Red Caps TY Ysselsteyn Peelrunners Sjoelclub Venray HBV Diana Ons Genoegen Ysselsteyn Loopgroep De Barrier Spio Ponyclub de Welshruiters Duivensport Ruitersport St. Jan Merselo Triathlon Vereniging Regio Venray Lourdescomité afd. Venray De Hakkespits Afscheid van het millennium Arbeids ongeschikten Platform Limburg Rincón Espanol Winterwandeling Merselo Katholieke Vrouwen Vereniging Aostrumse zangkompeneej UW LVB Oostrum KBO Ars Musica De Bandelieren Tomorrow People Confetti Wijkcentrum Noord-West Seniorenkoor Crescendo Koninklijke Harmonie Euterpe Venray's Mannenkoor Venray's Gregoriaans koor Zangers van St. Frans Vereniging Wijkgebouw Op 't Nipperke Gemengd zangkoor 't Zonnelied Brukske aktief Jeugdvereniging De Springplank Venrode PEEL EN MAAS donderdag 6 januari 2000 - Pagina 12 Het nieuwe jaar is weer begonnen en daarmee ook de activiteiten ter voorbe reiding op het nieuwe seizoen. Het jaar 2000 zal niet alleen in het teken staan van de eigen competitie, maar ook voor wat betreft honkbal in het teken van de olympische spelen in Sydney. Daarnaast wordt dit jaar het jaar van de privatise ring, althangs als we de gemeente mogen geloven. De eerste stap van Red Caps Venray het nieuwe jaar in was afgelopen zondag tijdens de traditionele nieuwjaars recep tie. In een sfeervol ingericht clubhuis was het vanaf 16:00 uur meer een komen dan een gaan, waardoor een gezellige drukte ontstond. Onder het genot van een hapje en een drankje wer den de laaste nieuwtjes uitgewisseld en vooruitgeblikt op het nieuwe seizoen. Dat nieuwe seizoen begint volgende week echt. Op zaterdag beginnen de pupillen (8-13), honkbal junioren (14- 18) en softbal junioren (12-18) met de zaaltrainingen. Mocht iemand van een van deze teams niet weten hoe laat en waar, kan contact opgenomen worden met de coach. De volgende dag begint voor de honk bal en softbal senioren de opbouw van de conditie, De tijdens de feestdagen opgedane vetlaag wordt er weer vanaf getrained in de frisse buitenlucht. De softbal recreanten trainen op een doordeweekse dag, meer info bij de teamleider. Zoals al in de laatste nieuwsbrief is gesteld, ziet het bestuur weer mogelijk heden om de vereniging nieuw leven in te blazen. Hiervoor zal echter veel ondersteuning van de leden voor nodig zijn. Hoe snel en soepel de veranderin gen in en uitgevoerd gaan worden kan nog niet gezegt worden. Het streven van het bestuur is echter om alles zo snel mogelijk door te voeren, maar de kwali teit staat voorop. Voor vragen of andere aangelegenhe den aangaande Red Caps Venray. Honkbal of Softbal kunt u terecht bij Richard Draaisma (0478-582907 06- 22411321), op onze Website (http://www.come.to/redcaps), 'of via email: RedCaps@dds.nl Ysselsteyn avond Zaterdag 22 januari wordt in Tennishal Racketsport in Deurne de Ysselsteyn avond gespeeld. Dit gezellig- heidstoernooi wordt al voor het derde achtereenvolgende jaar georganiseerd. Er wordt gespeeld in dubbels. Je kunt je telefonisch opgeven (als enkel!) bij Jan Ewals, tel. 541781. Het inschrijfgeld bedraagt ƒ10,- p.p. De wedstrijden beginnen om 19.00 uur. De inschrijving sluit op zondag 9 januari. Let op: dit is de laatste week! Dorpencompetitie Om diegenen nog een kans te geven, die de eerste aanmelding in november heb ben gemist of het nog te vroeg vonden om zich hiervoor al op te geven, nog maals de inschrijving voor de Dorpencompetitie. De opzet van deze competitie zal in principe niet verande ren, dus er wordt gespeeld zowel op zaterdagavond vanaf 18.00 uur of 19.00 uur als op zondag om 09.00 en 13.30 uur en in verschillende sterktes. Dit betekent, dat je als beginnend tennisser ook aan deze competitievorm mee kunt doen. Je speelt dan tegen gelijkwaardige spelers. Een team bestaat uit min. 2 