H HVC/ComputerWork richt blik omhoog Drukshop doet prima zaken [t Trepke/Parketworld pakt draad weer op Opnieuw struikelt Lake Valley/'t Podium over zich zelf Sponsors HVC/Computerwork HVC/Computer Work 2 wint in slotfase Ropa Cup 1999 Zaalvoetbal in Venray Belangrijke overwinning Ysselsteyn Onverdiende nederlaag Oostrum Bridgeclub Doublet Bridgeclub Venray Bridgeclub Common Sense Bridgesoos De Kemphaan Niet-Rokers Bridge Club 't Alvertje- Oostrum Atletiek Vereniging Venray-Regio Bridgeclub Klavertje Vier Bridgeclub Harten Drie Dag eel en maas donderdag 11 november 1999 - Pagina 17 Venrays team komt sterk terug na snelle achterstand 'C/ComputerWork-Lions Nefkens (1-2) elpunten: 3. Patrick Greveraers 0-1; Mare Adriaens 0-2; 20. Ruud Brands 35. Stefan van Sinderen 2-2; 39. i Brands 3-2; 40. Stefan Van ideren 4-2; 43. Rob van Eist 5-2. heidsrechter: Willemsen 'l inningen). Toeschouwers: 125. iC/ComputerWork: Nellissen; tid Brands, Van Eist, Van Esch, Van rven, Jeuken, Marc Linskens en Van ideren. Door Henk Willemssen leel even leek het erop dat de beker- Üisatie tegen Bunga Melati de •ayse ploeg nog parten zou spelen, nt na acht minuten keek C/ComputerWork tegen Lions (kens al tegen 0-2 achterstand aan. iar na rust was de Eindhovense ploeg slagen kansloos en liep de Venrayse stedivisionist onbedreigd uit naar een zege. Jan van Esch was na een irsing van vier wedstrijden weer iggekeerd in het team. De niet fitte :phan Sijbers, die kampte met een lillespeesblessure, zat wel op de bank ar kwam niet in actie terwijl Frank erkens (knie) nog steeds niet inzet- sr was. De Eindhovenaren openden drie minuten de score toen keeper gen Nellissen niet geheel vrijuit ging: Vijf minuten later stond het zelfs 0- na een ongelukkig moment in de nrayse defensie. IC/ComputerWork was even aange- jen door die snelle achterstand. De ïraynaren voerden het tempo welis- arop maar het spel liep geheel niet rwens. De vele woordenwisselingen Jet veld illustreerden de ontevreden- d bij de Venrayse spelers. De bezoe- waren met enkele uitvallen zelfs dicht bij 0-3. Maar langzamerhand eg het team van coach Leon horevoort meer grip op de wedstrijd, tijdstraf van aanvoerder Jos van 'j rven, die op een uiterst ongelegen kwam, wist 'C/ComputerWork zonder problemen averleven. Vlak nadat de thuisploeg er voltallig was viel eindelijk de aan- ilingstreffer. Ruud Brands toonde ieuw zijn killersinstinct. De irayse aanvaller heeft slechts een klein kansje nodig om met een irrae precisie doel te treffen. Met een pzuivere schuiver verschalkte Ruud inds de Eindhovense doelman: 1-2. laatste vijf minuten voor het rust- tiaal zette HVC/ComputerWork alles- alles om de achterstand snel weg te Hten. Maar het Venrayse team speel- e onrustig en te geforceerd in de it op de gelijkmaker. Coach Leon horevoort was piet te spreken over de te helft. "We hebben er vooraf alles gedaan om die wedstrijd tegen ite a k Bunga Melati uit ons hoofd te zetten. Maar toch beginnen we te slap en komen daardoor met 0-2 achter. Er waren geen loopacties, er werd niet bij gelopen en we konden geen druk zet ten", zo uitte de coach zijn ongenoegen. Maar na de hervatting groeide HVC/ComputerWork steeds beter in de wedstrijd. Fred Jeuken wist net niet te profiteren van een foutje in de Eindhovense defensie. Na tien minuten kantelde het duel in Venrayse voordeel. Lions-speler Mare Adriaens was daar voor (ongewild) de aanleiding. Terwijl de Eindhovense aanvaller wilde uithalen voor een doelpoging verstapte hij zich. HVC/ComputerWork brak razendsnel uit en Stefan van Sinderen kreeg ruimte over de linkerflank. Zijn schot uit een moeilijke hoek verdween met behulp van Lions-speler