Super HVC/ComputerWork stoot Bunga Melati uit bekertoernooi ut HVC/ComputerWork stijgt boven zichzelf uit Gelijkspel H V C/Computer Work De Bonte Koe wint staartduel van GFC Heren Red Stars pakken punten terug Gert-Jan Wismans scoort er weer op los Zaalvoetbal in Venray Lake Valley onverdiend onderuit ZVV Venray na penalty's uitgebekerd Sponsors HVC/Computerwork Tennis vereniging Ysselsteyn Buitenlust •eel en maas donderdag 28 oktober 1999 - Pagina 13 Venrays zaalvoetbalteam schrijft historie HVC/ComputerWork-TZV/Bunga Melati 3-1 (1-0) Doelpunten: 18. Stephan Sijbers 1-0; 42. Jeroen Dussel 1-1; 43. Stefan van Sinderen 2-1; 45. Fred Jeuken 3-1. Scheidsrechter: Schmetz (Bingelrade). Toeschouwers: 500. HVC/ComputerWork: Nellissen; Brands. Van Eist. Van Gerven, Jeuken, Linskens, Van Sinderen en Sijbers. TZV/Bunga Melati: Monsieurs; Dussel, Keur. Leatemia, Van der Linden, Loosveld, Tahya, Verhofstad en teulen. Door Henk Willemssen HVC/ComputerWork schreef zaal- itbalhistorie. Nog nooit in het 25- ig bestaan van het Venrayse zaalvoet- kwamen er zoveel toeschouwers ir.een wedstrijd kijken. En nog nooit ird een eredivisie-club door een jnrays team verslagen. Terwijl de vier- positie die HVC/ComputerWork in competitie in de landelijke eerste fisie inneemt ook al een unicum voor inray is. In het zuiden van de provincie is de ipulariteit van het zaalvoetbal al lang 'er zijn hoogtepunt heen. Maar Venray leit steeds meer uit tot een nieuw ilvoetbalwerk. Maar liefst 500 toe- louwers waren maandagavond getui- |e van de sensationale bekeruitschake ling van nationale topper Bunga Melati door HVC/ComputerWork: 3-1. In zijn korte bestaan heeft de nieuwe fusiever eniging het Venrayse zaalvoetbal al een enorme impuls gegeven. Superlatieven en complimenten scho ten maandagavond tekort in sporthal De Wetteling. Het supergemotiveerde HVC/ComputerWork kegelde groot macht Bunga Melati zonder pardon uit het bekertoernooi. En de uitschakeling van de huidige nummer twee uit de ere divisie was bovendien terecht. Zelfs een geroutineerde zaalvoetballer als Stefan van Sinderen had dit nog nooit meege maakt. Terwijl Van Sinderen, in zijn periode bij Fermonia Boys, wel vaker van een ere-divisie club had gewonnen. "Maar dit overtrof werkelijk alles. Zoveel publiek, een geweldige sfeer en dan zo'n fantastische wedstrijd. Dit is het allermooiste moment uit mijn leven", zei de ontroerde Stefan van Sinderen na afloop. Coach Leon Verhorevoort had net als spelers enorm naar dit bekerduel toege- leefd. "In gedachten heb ik deze wed strijd al verschillende keren gespeeld. En ik kreeg, hoe dichter het duel nader de, steeds een beter gevoel. Want in de competitie ging het ook steeds beter. En de jongens, nou die hebben elkaar hart stikke gek en scherp gemaakt. Daar In de uitwedstrijd tegen SPP/Tonny iriks te Veldhoven, behaalde het irayse team zijn derde gelijke spel. In systeem van drie punten per gewon- ;n wedstrijd, betekent dit vaak echter een verlies van twee punten. Gelet op de :htsverhoudingen in het veld, was de uitslag echter terecht. SPP/Tonny eriks stond en staat op een prima irde plek in de huidige stand. j/C/ComputerWork daar direct achter et evenveel punten, maar met een ïdstrijd meer gespeeld. Detail daarbij dat de gastheren nog niet verloren hebben. De opening was duidelijk voor de uisploeg. Frank en vrij schudden zij de tóten uit Venray hard wakker. In de trde minuut kwam via een goede loop- lie een aanvaller vrij