Bekendmakingen gemeente Venray Kt7» DIRKX VAN SOEST wet milieubeheer pjiRATTINGENbvj Kennisgeving Openbare kennisgeving Reconstructie Watermolen straat V;'.: Kennisgeving woningwet wet ruimtelijke ordening Commissies E-mail adres Peel&Maas Geen bladkorven meer beschikbaar TAXATIES >ag eel en maas donderdag 28 oktober 1999 - Pagina 19 c; yergunningaanvragen - £en groot aantal bedrijven en ichtingen is verplicht om krachtens Wet milieubeheer een milieuver- nning aan te vragen. In de milieuver- ol nning worden milieuvoorschriften co genomen in het belang van de iali icherming van het milieu, procedure kent 2 fasen: de fase van het opstellen van het ontwerp van het besluit; de fase van het opstellen van het besluit. iedere fase wordt de beslissing op i aanvraag ingevolge de Wet milieu- er en de Algemene Wet iursrecht bekendgemaakt lofdstuk 13 Wet milieubeheer en leling 3.5 van de Algemene Wet stuursrecht). jet ontwerp van het besluit lurgemeester en wethouders van gemeente Venray maken bekend zij voornemens zijn een vergun- krachtens de Wet milieubeheer pfcerlenen aan: v LP.W. Zanders, Zandhoek I la te Oirlo voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning Iop grond van artikel 8.4 van de Wet milieubeheer voor een pluimveehouderij, gelegen aan de Zandhoek I la te Oirlo; T.J.A. Arts, Twistweg 17 te Vredepeel voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende ver- lil gunning op grond van artikel 8.4 van de Wet milieubeheer voor een nertsenfokkerij, gelegen aan de Twistweg 17 te Vredepeel; M.H.J.M. Stiphout, Overloonseweg wi 99 te Venray voor een nieuwe, de 'gehele inrichting omvattende ver gunning op grond van artikel 8.4 van de Wet milieubeheer voor een varkens- en paardenhouderij.gele- gen aan de Overloonseweg 99 te Venray; W. Classens, Horsterweg 41 te Castenray voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende ver gunning op grond van artikel 8.4 van de Wet milieubeheer voor een acö varkensbedrijf, gelegen aan de Horsterweg 41 te Castenray. onder oplegging van voorschriften liet belang van de bescherming van milieu. [ontwerp van het besluit en alle erige op de aanvraag betrekking -j(| bbende stukken liggen ter inzage 128 oktober I999 tot en met 25 ember I999 in het gemeentehuis, ihuisstraat I te Venray, op maan- van 09.00 uur tot 17.30 uur en op verige werkdagen van 09.00 uur 3.00 uur (balie Publieksdiensten), telefonische afspraak (0478_- If30) kunnen de stukken ook op ,"jj ander tijdstip worden ingezien. Jurende bovengenoemde periode een ieder schriftelijk gemotiyeer- ledenkingen indienen bij het colle- ran burgemeester en wethouders bedenkingentermijn). Deze kan pbit bij verzoeken zijn persoonlijke idtsjevens niet bekend te maken. Een wordt, na telefonische afspraak, r\» irende de bedenkingentermijn in )mf gelegenheid gesteld met betrek tot het ontwerp van het besluit gedachten te wisselen hetzij tot mondeling inbrengen van beden- ll,lj en daartegen. ra.^ en degenen die bedenkingen heb- ingebracht op de bovenomschre- wijze en degenen die aantonen toe redelijkerwijs niet in staat te l'gl geweest, zijn later tot het instel- ie van beroep gerechtigd. iaiJesluit urgemeester en wethouders van gemeente Venray maken bekend zij een vergunning krachtens de milieubeheer hebben verleend Janssen Slachterij en «groothandel B.V., Horsterweg 3 eunen voor een nieuwe, de gehele J ing omvattende vergunning op van artikel 8.4 van de Wet eubeheer voor een slachterij en sgroothandel gelegen aan de i' I sterweg 3 te Leunen. VcB evergunning wordt onder opleg van voorschriften