Patrick Greveraers in het doel: 2-2. Het duel werd enkele minuten onderbroken omdat twee Eindhovenaren opgelapt moesten wor den. Mare Adriaens moest met een enkelblessure naar de kant terwijl ook Frans Veldpaus geblesseerd afhaakte. "Na die 2-2 gelijkmaker had ik geen enkele twijfel meer. Er stond na rust een heel ander team op het veld. Het zelfver trouwen was weer helemaal terug", vond Leon Verhorevoort. Elf minuten voor tijd toonde Ruud Brands zich opnieuw trefzeker. Uit een snelle coun ter scoorde hij al zijn zevende competi tietreffer: 3-2. Een minuut later passte Mare Linskens naar Stefan van Sinderen die prachtig uithaalde: 4-2. Vlak daarna kreeg een Lions-speler een tijdstraf nadat hij de doorgebroken Stefan van Sinderen had neergelegd. Vlak voor het verstrijken van de overtalsituatie scoor de Rob van Eist 5-2. HVC/ComputerWork verstevigde door de zege zijn hoge positie op de ranglijst. "Een droomstart", zei coach Verhorevoort. "We hebben nu in totaal tien beker- en competitieduels gespeeld. En daarvan hebben we er slechts eentje verloren. We staan nu zelfs even op de tweede plaats. Het zelfvertrouwen groeit met de week." Stand eerste divisie C: FermoniaBoys 6-18 HVC/ComputerWork 8-15 Yakumo 7-14 Tonny Freriks 6-12 Graus Bouw 8-12 Peters 6-11 Meyers Geleen 7-10 Lions Nefkens 7-9 Konica 7-7 Mol Sport 6-6 BZC/Van Uden 7-5 ELZV/Nooyens 6-4 SB/Van der Venne 7-0 Jenniskens^JB®8* i s t a I I a t i e Oude Kerkstraat 3 Wanssum Grotestraat 56 Passage 16 Venray y— TAXI VERSTRAATEN BV De Zwaan Grote Markt 2a-4 Venray Bergmans JoMsen hyp,Mb«k ad*bcar» ';M Assurantie adrtMore E'-c' Patersstraat 25 Venray SPORTCAFE de Wetteling TEL 0478-584854 KOFRA kozijnen Venray Kempweg 35. Venray Wilhelminastraaf3 Venray van de kamp partners bv hypotheken pensioenen Venrayseweg 126a Horst BONNET EXPO STAND- EN IN7EHIEURBOUW De Hulst 9. Oostrum Kruidenlaan 105 Venray «PirtMfe-caföana Landweert Paterslaan 15 Venray John's Jeans Shop Grotestraat 76 Venray Het tweede team van HVC/ ComputerWork heeft blijkbaar eerst een achterstand nodig om op toeren te komen. Maandagavond tegen ArcaD/ Janssen boog de Venrayse hoofdklasser in de laatste acht minuten een 3-1 ach terstand nog om in een 3-5 overwinning. In een matige eerste helft opende de Maastrichtse thuisploeg na tien minuten de score: 1-0. Vijf minuten voor rust trok Norbert van Haren, met een schitte rend schot in de kruising, de stand weer gelijk: 1-1. Maar nog geen minuut later nam Arcan/Janssen opnieuw de leiding: 2-1. Vlak na rust liepen de Zuid- Limburgers zelfs uit naar een 3-1 voor sprong. HVC/ComputerWork 2 zette daarna alles-op-alles om langszij te komen maar de Maastrichtse doelman wist heel lang een Venrayse treffer te voorkomen. Pas acht minuten voor tijd kon Guido Berkvens eindelijk het over wicht in de score tot uitdrukking bren gen: 3-2. Daarna betekende vrijwel ieder aanval van HVC/ComputerWork 2 een doelpunt. Binnen een tijdsbestek van vijf minuten had het team van coach Karei van Laake de achterstand omge bogen in een 3-5 voorsprong. Norbert van Haren scoorde de gelijkmaker (3-3) waarna Eric van den Munckhof met een een prachtig afstandschot vanaf de mid dellijn de Venrayse ploeg voor het eerst op voorsprong zette: 3-4. Uit een snelle uitval wist Jos van Gerven het duel te beslissen: 3-5. Edward Linskens ontbrak bij het Venrayse team. Hij had zondag op het veld bij Venray 6 een lichte achilles peesblessure opgelopen. Door de 3-5 zege klom het tweede team van HVC/ComputerWork verder op in de middenmoot van de hoofdklasse A. ook dit jaar organiseert SV Lake Valley/'t Podium voor de tweede maal het Ropa Cup zaalvoetbaltoernooi voor alle teams uitkomend in