Potasch Perlemoer, Mark en Jenny JSSA^ c DE ARTIEST PRESENTEERT: Activiteitenkalender Odapark december Mallemoer in Literair Café )e avond van de 7e juli Millenniumviering Ysselsteyn en dus particulier verzekeren? Aben Assurantie Groep Een nieuwe Bond, een nieuw geluid Aostrumse revue Op 1 januari groot feest met William Smulders Eten rond de evenaar in 'de Evenaar' OJC Gryphus 'Het dagboek van Anne Frank' -k EN MAAS donderdag 2 december 1999 - Pagina 3 Programma Schouwburg Venray let meest gespeelde stuk van ka, je eeuw Potasch Perlemoer, irk van de Veerdonk met zijn ■uwste programma Ja Daag! en j vrouw die veertig jaar geleden gon bij Wim Kan maar nog eds niet weg te denken is uit de jderlandse theaters, Jenny >an. Schouwburg Venray heeft komende week weer drie inte- isante voorstellingen op het igramma staan. 1915 maakte het Nederlandse ||Luwburgpubliek voor het eerst ai nnis met Potasch Perlemoer. stuk werd een groot succes en jg een uitstekende pers. De e chiedenis van de successtory haalde zich begin jaren vijftig tJohan Kaart en Johan Boskamp de hoofdrollen. De acteurs'speel- het stuk tot 1965. Potasch rlemoer, twee eeuwig ruzie ikende compagnons met een hart goud. Ondanks alle moeilijkhe- n die ze met elkaar hebben, kun- n de twee aan elkaar gewaagde bdse kleinhandelaren niet zonder aar. Al was het alleen maar om te nnen bekvechten. Immers, een niet gemopperd is een dag niet eefd. Potasch Perlemoer is geen ucht en ook niet zomaar een blij- jj. Het is Joods volkstoneel met il lach en een beetje traan. Op de •mpel van de 21e eeuw wordt het :est gespeelde stuk van deze eeuw lim 5600 maal) nog eenmaal gevoerd met dit keer in de hoof- ollen Hans Boskamp, inderdaad zoon van, en Fred Vaassen. De orstelling op donderdag 2 decem- begint om 20.00 uur. Jenny Arean is donderdag 9 december te gast in de Schouwburg Venray (Foto: Diana Blok) MARK VAN DE VEERDONK Het lijkt uitgekauwd, grappen over school, stereotype schooljuf frouwen en klasgenootjes. Ook bij Mark van de Veerdonk lijkt het thema op het eerste gezicht niet aan de gevaren van oubolligheid en meligheid te ontkomen, inclusief het uitdelen aan het publiek van een klassiek schoolschriftje vol reken en taalfratsen,. De winnaar van het Leids Cabaret Festival in 1991 heeft echter in vijf eerdere cabaretpro gramma's laten blijken de kunst te verstaan een zodanige theatrale draai aan een thema te kunnen geven dat er een verrassend nieuwe benadering ontstaat. Zo ontsnapt hij ook in zijn nieuwe programma Ja, Daag! aan de conventies van het standaardcabaret. In zijn program ma betrekt hij bij toerbeurt de acro baten Johannes Fischer en Paul Griffioen bij de voorstelling als het zwijgende klasmaatje. Voor de pauze delen Van de Veerdonk en zijn maatje een grote ouderwetse schoolbank, erna groeien zij samen op tot kantoorklerken bij een brand en waterschadeassuradeur. Ja Daag! is op dinsdag 7 december te zien, aanvang 20.00 uur. JENNY AREAN Jenny Arean is niet meer weg te denken uit de geschiedenis van het Nederlandse theater. De laatste jaren liggen nog vers in het geheugen; zo speelde zij in Tip Top, Jenny Arean met Lucretia van der Vloot en nu in Heerlijk duurt 't langst. In deze avondvullende muzikale voorstel ling wordt zij als gewoonlijk bijge staan door uitstekende musici. Arean heeft in haar carrière, die veertig jaar geleden bij Wim Kan is begonnen, misschien wel het meeste van alle eigentijdse performers de Nederlandse tekstschrijvers weten te inspireren tot speciaal voor haar geschreven nummers. Teksten van onder anderen Jan Boerstoel, Jurrian van Dongen, Hans Dorrestijn, George Groot, Ischa Meijer, Annie M.G. Schmidt en Ivo de Wijs heeft zij