Inspraak avonden hondenuit- laatstroken Kennisgeving Commissies PEEL EN MAAS ELKE WEEK UW NIEUWS PEEL EN MAAS donderdag 18 november 1999 - Pag Vergunningaanvragen Een groot aantal bedrijven en inrichtingen is verplicht om krachtens de Wet milieubeheer een milieuver gunning aan te vragen. In de milieuver gunning worden milieuvoorschriften opgenomen in het belang van de bescherming van het milieu. De procedure kent 2 fasen: 1de fase van het opstellen van het ontwerp van het besluit: 2. de fase van het opstellen van het besluit; Bij iedere fase wordt de beslissing op een aanvraag ingevolge de Wet milieubeheer en de Algemene Wet Bestuursrecht bekendgemaakt (hoofdstuk 13 Wet milieubeheer en afdeling 3.5 van de Algemene Wet Bestuursrecht). Het ontwerp van het besluit Burgemeester e wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij voornemens zijn een vergunning krachtens de Wet milieubeheer te verlenen aan: I. @gptab:Vleesvarkensbedrijf J. Nooyen, Kanveldweg 8 te Deurne voor een revisievergunning op grond van artikel 8.4 van de Wet milieube heer voor een vleesvarkenshouderij, gelegen aan de Deurneseweg I77 te Ysselsteyn; Dit onder oplegging van voorschrif ten in het belang van de bescherming van het milieu. Het ontwerp van het besluit en alle overige op de aanvraag betrekking hebbende stukken liggen ter inzage van 18 november I999 tot en met 16 december I999 in het gemeentehuis, Raadhuisstraat I te Venray, op maan dag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (balie Publieksdiensten). Op telefonische afspraak (0478- 523630) kunnen de stukken ook op een ander tijdstip worden ingezien. Gedurende bovengenoemde perio de kan een ieder schriftelijk gemoti veerde bedenkingen indienen bij het college van burgemeester en wethou ders bedenkingentermijn). Deze kan hierbij verzoeken zijn persoonlij ke gegevens niet bekend te maken. Een ieder wordt, na telefonische afspraak, gedurende de bedenkingen termijn in de gelegenheid gesteld met betrekking tot het ontwerp van het besluit van gedachten te wisselen het zij tot het mondeling inbrengen van bedenkingen daartegen. Alleen degenen die bedenkingen hebben ingebracht op de bovenom schreven wijze en degenen die aanto nen daartoe redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest, zijn later tot het instellen van beroep gerechtigd. Besluiten Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij vergunningen krachtens de Wet milieubeheer hebben verleend aan: 1. @gptab:H.G.M. van Dijck, Puttenweg 93 te Ysselsteyn voor een revisievergunning op grond van artikel 8.4 van de Wet milieubeheer voor een vleesvarkenshouderij annex akkerbouwbedrijf, gelegen aan de Puttenweg 87 en 93 te Ysselsteyn; 2. H.W.P.Voesten, Steegse Peelweg 8 te Leunen voor een revisievergun ning op grond van artikel 8.4 van de Wet milieubeheer voor een vleesvar kens- en paardenhouderij, gelegen aan de Steegse Peelweg 8 te Leunen; 3.J.Willems, Laagriebroekseweg 22 te Leunen voor een oprichtingsver gunning op grond van artikel 8.I, lid I onder a en c van de Wet Milieubeheer voor een pluimveehouderij en land- bouwproductiebedrijf, gelegen aan de Laagriebroekseweg 22 te Leunen; 4. Sakko BV, Boerhaaveplein 9a te Bergen op Zoom voor een revisiever gunning op grond van artikel 8.4 van de Wet milieubeheer voor een tank station, gelegen aan de Deurneseweg 12 te Heide; 5. Cox Metaal BV, Smakterweg 27 te Venray voor een nieuwe vergunning voor de gehele inrichting in verband met het veranderen van de inrichting op grond van artikel 8.4, lid I van de Wet milieubeheer voor een bedrijf voor de productie van metalen halffa brikaten, gelegen aan de Smakterweg 27 te