competitiever band. Dit tweedaags toernooi wordt gehouden op 18 en 19 dec. in sporthal De Weert en sporthal De Wetteling te Venray. Ook dit jaar heeft Ropa computersys temen uit Venray weer een hoofdprijs van 500,- in het vooruitzicht gesteld voor de winnaar van het toernooi. Het toernooi wordt weer onder toezicht van de KNVB gespeeld wat inhoudt dat er ook KNVB-scheidsrehters zullen flui ten. Verenigingen die interesse hebben in deelname kunnen zich inschrijven via de formulieren die alle verenigingen toegestuurd zijn, of via de inschrijffor mulieren die in de sporthallen hangen. Mochten er nog vragen zijn kan men zich wenden tot de organisatie, tel. 0478-571032. ferlies en winst voor Venrayse eersteklasser ïepke/Parketworld-De Klojo's6-3 (punten: 2. Jos Ostendorf 0-111. Ion Velthuyzen 1-1; 14. Gert-Jan 'lans 2-115. Gordon Velthuyzen 3- !0. Gert-Jan Wismans 4-1; 23. immed El-Ghoul 5-1; 25. Patrick makers 5-2; 40. Edwin Sengers 6- 42. Jos Ostendorf 6-3. iidsrechter: Knoben (Linne). louwers: 50. Bijzonderheid: :r Knoben deelde vijf tijdstraffen illen aan spelers van De Klojo's. )epke/ParketWorld: Wientjens; El- iuI, Sengers, Swinkels, Velthuyzen Üismans. Door Henk Willemssen Trepke/Parketworld heeft zich ndagavond goed hersteld van de irwachte 3-2 nederlaag van twee eerder. Zaterdag werd in itfort de overwinningsreeks door :ules abrupt afgebroken. Maar idagavond pakte het team van ih Henk Baartman de draad weer E't Trepke/Parketworld versloeg in n hal de nummer twee De Klojo's 16-3. [adat 't Trepke een week eerder )ules voor de beker nog met 4-9 [uitgeschakeld, kreeg het Venrayse afgelopen zaterdag een heel ande- jgenstander te zien. 't Trepke nam in Itfort twee maal de leiding door [ers van Gert-Jan Wismans. Maar idelijk trok de thuisploeg met een !ge aan het langste eind. Hercules lich na het bekerdebacle goed op jenstander ingesteld en gaf het tyse team ditmaal totaal geen ite. Daardoor passeerde Hercules raynaren op de ranglijst, ich Henk Baartman: "Meedoen iet bekertoernooi is leuk en aardig het leverde ons wel puntenverlies :n tegenstander laat zich niet bin- !n week twee keer verrassen." (andagavond moest 't Trepke gehavend aantreden. Danny is vanwege zijn enkelblessure zeker vier weken uitgeschakeld, mis Snijder stond langs de kant met lichte knieblessure en ook Hicham mi ontbrak nog. Waardoor 't pke/Parketworld slechts over één PAK lelspeler kon beschikken. "Wij heb- R een selectie van negen spelers. En wan zijn er nu drie niet beschikbaar, «lijk is de groep voor dit niveau te I". vindt coach Henk Baartman. 'e bezoekers uit Stein, die tweede •yj( den op de ranglijst, namen al snel 0-1 de leiding. Nadat Gert-Jan 'Hans de paal had getroffen schoot den Velthuyzen in de elfde minuut thuisploeg langszij: 1-1. Na een n kwartier kreeg een tegenstander yG t minuten tijdstraf na het vasthou- van Mohammed El-Ghoul. Toen de d-timburgse speler daarop com- ["aar gaf verdubbelde de arrogant ende arbiter Knoben de sanctie. "e man-meer-situatie van vier minu- kwam voor 't Trepke/Parketworld M gelegen. Uit de toegekende vrije lschoot Gert-Jan Wismans 2-1 bin- 271 nen. En een minuut later scoorde Gordon Velthuyzen, na een mooie aan val, 3-1. 