op haar eigen indrukwekkende manier tot leven gebracht. Daarom heeft zij besloten uit het mooiste van de afgelopen veertig jaar een programma samen te stellen, afge wisseld met nieuw werk. De voor stelling Heerlijk duurt 't langst wordt op donderdag 9 december opgevoerd, aanvang eveneens om 20.00 uur. bneelvereniging Crescendo met doldwaze klucht Kunt u zich nog herinneren wat er beurde op de avond van de 7e i? Juist, we verloren heel pijnlijk finale op het WK tegen aartsri- ïl Duitsland. Maar Op de avond van de 7e I Hi gebeurde er nog veel meer. Een I lemde brief van een jongedame rgt voor veel opschudding in het is van notaris van Wijngaarden. iarbij zorgt de komst van een •ule van zeer oude adel voor de nstelling van een huisknecht bij ELI (notarisgezin. Ook verschijnt een ede vriend onverwacht ten tonele, kinderen van het gezin amuseren :h maar al te goed ondanks hun problemen in de liefde. Maar wie is nu werkelijk wie en wat gebeurde er nu echt op die bewuste avond van de 7e juli? Nieuwsgierig geworden? Kom dan binnénkort naar de voorstellin gen van deze dol-dwaze klucht. Op 11 en 12 december zal het stuk wor den opgevoerd in gemeenschaps huis de Smèlehof te Ysselsteyn. Kaarten voor deze avonden kosten slechts ƒ7,50 en zijn te verkrijgen bij de volgende voorverkoopadres sen: Fam. Koonings, PaterTulpstraat 17, tel 541869; Fam. Van Asten, Ringweg 35 tel 541667; Fam. Craenmehr, Grauwveen 7 tel 541452. Ook in Ysselsteyn is men druk zig om een fantastisch feest te ganiseren om de overgang naar lnieuwe millennium te vieren. In n tweedaags feest kunnen alle woners de drempel passeren naar Ijaar 2000. Maar natuurlijk zijn mensen van buiten Ysselsteyn harte welkom en is de viering lil leuke gelegenheid voor oud- iwoners om Ysselsteyn weer eens (bezoeken. lp oudejaarsavond zal er een jantische millenniumviering louden worden bij discotheek it. Op deze avond zullen diverse elsteynse dj's de avond voorzien gezellige muziek. Voor kaarten int U terecht bij de volgende voor- rkoop adressen: Herberg de Peel, ilanzia, Jera '70, de Smelehof en tuurlijk bij Pilot. De viering op luwjaarsdag zal vooral in het [en staan van de viering voor jong oud. Vanaf de traditionele nieuw- rsmis bent U uitgenodigd om het [euwe jaar aan te vieren en ieder een gelukkig 2000 te wensen. >r de kinderen zal er naast een lonnenwedstrijd ook een kleur- wedstrijd georganiseerd worden. Tevens komt er een springkussen en kunnen de kinderen zich laten schminken. Een onderdeel van de dag zal een moppentopper wedstrijd zijn waarin we op zoek gaan naar de beste verteller van steengoede grap pen. Daarnaast kunt U zich opgeven om mee te doen aan een open podi um. Heeft U persoonlijk een voor dracht of een act of wilt U zich als vereniging of vriendenclub op een aparte manier presenteren dan bie den zij daar de mogelijkheid toe. Later in de avond zal de beste muziek uit de afgelopen eeuw gepresenteerd worden. Voor het feest op 1 januari behoeft U geen kaarten te kopen. Mocht U nog vra gen hebben met betrekking tot de viering dan kunt u contact opnemen met Willy Janssen, Dopheide 8, 5813 CS Ysselsteyn, 0478-542021 E-mail: ysselsteyn.2000@planet.nl. Aben Assurantie Groep vergelijkt de tarieven en voorwaarden van alle Nederlandse .ziektekostenverzekeraars en selecteert voor u de beste prijs en condities. Makelaar in assurantiën I bodn. Bergmans Jansen Venray: tel. 0478-552600, Bakcl: tel. 0492-345678 TVenlo: tel. (077) 354 82 72, fax (077) 354 94 95, e-mail: abcngroep@abcngroep.nl Deze week start de allernieuwste James Bond 007 film The world is not enough. De film breekt in Amerika en Engeland, waar de film vorige week is gestart alle Bond