Venray. De vergunningen worden onder oplegging van voorschriften en/of beperkingen in het belang van de bescherming van het milieu verleend. Het besluit en alle overige op de aanvraag betrekking hebbende stuk ken liggen ter inzage van 18 novem ber I999 tot en met 30 december (6 weken) in het gemeentehuis, Raadhuisstraat I te Venray, op maan dag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (balie Publieksdiensten). Op telefonische afspraak (0478- 523630) kunnen de stukken ook op een ander tijdstip worden ingezien. Gedurende bovengenoemde perio de kan bij de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State een beroepschrift worden inge diend door: a. @gptab:diegenen die bedenkin gen hebben ingebracht tegen het ont werp van het besluit; b. de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over het ontwerp van het besluit; c. diegenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzichte van het ontwerp daarvan zijn aangebracht; d. belanghebbenden aan wie redelij kerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben inge bracht tegen het ontwerp van het besluit. Het beroepschrift moet (in twee voud) worden gericht aan de Raad van State, afdeling Bestuursrechtspraak, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Na afloop van de beroepstermijn wordt de vergunning van kracht, tenzij vóór deze datum beroep is ingesteld en een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening (waaron der een schorsingsverzoek) is inge diend. Het verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Het besluit wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. A.M.v.B.-meldingen Gelet op het bepaalde in de Wet milieubeheer (artikel 8.40 Wm) is bij Algemene Maatregel van Bestuur (A.M.v.B.) een aantal categorieën van bedrijven vrijgesteld van de vergun ningplicht. In deze algemene maatregel van bestuur zijn voor die inrichtingen algemene regels gesteld welke nodig zijn in het belang van de bescherming van het milieu. Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat er A.M.v.B.- meldingen zijn binnengekomen van: 1. @gptab:Gebr. van Nieuwenhuizen, Rouwkuilenweg 24 te Ysselsteyn voor het oprichten van een propaantank ingevolge het Besluit opslag propaan milieubeheer aan de Rouwkuilenweg 24 te Ysselsteyn; 2. J.B. Gieles, Hansenberg 6 te Merselo voor het oprichten van een propaantank ingevolge het Besluit opslag propaan milieubeheer aan de Hansenberg 6 te Merselo; De meldingen kunnen worden inge zien van 18 november I999 tot en met 2 december I999 (2 weken) in het gemeentehuis. Raadhuisstraat I te Venray, op maandag van 09.00 uur tot Ingekomen bouwaanvragen Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet treft u onderstaand aan een overzicht van de in de afgelopen week bij burgemees ter en wethouders van Venray ingeko men bouwaanvragen. - @gptab:het vergroten van de woning aan de Leunseweg 67 te Leunen tnv J.G.C. Kerstens, Leunseweg 67; - het vergroten van de woning aan de Rouwkuilenweg 41 te Ysselsteyn tnv RJ.H. Martens, Rouwkuilenweg 41 - het verbouwen winkelpand aan de Grotestraat 43 te Venray tnv Brouwer-Ceasar Herenkleding, Grotestraat 43; - het plaatsen van 6 recreatiewonin gen aan de Sparrendreef 12 te Oostrum tnv de Witte Vennen b.v., Metaalweg 5 te Venray; - het veranderen/vergroten woning aan de Pinksterbloem 13 te Venray tnv L. Nabuurs, Pinksterbloem 13; - het plaatsen van dakkapellen aan de Deurneseweg I42 te Ysselsteyn tnv J. van Dijck, Deurneseweg I42; - het bouwen van een hobbyruimte aan de Peelweg 7 te Ysselsteyn tnv A. van Osch, Peelweg 7; - het bouwen tuinhuisje aan De Leng I I te Oirlo tnv A.R.M. Jenniskens, De