't Trepke raakte steeds meer op toeren. Gert-Jan Wismans, die opnieuw de absolute uitblinker was, bracht vijf minuten voor rust na een sterke indivi duele actie de stand op 4-1. Mohammed El-Ghoul voerde even later de score op tot 5-1. Op slag van rust konden De Klojo's nog iets terug doen: 5-2. Het eerste gedeelte van de tweede helft was de moeilijkste fase voor 't Trepke/Parketworld. Het Zuid- Limburgse team nam nadrukkelijk het initiatief. Doelman Luc Wientjens voorkwam met enkele knappe reddin gen dat de bezoekers de achterstand konden verkleinen. Halverwege de tweede helft deelde arbiter Knoben een tijdstraf uit aan een speler van De Klojo's. En toen de twee minuten waren verstreken kon opnieuw een Zuid-Limburger het strafbankje opzoe ken. Deze tijdstraffen onderbroken de aanvalsgolven van de bezoekers, 't Trepke worstelde zich onder de druk uit en tien minuten voor tijd besliste Edwin Sengers de strijd definitief: 6-2. Na de 6-3 probeerden de bezoekers met een meespelende doelman nog het tij te keren maar wederom stond een tijdstraf succes in de weg. Door de 6-3 overwinning passeerde 't Trepke/Parketworld de Zuid- Limburgse opponent op de ranglijst. Coach Henk Baartman toonde zich tevreden: "We hebben goed geprofi teerd van hun tijdstraffen. Het was een sterke tegenstander waartegen we het spel uitstekend gespeeld hebben." Vrijdag 12 november Sporthal De Wetteling 20.30 De Bonte Koe-MVC 21.30 HVC/Corap.Work 3-Imer'80 22.30 ZW Venray 2-Reuver 2 Sporthal De Weert 20.30 De Bonte Koe 3-W'horst 4 21.30 ZVV Leunen 2-Venrode 2 Zaterdag 13 november Sporthal De Weert 16.00 OBR 17.00 ZVV Venray 3-Roelanzia 18.00 HVC/Comp.Work-Beringe (ds) 19.00 ZVV Venray-ZV/Serum (ds) 20.00 ZVC0 2-ZVV Man Maandag 15 november Sporthal De Weifeling 20.30 H VC/Comp. Work-ELZVV Ncovens 21.30 H VC/Comp. Work 2-'t Kesjotje 22.30 HVC/Comp.Work 4-GFC 3 Sporthal De Weert 20.30 ZVCBJ-HVC/Comp.Work 3 21.30 SVCB-ZVCO 2 Dinsdag 16 november Sporthal De Weert 22.30 Lake Valley-ZVSV 2 y y Na de goede prestatie van een week geleden begon Lake Valley/'t Podium vol vertrouwen aan de wedstrijd tegen Wittenhorst. Aftastend en niet opnieuw in de val lopen van de tegenstander was het beeld van het begin van de wed strijd. Kansen kwamen er dan ook wei nig. Aanvallend oogde Lake Valley gevaarlijk doch verdedigend liet men ook nu weer de nodige steekjes vallen zodat Wittenhorst langzaam haar kan sen rook en fanatiek op de achterste man van Lake Valley begon te jagen wat resulteerde in de 0-1 voorsprong. Via een perfect uitgevoerde counter scoorde Frank Zegers de verdiende gelijkmaker: 1-1. Onrustig voetbal en elkaar niet blind kunnen vinden leidde er toe dat Wittenhorst tegen de verhou- Ysselsteyn heeft tegen GFC uit Grubbenvorst een belangrijke over winning behaald en die was volkomen verdiend. In de beginfase waren beide ploegen aan elkaar gewaagd maar naarmate de wedstrijd vorderde werd Ysselsteyn beter en er kwamen kan sen om de score te openen maar de afwerking liet vooralsnog op zich wachten. In de 25e minuut leek het dan zover, maar na een prachtige aanval bleek Geert v. Dijck sr. in buitenspelpositie gescoord te hebben en het feestje ging niet door. Nauwelijks 3 minuten later was er dan toch reden tot juichen. Het was Geert v. Dijck jr. die een voorzet van Frank Geurts prachtig afrondde. Hierna bleef Ysselsteyn de betere ploeg en het had voor de rust de wed strijd al kunnen beslissen maar de GFC-keeper bleek in goede doen. Na de thee kwam Ysselsteyn sterk uit de starblokken en dit werd gauw genoeg beloond met een doelpunt van Daniël Wijnands en Ysselsteyn zat op rozen. Deze weelde kon Ysselsteyn ook deze middag niet dragen want GFC kwam 10 minuten later weer terug in de wedstrijd door tegen te scoren. Maar de hoop voor Grubbenvorst werd door René v. Dijck definitief aan diggelen gescho ten door een kwartier voor tijd een vrije trap op magistrale wijze achter de GFC-doelman te leggen en deze 1- 3 was de genadeklap en met enig geluk had de score nog hoger kunnen uitvallen maar de 3 punten tegen hek kensluiter GFC waren deze middag het doel en dit doel is volkomen ver diend bereikt en een mooie