en/of beperkin- in het belang van de bescherming 0 het milieu verleend. V et besluit en alle overige op de raag betrekking hebbende stuk- Iggen ter inzage van 28 oktober 1999 tot en met 9 december 1999 (6 weken) in het gemeentehuis. Raadhuisstraat I te Venray, op maandag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werkda gen van 09.00 uur tot 13.00 uur (balie Publieksdiensten). Op telefonische afspraak (0478-523630) kunnen de stukken ook op een ander tijdstip worden ingezien. Gedurende bovengenoemde perio de kan bij de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State een beroepschrift worden inge diend door: a. diegenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit; b. de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over het ontwerp van het besluit; c. diegenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzich te van het ontwerp daarvan zijn aangebracht; d. belanghebbenden aan wie redelij kerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben inge bracht tegen het ontwerp van het besluit. Het beroepschrift moet (in twee voud) worden gericht aan de Raad van State, afdeling Bestuursrechtspraak, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Na afloop van de beroepstermijn wordt de vergunning van kracht, tenzij vóór deze datum beroep is ingesteld en een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening (waaron der een schorsingsverzoek) is inge diend. Het verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Het besluit wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist Melding Wanneer voor een inrichting reeds een vergunning is verleend kan voor veranderingen van die inrichting en van de werking daarvan in bepaalde gevallen worden volstaan met een melding krachtens artikel 8.19 van de Wet milieubeheer.Voorwaarde hierbij is dat redelijkerwijs moet worden aangenomen dat de veranderingen geen gevolgen hebben voor de aard en omvang, dan wel uitsluitend gunsti ge gevolgen hebben voor de omvang van de nadelige gevolgen voor het milieu, die de inrichting veroorzaakt. Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat er een mel ding is binnengekomen van: i. Van Geei Hermus B.V., Stationsweg 74 te Venray voor het wijzigen van de opstelling van het machinepark/opslag en kleiner uit voeren van het te bouwen opper vlakte aan de Metaalweg onge nummerd te Venray. De melding kan worden ingezien van 28 oktober 1999 tot en met 11 november 1999 (2 weken) in het gemeentehuis, Raadhuisstraat I te Venray, op maandag van 09.00 uur tot 17.30 en op op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (balie Publieksdiensten). Op telefonische afspraak (0478-523630) kunnen de stukken ook op een ander tijdstip worden ingezien. A.M.v.B. -meldingen Gelet op het bepaalde in de Wet milieubeheer (artikel 8.40 Wm) is bij Algemene Maatregel van Bestuur (A.M.v.B.) een aantal categorieën van bedrijven vrijgesteld van de vergun ningplicht. In deze algemene maatregel van bestuur zijn voor die inrichtingen algemene regels gesteld welke nodig zijn in het belang van de bescherming van het milieu. Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat er A.M.v.B.