Venray verdient een hoofdklasser Nieuwe stunt H V C/Computer Work in bekertoernooi? Scholieren kampioenschappen tafeltennissen Atletiek Vereniging Venray-Regio SV Venray Bridgeclub Common Sense Bridgeclub Klavertje Vier Duivensport Handboog vereniging Ons Genoegen Ysselsteyn Ruitersport St. Jan Merselo Wim Jacobs verlengt contract bij VVV S.V. Merselo Tennisvereniging LVH Bridgeclub Venray InterChalet kasteelloop TAS- bridgetoernooi Biljartclub SNA Oostrum 50 jaar Rooyse V.K. Red Stars Midgetgolf Buitenlust ATB- vereniging Mudhunters jW Biljarten Loopgroep De Barrier UW Nobel Oostrum PEEL EN MAAS donderdag 30 december 1999 - Pagina 15 Voorzitter Wiel Michiels wil terug naar de top Door Henk Willemssen Al ruim zeven jaar hanteert Wiel Michiels de voorzittershamer bij SV Venray. Maar hij heeft zich nog nooit zo bekommerd om de prestaties van het eerste elftal dan in het jaar I999. Vlak voor de eeuwwisseling blikt de preses terug op deze roerige periode. Waarin Venray zich ontdeed van het trainersduo Jan Poels en Noud Janssen en waarin, ondanks alle commotie, toch nog pro motie naar de eerste klasse bereikt werd. De preses durft nu zelfs weer aan een terugkeer naar de hoofdklasse te den ken. "Maar daar is het nu nog te vroeg voor. Wellicht dat we over twee jaar wel de laatste sprong voorwaarts kunnen maken. Maar we willen er eerst, zowel op organisatorisch als voetbaltechnisch vlak, helemaal klaar voor zijn", filoso feert Michiels. Wiel Michiels trekt een briefje uit zijn portemonnee en vouwt het open. "Kijk hier, de stand van maan dag 8 maart 1999. En we staan er niet best voor in de 2e klasse. Venray heeft slechts zeventien punten uit veertien duels. Dat hadden er minstens dertig moeten zijn. Toen hadden we een pro bleem. Er moest daarom iets gebeuren." De eerder voorgenomen contractverlen ging met hoofdtrainer Jan Poels gaat niet door. Na bijna vijf seizoenen moet ex-speler Poels zijn biezen pakken. Voorzitter Michiels gooit olie op het vuur door op eigen houtje oud-trainer Leo Beerendonk te benaderen om per onmiddelijk het roer van Jan Poels over te nemen. Ondanks of juist door alle tumult komt de omslag. Na een sterke eindsprint finisht Venray als vierde en bereikt op de valreep de nacompetitie. De successenreeks is dan niet meer te stoppen want Venray wint daarin alle vier duels. En op de gedenkwaardige donderdag 3 juni gaan Jan Poels en Noud Janssen op de schouders. Door de 1-0 zege op Heer is Venray weer eerste klasser. "ledereen was natuurlijk blij op dat moment. Alleen was het vervelend voor Poels en Janssen dat het zo gelopen 's. Niet alleen zij maar ook het bestuur zijn de verliezers in deze kwestie. En ik betreur het dat de band met Jan en Noud nog steeds niet hersteld is. Toch hoop ik dat het ooit nog goed komt." Toen Wiel Michiels in het najaar van 1992 aantrad als voorzitter was Venray nog een stabiele hoofdklasser. "In mijn eerste jaren hadden de prestaties van de hoofdmacht niet de hoogste prioriteit. Want op organisatorisch en financieel gebied lagen er vele problemen. Daarmee zijn we aan de slag gegaan. Er kwam een beleidsplan, de vereniging is geherstructureerd en de accommodatie werd aangepakt. Deze zaken zijn nu bijna voor elkaar. In die periode steeg het ledenaantal van 700 naar 1300 leden. Maar er is ook kritiek geweest. Daardoor hebben we ons niet van de wijs laten brengen. We hebben ons nooit laten leiden door de