Bekendmakingen gemeente Ven ray Stook- instructies alles- branders DIRKX VAN SOEST wet milieubeheer ►ningwet wet ruimtelijke ordening Wet geluidhinder Commissies ^RATTINGENbv! Voorlichtingsavond planontwikkeling Brabander Wintersnoei beplantingen binnen geheel Venray Kennisgeving TAXATIES EN MAAS donderdag 11 november 1999 - Pagina 21 gunningaanvragen groot aantal bedrijven en ü'ngen is verplicht om krachtens ■t milieubeheer een milieuver- igaan te vragen. In de milieuver- ig worden milieuvoorschriften lomen in het belang van de erming van het milieu, ocedure kent 2 fasen: fase van het opstellen van het itwerp van het besluit; fase van het opstellen van het isluit. ere fase wordt de beslissing op invraag ingevolge de Wet milieu- jr en de Algemene Wet ursrecht bekendgemaakt Jstuk 13 Wet milieubeheer en ig 3.5 van de Algemene Wet ursrecht). t ontwerp van het besluit gemeester en wethouders van meente Venray maken bekend voornemens zijn een vergun- Irachtens de Wet milieubeheer rlenen aan: jatschap Arts, Paardekopweg y|a te Ysselsteyn voor een nieu- ?,de gehele inrichting omvatten- vergunning op grond van arti- 8.4 van de Wet milieubeheer ior een varkensbedrijf, gelegen n de Paardekopweg 11 a te selsteyn; Smets, Droesenweg 6 te Heide ior een nieuwe.de gehele inrich- ig omvattende vergunning op ond van artikel 8.4 van de Wet leubeheer voor een vleesvar- ushouderij, gèlegen aan de roesenweg 6 te Heide, ider oplegging van voorschriften belang van de bescherming van pil. ntwerp van het besluit en alle ;e op de aanvraag betrekking inde stukken liggen ter inzage november 1999 tot en met 9 nber I999 in het gemeentehuis, iuisstraat I te Venray, op maan- m 09.00 uur tot 17.30 uur en op erige werkdagen van 09.00 uur .00 uur (balie Publieksdiensten), telefonische afspraak (0478- kunnen de stukken ook op ir tijdstip worden ingezien, inde bovengenoemde periode jn ieder schriftelijk gemotiveer- ienkingen indienen bij het colle- burgemeester en wethouders tdenkingentermijn). Deze kan verzoeken zijn persoonlijke sns niet bekend te maken. Een irdt, na telefonische afspraak, ide de bedenkingentermijn in jgenheid gesteld met betrek- het ontwerp van het besluit lachten te wisselen hetzij tot het mondeling inbrengen van beden kingen daartegen. Alleen degenen die bedenkingen heb ben ingebracht op de bovenomschre ven wijze en degenen die aantonen daartoe redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest, zijn later tot het instel len van beroep gerechtigd. Besluiten Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij vergunningen krachtens de Wet milieubeheer hebben verleend aan: 1. Mega Limburg, Postbus 30200 te Landgraaf voor een oprichtings vergunning op grond van artikel 8.1lid I onder a en c van de Wet milieubeheer voor het oprichten en in werking hebben van een gas- drukreductiestation, gelegen aan de Overbroekseweg 10 te Leunen; 2. Mega Limburg, Postbus 30200 te Landgraaf voor een oprichtings vergunning op grond van artikel 8.1lid I onder a en c van de Wet milieubeheer vopr het oprichten en in werking hebben van een gas- drukreductiestation, gelegen aan de Teeuwenhofweg 3 te Leunen; 3. Mega Limburg, Postbus 30200 te Landgraaf voor een oprichtings vergunning op grond van artikel 8.1lid I onder a en c van de Wet milieubeheer voor het oprichten en in werking hebben van een gas- drukreductiestation, gelegen aan deVeulenseweg 4a te Leunen; 4. Mega Limburg, Postbus 30200 te Landgraaf voor een oprichtings vergunning op grond van artikel 8.1lid I onder a en c van de Wet milieubeheer voor het oprichten en in werking hebben van een gas- drukreductiestation, gelegen aan