Noodmeldpunt tijdens jaarwisselin DIRKX VAN SOEST TAXATIES Bekendmaking Kerstboomversnipperir Kennisgeving Kennisgeving BekendmakiiL Afval kalende Zakken rollerij PE1 PEEL EN MAAS donderdag 23 december 1999 - Par Vergunningaanvragen Een groot aantal bedrijven en inrichtingen is verplicht om krachtens de Wet milieubeheer een milieuver gunning aan te vragen. In de milieuver gunning worden milieuvoorschriften opgenomen in het belang van de bescherming van het milieu. De procedure kent 2 fasen: 1. de fase van het opstellen van het ontwerp van het besluit: 2. de fase van het opstellen van het besluit; Bij iedere fase wordt de beslissing op een aanvraag ingevolge de Wet milieubeheer en de Algemene Wet Bestuursrecht bekendgemaakt (hoofdstuk 13 Wet milieubeheer en afdeling 3.5 van de Algemene Wet Bestuursrecht). Het ontwerp van het besluit Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij voornemens zijn een vergun ning krachtens de Wet milieubeheer te verlenen aan: 1. Gebroeders Peters, Timmermannsweg 90 te Ysselsteyn voor een revisiever gunning op grond van artikel 8.4 van de Wet milieubeheer voor een rundvee- en pluimveehouderij, gelegen aan de Timmermannsweg 90 te Ysselsteyn: 2. Nelissen Pluimveebedrijven BV, Rotven 8 te Oirlo voor een revi sievergunning op grond van artikel 8.4 van de Wet milieubeheer voor een pluimveehouderij, gelegen aan de Rotven 8 en Rotven ong. te Oirlo; 3. M.A.G. Rongen. Deurneseweg I32 te Ysselsteyn voor een revisiever gunning op grond van artikel 8.4 van de Wet milieubeheer voor een melkveehouderij, gelegen aan de Deurneseweg 132 te Ysselsteyn; 4. Broekstraat BV, Broekstraat 94 te Helmond voor een uitbreidings/wijzigingsvergunning op grond van artikel 8.4 van de Wet milieubeheer voor het veran deren van een vleesvarkenshoude rij en voor het in werking hebben na de verandering van die onder delen van de inrichting, waarmee de verandering samenhangt, gelegen aan de Beekweg 90,92 en 94 teVredepeel; 5. M. Swinkels, Pastoor Jacobspeel 4 te Ysselsteyn voor een revisiever gunning op grond van artikel 8.4 van de Wet milieubeheer voor een vleesvarkenshouderij met opslag van mest en veevoer, gelegen aan de Pastoor Jacobspeel 4 te Ysselsteyn. 6. Maatschap Wilmsen, Peelweg 4 te Ysselsteyn voor een uitbreidings vergunning op grond van artikel 8.1lid onder b van de Wet milieu beheer voor een spoelplaats en een kadaverplaats, gelegen aan de Kempkensberg 2a te Ysselsteyn; 7. W. Gellings, Grootdorp 8 te Merselo voor een verande ringsvergunning op grond van arti kel 8.4, lid van de Wet milieube heer voor een fokzeugen- en vleesvarkenshouderij, gelegen aan de Grootdorp 8 te Merselo. Dit onder oplegging van voorschrif ten in het belang van de bescherming van het milieu. Het ontwerp van het besluit en alle overige op de aanvraag betrekking hebbende stukken liggen ter inzage van 23 december I999 tot en met 20 januari 2000 in het gemeentehuis, Raadhuisstraat I te Venray, op maan dag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (balie Publieksdiensten). Op telefonische afspraak (0478- 523630) kunnen de stukken ook op een ander tijdstip worden ingezien. Gedurende bovengenoemde perio de kan een ieder schriftelijk gemoti veerde bedenkingen indienen bij het college van burgemeester en wethou ders bedenkingentermijn). Deze kan hierbij verzoeken zijn persoonlij ke gegevens niet bekend te maken. Een ieder wordt, na telefonische afspraak, gedurende de bedenkingen termijn in de gelegenheid gesteld met betrekking tot het ontwerp van het besluit van gedachten te wisselen het zij tot het mondeling inbrengen van bedenkingen daartegen. Alleen degenen die bedenkingen hebben ingebracht op de bovenom schreven wijze en degenen die aanto nen daartoe redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest, zijn later tot het instellen van beroep