waan van de dag. We zijn een duidelijke weg ingeslagen en daarin zijn we altijd blijven geloven. Ondanks alle tegenslag. Niet overhaast maar wel uiterst doelgericht zijn we te werk gegaan om er een gezonde vereni ging van te maken." Maar op het sportieve vlak vielen de prestaties tegen. Het ooit zo trotse Venrayse vaandelteam, dat in 1989 nog kampioen in de hoofdklasse werd, degradeerde in 1995 en in 1997. "Die eerste degradatie was voorzien. Maar die tweede zeker niet. Daarom moesten we afgelopen seizoen ook per se promo veren. We hadden voor het seizoen dui delijk ingezet op promotie naar de eerste klasse. En dat hebben we ook bereikt al heeft dat wel zijn prijs gekend." Wiel Michiels wil ervoor waken dat het eerste elftal te veel aandacht opeist. Ook wil hij per se voorkomen dat er buiten het bestuur om door sponsors een geldcir cuit rond de hoofdmacht ontstaat. "Venray is gegroeid van een dorp naar een stad. En in zo'n plaats hoort een voetbalhoofdklasser thuis. Als we naar de hoofdklasse gaan dan mag dat nooit ten koste van de vereniging gaan. Wij willen de voorwaarden scheppen om str aks langdurig in de hoofdklasse te ver blijven. Dat wil zeggen binnen de fiscale grenzen en de regels die de KNVB daar voor stelt. Dus sponsors die spelers wil len betalen en invloed willen uitoefenen zijn niet welkom. Er gebéurt niets buiten het bestuur om en het bestuur houdt ten allen tijde de touwtjes in handen. Het eerste elftal moet het eindresultaat zijn van de positieve ontwikkelingen in de totale vereniging. Een goede jeugdoplei ding en een sterk financieel en organisa torisch draagvlak moeten als basis die nen. Daarbij vind ik dat een voetbalclub van 1300 leden niet alleen door vrijwil ligers gerund kan worden. We zijn daar om bezig om op technisch/organisato risch vlak een professionele kracht aan te trekken. Noem het een technisch manager die het beleid van de club uit draagt. Ik denk dat zo'n betaalde kracht op termijn noodzakelijk is." Voorzitter Michiels hoopt de samen werking met hoofdtrainer Hans Vergeer en zijn assistenten John Beerkens en Henk Langstraat te continueren. "Het mag duidelijk zijn dat we heel tevreden zijn over de nieuwe trainer Hans Vergeer. Hij is in een korte tijd een SVV'er in hart en nieren geworden. Op een positieve en verfrissende manier heeft hij SV Venray op technisch gebied een versnelling gegeven. We onderhan delen nu over een contractverlenging. Niet wat we willen maar wat we kunnen is daarbij het uitgangspunt. Ook is gebleken dat wij de eigen spelers vast kunnen houden. Blijkbaar is geld niet het bindmiddel. Ik ben er trots op dat de Venrayse voetballers een goede binding hebben met deze club." De bekersensaties tegen Bunga Melati en ZVV Hilversum liggen nog vers in het geheugen. Daardoor drong HVC/ComputerWork door tot de kwart finales van het landelijke bekertoernooi. Daarin lootte de Venrayse zaalvoetbal club opnieuw gunstig. Want voor de derde keer op rij komt een eredivisie- ploeg naar Venray. Komende maandag 3 januari is ADL/Copy Company te gast in sporthal De Wetteling. Dit team uit Hilvarenbeek bezet momenteel samen met Bunga Melati een gedeelde vijfde plaats in de eredivisie. De belangrijkste spelers uit het Brabantse team zijn topscorer Jeroen Rooyakkers en international Johan Marcé. De bekersuccessen van HVC/ComputerWork gingen in de laat ste weken ten koste van prestaties in de competitie. Het team