in de comerhoek. it deze vrijwel onmogelijke positie liet p via een ingewikkelde carambole de 3 aantekenen. Nog voordat HVC zich d kunnen hervinden, kogelde van .tand een speler van de thuisploeg de ■0 binnen. De bal' werd wel nog :rd en zodoende van richting veran- 10. Vreemd genoeg lieten de gastheren ch daarna behoorlijk verrassen. Het inrayse team kwam eindelijk op gang i zette de tegenstander flink onder druk. Resultaat was het veldoverwicht tneen aantal kansen. Tweemaal moest de lat redding brengen bij schoten van de Venray-spelers. Slechts zelden werd de thuisploeg nog echt gevaarlijk en dan 'lond doelman Jurgen Nellissen op de joede plek. Vlak voor rust kreeg een aanvaller van SPP/Tonny Freriks twee minuten straftijd vanwege commentaar °P de leiding. Stephan Sijbers, die goed °P dreef was kwam vrij voor de doel kan doch met rechts inschietend wist de keeper de bal te keren. Ruststand 2-0. In de resterende straftijd na rust werd "iet gescoord. Doelman Jurgen Nellissen groeide via een aantal goede schoten uit tot een van de gevaarlijkste aanvallers. In de zesde minuut na rust *as het echter Rob van Eist die de 2-1 binnenliep bij de tweede paal. Aangever *as Stephan Sijbers. HVC voelde dat er ™?eer in zat en drukte verder door. Terecht werd de overigens uitstekende doelman van de thuisploeg voor twee minuien naar de kant gezonden vanwege Ittn sliding. De tevens toegekende straf- Jchop werd wederom door Rob v. Eist P'tstekend binnen geschoten en het fond 2-2. |De thuisploeg reageerde nu hetzelfde Wsde gasten voor rust. Geprikkeld door pet wegvallen van de voorsprong zocht men meer en meer de aanval. Jurgen Nellissen deed echter niet onder voor zijn collega aan de overkant. Beangstigend werd het echter, toen ook aan Venray-zijde twee minuten straftijd te noteren vielen. Doch stug verdedi gend en met ietwat geluk hield men de stand gelijk. Eenmaal weer compleet werd de kans op 2-3 net gemist, doordat Stephan Sijbers de buitenkant paal raak te. Toch was het diezelfde speler, die middels een prima loopactie van een medespeler van zijn directe tegenstander weg sprintte. Hard en zuiver plaatste hij de bal in het net en bracht HVC op voor sprong: 3-2. Mark Linskens ontdeed zich middels zijn bekende kapbeweging midden voor doel van zijn verdediger, doch de doel man voorkwam erger. Gelet op het geheel, bracht de thifisclub uit een van richting veranderde vrije trap de 3-3 op het scorebord. Ook zij kregen in de laat ste minuut nog een uitgelezen kans, doch deze werd gemist. Al met al was de 3-3 een prima afspiegeling van de wed strijd en waren beide ploegen toch tevre den. Na zeven speelronden voert Gert-Jan Wismans de topscorers lijst van de zaal voetbalcompetitie aan. De aanvaller van 't Trepke werd in het seizoen 1998/99 ook al Venrays meest scorende zaalvoet baller. Gert-Jan Wismans kwam vorige week op de eerste plaats terecht door zijn vijf treffers tegen 't Haofke. Voor het klassement worden meege teld alle standaardteams tot en met de tweede klasse plus het tweede team van HVC/ComputerWork dat in de hoofd klasse uitkomt. De stand: 1Gert-Jan Wismans ('t Trepke) 9 2. Norbert van Haren (HVC/CW 2) 7 Rick van der Heijden (Bonte Koe) 7 4. Peter Seuren (ZVV Venray) 6 5. Ruud Brands (HVC/CompW) 5 Pascal Kusters (ZVCBJ) 5 Eddy Siebers (Drukshop) 5 Ron van der Zanden (Drukshop) 5 Lennard Jansen (ZVV Venray) 5 Niels Hermsen (ZVV Venray) 5 Paul Rutten (ZVV Venray) 5 hoefde ik voor de wedstrijd