J I Het bridgespel van de maand 24e Vlakwatercross Venray 1 IV E, Bridgeclub Venray Bridgesoos De Kemphaan St. Christoffel i' 1 Gouden en 2 bronzen plakken voor junioren AV Venray-Regio Nobel Oostrum Lopersgroep Peelrunners Loopgroep De Barrier H.S.V. De Roerdomp Schietvereniging De Roos Spio PC St. Joris Wanssum Ruitersport St. Jan Merselo Triathlon Vereniging Regio Venray ANBO Rincón Espanol EVV De Huisvriend Jeugd Rode Kruis LVB Oostrum Jeugdnatuur wacht KBO Katholiek Vrouwen Gilde Venray's Mannenkoor Aostrumse zangkompeneej Ars Musica De Bandelieren Tomorrow People Confetti Chrisko Venrode Seniorenkoor Crescendo Koninklijke Harmonie Euterpe MMSK St. Petrus Banden agi PEEL EN MAAS donderdag 23 december 1999 - Pagina 17 Waarschijnlijk hebben we onze kerst drive al achter de rug wanneer u dit leest. Geheel in stijl en ook zoals we dat gewend zijn op onze club, met wat prijs jes en een hapje en een drankje. Vorige week hebben de heren Janssen en van Pelt volgens verwachting de herfsttrofee gewonnen. Er moeten nog wel wat cor recties op de voorlopige uitslag worden gepleegd, maar hun voorsprong was te groot. Bij het clubviertallen zorgden ep. V. Hooft en v.d. Wee met een 25-2 over winning ervoor dat de eerstgeplaatsten ook niet teveel punten mochten laten liggen om de eindoverwinning in de wacht te slepen. De dames Jeurissen, Jungslager, Peetjens en Verheijen (dit keer met invallers mw. Poels en hr. Groenewold) wonnen hun partij met 22- 8, zodat zij zich in deze discipline voor een jaar clubkampioen mogen noemen. Na vanavond een weekje rust en op 7 januari beginnen we met de tweede ronde van ons clubkampioenschap. Tot slot nog de uitslagen in de twee lijnen: Rood: 1Hr. Janssen-v. Pelt; 2. Ds. Frankefort-Kuyer; 3. Mw. Baak-hr. Merkx. Groen: 1. Ds. Borssen-Vbss; 2. Ds. v. Gils-Kousemaker; 3. Ds. Peynenborgh-Schaeffers. Uitslag 10e iaddercompetitie: Oranje: mw. Teunissen-hr. Janssen; 2. Mw. Claessens-hr. Hermans; 3. Ds. Linders-Volleberg. Rood: 1. HrGerrits- v. Ooi; 2. Ds. Janssen-Stiphout; 3. Ep. Eibers. Groen: 1. Ds. Kalkman-v. Well; 2. Ds. Gerrits-v. Kempen; 3. Ds. Loeffen-Schaeffers. Onze bridgeclub is een soos die bridged op elke dinsdagmiddag van 13.30 tot 16.30 uur in verenigingsge bouw De Opmaat aan de Oostsingel 37a le Venray. Op onze soos zijn nog enkele nieuwe paren welkom. Voor meer infor matie kunt u terecht bij Frans Oudenhoven, tel. 584053 of Piet Linders, tel. 588884. Gymnastiekvereniging Afgelopen zondag hadden de meisjes jeugd kl. 4 groep I en groep II hun eerste competitiewedstrijd van het .seizoen 1999/2000. Het was een onderlinge competitiewedstrijd die door groep II met 168,90 p. tegen 163,65 p. voor groep I gewonnen werd. De persoonlij ke uitslagen waren: 1 le Eva Koenen; 9e Linda van Meurs en Anja v.d. Ven; 8e Lisa v.d. Ligt; 7e Iris Kallen; 6e Eefje Koopmans; 5e Lesley Barents; 4e Loes v. Dijk; 3e Lisanne Franssen; 2e Miron van Rijswijck; le Emmy Rongen. 