records. Het publiek is enthousiast en vindt het de beste bond film die er ooit is gemaakt. Pierce Brosnan doet Sean Connery vergeten. Extra aan deze film is het aantreden van John Cleese. U kunt er op rekenen dat u een geweldige middag of avond gaat beleven bij deze waarlijk superproductie. Venray was een van de eerste theaters waar het Dolby Digital werd ingevoerd. Nu is er als het nieuwste van het nieuwste het vervolmaakte Dolby Digital Ex. Er zijn extra kanalen toegevoegd waar door het geluid nog beter dan voor heen van alle kanten de zaal wordt ingeslingerd. U zit er inderdaad middenin. The world is not enough, is de eerste film die volgens dit sys teem te zien en te beluisteren is en zoals gezegd als een van de weinige steden in Venray met het Ex sys teem. Geprolongeerd worden Walt Disney's Tarzan. Deze Nederland ingesproken tekenfilm is vorige week gestart en stond meteen nr. 1 op de hitlijst in Nederland. Niet ver wonderlijk, want Tarzan wordt als de beste Disney productie sinds de Lion King beschouwd. Blue Streak is vorige week in Venray gestart en was meteen goed raak. De komische actiefilm trok stampvolle zalen en het publiek reageerde uitermate enthousiast. The Generals Doughter is een thriller van wereldformaat. Zelden zult u zo gefascineerd naar een film gekeken hebben. Een film die de keel dichtknijpt. Een uitstekende film die aller aandacht meer dan waard is. Mickey Blue Eyes met Hugh Grant is weer een bijzonder leuke komedie in het genre van Notting Hill. Inspector Gadget gaat de negende week in. deze Nederlandse gespro ken film is een topper voor de jeugd. Laatste week. Star Wars the Phantom menace gaat de laatste week in. De Aostrumse revue 'Ao.strum speuls nor 2000' wordt opgevoerd in de nieuwe sporthal van de TBS aan de Wanssumseweg te Oostrum. De opvoeringsdata zijn: 26 dec. 20.00 uur; 28 dec. 20.00 uur; 30 dec. 20.00 uur; 2 jan. 4.00 uur (middag voorstelling); 2 jan. 20.00 uur (laat ste voorstelling). De kaarten voor deze revue-opvoering zijn te koop bij 't Allemans café, café de Karklingel, slagerij Bierman, Brood- en Banket Herman Verheijen en de Provers. Buiten de 28e dec. (reeds uitverkocht) zijn er voor de overige voorstellingen nog voldoen de kaarten op bovenstaande adres sen voorradig. De reeds gereser veerde kaarten kunnen afgehaald worden op het adres Randenrade 50, »°i. 584114. Ook voor informatie en .erveringen kan men op dit adres terecht. Kom op tijd want vol=Vol entree gratis aanvang 14.00 uur In verband met het besloten feest van de stichting Bedrijf en Cultuur is ons theatercafé op zondag S december gesloten. Op de volgende dagen zijn wij eveneens gesloten: 24 december (kerstavond) 19.00 uur 25, 26, 31 december. Voor elke voorstelling kunt u natuurlijk gebruik maken van onze theaterarrangementen. Wij adviseren u echter tijdig te reserveren om teleurstellingen te voorkomen. tel: 0478 587739 Tot en met donderdag 30 decem ber 1999 vindt de derde en laatste deeltentoonstelling over de Belgische visie op hedendaagse kunst plaats. Het betreft hier een sterke finale. Het werk van Berlinde de Bruyckere komt voort uit een ern stig begaan zijn met de dubbelzin nigheid van menselijke ervaringen; leven en dood, vrijheid en gebon denheid, liefde en lijden. In haar werk maakt ze veelvuldig gebruik van dekens, die zowel verwijzen naar warmte en zachtheid, bescher ming en geborgenheid, als naar benauwdheid, verstikking en armoe. Zij combineert de typische eigen schappen met metalen kooicon structies die enerzijds associaties oproepen met kinderervaringen als 'verstoppen onder de dekens' als metafoor voor geborgenheid van eigen huis en haard. Het werk van Beriinde is te bezichtigen