het multiculturele plat form", vertelt Kees Moerkerk die de brochure voor het project heeft ontwor pen. Volgens Peter Bouwmans kan tafel tennisvereniging Red Stars jaarlijks zo'n vijf a tien nieuwe leden verwelkomen. "Maar dit is niet onze enige activiteit. We organiseren ook al een scholieren- toernooi en zelf geef ik gastcolleges op diverse scholen." Voor sommige sport clubs zijn de kennismakingsuren ware publiekstrekkers gebleken. "Bijvoorbeeld bij de badmintonclub was het vorig jaar hartstikke druk. Er waren veel te veel deelnemers. Mijn zoon heeft er toen aan deelgenomen en is daarna ook lid geworden van BC Venray", zegt Peter Bouwmans. Zondag 30 januari De wedstrijdorganisatiecommissie heeft de aanmelding opengesteld voor de diverse onderdelen van deze veldloop die in het Vlakwatergebied wordt gehouden. Aanmeldingen kunnen tot 24 januari 2000 gezonden worden naar: AV Venray Regio, Sportlaan 1, 5801 AN Venray (clubgebouw) of op onderstaan de adressen worden ingeleverd. 1. Scholierenloop over 1000 meter voor alle groepen leerlingen van de basisscholen in de gemeente Venray en omliggende gemeenten (Jo van Oers Trofee). Bovendien is er een wisselbe ker beschikbaar voor die school die pro centueel met de meeste jongens en meisjes deelneemt; hierdoor kunnen ook de klein(ere) scholen in aanmerking komen voor een extra ereprijs. De aan melding kan geschieden door inlevering op de adressen: Sportlaan 1 (clubge bouw) of Niessenstraat 5 Venray. inl.: tel. 582842. 2. De loop over 675 meter voor de verstandelijk gehandicapten; aanmel ding kan geschieden door inlevering op de adressen: Sportlaan 1 en Vingerhoedskruid 38. Inl.: tel. 515025. 3. De deelnemers en deelneemsters aan de Rabobank Trimloop over 2-4-6 of 8 km kunnen zich op de wedstrijddag, 30 januari, inschrijven op het wedstrijd terrein van 10.00-10.45 uur. Start van de trimloop is om 11.00 uur. 4. De KNAU-wedstrijdatleten kunnen zich op de gebruikelijke wijze voorin- schrijven via hun vereniging. Inlichtingen over de Vlakwatercross 2000 kunnen worden verkregen op tel.nr. 0478-584449 of 631352. Uitslagen NK 2000 DB Marijke Denissen 8e; DC Wilma Wismans 3e; DD Mariken Burger 18e; DE Germy Joosten 3e; HB Koen Heideveld 4e; HD Mat Klaassens 3e; Bas Pastors 1 le; Frans v Soest 12e; Jan Pijpers 14e. HE Leo Reintjes 5e; Hans Ottenheim 7e. Einduitslag LK na drie wedstrijden: DB Marijke Denissen 10e; DC Wilma Wismans 2e (afgevaardigd naar de NK); DD Mariken Burger 19e; DE Germy Joosten 3e; HB Koen Heideveld 6e; HC Twan v. Dijck 7e; HD Mat Klaasens 2e (afgevaardigd naar de NK), Bas Pastors 12e, Jan Pijpers 13e, Frans v. Soest 14e. HE Leo Reintjes 5e (afgevaardigd naar de NK), Hans Ottenheim 9e. Ook dit jaar gaan we gewoon weer ver der. Verder met onze wekelijkse trainin gen waarbij het nog steeds om gezond heid en gezelligheid gaat. Samen hard lopen en soms samen hard lachen. In middels doen we dit als groep al ruim 7 jaar. In die tijd zijn er mensen bij geko men en er zijn mensen weggegaan. Maar steeds bleven we met een gezelli ge groep over. Ook dit jaar hoop ik dat het zo zal doorgaan. Er zijn binnen onze groep zelfs mensen die zeggen dat ze alleen voor de koffie komen die we na de training drinken. Rond deze tijd zijn er ook diverse mensen die zeggen dat ze komen lopen om hun gewicht beter onder controle te kunnen houden. JA want een training van 75 minuten kost toch al snel 500 kcal. We trainen drie keer per week en de diverse trainingen hebben andere doe len. Op maandag is er de intervaltrai- ning met kortere stukken en veel tech niek. Op donderdag