alleen nog maar een schepje bovenop te doen", glunderde de succesvolle coach. Al vroeg in de wedstrijd eiste doel man Jurgen Nellissen een hoofdrol voor zich op. De uit Boxmeer afkomstige keeper stichtte met enkele afstandscho ten het eerste Venrayse gevaar. Maar bovendien was goalie Nellissen maan dagavond vrijwel onpasseerbaa'r. De meest onmogelijke ballen ranselde de lange doelman uit zijn domein. Daardoor kon HVC/ComputerWork heel lang de 'nul' vasthouden en groeide de hoop op een stunt met de minuut. Die hoop leek werkelijkheid te worden toen Stephan Sijbers na achttien minuten sporthal De Wetteling op zijn kop zette. Op eigen helft veroverde Sijbers de bal en op volle snelheid sprintte hij op het Tilburgse doel af: 1-0. HVC/ComputerWork slaagde erin die stand tot het rustsignaal vast te houden. Na de hervatting kwam de verwachtte stormloop van Bunga Melati. Al in de eerste minuut troffen de Tilburgers de paal. Even later schoot Marcel Loosveld, uit een pass van aanvoerder Hank Leatemia, in riante positie over het Venrayse doel. Vlak daarna eindigde een pegel van topscorer Jeroen Dussel op de lat. Met enig geluk doorstond HVC/ComputerWork de eerste tien minuten van de tweede helft. Terwijl aan de andere kant Ruud Brands enkele keren dreigend voor het Tilburgse doel was opgedoken. Tien minuten voor het einde zette Bunga Melati het slotoffensief in. Doelman Jurgen Nellissen redde subliem op schoten van Jeroen Dussel en Remco van der Linden. De druk op de Venrayse veste nam hand over hand toe en acht minuten voor tijd scoorde Jeroen Dussel dan toch de 1-1 gelijkma ker. Het werd heel even doodstil in de bomvolle sporthal. Maar HVC/ComputerWork nam binnen een minuut alle twijfel weg. Stefan van Sinderen stormde op over de rechterf lank. De pass van Mare Linskens was precies op maat en de diagonale schui ver van Van Sinderen verdween in het Tilburgse doel: 2-1. De stilte sloeg abrupt om in een oorverdovend lawaai. Het gejuich was nauwelijks weggeëbd toen HVC/ComputerWork de genade klap uitdeelde. Na een mooie combina tie met Stefan van Sinderen schoot Fred Jeuken 3-1 binnen. Een prachtig moment voor hem want na twee jaar blessureleed was Fred Jeuken dringend aan een persoonlijk succesje toe. Vlak na de 3-1 voorkwam Jurgen Nellissen nog een tegentreffer van Marcel Loosveld. Maar het slotakkoord was voor HVC/ComputerWork. Stephan Sijbers troefde international Hank Leatemia af maar zijn schot ging voor langs. Even later strandde Sijbers op de Tilburgse doelman terwijl Ruud Brands in de slotminuut nog de paal trof. "Een geweldige teamprestatie", glorieerde coach Verhorevoort. "Het kostte enorm veel kracht maar je ziet dal de spelers in zo'n wedstrijd iets extra's kunnen bren gen. En alles zat ons mee, vooral dè 2-1 die viel precies op het goede moment." Vrijdag 29 oktober Sporthal De Wetteling 20.30 De Bonte Koe-Baario (beker) 21.30 ZVCBJ-Gastronoom (beker) Maandag 1 november Sporthal De Wetteling 20.30 HVC/Comp. Work-Lions Nefkens 21.30 HVC/ComputerWork 2-HaeIen 22.30 HVC/ComputerWork 4-ZVV Venray 2 Sporthal De Weert 20.30 Venrode-GFC 2 21.30 ZVCO-ZW Leunen 2 22.30 SVCB-ZVSV 5 Dinsdag 2 november Sporthal De Weert x 22.30 Lake Valley-Wittenhorst 2 Een fris en bijna blessurevrij Lajce Valley/'t Podium moest aantreden tegen een hoog geklasseerd Venray 2. Al na drie minuten scoorde Lars Kehrens de openingstreffer van de avond uit een vrije trap. Lake Valley/'t Podium had het beste van het spel