gerechtigd. Besluiten Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij vergunningen krachtens de Wet milieubeheer hebben verleend aan: IJ. Nooyen, Kanveldweg 8 te Deurne voor een revisievergunning op grond van artikel 8.4 van de Wet milieubeheer voor een vleesvar kenshouderij, gelegen aan de Deurneseweg 177 te Ysselsteyn. De vergunningen worden onder oplegging van voorschriften en/of beperkingen in het belang van de bescherming van het milieu verleend. Het besluit en alle overige op de aanvraag betrekking hebbende stuk ken liggen ter inzage van 23 december 1999 tot en met 3 februari 2000 (6 weken) in het gemeentehuis, Raadhuisstraat I te Venray, op maan dag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (balie Publieksdiensten). Op telefonische afspraak (0478- 523630) kunnen de stukken ook op een ander tijdstip worden ingezien. Gedurende bovengenoemde perio de kan bij de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State een beroepschrift worden inge diend door: a. diegenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit; b. de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over het ontwerp van het besluit; c. diegenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzich te van het ontwerp daarvan zijn aangebracht; d. belanghebbenden aan wie redelij kerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben inge bracht tegen het ontwerp van het besluit. Het beroepschrift moet (in twee voud) worden gericht aan de Raad van State, afdeling Bestuursrechtspraak, postbus 20019, 2500 EA's-Gravenhage. Na afloop van de beroepstermijn wordt de vergunning van kracht, tenzij vóór deze datum beroep is ingesteld en een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening (waaron der een schorsingsverzoek) is inge diend. Het verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Het besluit wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Meldingen Wanneer voor een inrichting reeds een vergunning is verleend kan voor veranderingen van die inrichting en van de werking daarvan in bepaalde gevallen worden volstaan met een melding krachtens artikel 8.19 van de Wet milieubeheer.Voorwaarde hierbij is dat redelijkerwijs moet worden aangenomen dat de veranderingen geen gevolgen hebben voor de aard en omvang, dan wel uitsluitend gunsti- Ingekomen bouwaanvragen Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet treft u onderstaand aan een overzicht van de in de afgelopen week bij burgemees ter en wethouders van Venray ingeko men bouwaanvragen. het bouwen van een industrieël gebouw aan de Macroweg te Venray tnv Van Aerssen Metaalbewerking B.V., Energieweg I te Venray; - het vergroten van de woning aan Molenklefweg 9 te Venray tnv F. Linssen, Molenklefweg 9; - het vergroten van de woning aan de Kaardebol 11 te Venray tnv E. Sengers, Kaardebol 11 - het bouwen van een tuinbouwkas aan de Geysterseweg 28 te Oostrum tnv T. van der Male, Geysterseweg 28; - het vergroten van de woning aan de Brienenlaan 7 te Venray tnv A. Klomp, Kenau Hasselaarstraat 399 te Vlissingen; - het veranderen/vernieuwen van de woning en stal aan de Raadhuisstraat 36 te Venray tnv E.J.H.M. Raedts, Grotestraat 75 te Vierlingsbeek; - het bouwen van een garage/berging en hobbyruimte aan de St. Apolloniastraat 6 te Leunen tnv H.A.H.M. Direks, St. Apolloniastraat 6. Bouwvergunning verleend Burgemeester en wethouders heb ben in de afgelopen week voor onderstaande bouwplannen bouwver gunning verleend. het vergroten van de dekstal aan de Van Broekhuizenstraat 61 te Oostrum tnv Maatschap Janssen, Van Broekhuizenstraat 61 - het bouwen van een garage/ver groten woning aan De Alden Weg 20 te Venray tnv RT. Peijnenborgh, De Alden Weg 20; het bouwen van een overkapping aan de Boterbloem 64 te Venray tnv A.L.J.Achten, Boterbloem 64; - het bouwen van een serre aan de Pavanestraat 8 te Venray tnv J.M.M. Pelzer, Pavanestraat 