dames en 2 heren en je speelt 2 wedstrij den van 2 sets. Je kunt je opgeven bij Math Heetkamp, tel. 541225 als eenling, dan deelt de TC de teams in. De inschrijving sluit op zondag 16 jan. Junioren/senioren aan/afmelden leden Willen diegenen die het komend sei zoen geen lid meer willen zijn zich afmelden bij Annie Jansen, lel. 541495. Dit s.v.p. voor 14 januari 2000 i.v.m. de contributie die na half januari weer auto matisch afgeschreven wordt. Nieuwe leden zijn natuurlijk ook van harte wel kom. Zij kunnen contact opnemen met Annie Jansen om zich aan te melden. Dus begin het millennium goed en geef je op, t.z.t. volgt nog bericht wanneer je je weer kunt opgeven voor tennislessen. Obligatielening TVY Op 7 november 1999 zijn onder toe zicht van Dhr. L. Potten, voorzitter van fanfare de Peelklank, de obligaties uit geloot dien in 2000 betaalbaar worden gesteld. Deze staan in hetYNB vermeld. Lopersgroep Trainingen: Dinsdag: Interval en loopscholing, aan vang 19.00 uur Kastiëlse Baan Zaterdag: Aanvang 16.00 uur, parkeer plaats Schadijker Bossen Meterik. Wedstrijdagenda 9 jan.: Winterloop in Dodewaard; 5 km 14.15; 10 km 14.45. 9 jan.: Donckcross Someren; trimloop; 2-4-6-8 km 10.30; dames en dames vet. 5000 m 14.15; mannen korte cross 4000 m 14.45; mannen en mannen vet. 10 km 14.45. 9 jan.: Halve marathon in Egmond; trimlopen 2,5 en 5 km 12.30; prestatieloop halve marathon 12.15; KNAU halve marathon 12.10. 10 jan.: Estafette marathon in Pulheim, 7195 m. 5-10-5-10-5 10.20; 5 km trimloop 10.00; marathon 10.20. 16 jan.: Scopias cross Tegelen; kort 5010 m 11.00; lang 10050 m. 11.30 16 jan.: Commanderije Cross Gemert; trimloop 8880 m. 11.00; KNA dames dames vet. 4440 m. 14.30; mannen sen. 10120 m. 15.00 en mannen vet. 8880 m. 15.00 De nieuwe clubkampioenen zijn bekend: de beste prestagebeker ging naar Ben Rongen. Herenkampioen werd Jos Jacobs en bij de dames Anny v.d. Heyden. Zaterdag 8 jan. is in Dieteren de laatste sel. Wedstrijd ind. Van de ANS Regio Limburg. Alweer voor de 7e keer organiseerde Diana het kersttoernooi in de regio. Het kersttoernooi uitgegroeid tot een internationale meting waaraan zowel onze Belgische als ook Duitse bevriende verenigingen deelnemen werd verscho ten over meerdere dagen van 16 t/m 30 december. In totaal namen 21 verenigin gen deel met ruim 200 schutters. Het toernooi wordt verschoten door jong en oud zowel in teamverband als ook indi vidueel. Hoogste junior Dave v.d. Coulen, Ons Genoegen IJsselstein. Hoogste koning A. v. Hoessen, Neerlandia Bakel. Hoogste heer Gerard Konings, Ons Genoegen IJsselsteijn. Hoogste dame Sylvia Theissen, Siberpfeil Myhl (D). Hoogste senior 65+, J. v. Osch, St. Joris Leunen. Hoogste senior 55+, Piet Martens, St. Joris Leunen. Hoogste compound Michel Camps, Ons Genoegen IJsselstein. Bij de teams ging de over winning naar Silberpfeil uit Myhl (D). Op zondag 2 januari werd de eerste indoor van 2000 verschoten in sporthal de Wetteling. Bij de junioren behaalde Rick Philipsen een 4e plaats. In de le klasse werd Math Hendriks 10e en in de 2e klasse eindigde Mart Philipsen op een 9e plaats. A.s. zaterdag 8 januari wordt de 3e ronde van de 25mlpijl competitie ver schoten thuis in Den Doel. Diana 1 tegen de Batavieren Castenray, Diana 2 tegen St. Thomas Blerick, Diana 3 tegen Ons Genoegen 3 IJsselsteijn. Zondag 9 januari 3e ronde voor de aspi ranten en junioren bij De Schutroe te Horst aanvang 10.00 uur. Handboogschutterij Guido v.d. Bosch winnaar Indoor Ons Genoegen Ruim honderd deelnemers mocht handboogvereniging Ons Genoegen ver welkomen in sporthal de Wetteling, waar zij het eerste officiële indoortoer- nooi van het nieuwe millennium organi seerden. René Kooning sloot de eerste serie af als hoogste met 289 p. maai- kon