staat er een duurtraining op het programma. En op zaterdag is het een combinatie tussen beiden. Alleen op zaterdagmiddag lopen we nog in het bos, de andere trainingen zijn op het asfalt. De trainingen zijn op: Maandag van 19.15 tot 20.30 vanaf eetcafe "de Barrier" Donderdag van 19.15 tot 20.30 vanaf eetcafe "de Barrier" Zaterdag van 16.00 tot 17.00 vanaf zwembad "de Sprank" Mocht je interesse hebben om een keer te komen meetrainen dan ben je van harte welkom. De eerste maand kun je gratis meetrai nen en het verplicht je tot niets. Voor meer informatie kun je ook bellen met Piet Dupont, telefoon 589880. Afgelopen zaterdag laatste ind. Sel. Wedstr. Om het ANS kampioenschap regio Limburg. Twee leden werden kampioen in hun kl. 1DC Truus Jerineskens 124.7 gem.; I HC Ben Rongen 128.2 gem. Ook in de prijzen: HB 2. Jos Jacobs gem. 136.9; HE 2. Wil Jacobs 110 gem.; JC 2. Sander Broers 115,2 gem.: DB 3. Anny v.d. Heyden 129.4 gem.; HE 3. Nico v.d. Voort 107,4 gem. Verdere uitslagen: DC 4. Cora v.d. Voort 120.3 gem.; DC 10 Willeke Baltussen 113.3 gem.; DD 14. Mia Jacobs 106.6 gem.; DD 15. Regien Sanders 106.4 gem.; HB 13. Huub Jacobs 126,8 gem.; HD 15. Harrie Rongen 106,6 gem.; HD 16. Wiel Lennaerts 106.5 gem. A.s. zaterdag laatste sel. Wedstr. Koppelen om het kampioenschap van Limburg ANS. Waterpolo Uitslagen: Hellas-Glana-asp. 11-5 Hellas-GIana-heren jeugd 11-11 Programma zaterdag 15 jan.: asp.-Hellas-Glana 19.15 Heren II-Zeester-Meerval 20.00 Heren I-DBD 20.45 Synchroonzwemmen Aanstaande zondag worden de volgende dansen geoefend: Kangoeroe-eiland en Midiwabol. Aanstaande zondag zijn Efteling, Rain Dance. De Bestemming, ET en de seniorendans aan de beurt. Bovendien is er zondag weer een verga dering om 09.20 uur. Wedstrij dz wemmen Uitslagen Limburgse winterkam pioenschappen: 100 m vlinderslag Yvonne Swinkels 9e; 100 m vrije slag Linda Custers 5e, Yvonne Swinkels 9e. 100 m rugslag: Linda Custers 6e. 100 m rugslag Rik op den Camp 7e. 4x100 m wisselslag m86 el: Saskia v. Dijk, Fiona Aengenend, Uvonne Swinkels en Linda Custers 4e. 4x1 OOrn vrije slag dames: Linda Custers. Debby Jans, Mieke Klaassen en Yvonne Swinkels 9e. 4x100 m vrije slag heren: Stefan de Vries. Remco Kreijger. Rik op den Camp en Sjoerd v. Dijk 9e. 4x100 m vrije slag M 86 el: Yvonne Swinkels, Lieke Koopmans, Saskia v. Dijk en Linda Custers 6e; 4x100 m wis selslag dames: Linda Custers, Mariska Verstegen, Debby Jans en Mieke Klaassen 9e. Zondag 16 jan. 3e wedstrijd vereni gingscompetitie in Panningen. De wed strijd begint om 14.30 uur. Vertrek vanaf de Sprank 13.15 uur. Willen de volgende kinderen op tijd aanwezig zijn: Tom Oversier, Linda Custers, Yvonne Swinkels, Guus Geurts, Marloes Mijnster, Job v. Duijnhoven, Kevin Reijders, Chantal Pelzers, Miel Hanen, Tim v. Duijnhoven, Peter Bethlehem. Tanje v. Heijster, Anneke Christians, Sandra Dircks, Stijn Kraaykamp, Mariska Verstegen, Pieter/Sjoerd d. Wijn; Rik op den Camp, Guus v.d. Weerd. Liezle Zietsman rijdt zelf vanuit Boxmeer. Rijden: fam. M. Verstegen. Mijnster. Reijnders. Kraaykamp, de Wijn. Coach: M. Reijnders. Tijdens de Noord-Limburgse kam pioenschappen tafeltennis in Horst vielen de leden van Red Stars in de prijzen. In de senioren A/B klasse werd het zelfs een dubbele triomf. Ronald Bogaard werd eerste en Patrick Zwiers tweede. In het dub belspel legde dit duo eveneens beslag op de titel. Eerste plaatsen waren er verder voor Peter Frey (klasse C), Gijs Platzbeecker (klasse D) en Gijs Platzbeecker en Arie v.d. Giessen (dubbel D).. Pony- en ruitervereniging

Peel en Maas | 2000 | | pagina 17