van coach Leon Verhorevoort verloor eerst van hekken sluiter SB/Van der Venne en ging ver volgens voor eigen publiek kansloos met 0-5 onderuit tegen Fermonia Boys met een uitblinkende John de Bever. Maar wellicht heeft de rustperiode van drie weken de Venrayse zaal voetbal Iers goed gedaan. Het thuispubliek zal komende maandag opnieuw uitlopen in de hoop weer van een Venrayse beker stunt te kunnen genieten. Maar ADL/Copy Company zal door de beke ruitschakeling van Bunga Melati en ZVV Hilversum dubbel gewaarschuwd zijn. Het bekerduel begint om 20.30 uur. Trainingen De trainingen voor de pupillen en de ABCD-jeugd vervallen in de laatste week van december en de eerste week van januari. De eerstvolgende training voor de jeugd is op woensdag 12 januari a.s. (zaaltraining) en van die datum zijn de trainingstijden als volgt: Pupillen: woensdag 17.30-18.30 zaal; zaterdag 10.30-11.45 baan. C/D junioren: woensdag 17.30-18.30 zaal; donderdag 17.30-19.00 baan. A/B junioren: woensdag 17.30-18.30 zaal; donderdag 19.00-20.30 baan. De zaaltrainingen worden gehouden in sporthal de Weert, Kruidenlaan 103 (Landweert). De baantrainingen worden gehouden op de kunststofbaan, sport park de Wieen. Informatie: 1Bij de trainers of bij secr. Atletiekraad, tel. 588217; 2. Ledenadministratie: tel. 582842. Training G-groep donderdag van 19.00-20.00 zaal locatie Raayland Oost. Informatie: tel. 515025. Opening papiercontainer Weg in de Berg in verband met de feestdagen is de papiercontainer geopend op vrijdag 31 december van 09.00-14.00 uur. Dinsdag 4 jan.: Clubavond: Het grote zoek je spelers spel. Denk aan de zaklamp. EI-E4 18.00-19.00 E5-E9 19.00-20.00 Woensdag 5 jan.: Clubavond: Ren je rot. FI-F6 18.00-19.00 Donderdag 6 jan.: Clubavond: Het grote zoek je spelers spel. Denk aan de zaklamp. EI0-EI4 18.00-19.00 Ml, M2 en M3 19.00-20.00 Deze feestelijke 'vrije' bridgeavond werd goed bezocht. De uitslag was als volgt: Geel: 1. Ds. v. Ham-Korsmit; 2. Hr. Koopman-Linders; 3. Ds. Tacken- v.d. Voorn. Rood: 1. Mw. Tax-hr. Mertens; 2. Mw. Schaminee-hr. Oudenhoven; 3. Ds. v. Goinga- Tiggeloven. Wij kunnen nog nieuwe leden gebrui ken. U kunt zich aanmelden bij onze secretaris mw. A. Rooyakkers. Afgelopen donderdag stond de kerstdri ve op het programma. Nadat mw. Poels een korte toespraak had gehouden en haar kerstgedachte had verwoord, werd er begonnen met de drive. Na twee ron den werd er een korte pauze gehouden, waarin er afscheid van dhr. Hermans werd genomen als secretaris van de club. Na veel lovende woorden, foto's, applaus en een gouden klavertje vier, werden de laatste zestien spellen gekaart. Op het einde van de avond werd de uitslag bekend gemaakt en kon ieder een iets moois uit gaan zoeken van de prijzentafel. De uitslag was: Geel: 1Ds. Buyssen-Volleberg; 2. Ep. Kessels; 3. Ds. Bistervels-Vermeulen. Groen: 1. Ds. Rooakkers-Vossen; 2. Ds. v. Ham- Korsmit; 3. Ds. v.d. Boom-v. Glabbeek. Blauw: I. Hr. Canli-Cornelissen; 2. Mw. Claessens-hr. Hermans; 3. Hr. Verheijen-Versleijen. Vanavond is er vrije bridge. Peel&Maas on line http:www.tref.nl/ peel&maas/tpkrant PDV Ysselsteyn Op 2 januari 2000 houden wij een zicht- keuring voor postduiven van 3-tallen; er wordt op vliegtype gekeurd. Het inzet ten is 2 jan. 