8; het bouwen van een dakkapel aan de Randenrade 90 te Oostrum tnv P.H.J. van Megen, Randenrade 90; het bouwen van een clublokaal aan de Gezellenbaan 4b te Ysselsteyn tnv H.B.V. Ons Genoegen. Kerkweg 16 te Ysselsteyn; het verhogen van de vleesvarkens stal aan de Veldstraat 28 te Merselo tnv Poels Agro B.V., Veldstraat 28; Zij die ménen door de afgifte van een of meer van deze vergunningen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daarte gen bij het college van burgemeester en wethouders van Venray een gemo tiveerd bezwaarschrift indienen en wel binnen 6 weken na de dag, waar op de beschikking is toegezonden of uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaar schrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publicatie wordt ingediend. Bouwtoestemmng op bouwmelding Burgemeester en wethouders heb ben in de afgelopen week voor onderstaande bouwmelding bouw- toestemming afgegeven. -het bouwen van een dakkapel aan de Teunisbloem 12 te Venray tnv A.A.W.M. Verbeek, Teunisbloem 12. Zij die menen door de afgifte van deze bouwtoestemming rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daartegen bij het colle ge van burgemeester en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaar schrift indienen en wel binnen 6 weken nadat de beschikking is toege zonden of uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaar schrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publicatie wordt ingediend. Bouwvergunning aangevraagd Burgemeester en wethouders zijn voornemens aan de volgende bouw aanvragen medewerking te verlenen, -het bouwen van een sorteerruimte en opslagloods aan de Rotven te .Oirlo tnv Nelissen Pluimveebedrijven B.V., Rotven 8 te Oirlo; het vergroten van de woning aan de Boog (Bongerstraat kavel 13) te Venray tnv R.J.J. Schaeffers, Scholtenstraatje 19 te Venray; het veranderen/vergroten van de woning aan de Wethouder Reintjesstraat 33 te Leunen tnv F.W.J. Keijsers, Kraaksepas 10 te Leunen; - het vergroten van de woning aan de Kaardebol 9 te Venray tnv J.P.M. Smits, Kaardebol 9; - het vergroten van de woning aan de Kaardebol I I te Venray tnv E. Sengers, Kaardebol 11; het vergroten van de woning aan de Randenrade 76 te Oostrum tnv M.M.G.M. Claessens, Randenrade 76; - het veranderen/vergroten van de woning aan de Sleutelbloem 43 te Venray tnv W.A.M. Godschalk, Sleutelbloem 43; De op de bouwaanvragen betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 24 december 1999 gedu rende 2 weken voor eenieder ter inzage bij de afdeling Publieksdiensten. Gedurende deze termijn kunnen eventuele bedenkingen bij burge meester en wethouders worden inge diend. Procedurestart artikel 18a t.b.v. Bouwmelding Burgemeester en wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verlenen van het ter plaatse geldende dan wel van de in voorbereiding zijn de herziening bestemmingsplan ten behoeve van de volgende bouwmel ding. -het bouwen van een schuurtje aan de Dopheide 23 teYsselsteyn tnvJ.G. Smits, Dopheide 23. De op de bouwmelding betrekking hebbende stukken liggen met ingang van 24 december I999 gedurende 2 weken voor een ieder ter inzage bij de balie Publieksdiensten. Gedurende deze termijn kunnen schriftelijk bedenkingen bij burge meester en wethouders worden inge diend. Bouwvergunning aangevraagd (artikel 19 WRO/50 Woningwet) Burgemeester en wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en/of artikel 50 van de Woningwet medewerking te verlenen aan de volgende bouwaan- vraag. -het bouwen van een woning met garage aan de Overloonseweg te Venray tnv B.P.F.M. Jansen,Walstro •15 te Venray. De op de bouwaanvraag betrekking hebbende stukken liggen met ingang van 24 december I999 gedurende 2 weken voor eenieder ter inzage bij de afdeling Publieksdiensten. Gedurende deze termijn kunnen eventuele bedenkingen bij burge meester en wethouders worden inge diend. Venray, 23 december 1999 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, hoofd afdeling Bouwen en Milieu, C.Th. van Velzen. ge gevolgen hebben voor de omvang van de nadelige gevolgen voor het milieu, die de inrichting veroorzaakt. Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat er meldin gen zijn binnengekomen van: 1. Allers Bedrijfswagens BV, Paul Burgmanstraat I te Venray voor het in gebruik nemen van een aan gelegde bovengrondse tank aan de Paul Burgmanstraat I te Venray; 2. Hondenasiel Goumans-Hermus VOF, St. Jozeflaan 2 te Smakt voor het uitbreiden van de opslagruim te aan de St. Jozeflaan 2 te Smakt. De meldingen kunnen worden ingezien van 23 december I999 tot en met 6 januari 20000 (2 weken) in het gemeentehuis, Raadhuisstraat I te Venray, op maandag van 09.00 uur tot 17.30 en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (balie Publieksdiensten). Op telefonische afspraak (0478-523630) kunnen de stukken ook op een ander tijdstip worden ingezien. A.M.v.B.-meldingen Gelet op het bepaalde in de Wet milieubeheer (artikel 8.40 Wm) is bij Algemene Maatregel van Bestuur (A.M.v.B.) een aantal categorieën van bedrijven vrijgesteld van de vergun ningplicht. In deze algemene maatregel van bestuur zijn voor die inrichtingen algemene regels gesteld welke nodig zijn in het belang van de bescherming van het milieu. Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat er A.M.v.B.- meldingen zijn binnengekomen van: 1. Profnorm Venray, Nieuwhuisweg 2 te Venray voor het van toepassing worden van het Besluit opslag vuurwerk milieubeheer aan de Nieuwhuisweg 2 te Venray; 2. Uniklus Venray, Raadhuisstraat 36a te Venray voor het van toepassing worden van het Besluit opslag vuurwerk milieubeheer aan de Raadhuisstraat 36a te Venray. De meldingen kunnen worden inge zien van 23 december I999 tot en met 6 januari 2000 (2 weken) in het gemeentehuis, Raadhuisstraat I te Venray. op maan dag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (balie Publieksdiensten). Op telefonische afspraak (0478- 523630) kunnen de stukken ook op een ander tijdstip worden ingezien. Bovengenoemde meldingen moe ten nog worden beoordeeld. Venray, Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, hoofd afdeling Bouwen en Milieu, C.Th. van Velzen. Wet Milieubeheer Kennisgeving ontwerp van het besluit tot het ambtshalve nemen van een nadere eis. BURGEMEESTER EN WETHOU DERS VAN VENRAY, maken gelet op de bepalingen van de Wet milieubeheer en de Algemene wet bestuursrecht bekend dat zij tot het ambtshalve nemen van een nade re eis met betrekking tot inrichting, de Picardie-bar, gelegen aan de Henseniusstraat 11 te Venray zullen overgaan. De nadere eis, bedoeld opdat daar mee voldaan kan worden aan de geluidnormen van het Besluit Horeca- sport- en recreatie-inrichtingen, houdt in dat de inrichtinghouder een geluidbegrenzer dient aan te brengen op alle binnen de inrichting aanwezige muziekinstallatie(s), zodat het geluid niveau in de inrichting niet meer bedraagt dan 80 dB(A). Het ontwerp-besluit tot het ambts halve nemen van een nadere eis en de overige stukken liggen gedurende 2 weken vanaf publicatie ter inzage in het gemeentehuis, Raadhuisstraat I te Venray, op maandag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werkda gen van 09.00 uur tot 13.00 uur (publieksdiensten). Op telefonische afspraak (0478-523630) kunnen de stukken ook op een ander tijdstip worden ingezien. Gedurende bovengenoemde perio de kan een ieder schriftelijk en gemo tiveerde bedenkingen indienen bij het College van Burgemeester en wet houders bedenkingentermijn). Deze kan hierbij verzoeken zijn per soonlijke gegevens niet bekend te maken. Er bestaat geen gelegenheid tot een mondelinge gedachtewisseling of tot het mondeling inbrengen van bedenkingen. Inlichtingen zijn verkrijg baar bij de medewerkers