in de tweede helft niet voorkomen dat Ned. Kamp. Guido v.d. Bosch voorbij kwam met een sterke serie van 294 p. In de Olympische klasse was Henk Vogels te sterk voor v. Berken en Ron v.d. Hoff. De damesklasse werd gewonnen door Annemarie Puts (compound) en Christel v. Berkel in de Olympische klasse. De" voornaamste uitslagen: Dames Compound: 1Annemarie Puts Melick; Heren Compound: 1. Guido v.d. Bosch Waalre; 2. René Koonings Ysselsteyn; Junior Compound: 1. Dennis Lemmens Ysselsteyn; 2. Wendy Poels Ysselsteyn. Veteranen Compound 1Michel Camps; dames Olympisch: Ï.Christel v. Berkel Boekei. Heren Olympisch 1. Henk Vogels Erp; 3. Ron. V.d. Hoff Ysselsteyn; 5. Gerard Koonings Ysselsteyn. Junior Olympisch: 1. Kevin Michallys Heerde; 3. Dave v.d. Coelen Ysselsteyn. Bare Bow: 1. Twan Cleven Tienray; 2. Jan Kooning Ysselsteyn. Ook dit jaar gaan we gewoon weer ver der. Verder met onze wekelijkse trainin gen waarbij het nog steeds om gezond heid en gezelligheid gaat. Samen hard lópen en soms samen hard lachen. In middels doen we dit als groep al ruim 7 jaar. In die tijd zijn er mensen bij geko men en er zijn mensen weggegaan. Maar steeds bleven we met een gezelli ge groep over. Ook dit jaar hoop ik dat het zo zal doorgaan. Er zijn binnen onze groep.zelfs mensen die zeggen dat ze alleen voor de koffie komen die we na de training drinken. Rond deze tijd zijn er ook diverse mensen die zeggen dat ze komen lopen om hun gewicht beter onder controle te kunnen houden. JA want een training van 75 minuten kost toch al snel 500 kcal. Vooral na alle olie bollen e.d. een goed alternatief Herman. We trainen drie keer per week en de diverse trainingen hebben andere doelen. Op maandag is er de interval- training met kortere stukken en veel techniek. Op donderdag staat er een duurtraining op het programma. En op zaterdag is het een combinatie tussen beiden. Alleen op zaterdagmiddag lopen we nog in het bos, de andere trainingen zijn op het asfalt. De trainer is even een weekje weg maar volgende week is hij al weer op het honk. De trainingen zijn op: Maandag van 19.15 tot 20.30 vanaf eetcafe "de Barrier" Donderdag van 19.15 tot 20.30 vanaf eetcafe "de Barrier" Zaterdag van 16.00 tot 17.00 vanaf zwembad "de Sprank" Mocht je interesse hebben om een keer te komen meetrainen dan ben je van harte welkom. De eerste maand kun je gratis meetrainen en het verplicht je tot niets. Voor meer informatie kun je ook bellen met Piet Dupont, telefoon Waterpolo Wedstrijden: Asp.-Hellas-Glana v. 14.30. vervoer; Wout Claessens, Thijs van Kempen en Roy Versieyen. Heren-jeugd-Hellas-Glana v. 15.15, ver voer: Geert Beckers, Paul Mommen en Ole Nijboer. Synchroonzwemmen Aanstaande zaterdag wordt de einddans weer geoefend tot 18.10 uur. Zondag worden de volgende dansen geoefend: together again. Rain Dance, De Bestemming, ET en de Seniorendans. Oefenspringen Ysselsteyn Op vrijdag 14 januari is er weer oefenspringen in het paardensportcen trum in Ysselsteyn. We beginne om 18.00 uur met de pony's over 50 cm. Daarna verhogen we met 10 cm. De paarden kunnen na de pony's aan de start verschijnen. Inschrijfgeld voor pony's is ƒ10,- en voor paarden ƒ12,50. Het oefenspringen is voor iedereen toe gankelijk. Voor ink: tel. 0478-541418. Aanstaande zondag "Ainze eerste hoktentoonstelling. Inzetten der duiven zaterdagavond tussen 19.00 en 20.00 uur. Voor deze eerst tentoonstelling zijn het duivinnen, t.w. een jonge eenjarige en een oude duivin. We rekenen er op dat iedereen mee zal doen. Opgave kan alsnog bij Fun Sijbers of Ed Peeters. Tot ziens op zondagmorgen tussen 11.00 en 13.00 uur.. Uitslagen Overasselt 27 dec.jl. (grote ruiters): Ton Arts met Ludo D kl. Ml le met 163 p.; Brigitte Kreuzer met Katinka H. kl. M2 2e met 166 p.; Eva