's middags van 13.30-14.00 uur. Alle drietallen hebben een mooie bruikbare prijs. Verder worden er wat bonnen verkocht en ook enkele levende duiven van zeer sterk spelende liefheb bers uit Limburg en Brabant. Het uitha len van de duiven is tussen 18.00 en 19.00 uur. Dit is allemaal te doen in gemeenschapshuis Smelenhof, Putten weg 2 te Ysselsteyn. Er is ruim voldoende parkeergelegenheid aanwe zig. Aanstaande zondag organiseert hand boogvereniging Ons Genoegen uit Ysselsteyn weer een indoorwedstrijd in sporthal de Wetteling. De wedstrijd word ook nu weer geschoten op een afstand van 18 meter. Op deze afstand moeten vanaf dit jaar ook alle afdelings competitiewedstrijden worden gescho ten. Ook de Kring- en Nationale kam pioenschapen worden hierop geschoten. De blazoenen meten 40 bij 40 cm. De meeste van de deelnemers komen uit Limburg en Brabant. Op de inschrij- vingslijst staan diversen namen van Nederlands beste dames- en herenschut- ters. Ook zullen leden van de pre-olym- pische ploeg deelnemen. Dit team zal, mits vormbehoud wordt aangetoond, deelnemen aan de spelen in het Australische Sydney. Ook het winnende compoundteam, uitgeroepen op het sportgala Venray, zal de strijd aanbinden met verschillende nationale toppers. De eerste groep begint om 10.00 uur met de proefseries waarna 20 series van drie pijlen volgen. Om 14.00 uur verschijnt de grootste groep met de meeste top sporters aan de meet. De wedstrijd, welke vrij toegankelijk is voor het publ- kiek, eindigt om ongeveer 17.00 uur. Afgelopen zondag werd er in de manege van Meerlo de derde en tevens laatste selectiespringwedstrijd voor paarden van onze kring Noord-Limburg afgewerkt. In de prijzen reden: Mark Janssen met Little Mïstery was de grote overwinnaar in de kl. L. Petra van Dijck wist met drie prijzen huiswaarts te keren; met Ivestor kl. L 3ed; met Murdoc 7e kl. L. kl. M 2e met Limmertair. Ook de ponyruiters werden in Asten- Heusden een springwedstrijd aangebo den. Kathelijne Maessen van onze ver eniging startte hier succesvol en behaalde een le pl. sprinakl. DZ met Nicol. Reservekeeper Wim Jacobs heeft bij VVV zijn contract met 1 jaar verlengd. Wim, die al vanaf 1994 in dienst is bij VVV, is de laatste tijd ook herhaaldelijk als eerste keeper door trainer Hennie Spijkerman ingezet. Naast zijn functie als keeper is de 35-jarige Leunenaar ook trainer van de keepers van de jeugdafde ling van VVV. Er is dan ook door beide partijen de intentie uitgesproken om de samenwerking na het seizoen 2000- 20001 te continueren op basis van keep erstrainer. Trainingen Deze en volgende week zijn er geen veldtrainingen. Op dinsdag 11 januari 2000 worden de trainingen hervat. Zaalvoetbaltoernooi Op zondag 9 januari a.s. wordt het onderlinge zaalvoetbaltoernooi georga niseerd. Deelname is mogelijk voor alle leden voorzover zij 16 jaar of ouder zijn. Het toernooi vindt plaats in sporthal de Wetteling, aanvang 13.00 uur. Bijeenkomst om 12.30 uur in de sport hal. Einde toernooi 17.00 uur. Wij ver wachten een grote deelname. Opgave bij de eigen leider tot 30 december 1999. Nieuwjaarsbijeenkomst De nieuwjaarsbijeenkomst van SV Merselo wordt gehouden op zaterdag 1 januari 2000 in de kantine. Vanaf 14.00 uur is iedereen van harte welkom. Indoortoemooi Zondag 16 januari 2000 wordt weer het jaarlijks zeer geslaagde indoor-toer- nooi voor de senioren van LVH georga niseerd. De partijen worden vanaf 13.00 uur ingeroosterd. Iedereen is weer van harte welkom. Het inschrijfgeld bedraagt fl. 15,00 p.p. Het inschrijfformulier graag uiterlijk 8 januari in de brievenbus van het