- meldingen zijn binnengekomen van: 1. M.P.A.M. Botden, Twistweg I te Vredepeel voor het oprichten van een propaantank ingevolge het Beisluit opslag propaan milieube heer aan de Twistweg I te Vredepeel; 2. Muziekcentrum Best V.O.F., Postbus 138 te Best voor het oprichten van een inrichting inge- VENRAY KANTOOR HENRI DUNANTSTRAAT 37 5807 ES OOSTRUM-VENRAY TELEFOON 0478-582579 FAX 0478-584210 AFVALOVERSLAG METAALWEG 7 VENRAY TELEFOON 0478-585002 vcii an het begin tot het einde kunnen wij u hulp bieden bij P ouw- of verbouwwerkzaamheden: bij i-rbf Mobiele kranen en machines voor graafwerkzaamheden Vrachtauto's voor aan- en afvoer materialen Puin en afval containers van 6 m3 tot 35 m3 open en gesloten Magazijn containers voor tijdelijke opslag Stratenmakers voor de nette binnenkomst P evens kunnen wij diverse materialen leveren zoals zand, fjjj rïnd, rode en grijze split en in eigen compostering g, jonnen groen-compost. volge het Besluit opslag goederen milieubeheer aan Keizersveld ongenummerd te Venray. De meldingen kunnen worden inge zien van 28 oktober 1999 tot en met 11 november I999 (2 weken) in het gemeentehuis, Raadhuisstraat I te Venray, op maan dag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (balie Publieksdiensten). Op telefonische afspraak (0478- 523630) kunnen de stukken ook op een ander tijdstip worden ingezien. Bovengenoemde meldingen moeten nog worden beoordeeld. Kennisgeving besluit tot het ambtshalve nemen van een nadere eis Burgemeester en wethouders van Venray, maken gelet op de bepalingen van de Wet milieubeheer en de Algemene, wet bestuursrecht bekend dat zij tot het ambtshalve nemen van een nadere eis met betrekking tot de op 25 mei I999 gedane melding krachtens het Besluit Horeca-, sport en recreatie-inrichtingen voor café De Toekomst aan de Patersstraat 4 zullen overgaan. De nadere eis, bedoeld opdat daar mede voldaan kan worden aan de geluidnormen van het Besluit Horeca- sport-, en recreatie-inrichtingen, houdt in dat de inrichtinghouder een geluidbegrenzer dient aan te brengen op alle binnen de inrichting aanwezige muziekinstallatie(s), zodat het geluid niveau in de inrichting niet meer bedraagt dan 53 dB(A). Het besluit tot het ambtshalve nemen van een nadere eis en de ove rige stukken liggen gedurende 6 weken vanaf publicatie ter inzage in het gemeentehuis, Raadhuisstraat I te Venray, op maandag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werkda gen van 09.00 uur tot 13.00 uur (publieksdiensten). Op telefonische afspraak (0478-523630) kunnen de stukken ook op een ander tijdstip worden ingezien. Gedurende bovengenoemde perio de kan bij de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State een beroepschrift worden inge diend door: a. degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit; b. de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over het ontwerp van het besluit; c. degenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzich te van het ontwerp daarvan zijn aangebracht; d. belanghebbenden aan wie redelij kerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben inge bracht tegen het ontwerp van het besluit. Het beroepschrift moet, in tweevoud, worden gericht aan de Raad van State, afdeling Bestuursrechtspraak, Postbus 20019, 2500 EA 's- Gravenhage. Na afloop van de beroepstermijn wrodt de vergunning van kracht, tenzij voor deze datum beroep is ingesteld en een verzoek tot het treffen van (waaronder een schorsingsverzoek) is ingediend. Het verzoek tot het treffen van een voor lopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van de afde ling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019,2500 EA 's- Gravenhage. Het besluit wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Venray, 28 oktober 1999 Burgmeester en Wethouders voor noemd, namens dezen, het hoofd van de afdeling Bouwen en Milieu, C.Th vanVelzen Wet geluidhinder Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat zij voor