Leng I I; - het vergroten keuken/bouwen overkapping achterzijde aan de Kamperfoelie 69 te Venray tnv P.M.H.M. Ewals, Kamperfoelie 69; - het bouwen garage aan de Langeweg 74 te Venray tnv H. Moeskops, Langeweg 74; - het plaatsen van hekwerken en poorten aan De Gouden Leeuw te Venray tnv Vereniging van Eigenaren "De Gouden Leeuw", p/a De Gouden Leeuw I46; - het vergroten woning aan de Eligiusweg I te Venray tnv WJ. Bakker, Eligiusweg I; - het vergroten van de woning aan de Vollenbergstraat 14 te Venray tnv M.H. Swaghoven,Vollenbergstraat 14; - het vergroten van de garage aan de Paterslaan 3a en 3b te Venray tnv Verhoeven Vastgoed B.V., Postbus 67 te Ven ray; - het vergroten van de woning aan De Boog (Bongerdstraat) te Venray tnv J.T.W. Bruijsten-van Els, Nieuweind 20 te Venray. Bouwvergunning verleend Burgemeester en wethouders heb ben in de afgelopen week voor onderstaande bouwplannen bouwver gunning verleend. - @gptab:het bouwen van een bedrijfspand aan de Metaalweg ong. te Venray tnv Van Geel Properties B.V., Postbus 239 te Boxtel; - het bouwen van 9 woningen aan het de Anna Blamanstraat/Clara Wichmannstraat en St. Servatiusweg te Venray tnv B.B.O.M. b.v., Leijenbroekerweg 38 te Sittard. Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze vergunningen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daarte gen bij het college van burgemeester en wethouders van Venray een gemo tiveerd bezwaarschrift indienen en wel binnen 6 weken na de dag, waar op de beschikking is toegezonden of uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaar schrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publicatie wordt ingediend. Bouwvergunning aangevraagd Burgemeester en wethouders zijn voornemens aan de volgende bouw aanvragen medewerking te verlenen. - @gptab:het vergroten van de woning aan de Penningkruid 83 te Venray tnv J.H.H. Hartong, Penningkruid 83; - het bouwen van twee dakkapellen aan de Knopkruid 21 te Venray tnv J.B.M. Hudales, Knopkruid 21 het bouwen van een carport/overkapping aan De Leng 32 te Oirlo tnv H.J.A. Classens, Boddenbroek 3 te Oirlo; - het verbouwen/uitbreiden woning aan de Randenrade 28 te Oostrum tnv M.J.J. Cuypers, Randenrade 28; - het bouwen van een hobbyruimte aan de Peelweg 7 te Ysselsteyn tnv A.P.M. Nabuurs, Peelweg 7. - het veranderen/vergroten woning aan de Pinksterbloem 13 te Venray tnv L.R.P.M. Nabuurs, Pinksterbloem 13. De op de bouwaanvragen betrek king hebbende stukken liggen met ingang van .19 november 1999 gedu rende 2 weken voor eenieder ter inzage bij de afdeling Publieksdiensten. Gedurende deze termijn kunnen eventuele bedenkingen bij burge meester en wethouders worden inge diend. Kennisgeving Wet geluidhinder Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat zij voorne mens zijn, bij gedeputeerde staten van Limburg een verzoek, als bedoeld in artikel 83, eerste lid van de Wet geluidhinder, in te dienen om vaststel ling van de hogere grenswaarde bij I te bouwen eengezinswoning, gelegen aan de (toekomstige) Parkweg. De woning maakt deel uit van het bestemmingsplan de Brabander te Venray. Het ontwerp, van het verzoek tot vaststelling van de hogere waarden, ligt met ingang van d.d. vrijdag 19 november 1999, gedurende een periode van twee weken, ter inzage bij de afdeling publieksdiensten in de hal van het gemeentehuis, Raadhuisstraat I te Venray. Gedurende de bovengenoemde periode wordt eenieder in de gelegenheid gesteld om schriftelijk opmerkingen, ten aanzien van het ontwerpverzoek, bij burgemeester en wethouders, in te dienen. Voorts bestaat de gelegenheid, om tijdens een openbare zitting, welke zal wor den gehouden op