van de afde ling Bouwen en Milieu. Alleen degenen die op de boven omschreven wijze schriftelijke beden kingen tegen het ontwerp hebben ingebracht en degenen die aantonen daartoe redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest, zijn later tot het instel len van beroep gerechtigd. Venray, Burgemeester en Wethouder voor noemd, namens dezen, het hoofd van de afdeling Bouwen en Milieu, C.Th. van Velzen College gaat afwijkingen van geldende geluidsnormen bij festiviteiten en evenementen regelen Jaarlijks vinden er in de gemeente Venray een groot aantal evenementen en horeca-inrichting gebonden festivi teiten plaats. Bij evenementen kan gedacht worden aan bijvoorbeeld Power(wo)man en Venray Muzikaal Totaal. Bij horeca-inrichting gebonden festiviteiten worden onder meer een live optreden van een popgroep in een horecagelegenheid bedoeld. De gemeente voert een stimulerend beleid omdat het merendeel van de activiteiten, met name evenementen, bijdraagt aan de sfeer en promotie van de gemeente Venray. Voor festiviteiten en evenementen bestaat de mogelijkheid om af te wij ken van de geldende geluidsnormen waardoor er ruimte ontstaat voor bij voorbeeld het houden van levende muziek. Het college van Burgemeester en Wethouders van Venray heeft het voornemen om deze mogelijkheid met de bijhorende rech ten en plichten vast te leggen in de Regeling "ontheffing geluidsnormen bij horecagebonden festiviteiten en bij evenementen". De regeling is momen teel in de vorm van een concept gereed. Festiviteiten Sinds oktober 1998 is het Besluit horeca-, sport- en recreatie-inrichtin gen van kracht. In dit besluit wordt de mogelijkheid gegeven om op plaatse lijk niveau bij festiviteiten overschrij ding van de geluidsvoorschriften toe te staan. Dit betekent dat op die dagen de normale eisen voor horeca- inrichtingen volgens het Besluit hore ca-, sport- en recreatie-inrichtingen milieubeheer niet gelden. De festivi teiten kunnen plaatsvinden op zoge naamde collectieve dagen (onder meer kermis en carnaval) en op indi viduele dagen (incidentele festiviteiten die sterk aan een specifiek horecabe drijf gebonden zijn). In het besluit is bepaald dat deze ontheffing van de geluidsvoorschriften bij festiviteiten van toepassing is indien het bevoegd gezag dit in de Algemene Plaatselijke Verordening (APV) nader regelt.. Evenementen Daarnaast zijn er evenementen die veelal op deVenrayse pleinen plaats vinden zoals het Schouwburgplein, het Henseniusplein en de Grote Markt. Evenementen vinden veelal plaats op openbaar terrein. Voor deze evene menten dient een vergunning op grond van de APV te worden aange vraagd. Ter inzage De concept-Regeling ligt ter inzage van 23 december 1999 tot 20 januari 2000 in het gemeentehuis, Raadhuisstraat I te Venray, op maan dag van 9.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (balie Publieksdiensten). Iedere belanghebbende die op de concept-Regeling wil reageren kan tot 20 januari 2000 een schriftelijke reac tie richten aan het College van Burgemeester en Wethouders van de gemeente Venray, Postbus 500, 5800 AM Venray. Bij het vaststellen van de definitieve Regeling zal het college van B&W zoveel mogelijk rekening hou den met de ingediende reacties. Burgemeester en wethouders van Venray drs.J.F.H.A..B.Waals, burgemeester P.M.H. Lucassen, loco secretaris. Zandakker 24 5801 DV Venray Tel. 0478-512772 Fax 0478-512768 Burgemeester en wethouders van Venray, maken hierbij bekend hun besluit van 14 december I999 1. Dat het parkeerverbod voor vrachtwagens van 24 augustus 1999 niet geldt voor het parkeer terrein aan de rijksweg A73 ter hoogte van het AC-restaurant én 2. de tijdelijke parkeerlocaties bij ker missen, circussen en andere verge lijkbare evenementen. Dit besluit is gebaseerd op artikel 5.I.7 lid I en 3 van de Algemene Plaatselijke Verordening. Venray, 