club huis deponeren. Graag tot ziens op zon dag 16 januari a.s. Donderdag 23 december 1999 wordt in de analen van Bridgeclub Venray bij geschreven als de laatste avond van de twintigste eeuw dat er in clubverband bij ons gebridged werd. Onze kerstdrive zal nog wel enige tijd in de herinnering blij ven als een heel bijzondere. Op de eerste plaats was er onze onovertroffen nakaar ten De tweede alweer van de dertiende jaargang. De prijzentafel zag er weer zeer verzorgd uit en het afsluitende hapje overtrof onze verwachtingen. Het was in tweewoorden: Helemaal Af. We konden het misschien wel beschouwen als een voorproefje van hetgeen ons in de maand mei te wachten staat. De vie ring van ons 50-jarig jubileum. De prij zen werden voor deze keer anders ver deeld als normaal. We begonnen in het midden en gingen dan afwisselend naar boven en naar beneden. De paren die hoog scoorden kregen derhalve niet als eerste hun prijs, maar zij kunnen zich troosten met de vele punten die ze voor de vrije avond weer bij elkaar sprokkel den. Deze week slaan we even over maar op donderdag 7 januari starten we met onze tweede competitieronde. De uitslagen van afgelopen week: Geel: 1. Ds. Jeurissen-Schaeffers; 2. Ep. V. Hooft; 3. Ds. Verbove-de Weert. Rood: 1. Mw. Cals-hr. Hendriks; 2. Hr. Keizers-Teunissen; 3. Ds. Gorree- Tacken. Groen: 1. Hr. Groenewold- Verschuyten; 2. Mw. Delsing-hr. Peetjens; 3. Ep. V. Genugten. Tweede kerstdag werd de traitionele InterChalet kastelloop al weer voor de zevende keer bij de scheidsrechtersver- eniging Horst-Venray gelopen. Helaas waren de weer goden ons dit jaar niet goed gezind, toch verschenen er meer dan 170 lopers en loopsters op diverse afstanden. Men kwam wederom van heinde en verre. Uit de regio, uit het Brabantse en nog verder zoals Amsterdam, Rotterdam en Nijmegen,. Uit de InterChalet kasteelloop blijkt toch dat vele lopers deze datum gereser veerd hebben in hun loopagenda. Dit jaar liepen ongeveer 25 mensen voor de vijfde keer mee en kregen hiervoor een mooie oorkonde. Na de prijsuitreiking was er weer een grandioze tombola. Kort samengevat kunnen we stellen dat het weer een succesvolle InterChalet kasteelloop betrof. Uiteraard zal de loop in de volgend eeuw volgens traditie worden voortgezet. Uitslagen: 1500m meisjes 10-12 jr.3. Karlien Dinghs uit Castenray, 7,07.4800m dames vanaf 16 jr.: 1. Drien Hendrikx uit Ysselsteyn 20,45. 4800m hjeren 16-39 jr.: 3. Mart van Rooij uit Venray 17,21.op 4800m heren 40-49 jr.: 2. Jan Poels uit Venray 17,10. 9600m heren vanaf 50 jr.: 2. Willem Freriks uit Venray 38.50 Woensdag 5 januari wordt in de Kiosk een open voorronde gespeeld van het Tas toernooi. Iedereen die kan bridgen en na de feestdagen eens lekker ont spannen een bridgekaartje wil leggen is van harte welkom. U mag. maar het hoeft niet, van te voren even bellen dat u met uw partner van de partij wilt zijn. Er wordt gespeed volgens de spelregels voor Wedstrijdbridge 1997 van de NBB. Het inschrijfgeld bedraagt ƒ15,-. te vol doen aan de zaal. We beginnen om 19.45 uur. Graag tijdig aanwezig zijn, want de inschrijving vraagt wat tijd. U kunt zich telefonische melden bij Ron van Gaal, tel. 587523. Ter gelegenheid van het 50-jarig jubi leum van SNA zal op 7 januari 2000 een receptie worden gehouden van 19.30 tot 21.00 uur in het clublokaal café-zaal de Karklingel. Er wordt tevens gevierd dat H. Lenssen al 25 jaar bestuurslid is; ook dit wordt niet onopgemerkt gelaten. 