van Ooi met Nevada kl. B 3e met 160 p. Aankomend weekend worden in Susteren de Limburgse kampioenschap pen dressuur voor ponyruiters verreden. Van onze vereniging is hiervoor geselec teerd: Ingrid Willems met Dutch Boy en Rianne Schellekens met Scooby, beide in de kl. DB. Ook wordt er aankomend weekend een dressuurwedstrijd voor paarden georganiseerd in Horst. Boekenüioop Boekend Op de eerste zondag van het nieuwe jaar vond in Boekend een stratenloop plaats over verschillende afstanden. Op de 2500m kwam jeugdlid Mariska v/d Horst in actie. Ze sloot de wedstrijd winnend af in een tijd van 11.04. Bij de 5km zagen we Frank Timmermans als derde binnenkomen in 17.24. De loop over 10km werd gewon nen door Peter Scheres ii" een tijd van 35.12. Oliebollenomloop Boxmeer Op dezelfde dag vond in Boxmeer de Oliebollenomloop plaats. Op dit vlakke maar langzame parcours namen in totaal vier leden deel. Op de 5km kwam Milenko Pavicic als derde over de streep in 19.05. Roel Hermsen kwam zeer verdienstelijk als zesde binnen in 21.23. Bij de 10km behaalde Marcel Martens een vierde plaats in een tijd van 37.04. Ruud Jacobs sloot de wedstrijd net bin nen de drie kwartier af in 44.52. Programma zaterdag 14.30- 15.30 mountainbiken; 15.30- 17.15 lopen in schadijker bos sen zondag 09.00 - 10.00 zwemmen in de Sprank dinsdag 19.00 - 20.15 zwemmen in de Sprank woensdag 19.00 - 20.45 baantraining in Venray Nieuw in het jaar 2000 de Benelux bedevaart naar Lourdes per TGV van 8- 12 februari 2000. In het kader van het jaar 2000 organiseren de erkende bede vaartorganisaties uit de Benelux geza menlijk een bedevaart per TGV. Voor Nederland zal dit de eerste rechtstreekse bedevaart naar Lourdes per TGV zijn. Bij voldoende belangstelling is er ver voer per bus vanaf stations Maastricht naar Brussel, vertrek om ongeveer 11.00 uur. De aankomst in Lourdes zal onge veer 21.00 uur zijn. Het hoogtepunt van deze bedevaart is 11 februari, de dag waarop herdacht wordt dat Maria op 11 februari 1858 voor de eerste keer aan Bernadette is verschenen. Op deze dag is er een indrukwekkende internationale H.Mis in de ondergrondse Pius X basi liek (met meer dan 20.000 plaatsen), een sacramentsprocessie en een lichtproces sie. Verder bieden wij u een Nederlandstalig bedevaartprogramma, samengesteld en begeleid door onze eigen priesters. Voor de nieuwe bede vaarten van 2000 kunt u zieken en gehandicapten opgeven bij het Lourdescomité afd. Venray. Onze acht daagse reis is van 2-10 juni, en onze vierdaagse vliegreis is van 9-12 juni, en van 9-12 september. Wilt u met deze reizen mee, geef u dan op bij dhr. G. Philipsen, Goudsmidstraat 42, tel. 583575 b.g.g. mw. A. van Stiphout, Clovishof 1, tel. 586721. Folkloristische dansgroep Maandag 10 en 24 jan.: Oefenavond in de Kiosk aanvang 20.30 uur. Afmelden, aanvraag voor optredens, etc., neem dan contact op met dhr. O. Pijpker, tel. 586260. Onder grote belangstelling sloot ANBO-afdeling Venray op 28 december jl. het jaar - de eeuw - het millennium - af. Deze gebeurtenis vond plaats in de localiteiten van het Hobby- en Creativiteitencentrum. Langs deze weg wil het ANBO-bestuur de gastheren en gastvrouwen zijn erkentelijkheid betui gen. Het feest dat 's middags om 15.00 u. begon en tot ongeveer 17.30 u.duurde werd opgeluisterd met muziek en een "voorstelling" van de Noord-Limburgse Klederdrachtvereniging. De uitleg over de diverse klederdrach ten en de kleedgewoonten in het Venrayse gedurende de afgelopen eeuw, werd door alle aanwezigen bijzonder op prijs gesteld. Vooral het inbakeren van pasgeboren babies was een historisch feit dat 'gelukkig' tot het verleden behoort. "Gelukkig met omdat die zo behandelde kinderkens niet slechter af waren dan die van nu. Of wel..? Nog heel