1 In Weert werd afgelopen zondag de giÉhjzerenman Cross afgewerkt. Hier werd W door de jeugd van AV Venray uitstekend gepresteerd. Bij de junioren meisjes C behaalde Ineke Hoex een derde plaats, zij legde de afstand van 1940 m af in de tijd van 8.23 min. Dezelfde prestatie leverde Louis Paul Linssen; hij mocht de bronzen medaille in ontvangst nemen in de categorie jongens jun. B. Hij wist de afstand van 3775 m af te leggen in 13.57 min. Afgelopen zaterdag mocht B-juniore Anne Veugen de aanmoedigingsprijs in ontvangst nemen tijdens de Sportöala avond in Venray voor uitstekende pres taties op het onderdeel hoogspringen, afgelopen zondag benadrukte Anne nog maals waarom deze waardering. In Arnhem nam ze deel aan een indoor- meeting en behaalde op haar sterkste onderdeel Hoog de le plaats, dit met een hoogte van 1.45 m. y Pony- en ruitervereniging Afgelopen weekend was er een ^concours voor de ponyruiters in Ven SI Zelderheide. Hier zijn de volgende resultaten behaald: Denise Creemers 150 p. en Loes Reijnders 145 p., beiden in de B-dressuur. Voor de paarden was er een concours in Horst. Marlies Huybers behaalde hier een 7e plaat met 317 p. in de L-dressuur. Trainingen: Dinsdag: Interval en loopscholing, aan vang 19.00 uur Kastielse Baan Zaterdag: Aanvang 16.00 uur, parkeer plaats Schadijker Bossen Meterik. Wedstrijdagenda: 26 dec.: Kasteelloop in Horst: 4800m (10.45); 9600 m (11.30). 31 dec.: Sylvesterlauf in Palzdorg (D); 5 km (14.00); 10 km (15.00). 3 jan.: Ratingen Silvesterlauf in Ratingen; dames en heren vanaf 45 jr. 10 km (12.00); alle heren t/m 45 jr 10 km (13.30). m Het districtsviertallen is achter de rug. Het zijn spannende wedstrijden geweest. Op dit moment is staat nog niet vast hoeveel viertallen degraderen en promo veren daarom is het nog te vroeg om een precieze balans op te maken. Maar hier volgt een boeiend avontuur van viertal nummer 4 van BC doublet Spel nr. 15. N-Z kwetsbaar, Zuid gever. Piet van de Ven en Hub Op de Camp zaten oost-west. De bieding ging als volgt: voorbereidend; Ghestem (2 vijf- kaarten in de laagst overgebleven kleu ren) Na het bod van noord vond oost dat, niet kwetsbaar tegen wel kwetsbaar, een 4©-bod te verantwoorden was. Zuid doubleerde op basis van zijn punten en het bijbod van noord. Wat een gewaagde onderneming was. Hij moest immers rekening met het feit dat er bij west hoogstens 3 kaarten in schoppen en rui ten zaten. Hij kon alleen hopen dat schoppen aas bij noord zat. En of hoop allen voldoende is om daar bij viertallen een doublet op te baseren is zeer twijfel achtig! Het bleek achteraf dan ook een ramp bod te zijn. Nadat Zuid met schoppen 4 was uit gekomen en schoppen aas bij oost zag verschijnen vervloog zijn hoop al voor een groot gedeelte. Nu kon hij alleen nog hopen dat oost een verkeerde snit zou nemen. Maar ook dat was ijdele hoop want Piet van de Ven deed wat BC Doublet van hem verwachtte: de juiste snits nemen. Resultaat 4 gedubbeld gehaald: 590 mp's. Het nevenpaar Henk Penninx en Lou Gilissen bood en haalde met de noord-zuid handen 3 gedubbeld! Op spel 15 verdiende het kersverse succes viertal van BC Doublet maar liefst 930 590 1520 mp's die goed waren voor 17 imp's. Ze wonnen die avond dan ook glansrijk van Cuyk! Noord: a V B x x V XXX BlOx X X X West: a x Oost: a A x x x v H 10 x x x «V9x Hx a X X X X a H V 10 x x a X X Zuid: a H 10 x x v AB A V x x A A Bx Zuid west noord oost 1 A* 2 SA** pas 3 dbl pas 3 A 4 dbl pas pas pas Hardlopen is voor veel mensen een hobby die ze al jaren met erg veel ple zier doen. Zo ook bij loopgroep de Barrier. Naast fanatiek trainen lachen we ook een hoop af, vooral als het eens een keertje wat zwaarder is door fanatie ke intervallen. Nu denkt iedereen dat is niets voor mij maar kom gewoon een keertje meedoen ervaar zelf hoe het gaat. Er zijn binnen onze groep zelfs mensen die zeggen dat ze alleen voor de koffie komen die we na de training drin ken. Rond