opsteker voor Ysselsteyn, dat volgende week koploper Arcen op bezoek krijgt. ding in uit kon lopen naar een 2-4 voor sprong. Via een goal van Lars Kehrens kwam Lake Valley terug tot 3-4, de ruststand. Na rust bleef het beeld eigenlijk het zelfde. Lake Valley bestormde de goal van Wittenhorst maar kwam niet tot scoren. Wittenhorst wachtte geduldig haar kansen af en kon de wedstrijd naar een 4-6 overwinning tillen. Voor Lake Valley rest er dan ook niets anders dan de schouders er onder te zetten om nu van de laatste plaats af te komen. Oostrum speelde een puike eerste helft tegen het laag geklasseerd^ SVVH maar vergat een ding: nl. sco ren. De thuisploeg domineerde het spel en wist middels diverse goede aanvallen dito kansen te creëren. Via counters zorgden de gasten ook wel voor enig gevaar maar het wachten was voor een ieder toch op de ope ningstreffer van de thuisploeg. Wat wel vaker gebeurt in den voet balwedstrijd gebeurde ook nu. De ene ploeg is een stuk beter, creëert de ene na de andere kans en moet toch met een achterstand gaan rusten. Vijf minuten voor de rust werd de bal in de achterhoede onvoldoende weggewerkt en na drie k eer klutsen, verdween de bal toch in het doel: 0-1 De tweede helft was het voetbal minder fraai dan in de eerste helft maar ook nu was Oostrum de betere ploeg. Gescoord werd er voorlopig niet en het duurde tot de 75e minuut dat SVVH een vrije trap kreeg. Het schot kon door de Oostrum-doelman onvoldoende gepareerd worden en een SVVH-speler kon de 0-2 binnentik- ken. Tegen de verhouding in? Het ant woord is ja, maar ze tellen wel. Oostrum nam nog meer risico's en via een counter van SVVH werd het zelfs 0-3. De Oostrum-spelers pro beerden nog van alles maar het lukte maar niet om een dik verdiend doel punt te scoren. Bij de laatste twee doelpunten ging de Oostrum-goalie niet volledig vrijuit maar ook hier geldt een oude voetbalwet: winnen doe je met elf man, verliezen ook. Hoopvol deze zondag was het ver toonde spel en als de kansen ook nog benut gaan worden kunnen weer met vertrouwen de toekomst tegemoet. De meest nabije is de uitwedstrijd komende zondag tegen Stormvogels. De trouwe supporters worden weer verwacht. Druskhop heeft afgelopen weekeinde goede zaken gedaan in de tweede klasse A. De Venrayse hekkensluiter won twee maal van eveneens laag geklasseerde ploegen. Vrijdag won Drukshop de derby tegen ZVCBJ met 3-2 en maan dag klopte het team van coach Cor Creemers Apollo met 3-4. Daardoor klom Drukshop enkele plaatsen op de ranglijst en nam afstand van de degrada tiezone. Drukshop-ZVCBJ 3-2 Na zes nederlagen op rij was Drukshop dringend aan een overwin ning toe. Tegenstander ZVCBJ had drie punten meer en daarom was een zege noodzaak om niet verder achterop te raken. Het werd dan ook een echt degra datieduel met veel te hard spel waarte gen de scheidsrechter onvoldoende opt rad. Drukshop zag daardoor twee spelers, Lucien Conjaerts en Ron van der Zanden, geblesseerd uitvallen. Halverwege leidde Drukshop met 2-0 door treffers van Jan Eeren en Henk Ponjee. Maar binnen vijf minuten na de hervatting was de voorsprong weer ver dwenen. Direct na rust kwam Boca Juniors terug tot 2-1 en even later scoor de Bayram Durgun, uit een vrije trap van Sjon Croes, de 2-2 gelijkmaker. ZVCBJ zette daarna Drukshop onder druk maar paal en lat voorkwamen een doelpunt. Tien minuten voor het einde profiteerde Drukshop van een blunder in de Boca-defensie waardoor Jan Eeren de derby alsnog kon beslissen: 3-2. Apollo-Drukshop 3-4 Maandagavond boekte Drukshop opnieuw een belangrijke overwinning. Apollo, dat eveneens zes punten had, werd met 3-4 verslagen. Henk Ponjee zette het Venrayse team op een 