in de expositieruimte van het Theehuis. Het is voor de eerste keer dat zij samen met haar partner Peter Buggenhout exposeert. Het werk van Peter Buggenhout oefent op de bezoeker een vreemde aantrek kingskracht uit. Sinds een paar jaar is hij gefascineerd door het gebruik van koeien- en paardendarmen in zijn werk. Hij reinigt ze zelf en ver werkt zo vervolgens tot grillige vor men. Daarin verwerkt hij ook ande re materialen, zoals restjes wol en draad. Ook al gaat het hier om dar men van dieren, er naar kijkend realiseert men zich dat we in feite zalf binnenstebuiten worden gekeerd. De beelden trekken aan en stoten af. Ze vragen op huivering wekkende wijze om aangeraakt te worden. Ulrike Bolenz exposeert als laat ste van de Belgische reeks in het Theehuis zelf. Aan de wanden treft men prachtige fotowerken aan: beelden van beelden van beelden. Langs electronische weg gegrepen personen in stilstaande videobeel den, in regelrasters als virtualiteit achter een lichtgebogen monitor- scherm gedrongen. Op zondag 19 december om 15.30 uur vindt het laatste concert van deze eeuw in het Theehuis plaats. Het Utrecht String Quartet geniet sinds 1985 een groeiende reputatie als dynamisch en veelzijdig ensem ble. Het kwartet bestaat uit Eva Koskonen, viool; Katherine Routley, viool; Sven Arne Tepl, alt viool; Sebastian Koloski, cello en Martin Kaaij, giteer. Het program ma bestaat uit Schubert (D. 703), Beethoven (Strijkkwartet op 59.1) en een gitaarkwintet van Donizetti. Entreekaarten kunnen besteld wor den via Fred Renirie Concertorganisatie, tel. 582472 en kosten ƒ30,- per persoon. Vanaf januari wordt het concertprogram ma weer voortgezet. Donderdag 23 december vertelt Anton Groothuis traditionele kerst verhalen waarmee hij opgegroeid is. Het einde van de eeuw nadert. Het laatste kerstfeest vóór het jaar 2000. Nog eenmaal en stillen tijd om ach terom te kijken voordat we onder begeleiding van een spetterend vuurwerk de drempel naar de vol gende eeuw overstappen. Anton Groothuis vertelt Noorse Kerstsproken, Charles Dickens enz. Armoede, onschuld, eenzaamheid, kaarsen, flakkerende haardvuren, veel sneeuw, fonkelende wijn, bitte re koude, wonderen. Verhalen voor onder de kerstboom. Een gezins voorstelling bij uitstek. Entreekaarten kosten ƒ17.40 per persoon. De tentoonstelling in het Theehuis en binnentuin, en de permanente beeldentuin in het Odapark (welke de eerste driejaar wordt uitgebreid tot circa 100 beelden) zijn van dins dag tot en met zondag voor het publiek geopend van 11.00 tot 17.00 uur. Tijdens voornoemde activi teiten is helaas de tentoonstelling in het Theehuis niet te bezichtigen. Uiteraard is ook het Odapark gehuld in de kerstsfeer wat sowieso al een bezoek waard is. Een wande ling door het park en in het Theehuis genieten van een warme kop koffie of een glas wijn en u waant zich al in die heerlijk kerst sfeer. Ook onze vrijwilligers willen graag genieten van de feestdagen samen met familie en vrienden. Daarom heeft het Odapark besloten de deuren van het Theehuis tijdens deze dagen toch te sluiten. U kunt echter altijd rondwandelèn in het park en genieten van de permanente beeldentuin. Kaarten voor de voorstellingen kunt u reserveren bij het Theehuis (0478-513690) en bij de VVV/ANWB in Venray. Zaterdag 11 december maken we weer kennis met eten rond de eve naar. Het buffet zal ook nu weer bestaan uit verrassende gerechten van over de hele wereld. Bijv. Surinaamse kippensoep geserveerd met traditioneel Surinaams brood, hoofdgerechten uit Afrika, Thailand en Japan. Een heerlijk frisse Afrikaanse salade, en een tropisch nagerecht. Natuurlijk is er ook weer enter tainment. Na het eten is er een