d.d. donderdag 25 november om 14:00 uur in het gemeentehuis (kamer bekend bij de receptie), opmerkingen te maken ten aanzien van het ontwerpverzoek. Kennisgeving Wet geluidhinder Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat zij voorne mens zijn, bij gedeputeerde staten van Limburg een verzoek, als bedoeld in artikel 100a, eerste lid van de Wet geluidhinder, in te dienen om vaststel ling van de hogere grenswaarde bij 7 eengezinswoningen, gelegen aan de Beekweg. De woningen maken deel uit van een (toekomstige) reconstruc tie in de zin van de Wet geluidhinder De reconstructie maakt onderdeel uit van het bestemmingsplan de Brabander. Het ontwerp, van het verzoek tot vaststelling van de hogere waarden, ligt met ingang van d.d. vrijdag 19 augustus 1999, gedurende een perio de van vier weken, ter inzage bij de afdeling publieksdiensten in de hal van het gemeentehuis, Raadhuisstraat I te Venray. Gedurende de bovengenoemde periode wordt eenieder in de gelegenheid gesteld om schriftelijk opmerkingen, ten aanzien van het ontwerpverzoek, bij burgemeester en wethouders, in te dienen. Voorts bestaat de gelegenheid, om tijdens een openbare zitting, welke zal wor den gehouden op d.d. dinsdag 30 november om 14:00 uur in het gemeentehuis (kamer bekend bij de receptie), opmerkingen te maken ten aanzien van het ontwerpverzoek. Venray, 18 november 1999 burgemeester en wethouders voor noemd, namens dezen, het hoofd van de afdeling Bouwen en Milieu, C.Th. vanVèlzen 17.30 uur en op de overige werkda gen van 09.00 uur tot 13.00 uur (balie Publieksdiensten). Op telefonische afspraak (0478-523630) kunnen de stukken ook op een ander tijdstip worden ingezien. Bovengenoemde meldingen moe ten nog worden beoordeeld. Venray, 18 november 1999 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, hoofd afdeling Bouwen en Milieu, C.Th. vanVèlzen Loting t.b.v. verkoop 3 particuliere bouwkavels Merselo Op 16 december 1999 wordt via loting de VOLGORDE bepaald, op basis waarvan 3 particuliere bouwka vels gelegen aan de Kranendries, in het bestemmingsplan Merselo ver kocht gaan worden. Het betreft hier de loting van 3 kavels in oppervlakte varilrend tussen minimaal circa 420 m2 en maximaal circa 525 m2 (ten behoeve van de bouw van 3 vrijstaande woningen). De grondprijs voor 1999 bedraagt f 245,per m2, excl. B.T.W. en excl. beschrijvingskosten. De bouwkavels zijn bedoeld voor eigen bebouwing en bewoning; mits dien is de koper verplicht de woning gedurende ÈEn jaar na de voltooiing ervan zelf (met eventuele gezinsle den) te bewonen. Per echtpaar c.q. paar van (samenwonende) partners kan zich slechts ÈÈn persoon inschrij ven. De kavels zullen in eerste instantie verloot worden onder diegenen die als autochtoon van Merselo wordt aangemerkt. Als autochtoon van Merselo wordt aangemerkt: personen die thans in Merselo wonen (de gemeentelijke bevolkings administratie geldt als maatstaf); per sonen die elders wonen, maar die terugkeren naar de geboorteplaats Merselo, na maximaal 10 jaar elders gewoond te hebben (de vertrekdatum volgens de gemeentelijke bevolkings administratie geldt als maatstaf); personen die in Merselo een func tie verkrijgen of reeds vervullen en derhalve economisch gebonden zijn (hiertoe dient een arbeidsovereen komst overlegd te worden). Nadat er geloot is onder de autochtonen zal er verder geloot worden onder niet-autochtonen. Degenen die zich thans nog niet hebben laten registreren als belang stellende voor een bouwkavel in het plan Merselo en in week 46 nog geen persoonlijk bericht ontvangen heb ben, kunnen zich hiervoor alsnog tot 8 december 1999 melden bij de afde ling