2 januari: Avondtoemooi/nieuwjaarsreceptie in sporthal de Wetteling van 20.00-24.0 uur. 3 januari: Alle trainingen in sporthal de Wetteling vervallen i.v.m. voetbalwedstrijd. 4 januari: Wanssum 1 -DV 3 5 januari: Sevenum-DV 2 TTV Red Stars houdt Millenniumfeest Tafeltennisvereniging Red Stars houdt op zaterdagavond 8 januari 2000 een Millenniumfeest. Het feest is voor alle leden en oudleden. Er is een heel aparte receptie, waarin vooral terugge keken wordt in de geschiedenis van TTV Red Stars. Ook zal Petro van de Pas een verrassend optreden verzorgen. De receptie begint om 19.00 uur en die mag je zeker niet missen. Na de receptie is er een lekkere dans avond. De muziek wordt verzorgd door de band 'Lucky Aces'. Om 21.00 uur begint 'Lucky Aces' met spelen en ze stoppen pas om 01.00 uur. Het wordt een avond om niet zomaar voorbij te laten gaan. Komen dus! Ten onrechte meldden wij vorige keer, dat Truus van Dijk met 67 slagen dagwinnares bij de dames werd. Dit berust echter op een misverstand, want het was duidelijk Annie Litjens, die met 60 slagen veruit de beste was. Deze week won Miet Clevers met eveneens 60 slagen, waarbij zij de lei ding alleen in handen nam met een totaal van 385 met aftrek van één stree- pronde. Omdat Riet Lemmens deze keer niet verder kwam dan 63 slagen, moest zij zich met drie slagen meer (388) tevreden stellen met de tweede plaats, echter ruim voor Bets Wilms met 417, Truus van Dijk met 418, Annie Litjens met 427 en Jo Litjens met 440 slagen. Bij de heren eindigde de wedstrijd in een ex-aequo. Hiervoor tekenden Jan Engels en Harrie Lenssen, die beiden 51 slagen nodig hadden. Laatsgenoemde heeft na aftrek van één streepronde met 298 slagen al een behoorlijke voor sprong op zijn naaste concurrenten Gerrit Vermeulen (314), Jan Engels (333), Gerard Lemmens (342) Huub Straatman (347) en Piet van der Eist (348). AFZIEN, dat is de beste omschrijving voor de tocht van afgelopen zondag. Deze tocht was in Schaijk. Aan de tocht was er niets fout maar de weergoden waren ons niet bijzonder goed gestemd. Tijdens het heenrijden regende het aan een stuk en ook tijdens de tocht hield het niet meer op. Nou is regen en het rijden in de bossen de best denkbare combina tie voor MUDHUNTERS, maar deze keer was het toch wel extra zwaar. In de tijd waar je normaal een tocht van 45 km in af legt hebben we zondag een tocht van 35 km gereden. Leuk aan zo iets is, hoe je er na zo'n tocht dan uit ziet. Onder een dikke laag modder kom je aan de eindstreep en als je je fiets niet afspoelt voor je hem weg zet vind je hem daarna niet meer terug. Nog leuker is de aanblik van een aan tal mensen die zich na het volbrengen van de opgave in droge kleding steken en dan een verwarming opzoeken om een beetje op temperatuur te komen. Vaak dacht ik: je moet toch wel erg gek zijn om op tweede kerstdag met zo'n weer in de modder te gaan fietsen. Nou denkt iedereen dat we een stelle tje fanatiekelingen zijn die door weer en wind op pad gaan. In grote lijnen is dat ook zo want er niets mooier dan het trot seren van de natuurelementen. Maar ook Mudhunters hebben hun grenzen. Voor beginners en minder gevorderden is er volop ook plaats in onze vereniging, vooral de toestroom van jongeren rond de 15 jaar. Vooral nu je wekelijks een tocht kunt rijden is onze sport erg leuk om te doen. Dames zijn in hel bijzonder erg welkom, op dit moment is ongeveer 12 van onze leden vrouw en eigenlijk willen we naar de 25 dus dames zet hem op. Planning voor de komende weken. Zondag 2 januari vertrek 8.00uur voor een tocht in Swalmen, 25 of 45 km. Zondag 9 januari vertrek 8-OOuur voor een tocht in Asten, 30 of 45 km. Zondag 16 januari verrek 8.00uur PER FIETS voor een tocht in Overloon. 