optreden van de Afrikaanse groep Ngoma. Opzwepende ritmes gecombineerd met acrobatische toe ren, vuurspektakel etc. die zijn wor tels heeft in Afrika. Twee percussio nisten, twee danseressen, een acrobatische frontman en veel zang. Voor het eten is reserveren noodza kelijk. De kosten bedragen ƒ35,- p.p. De Evenaar ligt aan de Merseloseweg 96 te Venray, tel. 0478-510036. Morgen, vrijdag 3 dec., vindt er in het Vierlingsbeekse jongerencen trum Gryphus een concert plaats van de Kift. In Gryphus speelt het muziektheatergezelschap uit Oost- Knollendam haar nieuwe program ma Vlaskoorts. In 1993 verrastte De Kift de muziekliefhebber met Krankenhaus, een in en houten sigarenkistje ver pakte cd vol van trage hoempa, trieste tango en tuverculose volks muziek, voorzien van korte literaire verhalen over gekte en oorlog. Drie jaar later gevolgd door de cd Gaaphonger over de overwintering van Willem Barentz op Nova Zembla 1596). Anno 1999 is De Kift weer terug met een gloednieuw programma. Treurnis, humor, gekte, domheid, geluk en melancholische muziek komen samen in Vlaskoorts, een verhaal van een volledig uit elkaar gevallen plattelandsgezin. Teerwater, de zoon, is door zijn moeder te vondeling gelegd. Nu gaat hij op zoek naar de ouderlijke boerderij, zijn vader en zijn moeder. Voor Vlaskoorts heeft de Kift tekstfragmenten gebruikt van onder andere Venedikt Jerofejev (Moskou Op Sterk Water), Jan Arends (Verzameld Werk), Wolfgang Borchert (Buiten Voor De Deur, De Treurige Geraniums), Mannery O'Connor (Het Wijze Bloed, De Geweldigers Neme Hetzelve Met Geweld) en Werner Schwab (Mijn Hondenmond). Gryphus is geopend vanaf 21.00 uur. Het concert van De Kift begint om 22.00 uur. De entree bedraagt ƒ12,50. Muzikaal en literair kerstprogramma Het Literair Café Venray-regio organiseert op zondag 12 decem ber in samenwerking met de Geijsterse muziekgroep Mallemoer een kerstbijeenkomst in De Witte Hoeve in Venray. In een afwisselend programma speelt Mallemoer bekende en min der bekende kerstliederen uit Nederland en Vlaanderen. Ook lie deren uit de rest van Europa, al dan niet voorzien van een Nederlandse tekst, komen aan bod. Hanna van Beek draagt werk van bekende Nederlandse dichters voor. Net als de liederen heeft het thema van deze gedichten in de ruimste zin te maken met Kerst, nieuwjaar en Driekoningen. Het programma begint om 11.30 uur en de entree prijs is 5 gulden. Het repertoire van Mallemoer bestaat uit liedjes en melodieën uit heel Europa, die ook a capella worden uitgevoerd. De zan gers/muzikanten uit de omgeving van Geijsteren zingen allemaal hun partij en spelen daarbij accordeon, trekharmonica, viool, gitaar, basgi taar, mondharmonica en diverse fluiten. Zonder elektronische ver sterking, want dat past niet bij de traditionele liederen. Elk jaar verzorgt de groep op de zondag voor Kerstmis in Geijsteren een programma met kerstliederen. Dit jaar is de groep ook te zien en te horen in Venray met speciaal voor dit programma geselecteerde liede ren, die naadloos aansluiten bij de gedichten en verhalen die worden voorgedragen. Zo speelt Mallemoer onder andere "Wat zang wat klang" (Vlaams kerstlied 17e/18e eeuw), "L"angel Gabriel" (Italiaans kerst lied), "The King" en "Twelf days of Christmas" (Engelse kerstliederen), "II est né le divin enfant" (Frans kerstlied) en een kerstpotpourri. In "Komt morgen nog eens weer", een verhaal van Theo Spronk omlijst met kerstliederen, worden herinne ringen aan een kerstavond opge haald. De liederen worden afgewis seld met gedichten. Het programma vermeldt poëzie van onder anderen Anton van Duinkerken, Johan Riemers sr. en Willem Wilmink. Ook worden enkele verhalen ver