Publieksdiensten van de gemeen te Venray. Indien u al persoonlijk bericht van de gemeente heeft ont vangen over deze loting, hoeft u niet meer op deze bekendmaking te reageren. Indien u zich aanmeldt voor de loting en u meent dat u tot de autochtone bevolking van Merselo behoort op grond van uw huidige of toekomstige functie, dient u gelijktij dig met de aanmelding een kopie van uw arbeidsovereenkomst te overleg gen. Indien u zich als belangstellende meldt krijgt u een informatiepakket thuisgestuurd, waarin o.a. een teke ning van de kavels is opgenomen. Voor meer informatie kunt u terecht bij de afdeling Publieksdiensten, geopend op maan dag van 9.00 uur tot 17.30 uur, dins dag tot en met donderdag van 9.00 uur tot 17.00 uur en op vrijdag van 9.00 uur tot 13.00 uur. De loting zal plaatsvinden op 16 december 1999 om 19.00 uur in het gemeentehuis en zal worden verricht door de loco-secretaris. Burgemeester en wethouders van Venray, drs.J.F.H.A.B. Waals, burgemeester. drs.A.W.M. de Bever, secretaris Werkz aam-heden Westsingel De gemeente Venray voert op dins dag 23 en woensdag 24 november onderhoudswerkzaamheden uit op de Westsingel. De Westsingel zal gedu rende deze twee dagen alleen gebruikt kunnen worden door ver keer dat in de noordelijke richting rijdt. Het verkeer in zuidelijke rich ting zal worden omgeleid via de St. Ursulastraat, Bergweg, Merseloseweg, 'Langeweg, Langstraat en Zuidsingel. De kruisende wegen met de Westsingel blijven berijdbaar. Gedurende de werkzaamheden (die in principe twee dagen duren) blijven de percelen aan de Westsingel bereik baar. Afscheid gemeentesecretaris Per I januari 2000 zal de heer drs. A.W.M. de Bever zijn functie als gemeentesecretaris van Venray na ruim twaalf jaar neerleggen en in dienst treden als gemeentesecretaris van Gouda. Op 30 november 1999 zal de heer de Bever aan het einde van de raadsvergadering (omstreeks 20.00 uur) afscheid nemen van de gemeenteraad. Aansluitend (vanaf 20.30-22.00 uur) biedt het gemeente bestuur hem een openbare afscheids receptie aan in de burgerzaal van het gemeentehuis in Venray. Belangstellenden zijn van harte wel kom bij deze afscheidsbijeenkomst. Burgemeester en Wethouders van Venray. De gemeente Venray houdt binnen kort een inspraakavond voor bewo ners van de wijken waar een proef van start gaat met de aanleg van hon- denuitlaatstroken.Wij nodigen hierbij bewoners van de betreffende wijken uit de inspraakavond bij te wonen. De inspraak-avonden worden per wijk op de volgende plaatsen en data gehouden: *Veltum Wijkcentrum't Schöpke, dinsdag 30 november '99 om 20.00 uur Brukske Wijkcentrum Brukske, donderdag 2 december '99 om 20.00 uur Landweert Wijkcentrum 't Stekske, donderdag 9 december '99 om 20.00 uur Waarom deze inspraakavonden? Burgemeester en wethouders heb ben óp 7 september 1999 besloten om in 2000 de overlast van honden poep aan te pakken door: 1Het uitlaatgedrag van de hondenbe zitters/geleiders te controleren en de regels te handhaven die in de Algemene Plaatselijke Verordening staan over het uitlaten van hon den. 2. Een proef te nemen met het aan wijzen van hondenuitlaatstroken in de wijken Veltum, Brukske en Landweert. Wat is een hondenuitlaatstrook? Een honden-uitlaatstrook is in de meeste gevallen een bestaande gras- of plantstrook naast een pad, trottoir of rijwielpad. De uitlaatstroken zijn ca. 2,50 meter breed en worden met bordjes gemarkeerd. Op deze strook mag men de hond laten poepen en hoeft men de poep niet te verwijderen. De gemeente laat op de hondenuitlaatstroken de hon denpoep door een poepzuiger verwij deren. Het zijn dus veelal plaatsen waar hondenbezitters nü al regelmatig