in handen maar kon de voor sprong niet uitbouwen. In de twaalfde minuut trok uit een ongevaarlijk lijkende aanval van Venray 2 de stand weer recht. Een paar minuten voor rust maakte Bart Joosten de 2-1 voor Lake Valley door alert en snel de bal te onderscheppen net voor de goal en beheerst binnen te schie ten. Net na rust kreeg Venray een presentje aangeboden. Achterin bij Lake Valley kreeg men de bal niet rondgespeeld en werd onderschept zodat men in een leeg doel wederom de aansluittreffer kon sco ren: 2-2. Een minuut later alweer trok Lars Kehrens de stand weer naar Lake Valley/'t Podium: 3-2. Defensief kon Lake Valley ook deze avond de deur niet op slot houden en opnieuw kon Venray 2 terug komen in plaats dat Lake Valley verder uitliep: 3-3. Nu was het Frank Zegers die Lake Valley op de 4-3 voorsprong zette. Ook nu kon Lake Valley/'t Podium de score niet uit bouwen en moest toe zien dat Venray 2 twee minuten later alweer gelijk stond. De mooiste goal van de avond kwam op naam van Lars Kehrens die met zijn hak zijn directe tegenstander poorte en ver volgens knap binnen schoot: 5-4. Met een man minder op het veld lukte het Venray 2 om vervolgens ook een wereld goal te maken zoals je die waarschijnlijk maar een keer in je leven maakt: 5-5. Een hectische slotfase met veel over tredingen en dubieuze beslissingen van de scheidsrechter. Lake Valley kreeg een kater van jewelste. De bal wilde er dom weg gewoon niet in. In een van de weini ge tegenaanvallen had Venray 2 dat geluk wel en ging er zowaar met de volle winst vandoor: 6-5. ZVV Venray verloor pas na strafschop pen van FCD/Alfass dat een klasse hoger speelt. Na de 1-1 stand moesten beide ploegen drie penalty's nemen. De Roermondse spelers schoten allen raak terwijl bij ZVV Venray Rens van Veghel de laatste strafschop miste (2-3). Al vroeg in de wedstrijd nam het ster ke FCD/Alfass met 0-1 de leiding. De Roermondse ploeg is de ongeslagen kop loper in de eerste klasse A. ZVV Venray wist verrassend goed tegenstand te bie den maar paal en lat stonden de verdien de gelijkmaker telkens in de weg. Pas twee minuten voor tijd wist Rens van Veghel, op aangeven van John Kessels, 1- I te scoren. Uitgerekend de Venrayse doelpuntenmaker liet de laatste straf schop onbenut waardoor FCD/Alfass doorgaat naar de tweede bekerronde. Jurgen Nellissen na wereldpartij: "daar sta ik voor" Door Henk Willemssen Na het allerlaatste fluitsignaal is doelman Jurgen Nellissen even onzichtbaar. De held van de avond wordt compleet bedolven onder zijn dolblije ploeggenoten. Even later krabbelt de Venrayse goalie overeind. Beduusd ondergaat hij alle schouder klopjes en complimenten: 'een wereldpartij' en 'ik regel een contract voor je'. Jurgen Nellissen hoort het allemaal gelaten aan. "Een wereld partij? Ach, daar sta ik toch voor", zei hij uiterst nuchter. "Ik groeide gewoon in de wedstrijd. Het lukte me ook allemaal vandaag. Nee, ik geloof niet dat ik ooit zoveel belangrijke reddingen heb verricht." Midden in het feestgedruis staat Marcel Loosveld stevig te balen. De Limburgse international van Bunga Melati is ontgoocheld. "Wat een afgang. Dit komt ons op een Fikse boete te staan. Het was een wanpres tatie. Alhoewel we veel problemen hadden met de bal. Daardoor konden we onze aanvallen niet op snelheid uitvoeren. In de ere-divisie zijn we gewend om met een Fifa-bal te spe len." Marcel Loosveld was onder de indruk van de ambiance in sporthal De Wetteling. "Er heerste