25 of 40 km. Zondag 23 januari onze jaarinluiding met Brunch. Meld je zo snel mogelijk aan. Voor informatie bel je met Piet op 0478- 589880 of kom gewoon een keer naar één van de trainingen of tochten. Je kunt altijd één maand uitproberen voor je de beslissing neemt om lid te worden. Door de Venrayse tafeltennisclub Red Stars werden op 28.12.99 bovenstaande kampioenschappen georganiseerd. Liefst 120 kinderen van groep 3 l/m 8 van 16 venrayse basisscholen hadden hiervoor ingeschreven. Volledig nieuw dit jaar was, dat de jongens en meisjes in een aparte klasse waren ingedeeld, wat vooral voor de meisjes tot gevolg had, dat zij meer wedstrijden konden spelen en vooral ook dat er finaleplaatsen voor de meisjes waren weggelegd, 's- Morgens werd er gestreden om plaats 1 en 2 in een meerkamp, 's-middags wer den de de halve finales en de finales gehouden. De strijd om de bokaal voor de beste school was tot op het einde spannend. Uiteindelijk werd basisschool De Foekepot winnaar met slechts 3 punten voorsprong op de nummer 2 Coninxhof. De uitslagen van de individuele groe pen zijn als volgt: Groep 3/4 Jongens en Meisjes: 1. Ruud Gossens Keg: 2. Remond Frerejan Landweert; 3. Mike ten Holder Landweert; 4. Max Thijssen Kemp. Groep 5/6 Meisjes: 1. Britt Houwen Bongerd; 2. Nienke Bekkema Foekepot; 3. Loes Bonants Foekepot; 4. Michelle Korsten Bongerd. Groep 5/6 Jongens: Groep 7 Jongens: 1. Ben Hortulanus Foekepot; 1. Tijs Bouwmans Coninxhof; 2. Ernest Cruijsberg Foekepot; 2. Luc Thijssen Hommel; 3. Roel Creemers Kemp; 3. Stan Keijzers Coninxhof; 4. Rob Loeffen Bongerd; 4. Rob Hovens Vlaswei. Groep 7/8 Meisjes: 1. Anne Boer Coninxhof; 2. Justine Janssen Foekepot; 3. Janneke v.Lieshout Coninxhof; 4. Lineke Steeghs Maria Oirlo. Groep 8 Jongens: 1Bart Bekkema Foekepot; 2. Arjen v.Geffen Keg: 3. Frank Swinkels Landweert; 4. Murat Kayabasi Landweert. Alle finalisten gingen met een prijs naar huis, en mogen als extraatje a.s. januari iedere donderdag van 17.30 - 19.00 uur gratis komen kennismaken/trainen. Uitslagen VBB OGO 3-HGL 2 HGL 4-HGL 3 SNA 2-HGL 1 2-7 2-7 7-2 Uitslagen VBB: LBC 1 DOS 1 5-2 Wiel Vermeulen won zijn partij in 19 beurten, wat hem een gemiddelde van 11,00 opleverde. DOS 2 Podium 5-4 Voor de punten zorgden Jan Barents en Frank Voermans. De laatste had slechts 16 beurten nodig en scoorde zo een gemiddelde van 3,13. DOS 3 HGL 3 4-5 Piet Barents en Frits van der Waerden bezorgden DOS de punten. DOS 5 OGO 5 7-2 Miep Weerts won haar partij in 15 beur ten (gem. 1.67 met een hoogste serie van 6), terwijl ook Silvia Nouwens en Jenny Peereboom de punten thuishielden. driebanden: SNA - DOS 1 5-2 Alleen Huub van Rhee wist de punten mee naar huis te nemen. DOS 2 BCY 1 4-3 Louis Janssen en Ton van Gaaien hiel den de punten thuis. Programma VBB: maandag 03-01 DOS 4 I LBC 4 DOS 2 DOS 1 (3-banden) SVD 2 DOS 5 dinsdag 04-01 Ev/Steeg 2 DOS 3 donderdag 06-01 DOS 1 RLZ 1 000 1 DOS 2 Uitslagen KNBB: DOS Cl-Vriendenkring 4-3 Wiel Vermeulen troefde zijn tegenstan der in 14 beurten af (gem. 16,07) en Gerrit Vermeulen was ook succesvol in 21 beurten (gem. 7,62) Klotske - DOS C2 3-4 Piet Gommans en Ad van Gerven wisten beiden de punten te pakken. Programma KNBB: dinsdag 04-01 De Pruuver - DOS C1 donderdag 06-01 BC Helden DOS C2 Stand VBB tot 25 dec. 1999 A.Klasse: 1 DOS 1 16w 74p 2 L'67 1 I7w 67p 3 LBC 1 16w 65p 4 OBK 1 5 RLZ 1 6 VOP 1 7 DWH 1 8 't Anker 1 9 OGO 1 10 SNA 1 B.Klasse: 1 DOS 2 2 Ev/St. I 3 OOO 1 4 OGO 2 5 RLZ 2 6 LBC 2 7 't Podm. 1 8 SNA 2 9 't Trefp. 