nemens zijn, bij gedeputeerde staten van Limburg een verzoek, als bedoeld in artikel 83, eerste lid van de Wet geluidhinder, in te dienen om vaststelling van de hogere grenswaarde bij I te bouwen eenge zinswoning, gelegen aan de Stationsweg. De woning maakt deel uit van een particulier bouwproject te Venray. Het ontwerp, van het verzoek tot vaststelling van de hogere waarden, ligt met ingang van d.d. vrijdag 29 oktober I999, gedurende een periode van twee weken, ter inzage bij de afdeling publieksdiensten in de hal van het gemeentehuis; Raadhuisstraat I te Venray. Gedurende de bovengenoemde periode wordt eenieder in de gele genheid gesteld om schriftelijk opmerkingen, ten aanzien van het ontwerpverzoek, bij burgemeester en wethouders, in te dienen. Voorts bestaat de gelegenheid, om tijdens een openbare zitting, welke zal wor den gehouden op d.d. donderdag I I november om 14:00 uur in het gemeentehuis (kamer bekend bij de receptie), opmerkingen te maken ten aanzien van het ontwerpver zoek. Venray, 28 oktober 1999 burgemeester en wethouders voor noemd, namens dezen, het hoofd van de afdeling Bouwen en Milieu, C.Th. vanVelzen Archeologisch monument Aan de Henri Dunantstraat ter hoogte van de A73 ligt een strook land van ongeveer 100 meter breed dat in gebruik is als landbouwgrond. In het kader van de ontwikkeling van het industriegebied De Hulst 2 en mede naar aanleiding van archeologische ontdekkingen langs de A73, is daar archeologisch onderzoek uitgevoerd. Daarbij is vastgesteld dat in deze strook land restanten van een Romeins grafveld en bewoning uit de Vroege en Late Middeleeuwen, te weten uit de periode van rond het begin van de jaartelling tot ongeveer 1200 nadien, liggen. De staatssecretaris van Onderwijs, Cultuur en Wetenschappen is voornemens die locatie aan te wijzen als beschermd archeologisch monument op grond van artikel 3 tweede lid van de Monumentenwet 1988. Het betreft de percelen bekend onder num mers D 4162, 4254, 4255, 4486, 4488 en 4490. Vanaf heden ligt bij de informatie balie, locatie 2 van het gemeente huis aan de Raadhuisstraat I te Venray, gedurende 14 dagen ter inzage: de informatie betreffende het voornemen tot aanwijzing van dit terrein van De Hulst als arceho- logisch monument. In gevolge artikel 4:8-1 van de Algemene wet bestuursrecht wor den namens de staatssecretaris de belanghebbenden in de gelegenheid gesteld om, gedurende deze ter mijn, hun zienswijze hierover bij het college van b. w. schriftelijk naar voren te brengen via het: Monumentenhuis Limburg, t.a.v. H. Mondelink, Postbus 131, 6040 AC Roermond. 19 oktober 20 p&mtfotr Mill sfen,'' ftöèM isstraat öf. 6ZStat>t>nsweg en I kruising" :- 1 Poémréti- I 1 Het {LetiaicJ}', naast $)ih'bér$)k~ baar 4e Noordsjnge) en de Uil'Vv'v. fnganjij 'voor 'hét gemeentehuis, men ïn de vakken gratis jjarké- Bestemmingsplan St. Antoniusveld herziening 1999 Burgemeester en wethouders van Venray, maken, gelet op artikel 6a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en de Inspraakverordening van de gemeente Venray, bekend, dat ter inzage ligt een voorontwerp van het bestemmingsplan St. Antoniusveld herziening 1999. Het plan heeft als doel de realise ring van een vijfentachtigtal wonin gen op het voormalig terrein van het bedrijf Van Geel/Hermus en enkele belendende percelen. Aan de noordzijde sluit het plangebied aan op de Stationsweg, aan de oostzijde op de A73 en aan de zuidzijde op de begrenzing van het Uitwerkingsplan 1996. Het voorontwerpplan en de ove rige daarop betrekking hebbende stukken liggen met ingang