lang hebben we de tijd om daarover na te denken. De themamiddag in janu ari vindt plaats in De Kemphaan op dinsdag 18 januari 2000 om 14.00 u. De Venraynaar, aan wie we in de afgelopen kwart eeuw veel te danken hebben, nl. Toon den Brok, zal aan leden van de ANBO en aan andere belangstellenden tekst en uitleg geven over de kloosters die aan de bloei van Venray hebben bij gedragen. Ziek zijn van je werk, vervolgens de (gedeeltelijke) WAO in. Misschien is dit te voorkomen, laat je goed informeren en adviseren door een medewerker van het APL. Ook voor WAO-adviezen en problemen kunt u bij ons terecht. Vanaf maandag 10 januari starten wij weer het gratis spreekuur in Venlo op maandag middag van 14.00:16.00 uur, in het gebouw van de Volksuniversiteit, Leutherweg 8, tel. 077-3515281. U hoeft geen afspraak te maken. Neemt u wel uw bescheiden mee. Voor inl.: 077- 465314. Por fin llegamos al nuevo milenio y parece ser que todo funciona normal- mente(menos mal), La Colonia Espanola desea a todos los lectores un fructifero ano 2000 de salud y felicidad y nos gustaria de corazón que, todo el mundo disfrutara de unas felices fiestas en companfa de sus familiares y amigos. El Proximo sabado dia 8 de Enero es KINA a partir de las 20,horas, como en el milenio anterior, los premios Seran de su agrado, le esperamos para pasar un rato agradable. Un saludo de HACE. Zondag 9 jan. organiseren de Natuurvrienden uit Merselo de tweede winterwandeling van dit seizoen. Afstanden en starttijden: 5/10 km 09.00- 14.00 uur; 20 km 09.00-12.00 uur. Speciaal voor gezinnen met kinderen is er 's middags een puzzeltocht van 5 km lengte uitgezet. De starttijd hiervan is tussen 13.00 en 14.00 uur. Voor de win naars zijn er weer enkele leuke prijsjes te winnen. Na afloop van de tocht ontvangt iedere deelnemer die dat wenst tegen een geringe vergoeding een medaille of een cijfertje. Het startbureau is in café den Tommes, Grootdorp 40 Merselo, tel. 0478- 546236. Op de rustplaats van de 10 en 20 km is er tegen een redelijke prijs koffie, soep, chocomel e.d. te koop. Inschrijfgeld voor deze tocht is 3,50 met medaille of cijfertje; ƒ2,- zonder herinnering. Het inschrijfbureau sluit om 17.00 uur. Ink: tel. 0478-546496. Dinsdag 11 januari is er wederom een kienavond. Deze kienavond is voor het goede doel van Piet Mommen. Piet Mommen heeft ons nog medegedeeld dat hij ons hartelijk bedankt voor de financiële steun het afgelopen jaar. Het blindeninstituut en het psychiatrisch centrum hebben hier een grote bijdrage van gehad. Het kienen begint om 19.45 uur. Introduced zijn welkom. De Aostrumse zangkompeneej is een gezellig maar serieus repeterend man nenkoor. Wij zijn nog op zoek naar enkele zangers. Degenen die interesse hebben kunnen vrijblijvend eens een repetitie bijwonen. Wij repeteren elke dinsdagavond vanaf 21.00 uur in de zaal van het Allemanscafé in Oostrum. Inlichtingen en of afmeldingen bij Frank Ritmeyer, tel. 584565. PEEL EN MAAS WEEKBLAD De LVB bedankt iedereen die spon taan heeft meegewerkt aan de wafelactie van 29 dec.jl. Computercursussen Het Internet en e-mail gaan een steeds grotere rol spelen in ons dagelijks leven. Voor ouderen behoeft dat niet te beteke nen, dat men daar niet aan kan meedoen. Door middel van computercursussen kunt u op de hoogte worden gebracht van Internet en alles wat daar mee samenhangt. Voor mensen, die geen ervaring hebben met de computer is er een beginnerscursus. Daarna kunt u deelnemen aan een vervolgcursus en daarna ligt het Internet voor u open! Op dit moment is de beginnerscursus praktisch volgeboekt. Een volgende cur sus start, zodra zich voldoende nieuwe deelnemers hebben aangemeld. U kunt zich daarvoor nu reeds opge ven bij de heer A. Turkenburg; telefoon 54 