een heel leuke sfeer en we zijn hier prima ont vangen. ComputerWork speelde als collectief heel sterk", vond hij. Jos Bexkens, voorzitter van HVC/ComputerWork, liep al voor aanvang tevreden rond. De hele dag waren vijftien vrijwilligers in de weer geweest om een heuse VIP- room in te richten en een extra tribu ne te plaatsen. Over de gehele lengte van het speelveld konden op vier rijen banken nog eens 200 toeschou wers plaats nemen. Terwijl er boven, op de vaste tribune, plaats was voor 350 kijklustigen. "Nou, het zit net niet helemaal vol. Maar 500 toe schouwers die zijn er zeker", meende Jos Bexkens. Een snel rekensomme tje leert dat HVC/ComputerWork zo'n 3.500 gulden aan entreegeld heeft verdiend. "Maar daar gaan natuurlijk nog onkosten vanaf. Het allerbelangrijkste blijft toch de spor tieve prestatie. Ik heb maar één wens. Om in de volgende ronde opnieuw een thuisduel te krijgen", zei voorzit ter Bexkens voor wie de bekerdroom nog even mag voortduren. Het bezoekje aan Truus Hulsman is een vast ritueel daags na een behaald kampioenschap. Maar de spelers van HVC/ComputerWork spraken voor dinsdagochtend ook af om met een pilsje na te genieten bij café Hulsman. Rob van Eist: "Dinsdag had ik al vrij genomen. Ik had name lijk van tevoren voorspeld dat we met 3-1 zouden winnen." De zege op Bunga Melati voelde ook alsof de titel was binnengehaald. Stephan Sijbers, die de wedstrijd van zijn leven speelde, zocht naar een verkla ring. "In zo'n duel kun je boven jezelf uitgroeien. Ik heb nog nooit zo'n schitterende wedstrijd meegemaakt.. Maar ik vond Bunga Melati eerlijk gezegd ook wat tegenvallen. Ze speelden weinig verrassend en in een laag tempo", vond Stephan Sijbers. "Ik hoop vooral dat de mensen op de tribunes genoten hebben. Dit was reclame voor het Venrayse zaalvoet bal." Op de tribune keken de geblesseer de Frank-Beerkens en Jan van Esch, die zijn laatste van vier duels schor sing uitzat, met gemengde gevoelens toe. Zij genoten van de topprestatie van hun teamgenoten maar wat had den ze graag zelf in het veld gestaan. Maar het bekeravontuur is nog niet voorbij. Reikhalzend kijkt HVC/ComputerWork al uit naar de loting voor de derde ronde. "Een wedstrijd zoals tegen Bunga Melati maak je niet vaak in je leven mee. Maar wie weet treffen we het in de volgende ronde weer", hield Jurgen Nellissen de hoop levend. De Bonte Koe boekte een belangrij ke overwinning in de onderste regio nen van de tweede klasse A. De Bonte Koe versloeg het eveneens laag geklasseerde GFC in een matig duel met 6-2. ZVCBJ ging in de tweede helft ten onder tegen Inter'80. Na een 3-2 voorsprong bij de rust verloor Boca Juniors nog royaal met 4-10, De Bonte Koe-GFC 6-2 Beide teams hadden pas drie punten bij elkaar gesprokkeld. Het was daarom een belangrijk duel om weg te komen van de onderste plaatsen. Rick van der Heijden zette de thuisploeg al snel op een 1-0 voorsprong. De Bonte Koe Dorpen Indoor Toernooi Zondag 14 nov. wordt het Dorpen Indoor Toernooi gespeeld in tennishal De Schaapskooi in Venray. De wedstrij den beginnen om 13.00 uur. Het inschrijfgeld bedraagt 15,- incl. warm hapje. Je kunt je hiervoor telefonisch opgeven bij Math Heetkamp, tel. 541225 of Jan Ewals, tel. 541781. Er wordt in dubbels gespeeld, opgave als enkel. De organisatie deelt de poules in. De inschrijving sluit op zondag 31 okt. Let op: dit is de laatste week. Ysselsteynse Avond De datum voor de Ysselsteynse avond in het jaar 2000 is