de hond uitlaten. Proefjaar VOORDAT DE GEMEENTE OVER AL IN DE GEMEENTE UITLAAT STROKEN GAAT AANLEGGEN, WIL ZE EERST DE RESULTATEN VAN HET PROEFJAAR AFWACHTEN. AAN DE HAND VAN REGELMATIG OVERLEG MET ALLE BETROKKEN PARTIJEN ZAL DAN BEKEKEN WORDEN WELKE AANPASSINGEN EN VERBETERINGEN NODIG ZIJN. NA HET PROEFJAAR ZULLEN OOK IN DE OVERIGE WIJKEN EN DOR PEN UITLAATSTROKEN WORDEN AANGELEGD. Waar komen de uitlaatstroken? DE UITLAATSTROKEN WORDEN ZOVEEL MOGELIJK AANGELEGD OP PLEKKEN: waar bestaande groen- en of plant- stroken zijn; waar openbare verlichting is; waar voet- of wandelpaden liggen; waar hondenbezitters nu al regel matig hun hond uitlaten; verdeeld over de wijk; waar omwonenden zo weinig moge lijk overlast van de stroken onder vinden; die goed bereikbaar zijn voor de poepzuiger. De gemeente heeft in overleg met de wijkplatforms een voorstel gemaakt van locaties die voor de aan leg van een honden-uitlaatstrook in aanmerking komen. Wijkbewoners kunnen tijdens de inspraakavonden reageren op dit voorstel. Na de inspraakavond zal de gemeente alle meningen en suggesties beoordelen en verwerken in een definitief voor stel. Dit voorstel zal dan door het col lege van Burgemeester en Wethouders worden vastgesteld. Hierna kunnen belanghebbenden bezwaar indienen tegen het college- besluit. Meer informatie: EEN OVERZICHT VAN DE VOOR GESTELDE LOCATIES IS MET INGANG VAN MAANDAG 22 NOVEMBER GRATIS VERKRIJG BAAR BIJ: de afdeling Publieksdiensten in het gemeentehuis de wijkcentra in Brukske en Landweert tijdens de openings uren Bestemmingsplan Brabander Burgemeester en wethouders van Venray, maken, gelet op artikel 23 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend, dat met ingang van 19 novem ber 1999 gedurende vier weken voor een ieder ter inzage ligt het ontwerp van het bestemmingsplan 'Brabander'. Het plan beoogt de realisering van een nieuw woongbied voor circa 1200 woningen mogelijk te maken in het gebied direct ten noordwesten van Venray, tussen de Overloonseweg, Beekweg en de Loobeek. Het Ontwerp-bestemmingsplan ligt ter inzage bij de afdeling publieksdiensten in het gemeentehuis, Raadhuisstraat I te Venray, tijdens de openstellings uren. Eenieder kan gedurende de termijn van terinzageliggin schriftelijk zijn zienswijze omtrent het ontwerpplan kenbaar maken aan de gemeenteraad van Venray, Postbus 500, 5800 AM Venray. Venray, 18 november 1999 Burgemeester en wethouders voor noemd, drs.J.F.H.A.B. Waals, burgemeester drs.A.W.M. de Bever, secretaris Loting t.b.v. verkoop 10 particuliere bouwkavels Leunen Op 14 december 1999 wordt via loting de VOLGORDE bepaald, op basis waarvan 10 particuliere bouw kavels gelegen in het bestemmingsplan Leunen, nabij de Albionstraat ver kocht gaan worden. Het betreft hier de loting van 10 kavels ter grootte van minimaal circa 410 m2 en maximaal circa 700 m2 (ten behoeve van de bouw van 10 vrijstaande woningen). De grondprijs voor 1999 bedraagt f 245,per m2, excl. B.T.W. en excl. beschrijvingskosten. De bouwkavels zijn bedoeld voor eigen bebouwing en bewoning; mits dien is de koper verplicht de woning gedurende één jaar na de voltooiing ervan zelf (met eventuele gezinsle den) te bewonen. Per echtpaar c.q. paar van (samenwonende) partners kan zich slechts één persoon inschrij ven. De kavels zullen in eerste instantie verloot worden onder diegenen die ais autochtoon van Leunen wordt aangemerkt. Als autochtoon van Leunen wordt aangemerkt: 1. @gptab:personen die thans in Leunen wonen (de gemeentelijke bevolkingsadministratie geldt als maatstaf); 2. personen die elders wonen, maar die terugkeren naar de geboorte plaats Leunen, na maximaal 