deze tijd zijn er ook diverse mensen die zeggen dat ze komen lopen om hun gewicht beter onder controle te kunnen houden. JA want een training van 75 minuten kost toch al snel 500 kcal. We trainen drie keer per week en de diverse trainingen hebben andere doe len. Op maandag is er de intervaltrai- ning met kortere stukken en veel tech niek. Op donderdag staat er een duurtraining op het programma. En op zaterdag is het een combinatie tussen beiden. Alleen op zaterdagmiddag lopen we nog in het bos, de andere trainingen zijn op het asfalt. De trainingen zijn op: Maandag van 19.15 tot 20.30 vanaf eetcafe "de Barrier" Donderdag van 19.15 tot 20.30 vanaf eetcafe "de Banier" Zaterdag van 16.00 tot 17.00 vanaf zwembad "de Sprank" Mocht je interesse hebben om een keer te komen meetrainen dan ben jé van harte welkom. De eerste maand kun je gratis mee trainen en het verplicht je tot niets. Voor meer informatie kun je ook bel len met Piet Dupont, telefoon 589880. Mededelingen: Wij vragen de leden die dit nog niet gedaan hebben de contributie voor het jaar 2000 zo spoedig mogelijk over te maken. Dit voorkomt veel narigheid aan de waterkant. @kopje:Vergunningen Nieuwe vergunningen zijn verkrijg baar bij Dierengilde Van Grootel, Stationsweg 21 Venray en bij H. Hendriks, Past. v.d. Gaetstraat 48 Venray, tel. 0478-582994. Hier zijn ook dag- en weekvergunningen te verkrijgen voor visvijver de Ballonzuil. Bij de secretaris kan men ook terecht voor ver dere inlichtingen. Peel&Maas on line http: www.tref.nl/ peel&maas/tpkrant Uitslagen: Leunen 1-Velden 1 790-812 Beste schutter: J. van Ass met 270 p. Koningslust 1-Leunen 2 801-771 Beste schutter: J. van Rhee met 260 p. Swolgen 2-Leunen 3 722-724 Beste schutter: R. Troisfontaine met 248 P- Waterpolo Uitslagen: Merlet-heren I 5-3 De volgende wedstrijd zal zijn op zater dag 8 jan. 2000. Uitslagen van de afgelopen zondag gezwommen wedstrijd in Horst voor de SPEEDO competitie; 50m schoolslag: Pauline Dircks 0.57.47, Lieke Kok 1.01.86. 100m schoolslag: Guus Geurts 2.02.52; Lieke Voermans 01.59.67; Rafaela Breed 1.46.13 Dis SL. 50m vrije slag: Marloes Mijnster 0.41.75 1ste pl„ Elke Euwes 0.46.49, Kevin Reijnders 0.47.16. 100m vrije slag: Job v. Duijnhoven 1.30.90, Liezle Zietsman 1.21..55, Guus Geurts 1.38.53 3e pl., Lieke Voermans 1.42.75. 25m vlinderslag: Lieke Kok 0.23.53 3e pl., Pauline Dircks 0.24.44. 50m vlinderslag: Rafaela Breed 0.50.57. 50m rugslag Kevin Reijnders 0.47.80 1ste pl.. Elke Euwes 0.51.09, Marloes Mijnster 0.51.10. lOOm rugslag: Job v. Duijnhoven 1,40.96Dis RD. Liezle Zietsman 1.38.68 Dis RD. 100m wisselslag.Kevin Reijnders 2.00.91, Marloes Mijnster 1.44.38 1ste pl. Elke Euwesl.50.05 3e pl. Guus Geurts 1.51.59, Lieke Voermans 1.52.49. 200m wisselslag: Job v. Duijnhoven 3.44.43Dis VC, SL.Liezle Zietsman 3.22.94 3e pl. Afgelopen weekend werd er een grote nationale ponyindoor springwedstrijd gehouden. In de prijzen reden: Iris Jeurissen met Nimphy J. le in de cat. BL; Esther Jeurissen met Dominca J 7e in de cat. DL. Geselecteerd voor de Limburgse Kampioenschappen dressuur op 8 en 9 januari te Susteren is: Katja Jeurissen met Vera J cat. AB; Katja Jeurissen met Pancho cat. BL; Iris Jeurissen staat eer ste reserve met Bliek in de cat. AL. In het weekend van 11/12 december behaalde Ingrid Willems met Dutch Boy in de manege Horst nog een vierde plaats in de klasse DB met 170 p. Afgelopen weekend werden er voor de