van 29 oktober 1999 gedurende vier weken voor een ieder ter inzage bij de afdeling publieksdiensten in het gemeentehuis. Raadhuisstraat I te Venray. Gedurende bovengenoemde ter mijn van vier weken bestaat voor een ieder gelegenheid zijn mening omtrent het voorontwerpplan schriftelijk kenbaar te maken aan de burgemeester en wethouders van Venray, Postbus 500, 5800 AM Venray. Op woensdag 10 november 1999, aanvang 19.30 uur, zal in De Witte Hoeve, gelegen aan de Gasstraat 5 in Venray, een openbare informatie- /inspraakbijeenkomst worden gehouden. Venray, 28 oktober 1999 Burgemeester en wethouders voor noemd, drs. J.F.H.A.B. Waals, burgemeester drs.A.W.M. de Bever, secretaris Ingekomen bouwaanvragen Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet treft u onderstaand aan een overzicht van de in de afgelopen week bij burgemees ter en wethouders van Venray ingeko men bouwaanvragen. het vergroten van de woning aan de Puttenweg 7 te Venray tnv E.A.M. Linders, Puttenweg 7; - het vergroten van de woning aan het Penningkruid 83 te Venray tnv J.H.H. Hartong, Penningkruid 83; het bouwen van een tuinhuisje aan de Meester de Haanstraat 10 te Leunen tnv M.C. Kucharuk-van Rijnsoever, Meester de Haanstraat 10; het bouwen van een dakkapel aan de Mambostraat 3 te Venray tnv C.J. Onderwater en K. Keijsers, Mambostraat 3; het verbouwen van de woning aan de Sleutelbloem 42 te Venray tnv H.J.A. v. Gerven; - het veranderen en vergroten van de woning aan de Randenrade 28 te Oostrum tnv M.J.J. Cuijpers, Randenrade 28; - het vergroten van de woning aan de Brienenlaan 7 te Venray tnv A. Klomp, Kenau Hasselaarstraat 399 te Vlissingen; - het bouwen van twee dakkapellen aan het Knopkruid 21 te Venray tnv J.B.M. Hudales, Knopkruid 21 - het bouwen van een garage/ber- ging/carport aan De Vlies 27 te Veulen tnv F.J.J.v. Staveren, De Vlies 27; - het vergroten van een school aan de Zuidsingel I te Venray tnv Stichting Voortgezet Onderwijs Limburg, Postbus 143 te Sittard; - het bouwen van een serre aan de Largostraat 25 te Venray tnv F.M.A. Koekkelkoren, Largostraat 25; - het vergroten van de woning aan de Tormentil 3 te Venray tnv P.G.M.H. Martens-van Grootel, Tormentil 3; - het bouwen van een muziekins trumenten-showroom aan het Keizersveld te Venray tnv Muziekcentrum Best V.O.F., Postbus 138 te Best. Bouwvergunning verleend Burgemeester en wethouders heb ben in de afgelopen week voor onderstaande bouwplannen bouwver gunning verleend. - het bouwen van een tuinhuisje aan de Truus Schröderstraat 3 te Venray tnv B. v.d. Male, Truus Schröderstraat 3; de bouw van een meetingpoint voor jongeren aan de Rozemarijn thv nr. 41 te Venray tnv Gemeente Venray, Postbus 500; - de bouw van een dakkapel aan de voorgevel aan de Pavanestraat 20 te Venray tnv L.J.C.M. Schaeffers, Pavanestraaat 20; de bouw van een berging aan de Melchiorhof 29 te Venray tnv M.J.C.M. Geurts, Melchiorhof 29; het vergroten van de woning aan de Dagoberthof 7 te Venray tnv P.O.M. Fessl, Dagoberthof 7; het bouwen van een wintertuin aan de Pavanestraat 32 te Venray tnv R.P.C. v.d. Broek, Pavanestraat 32; - het gewijzigd uitvoeren van de reeds verieende bouwvergunning aan de Bremmenkamp 2 te Oirlo tnv Pluimveebedrijf R.M. Zanders- Weijs, Bremmenkamp 2; - het vernieuwen van het duivenhok aan de Horsterweg 26a te Castenray tnv W.H.H. Gellings, Horsterweg 26a; - het bouwen van een garage/ber- ging/carport aan de Sleutelbloem 39 te Venray tnv G.J.P.C.M. Koppes, Sleutelbloem 39; het veranderen en vergroten van de woning aan de Mgr. Nolensstraat 28 te Venray tnv L.W.M. Nelissen, Mgr. Nolensstraat 28; - het veranderen en vergroten van de woning aan de Mgr. Hanssenstraat la te Oostrum tnv J.T..G.M. Verhaegh, Mgr. Hanssenstraat la. Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze vergunningen recht streeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daartegen bij het college van burgemeester en wethou ders van Venray een gemotiveerd bezwaarschrift indienen en wel bin nen 6 weken na de dag, waarop de beschikking is toegezonden of uitge reikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaar schrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publicatie wordt ingediend. WAO VAN SOEST vanaf 1 oktober een nieuwe naam Taxaties Advies 100% ONAF HYPOTHEEK TAXATIE BEDRIJFSADVISERING WOZ-TAXATIES VENLO HANKELIJK BEDRIJFS TAXATIE VERKOOP TAXATIE AANKOOP TAXATIE VENRAY .dirkt-vansoest.nl Stedelijk Beheer De commissie Stedelijk Beheer vergadert NIET op maandag I november 1999 vanwege het ontbre ken van voldoende agendapunten. Financiële en Economische Zaken De commissie Financiële en Economische Zaken vergadert NIET op maandag I november 1999 van wege het ontbreken van voldoende agendapunten. De (vervangende) commissievergadering is op maandag 15 november om 19.00 uur in het gemeentehuis. Stedelijke Ontwikkeling De commissie Stedelijke Ontwikkeling vergadert op woens dag 3 november I999 om 19.00 uur in het gemeentehuis. De vergade ring is openbaar. Belangstellenden zijn van harte welkom. De agenda luidt als volgt: 1. Opening, vaststelling agenda en mededelingen 2. Hoorzitting inzake het ontwerp- bestemmingsplan 'Buitengebied- Mengvoederbedrijf aan de Veulenseweg' 3. Spreekrecht publiek 4. Ingekomen stukken 5. Vaststelling verslag van de verga dering van 12 oktober I999 6. Jaarverslag I998 Woningstichting Noord-Limburg 7. Gewesfaangelegenheden 8. Raadsvoorstel tot nemen voorbe- reidingsbesluit t.b.v. woningbouw in de eerste fase van de uitbrei dingsplannen Merselo en Castenray 9. Raadsvoorstel tot nemen voorbe- reidingsbesluit t.b.v. agrarisch ver want bedrijf met bedrijfswoning aan de Deurneseweg 10. Lijst aandachtspunten 11Rondvraag en sluiting. Welzijn De commissie Welzijn vergadert op woensdag 3 november I999 om 19.00 uur in het kantoor van bureau HALT (Patersstraat 12 in Venray). De vergadering is openbaar. Belangstellenden zijn van harte wel kom. De agenda luidt als volgt: 0. Rondleiding door het pand van HALT 1. Opening en vaststelling agenda 2. Ingekomen stukken en medede lingen 3. Vaststelling verslag van de verga dering van 12 oktober I999 4. Spreekrecht publiek 5. Toelichting op het rapport 'HALT en preventieve activiteiten' door mevr. A. Smits, coördinator HALT- bureau steunpunt Venray 6. Toelichting op de taken en werk zaamheden van dhr. A. Wetjes, medewerker jeugdzaken van de politie Venray 7. Rondvraag en sluiting. Cultuur, Onderwijs en Sport De commissie Cultuur, Onderwijs en Sport vergadert op donderdag 4 november I999 om 19.00 uur in het gemeentehuis. De vergadering is openbaar. Belangstellenden zijn van harte welkom. De agenda luidt als volgt: 1. Opening, vaststelling agenda en mededelingen 2. Spreekrecht publiek 3. Ingekomen stukken 4. Vaststelling verslag van de verga dering van 14 oktober I999 5. Gewestaangelegenheden 6. Raadsvoorstel inzake gefaseerde invoering bovenschoolse directie openbaar onderwijs 7. Raadsvoorstel inzake vaststelling programma en overzicht onder wijshuisvesting voor het jaar 2000 8. Raadsvoorstel inzake vaststelling gewijzigde verordening voorzie ningen huisvesting onderwijs gemeente