10 jaar elders gewoond te hebben (de ver trekdatum volgens de gemeentelijke bevolkingsadministratie geldt als maatstaf); 3. personen die in Leunen een func tie verkrijgen of reeds vervullen en derhalve economisch gebonden zijn (hiertoe dient een arbeidsovereen komst overlegd te worden). Nadat er geloot is onder de autochtonen zal er verder geloot worden onder niet-autochtonen. Degenen die zich thans nog niet hebben laten registreren als belang stellende voor een bouwkavel in het plan Leunen en in week 46 nog geen persoonlijk bericht ontvangen heb ben, kunnen zich hiervoor alsnog tot 8 december 1999 melden bij de afde ling Publieksdiensten van de gèmeen- te Venray. Indien u al persoonlijk bericht van de gemeente heeft ont vangen over deze loting, hoeft u niet meer op deze bekendmaking te reageren. Indien u zich aanmeldt voor de loting en u meent dat u tot de autochtone bevolking van Leunen behoort op grond van uw huidige of toekomstige functie, dient u gelijktij dig met de aanmelding een kopie van uw arbeidsovereenkomst te overleg gen. Indien u zich als belangstellende meldt krijgt u een informatiepakket thuisgestuurd, waarin o.a. een teke ning van de kavels is opgenomen. Voor meer informatie kunt u terecht bij de afdeling Publieksdiensten, geopend op maan dag van 9.00 uur tot 17.30 uur, dins dag tot en met donderdag van 9.00 uur tot 17.00 uur en op vrijdag van 9.00 uur tot 13.00 uur. De loting zal plaatsvinden op 14 december 1999 om 19.00 uur in het gemeentehuis en zal worden verricht door de loco-secretaris. Burgemeester en wethouders van Venray, drs.J.F.H.A.B. Waals, burgemeester. drs.A.W.M. de Bever, secretaris. De commissie Stedelijke Ontwikkeling vergadert op woensdag 24 november 1999 in het gemeente huis. De vergadering is openbaar. Belangstellenden zijn van harte wel kom. De agenda luidt als volgt: IOpening, vaststelling agenda en mededelingen; 2. Spreekrecht publiek; 3. Raadsvoorstel tot vaststelling beleidsuitgangspunten herziening bestemmingsplan Buitengebied en tot het nemen van een voorbereidingsbe- sluit voor het plangebied; 4. Ingekomen stukken; 5.Vaststelling ver slag van de vergadering van 3-11- 1999; 6. Raadsvoorstel tot vaststelling grondprijzen 2000; 7. Raadsvoorstel tot verkoop grond en opstallen Beukenlaan 6, 6a en 6b aan de Stichting Kinderdagverblijf Duimelot in Venray; 8. Raadsvoorstel tot ver koop grond in Brukske aan de Stichting Marokkaans Islamitisch Ceqtrum t.b.v. de bouw van een mos kee; 9. Raadsvoorstel tot het nemen van een voorbereidingsbesluit t.b.v. de vestiging van een kapsalon bij de woning Penningkruid 80a, t.n.v. mw. P. Cornelissen-Maessen; 10. Raadsvoorstel inzake de verbouw van de voormalige boerderij Boddenbroek 22 in Oirlo tot twee burgerwoningen; II. Tweede Algemene aanpassing productbegro ting 1999; 12. Gewestelijke zaken; 13. Lijst aandachtspunten; 14; rondvraag en sluiting. De commissie welzijn vergadert NIET op woensdag 24 november 1999. De volgende commissieverga dering is op donderag 2 december 1999 om 19.00 uur in het gemeente huis. c Loting t.b.v. verko 7 particuliere bouwkavels Oostrinl Op 14 december 1999 woi loting de VOLGORDE bepaa basis waarvan 7 particuliere bo W veis gelegen in het bestemmina" Oostrum verkocht gaan-worde- i6 Het betreft hier de loting kavels ter grootte van minimaa 470 m2 en maximaal circa 6; (ten behoeve van de bouw van staande woningen). De grondprijs voor 1999 bedr 245,per m2, excl. B.T.W. en beschrijvingskosten. De bouwkavels zijn bedoeld eigen bebouwing en bewoning; dien is de koper verplicht de v/ gedurende één jaar na de volte ervan zelf (met eventuele get [A den) te bewonen. Per