0-1 voor sprong maar nog voor rust wist de Heidense thuisploeg de achterstand om te buigen in een 2-1 voorsprong. Na de pauze nam Apollo uit een counter zelfs met 3-1 de leiding. Tien minuten voor het einde verkleinde Geert Vullings de achterstand tot 3-2. Uit een snelle aanval wist Eddie Siebers Drukshop op gelijke hoogte te brengen: 3-3. Vijf minuten voor tijd trokken de Venraynaren de winst naar zich toe door een treffer van Marcel Verhaegen uit een pass van Jan Eeren: 3-4. Na nederlagen in de eerste drie ron den was Doublet 1 afgezakt naar de voorlaatste plaats. Wat nu? Evenals de teams van Weert dachten we aan team building. Maar hoe? Er werd besloten op de tandem naar Boxmeer te gaan en het hielp. Tegen de Bok werd de eerste overwinning sinds 3 jaar in de Hoofdklasse behaald en noe w'el met 25-3. Doublet 2, geschrokken door hun tegenvallend resultaat tegen de Bok, zette de zaakjes weer recht want in Cuyk werd dik gewonnen. Doublet 3, 4, 5 en 6 moeten na de resultaten van de afgelopen week alle zeilen bijzetten om niet in de degrada- tiepool terecht te komen. Doublet 7 ligt op koers en Doublet 8 en 9 zijn in de running om de bovenste plaatsen. De uitslagen: Hoofdklasse: de Bok 4-Doublet I 3-25 Eerste klasse A: Cuijk 3-DoubIet 2 5-25 de Bok 6-Doublet 5 22-8 Commandery 3-Doublet 6 19-11 Eerste klasse B: Doublet 3-Cuijk 4 5-25 Doublet 4-de Bok 5 8-22 Tweede klasse: Harte Dr. 1-Doublet 7 15-15 Derde klasse A Horst 8-Doublet 9 14-16 Derde klasse B: Horst 7-Doublet 8 18-12 Vrije lijn: A: 1. ep. V.d. Heijden 66.67%; 2. V. Hoorft-Jeurissen 54.17%; 3. hr. Bolwerk-C. Simons 53.13%. B: 1. hr. V. Gaal-Schulz 69.79%; 2. V. Hooft-Houwen 66.15%; 3. mw. Clermonts-hr. Hartong 61.46% Deze week stond de voorlaatste avond van de eerste ronde van het kampioen schap op het programma. En je ziet dat iedereen of het nu de A-. B- of C-lijn is strijdt om te promoveren en zeker niet te degraderen. De uitslagen: A-lijn: 1. mw. V.h. Reve-hr. Vaessen 59.03%; 2. hr. Huys-Karagozyan 58.68%; 3. hr. Van Genueten-Schulz 56.94%. B-lijn: 1. ds. V.d, Munkchof-De Vocht 63.75%; 2. hr. Gilissen-Penninx 54.17%; 3. ds. V. Haren-Hilhorst 51.67%. C-lijn: 1. ds. Koopman-Reintjes 59.90%; 2. ds. Verbeek-v. Waayenburg 57.81%; 3. ds. Messemaekers-Orosz 55.21%. De standen: A-lijn: 1. hr. V. Gaal-de Schrijver 56.09%; 2. hr. V. Genugten-Schulz 55.98%; 3. ds. V. Hooft-Jeurissen 54.39%. B-lijn: 1. ds. V. Haren-Hilhorst 56.34%; 2. hr. Gilissen-Penninx 54.31%; 3. mv. Brantjes-hr. V. Rens 53.23%. C-lijn: 1. ds. Koopman-Reintjes 61.91%; 2. ep. Coolen 54.88%; 3. hr. Linders-Rambags 52. l'5%. Het blijft altijd toch een wonderlijk gezicht te zien bij het viertallen hoe de spelers na elke sessie hun biedingen en scores met elkaar aan het vergelijken zijn. De echte doorgewinterde bridgers kunnen er maarniet genoeg van krijgen. Deels omdat ze zich helemaal in de kaarten kunnen vastbijten maar ook omdat de plussen en de minnen bij de scoreberekening veel belangrijker zijn als bij een parenwedstrijd. De ds. Keizers-Marteris en hr. Manders en Van Lieshout boekten, enigszins verrassen, met 25-1 de groot ste overwinning van de avond. Ep. Van Hooft en V.d. Wee waren ook in goede doen. Zij wonnen hun wedstrijden met 25-4. De derde overwinning van de avond was een nipte: 16-14 voor mw. Kuypers en hr. Schoonbeek, Corzilius en Seuren. De niet-viertallers startten met hun strijd om onze herfstbeker. De belangrijkste uitslagen: Rood: 1. ds. Delsing-Jeurissen; 2. hr. Janssen-v. Pelt: 3. mw. Baak-hr. Merkx. Groen: 1. ds. Huisman-de Klerk; 2. ds. V.d. Broer-Burg; 3. ds. Arts- Kousemaker. Programma: Vanavond tweede avond van het club viertallen en herfsttrofee. Volgende