14 december 1999 Burgemeester en wethouders voor noemd, Drs.J.F.H.A.B. Waals, burgemeester Drs.A.W.M.de Bever, secretaris Bovengenoemd besluit ligt voor een ieder ter inzage bij de publieksba- lie in het gemeentehuis. Deze balie is geopend van maandag t/m donderdag van 09.00-17.00 uur. Belanghebbenden kunnen tegen dit besluit binnen 6 weken na de dag van deze bekendmaking een bezwaar schrift indienen bij het college van burgemeester en wethouders, post bus 500 5800 AM Venray. Verder kan een verzoek tot voorlo pige voorziening worden ingediend bij de president van de arrondissements rechtbank te Roermond, sector bestuursrecht, postbus 950,6040 AZ Roemond. Een dergelijk verzoek kan alleen worden ingediend, indien tevens bezwaar/beroep is ingesteld. Bij het verzoek tot voorlopige voor ziening dient een afschrift van het bezwaarschrift te worden overlegd. De griffierechten bedragen voor een natuurlijk persoon 225,- en voor een rechtspersoon ƒ450,-. We willen hierbij nogmaals onder uw aandacht brengen dat er tijd jaarwisseling vanaf 23.00 uur in het gemeentehuis (Raadhuisstraat noodmeldpunt is ingericht. Dit is beschikbaar voor het geval dat het nosui< telefoonverkeer tijdens de jaarwisseling onverhoopt niet meer werki sprake is van een noodgeval, U kunt dan naar het gemeentehuis kornet medewerkers van de gemeente dan de ambulance, politie of bram voor u oproepen. Zij kunnen namelijk gebruik maken van een speciaa foonnet. j ilnr at 'jn :ve an eb nt\ Politie en bram Politie en brandweer kunnen tijdens de jaarwisseling zoals gewoonli rukken. Ze hadden hun zaken in de loop van het jaar ai op orde. Alle bel en ke systemen en apparatuur, zoals telefooncentrales en radio- en mefdfc zijn getest en mJiiennïümbestendig. In de millenniumnacht zijn er wel mensen paraat. Niet omdat men rampen verwacht, maar omdat het vat lai de overgang naar een nieuw millennium drukker dan gewoonlijk kan 2 iel om voorbereid te zijn als er toch iets mis zou gaan door het mitlenniu trii bleern. 80i I7i p< Het landelijk alarmnummer I-I-2 is uitgebreid getest en is millennium 'e" U kunt overigens aan het normaal functioneren van I-I-2 een bijdrage ft door alleen met dat nummer te bellen als er iets ernstigs aan de ha Telefoontjes die niet rechtstreeks verband houden met een noodgeval k ertoe leiden dat het alarmnummer overbezet raakt. Hierdoor ontsta gevaar dat meldingen Óver echte inddenten of ongelukken niet doorge *- kunnen worden. Oi 1 te' Extra boodschappen niet i du Wat moet u rond de jaarwisseling aan boodschappen in huis halen?; er op maandag 3 januari wei voldoende producten in de schappen v supermarkten? De meeste supermarkten hebben met hun toeleverancie de vervoerders testen uitgevoerd om te zien of er problemen ontstaan productie en levering; De uitkomst is dat u gewoon boodschappen kurg jtji en dat het vanwege het millenniumprobleem niet nodig is extra inkop /an doen,. Tot slot willen we graag van de gelegenheid gebruik maken om u na bestuur en medewerkers van de gemeente Venray een fijne, ongestt overgang naar het nieuwe millennium te wensen en veel geluk en gezon in het nieuwe jaar 2000! De gemeente Venray organiseert op zaterdag 8 januari 2000 de kerst boomversnippering. ledereen die een kerstboom inlevert, krijgt een lot. Bij deze loterij zijn 50WV-bonnen van tien gulden te winnen. Op dinsdag I I januari zal de trekking door de heer Harry Holtakkers (voorzitter van de wijkraden) plaatsvinden. De winnende nummers zullen later gepubliceerd worden. U kunt uw kerstboom op de volgende locaties en tijdstippen inle veren: Route I: Merselo Dorpsplein 09.00-09.45; Castenray dorpsplein 10.00-10.45; Oirlo gemeenschapshuis Rectificatie (Herziening bestem mingsplan) Burgemeester en wethouders van Venray maken, gelet op artikel 6a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en de Inspraakverordening