Venray 9. Rondvraag en sluiting. Sociale Zaken, Werkgelegenheids- voorzieningen en Volksgezondheid De commissie Sociale Zaken, Werkgelegenheidsvoorzieningen en Volksgezondheid vergadert NIET op donderdag 4 november I999 vanwe ge het ontbreken van voldoende agendapunten. De volgende commis sievergadering is op donderdag 2 december om 19.00 uur in het gemeentehuis. Bouwvergunning aangevraagd Burgemeester en wethouders zijn voornemens aan de volgende bouw aanvragen medewerking te verlenen. - het vergroten van de woning aan de Bongerdstraat (De Boog 23) te Venray tnv J.C. Pappers, Lidwinahof 14; - het vergroten van de woning aan de Beemdkroon 3 te Venray tnv M. Janssen, Beemdkroon 3; - het bouwen van een geluidswal aan de Zuidsingel 6 te Venray tnv Profile Tyrecenter Beerkens, Zuidsingel 6; - het veranderen/vergroten van de woning aan de Eindstraat 39 te Venray tnv J.E.M. Ponjee, Eindstraat 39; - het vergroten van de woning aan de Puttenweg 7 te Ysselsteyn tnv EA.M. Linders. Puttenweg 7. De op de bouwaanvragen betrekking hebbende stukken liggen met ingang van 29 oktober I999 gedurende 2 weken voor eenieder ter inzage bij de afdeling Publieksdiensten. Gedurende deze termijn kunnen eventuele bedenkingen bij burge meester en wethouders worden inge diend. Procedurestart artikel l8aWRO t.b.v. bouwmeldingen Burgemeester en wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel I8a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verlenen van het ter plaatse geldende dan wel van de in voorbereiding zijn de herziening bestemmingsplan ten behoeve van de volgende bouwmel dingen. het bouwen van een tuinhuis aan de Kruidenlaan 59 te Venray tnvT. v. Hilten, Kruidenlaan 59; het bouwen van een tuinhuisje/fietsenhok aan de Honingklaver 7 te Venray tnv J.PJ.M.Verstegen, Honingklaver 7. De op de bouwmeldingen betrekking hebbende stukken liggen met ingang van 29 oktober I999 gedurende 2 weken voor een ieder ter inzage bij de balie Publieksdiensten. Gedurende deze termijn kunnen schriftelijk bedenkingen bij burge meester en wethouders worden inge diend. Venray, 28 oktober 1999 Burgemeester en Wethouders van Venray, namens dezen, hoofd afdeling Bouwen en Milieu C.Th. VanVelzen peelenm tre£nl Naar aanleiding van een artikel in de gemeentekrant over bladafval krijgt de gemeente veel telefoontjes van inwoners die graag een bladkorf in hun straat willen hebben. Dat is helaas niet meer mogelijk. De gemeente heeft 240 korven beschik baar voor bladafval van gemeentelijke bomen en struiken. Alle korven zijn in de afgelopen weken geplaatst op plek ken waar veel blad van openbaar groen valt. Deze worden regelmatig geleegd. Meer bladkorven heeft de gemeente niet. Het artikel in de gemeentekrant van oktober is met name gericht op inwoners die gemeenteplantsoenen willen onderhouden of opruimen en daarvoor een container willen aanvra gen (bijv. omdat er geen of onvol doende bladkorven in de buurt staan). In dat geval dient u vooraf met het wijkplatform contact op te nemen en als dat er niet is met de gemeente. Zo'n container is dus niet bestemd voor bladafval van bomen uit uw eigen tuin. Dat kunt u elke twee weken in uw groene container mee geven aan de huisvuilophaaldienst. Ten overvloede wijzen we u erop dat de bladkorven niet zijn bedoeld als inzamelplaats voor tuinafval of overig gft-alval. Bij constatering hier van haalt de gemeente de korf weg. SNELLE SERVICE PROFESSIONELE VERWERKING DE VOORDELIGSTE TARIEVEN \0:r:itnA Zandakker 24 5801 DV Venray Tel. 0478-512772 Fax 0478-512768

Peel en Maas | 1999 | | pagina 19