de Rosmolenweg 8 te Oostrum; 5. Mega Limburg, Postbus 30200 te Landgraaf voor een oprichtings vergunning op grond van artikel 8.1lid I onder a en c van de Wet milieubeheer voor het oprichten en in werking hebben van een gas- drukreductiestation, gelegen aan de Witte Vennenweg 4a te Oostrum; 6. Mega Limburg, Postbus 30200 te Landgraaf voor een oprichtings vergunning op grond van artikel 8.1lid I onder a en c van de Wet milieubeheer voor het oprichten en in werking hebben van een gas- drukreductiestation, gelegen aan de Ysselsteynseweg 66 te Ysselsteyn; 7. Mega Limburg, Postbus 30200 te Landgraaf voor een oprichtings vergunning op grond van artikel 8.1lid I onder a en c van de Wet milieubeheer voor het oprichten en in werking hebben van een gas- drukreductiestation, gelegen aan Volen 8 te Heide; 8. Mega Limburg, Postbus 30200 te Landgraaf voor een oprichtings vergunning op grond van artikel 8.1lid I onder a en c van de Wet milieubeheer voor het oprichten en in werking hebben van een gas- drukreductiestation, gelegen aan de Ysselsteynseweg 48 te Heide; 9. Mega Limburg, Postbus 30200 te Landgraaf voor een oprichtings vergunning op grond van artikel 8.1lid I onder a en c van de Wet milieubeheer voor het oprichten en in werking hebben van een gas- drukreductiestation, gelegen aan de Merseloseweg I55 te Venray; 10. Mega Limburg, Postbus 30200 te Landgraaf voor een oprichtings vergunning op grond van artikel 8.1lid I onder a en c van de Wet milieubeheer voor het oprichten en in werking hebben van een gas- drukreductiestation, gelegen aan de Acaciastraat 13 te Venray; 11Mega Limburg, Postbus 30200 te Landgraaf voor een oprichtings vergunning op grond van artikel 8.1lid I onder a en c van de Wet milieubeheer voor het oprichten en in werking hebben van een gas- drukreductiestation, gelegen aan de Steegkamp 2 te Castenray; 12. Mega Limburg, Postbus 30200 te Landgraaf voor een oprichtings vergunning op grond van artikel 8.1lid I onder a ene van de Wet milieubeheer voor het oprichten en in werking hebben van een gas- drukreductiestation, gelegen aan de Wusterweg I te Castenray. De vergunningen worden onder oplegging van voorschriften en/of beperkingen in het belang van de bescherming van het milieu verleend. Het besluit en alle overige op de aan vraag betrekking hebbende stukken liggen ter inzage van I I november 1999 tot en met 23 december I999 (6 weken) in het gemeentehuis, Raadhuisstraat I te Venray, op maandag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werkda gen van 09.00 uur tot 13.00 uur (balie Publieksdiensten). Op telefonische afspraak (0478-523630) kunnen de stukken ook op een ander tijdstip worden ingezien. Gedurende bovengenoemde perio de kan bij de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State een beroepschrift worden inge diend door: a. diegenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen het ontwerp van Ingekomen Jouwaanvragen voldoening aan het bepaalde in I4I van de Woningwet treft u staand aan een overzicht van de ifgelopen week bij burgemees- wethouders van Venray ingeko- xiu waan vragen. bouwen van een overkapping i de Boterbloem 64 te Venray A.L.J. Achten, Boterbloem 64; bouwen van een serre aan de ranestraat 8 te Venray tnv l,M. Pelzer, Pavanestraat 8; bouwen van een dakkapel aan Randenrade 90 te Oostrum P.H.J, van Megen, Randenrade verhogen van de vleesvarkens- aan de Veldstraat 28 te erselo tnv Poels Agro B.V., Idstraat 28; bouwen van een tuinkamer het Herderstasje 13 te Venray J.H.G. Vervoort, Herderstasje louwvergunning verleend gemeester en wethouders heb- de afgelopen week voor staande bouwplannen bouwver- ig