vastgesteld. Deze heel gezellige tennisavond wordt gehouden op zaterdag 22 jan. Noteer deze avond alvast in uw agenda. Competities 2000 Volgende week maken we bekend wat het nieuwe competitie-aanbod voor 2000 wordt (Dorpen- KNLTB- en Jeugdcompetitie). Wil je graag in com petitieverband tennissen, dan vragen we je er nu reeds over na te denken en mogelijk al andere geïnteresseerden te polsen. Overigens het bij voorbaat heb ben van een team is geen voorwaarde, individuele opgave zal ook mogelijk zijn. Naar verwachting zijn er nieuwe mogelijkheden op zondag (KNLTB- junioren. Dorpencompetitie), vrijdag (KNLTB) en woensdagmiddag (KNLTB-jeugd). Receptie kampioenen 20 jaar TVY feest Zaterdag 30 okt. is het dan zover en zal om 20.30 uur de receptie van de kampioenen beginnen. Deze receptie zal vanzelf overgaan in een veelbelovende feestavond met schitterende gastoptre dens ter ere van het 20-jarig bestaan van Tennis Vereniging Ysselsteyn. We hopen zoveel mogelijk leden plus aanhang te verwelkomen op deze avond, dus graag allemaal tot zaterdag. behield het initiatief maar verzuimde om ruimer afstand te nemen. Pas luttele seconden voor de pauze scoorde Rick van der Heijden 2-0. Na rust drukte De Bonte Koe het overwicht in meer treffers uit. Na een mooie combinatie met Andres Cuijpers scoorde Martien Vermeulen 3-0. Even later werd het zelfs 4-0 toen een GFC- verdediger in eigen doel schoot. Halverwege de tweede helft konden de bezoekers iets terugdoen toen de overi gens goed keepende invaller-doelman Hans Zwaan de bal verspeelde: 4-1. Maar vlak daarna ging de GFC-goalie eveneens in de fout en kon Martien Vermeulen 5-1 binnenschieten. Rick van der Heijden scoorde zijn derde treffer van de avond en zette De Bonte Koe op een riante 6-1 voorsprong. Het fouten- festival was nog niet afgelopen want ook De Bonte Koe maakte een eigen doelpunt. Vijf minuten voor tijd passeer de verdediger Theo Swinkels zijn eigen doelman: 6-2. ZVCBJ-lnter'80 4-10 Al in de eerste minuut namen de bezoekers uit Tegelen met 0-1 de lei ding. Pascal Kusters bracht ZVCBJ weer snel op gelijke hoogte: 1-1. Inter'80 kwam opnieuw op voorsprong (1-2) maar drie minuten voor rust schoot Hafid Mekran uit een vrije trap Boca Juniors weer langszij: 2-2. Op slag van rust zette Pascal Kusters de thuisploeg voor het eerst op voorsprong: 3-2. Maar na de pauze ging het helemaal mis met de Venrayse debutant in de tweede klasse A. Het hooggeplaatste Inter'80 kwam sterk terug en scoorde vijf maal: 3-7. Sjon Croes kon nog iets terug doen want hij scoorde de mooiste treffer van de wedstrijd. Vanaf de mid dellijn trof de ZVCBJ-speler doel: 4-7. In de slotfase liep de Tegelse ploeg onbedreigd uit naar een 4-10 overwin ning. Midgetgolf Club In de indoorcompetitie, die 14 okto ber jl. van start ging, gaat Gerrit Vermeulen na twee wedstrijden bij de heren aan de leiding met 102 holesla gen door op beide wedstrijddagen (53 en 49) de overwinning naar zich toe te trekken. In beide wedstrijden was Harrie Lenssen tweede (55 en 50), zodat hij ook deze plaats bezet in het klassement met 3 slagen achterstand. Op de derde plaats staat Jan Litjens met 112 slagen (tweemaal 56). Bij de dames gaat Miet Clevers (128 slagen) op kop met scores van 71 en de dagwinst van 57. Op de voet gevolgd door Riet Lemmens met 6 slagen meer (tweemaal 67). Truus van Dijk heeft met 142 slagen (67 en 75) de derde plaats in handen. Het herenteam van TTV Red Stars speelde zaterdag met 5-5 