paarden een selectie dressuurwed- strijd in Horst verreden en er was een springwedstrijd voor ponyruiters in Alverna. In de prijzen reden: Horst: Mark Janssen met Donut 2e kl. B met 340 p.; Eva van Ooi met Nevada 3e kl. B met 329 p.; Eva van Ooi met Kiopas 4e kl. L met 329 p. Alverna: Rick Janssen 2e met Money Penny kl. DL. Aanstaande zondag, tweede kerstdag, is er in Meerlo wederom een springwed strijd voor paarden. Run-aro-run Weert Afgelopen zaterdag vond onder mooie weersomstandigheden de run-atb-run in Weert plaats. Op het modderige par cours moest 5km gelopen worden, 21 km gefietst en nog eens 2,5km lopen. Marcel Meulendijks presteerde voor treffelijk door als vierde binnen te komen in een tijd van 1.20.49. Na een tweestrijd kwam Peter Scheres als 8e over de streep in 1.21.52, gevolgd door Frank Timmermans als 9e in 1.22.21. Marcel Martens passeerde in 1.25.02 als 15e de finish, Ludy Verstappen zat daar met 1.26.01 en een 17e plaats niet ver achter. Martien Dupont (34e) had 1.32.58 nodig om de modder van zich af te schudden en Niels Postma (37e) 1.34.06. Hans Pouls (43e) kwam binnen in 1.35.34 op één tel gevolgd door Jan van Ass (44e). Tjeerd Hiddema (56e) rondde het par cours af in 1.40.50 en Truus Hiddema (69e) 1.50.31. Programma zaterdag en zondag geen training ivm Kerst dinsdag 19.00 - 20.15 zwemmen in de Sprank woensdag 19.00 - 20.45 baantraining in Venray Millenniumfeest Nog een paar dagen en we mogen het afgelopen millennium gaan afsluiten. Voor velen van ons zal dit een moment zijn van terugkijken en goede en minder fijne herinneringen ophalen. Ook wij als ANBO willen dit niet onopgemerkt laten voorbijgaan en daarom hebben wij op Dinsdag 28 december 1999 een Millenniumfeest georganiseerd dat we houden in het gebouw van Seniorservice aan de Prins Bemardstraat in Venray. We nodigen alle leden met hun intro- ducees hierbij graag uit om onder het genot van een kop koffie, een hapje en een drankje terug samen te kijken op deze bijna afgelopen eeuw en millenni um. U heeft allen als bijlage bij de laatste ANBO-vizier een uitnodiging met aan- meldings-formulier voor dit feest ont vangen en we vragen diegenen, die zich nog niet aangemeld hebben maar wel het plan hebben om dit feest mee te maken zich alsnog aan te melden en de aanmeldingsstrook af te geven bij de adressen die op de uitnodiging vermeld staan. Koffie-in Met ingang van zondag 7 januari 2000 hebben we onze wekelijkse "kof- fie-in" die totnogtoe op zondagmorgen gehouden werd in het gebouw van Seniorservice verplaatst naar de Kemphaan aan het Kennedyplein. We beginnen zoals altijd om 10.30 uur en stoppen zo rond 12.30 uur. Men hoeft geen lid te zijn van een ouderenbond; iedere oudere is van harte welkom! Nieuwjaarsreceptie op 3 januari 2000 Op deze dag houden we, samen met Seniorservice, voor onze leden en intro- ducees en overige belangstellenden om 14.00 uur de Nieuwjaarsreceptie die plaats zal vinden in het Hobby- en Creativiteiten-centrum in de Prins Bemardstraat 12a. We hopen evenals de voorgaande jaren weer velen van U te ontmoeten! Se esta terminando el ano y el siglo y que mejor momento para despedirnos hasta el proximo milenio, deseando, en nombre de la Colonia Espanola de Venray a todos los lectores de Rincón Espanol, unas Felices Navidades y un Prospero ano 2000, Que los suenos se vuelvan realidad y no falte la salud ni la felicidad. Un saludo de fin de ano de HACE Op diverse wedstrijden