8040. Nieuwjaarsbijeenkomst Op 10 januari a.s. is er in De Kemphaan een nieuwjaarsbijeenkomst, waarbij alle ouderen welkom zijn. Aanvang 15.00 uur. Kaartverkoop Cirucs Mök Volgende maand zal er weer een spe ciale voorstelling van Circus Mök zijn voor de ouderen. Op zaterdag 8 januari a.s. is er een bijzondere kaartverkoop voor deze voorstelling in "De Evenaar" aan de Merseloseweg. Kaartverkoop van 9.30 uur tot 11.30 uur. Gezellig koffiedrinken in de Kemphaan Voor zondag 9 januari 2000 worden alle 50-plussers uitgenodigd om tussen 10.45 uur en 12.30 uur in De Kemphaan een kopje koffie met leeftijdsgenoten te komen drinken. U hoeft geen lid te zijn van een ouderenvereniging. Ombudsman van de KBO De KBO heeft een ombudsman, die helpt bij het oplossen van problemen met overheids- en andere instanties en die advies geeft bij het invullen van ingewikkelde formulieren. Deze hulp is kosteloos. U kunt de ombudsman bellen onder nummer 54 80 40. Lidmaatschap van de KBO Voor inlichtingen over het lidmaat schap van de KBO en de daaraan ver bonden voordelen kunt u contact opne men met de heer G. van Meijel; telefoonnummer 58 63 89. Activiteiten 8 jan.: Kaartverkoop voor Circus Mök. 9 jan.: Koffiedrinken in de Kemphaan vanaf 10.45 uur. 10 jan.: Nieuwjaarsbijeenkomst in De Kemphaan; aanvang 15.00 uur. 3 feb.: Kienen in Het Schuttersveld; aan vang 19.00 uur. Groot Vocaal Ensemble Dinsdag 11 januari a.s.: repetitie van 20.00 uur tot 22.15 uur in de Opmaat, Oostsingel 37 te Venray Afmelden: Margreet Gröniger, tel.: 0478-582590 (bij voorkeur tussen 18.00 uur en 19.00 uur). Oud papier kunt u deponeren in de con tainer bij De la Roy, Gasstraat 6. Zou u ook wel eens willen zingen in een koor? Wij kunnen in alle partijen ver sterking gebruiken. U bent van harte welkom om een keer mee te komen zin gen, de sfeer te proeven en kennis te maken met onze manier van werken. Informatie over het koor geeft u graag Marjo Kuypers-Mater, tel.: 0478- 513191. Kinderkoor Maandag 10 jan.: koorrepetitie van 15.30-16.30 uur. Maandag 17 jan.: GEEN repetitie. Zondag 30 jan.: Gezinsmis Grote Kerk om 11.00 uur. Voor informatie over ons kinderkoor: Joke Halmans, tel. 583806. Jeugdkoor Dinsdag 11, 18 en 25 jan.: koorrepetitie van 19.00-20.30 uur. Nieuwe jongelui zijn welkom bij ons koor. We repeteren op dinsdagavond in het zaaltje onder de Grote Kerk. Je bent welkom vanaf 11 jaar, ofwel groep 8. Tot ongeveer 25 jaar. Voor informatie over ons jeugdkoor: José Kusters, tel. 511707. Close Harmony Group Woensdag 12, 19 en 26 jan.: Repetitie om 20.15 uur. Afmelden bij Gerti: tel. 631306. Voor informatie: Nelly Steegh, tel. 586821. Donderdag 6 jan.: 14.00 activiteitenmid dag ouderenvereniging met koersbal en kaarten. Vrijdag 7 jan.: Feestvergadering Reisvereniging Efkus Weg. Maandag 10 jan.: 20.00 clubavond, sjoelclub den Hoender. Dinsdag 11 jan.: 13.15-16.30 handwerk groep Vlijtige Liesjes; 20.00 AB verga dering, Stichting wijkcentrum Noord west. Woensdag 12 jan.: 09.00 Groep 1 volks dansen; 10.30 volksdansen groep 2; 14.00 handwerkgroep Den Hoender; 19.00 Yoga, info: tel. 514269. Donderdag 13 jan.: 14.00 activiteiten middag Ouderenvereniging met Koersbal en Kaarten. Vrijdag 14 jan.: 20.00 Paranormale avond met Mieke de Hoog uit Boxmeer. Zaterdag 15 jan.: 20.00 Feestavond Vrijwilligers Wijkcentrum Den Hoender. Vrijdag 7 jan. 15.00 uur feestelijke eucharistieviering ter gelegenheid van het 40-jarig huwelijksjubileum van Jan en Thea Driessen-Arts, in de dekenale kerk van St. Petrus' Banden. Leden van Crescendo worden om 14.45 uur, in uni form, in de kerk verwacht. De algemene vergadering wordt gehou den op donderdag 27 januari a.s. om 18.00 uur in zaal Thielen aan het Kennedyplein. Zaterdag 22 jan. jaarvergadering Rebo Limburg