week van beide competities de derde avond. Uitslagen ladder 7: Geel: 1. ds. V. Goinga-Tiggeloven 67.19%; 2. ds. V. Ham-Korsmit 57.81%; 3. hr. Huys-Karagozyan 54.69%. Rood: 1. ds. V.d. Heuvel-Vermeulen 60.94%; 2. ep. Michels 57.29%; 3. ds. Aarts-Linders en ep. V.d. Linden 50.52%. Groen: 1. ep. V. Lare 61.11%; 2. ds. Hordijk-Tacken en mw. Overbeek-hr. Megens 54.86%. Uitslag 4e laddercompetitie: Oranje: 1ds. Koningstein-Pas 68.23%; 2. ep. Stiphout 60.42%; 3. ds. Buyssen- Claessens 53,65%. Rood: 1ds. V. Meijel-Michels 60.94%; 2. ds. Bistervels-Korsmit en ds. Koop- Spekhorst 56.77%. Groen: 1. ds. Beijersbergen-v.d. Munckhof 66.71%; 2. ds. V. Heumen- Overbeek 61.98%; 3. ds. V.d. Heuvel- Vermeulen 54.71%. Onze bridgeclub is een soos die bridged op elke dinsdagmiddag van 13.30 tot 16.30 uur in verenigingsge bouw De Opmaat aan de Oostsingel 37a te Venray. Op onze soos zijn nog enkele nieuwe paren welkom. Voor meer infor matie kunt u terecht bij Frans Oudenhoven, tel. 584053 of Piet Linders, tel. 588884. Vanavond meldden zich weer 43 paren bij de inschrijftafel. En zonder Toon draait onze club ook prima, of zelfs nog beter, dat is vanavond bewe zen. In blauw (8 paren) hebben Anita Roomans-Annemarie Vissers uitgehaald met maar liefst 70.83 Antoinette Coppus-Lenie Jansen volgden met 60.42 en Kitty Beterams-Jo Fleurkens met 51.18 De winnende paren in de groene lijn waren Diny en Teun Heetkamp met 66.93, Hilde Koolen-Joke Peeters met 57.71 en Maria en Harrie Lenkens met 50.68 In de rode lijn waren het Riet en Christ Muermans met 58.03, Jacqueline en Jan van de Slik met 55.90 en Trees van Ham-Marie-Josée Gilissen met 54.86 die als winnende paren naar huis gingen. In de gele lijn tenslotte presteerden Annie Boekholt-Mia Lommen het weer om als besten van de hele club te eindi gen met 67.50 van verre gevolgd door Truus Bollen-Piet Vos en Sraar Janssen-Wim Verschuiten die respectie velijk "slechts" 53.88 en 53.67 behaalden. Een woord van hulde aan het adres van allen die in de blauwe lijn spelen want zij hebben geen enkele fout gemaakt! De enige fout die daar was gemaakt komt op het conto van de "rekenkamer" die had gewoon acht sco rebriefjes over het hoofd gezien maar bij het uitrekenen ook niet gemist. Dat is een prestatie! Aanstaande dinsdag valt de beslissing over degradatie of promotie in de eerste ronde. Het is spannend: in de gele lijn zitten behalve Bèr en Wiel, waarvan wordt gefluisterd dat ze naar rood ver langen, er nog drie andere paren op de wip waarvan ik zeker meen te weten dat die zich zullen weren als duivels in een wijwatersvat om toch maar in geel te mogen blijven. In de rode lijn ziet het er naar uit dat Jacqueline en Jan van de Slik, Mickey van Beurden-Riek Rutten en Hans Aerts -Ed Tjan zeker gaan promoveren. Maar in de onderste lagen van rood is het dringen. Daar zal nog een flink rob bertje moeten worden gevochten wil daar duidelijkheid komen. In de groene lijn zijn Diny en Teun Heetkamp, Hilde Koolen-Joice Peeters en Ans Slagter-Margot van Wijk prak tisch niet meer in de halen. Onderaan staan vier kandidaten op de drempel naar blauw... In blauw zijn Annemarie Vissers- Frans Poels en Marleis van Benthem- Anita Roomans praktisch zeker van een promotieplaat.s. Uitslagen: Zondag 7 nov., Ie Winterkoning: 1. Wil Lenssen; 2. Henk Theeuwen; 3. Henk Cox; 4: Ton Deenen; 5, Harry Theeuwen. Programma: Zondag 14 nov.: 2e Winterkoning, er wordt gevist van 08.00-12.00 uur. Adreswijzigingen en abonnementwij zigingen (afzeggen of aanmelden) van "Het Visblad" - de kosten van "Het Visblad" zijn fl. 13,50 p/jaar - tijdig doorgeven aan de secr. H. Lenssen. Denk aan Uw visdocumenten, er wordt streng gecontroleerd. Voor vergunningen en ook dag- en weekvergunningen voor "Het Wanssums Ven"kunt U terecht bij v. Grootel Hengelsport, Stationsweg 21 te Venray. In Wanssum bij v/d Ligt Allicht aan de Brugstraat en bij Harry Theeuwen de Houskuilstr. 