behaalde leden van de Huisvriend prima resulta ten. Op de internationale wedstrijde te Reuver behaalde Gerrit Janssen een eer ste prijs en Wim Smeets een derde prijs. Op de kringwedstrijd te Horst behaalde Theo Versleijen een eerste prijs, Wim Smeets een eerste en een tweede prijs en behaalde Gerrit Janssen twee eerste prij zen en werd hij kampioen bij de kleur- kanaries. Op de EK voor cultuurvogels in Eindhoven behaalden Gerrit Goumans en Theo Versleijen het kam pioenschap bij de stammen en tevens behaalde Theo Versleijen een tweede prijs bij de enkelingen. Op de Limburgse Kampioenschappen te Kerkrade behaalde Wim Smeets twee keer zilver en brons. Gerrit Janssen behaalde hier brons. Na een heerlijk avondje op maandag 20 dec. sluiten wij 1999 af. Hou de eeuw wisseling veilig. Op maandag 10 jan. hebben jullie een toets t/m hoofdstuk 5 van het boekje. Wafelactie woensdag 29 december Degene die zich hebben opgegeven om te bakken: s.v.p. om 08.00 uur aan wezig zijn bij Bergi Direks, Spurkterdijk 12a. Degenen die zich opgegeven hebben om te verkopen: s.v.p. om 17.30 uur aanwezig zijn bij M. Verheyen, Geeststraat 10. Degenen die zich nog niet hebben opgegeven en toch mee willen werken: loop gewoon bin nen en help! Vele handen maken licht werk. Als je liever op dindsdagmiddag bakt, meldt dit dan even bij Maria Wilms, tel. 583043. Wij rekenen op uw medewerking! Hallo Jeugdnatuurwachters. Komende zondag, 26 december (tweede kerstdag) houden we onze laatste puz zelwandeltocht van dit seizoen. We gaan nu wandelenin het mooie gebied in en rondom het Odapark in Venray. Vorige week hebben we al wat geschreven over dit unieke gebied. Je kunt starten vanaf onze JNW-caravan en de ze kun je vin den op de parkeerplaats tegenover het ziekenhuis aan de Merseloseweg. De start is zoals gewoonlijk tussen 09.30 en 10.30 uur. We hebben een mooie route uitgezet die vrijwel overal over verharde wegen gaat maar je moet toch zorgen voor goede kleding en schoenen omdat het in deze tijd van het jaar van het jaar toch wel eens nat kan zijn. Uiteraard hopen we op mooi wandelweer. Neem je werkmap in ieder geval mee. Tot komende zondag! Computercursussen lktekstm:Het Internet en e-mail gaan een steeds grotere rol spelen in ons dagelijks leven. Voor ouderen behoeft dat niet te betekenen, dat men daar niet aan kan meedoen. Door middel van computercursussen kunt u op de hoogte worden gebracht van Internet en alles wat daar mee samen hangt. Voor mensen, die geen erva ring hebben met de computer is er een beginnerscursus. Daarna kunt u deel nemen aan een vervolgcursus en daarna ligt het Internet voor u open! Zodra er voldoende deelnemers zijn zullen het volgend jaar weer nieuwe cursussen starten. U kunt zich daarvoor nu reeds opgeven bij de heer A. Turkenburg; telefoon 54 8040. Gratis internetten in de Kemphaan lktekstm:De Kemphaan aan het Kennedyplein beschikt sinds enige tijd over een moderne computer, die op het Internet is aangesloten. In de komende maanden kunt u van deze computer gratis gebruik maken om het Internet te gaan "surfen" en/of e- mailberichten te verzenden. Indien nodig kunt u daarbij deskundige hulp krijgen. Gezellig koffiedrinken in de Kemphaan lktekstm:Met ingang van zondag 2 januari 2000 worden alle 50-plussers uitgenodigd om 's Zondags tussen 10.45 uur en 12.30 uur in De Kemphaan een kopje koffie met leef tijdsgenoten te komen drinken. U hoeft geen lid te zijn van een