in de Schakel in Reuver. Aanvang 14.00 uur. Enkele afgevaardig den van Crescendo zullen daarbij aan wezig zijn. Repetities: elke woensdag van 18.00 tot 19.30 uur in De Kemphaan aan het Kennedyplein. Afmeldingen bij: mw. A. v.d. Bekerom, tel. 580409 of mw. Van. Hooren, tel. 580378. Algemene informatie: secretari aat, tel. 583428. Harmonieorkest 6 Jan.: 20.00 uur repetitie; 8 jan. extra repetitie 18.30; 13 jan. 20.00 repetitie. Afmelden: H. v.d. Steeg, tel. 582539. Agenda: 9 jan.: Nieuwjaarsconcert, 09.45 uur repetitie; aanvang concert 12.20 uur. 6 febr.: Joekskapellenfestival. Jeugdorkest Donderdag 6 jan.: 18.45 uur repetitie. Afmelden: P. Noten, tel. 587858. Agenda: 9 jan.: Nieuwjaarsconcert; aanvang 11.30. 6 feb.: Joekskapellenfestival. 30 april, 6-7 mei; 14 mei. Drumband Dinsdag 10 jan.: 20.00 uur repetitie. Afmelden: Dorien van der Giessen, tel. 589317. Agenda: 9 jan.: Nieuwjaarsconcert. 6 febr.: Joekskapellenfestival. Bestuur 9 jan. Nieuwjaarsconcert, aanvang 11.00 uur. Repetitie: Donderdag 6 jan. 19.30 uur: Repetitie Bariton en Bas. 20.00 uur: Repetitie voor het gehele koor 21.30 uur Nieuwjaarstreffen. Alle partners worden verwacht! Donderdag 13 jan. 19.30 uur: Repetitie Tenor 1 en Tenor 2. 20.00 uur: Repetitie voor het gehele koor Donderdag 20 jan. 19.30 uur: Repetitie Bas en Bariton 20.00 uur: Repetitie voor het gehele koor. Optredens/Evenementen: 6 jan, Nieuwjaarstreffen. 27 Febr. Opstoekmatinee Afmelden bij Hans Arts (tel. 584023) (Bij voorkeur tussen 18.30 en 19.00 uur) Oud papier: kunt u afleveren bij de VMK-container aan de Molenhofweg. (De weg tegenover de voormalige zui velfabriek) (Staat aangegeven!) Bij voorbaat dank voor uw medewer king! Maandag 10 jan.: 18.45 uur repetitie Beukenrode. Zondag 30 jan.: 11.00 repetitie Annakapel. Zaterdag 12 feb.: 19.00 50 jarig kloos terjubileum Grote Kerk. Zondag 16 april: 10.00 Palmzondaguitvoering Beukenrode. Donderdag 20 april: 16.00 Witte Donderdag uitvoering Schuttersveld. Afmelding bij secretariaat: J. v. Loon, 0478-585422. Vrijdag 7 jan.: 19.00 uur repetitie jon gens; 19.45 uur inzingen mannen; 20.00 uur repetitie hele koor. Zaterdag 8 jan.: Tussen 10.00 - 12.00 uur oud papier inleveren in de papier- container bij Eurodump aan de Nieuwhuisweg; 19.45 uur repetitie Promo-koor. Om 21.00 uur is er een ver gadering voor het Promo-koor. Dinsdag 11 jan.: 19.00 uur repetitie jon gens. Woensdag 12 jan.: 18.30 uur oud papier ophalen in Landweert I+II. Agenda: Vrijdag 14 jan.: Feestavond. De jongens worden om 18.45 uur in de Galmhut verwacht. Zaterdag 8 jan.: 20.00 jaarvergadering Wijkvereniging op 't Nipperke. Maandag 10 jan.: 10.30 Volksdansen; 19.00 biljartclub op 't Nipperke; 19.00 Nederlandse les. Dinsdag 11 jan.: 14.00-17.00 Vereniging voor oudere Ons Genoegen, kaarten en biljarten. 19.30 Country-dansgroep Green River, met countrydansles. Woensdag 12 jan.: 09.00 Beter bewe gen, daarna koersbal; 19.30 Country- dansgroep Green River, met country dansles. Donderdag 13 jan.: 10.00 Nederlandse les. Zingt eens in de 2 weken op zondag, tijdens de Hoogmis van 10.30 u, in de Paterskerk aan de Leunseweg - Venray (de kerk van Onze Lieve Vrouw Van Zeven Smarten). Repetities: s'maandags om 20.00 u, in het parochiehuis, Leunseweg 5. Repetities: 's maandags om 20.00 u, in het parochiehuis, Leunseweg 5, Venray. Zaterdag 8 januari: zingen om 19.00 u in Huize Loon, te Overloon. Vervoer onderling te regelen, zoveel mogelijk carpoolen s.v.p. Zondag 16 januari 2000: zingen om 10.30 u in de Paterskerk. Bij ieder optreden gelieve een kwartier voor aanvang aan wezig te zijn. Het nieuwe korenprogramma wordt besproken op 11 januari om 13.30 u in het parochiehuis. Hebt u belangstelling, kom gerust op onze repetitieavond, u bent van harte