van de gemeente Venray, bekend, dat ter inza ge ligt een voorontwerp van het bestemmingsplan 'Buitengebied, par tiele herziening De Mulder Endepoel'. Het plan heeft als doel de realise ring van een loonwerkersbedrijf mogelijk te maken op een perceel aan de Endepoel, kadastraal bekend gemeente Venray, sectie V no. I69. Het voorontwerpplan van de overi ge daarop betrekking hebbende stuk ken liggen met ingang van 17 decem ber I999 gedurende vier weken voor eenieder ter inzage bij de afdeling publieksdiensten in het gemeentehuis, Raadhuisstraat I te Venray. Gedurende bovengenoemde ter mijn van vier weken bestaat voor een ieder gelegenheid zijn mening over het voorontwerpplan schriftelijk ken baar te maken aan burgemeester en wethouders van Venray, Postbus 500, 5800 AM Venray. Venray, I6 december I999 Burgemeester en wethouders voor noemd, Drs.J.F.H.A.B. Waals, burgemeester P.M.H. Lucassen, loco-secretaris. Burgemeester en wethouders van Venray maken ter voldoening aan het bepaald in artikel 22 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend, dat de gemeenteraad van Venray in zijn vergadering van 21 december I999 in voorbereiding heeft verklaard een herziening van het bestemmingsplan; Buitengebied, in verband met een algehele planherziening. Dit voorbereidingsbesluit treedt in werking met ingang van 24 december I999 en ligt voor eenieder ter inzage bij de afdeling Publieksdiensten in het gemeentehuis, Raadhuisstraat I te Venray. Venray, 23 december 1999, burgemeester en wethouders voor noemd, drs.J.F.H.A.B.Waals, burgemeester. P.M.H. Lucassen, loco-secretaris. Onder de Linden I 1.00- Oostrum Watermolen I 1.45- Brukske wijkcentrum 13.30-15.(1 be Route 2; Veltum hoek Weg hi Berg/Kulutweg 09.00-10.0; Cei is braakliggend terrein St.Jozefwi Arbeidsbureau 10." Landweert wijkcentrum 't Stfaa slli 13.00-15.00. In Leunen worden de kerstbj^ niet versnipperd maar verbram hier krijgt u voor elke ingele boom een lot. De dorpsraai Leunen organiseert deze kerstk verbranding. De precieze pla. locatie zullen later bekend] worden. W ÏA1 G. IS ier 86: Te D; -et zo 5- 'ill pe W za Burgemeester en wethouder be Venray, namens dezen het Hoo de afdeling openbare werken hierbij bekend hun verkeersb van 20 december 1999 waai 6 5 besloten; 15] tot het instellen van een pai verbod voor de zeven parkeer; Cl sen tegenover het Merseloseweg 6 vanaf 6 januai 18.00 uur t/m 7 januari 20CK 23.00 uur én vanaf 10 januai 22.00 uur t/m I I januari 20(X S£ 24.00 uur in verband met gebruik geven van deze parkeer] H sen aan de Schouwburg M T (Wintercircus). Venray, 20 december 1999 Burgemeester en wethouders noemd. Namens dezen, Het Hoofd van de Afdeling Opei Werken, ing.T.J. van de Peijl. Belanghebbenden kunnen tege besluit binnen zes weken na de van bekendmaking een bezwaarsi indienen bij het college van bi meester en wethouders van Ve postbus 500,5800 AM Venray. Bij bijna alle inwoners vanVem inmiddels de afvalkalender 2000 bus gevallen. Allen in het centrun Venray moet de kalender nog spreid worden. Dit zal uiterliji woensdag 29 december gebet Heeft u op donderdag 30 decei nog geen afvalkalender gekrf neemt u dan contact op met de ling publieksdiensten van het gem tehuis, tel. 523333. WAO VAN SOEST vanaf 1 oktober een nieuwe naam Bij de politie zijn maandagii dag twee aangiftes binneng4|° men van zakkenrollerij. kr Ecn 56-jarige vrouw uit Vein,' raakte op de Grotestraat haar bf kwijt en een 37-jarige Venrayse op de Schoolstraat van haar p<| monnee beroofd. De politie stelt een onderzoek ml [lel Pi 8 N Si H Taxaties Advies HYPOTHEEK TAXATIE BEDRIJFSADVISERING WOZ-TAXATIES 100% ONAFHANKELIJK BEDRIJFS TAXATIE VERKOOP TAXATIE AANKOOP TAXATIE VENLO Deken van Oppensingel 45a 5911 AB. 077-3513301 ÉL VENRAY Kruilweg 13, 5801 XR tel. 0478-586408 www.dirkx-vansoest. nl

Peel en Maas | 1999 | | pagina 22