verleend. bouwen van een wtpark/kantine/kleedruimten n de Sparrendreef sectie S1078 Oostrum tnv Gezamenlijke lortverenigingen Oostrum, mdenrade 50 te Oostrum; vergroten woning aan de urahof 14 te Venray tnv E.R. Iteringen, Laurahof 14; i bouwen van een carport en kkapel aan de Walstro 14 te nray tnv W.H.G.M. van Melis, alstro 14; vernieuwen/veranderen drijfsgebouw aan de «rselsepeel 14 te Ysselsteyn tnv Janssen, Peelweg 19 te selsteyn; bouwen van een serre aan de onskelk 82 te Venray tnv R. eevink, Aronskelk 82; vergroten van de woning aan Zilverschoon 21 te Venray tnv H.G. Schmeitz, Zilverschoon 21 venray; t vergroten van de woning aan Laurahof 12 te Venray tnv •VM van Hoef, Sparrendreef 12 Oostrum; «vergroten van de woning en aan de Schutsboom 14 te «iray tnv W.J.C.M. Doreleijers, diutsboom 14; bouwen van een mestover- jgloods aan de Ysselsteynseweg te Ysselsteyn tnv Mts. hessens-Jenniskens, 'selsteynseweg 70; het vergroten van de woning aan de Urbanusweg 16 te Leunen tnv P.J.A.Ansinger, Urbanusweg 16; het vergroten woning/bouwen dakkapel aan Wederik 15 te Venray tnv M.G.P. Derks,Wederik 15; her veranderen kelder tot hotel kamers aan de Maasheseweg 80a te Venray tnv J.W.L.M. van der Sterren, Maasheseweg 80a. Zij die menen door de afgifte vén een of meer van deze vergunningen recht-' streeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daartegen bij het college van burgemeester en wethou ders van Venray een gemotiveerd bezwaarschrift indienen en wel bin nen 6 weken na de dag, waarop de beschikking is toegezonden of uitge reikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaar schrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publicatie wordt ingediend. Bouwvergunning aangevraagd Burgemeester en wethouders zijn voornemens aan de volgende bouw- aanvragen medewerking te verlenen, het vergroten woning aan de Foxtrotstraat I te Venray tnv M. Schulz, Foxtrotstraat I - het bouwen van .een dakkapel aan de Randenrade 90 te Oostrum tnv P.H.J. van Megen, Randenrade 90; het bouwen van een overkapping aan de Boterbloem 64 te Venray tnv A.L.J. Achten, Boterbloem 64; - het vergroten van de woning aan de Horsterweg 61 te Castenray tnv M.M.M. Jacobs, Horsterweg 61; - het bouwen van een garage/ver groten woning aan De Alden Weg 20 te Venray tnv PT. Peijnenborgh, De Alden Weg 20; het bouwen van een serre aan de Pavanestraat 8 te Venray tnv J.M.M. Pelzer, Pavanestraat 8; - het vergroten van de dekstal aan de Van Broekhuizenstraat 61 te Oostrum tnv Maatschap Janssen, Van Broekhuizenstraat 61 Op de bouwaanvragen betrekking hebbende stukken liggen met ingang van 12 november 1999 gedurende 2 weken voor eenieder ter inzage bij de afdeling Publieksdiensten. Gedurende deze termijn kunnen eventuele bedenkingen bij burge meester en wethouders worden inge diend. Kennisgeving Wet geluidhinder Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend, dat Gedeputeerde Staten van Limburg bij besluit van 28 oktober 1999 (verzon den d.d. 29 oktober 1999), CC9I50 99/50955, hogere grenswaarden als bedoeld in artikel 83 van de Wet geluidhinder hebben vastgesteld, ten behoeve van het oprichten van I woning aan de Henri Dunantstraat ong. te Venray. De verhoogde grens waarden bedragen maximaal 57 dB(A). Het besluit en de overige daarop betrekking hebbende stukken liggen met ingang van 12 november 1999 gedurende 6 weken ter inzage bij de afdeling publieksdiensten in het gemeentehuis, Raadhuisstraat I te Venray. Binnen die periode van zes weken kunnen belanghebbenden op grond van de Algemene wet bestuursrecht tegen dit besluit bezwaar maken door indiening van een gemotiveerd