welkom. Voor meer informatie/aanmelding/afmelding kunt u bellen mw.T.Douwes,tel.0478- 584494 of mw.T. v.d.Heuvel,tel.0478- 583884. Aktiviteitenvereniging Kerstboom versnipperen Op zaterdag 8 januari kunnen de kerstbomen zonder plastic pot vanaf 12.00 uur bij wijkcentrum de Kiosk ingeleverd worden. Voor iedere ingele verde boom wordt een lot uitgedeeld, waarvan op dinsdag 11 januari de eerste trekking plaats vindt. De winnende nummers zullen daarna worden gepubli ceerd. Clown Japie komt naar het Brukske Op zaterdag 8 januari zal clown Japie van 14,00-16.00 uur een doorlopende voorstelling geven in het Brukske in wijkcentrum de Kiosk. Deze middag is voor kinderen tot en met 12 jaar en de entree is 1 gulden. Hiervoor ontvangen de kinderen tijdens de voorstelling twee gratis traktaties. Clown Japie zal deze middag een zeer gevarieerd programma j{ brengen waarbij de bezoekers doorlo- j pend bezig worden gehouden. Donderdag 6 jan. (vanavond), nieuw- jaarsparty voor de kinderen van de groe- 1 pen 5 en 6. Dit speelt zich af tussen 18.30 en 20.00 uur. Om er een feestelijk i tintje aan te geven, wordt iedereen ver wacht met een hoed of hoedje, dus géén pet. Jullie mogen zelf muziek meebren- 1 gen en een dansje zit er ook wel in. Zaterdag 8 jan., contactavond voor de 1 leiding. Maandag 10 jan. van 18.30-20.00 uur i kinderkookcafé voor de kinderen van de j groepen 3 en 4. Op een leuke manier worden wat hapjes klaargemaakt. Dinsdag 11 jan., CDI kwis voor de jeugd van de groepen 7 en 8 plus de j schoolverlaters. Het wordt van 18.30- 20.00 uur een dierenkwis. Je krijgt de j fot van een dier te zien en daar worden i dan vragen over gesteld. Eveneens op dinsdag, kampvergadering voor de leiding, die van plan is mee te gaan op het kamp, dat in de meivakantie plaats vindt. De vergadering begint om 20.15 uur. Donderdag 13 jan.: kwis voorde kinde ren van de groepen 5 en 6. Hier kan (namaak) geld bij worden ingezet. De eerstvolgende repetitie is woens dag 12 januari a.s. om 20.00 uur bij zaal Thielen.. Afmeldingen bij Jeanny Jenniskens, telefoon 516877. Agenda 27 feb.:Opstoekmatinee Wij zijn op zoek naar uitbreiding van ons koor en willen graag nieuwe sopra nen, mezzo's en alten verwelkomen. Heb je zin in zingen en denk je dat je het bij ons koor wel naar je zin zult hebben dan nodigen we je van harte uit geheel vrijblijvend enkele repetities bij te wonen. Bel voor verdere informatie even met onze voorzitter, Jeanny Jenniskens, telefoon 516877. Nieuwjaarsreceptie Wijkvereniging Landweert Ook dit jaar houdt wijkvereniging Landweert haar traditionele nieuwjaars receptie. Alle leden van wijkvereniging Landweert worden van harte uitgeno digd om gezamenlijk een toast uit te brengen op het jaar 2000 en het nieuwe millennium. Onder het genot van een hapje en een drankje, en terwijl een strijkorkestje voor stemmige muziek zorgt, kan men napraten over het afgelo pen jaar 1999 of vooruitzien op het nieuwe millennium, Tijdens deze nieuwjaarsreceptie zal ook weer iemand, die zich extra ver dienstelijk heeft gemaakt voor de wijk Landweert, de onderscheiding 't Zilveren Bömke' worden uitgereikt. De nieuwjaarsreceptie zal plaatsvin den op zondag 9 januari in wijkgebouw 't Stekske in Landweert. De receptie duurt van 15.00 tot 18.00 uur. Inbraak woning Dinsdagmorgen rond 05.00 uur werd door een bewoner van een woning aan de Kleine Mortel in Overloon twee inbrekers op heterdaad betrapt. Het duo nam na ontdekking de benen. Ter plekke bleek dat zij een fotocamera, een mobie le telefoon en autosleutels hadden mee genomen. Tevens mist de bewoner een portemonnee met enkele honderden gul dens en een leren jas. De daders zijn binnengekomen na het vernielen van een bovenlicht.

Peel en Maas | 2000 | | pagina 12