38. Dag- en Weekvergunningen voor "Het Wanssums Ven" zijn ook verkrijgbaar bij het Shell tankstation in Wanssum. Verdere inlichtingen bij de secr. H. Lenssen, tel. 0478-587606. De trainingstijden zijn als volgt.: Pupillen: woensdag 17.30-18.30 uur zaal, zaterdag 10.30-11.45 uur baan. C/D-junioren: woensdag 17.30-18.30 uur zaal, donderdag 17.30-19.00 uur baan. A/B-junioren: woensdag 17.30-18.30 uur zaal, donderdag 19.00-20.15 uur baan. De zaaltrainingen worden gehouden in sporthal De Weert, Kruidenlaan 103 (Landweert). De baantrainingen worden gehouden op de kunststofbaan op sport park De Wieën. Informatie: bij de trainers of bij de secretaris Atletiekraad, tel. 588217 of bij de ledenadministratie tel. 582842. Leukermeerloop De starts van de Leukermeerloop zijn als volgt: de jeugdlopen over 1000 en 2000 meter zijn om 10.30 en 10.45 uur. De lopen over 5900 en 11800 meter (één of twee ronden rond het meer) zijn om 11.00 uur resp. 11.45 uur. Aanmelden en afhalen van de startnummers kan in het restaurant van Recreatiepark 't Leuken in Well. Wedstrijd: Zondag 14 nov.. Leukermeerloop in Well. Mededeling: De atleten die deelnemen aan de Leukermeerloop in Well van a.s. zon dag, dienen uiterlijk om 09.20 uur aan wezig te zijn in Het Wisselpunt aan de baan. Van hieruit zal om 09.30 uur ver trokken worden voor de wedstrijd. Aanvang van de wedstrijd is om 10.30 uur. Het reisgeld bedraagt ƒ2,-, dit te voldoen bij vertrek. Het vervoer zal worden verzorgd door: De Neef, Blenk, Van Merkestein, Hermsen, Verbeek, Messemaeckers en Van Reeuwijk. De ouders die op eigen gelegenheid naar de Leukermeerloop gaan, dit voor zon dag doorgeven aan Nelleke v. Reeuwijk, tel. 0478-582881. Door het slechte schrijven en dito controle is het aan onszelf te wijten dat het de laatste weken zo laat wordt. Na elven pas kon Henk de uitslag als volgt bekendmaken: Blauw: 1. mv. Peters-hr. Janssen 64.17%; 2. ds. Frederix-v. Meijel 60.00%; 3. hr. Aarts-Boers 55.83%. Groen: 1. hr/Canli-Cornelissen 65.83%; 2. ds. Aarts-Linders 59.58%; 3. ep. Kalkman 57.08%. Geel: 1mv. Visser-hr. Stiphout 61.67%; 2. ds. V. Ham-Korsmit 58.33%; 3. ds. Cuppen-Jenniskens 56.67%. Vanavond wordt de laatste ladder gespeeld waarna de groepsindeling voor de eerste competitieronde bekend is. Het was er weer druk bij Mientje in Leunen. We hadden twee viertallen tweede klasse uit Boxmeer op bezoek. Ons viertal Trudy Jeurissen-Lies Valckx en Jacqueline en Jan van de Slik hebben van de Bok 11 gewonnen met 19-11. En Truus Reintjes-Martien Bolwerk en Frans van Lieshout-Wim Manders hebben van de Bok 8 gewon nen met 18-12. Naast de wedstrijden in bondsverband speelden we ook nog viertallen wedstrij den in clubverband. Ondanks taai verzet van Joke Peeters-Hanny Keijzers en Mia Philipsen-Ilona Orosz moesten zij toch nipt het onderspit delven tegen Mia Nollen-Annie Poels en Kees Simons- Toon den Brok met 13-17, De uitslagen van de andere viertallen zijn de verslag gever nu nog niet bekend. Tenslotte speelden negen paren ook nog in de vije lijn een parenwedstrijd. De dames Hoogeveen- Fiers wonnen met 56.13, gevolgd door mevrouw Baak-de heer Merkx met 55 en de heer en mevrouw Backer met eveneens 50 Onze nieuwe paren de dames Baken- Luypen en het echtpaar Backer voelen zich bij Harten Drie blijkbaar als vissen in het water want zij presteren goed. Het is blijkbaar fijn bridgen op Harten Drie bij Mientje Martens in Leunen.

Peel en Maas | 1999 | | pagina 17