bezwaarschrift bij Gedeputeerde Staten van Limburg, Postbus 5700, 6202 MA Maastricht. Kennisgeving Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat zij voorne mens zijn, bij Gedeputeerde Staten van Limburg een verzoek, als bedoeld in artikel 83, eerste lid van de Wet geluidhinder, in te dienen om vaststel ling van hogere grenswaarden bij in totaal 61 nieuw te bouwen woningen in het plangebied St.Antoniusveld te Venray. Het betreft de locatie Van Geel-Hermus alsmede 9 kavels langs de Stationsweg. Het ontwerp, van het verzoek tot vaststelling van de hogere grenswaar den, ligt met ingang van d.d. vrijdag 12 november 1999, gedurende een periode van twee weken, ter inzage bij de afdeling publieksdiensten in de hal van het gemeentehuis, Raadhuisstraat I te Venray. Gedurende de bovengenoemde periode wordt eenieder in de gelegenheid gesteld om schriftelijk opmerkingen, ten aanzien van het ontwerpverzoek, bij burgemeester en wethouders, in te dienen. Voorts bestaat de gelegenheid, om tijdens een openbare zitting welke zal wor den gehouden op d.d. donderdag 25 november 1999 om 14.00 uur in het gemeentehuis (kamer bekend bij de receptie), opmerkingen te maken ten aanzien van het ontwerpverzoek. Venray, 11 november 1999 burgemeester en wethouders voor noemd, namens dezen, het hoofd van de afdeling Bouwen en Milieu, C.Th. van Velzen het besluit; b. de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over het ontwerp van het besluit; c. diegenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzich te van het ontwerp daarvan zijn aangebracht; d. belanghebbenden aan wie redelij kerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben inge bracht tegen het ontwerp van het besluit. Het beroepschrift moet (in twee voud) worden gericht aan de Raad van State, afdeling Bestuursrechtspraak, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Na afloop van de beroepstermijn wordt de vergunning van kracht, tenzij vóór deze datum beroep is ingesteld en een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening (waaron der een schorsingsverzoek) is inge diend. Het verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Het besluit wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Melding Wanneer voor een inrichting reeds een vergunning is verleend kan voor veranderingen van die inrichting en van de werking daarvan in bepaalde gevallen worden volstaan met een melding krachtens artikel 8.19 van de Wet milieubeheer.Voorwaarde hierbij is dat redelijkerwijs moet worden aangenomen dat de veranderingen geen gevolgen hebben voor de aard en omvang, dan wel uitsluitend gunsti ge gevolgen hebben voor de omvang van de nadelige gevolgen voor het milieu, die de inrichting veroorzaakt. Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat er een mel ding is binnengekomen van: IRC.M. van der Zanden, Twistweg 12a teVredepeel voor de uitbrei ding van de loods/opslag aan de Twistweg 12a teVredepeel. De melding kan worden ingezien van I I november 1999 tot en met 25 november 1999 (2 weken) in het gemeentehuis, Raadhuisstraat I te Venray, op maandag van 09.00 uur tot 17.30 en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (balie Publieksdiensten). Op telefonische afspraak (0478-523630) kunnen de stukken ook op een ander tijdstip worden ingezien. A.M.v.B.-melding Gelet op het bepaalde in de Wet milieubeheer (artikel 8.40 Wm) is bij Algemene Maatregel van Bestuur (A.M.v.B.) een aantal categorieën van bedrijven vrijgesteld van de vergun ningplicht. In deze algemene maatregel van bestuur zijn voor die inrichtingen algemene regels gesteld welke nodig zijn in het belang van de bescherming van het milieu. Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat er een A.M.v.B.-meldingen is binnengekomen van: I. Café Restaurant Zalen Roelanzia, Lovinckplein 2 te Ysselsteyn voor het van toepassing worden van het Besluit horeca, sport en recreatie-inrichtingen milieu beheer aan Lovinckplein 2 te Ysselsteyn. De melding kan worden ingezien van 11 november 1999 tot en met 25 november 1999 (2 weken) in het gemeentehuis, Raadhuisstraat I te Venray, op maandag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (balie Publieksdiensten). Op telefonische afspraak (0478- 523630) kunnen de stukken ook op een ander tijdstip worden inge zien. Bovengenoemde meldingen moeten nog worden beoordeeld. Rectificatie Per abuis zijn in de publicatie van 4 november 1999 onderstaande mel dingen artikel 8.40 Wet milieubeheer gepubliceerd als meldingen artikel 8.19 Wet milieubeheer. A.M.v.B.-meldingen Gelet op het bepaalde in de Wet milieubeheer (artikel 8.40 Wm) is bij Algemene Maatregel van Bestuur (A.M.v.B.) een aantal categorieën van bedrijven vrijgesteld van de vergun ningplicht. In deze algemene maatre gel van bestuur zijn voor die inrichtin gen algemene regels gesteld welke nodig zijn in het belang van de bescherming van het milieu. Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat er A.M.v.B.- meldingen zijn binnengekomen van: 1Juwett Tweewielers, Puttenweg 3 te Ysselsteyn voor het van toepas sing worden van het Besluit detail handel en ambachtsbedrijven milieubeheer aan de Puttenweg 3 te Ysselsteyn; 2. Klomp Zwembad Techniek B.V., Keizersveld 30 te Venray voor het oprichten van een. inrichting inge volge het Besluit opslag goederen milieubeheer aan Keizersveld 30 te Venray. De meldingen kunnen worden inge zien van 4 november 1999 tot en met 18 november 1999 (2 weken) in het gemeentehuis, Raadhuisstraat I te Venray, op maandag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werkda gen van 09.00 uur tot 13.00 uur (balie Publieksdiensten). Op telefonische afspraak (0478-523630) kunnen de stukken ook op een ander tijdstip worden ingezien. Venray, I I november 1999 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, hoofd afdeling Bouwen en Milieu, C.Th. van Velzen, Financiële en Economische Zaken De commissie Financiële en Economische Zaken vergadert op maandag 15 november 1999 in het gemeentehuis. De vergadering is openbaar. Belangstellenden zijn van harte welkom. De agenda luidt als volgt: 1. Opening, vaststelling agenda en mededelingen 2. Spreekrecht publiek 3. Vaststelling verslag van de verga dering I l-l0-1999 4. Sociaal Economisch Plan; opdrachtwijziging 5. Septembercirculaire 6. Aanpassing verdeelstelsel gemeentefonds 7. Voorziening KEERpunt-materieel 8. Rondvraag en sluiting. De gemeente Venray heeft stookin- structies voor allesbranders opge steld. U kunt deze instructies ook bij de publieksbalie I in het gemeente huis ophalen. 1. Gebruik brandstoffen die tenmin ste winddroog zijn. 2. Leg brandstoffen zo compact mogelijk bij elkaar. 3. Vul Uw kachel met zo weinig mogelijk tegelijk. 4. Gebruik forse blokken die niet of slechts éénmaal zijn gekloofd. 5. Laat de kachel nooit smeulen. Zorg altijd voor een gezond bran dend vuur. 6. Zorg bij het aanmaken voor vol doende luchttoevoer via aslade, bodemklep en ventielen. 7. Wanneer het vuur goed brandt, regel dan trapsgewijs terug en sluit bij houtstook de luchttoe voer vanonder zoveel mogelijk af. Regel het vuur alleen nog met de deurventielen. Bij kolenstook luchttoevoer vanonder handha ven. 8. Laat telkens na het bijvullen de kachel even goed opvlammen tot dat de nieuwe brandstoffen aan de oppervlakte goed zijn doorge warmd en verschroeid. 