ouderen vereniging. Als introductie zal de koffie op 2 januari a.s. gratis zijn!. Ombudsman van de KBO lktekstm:De KBO heeft een ombudsman, die helpt bij het oplos sen van problemen met overheids- en andere instanties en die advies geeft bij het invullen van ingewikkelde for mulieren. Deze hulp is kosteloos. U kunt de ombudsman bellen onder nummer 54 80 40. Lidmaatschap van de KBO lktekstm:Voor inlichtingen over het lidmaatschap van de KBO en de daaraan verbonden voordelen kunt u contact opnemen met de heer G. van Meijel; telefoonnummer 58 63 89. Activiteiten lktekstm:2 januari 2000: Koffiedrinken in de Kemphaan vanaf 10.45 uur. 6 januari en 3 februari: Kienen in Het Schuttersveld; aanvang 19.00 uur. 13 januari: Toneelavond door "de Vlasbloem" uit Oostrum in Het Schuttersveld; aanvang 19.00 uur. 20 januari: Muziekavond in Het Schuttersveld; aanvang 19.00 uur. Na een sfeervolle Kerstviering in de Kiosk" op donderdag 16 december jl. waarbij een uitstekend verzorgd buffet werd gepresenteerd zijn de aktiviteiten van het KVG voor dit millennium ten einde. Op 5 januari 2000 starten wij de nieu we eeuw met ons traditionele nieuw- jaarstreffen. Zoals altijd vindt deze bij eenkomst plaats in café "Jn Den Engel", van 10.30 tot 12 00 uur. Wij hopen ,als bestuur, weer vele leden op deze ochtend te mogen begroe ten, om met hen een toast uit te brengen op de nieuwe eeuw. Op 10 januari is onze jaarlijkse win- terwandeling gepland. Er kunnen nog een aantal mensen mee! Vergeet u niet uw opgavestrookje op tijd d.w.z. voor dinsdag 4 januari in te leveren bij Lies Stoks, Oude Oostrumsewg 42A of bij Winy Smeets. De Alden Weg 12.Voor verdere infor matie over deze wandeling zie de laat ste convocatie. Repetitie: Repetitie: Donderdag 23 dec. 20.00 uur: Repetitie voor het gehele koor Donderdag 30 dec. 19.30 uur: Repetitie Tenor 1 Tenor 2 20.00 uur: Repetitie voor het gehele koor Donderdag 6 jan. 19.30 uur: Repetitie Bas en Bariton 20.00 uur: Repetitie voor het gehele koor. Na afloop: Kwartaaltoepen! (Alleen voor leden!) Optredens/Evenementen: 25 Dec. Opluistering H. Mis verzamelen om 10.30 uur Grote Kerk Venray 30 Dec Kwartaaltoepen. Afmelden bij Hans Arts (tel. 584023) (Bij voorkeur tussen 18.30 en 19.00 uur) Oud papier: kunt u afleveren bij de VMK-container aan de Molenhofweg. (De weg tegenover de voormalige zuivelfa briek) (Staat aangegeven!) Bij voorbaat dank voor uw medewer king! Zondag 30 januari De wedstrijdorganisatiecommissie heeft de aanmelding opengesteld voor de diverse onderdelen van deze veld loop die in het Vlakwatergebied wordt gehouden. Aanmeldingen kunnen tot 24 januari 2000 gezonden worden naar: AV Venray Regio, Sportlaan I, 5801 AN Venray (clubgebouw) of op onderstaan de adressen worden ingeleverd. 1. Scholierenloop over 1000 meter voor alle groepen leerlingen van de basisscholen in de gemeente Venray en omliggende gemeenten (Jo van Oers Trofee). Bovendien is er een wisselbeker beschikbaar voor die school die procen tueel met de meeste jongens en meisjes deelneemt; hierdoor kunnen ook de klein(ere) scholen in aanmerking komen voor een extra ereprijs. De aanmelding De Aostrumse zangkompeneej is een gezellig maar serieus repeterend man nenkoor. Wij zijn nog op zoek naar enkele zangers. Degenen die interesse hebben kunnen vrijblijvend eens een repetitie bijwonen. Wij repeteren elke dinsdagavond vanaf 21.00 uur in de zaal van het Allemanscafé in Oostrum. Inlichtingen en of afmeldingen bij Frank Ritmeyer, tel. 584565. Groot Vocaal Ensemble Dinsdag 28 december: geen repetitie (Kerstvakantie) Agenda: 28 december: Kerstvakantie. 