1 10 VOP 2 11 DWH 2 12 HGL 1 13 SVD 1 14 OPM 1 C.KIasse: 1 LBC.3 2 RLZ 4 3 OGO 3 4 Ev/St. 2 5 L'67 2 6 RLZ 3 7 OOO 2 8 OOO 3 9 BCY I 10't Anker 2 11 't Trefp.2 12 SNA 3 13 DOS 3 14 HGL 2 15 Bios 1 D.KIasse: 1 Podm. 2 2 SVD 2 3 OGO 4 4 LBC 4 5 L'67 3 6 DOS 4 7 Ev/St.3 8 OOO 4 9 HGL 3 10 DOS 5 11 OGO 5 12't Podm. 3 13 HGL 4 Driebanden: 1 L'67 2 OBK 3 BCY 2 4 BCY 1 5 SNA 6 Ev/St. 7 DWH 8 OGO 9 DOS 2 10 DOS 1 Bijzonderheden: A.Klasse: Fr.v/d Boomen 8 brt. gem. B.Klasse: H.Classens 12 brt. gem. 5. 17w 62p 17w 61p I7w 58p 17w 58p 16w 54p 17w 46p I6w 36p 16w 86p 16w 83p 14w 81 p 15w 75p 16w 75p 16w 72p I4w 70p 16w 69p 16w 66p 14w 63p 14w 57p 16w 57p 16w 56p 15w 53p 17w 108p 17w lOOp 16w 95p I6w 87p 16w 79p 17w 79p 15w 77p 16w 76p 17w 73p 17w 65p 16w 64p 17w 63p 17w 59 p 16w 42p I6w 38p 14w 9Ip 14w 88p 14w 74p 14w 71 p 14w 69p 14w 67p 13w 65p 14w 61 p 14w 56p 13w 55p 14w 53p 14w 45p 14w 15p 18w 81 p 17w 78p 17w 74p 18w 7lp 17w 61 p I7w 54p 17w 48p 17w 47p I7w 47p I7w 41p 31.25 16 De laatste week van het jaar en ook van deze eeuw. Maar het volgende jaar gaan we gewoon weer verder. Verder met onze wekelijkse trainingen waarbij het nog steeds om gezondheid en gezel ligheid gaat. Samen hard lopen en soms samen hard lachen. In middels doen we dit als groep al ruim 7 jaar. In die tijd zijn er mensen bij gekomen en er zijn mensen weggegaan. Maar steeds bleven we met een gezellige groep over. Ook het volgende jaar hoop ik dat het zo zal doorgaan. Er zijn binnen onze groep zelfs mensen die zeggen dat ze alleen voor de koffie komen die we na de trai ning drinken. Rond deze tijd zijn er ook diverse mensen die zeggen dat ze komen lopen om hun gewicht beter onder controle te kunnen houden. JA want een training van 75 minuten kost toch al snel 500 kcal. We trainen drie keer per week en de diverse trainingen hebben andere doe len. Op maandag is er de intervaltrai- ning met kortere stukken en veel tech niek. Op donderdag staat er een duurtraining op het programma. En op zaterdag is het een combinatie tussen beiden. Alleen op zaterdagmiddag lopen we nog in het bos, de andere trainingen zijn op het asfalt. De trainingen zijn op: Maandag van 19.15 tot 20.30 vanaf eetcafe "de Barrier" Donderdag van 19.15 tot 20.30 vanaf eetcafe "de Barrier" Zaterdag van 16.00 tot 17.00 vanaf zwembad "de Sprank" Mocht je interesse hebben om een keer te komen meetrainen dan ben je van harte welkom. De eerste maand kun je gratis meetrai nen en het verplicht je tot niets. Voor meer informatie kun je ook bellen met Piet Dupont. telefoon 589880. PEEL EN MAAS WEEKBLAD Afgelopen weekend was voor onze ponyruiters een springconcours in Venlo. Jamy en Stephanie Muysers en Loes Reijnders hebben hieraan deelge nomen en de volgende resultaten behaald: Jamy Muysers 2e springhoogte 50/60 en ook nog een 2e prijs met springhoogte 60/70. Loes Reijders 3e springhoogte 60/70 en tot slot Stephanie Muysers 3e springhoogte 70/80.

Peel en Maas | 1999 | | pagina 15