9. Laat Uw kachel nooit onbeheerd achter met voluit geopende ven tielen en bodemkleppen. 10. Plaats, ook al is Uw kachel nog zo goed sluitbaar, toch een smoor- klep die zodanig dient te zijn geconstrueerd dat de rookgang naar de schoorsteen te allen tijde gewaarborgd blijft. 11. Zorg bij houtstook voor een enkele centimeters dikke aslaag op de bodem van de brandkamer. 12. Monteer, indien mogelijk een rookgasmeter. U controleert daarmee Uw stookgedrag. De temperatuur mag 350* C niet overschrijden maar ook niet lager zijn dan circa 120* C. 13. Houdt het secundair luchtventiel altijd enkele millimeters geopend. 14. Voeg bij voortdurend gebruik van naaldhout ook wat loofhout toe ter voorkoming van overmatige roetvorming in het schoorsteen kanaal. 15. Stel Uw kachel zo goed mogelijk op de schoorsteen af. Het functio neren van Uw warmtebron is sterk afhankelijk van de combina tie van die twee-eenheid. 16. Laat Uw schoorsteenkanaal I a 2 maal per jaar door een erkend schoorsteenbedrijf (dat ook op creosootvorming toeziet) vegen. 17. Stook geen kolen in een kachel die daarop niet is ingericht. 18. Stook geen synthetisch afval, spaanplaatresten, verlijmde hout- delen etc. Zij vergiftigen de atmo sfeer bovendaks en kunnen scha de toebrengen aan Uw schoor steenkanaal. 19. Gebruik geen stofzuiger voor de verwijdering van as uit Uw kachel. 20. Installeer Uw kachel op een brandvrije ondergrond van zoda nige afmetingen dat aan weerszij den van de kachel 20 cm van het vloeroppervlak ermee is bedekt en aan de voorzijde 50 cm. Bedenk dat door de opkomst van nieuwe brandstoffen een vloer plaat alleen niet voldoende behoeft te zijn. 21. Het monteren van warmtewisse laar in Uw kachel is mogelijk maar wordt U over het algemeen ont raden. Mocht U er toch toe over gaan, sluit dan niet anders aan dan op open c.v.-systeem. 22. Maak bij kolenstook bij voorkeur gebruik van een kolenduvel. Met weinig brandstoffen worden daar in hoge temperaturen opgewekt (tot 1300* C). Naast een hoog rendement wordt er een zeer goede verbrandingskwaliteit mee bereikt. 23. Door het voortdurend stoken met volledig geopende kleppen, wekt U temperaturen op die onderdelen van Uw kachel kun nen doen beschadigen, smetten of verbranden. Bovendien jaagt U daarmee de opgewekte energie voor een groot deel door de schoorsteen naar buiten. PEEL EN MAAS 'n abonnement waard VENRAY 10478-582579 KANTOOR HENRI DUNANTSTRAAT 37 5807 ES OOSTRUM-VENRAY TELEFOON 0478-582579 FAX 0478-584210 AFVALOVERSLAG METAALWEG 7 VENRAY TELEFOON 0478-585002 Van het begin tot het einde kunnen wij u hulp bieden bij bouw- of verbouwwerkzaamheden: Mobiele kranen en machines voor graafwerkzaamheden Vrachtauto's voor aan- en afvoer materialen Puin en afval containers van 6 m3 tot 35 m3 open en gesloten Magazijn containers voor tijdelijke opslag Stratenmakers voor de nette binnenkomst Tevens kunnen wij diverse materialen leveren zoals zand, grind, rode en grijze split en in eigen compostering gewonnen groen-compost. Kennisgeving De gemeente Venray is van plan de komende jaren een behoorlijk aantal bouwlocaties te ontwikkelen. Het uit breidingsgebied Brabander is daarvan verreweg de grootste. Met de ontwik keling van o.a. het uitleggebied Brabander wordt naar verwachting voorzien in de gemeentelijke nieuw- bouwbehoefte van de eerste decen nia. Voor het gebied Brabander is een bestemmingsplan in de maak waarbin nen de realisatie van het plan zich zal afwikkelen. Het plangebied Brabander biedt plaats aan: de realisatie van I 125 woningen - de inpassing van de verlengde Westsingel een duurzame