4 januari 2000: eerste repetitie in het nieuwe jaar. Afmelden: Margreet Gröniger, tel.: 0478-582590 (bij voorkeur tussen 18.00 uur en 19.00 uur). Oud papier kunt u deponeren in de con tainer bij De la Roy, Gasstraat 6. Zou u ook wel eens willen zingen in een koor? Wij kunnen in alle partijen ver sterking gebruiken. U bent van harte welkom om een keer mee te komen zin gen, de sfeer te proeven en kennis te maken met onze manier van werken. Informatie over het koor geeft u graag Marjo Kuypers-Mater, tel.: 0478- 513191. Kinderkoor Vrijdag 24 dec.: Kerst-gezinsviering om 18.00 uur in de Grote Kerk. Zaterdag 25 dec.: Kindeke wiegen van 14.30 tot 15.00 uur Grote Kerk. Maandag 27 dec. en 2 jan. GEEN koor- repetitie i.v.m. schoolvakantie. Maandag 10 jan.: repetitie van 15.30- 16.30 uur. Voor informatie over ons kinderkoor: Joke Halmans, tel. 583806. Jeugdkoor Vrijdag 24 dec.: KerSFgezinsviering om 20.00 uur in de Grote Kerk. Dinsdag 28 dec. en 4 jan.: GEEN repeti tie. Nieuwe jongelui zijn welkom op ons koor. Wil je graag meezingen in een jeugdkoor en ben je tussen de 11 en 25 jaar? Voor informatie José Kusters, tel. 511707. Close Harmony Group Woensdag 5 jan.: Repetitie om 20.15 uur. Afmelden bij Gerti: tel. 631306. Voor informatie: Nelly Steegh, tel. 586821. Kerstavond 24 dec.: opluistering gezinsmis Paterskerk 18.30 uur. Eerste kerstdag 25 dec.: opluistering H.Mis Vredeskerk 09.30 uur. S.v.p. een kwartier voor iedere uitvoe ring aanwezig. Bij verhindering s.v.p. tijdig afmelden. Ons koor Chrisko bestaat uit een klei ne enthousiaste groep jonge dames. We zingen in zowel de Vredes- als Paterskerk en af en toe bij instellingen. We hebben een afwisselend repertoire en een gezellige koffiepauze. Wie heeft er zin en tijd om op de maandagavond van 19.30-21.00 uur met ons mee te repeteren? We oefenen in het parochie zaaltje aan de Whistlerstraat la. Voor meer informatie: Marly Driessen tel. 0478-588176 of Norma Ansiger tel. 0478-585234. Op woensdag 29 december a.s. is er geen koorrepetities. De eerstvolgende repetitie is woensdag 5 januari a.s. om 20.00 uur bij zaal Thielen. Wij wensen jullie allen met jullie part ners en gezinsleden, warme en vreugde volle Kerstdagen toe. Afmeldingen bij Jeanny Jenniskens, telefoon 516877. Agenda 27 feb.: opstoekmatinee Wij zijn op zoek naar uitbreiding van ons koor en willen graag nieuwe sopra nen, mezzo's en alten verwelkomen. Heb je zin in zingen en denk je datje het bij ons koor wel naar je zin zult hebben dan nodigen we je van harte uit geheel vrijblijvend enkele repetities bij te wonen. Bel voor verdere informatie even met onze voorzitter, Jeanny Jenniskens. telefoon 516877. kan geschieden door inlevering op de adressen: Sportlaan 1 (clubgebouw) of Niessenstraat 5 Venray, inl.: tel. 582842. 2. De loop over 675 meter voor de verstandelijk gehandicapten; aanmel ding kan geschieden door inlevering op de adressen: Sportlaan 1 en Vingerhoedskruid 38. Inl.: tel. 515025. 3. De deelnemers en deelneemsters aan de Rabobank Trimloop over 2-4-6 of 8 km kunnen zich op de wedstrijddag. 