echtpaai'ee paar van (samenwonende) par Z kan zich slechts één persoon ins la ven. Iw De kavels zullen in eerste ins verloot worden onder diegent als autochtoon van Oostrum aangemerkt. Als autochtoon van Oc wordt aangemerkt: 1. personen die thans in Oos wonen (de gemeentelijke bevQll administratie geldt als maatstaf); 2. personen die elders wonen, die terugkeren naar de gebcx plaats Oostrum, na maximaal l( elders gewoond te hebben (de trekdatum volgens de gemeentipf bevolkingsadministratie geldt maatstaf); 3. personen die in Oostrum functie verkrijgen of reeds vera en derhalve economisch gebo zijn (hiertoe dient een arbeidsi eenkomst overlegd te worden). Nadat er geloot is ondef autochtonen zal er verder worden onder niet-autochtonen. Degenen die zich thans nog hebben laten registreren als bel stellende voor een bouwkavel ii plan Oostrum en in week 46 geen persoonlijk bericht ontva hebben, kunnen zich hiervoor al A tot 8 december 1999 melden afdeling Publieksdiensten va gemeente Venray. Indien u al pers lijk bericht van de gemeente i ontvangen over deze loting, ha niet meer op deze bekendmakn [a reageren. 'r Indien u zich aanmeldt votx^1 loting en u meent dat u tol autochtone bevolking van Oor behoort op grond van uw huidig - toekomstige functie, dient u geli dig met de aanmelding een kopie uw arbeidsovereenkomst te ove: gen. Indien u zich als belangstellt meldt krijgt u een informatiepal thuisgestuurd, waarin o.a. een tekening van de kavels is opg men. Voor meer informatie kun terecht bij de afd Publieksdiensten, geopend op m j{ dag van 9.00 uur tot 17.30 uur.i dag tot en met donderdag van uur tot 17.00 uur en op vrijdag e| 9.00 uur tot 13.00 uur. De loting zal plaatsvinden o| december 1999 om 20.30 uur in gemeentehuis en zal worden 'ven door de loco-secretaris. Burgemeester en wethouders Venray, drs. J.F.H. A.B.Waals, burgemees! drs.A.W.M. de Bever, secretaris Loting t.b.v. verkoop particuliere bouwkavels Brabander Op 22 december 1999 wordt loting de VOLGORDE bepaald, basis waarvan minimaal 14 en m maal 22 particuliere bouwkav gelegen in het bestemmingsp Brabander verkocht gaan worden. De kavels variëren in grootte sen minimaal circa 459 m2 en mt maal circa 723 m2 (ten behoevei r de bouw van vrijstaande woningen) j( De grondprijs voor het Brabander dient door de gemeen ei raad op 21 december a.s. nog te w ,V den vastgesteld. De bouwkavels zijn bedoeld w eigen bebouwing en bewoning; m dien is de koper verplicht de won gedurende één jaar na de voltooi ervan zelf (met eventuele gezins den) te bewonen. Per echtpaar paar van (samenwonende) partni kan zich slechts één persoon inset* F ven. Degenen die zich thans nog hebben laten registreren als belar stellende voor een bouwkavel int plan Brabander en in week 46 geen persoonlijk bericht ontvang hebben, kunnen zich hiervoor alsr tot uiterlijk 10 december 1999 den bij de afdeling Publieksdienst van de gemeente Venray. Indien persoonlijk bericht van de gemeef heeft ontvangen over deze lolt hoeft u niet meer op deze bekendf king te reageren. Indien u zich als belangstellen meldt krijgt u een informatiepakl thuisgestuurd, waarin o.a. een t< ning van de kavels is opgenomen. Voor meer informatie kunt terecht bij de afdeli Publieksdiensten, geopend op mai dag van 9.00 uur tot 17.30 uur,dü dag tot en met donderdag van 9 uur tot 17.00 uur en op vrijdag 9.00 uur tot 13.00 uur. De loting zal plaatsvinden op december 1999 om 19.00 uur inl gemeentehuis en zal worden vernti door de loco-secretaris. Burgemeester en wethouders Venray, drs.J.F.H.A.B.Waals, burgemeester drs.A.W.M. de Bever, secretaris PH

Peel en Maas | 1999 | | pagina 20