waterhuishouding en ecologische structuur. O.a. vanwege de tijdspanne tussen de verdere voortzetting van bestem mingsplan en de in december I998 gehouden voorlichtings-/inspraak- avond wordt voor een ieder die geïn teresseerd is in voorlichting op het plan een voorlichtingsavond georgani seerd. Deze voorlichtingsavond vindt plaats op dinsdag 16 november 1999 aanvang 19.30 uur in het Kunsten Centrum Jerusalem, Heuvelstraat 4 te Venray. Tijdens deze voorlichtingsavond zul len de volgende onderwerpen aan de orde komen: Stedenbouwkundig plan Bestemmingsplan Proces en procedures. Daarnaast zal op korte termijn sepa raat voor geïnteresseerden van een bouwkavel in het plan Brabander eveneens een voorlichtingsavond georganiseerd worden. Tijdens deze avond zal alles omtrent plan uitgifte en loting aan de orde komen. Over de datum en plaats van deze voorlich tingsavond volgt een aparte publicatie in het weekblad Peel en Maas. De gemeente Venray nodigt u, alle geïnteresseerden en belanghebben den, uit om aan beide voorlichtings avonden deel te nemen. Venray, 11 november I999 Evenals de afgelopen jaren is de gemeente weer gestart met de win tersnoei. Het is echter niet mogelijk om alle bewoners per wijk of dorp persoonlijk hierover te benaderen, maar op deze manier proberen wij u zoveel mogelijk op de hoogte te hou den. De betreffende werkzaamheden vinden de komende maanden in alle wijken en dorpen binnen Venray plaats. Er zal, afhankelijk van soort en hoogte van de struiken, meer of min der rigoureus gesnoeid worden. Boomvormers - struiken die tot een boom uitgroeien - en groenblijvers worden zoveel mogelijk gespaard. De eerste maanden na de snoei zal het dus redelijk kaal zijn, maar wil men weer een goed gesloten beplanting Voorbereidingsbesluiten Burgemeester en wethouders van Venray, maken ter voldoening aan het bepaalde in artikel 22 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend, dat de gemeenteraad van Venray in zijn vergadering van 26 oktober I999 in voorbereiding heeft verklaard een herziening van het bestemmingsplan: 'Buitengebied', voor een perceel gelegen aan de Oirloseweg 12 te Oirlo, i.v.m. het bouwplan tot het bouwen van een open loods; 'Buitengebied', voor een perceel gelegen aan De Vlies te Veulen, i.v.m. de bouw van een woning met garage. Deze voorbereidingsbesluiten treden in werking met ingang van 12 novem ber I999 en liggen voor een ieder ter inzage bij de afdeling publieksdiensten in het gemeentehuis, Raadhuisstraat I te Venray. Venray, I I november 1999, Burgemeester en wethouders voor noemd, drs.J.F.H. A.B.Waals, burgemeester drs.A.W.M. de Bever, secretaris krijgen, dan is een dergelijke ingreep eens per jaar onvermijdelijk. Ook nu weer zullen er stukken beplanting machinaal gesnoeid wor den. Deze aanpak 'oogt' niet direct vriendelijk, maar heeft geen nadelige invloed op herstel van de struiken. Wij hopen de overlast voor de direct omwonenden zoveel mogelijk te beperken. Tot medio december vinden werkzaamheden plaats in: Veltum: tussen Westsingel/Kempweg/Weg in de Berg Brukske: binnen de rondwegen Landweert: Stationsweg/Maasheseweg en fietspad Fluitekruid Centrum: Julianasingel/Paterslaan/Langeweg/ Hoenderstraat. SNELLE SERVICE PROFESSIONELE VERWERKING DE VOORDELIGSTE TARIEVEN aAres.' Zandakker 24 5801 DV Venray Tel. 0478-512772 Fax 0478-512768 WAO VAN SOEST vanaf 1 oktober een nieuwe naam Taxaties Advies 100% ONAFHANKELIJK HYPOTHEEK TAXATIE BEDRIJFSADVISERING WOZ-TAXATIES VENLO Deken van Oppensingel 45a 5911 AB, 077-3513301 BEDRIJFS TAXATIE VERKOOP TAXATIE AANKOOP TAXATIE VENRAY www.dirkx-vansoest.nl

Peel en Maas | 1999 | | pagina 21