30 januari, inschrijven op het wedstrijd terrein van 10.00-10.45 uur. Start van de trimloop is om 11.00 uur. 4. De KNAU-wedstrijdatleten kunnen zich op de gebruikelijke wijze voorin- schrijven via hun vereniging. Inlichtingen over de Vlakwatercross 2000 kunnen worden verkregen op tel.nr. 0478-584449 of 631352. Programma: Crescendo heeft een drukke, maar even zeer een mooie muzikale week achter zich. De adventsvieringen op don derdagmiddag en -avond verliepen naar ieders wens. Hoogtepunt mag hierbij aangehaald worden de zeer goed geor ganiseerde kerst-in zondag jl. In de Venrayse schouwburg. Dirigent P. van der Velden had gekozen voor een geva rieerd en mooi programma, wat prima gestalte werd gegeven door het senio renkoor. Ook het optreden, buiten op het schouwburgplein werd, ondanks de koude, door het luisterend publiek, goed ontvangen. De dames van Crescendo verschenen zondag jl. in hun nieuwe uniformblou ses. Ook dat geeft een bijzonder cachet aan de presentatie. Aanstaande vrijdag, 24 dec. verlenen we muzikale medewerking aan de kerstvie ring in het Vincentiushuis, aanvang 18.30 uur; niet in uniform. We zingen daar samen met het huiskoor van Vincentius. Op 6 jan. 2000 zijn we wederom te gast in het Vincentiushuis voor een bijdrage aan de Driekoningenviering. Vrijdag 7 januari 15.00 uur opluisteren jubileumviering inde St. Petrus Bandenkerk. Op de woensdagen 22 en 29 december vervalt de repetitie in de Kemphaan. De algemene jaarvergadering wordt gehouden op donderdag 27 januari a.s. om 18.00 uur in zaal Thielen aan het Kennedyplein.Afmeldingen bij: mw. A. v.d. Bekerom, tel. 580409 of mw. Van. Hooren, tel. 580378. Algemene infor matie: secretariaat, tel. 583428. Harmonieorkest Donderdag 23 en 30 dec.: 20.00 uur repetitie. Afmelden: H. v.d. Steeg, tel. 582539. Agenda: 9 jan.: Nieuwjaarsconcert. 6 febr.: Joekskapellenfestival. Jeugdorkest Donderdag 23 en 30 dec.: 18.45 uur repetitie. Afmelden: P. Noten, tel. 587858. Agenda: 24 dec.: Kerstmis 17.00 aanwezig. 9 jan.: Nieuwjaarsconcert. 6 feb.: Joekskapellenfestival. Drumband Dinsdag 28 dec.: 20.00 uur repetitie. Afmelden: Dorien van der Giessen, tel. 589317. Agenda: 9 jan.: Nieuwjaarsconcert. 6 febr.: Joekskapellenfestival. Bestuur 16 dec. DB; 9 jan. Nieuwjaarsconcert. Majorette-opleiding Repetitie op woensdag: majorette groep Avan 17.30-18.15 en team B van 18.15 tot 190.15 uur. Tamboerkorps Repetitie op woensdag van 19.30 tot 21.30 uur en zondags samen met het muziekkorps. Opleidingsorkest Repetitie op woensdag van 18.45 tot 19.30 uur. Verdere ondersteuningslessen volgens rooster. Muziekkorps Op woensdag van 19.30 tot 21.30 uur en zondags van 10.30 tot 12.00 uur. Optredens: 2e kerstdag Zondag 26 dec.: Kerstviering in de Grote Kerk te Venray, aanvang 11.00 uur. Aanwezig zijn in de Grote Kerk om 10.00 uur. Vrijdag 21 jan.: Centannialconcert in de aula van het Raaylandcollege, aanvang 20.00 uur. Overige korpsactiviteiten: Na de kerstviering op tweede kerstdag is er in de Opmaat een gezellig samenzijn in kerstsfeer voor leden en belangstel lenden. Helpen met kienen: De wekelijkse kienavonden in zaal In den Engel worden mede verzorgd door onze leden. Hiervoor is een rooster opgesteld. Leden krijgen hiervan per soonlijk bericht. Afmeldingen: Bij verhindering dienen alle leden van het jeugd- en muziekkorps zich af te melden bij de korpsleiding, bij voorkeur mondeling, tel. 511647, of uiterlijk tot een half uur voor aanvang van de repeti tie in De Opmaat, tel. 513593. Majoretten melden zich mondeling af bij de betreffende begeleiding of telefo nisch bij Gerda. tel. 550797.

Peel en Maas | 1999 | | pagina 17