gelijk tegen Schenker SKF in Veenendaal. Ging de eerste ontmoeting geflatteerd met 2-8 verloren, deze keer vielen de punten rechtvaardiger naar de Venraynaren. Ronald Bogaard was wederom de grote man: hij bleef deze keer ongesla gen in het enkel en wist met Gerbert Loeffen tevens het dubbelspel naar zich toe te trekken. Loeffen won één enkelspel, terwijl Jeroen Renkens op nul bleef steken. In Veenendaal was een overwinning zelfs mogelijk geweest, want na het dubbelspel leidde de Venrayse ploeg met 1-3. Helaas wist alleen Ronald nog tweemaal te winnen om zo de eind stand op 5-5 te bepalen. De heren beginnen langzaam aan een inhaalrace, hoewel de veilige vierde plaats nog ver weg lijkt. De komende wedstrijden zullen echter een ander Red Stars laten zien dan in de eerste vijf ontmoetin gen. De wedstrijd tegen Schenker laat daar geen twijfel over bestaan. Dames door bij de A-Meerkampen Afgelopen zondag werden in Venray de kwartfinales gespeeld van de A- Meerkampen Senioren. Namens Red Stars hadden Danielle Poels, Sabina Larmené en Susan Lenssen zich hier voor geplaatst. Na een lange en ver moeiende dag (er werden 9-kampen gespeeld) wisten de dames zich alle drie te plaatsen voor de halve finales. Danielle eindigde in haar poule als tweede, ze verloor alleen van Alexandra Cano van Arboned/Westa. Sabina kwam in dezelfde poule uit en wist na een aarzelend begin plaatsing zeker te stellen door als vierde te eindi gen. Susan speelde in de andere poule en had een betere start dan Sabina. De laatste partijen gingen echter minder en Susan wist zich ternauwernood als vijfde te plaatsen. B-Ranglijsttoemooi in Hoorn Op dezelfde dag werd door de jeugd in Hoorn het eerste B-ranglijsttoemooi van dit seizoen gespeeld. Van Red Stars-zijde werd dit geen onverdeeld succes, maar desondanks werden twee prijsjes mee naar Venray genomen. Daphne Bovee werd bij de meisjes pupillen eerste in de troostronde. een leuk succesje. Als ze iets beter bij de les was geweest had ze ook in de hoofdronde ver kunnen komen. Ben Hortulanus werd eerste in de troostron de van de welpen D. Voor Ben die nog veel ervaring moet opdoen, was dit een prima resultaat en hij was er ook blij mee. Van alle deelnemers uit Venray was Erik van den Munckhof de enige die de hoofdronde (jongens junioren) bereik te. Daar werd hij evenwel meteen uit geschakeld. Frank Hagens, Robert van den Bosch, Ruud Tielen en Paul Willems werden in dezelfde klasse allen derde in hun poule en wisten in de troostronde geen potten meer te bre ken. Alleen de laatste drie kwamen nog een ronde verder, maar daar hield het op. Bonnie Aben tenslotte eindigde als vierde in haar poule (meisjes kadetten) door steeds nipt met 21-19 of 22-20 te verliezen. Jammer want ze stond goed te spelen. In de troostronde kwam ze nog twee rondes verder alvorens zich om te kunnen kleden. Komend weekeinde Dames 1 speelt zaterdag om 17.30 uur de thuiswedstrijd tegen Arboned/Westa uit Wessem. In eigen zaal zullen Danielle, Sabina en Susan proberen wat extra punten te pakken om met een geruster hart de strijd om de huidige zesde plaats in te gaan. De heren spelen eveneens een thuiswed strijd. Zij ontvangen Van Herwaarden uit Veghel en ook zij beginnen om 17.30 uur. Een dag later vertrekken de heren naar Duitsland voor de tweede wedstrijd om de Inter Cup tegen TV Geseke uit Duitsland dat uitkomt in de Landesliga (vergelijkbaar met de derde divisie in Nederland).

Peel en Maas | 1999 | | pagina 13