teld, waaronder. Toon Hermans' Twee Sneeuwvlokken. Het pro gramma in De Witte Hoeve aan de Gasstraat 5 in Venray duurt onge veer twee uur. Het Overloons toneel geeft nog twee voorstellingen van 'Het dag boek van Anne Frank' in samenwer king met het 'Nationaal Oorlogs- en Verzetsmuseum' te Overloon op donderdag 6 januari om 20.00 uur en op zondag 23 januari om 14.30 uur. Alle voorstellingen zijn in de aula van het museum. Toegangsbewijzen alleen aan de kassa van het museum, tel. 0478- 641820. Toegansprijs ƒ12,50. Met de museumjaarkaart, Rabobank- Europas of NS-jaarkaart krijgt u aan de kassa van het museum 2,50 kor ting. ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van R. Bruins, B. van Casteren-van Gils, R.E. Gabeler, H. Schraven, F. Schmeetz, M. van Tiel, I. van Tiel- Knoppen, J. Wittgen en M. W. T. Lucassen: Zaterdag: R. GABELER Allegrostraat 43, tel. 582824 Zondag: R. BRUINS Langstraat 106, tel. 569506 Weekenddienst voor de patiënten van A. Coenen, R Corver, R Henkes, R. Keijzer, L. Keijzer-Bors, G. van Loon, E. de Muinck Keizer, M. Van Straaten, J. de Vocht: J. de VOCHT Henseniusstraat 13a, tel. 581878 Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de genoemde doktoren terecht: 's morgens van 10.00 tot 11.00 uur 's middags van 17.00 tot 18.00 uur ZIEKENVERVOER Tel. 077-3575757 ONGEVALLEN Tel. 112 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN DE BURGGRAAF Stationsweg 5, tel. 584877 van vrijdagavond 18.00 uur tot volgen de week vrijdag. Openstelling: zaterdag van 10.00 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur zondag van 10.00 tot 11.00 uur. Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluikje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY-YSSELSTEYN Voor spoedeisende gevallen uitsluitend na telefonische afspraak neemt waar: D. MANDIC, tel. 586605 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIERENARTSENPRAKTIJK VEN RAY Oude Oostrumseweg 26. Voor spoedge vallen zijn wij dag en nacht bereikbaar, tel. 581336 of 586457 E.M. Ruymbeek, J.M. van Winden, W.H. de Vocht, R.C. Goedegebuure, V. Geurts, R. Eelderink, G. Gelling en mevr. H. Loonen W. de VOCHT en G. GELLING DIERENARTSENPRAKTIJK OOS TRUM W. LOONEN Mgr. Hanssenstraat 42. Oostrum tel. 582690 WEEKENDDIENST VERLOSKUNDIGEN voor de verloskundige praktijk Venray. Van donderdag 20.00 tot maandag 8.00 uur R. v.d. REIS, tel. 06-22922151 WEEKDIENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de verloskundige praktijk Venray worden vanaf maandag 08.00 tot donderdag 20.00 uur waarge nomen door: A COOPMANS, Afspraken maken 's middags tussen 18.00 en 19.00 uur, tel. 06-22722996 INFORMATIECENTRUM GEES TELIJKE GEZONDHEIDSZORG Tel. 0478-527066 maandag-donderdag 09.00-17.30 uur MELDPUNT VOOR HULP. ADVIES EN INFORMATIE Tel. 0478-584444 Bereikbaar elke werkdag van 9 tot 12 uur. Na genoemde tijd, tijdens feestda gen en weekend is het Meldpunt bereikbaar via het antwoordapparaat. Aangesloten instellingen/organisaties: Algemene Hulpdienst, Gehandicapten Platform Venray, Synthese - Instituut voor Zorg en Welzijn PEEL EN MAAS Nieuwsblad voor Venray en omstreken Grotestraat 68 5801 BH Venray Postbus 1 5800 AA Venray Tel. 0478-582727 Fax 0478-510916 e-mail: peelenm@tref.nl Redaktie Gerrit Band Ron Koenen Henk Lammen Christ van den Munckhof Bezorging Donderdagmiddag/avond Bezorgklachten Op bovenstaand adres. Telefonisch, uitsluitend tot vrijdag 17.00 uur. Nabezorging gebeurt tot uiterlijk dit tijdstip. Advertentietarieven: Op aanvraag verkrijgbaar. Aanleveren advertenties: Uiterlijk woensdag 10.00 uur. Aanleveren kopij: Sport- en verenigingsnieuws tot uiterlijk dinsdag 10.00 uur,

Peel en Maas | 1999 | | pagina 3